Благодійний забіг Миколаїв

15 December 2019 Running / Луцьк / СК Лучеськ

7k 2k

Програма заходу

Видача стартових пакетів для учасників проводитиметься в ТРЦ «Порт Сіті»

14 грудня  2019 р.

12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;

15 грудня  2019 р.

10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;

13:00 - 16:00 - Робота камер схову;

13:00 – Відкриття змагань;

13:30 - Старт на дистанції 7 км, 2 км,;

14:30 - Старт на дистанції 100 м (діти, біг);

14:40 - Старт на дистанції 200 м (діти, біг);

14:50 - Старт на дистанції 500 м (діти, біг);

15:10 - Нагородження переможців , розіграш лотереї;

16:30 - Закриття  Змагання.

 

7k

Individual race

Date: 15 December 2019

Start time: at 13:30

Price: 50 UAH

Limit: 200 participants

Participants registered - 209 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
111 Аня Мякота Female 2000 Луцьк ua
78 Сашко Нікончук Male 1994 Патрульна поліція Луцьк ua
1 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
2 Mariana Syrotiuk Female 1988 ANTAR running club Луцьк ua
4 Оксана Ковальчук Female 1994 Луцьк ua
3 Yurii Stasiuk Male 1989 Луцьк ua
5 Valentyn Dudar Male 1983 Modern-Expo Луцьк ua
6 Dmytro Kovalov Male 1997 СК Гепард Луцьк ua
7 Сергій Левчик Male 1995 Інваспорт Рівне ua
8 Роман Зубенко Male 1991 Луцьк ua
9 Роман Слободян Male 1985 ТК ANTAR Ківерці ua
10 Андрій Данилюк Male 1979 Ківерці ua
11 Василь Хиля Male 1981 ПриватБанк Луцьк ua
12 Олександр Бурда Male 1976 Луцьк ua
13 Ілля Лихотоп Male 2002 President run club Ковель ua
14 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
Паша Валящук Male 1991 #kozyrteam Іршава ua
15 Виктория Терещенко Female 1981 аматор(без клуба) Луцьк ua
16 Victor Tsisar Male 1992 Луцьк ua
17 Віктор Шатковський Male 1992 Анонімний клуб любителів піци Дубно ua
18 Лідія Гонтар Female 1992 Луцьк ua
26 Anton Mandzyk Male 1992 Патрульна поліція Луцьк ua
19 Марко Феньо Male 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
20 Тарас Щербатюк Male 1981 Луцьк ua
21 Serhii Velebnik Male 1992 Донецьк ua
22 Ваня Остапчук Male 1989 Луцьк ua
31 Еля Гасюк Female 2000 "Garda Team "? Луцьк ua
23 Viktor Hrushetskyy Male 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
24 Борисюк Станіслав Male 1994 VIKING Луцьк ua
25 Хваліба Ігор Male 1991 VIKING Луцьк ua
27 Dima Shtyrma Male 1993 патрульна поліція Луцьк ua
64 Oleksandr Martyniuk Male 1985 Lutskrunning Луцьк ua
28 Віктор Сидорчук Male 1986 Луцьк ua
29 Анна Яскевич Female 1989 Луцьк ua
30 Дмитро Мандзюк Male 1991 Veteran Луцьк ua
32 Лихач Артур Male 1997 СК «Воїн» Луцьк ua
34 Катя Назарчук Female 1991 Луцьк ua
33 Ірина Зінчук Female 1996 Патрульна поліція Ковель ua
35 Тарас Третяк Male 1983 Гепард
Ірина Чиж Female 2000 Ківерці ua
40 Павло Коноваленко Male 1993 - Луцьк ua
36 Юрій Давидюк Male 1989 BusMarket Group Луцьк ua
37 Геннадій Пруц Male 1991 BusMarket Group Луцьк ua
Олександр Теркун Male 1986 Миргород ua
38 Paul Kovalskyi Male 1990 Спілка воїнів АТО Волині Луцьк ua
