Благодійний забіг Миколаїв

15 Грудня 2019 Біг / Луцьк / СК Лучеськ

7k 2k

Програма заходу

Видача стартових пакетів для учасників проводитиметься в ТРЦ «Порт Сіті»

14 грудня  2019 р.

12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;

15 грудня  2019 р.

10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;

13:00 - 16:00 - Робота камер схову;

13:00 – Відкриття змагань;

13:30 - Старт на дистанції 7 км, 2 км,;

14:30 - Старт на дистанції 100 м (діти, біг);

14:40 - Старт на дистанції 200 м (діти, біг);

14:50 - Старт на дистанції 500 м (діти, біг);

15:10 - Нагородження переможців , розіграш лотереї;

16:30 - Закриття  Змагання.

 

7k

7 км

Індивідуальна участь

Дата: 15 Грудня 2019

Початок: о 13:30

Вартість 50 грн.

Ліміт: 200 учасників

Загалом заявок: 220

Зареєстрованих учасників - 200 з максимальних 200
Останній присвоєний стартовий номер - 200, Володимир Казаков

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
111 Аня Мякота Жін 2000 Луцьк ua $
78 Сашко Нікончук Чол 1994 Патрульна поліція Луцьк ua $
1 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
2 Mariana Syrotiuk Жін 1988 ANTAR running club Луцьк ua $
4 Оксана Ковальчук Жін 1994 Луцьк ua $
3 Yurii Stasiuk Чол 1989 Луцьк ua $
5 Valentyn Dudar Чол 1983 Modern-Expo Луцьк ua $
6 Dmytro Kovalov Чол 1997 СК Гепард Луцьк ua $
7 Сергій Левчик Чол 1995 Інваспорт Рівне ua $
8 Роман Зубенко Чол 1991 Луцьк ua $
9 Роман Слободян Чол 1985 ТК ANTAR Ківерці ua $
10 Андрій Данилюк Чол 1979 Ківерці ua $
11 Василь Хиля Чол 1981 ПриватБанк Луцьк ua $
12 Олександр Бурда Чол 1976 Луцьк ua $
13 Ілля Лихотоп Чол 2002 President run club Ковель ua $
14 Олександр Гламазда Чол 1991 Луцьк ua $
Паша Валящук Чол 1991 #kozyrteam Іршава ua
15 Виктория Терещенко Жін 1981 аматор(без клуба) Луцьк ua $
16 Victor Tsisar Чол 1992 Луцьк ua $
17 Віктор Шатковський Чол 1992 Анонімний клуб любителів піци Дубно ua $
18 Лідія Гонтар Жін 1992 Луцьк ua $
26 Anton Mandzyk Чол 1992 Патрульна поліція Луцьк ua $
19 Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua $
20 Тарас Щербатюк Чол 1981 Луцьк ua $
21 Serhii Velebnik Чол 1992 Донецьк ua $
22 Ваня Остапчук Чол 1989 Луцьк ua $
31 Еля Гасюк Жін 2000 "Garda Team "? Луцьк ua $
23 Viktor Hrushetskyy Чол 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua $
24 Борисюк Станіслав Чол 1994 VIKING Луцьк ua $
25 Хваліба Ігор Чол 1991 VIKING Луцьк ua $
27 Dima Shtyrma Чол 1993 патрульна поліція Луцьк ua $
64 Oleksandr Martyniuk Чол 1985 Lutskrunning Луцьк ua $
28 Віктор Сидорчук Чол 1986 Луцьк ua $
29 Анна Яскевич Жін 1989 Луцьк ua $
30 Дмитро Мандзюк Чол 1991 Veteran Луцьк ua $
32 Лихач Артур Чол 1997 СК «Воїн» Луцьк ua $
34 Катя Назарчук Жін 1991 Луцьк ua $
33 Ірина Зінчук Жін 1996 Патрульна поліція Ковель ua $
35 Тарас Третяк Чол 1983 Гепард $
Ірина Чиж Жін 2000 Ківерці ua
