ЕкоПарк Червоноградська десятка

01 September 2019 Running / Червоноград / СК Ультра

10к Relay 1500m

Програма забігу:

31 серпня, субота

14:00 – 19:00 – видача стартових пакетів, дореєстрація. Офіс ЖК Екопарк, вул. Івасюка 2Б.

1 вересня, неділя

7:00 – 8:30 – Видача стартових пакетів на Вічевій площі (місце старту). (Увага! Дореєстрація в день забігу неможлива!)

8:45 – Загальна розминка.

9:00 – Старт забігу на 10 км та естафети.

10:30 – завершення ліміту часу на 10 км.

11:00 – старт благодійного забігу на 1500 м «Біжу заради Лілії».

11:30 – нагородження переможців та призерів.

Відео: Маршрутом Червоноградської десятки

 

10к

Individual race

Date: 01 September 2019

Start time: at 09:00

Price: 300 UAH from 01 August 2019 — 400 UAH

Price: 400 UAH

Limit: 500 participants

Сертифікована траса, електронний чіп для фіксації результату, медаль фінішера, браслет учасника, пункти харчування та гідратації на дистанції, лотерея для всіх учасників.

Participants total: 204

Participants registered - 162 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 162, Віктор Стеблей

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
2 Roman Khoroz Male 1987 Lviv Ericsson Running Club Львів ua
3 Olena Voroniak Female 1994 Lviv Ericsson Running Team Львів ua
22 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
4 Ніна Чигріна Female 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
5 Андрій Трохимчук Male 1978 Немає Сокаль ua
6 Andriy Romanyak Male 1986 Lviv Ericsson Running Club Львів ua
7 Андрій Степура Male 1983 немає Львів ua
8 Oleksandr Slotwinsky Male 1988 In beer we trust Львів ua
9 Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
10 Dmytro Demkovych Male 1999 Lviv Ericsson Running Team Львів ua
12 Андрій Садовський Male 1994 SC StartUp Червоноград ua
11 Vitaliy Trostianchin Male 1987 Ultra Червоноград ua
13 Василь Куриляк Male 1996 КДЮСШ
14 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
15 Evgenij Martsiv Male 1983 Без клубу Львів ua
85 Олександр Нестеренко Male 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua
16 Лариса Майданюк Female 1983 Кам'янець-Подільський ua
45 Snizhana Skupova Female 1993 RunDay Львів ua
17 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
18 Тимків Мар’яна Female 1995 Давидів ua
Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
20 Павло Мрикало Male 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua
39 Надія Сухарина Female 1975 Львів ua
79 Mykola Malytskyj Male 1981 Червоноград ua
21 Володя Годованський Male 1994 SC StartUp Червоноград ua
86 Misha Shastin Male 1994 Львів ua
36 Богдан Лісний Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
23 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Нова Кам'янка ua
24 Олег Лис Male 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua
25 Остап Онишко Male 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua
65 Ростислав Садковий Male 1983 Бігаю сам Львів ua
26 Ірина Євтушенко Female 1986 Червоноград ua
27 Олег Корчовський Male 1992 Українська академія лідерства Львів ua
28 Galina Matveychuk Female 1985 Володимир-Волинський ua
29 Александр Шпакевич Male 1966 сам по собі Червоноград ua
30 Роман Староселець Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
32 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
31 Віталій Хімка Male 1983 Шипшина Львів ua
Євген Гостіщев Male 1991 Кропивницький ua
33 AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
34 Oleksii Sikorskyi Male 1990 Львів ua
145 Марія Мірило Female 1982
Roman Chepil Male 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
35 Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
Roman Dovbush Male 1985 SC ULTRA Львів ua
Mykola Hlynka Male 1989 Ultra Львів ua
Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
37 Taras Salo Male 1981 SC Ultra Львів ua