39 Валентин Черняк Male 1979 Луцьк ua
41 Валентин Дубовський Male 1996 Луцьк ua
42 Вадим Зарудницький Male 2006 Луцьк ua
45 Олег Мартинюк Male 1991 Ківерці ua
141 Bohdan Usharuk Male 1987 спілка воїнів ато Волині Луцьк ua
43 Микола Цьомах Male 2000 ГО "Youth Alliance" Ківерці ua
44 Ігор Долинський Male 1985 Foxhunters Луцьк ua
46 Владислав Іщук Male 2002 Foxhunters Луцьк ua
48 Вадим Курій Male 1988 СК Гепард Луцьк ua
47 Таня Гись Female 1992 Луцьк ua
49 Dmytro Dolynchuk Male 1994 ВФБ "Груп Лімітед" Луцьк ua
50 Serhii Korolik Male 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
51 Анжеліка Зварич Female 1999 Луцьк ua
52 Андрій Востріков Male 1972 ССК Великий Омеляник ua
Паша Щербатюк Male 1991 Zefir_coffee Милуші ua
53 Паша Щербатюк Male 1991 Zefir_coffee Милуші ua
183 Сергій Борков Male 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua
54 Остап Пась Male 2005 Луцьк ua
55 Валентин Шевчук Male 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
Лілія Попова Female 1985 Тернопіль ua
90 Степан Білець Male 1999 Deaf Running Club Lviv Львів ua
56 Мироненко Максим Male 2004 Foxhunters Луцьк ua
В\'ячеслав Мендус Male 2002 Луцьк ua
92 Михайло Кулявець Male 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
59 Юля Марчук Female 1990 SK Luchesk Луцьк ua
57 Володя Карпяк Male 1995 Deaf Running Club Lviv Львів ua
58 Віталій Петришин Male 1996 СК Лучеськ
60 Аня Коваленко Female 1997 Track and Speed Херсон ua
75 Олександр Пеценюк Male 1995 Луцьк ua
139 Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
61 Яна Кіндер Female 2001 Луцьк ua
62 Олег Бондарчук Male 1996 Гоща ua
65 Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
63 Sava Zakushtuy Male 2004 Луцьк ua
140 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
66 Ольга Гупало Female 2002 Фаворит
67 Леонід Музичук Male 1982 Гепард Луцьк ua
68 Андрій Гупало Male 1972 Луцьк ua
Мирослава Гут Female 1992 Самостійно Луцьк ua
69 Діма Франчук Male 2002 Немає Воютин ua
70 Анатолій Франчук Male 1977 Динамо Воютин ua
159 Григорій Хомич Male 1988 SC? Kovel ? Луцьк ua
71 Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
72 Вадим Назаревич Male 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Андрій Шпіц Male 1989 Броди ua
74 Сергій Синєок Male 1990 Луцьк ua
73 Петро Гупало Male 1999 Львів ua
76 Slava Oksen Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
77 Влад Апшай Male 1999 Луцьк ua
79 Віталій Рехнюк Male 1984 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
80 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС
81 Саша Шура Male 1985 Федерація Триатлону міста Луцьк Луцьк ua
82 Марія Дорощук Female 1997 Луцьк ua
83 Тарас Шевчук Male 1989 СК «Гепард» Луцьк ua
84 Андрій Ткачук Male 1983 DevBranch Луцьк ua
85 Олег Романюк Male 1988 Фенікс Луцьк ua
86 Андрій Літвінцов Male 1996 Фенікс Луцьк ua
87 Світлана Василюк Female 1985 Луцьк ua
88 Mykola Matarzhuk Male 1999 Івано-Франківськ ua