40 Павло Коноваленко Чол 1993 - Луцьк ua $
36 Юрій Давидюк Чол 1989 BusMarket Group Луцьк ua $
37 Геннадій Пруц Чол 1991 BusMarket Group Луцьк ua $
Олександр Теркун Чол 1986 Миргород ua
38 Paul Kovalskyi Чол 1990 Спілка воїнів АТО Волині Луцьк ua $
39 Валентин Черняк Чол 1979 Луцьк ua $
41 Валентин Дубовський Чол 1996 Луцьк ua $
42 Вадим Зарудницький Чол 2006 Луцьк ua $
45 Олег Мартинюк Чол 1991 Ківерці ua $
141 Bohdan Usharuk Чол 1987 спілка воїнів ато Волині Луцьк ua $
43 Микола Цьомах Чол 2000 ГО "Youth Alliance" Ківерці ua $
44 Ігор Долинський Чол 1985 Foxhunters Луцьк ua $
46 Владислав Іщук Чол 2002 Foxhunters Луцьк ua $
48 Вадим Курій Чол 1988 СК Гепард Луцьк ua $
47 Таня Гись Жін 1992 Луцьк ua $
49 Dmytro Dolynchuk Чол 1994 ВФБ "Груп Лімітед" Луцьк ua $
50 Serhii Korolik Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
51 Анжеліка Зварич Жін 1999 Луцьк ua $
52 Андрій Востріков Чол 1972 ССК Великий Омеляник ua $
Паша Щербатюк Чол 1991 Zefir_coffee Милуші ua
53 Паша Щербатюк Чол 1991 Zefir_coffee Милуші ua $
183 Сергій Борков Чол 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua $
54 Остап Пась Чол 2005 Луцьк ua $
55 Валентин Шевчук Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
Лілія Попова Жін 1985 Тернопіль ua
90 Степан Білець Чол 1999 Deaf Running Club Lviv Львів ua $
56 Мироненко Максим Чол 2004 Foxhunters Луцьк ua $
В\'ячеслав Мендус Чол 2002 Луцьк ua
92 Михайло Кулявець Чол 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua $
59 Юля Марчук Жін 1990 SK Luchesk Луцьк ua $
57 Володя Карпяк Чол 1995 Deaf Running Club Lviv Львів ua $
58 Віталій Петришин Чол 1996 СК Лучеськ $
60 Аня Коваленко Жін 1997 Track and Speed Херсон ua $
75 Олександр Пеценюк Чол 1995 Луцьк ua $
139 Оксана Оксенюк Жін 1988 МК Лучеськ Луцьк ua $
61 Яна Кіндер Жін 2001 Луцьк ua $
62 Олег Бондарчук Чол 1996 Гоща ua $
65 Andriy Stepasiyk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua $
63 Sava Zakushtuy Чол 2004 Луцьк ua $
140 Сергій Оксенюк Чол 1980 МК Лучеськ Луцьк ua $
66 Ольга Гупало Жін 2002 Фаворит $
67 Леонід Музичук Чол 1982 Гепард Луцьк ua $
68 Андрій Гупало Чол 1972 Луцьк ua $
Мирослава Гут Жін 1992 Самостійно Луцьк ua
69 Діма Франчук Чол 2002 Немає Воютин ua $
70 Анатолій Франчук Чол 1977 Динамо Воютин ua $
159 Григорій Хомич Чол 1988 SC? Kovel ? Луцьк ua $
71 Bogdan Klimovych Чол 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
72 Вадим Назаревич Чол 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
Андрій Шпіц Чол 1989 Броди ua
74 Сергій Синєок Чол 1990 Луцьк ua $
73 Петро Гупало Чол 1999 Львів ua $
76 Slava Oksen Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua $
77 Влад Апшай Чол 1999 Луцьк ua $
79 Віталій Рехнюк Чол 1984 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
80 Сергій Гуменюк Чол 1974 РАЕС $
81 Саша Шура Чол 1985 Федерація Триатлону міста Луцьк Луцьк ua $