38 Irin Sliusar Female 1995 Shypshyna Run Club
40 Volodya Yurchuk Male 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
41 Tania Bontar Female 1999 Львів ua
42 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua
46 Михайло Отреп\'єв Male 1988 Червоноград ua
Ira Matviiv Female 1994 Run Family, SC Ultra Львів ua
53 Наталія Соболта Female 1999 Червоноград ua
Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
43 Роман Сметана Male 1994 Червоноград ua
44 Андрій Романов Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
47 Роман Гаврилюк Male 1982 СК Гепард Ужгород ua
69 Yuri Savruk Male 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua
48 Зоряна Биндас Female 1985 Ternopil running club Тернопіль ua
56 Andrii Androshchuk Male 1987 Київ ua
49 Юлія Петрань Female 1984 Червоноград ua
50 Олександр Чапарін Male 1983 - Червоноград ua
51 Evgeniy Burakov Male 1988 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua
52 Іванна Буракова Female 1985 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua
Максим Хитра Male 1985 СК Ультра Львів ua
62 Halyna Dranchuk Female 1997 SC StartUp Червоноград ua
66 Олександр Завадський Male 1987 Червоноград ua
54 Микола Мідянко Male 1967 Червоноград ua
55 Марія Мідянко Female 1969 Червоноград ua
57 Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
58 Iryna Slavych Female 1982 Червоноград ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Крук Василь Male 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Червоноград ua
59 Дмитро Забельський Male 1981
60 Оксана Забельская Female 1983
61 Андрій Шпіц Male 1989 Берлин ua
63 Орест Гладун Male 1986
64 Орест Загорський Male 1987 VTMN Львів ua
Svitlana Shtykalo Female 1982 RunClub StartUp Червоноград ua
73 Рулан Юнак Male 1987 Tri lewy Львів ua
71 Андрій Кузьменко Male 1992 Червоноград ua
Lena Sulima Female 1983 Львів ua
Oleg Sulima Male 1977 Львів ua
68 Olena Chaus Female 1996 Червоноград ua
67 Ігор Пристанський Male 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
Olenka Ivanytsya Female 1991 Runday Львів ua
Марія Кулинич Female 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
70 Лариса Саврук Female 1970 Червоноград ua
72 Микола Кулинич Male 1961 SHYPSHYNA RUN CLUB
74 Mykola Chubaryk Male 1992 Луцьк ua
75 Maikut Stepan Male 1989 Ліга Доброго Бігу Червоноград ua
76 Anton Kurylo Male 1991 Червоноград ua
77 Bohdan Vasylkiv Male 1993 Run4U Львів ua
Василь Макогін Male 1991 Білий Камінь ua
82 Тарас Якубів Male 1992 Львів ua
80 Іван Козак Male 1978 Червоноград ua
81 Володимир Генсьорський Male 1982 Червоноград ua
Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Anastasia Blaschuk Female 1994 Ultra Львів ua
83 Mykola Kramarenko Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
84 Олег Соболта Male 1996 Shypshyna Run Club Львів ua
Юлія Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Михайло Високосов Male 1984 Lutsk Triathlon Federation
87 Dmytro Sas Male 1985 Червоноград ua
88 Oleh Leshchyshyn Male 1984 Львів ua
89 OKSANA RAITA Female 1993 Львів ua
91 Володимир Молінський Male 1989 Кобло ua
90 Тетяна Синиця Female 1992 Завишень ua
92 Наталія Касьян Female 1983 Червоноград ua
93 Микола Воробей Male 1971 Нововолинськ ua
98 Ярема Кіт Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB ua
Lesia Vorozhbyt Female 1993 Львів ua
94 Ваня Катанюк Male 2001 STEKO ? Червоноград ua
95 Viktor Kryshmaru Male 1969 Чернівці ua
Юрій Гринів Male 1983 STARTUP Червоноград ua
100 Віталій Коплак Male 1974 Червоноград ua
96 Богдан Українець Male 1958 SC Ultra Львів ua
97 Богдан Українець Male 1988 SC Ultra Львів ua
99 Vitalii Bilyi Male 1992 Броди ua
102 Богдан Демський Male 1995 Львів ua
101 Vyacheslav Pryshljak Male 1989 Львів ua
Juriy Zhyznevskyy Male 1991 SC StartUp
103 Софія Демська Female 2003 - Львів ua
104 Мар\'яна Степаник Female 1983 Червоноград ua