89 Наталія Бурковська Female 1998 Київ ua
91 Михайло Високосов Male 1984
110 Юрій Ващук Male 1987 СК “VIKING” Луцьк ua
93 Роман Пилипяк Male 1993 - Луцьк ua
94 Олександр Устимович Male 1989 Garda Луцьк ua
98 Микола Юхимчук Male 1985 Shafarrun Луцьк ua
96 Олександр Теребуха Male 1982 Тритон Луцьк ua
95 Юрій Вовчук Male 1995 Фітнес Клуб «Атлетіко» Рожище ua
97 Yurii Naumovych Male 1985 Луцьк ua
99 Andrii Gaponiuk Male 1988 Київ ua
100 Денис Макарчук Male 2003 Луцьк ua
115 Andy Candy Male 1994 Сам собі клуб Луцьк ua
128 Ioanna Peleshok Female 1998 Рівне ua
101 Сергій Смолярук Male 1981 Луцьк ua
102 Роман Посполітак Male 2004 Луцьк ua
Роман Посполітак Male 2004 Луцьк ua
103 Сергій Кукушкін Male 2000
104 Сергій Наврусевич Male 1988 Луцьк ua
161 Надія Мельник Female 1974 OK WOLF Луцьк ua
131 Володимир Циганюк Male 1983 СК Гепард Луцьк ua
Якимович Наталія Female 1968 Луцьк ua
105 Олександр Козань Male 1987 Луцьк ua
106 Тарас Смалюк Male 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
107 Денис Щолоков Male 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
150 Тарас Галяс Male 1993 ProUkraine Луцьк ua
124 Арсен Пайцун Male 2004 Луцьк ua
122 Сергій Чорнокозинський Male 1987 PLAZA Дубище ua
108 Юлія Година Female 2000 Луцьк ua
109 Максим Патута Male 2002 Боратинська ОТГ Промінь ua
112 Олександр Коломейчук Male 1976 Луцьк ua
113 Сергій Ющишин Male 1988 Rivne Running Club Рівне ua
114 Олександр Багній Male 1993 Rivne Running Club Рівне ua
148 Кислюк Дмитро Male 2001 СНУ
193 Анжела Лихач Female 2000 Спартак Луцьк ua
116 Сергій Кальчик Male 1989 Дах Фасад Луцьк ua
117 Oleksandr Bortnik Male 1993 Дах Фасад Луцьк ua
118 Микола Бортнік Male 1989 Дах Фасад Луцьк ua
119 Volodymyr Olkhovyk Male 1987 Федерація Триатлону м.Луцька
135 Serhiy Ostapchuk Male 1997 Луцьк ua
120 Кирило Олійник Male 2001 Луцьк ua
121 Роман Тимчук Male 1990 Горохів ua
123 Костянтин Севрук Male 2003 Луцьк ua
155 Міша Никитюк Male 1994 ProUkraine Луцьк ua
125 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
126 Оля Підгородецька - Чубай Female 1987 Rivne Running Club Рівне ua
127 Саша Ющук Male 2004 Рожище ua
129 Мирослав Ткач Male 1986 Луцьк ua
130 Дмитро Косинець Male 2003 Рдюсш м. Рожище Носачевичі ua
132 Mykhaylo Yukhymenko Male 1982 Луцьк ua
133 Олексій Кушнєр Male 1987 Nomad.live Луцьк ua
Діма Матіящук Male 2003 NepaniatnyiZbrod Луцьк ua
134 Максим Гуменюк Male 1999 РАЕС
142 Стецюк Дмитро Male 1987 Amber Tri sport team Рівне ua
134 Наталя Пура Female 2000 СНУ імені Лесі Українки Луцьк ua
145 Сергей Дмитриев Male 1977 Rivne Running Club Рівне ua
136 Katya Tabachuk Female 1992 VIKING Луцьк ua
137 Яна Боровець Female 2002 Спартак Луцьк ua
138 Ксенія Жоголь Female 1995 Без клубу Луцьк ua
Макс Возняк Male 2004 Фк колос Луцьк ua
143 Ігор Забожчук Male 1994 Plaza Рожище ua
144 Іван Гень Male 1982 Луцьк ua
Віка Мишковець Female 2003 Інваспорт Луцьк ua
146 Віка Мишковець Female 2003 Інваспорт Луцьк ua
147 Яна Кондратюк Female 2004 Спартак