82 Марія Дорощук Жін 1997 Луцьк ua $
83 Тарас Шевчук Чол 1989 СК «Гепард» Луцьк ua $
84 Андрій Ткачук Чол 1983 DevBranch Луцьк ua $
85 Олег Романюк Чол 1988 Фенікс Луцьк ua $
86 Андрій Літвінцов Чол 1996 Фенікс Луцьк ua $
87 Світлана Василюк Жін 1985 Луцьк ua $
88 Mykola Matarzhuk Чол 1999 Івано-Франківськ ua $
89 Наталія Бурковська Жін 1998 Київ ua $
91 Михайло Високосов Чол 1984 $
110 Юрій Ващук Чол 1987 СК “VIKING” Луцьк ua $
93 Роман Пилипяк Чол 1993 - Луцьк ua $
94 Олександр Устимович Чол 1989 Garda Луцьк ua $
98 Микола Юхимчук Чол 1985 Shafarrun Луцьк ua $
96 Олександр Теребуха Чол 1982 Тритон Луцьк ua $
95 Юрій Вовчук Чол 1995 Фітнес Клуб «Атлетіко» Рожище ua $
97 Yurii Naumovych Чол 1985 Луцьк ua $
99 Andrii Gaponiuk Чол 1988 Київ ua $
100 Денис Макарчук Чол 2003 Луцьк ua $
115 Andy Candy Чол 1994 Сам собі клуб Луцьк ua $
128 Ioanna Peleshok Жін 1998 Рівне ua $
101 Сергій Смолярук Чол 1981 Луцьк ua $
102 Роман Посполітак Чол 2004 Луцьк ua $
Роман Посполітак Чол 2004 Луцьк ua
103 Сергій Кукушкін Чол 2000 $
104 Сергій Наврусевич Чол 1988 Луцьк ua $
161 Надія Мельник Жін 1974 OK WOLF Луцьк ua $
131 Володимир Циганюк Чол 1983 СК Гепард Луцьк ua $
Якимович Наталія Жін 1968 Луцьк ua
105 Олександр Козань Чол 1987 Луцьк ua $
106 Тарас Смалюк Чол 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
107 Денис Щолоков Чол 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
150 Тарас Галяс Чол 1993 ProUkraine Луцьк ua $
124 Арсен Пайцун Чол 2004 Луцьк ua $
122 Сергій Чорнокозинський Чол 1987 PLAZA Дубище ua $
108 Юлія Година Жін 2000 Луцьк ua $
109 Максим Патута Чол 2002 Боратинська ОТГ Промінь ua $
112 Олександр Коломейчук Чол 1976 Луцьк ua $
113 Сергій Ющишин Чол 1988 Rivne Running Club Рівне ua $
114 Олександр Багній Чол 1993 Rivne Running Club Рівне ua $
148 Кислюк Дмитро Чол 2001 СНУ $
193 Анжела Лихач Жін 2000 Спартак Луцьк ua $
116 Сергій Кальчик Чол 1989 Дах Фасад Луцьк ua $
117 Oleksandr Bortnik Чол 1993 Дах Фасад Луцьк ua $
118 Микола Бортнік Чол 1989 Дах Фасад Луцьк ua $
119 Volodymyr Olkhovyk Чол 1987 Федерація Триатлону м.Луцька $
135 Serhiy Ostapchuk Чол 1997 Луцьк ua $
120 Кирило Олійник Чол 2001 Луцьк ua $
121 Роман Тимчук Чол 1990 Горохів ua $
123 Костянтин Севрук Чол 2003 Луцьк ua $
155 Міша Никитюк Чол 1994 ProUkraine Луцьк ua $
125 Юра Зимоглядов Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua $
126 Оля Підгородецька - Чубай Жін 1987 Rivne Running Club Рівне ua $
127 Саша Ющук Чол 2004 Рожище ua $
129 Мирослав Ткач Чол 1986 Луцьк ua $
130 Дмитро Косинець Чол 2003 Рдюсш м. Рожище Носачевичі ua $
132 Mykhaylo Yukhymenko Чол 1982 Луцьк ua $
133 Олексій Кушнєр Чол 1987 Nomad.live Луцьк ua $
Діма Матіящук Чол 2003 NepaniatnyiZbrod Луцьк ua
142 Стецюк Дмитро Чол 1987 Amber Tri sport team Рівне ua $
134 Наталя Пура Жін 2000 СНУ імені Лесі Українки Луцьк ua $