105 Vasyl Pelekhach Male 1986 Червоноград ua
106 Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
Julia Rodych Female 1995 Львів ua
Володимир Лук\'янчук Male 1976 Броди ua
107 Ігор Гелетій Male 1982 МКТБ Івано-Франківськ ua
Елена Гуцало Female 1978 РАЕС Вараш ua
Сергей Гуцало Male 1978 РАЕС Вараш ua
130 Ігор Мисишин Male 1997 Дрогобич ua
153 Tatiana Burvis Female 1984 Львів ua
108 Андрей Бурко Male 1987 Epikur Володимир-Волинський ua
109 Юлія Рубцова Female 1978 Epikur Володимир-Волинський ua
110 Вікторія Палик Female 1995 Горпин ua
111 Вікторія Нечипорук Female 1988 Епікур Володимир-Волинський ua
112 Андрій Марченко Male 1990 Epikur Черкаси ua
114 Андрій Демків Male 1980
113 Роман Демків Male 1953 Львів ua
115 Наталія Смикалюк Female 1989 Epikur Володимир-Волинський ua
116 Oleksandr Redko Male 1991 Gutsul Running Club Київ ua
117 Olya Stakhiv Female 1997 Epikur Володимир-Волинський ua
118 Світлана Тверда Female 1988 Epikur Володимир-Волинський ua
119 Микола Савенок Male 1989 Epikur Володимир-Волинський ua
120 Леонід Тищук Male 1985 EPIKUR Володимир-Волинський ua
121 Володимир Шандра Male 1988 Epikur Володимир-Волинський ua
122 Алла Шандра Female 1986 Epikur Володимир-Волинський ua
123 Віталій Максимюк Male 1982 Епікур Володимир-Волинський ua
124 Vadim Moskaliuk Male 1993 Epikur Володимир-Волинський ua
125 Олександр Омельчук Male 1983 Epikur Володимир-Волинський ua
126 Вікторія Іванченко Female 1985 Epikur Володимир-Волинський ua
Илья Демидов Male 1994 Їж Двіж Київ ua
Сергій Бабич Male 1983 SC Ultra Львів ua
127 Ігор Савчук Male 1992 Без назви Локачі ua
Олександр Лігун Male 1998 Хмільник ua
128 Мирон Максимів Male 1993 Львів ua
129 Олександр Супоровський Male 1987 Нововолинськ ua
Роман Тимчук Male 1990 Горохів ua
131 Іван Стребков Male 1991 Динамо, ШВСМ Тернопіль ua
Олена Федорова Female 1992 Track&Speed Club Львів ua
134 Тарас Третяк Male 1983 Гепард Луцьк ua
132 Марта Цимбаліста Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
133 Ігор Повшик Male 1989 Балки ua
135 Вадим Курій Male 1988 Гепард Луцьк ua
143 Віталік Петришин Male 1996 OK WOLF Луцьк ua
136 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
137 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
138 Михайло Скобилко Male 1989 Shypshyna run club Львів ua
139 Pavlo Kravec Male 1988 StartUp Червоноград ua
140 Volodymyr Marusiak Male 1989 TRILEWY Львів ua
141 Роксана Бондаренко Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
142 Ростислав Войтюк Male 1962 Блаженик ua
Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
159 Kalambet Yuriy Male 1988
144 Serhii Korolik Male 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
149 Andriy Shafran Male 1989 Гепард
146 Petro Polkovnikov Male 1988 Gutsul Running Club Яремче ua
Ірина Лехів Female 1984 Сокаль ua
Олег Данилюк Male 1991 "Rebel's" RC Львів ua
147 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ігор Шпех Male 1987 Червоноград ua
148 Леонід Музичук Male 1982 Гепард Луцьк ua
150 Оксана Сапіга Female 1996 Epikyr Володимир-Волинський ua
151 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
152 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
154 Андрій Масловський Male 1992 Epikyr Володимир-Волинський ua
Nazariy Mykhalevskyi Male 1998 Червоноград ua
155 Дарія Поддубецька Female 1992 Епікур Володимир-Волинський ua
Yevheniy Sukovskyy Male 1981 ZernoVita Львів ua
156 Ярмолюк Ольга Female 1989 Атлетіко Луцьк ua
157 Володимир Циганюк Male 1983 СК Гепард Луцьк ua
158 Олександр Редько Male 1983 Гепард Луцьк ua
Oksana Mukha Female 1981 Червоноград ua
Yura Slay Male 1984 Червоноград ua
160 Володимир Миц Male 1990 не має
161 Віталій Терещенко Male 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
162 Віктор Стеблей Male 1996 Epikyr Володимир-Волинський ua
19 Alina Fedorchenko Female 1995 Ultra Львів ua
78 Іван Вадовіч Male 1980 sk