149 Дмитро Банкетов Male 1993 ProUkraine
151 Інна Федчук Female 1982 Фаворит Луцьк ua
152 Ошурко Анатолій Male 1986 Вараш ua
153 Петро Дмитрук Male 1989 Bolek i Lolek Brew Луцьк ua
154 Аня Шумакова Female 1986 Лучеськ Луцьк ua
156 Tania Tolkachenko Female 1970 СК Лучеськ Луцьк ua
157 Сергій Жайворонок Male 1976 Луцьк ua
158 Валерій Цвєтков Male 1993 Луцьк ua
160 Олександр Наврусевич Male 1989 ДКП "Луцьктепло" Луцьк ua
162 Владислав Бакалюк Male 1998 Луцьк ua
164 Юрій Сергієнко Male 2003 Луцьк ua
163 Ірина Войтович Female 1986 OC Wolf Луцьк ua
165 Наталія Антонюк Female 1988 СК « Гепард» Луцьк ua
166 Ігор Овсійчук Male 1986 Rivne Running Club Рівне ua
167 Ірина Лисюк Female 1987 RivneRunningClub
Лі Рунцьє Male 1990 Фошань cn
168 Ярослав Черняк Male 1979 Боратин ua
169 Роман Гаврилюк Male 1982 Saucony UKRAINE TEAM, СК Гепард Ужгород ua
177 Денис Пєсков Male 1983 СК Лучеськ Луцьк ua
Станіслав Махновець Male 2004 Гірка Полонка ua
170 Владислав Трубніков Male 1999 Луцьк ua
Махновець Станіслав Male 2004 Гірка Полонка ua
171 Bohdan Klymko Male 1989 Луцьк ua
172 Дмитро Новосад Male 1988 СК Ковель Ковель ua
173 Юрій Барський Male 1974 Луцьк ua
174 Юрій Барський Male 2004 Луцьк ua
175 КАРПЮК ІГОР Male 1978 ЛФСО Луцьк ua
176 Oleg Mogiletsky Male 1968 Три леви Луцьк ua
178 Pavlo Sereda Male 1976 Луцьк ua
179 Віра Чипенюк Female 1993 Луцьк ua
182 Михайло Гуркин Male 2005
Гарбарук Максим Male 1997 Sporswear.lutsk/СпортМах/Viking Луцьк ua
Михайло Гуркин Male 2005
180 Максим Гарбарук Male 1997 SPORTSWEAR.LUTSK Луцьк ua
181 Тетяна Галка Female 1986 СК Гепард Луцьк ua
186 Роман Мокич Male 2000 Луцьк ua
184 Дмитро Чилій Male 2005 Foxhunters Забороль ua
185 Дмитро Петрочук Male 1980 Луцьк ua
Христина Мельник Female 2000 OK WOLF Луцьк ua
188 Камінський Антон Male 2001 ЛуцькВоїни Луцьк ua
191 Данило Микита Male 2002
187 Хроль Максим Male 2001 LutskWarrior Луцьк ua
Макар Ганейчук Male 2004 Garda Луцьк ua
189 Влад Дячун Male 1998 Луцьк ua
190 Микола Пацула Male 1995 Ківерці ua
Олександр Найдьонов Male 1985 Луцьк ua
Володимир Казаков Male 1984 СК БОРАТИН Промінь ua
200 Володимир Казаков Male 1984 СК БОРАТИН Промінь ua
192 Пєтя Фіалковський Male 2007 Луцьк ua
194 Svitlana Stanko Female 1976 Rivne running club Рівне ua
196 Shum Yura Male 1984 Луцьк ua
195 Олександир Фіалковський Male 2006 Луцьк ua
197 Лі Рунцьє Male 1990 Фошань cn
197 Анна Волянюк Female 1988 #Прокинься Луцьк ua
198 Юлія Симонович Female 1999 Луцьк ua
199 Сергій Балицький Male 1964 Луцьк ua
201 Богдан Саченок Male 1999 Зайці
201 Юлія Саленко Female 1977 ODNA CiNA Луцьк ua
201 Олег Ярощук Male 1998 Луцьк ua
201 Оксана Басалай Female 1987 Луцьк ua
Юрій Семчук Male 1986 Молодіжна рада Луцька Луцьк ua
201 Andriy Havryliuk Male 1987 Марксон Луцьк ua
201 Олександр Гаврилюк Male 1992 Марксон Луцьк ua
201 Dima Sen Male 1995 Markson Луцьк ua
Vitaly Shevchyk Female 1987 Марксон Луцьк ua
Віталій Шевчик Male 1987 Марксон
Дмитро Коротинський Male 1984 Луцьк ua