145 Сергей Дмитриев Чол 1977 Rivne Running Club Рівне ua $
136 Katya Tabachuk Жін 1992 VIKING Луцьк ua $
137 Яна Боровець Жін 2002 Спартак Луцьк ua $
138 Ксенія Жоголь Жін 1995 Без клубу Луцьк ua $
Макс Возняк Чол 2004 Фк колос Луцьк ua
143 Ігор Забожчук Чол 1994 Plaza Рожище ua $
144 Іван Гень Чол 1982 Луцьк ua $
Віка Мишковець Жін 2003 Інваспорт Луцьк ua
146 Віка Мишковець Жін 2003 Інваспорт Луцьк ua $
147 Яна Кондратюк Жін 2004 Спартак $
149 Дмитро Банкетов Чол 1993 ProUkraine $
151 Інна Федчук Жін 1982 Фаворит Луцьк ua $
152 Ошурко Анатолій Чол 1986 Вараш ua $
153 Петро Дмитрук Чол 1989 Bolek i Lolek Brew Луцьк ua $
154 Аня Шумакова Жін 1986 Лучеськ Луцьк ua $
156 Tania Tolkachenko Жін 1970 СК Лучеськ Луцьк ua $
157 Сергій Жайворонок Чол 1976 Луцьк ua $
158 Валерій Цвєтков Чол 1993 Луцьк ua $
160 Олександр Наврусевич Чол 1989 ДКП "Луцьктепло" Луцьк ua $
162 Владислав Бакалюк Чол 1998 Луцьк ua $
164 Юрій Сергієнко Чол 2003 Луцьк ua $
163 Ірина Войтович Жін 1986 OC Wolf Луцьк ua $
165 Наталія Антонюк Жін 1988 СК « Гепард» Луцьк ua $
166 Ігор Овсійчук Чол 1986 Rivne Running Club Рівне ua $
167 Ірина Лисюк Жін 1987 RivneRunningClub $
Лі Рунцьє Чол 1990 Фошань cn
168 Ярослав Черняк Чол 1979 Боратин ua $
169 Роман Гаврилюк Чол 1982 Saucony UKRAINE TEAM, СК Гепард Ужгород ua $
177 Денис Пєсков Чол 1983 СК Лучеськ Луцьк ua $
Станіслав Махновець Чол 2004 Гірка Полонка ua
170 Владислав Трубніков Чол 1999 Луцьк ua $
Махновець Станіслав Чол 2004 Гірка Полонка ua
171 Bohdan Klymko Чол 1989 Луцьк ua $
172 Дмитро Новосад Чол 1988 СК Ковель Ковель ua $
173 Юрій Барський Чол 1974 Луцьк ua $
174 Юрій Барський Чол 2004 Луцьк ua $
175 КАРПЮК ІГОР Чол 1978 ЛФСО Луцьк ua $
176 Oleg Mogiletsky Чол 1968 Три леви Луцьк ua $
178 Pavlo Sereda Чол 1976 Луцьк ua $
179 Віра Чипенюк Жін 1993 Луцьк ua $
182 Михайло Гуркин Чол 2005 $
Гарбарук Максим Чол 1997 Sporswear.lutsk/СпортМах/Viking Луцьк ua
180 Максим Гарбарук Чол 1997 SPORTSWEAR.LUTSK Луцьк ua $
181 Тетяна Галка Жін 1986 СК Гепард Луцьк ua $
186 Роман Мокич Чол 2000 Луцьк ua $
184 Дмитро Чилій Чол 2005 Foxhunters Забороль ua $
185 Дмитро Петрочук Чол 1980 Луцьк ua $
188 Камінський Антон Чол 2001 ЛуцькВоїни Луцьк ua $
191 Данило Микита Чол 2002 $
187 Хроль Максим Чол 2001 LutskWarrior Луцьк ua $
Макар Ганейчук Чол 2004 Garda Луцьк ua
189 Влад Дячун Чол 1998 Луцьк ua $
190 Микола Пацула Чол 1995 Ківерці ua $
Олександр Найдьонов Чол 1985 Луцьк ua
Володимир Казаков Чол 1984 СК БОРАТИН Промінь ua
200 Володимир Казаков Чол 1984 СК БОРАТИН Промінь ua $
192 Пєтя Фіалковський Чол 2007 Луцьк ua $
194 Svitlana Stanko Жін 1976 Rivne running club Рівне ua $
196 Shum Yura Чол 1984 Луцьк ua $
195 Олександир Фіалковський Чол 2006 Луцьк ua $
197 Анна Волянюк Жін 1988 #Прокинься Луцьк ua $
198 Юлія Симонович Жін 1999 Луцьк ua $
199 Сергій Балицький Чол 1964 Луцьк ua $