Relay

Individual race

Date: 01 September 2019

Start time: at 09:00

Price: 600 UAH from 01 August 2019 — 800 UAH

Price: 800 UAH

Limit: 100 participants

Учасники естафети долатимуть 10 кілометрів у два етапи по 5 кілометрів.

Participants total: 6

Participants registered - 3 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 3, Mikhail Ivanov

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Andrii Lytvyn Male 1987 Львів ua
Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
2 Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
3 Mikhail Ivanov Male 1983 Три Леви Львів ua
Сергій Гуцало Male 1978 РАЕС Вараш ua
Татьяна Фокіна Female 1981 РАЕС Вараш ua

1500m

Individual race

Date: 01 September 2019

Start time: at 11:00

Price: free

В рамках Червоноградської десятки відбудеться "Благодійний забіг". Мінімальна сума стартового внеску - 100 грн. (обмеження благодійного внеску немає). Метою забігу є допомога у зборі коштів на лікування Лілі Грицай

Посиланням на особисту сторінку Лілі:

https://www.facebook.com/liliia.hrytsai

Оплатити стартовий внесок можна перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 5168 7554 4049 2045 — Ліля Грицай до 30 серпня 2019 року;
- у Секретаріаті змагань 31 серпня 2019 року, у офісфі
- на старті, в день змагань 1 вересня 2019 року.

Перерахувавши кошти на картку ПриватБанку, прохання надсилати фото чеку або квитанцію про оплату на ел. адресу support@runstyle.net, для підтвердження оплати стартового внеску.

Participants total: 9

Participants registered - 6, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.
Last bib number assigned - 6, Наталія Воскова

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
4 Lesia Trostianchin Female 1986 Ultra Червоноград ua
1 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
2 Юрій Гринів Male 1983 STARTUP Червоноград ua
3 Наталка Глаговська Female 1982 Червоноград ua
Sergii Unich Male 1985 Клуб Здорового Способу Життя "Драйв" і "POZITIV" Червоноград ua
5 Коля Шимоня Male 1998 Червоноград ua
Андрій Нагірний Male 2004 - Червоноград ua
Дмитро Воробей Male 2007 Нововолинськ ua
6 Наталія Воскова Female 1983

17 Comments:

  1. Ігор Мрикало

    привіт ,реєстрацію відкрили ?
    скиньте посилання )

    1. Юрій Гринів

      Доброго дня. Реєстрація буде проводитись тут.

  2. Богдан Українець

    Доброго дня, а де можна переглянути положення змагань? бо тут на сайті немає!

  3. Evgenij Martsiv

    Коли буде відкрито регістрацію?

  4. Maikut Stepan

    Коли буде відкрита реєстрація!
    Ще залишилось трохи більше 2 місяців!

  5. Володимир Пирко

    Доброго дня! як зареєструватись, кнопки немає?

    1. Юрій Гринів

      Реєстрація буде відкрита незабаром. Слідкуйте за анонсами!

  6. Роман Садковий

    Щось не впускає WayForPay до сплати.

  7. Mykola Hlynka

    Минулого року був мега крутий забіг! Хочу повтору цьогоріч 🙂

  8. Olenka Ivanytsya

    Доброго дня! Я, на жаль, не зможу взяти часть у забігу. Чи можливо якимось чином скасувати реєстрацію?

  9. Володимир Лук'янчук

    Доброго вечора. Зареєструвався на забіг, оплатив, однак в списку учасників немає помітки про проведену оплату, стартовий номер не присвоєно (Володимир Лук’янчук) !! В чому справа ???

    1. Юрій Гринів

      Доброго дня. Якщо оплата проведена – номер буде присвоєно. Перевіряємо інформацію.

      1. Володимир Лук'янчук

        Оплата проведена 16.08.2019р. в 11:39:49.

        1. Володимир Лук'янчук

          Аууу….??

          1. Володимир Лук'янчук

            Доброго дня! Які Вам ще потрібні дані щоб перевірити факт оплати реєстрації?
            Для чого все відтягувати до останнього дня…??

      2. Назарій Михалевський

        Аналогічна ситуація

  10. Назарій Михалевський

    Доброго вечора, оплата проведена – номер не присвоєно. Можливо,скину на пошту підтвердження? щоб скоріше вирішити цю ситуацію.

Leave a comment