2k

Individual race

Date: 15 December 2019

Start time: at 13:30

Price: 50 UAH

Limit: 200 participants

Participants registered - 181 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Наталя Базюк Female 1990 Кромберг енд шуберт Луцьк ua
2 Назар Клец Male 1998 СК Лідер Луцьк ua
3 Олег Черчик Male 1966 СК Боратин Луцьк ua
4 Катерина Літовінська Female 2001 Дубно ua
7 Олександр Заборський Male 1979 Рівне ua
5 Natalia Fesina Female 1988 Луцьк ua
6 Андрій Остапчук Male 1981 Луцьк ua
8 Ксеня Горбачова Female 1982 Луцьк ua
Mykola Komarovskyy Male 1968 Луцьк ua
9 Анастасія Ліценко Female 1998 Інваспорт Рівне ua
13 Ірина Дудко Female 1993 Волинський обласний центр зайнятості Луцьк ua
10 Олесь Костенко Male 2004 Луцьк ua
11 Анна Костенко Female 1973 Луцьк ua
12 Сергій Неділько Male 1982 Луцьк ua
14 Андрій Ямнюк Male 1993 Луцьк ua
15 Яна Бренич Female 1986 Бубочка Луцьк ua
33 Юля Кваша Female 1995 Луцьк ua
16 Назар Остапчук Male 2006 Луцьк ua
Мар\'яна Сотник Female 1996 Луцьк ua
17 Oksana Brechko Female 1991 Луцьк ua
18 Сергій Шестерина Male 1989 BusMarket Group Луцьк ua
19 Богдана Давидюк Female 1994 BusMarket Group Луцьк ua
20 Василь Корніюк Male 1994 BusMarket Group Зміїнець ua
21 Наталія Савчук Female 1993 PoliMaks Sp. z o.o. Ковель ua
22 Дмитро Ільчишин Male 1975 Chtulhu Racing Луцьк ua
23 Максим Терещук Male 2000 PoliMaks Sp.z.o.o. Ковель ua
Світлана Романюк Female 1988 PoliMaks Ковель ua
24 Світлана Романюк Female 1988 PoliMaks Ковель ua
25 Andrii Daleka Male 1990 POLI MAKS Sp. z o o Ковель ua
26 Сергій Долінка Male 1998
27 Анатолій Чабан Male 1988 POLIMAKS Ковель ua
28 Alena Daleka Female 1993 POLI MAKS Sp. z o.o. Ковель ua
29 Вадим Тєсунов Male 1986 Луцьк ua
30 Ірина Долинська Female 1991 Foxhunters Луцьк ua
31 Олександер Вавренюк Male 1986 Foxhunters Луцьк ua
32 Вікторія Іщук Female 2007 Foxhunters Луцьк ua
34 Андрій Кваша Male 1967 Луцьк ua
35 Оксана Долинська Female 1984 Foxhunters Луцьк ua
36 Ірина Кваша Female 1966 Луцьк ua
37 Анастасія Сліпченко Female 1990 Rivne Running Club Рівне ua
Vladyslav Kondratiuk Male 2006 Луцьк ua
38 Maksym Slipchenko Male 1983 RivneRunningClub Рівне ua
39 Юліана Бойко Female 2006 Foxhunters Луцьк ua
Андрій Омельук Male 2006 Луцьк ua
40 Роман Зелінський Male 1993 Луцьк ua
41 Андрій Щербатюк Male 1986 7557 Луцьк ua
42 Інга Бурда Female 1984 Ковель ua
Альона Данилюк Female 1986 Луцьк ua
43 Богдан Бойко Male 2008 Foxhunters Луцьк ua
44 Наталія Наталія Female 1995 VIKING Луцьк ua
45 Тетяна Жердецька Female 1994 Луцьк ua
46 Ольга Жакунець Female 1998 Луцьк ua
47 Дмитро Траутман Male 1997 Луцьк ua
84 Катерина Колацька 2003 Луцьк ua
85 Діана Лозинська 2003 Луцьк ua
48 Марія Вострікова Female 1972 ССК Великий Омеляник ua
49 Валерія Андрієнко Female 1999 Луцьк ua
96 Вікторія Можар 1983
82 Діана Єфімова 2003 Гірка Полонка ua
75 Валерій Демковський 2003 Гірка Полонка ua
86 Юлія Мазурик 2003 Гірка Полонка ua
50 Трачук Валентина Female 1983 ua