2k

2 км

Індивідуальна участь

Дата: 15 Грудня 2019

Початок: о 13:30

Вартість 50 грн.

Ліміт: 200 учасників

Загалом заявок: 217

Зареєстрованих учасників - 190 з максимальних 200
Останній присвоєний стартовий номер - 204, Олексій Саленко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Наталя Базюк Жін 1990 Кромберг енд шуберт Луцьк ua $
2 Назар Клец Чол 1998 СК Лідер Луцьк ua $
3 Олег Черчик Чол 1966 СК Боратин Луцьк ua $
4 Катерина Літовінська Жін 2001 Дубно ua $
7 Олександр Заборський Чол 1979 Рівне ua $
5 Natalia Fesina Жін 1988 Луцьк ua $
6 Андрій Остапчук Чол 1981 Луцьк ua $
8 Ксеня Горбачова Жін 1982 Луцьк ua $
Mykola Komarovskyy Чол 1968 Луцьк ua
9 Анастасія Ліценко Жін 1998 Інваспорт Рівне ua $
13 Ірина Дудко Жін 1993 Волинський обласний центр зайнятості Луцьк ua $
10 Олесь Костенко Чол 2004 Луцьк ua $
11 Анна Костенко Жін 1973 Луцьк ua $
12 Сергій Неділько Чол 1982 Луцьк ua $
14 Андрій Ямнюк Чол 1993 Луцьк ua $
15 Яна Бренич Жін 1986 Бубочка Луцьк ua $
33 Юля Кваша Жін 1995 Луцьк ua $
16 Назар Остапчук Чол 2006 Луцьк ua $
Мар\'яна Сотник Жін 1996 Луцьк ua
17 Oksana Brechko Жін 1991 Луцьк ua $
18 Сергій Шестерина Чол 1989 BusMarket Group Луцьк ua $
19 Богдана Давидюк Жін 1994 BusMarket Group Луцьк ua $
20 Василь Корніюк Чол 1994 BusMarket Group Зміїнець ua $
21 Наталія Савчук Жін 1993 PoliMaks Sp. z o.o. Ковель ua $
22 Дмитро Ільчишин Чол 1975 Chtulhu Racing Луцьк ua $
23 Максим Терещук Чол 2000 PoliMaks Sp.z.o.o. Ковель ua $
Світлана Романюк Жін 1988 PoliMaks Ковель ua
24 Світлана Романюк Жін 1988 PoliMaks Ковель ua $
25 Andrii Daleka Чол 1990 POLI MAKS Sp. z o o Ковель ua $
26 Сергій Долінка Чол 1998 $
27 Анатолій Чабан Чол 1988 POLIMAKS Ковель ua $
28 Alena Daleka Жін 1993 POLI MAKS Sp. z o.o. Ковель ua $
29 Вадим Тєсунов Чол 1986 Луцьк ua $
30 Ірина Долинська Жін 1991 Foxhunters Луцьк ua $
31 Олександер Вавренюк Чол 1986 Foxhunters Луцьк ua $
32 Вікторія Іщук Жін 2007 Foxhunters Луцьк ua $
34 Андрій Кваша Чол 1967 Луцьк ua $
35 Оксана Долинська Жін 1984 Foxhunters Луцьк ua $
36 Ірина Кваша Жін 1966 Луцьк ua $
37 Анастасія Сліпченко Жін 1990 Rivne Running Club Рівне ua $
Vladyslav Kondratiuk Чол 2006 Луцьк ua
38 Maksym Slipchenko Чол 1983 RivneRunningClub Рівне ua $
39 Юліана Бойко Жін 2006 Foxhunters Луцьк ua $
Андрій Омельук Чол 2006 Луцьк ua
40 Роман Зелінський Чол 1993 Луцьк ua $
41 Андрій Щербатюк Чол 1986 7557 Луцьк ua $
42 Інга Бурда Жін 1984 Ковель ua $
Альона Данилюк Жін 1986 Луцьк ua
43 Богдан Бойко Чол 2008 Foxhunters Луцьк ua $
44 Наталія Наталія Жін 1995 VIKING Луцьк ua $
45 Тетяна Жердецька Жін 1994 Луцьк ua $
46 Ольга Жакунець Жін 1998 Луцьк ua $
47 Дмитро Траутман Чол 1997 Луцьк ua $
84 Катерина Колацька 2003 Луцьк ua $
85 Діана Лозинська 2003 Луцьк ua $
48 Марія Вострікова Жін 1972 ССК Великий Омеляник ua $
49 Валерія Андрієнко Жін 1999 Луцьк ua $
96 Вікторія Можар 1983 $
82 Діана Єфімова 2003 Гірка Полонка ua $
75 Валерій Демковський 2003 Гірка Полонка ua $
86 Юлія Мазурик 2003 Гірка Полонка ua $
50 Трачук Валентина Жін 1983 ua $
51 Катерина Перлова Жін 1993 Луцьк ua $
147 Андрій Марчук Чол 1994 СК Боратин Луцьк ua $
52 Oleksandr Sinchuk Чол 1984 $
83 Діана Касянчук 2003 Гірка Полонка ua $
81 Юрій Держай 2003 Луцьк ua $
Олександр Данилюк Чол 1985 Ківерці ua
56 Serhii Velebnik Чол 1992 Донецьк ua $
95 Христина Шеверда 2003 Луцьк ua $
53 Mykola Ivanyuk Чол 1980 ---- Луцьк ua $
54 Назар Решетник Чол 2006 Луцьк ua $
55 Юліана Бабій Жін 2000 $
92 Неля Сорочук 2002 Гірка Полонка ua $
91 Зоряна Приймачук 2003 $
57 Микола Павлюк Чол 1984 Луцьк ua $
58 Марина Павлюк Жін 1983 Луцьк ua $
59 Юля Павлюк Жін 2008 Луцьк ua $
97 Олександр Бакланов Чол 1991 Ківерці ua $
61 Олена Пруднікова Жін 1995 Луцьк ua $
60 Міша Карпюк Чол 1995 Луцьк ua $
62 Ігор Прудніков Чол 1994 $
Сашка Бакланов Чол 1991 Ківерці ua
63 Матвій Бондарук Чол 1993 Луцьк ua $
64 Олег Карабин Чол 1992 Рівне ua $
88 Владислав Пачковський 2002 Луцьк ua $
65 Юрій Куделя Чол 1983 Луцьк ua $
66 Наталія Коструба Жін 1982 Луцьк ua $
87 Владислав Пасюк 2003 Гірка Полонка ua $
94 Олександр Трофимчук 2003 Гірка Полонка ua $
67 Станіслав Шмаровоз Чол 2003 Луцьк ua $
90 Назар Пливун 2003 Луцьк ua $
68 Ірина Єрко Жін 1984 СНУ Луцьк ua $
69 Yura Yatsuk Чол 1980 $
70 Olena Yatsuk Жін 1984 SK Luchesk Луцьк ua $
Наташа Медунецька Жін 1973 Луцьк ua
71 Таня Багинська Жін 1996 Луцьк ua $
Владислав Попов Чол 2005 Луцьк ua
72 Руслан Веремчук Чол 1994 Ковель ua $
73 Людмила Веремчук Жін 1972 Ковель ua $
74 Володимир Веремчук Чол 1973 Ковель ua $
93 Владислав Столярук 2002 Луцьк ua $
89 Назар Бабарикін 2002 ЗОШ I-III ступеня села Гірка Полонка Гірка Полонка ua $
76 Андрій Данкевич Чол 1996 Луцьк ua $
77 Іра Юхимчук Жін 1997 Луцьк ua $
78 Вікторія Лобарчук Жін 1994 Луцьк ua $
79 Олена Демянчук Жін 1978 СНУ Луцьк ua $
169 Дарина Качан Жін 1997 Луцьк ua $
101 Максим Кучмук Чол 2005 Рожище ua $
80 Мороз Олексій Чол 1985 Луцьк ua $
98 Рома Шмігель Чол 1988 $
99 Юрій Іванашко Чол 1986 Луцьк ua $
100 Аріна Іванашко Жін 1989 Луцьк ua $
151 Олена Шмаровоз Жін 2002 СНУ Луцьк ua $
102 Владислав Цимбалістий Чол 2007 ФК "Волинь" $
103 Наталія Цимбаліста Жін 1984 Луцьк ua $
104 Олександр Данилюк Чол 1985 ДЮСШ м.Ківерці Ківерці ua $
Богдана Гринчук Жін 2003 Гімназія 21 Луцьк ua
105 Михайло Мельник Чол 2004 Рдюсш м.Рожище Рожище ua $
106 Михайло Омельчук Чол 2004 РДЮСШ м.Рожище Рожище ua $
107 Дмитро Ігнатюк Чол 1987 Луцьк ua $
139 Ekaterina Peknaya Жін 1985 Дмитрук Луцьк ua $
115 Наталія Ярмолюк Жін 1984 VIKING Луцьк ua $
108 Олександр Скороход Чол 1990 Луцьк ua $
109 Сергій Глушко Чол 1974 Луцьк ua $
110 Віталій Новицький Чол 1980 Нові Мандри Луцьк ua $
111 Лука Новицький Чол 2008 Нові Мандри Луцьк ua $
112 Тетяна Новицька Жін 1982 Луцьк ua $
113 Катерина Павлова Жін 1997 $
114 Христина Войтюк Жін 1987 $
116 Андрій Абрамчук Чол 1989 Луцьк ua $
117 Андрій Шафран Чол 1989 Луцьк ua $
118 Владислав Рубаха Чол 2003 Ківерці ua $
119 Каріна Мариневич Жін 1989 Луцьк ua $
134 Максим Гуменюк Чол 1999 РАЕС $
121 Вікторія Мелимука Жін 1981 ЦНПВТК Луцьк ua $
120 Ярослав Волинець Чол 1989 ЛФСО Луцьк ua $
135 Роман Гаврон Чол 1993 Рівне ua $
136 Анастасія Кокошкіна Жін 2001 СНУ ім. Л.Українки Луцьк ua $
137 Алла Доманська Жін 1984 Гармидер Луцьк ua $
138 Тамара Доманська Жін 2001 СНУ ім.Лесі Українки Луцьк ua $
141 Катерина Білохвіст Жін 1997 Луцьк ua $
140 Леонід Корнієнко Чол 1995 Луцьк ua $