51 Катерина Перлова Female 1993 Луцьк ua
147 Андрій Марчук Male 1994 СК Боратин Луцьк ua
52 Oleksandr Sinchuk Male 1984
83 Діана Касянчук 2003 Гірка Полонка ua
81 Юрій Держай 2003 Луцьк ua
Олександр Данилюк Male 1985 Ківерці ua
56 Serhii Velebnik Male 1992 Донецьк ua
95 Христина Шеверда 2003 Луцьк ua
53 Mykola Ivanyuk Male 1980 ---- Луцьк ua
54 Назар Решетник Male 2006 Луцьк ua
55 Юліана Бабій Female 2000
92 Неля Сорочук 2002 Гірка Полонка ua
91 Зоряна Приймачук 2003
57 Микола Павлюк Male 1984 Луцьк ua
58 Марина Павлюк Female 1983 Луцьк ua
59 Юля Павлюк Female 2008 Луцьк ua
97 Олександр Бакланов Male 1991 Ківерці ua
61 Олена Пруднікова Female 1995 Луцьк ua
60 Міша Карпюк Male 1995 Луцьк ua
62 Ігор Прудніков Male 1994
Сашка Бакланов Male 1991 Ківерці ua
63 Матвій Бондарук Male 1993 Луцьк ua
64 Олег Карабин Male 1992 Рівне ua
88 Владислав Пачковський 2002 Луцьк ua
65 Юрій Куделя Male 1983 Луцьк ua
66 Наталія Коструба Female 1982 Луцьк ua
87 Владислав Пасюк 2003 Гірка Полонка ua
94 Олександр Трофимчук 2003 Гірка Полонка ua
67 Станіслав Шмаровоз Male 2003 Луцьк ua
90 Назар Пливун 2003 Луцьк ua
68 Ірина Єрко Female 1984 СНУ Луцьк ua
69 Yura Yatsuk Male 1980
70 Olena Yatsuk Female 1984 SK Luchesk Луцьк ua
Наташа Медунецька Female 1973 Луцьк ua
71 Таня Багинська Female 1996 Луцьк ua
Владислав Попов Male 2005 Луцьк ua
72 Руслан Веремчук Male 1994 Ковель ua
73 Людмила Веремчук Female 1972 Ковель ua
74 Володимир Веремчук Male 1973 Ковель ua
93 Владислав Столярук 2002 Луцьк ua
89 Назар Бабарикін 2002 ЗОШ I-III ступеня села Гірка Полонка Гірка Полонка ua
76 Андрій Данкевич Male 1996 Луцьк ua
77 Іра Юхимчук Female 1997 Луцьк ua
78 Вікторія Лобарчук Female 1994 Луцьк ua
79 Олена Демянчук Female 1978 СНУ Луцьк ua
169 Дарина Качан Female 1997 Луцьк ua
101 Максим Кучмук Male 2005 Рожище ua
80 Мороз Олексій Male 1985 Луцьк ua
98 Рома Шмігель Male 1988
99 Юрій Іванашко Male 1986 Луцьк ua
100 Аріна Іванашко Female 1989 Луцьк ua
151 Олена Шмаровоз Female 2002 СНУ Луцьк ua
102 Владислав Цимбалістий Male 2007 ФК "Волинь"
103 Наталія Цимбаліста Female 1984 Луцьк ua
104 Олександр Данилюк Male 1985 ДЮСШ м.Ківерці Ківерці ua
Богдана Гринчук Female 2003 Гімназія 21 Луцьк ua
105 Михайло Мельник Male 2004 Рдюсш м.Рожище Рожище ua
106 Михайло Омельчук Male 2004 РДЮСШ м.Рожище Рожище ua
107 Дмитро Ігнатюк Male 1987 Луцьк ua
139 Ekaterina Peknaya Female 1985 Дмитрук Луцьк ua
115 Наталія Ярмолюк Female 1984 VIKING Луцьк ua
108 Олександр Скороход Male 1990 Луцьк ua
109 Сергій Глушко Male 1974 Луцьк ua
110 Віталій Новицький Male 1980 Нові Мандри Луцьк ua
111 Лука Новицький Male 2008 Нові Мандри Луцьк ua
112 Тетяна Новицька Female 1982 Луцьк ua
113 Катерина Павлова Female 1997
114 Христина Войтюк Female 1987
116 Андрій Абрамчук Male 1989 Луцьк ua
117 Андрій Шафран Male 1989 Луцьк ua
118 Владислав Рубаха Male 2003 Ківерці ua
119 Каріна Мариневич Female 1989 Луцьк ua
121 Вікторія Мелимука Female 1981 ЦНПВТК Луцьк ua