Макс Возняк Чол 2004 Фк колос Луцьк ua
142 Дмитро Яцюк Чол 2007 Foxhunters Луцьк ua $
145 Кім Попов Чол 1990 Rivne Running Club Рівне ua $
Кім Попов Чол 1990 Rivne Running Club Рівне ua
143 Катерина Жучик Жін 2001 Луцьк ua $
144 Анна Матвійчук Жін 2000 Луцьк ua $
146 Анастасія Бобицька Жін 2001 Луцьк ua $
148 Надія Марчук Жін 1998 СК Боратин Боратин ua $
149 Тетяна Марчук Жін 1996 СК Боратин Боратин ua $
150 Ольга Дячун Жін 1993 Радомишль ua $
152 Дмитро Парфенюк Чол 2004 Луцьк ua $
153 Аліна Боярчук Жін 1995 Луцьк ua $
Ангеліна Панасюк Жін 1997 Луцьк ua
154 Крістіна Лохвицька Жін 1990 Луцьк ua $
155 Катерина Осійчук Жін 1992 Луцьк ua $
156 Ткачук Вадим Чол 1981 Луцьк ua $
157 Оксана Франчук Жін 1998 Луцьк ua $
158 Оксана Мельник Жін 1992 Луцьк ua $
160 Дмитро Маркін Чол 1989 WAH Луцьк ua $
159 Олександр Симончук Чол 1990 Рівне ua $
161 Роман Кохан Чол 1990 Боратин ua $
162 Павло Павлюк Чол 1991 ЛФСО Буцинь ua $
163 Катя Павлюк Жін 1995 Стара Вижівка ua $
164 Олександр Мельник Чол 2007 Рожище ua $
165 Anna Trushyk Жін 1984 Володимир-Волинський ua $
166 Olja Shmigel Жін 1985 Патрульна поліція Луцьк ua $
167 Ігорка Случик Чол 1971 Луцьк ua $
168 Данило Горбачов Чол 2004 Луцьк ua $
Makcim Bondaryk Чол 1991 Ok wolf Луцьк ua
170 Алла Юхневич Жін 1992 Rivne Running Club Рівне ua $
171 Дмитро Ткачук Чол 1988 Rivne Running Club Рівне ua $
172 Іра Шуплат Жін 1995 Луцьк ua $
Анна Сєрова Жін 2001 Спартак Луцьк ua
173 таня дорошенко Жін 1983 Луцьк ua $
174 Наталія Марчук Жін 1965 Луцьк ua $
175 Дмитрий Макеенко Чол 1987 RRC Рівне ua $
176 Зоряна Марчук Жін 2002 Луцьк ua $
178 Юрій Бурбан Чол 1962 Herbalife nutrition Копачівка ua $
177 Євгенія Лялюга Жін 1988 Луцьк ua $
201 Вікторія Готь Жін 1990 Луцьк ua $
Иринка петрова Жін 1981 Луцьк ua
Михайло Гуркин Чол 2005
Віталік Жарчинський Чол 2002 Garda Луцьк ua
Христина Мельник Жін 2000 OK WOLF Луцьк ua
179 Yuriy Moklytsia Чол 1982 Луцьк ua $
180 рома іванік Чол 2002 Garda Луцьк ua $
181 Віталій Жарчинський Чол 2002 GARDA Луцьк ua $
184 Рома Янкевич Чол 2003 Гімназія 21 Луцьк ua $
199 Богдан Шаула Чол 2003 Garda $
182 Яна Кравчук Жін 2009 Луцьк ua $
183 Пєтя Фіалковський Чол 2007 Луцьк ua $
185 Ірина Сапожнік Жін 1962 Гімназія 21 Луцьк ua $
186 Олександир Фіалковський Чол 2006 Луцьк ua $
187 Арсеній Можар Чол 2004 Гімназія 21 Луцьк ua $
197 Лі Рунцьє Чол 1990 Фошань cn $
198 Тетяна Мандзик Жін 1970 Луцьк ua $
200 Маріна Колбун Жін 1983 СК лучеськ ua $
Петро Молоток Чол 2003 РДЮСШ Луцьк ua
Петро Молоток Чол 2003 РДЮСШ Луцьк ua
202 Назарій Малахівський Чол 2002 Гімназія 21 Луцьк ua $
203 Володя Захарчук Чол 2004 Луцьк ua $
Влад Удот Чол 1999 Afk lutskwarroirs Луцьк ua
204 Олексій Саленко Чол 1977 ODNA CiNA Луцьк ua $
201 Богдан Саченок Чол 1999 Зайці $
201 Юлія Саленко Жін 1977 ODNA CiNA Луцьк ua $
201 Олег Ярощук Чол 1998 Луцьк ua $
201 Оксана Басалай Жін 1987 Луцьк ua $
Юрій Семчук Чол 1986 Молодіжна рада Луцька Луцьк ua
201 Andriy Havryliuk Чол 1987 Марксон Луцьк ua $
201 Олександр Гаврилюк Чол 1992 Марксон Луцьк ua $
201 Dima Sen Чол 1995 Markson Луцьк ua $
Vitaly Shevchyk Жін 1987 Марксон Луцьк ua
Віталій Шевчик Чол 1987 Марксон
Дмитро Коротинський Чол 1984 Луцьк ua

32 коментарі:

  1. ДОБРИЙ ДЕНЬ.ДЕ ОПЛАТИТИ ЗА УЧАСТЬ

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня.
      На цьому сайті . Реєструйтесь, вже все налаштовано та працює.

  2. Сергій Левчик

    Доброго дня. Підкажіть що входить в стартовий пакет учасника.

    1. Igor Spasovskiy

      В «стартовий пакет» учасника на дистанції 7 км, 2 км:
      – стартовий номер учасника;
      – участь в розіграші лотереї серед всіх учасників змагань;
      – тепла новорічна шапка;
      – чарівна борода Миколая;
      – роздягальні і камери схову;
      – карта маршруту
      – гід учасника
      – спеціальні пропозиції від наших партнерів
      – музична підтримка на трасі
      – Вода,чай фрукти після фінішу,

      В «стартовий пакет» на дистанції 100 м, 500 м, 1000 м включені:
      – стартовий номер учасника;
      – участь в розіграші лотереї серед всіх учасників змагань;
      – тепла новорічна шапка;
      – медаль фінішера;
      – роздягальні і камери схову;
      – гід учасника
      – спеціальні пропозиції від наших партнерів
      – музична підтримка на трасі
      – Вода,чай фрукти після фінішу,

  3. Олександр Заборський

    Медалі фінішерам на 2 км та 5 км будуть?

    1. Igor Spasovskiy

      Так! Металеві гарні медалі всім фінішерам.

  4. Виктория Терещенко

    Доброго дня!Медаль фiнiшера на дистанцi? 7 км входить до стартового пакета?

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня. Так, металева медаль.

  5. Виктория Терещенко

    Як зареэструвати дiтей на корткi дистанцi??(100м)?

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня.
      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  6. Лідія Гонтар

    Доброго дня. При оплаті виникли якісь трабли. Чек від WayForPay є , кошти зняло, але сайт видав помилку і реєстрація не підтверджена( кому жалітись?

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня.
      Спобуйте реєструватись проблему вирішили.

  7. Дмитро Коротинський

    Чи потрібно реєструвати дітей. І як це зробити якщо потрібно. Дякую

    1. Igor Spasovskiy

      Так. Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  8. Iryna Ostrovska-Kots

    Доброго дня! Чи потрібно реєструвати дітей на коротку дистанцію?

    1. Igor Spasovskiy

      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  9. Сергій Неділько

    Вітання!
    Мене теж цікавить питання щодо реєстрації дитини. Чи потрібно, і якщо так, то де це можна зробити ??

    1. Igor Spasovskiy

      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м.,200, 500м., по 100 учасників на кожну дистанцію.

  10. Микола Цьомах

    Привіт!)
    Де саме в ТРЦ буде проводитися видача стартових пакетів 14-го грудня?

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня.
      У вестибюлі, біля центрального входу.

  11. Олесь Онопченко

    Дітей на забіг (100 м) потрібно реєструвати?

    1. Igor Spasovskiy

      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  12. Олександр Данилюк

    Доброго дня .
    Вже 3 день не можу оплатити реєстрацію через WayForPay.
    Можна якось інакше оплатити ?

  13. Катерина Колацька

    Підкажіть, де форма реєстрації дитини на 500 м?

    1. Igor Spasovskiy

      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  14. Олена Шмаровоз

    Під час забігу 7км час на щось впливає?

    1. Igor Spasovskiy

      На дистанції 7 км нагородження проводиться з 1 по 5 місце у чоловіків і жінок в абсолютній першості.
      Чоловіки:
      1 місце – 1500грн.
      2 місце – 1000грн.
      3 місце – 700грн.
      4 місце – 500грн.
      5 місце – 300грн.
      Жінки:
      1 місце – 1500грн.
      2 місце – 1000грн.
      3 місце – 700грн.
      4 місце – 500грн.
      5 місце – 300грн.

  15. Andy Candy

    Скиньте реквізити для оплати

    1. Igor Spasovskiy

      При реєстрації на сайті вам мають надатись реквізити.

  16. Можете підказати маршут дистанції 2 км і 7 км?

    1. Igor Spasovskiy

      Старт ТРЦ Порт Сіті – пр.Соборності – розворот перед пр.Молоді -пр.Соборності – ТРЦ Порт Сіті.

  17. Ще можна якось зареєструватись? Занадто пізно взнав про цю подію(

Залишити коментар