120 Ярослав Волинець Male 1989 ЛФСО Луцьк ua
135 Роман Гаврон Male 1993 Рівне ua
136 Анастасія Кокошкіна Female 2001 СНУ ім. Л.Українки Луцьк ua
137 Алла Доманська Female 1984 Гармидер Луцьк ua
138 Тамара Доманська Female 2001 СНУ ім.Лесі Українки Луцьк ua
141 Катерина Білохвіст Female 1997 Луцьк ua
140 Леонід Корнієнко Male 1995 Луцьк ua
Макс Возняк Male 2004 Фк колос Луцьк ua
142 Дмитро Яцюк Male 2007 Foxhunters Луцьк ua
145 Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
143 Катерина Жучик Female 2001 Луцьк ua
144 Анна Матвійчук Female 2000 Луцьк ua
146 Анастасія Бобицька Female 2001 Луцьк ua
148 Надія Марчук Female 1998 СК Боратин Боратин ua
149 Тетяна Марчук Female 1996 СК Боратин Боратин ua
150 Ольга Дячун Female 1993 Радомишль ua
152 Дмитро Парфенюк Male 2004 Луцьк ua
153 Аліна Боярчук Female 1995 Луцьк ua
Ангеліна Панасюк Female 1997 Луцьк ua
154 Крістіна Лохвицька Female 1990 Луцьк ua
155 Катерина Осійчук Female 1992 Луцьк ua
156 Ткачук Вадим Male 1981 Луцьк ua
157 Оксана Франчук Female 1998 Луцьк ua
158 Оксана Мельник Female 1992 Луцьк ua
160 Дмитро Маркін Male 1989 WAH Луцьк ua
159 Олександр Симончук Male 1990 Рівне ua
161 Роман Кохан Male 1990 Боратин ua
162 Павло Павлюк Male 1991 ЛФСО Буцинь ua
163 Катя Павлюк Female 1995 Стара Вижівка ua
164 Олександр Мельник Male 2007 Рожище ua
165 Anna Trushyk Female 1984 Володимир-Волинський ua
166 Olja Shmigel Female 1985 Патрульна поліція Луцьк ua
167 Ігорка Случик Male 1971 Луцьк ua
168 Данило Горбачов Male 2004 Луцьк ua
Makcim Bondaryk Male 1991 Ok wolf Луцьк ua
170 Алла Юхневич Female 1992 Rivne Running Club Рівне ua
171 Дмитро Ткачук Male 1988 Rivne Running Club Рівне ua
172 Іра Шуплат Female 1995 Луцьк ua
Анна Сєрова Female 2001 Спартак Луцьк ua
173 таня дорошенко Female 1983 Луцьк ua
174 Наталія Марчук Female 1965 Луцьк ua
175 Дмитрий Макеенко Male 1987 RRC Рівне ua
176 Зоряна Марчук Female 2002 Луцьк ua
178 Юрій Бурбан Male 1962 Herbalife nutrition Копачівка ua
177 Євгенія Лялюга Female 1988 Луцьк ua
201 Вікторія Готь Female 1990 Луцьк ua
Иринка петрова Female 1981 Луцьк ua
Віталік Жарчинський Male 2002 Garda Луцьк ua
179 Yuriy Moklytsia Male 1982 Луцьк ua
180 рома іванік Male 2002 Garda Луцьк ua
181 Віталій Жарчинський Male 2002 GARDA Луцьк ua
184 Рома Янкевич Male 2003 Гімназія 21 Луцьк ua
199 Богдан Шаула Male 2003 Garda
182 Яна Кравчук Female 2009 Луцьк ua
183 Пєтя Фіалковський Male 2007 Луцьк ua
185 Ірина Сапожнік Female 1962 Гімназія 21 Луцьк ua
186 Олександир Фіалковський Male 2006 Луцьк ua
187 Арсеній Можар Male 2004 Гімназія 21 Луцьк ua
198 Тетяна Мандзик Female 1970 Луцьк ua
200 Маріна Колбун Female 1983 СК лучеськ ua
Петро Молоток Male 2003 РДЮСШ Луцьк ua
Петро Молоток Male 2003 РДЮСШ Луцьк ua
202 Назарій Малахівський Male 2002 Гімназія 21 Луцьк ua
203 Володя Захарчук Male 2004 Луцьк ua
Влад Удот Male 1999 Afk lutskwarroirs Луцьк ua
204 Олексій Саленко Male 1977 ODNA CiNA Луцьк ua

32 Comments:

  1. ДОБРИЙ ДЕНЬ.ДЕ ОПЛАТИТИ ЗА УЧАСТЬ

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня.
      На цьому сайті . Реєструйтесь, вже все налаштовано та працює.

  2. Сергій Левчик

    Доброго дня. Підкажіть що входить в стартовий пакет учасника.

    1. Igor Spasovskiy

      В «стартовий пакет» учасника на дистанції 7 км, 2 км:
      – стартовий номер учасника;
      – участь в розіграші лотереї серед всіх учасників змагань;
      – тепла новорічна шапка;
      – чарівна борода Миколая;
      – роздягальні і камери схову;
      – карта маршруту
      – гід учасника
      – спеціальні пропозиції від наших партнерів
      – музична підтримка на трасі
      – Вода,чай фрукти після фінішу,

      В «стартовий пакет» на дистанції 100 м, 500 м, 1000 м включені:
      – стартовий номер учасника;
      – участь в розіграші лотереї серед всіх учасників змагань;
      – тепла новорічна шапка;
      – медаль фінішера;
      – роздягальні і камери схову;
      – гід учасника
      – спеціальні пропозиції від наших партнерів
      – музична підтримка на трасі
      – Вода,чай фрукти після фінішу,

  3. Олександр Заборський

    Медалі фінішерам на 2 км та 5 км будуть?

    1. Igor Spasovskiy

      Так! Металеві гарні медалі всім фінішерам.

  4. Виктория Терещенко

    Доброго дня!Медаль фiнiшера на дистанцi? 7 км входить до стартового пакета?

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня. Так, металева медаль.

  5. Виктория Терещенко

    Як зареэструвати дiтей на корткi дистанцi??(100м)?

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня.
      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  6. Лідія Гонтар

    Доброго дня. При оплаті виникли якісь трабли. Чек від WayForPay є , кошти зняло, але сайт видав помилку і реєстрація не підтверджена( кому жалітись?

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня.
      Спобуйте реєструватись проблему вирішили.

  7. Дмитро Коротинський

    Чи потрібно реєструвати дітей. І як це зробити якщо потрібно. Дякую

    1. Igor Spasovskiy

      Так. Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  8. Iryna Ostrovska-Kots

    Доброго дня! Чи потрібно реєструвати дітей на коротку дистанцію?

    1. Igor Spasovskiy

      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  9. Сергій Неділько

    Вітання!
    Мене теж цікавить питання щодо реєстрації дитини. Чи потрібно, і якщо так, то де це можна зробити ??

    1. Igor Spasovskiy

      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м.,200, 500м., по 100 учасників на кожну дистанцію.

  10. Микола Цьомах

    Привіт!)
    Де саме в ТРЦ буде проводитися видача стартових пакетів 14-го грудня?

    1. Igor Spasovskiy

      Доброго дня.
      У вестибюлі, біля центрального входу.

  11. Олесь Онопченко

    Дітей на забіг (100 м) потрібно реєструвати?

    1. Igor Spasovskiy

      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  12. Олександр Данилюк

    Доброго дня .
    Вже 3 день не можу оплатити реєстрацію через WayForPay.
    Можна якось інакше оплатити ?

  13. Катерина Колацька

    Підкажіть, де форма реєстрації дитини на 500 м?

    1. Igor Spasovskiy

      Реєстрація дітей буде відбуватись в ТРЦ Порт Сіті.
      14 грудня 2019 р.
      12.00 до 19.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      15 грудня 2019 р.
      10.00 до 13.00 реєстрація учасників та видача стартових пакетів;
      Ліміт учасників на дитячі забіги 100м., 500м., 1000м. по 100 учасників на кожну дистанцію.

  14. Олена Шмаровоз

    Під час забігу 7км час на щось впливає?

    1. Igor Spasovskiy

      На дистанції 7 км нагородження проводиться з 1 по 5 місце у чоловіків і жінок в абсолютній першості.
      Чоловіки:
      1 місце – 1500грн.
      2 місце – 1000грн.
      3 місце – 700грн.
      4 місце – 500грн.
      5 місце – 300грн.
      Жінки:
      1 місце – 1500грн.
      2 місце – 1000грн.
      3 місце – 700грн.
      4 місце – 500грн.
      5 місце – 300грн.

  15. Андрій Гордіюк

    Скиньте реквізити для оплати

    1. Igor Spasovskiy

      При реєстрації на сайті вам мають надатись реквізити.

  16. Можете підказати маршут дистанції 2 км і 7 км?

    1. Igor Spasovskiy

      Старт ТРЦ Порт Сіті – пр.Соборності – розворот перед пр.Молоді -пр.Соборності – ТРЦ Порт Сіті.

  17. Ще можна якось зареєструватись? Занадто пізно взнав про цю подію(

Leave a comment