Забіг Незалежності

24 August 2019 Running / Чернівці / Забіг Незалежності

5k 2500m
  • 5k

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 2500m

    Results are not yet available. Please try again later.
Забіг Незалежності - це насамперед сімейне свято!
Приходь всією родиною та біжи за свою Незалежність!
Дистанції на вибір: 2,5 км та 5 км (1/2 кола)
Участь БЕЗКОШТОВНА!
Патріотична бігова подія, що не має ані вікових, ані спортивних обмежень!
Всі бажаючі можуть обрати дистанцію та пробігтися центром рідного міста пліч о пліч зі своєю родиною, друзями та знайомими в День Незалежності.
м. Чернівці, площа Філармонії, Старт о 10:00.
Програма заходу:
09:00-09:55 - реєстрація на місці для дистанцій 2,5 км та 5 км
10:00 - старт дистанцій 2,5 км та 5 км
10:05-10:55 - видача стартових номерів для дитячого забігу в 100 метрів (дітки до 6-ти років)
11:00 - старт дитячого забігу на 100 метрів
11:15 - нагородження переможців в абсолютній першості серед жінок та чоловіків на дистанції 5 км (1-2-3 місце 1000-750-500 грн відповідно)

5k

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Забіг Незалежності - це насамперед сімейне свято!
Приходь всією родиною та біжи за свою Незалежність!
Дистанції на вибір: 2,5 км та 5 км (1/2 кола)
Участь БЕЗКОШТОВНА!
Ціна медалі учасника - 149 грн.

Увага! Медаль не є обов'язковою для участі. Зверніть також увагу що кількість медалей обмежена - 300 шт.

Патріотична бігова подія, що не має ані вікових, ані спортивних обмежень!
Всі бажаючі можуть обрати дистанцію та пробігтися центром рідного міста пліч о пліч зі своєю родиною, друзями та знайомими в День Незалежності.
м. Чернівці, площа Філармонії, Старт о 10:00.

Participants total: 184

Participants registered - 65 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 184, Олександр Панасюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Олександр Мельник Male 1987 Чернівці ua
2 Patrick Oushen Male 1986 Світ Матраців Чернівці ua
3 Вася Понич Male 1996 Чернівці ua
4 Oleg Roy Male 1985 Чернівці ua
5 Володимир Баранюк Male 1961 Червона Діброва ua
6 Іван Андрусяк Male 1995 КСО Мідіз Чернівці ua
7 Олег Коршунов Male 1996 ГУ Національної поліції в Чернівецькій області Чернівці ua
8 Аліна Харченко Female 1995 Чернівці ua
9 Саша Федюк Male 2000 Чернівці ua
10 Maryna Volosheniuk Female 1994 CROSSHILL Чернівці ua
11 Mykola Kushniryk Male 1998 Пішоходи Чернівці ua
12 Манолій Гордіца Male 1998 Пішоходи Чернівці ua
13 Паша Булыгин Male 1987 ІнтерСММ Чернівці ua
14 Володимир Крепосняк Male 1980 Київ ua
15 Юрій Баковський Male 1984 $ Чернівці ua
16 Олександр Цопа Male 1987 Чернівці ua
17 Mykola Hlynka Male 1989 Ultra Львів ua
18 Володимир Пінтилюк Male 1982 Pulse Running Team Чернівці ua
19 Кароліна Гешко Female 1996 Чернівці ua
20 Юліана Булига Female 2000 Вижниця ua
21 Volodymyr Savchuk Male 2002 Чернівці ua
22 Oleksandra Kosuba Female 2003 Чернівці ua
23 Катя Чобанюк Female 1994 Sport life Чернівці ua
24 Юрій Куровський Male 1988 Чернівці ua
25 Borys Platokhin Male 1975 Чернівці ua
26 Олександр Вашурін Male 1984 Чернівці ua
27 Юрий Бзовик Male 1986 КМВ Чернівці ua
28 Андрій Деркач Male 1989 Чернівці ua
29 Angelina Navrots\'ka Female 1997 Чернівці ua
30 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
31 Anastasiia Platokhina Female 1999 Чернівці ua
32 Dmitriy Kuka Male 1997 Чернівці ua
33 Sergo Sergio Male 1988 Pace.Run.Club Чернівці ua
34 Ірина Стрембіцька Female 1988 Чернівці ua
35 Дуган Сергій Male 1984 Чернівці ua
36 Максим Осадчук Male 1998 Чортків ua
37 Ян Кошманюк Male 1989 Чернівці ua
38 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
39 Вадим Заблоцький Male 1970 Oil House Чернівці ua
40 Aleksey Kuznetsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
41 Владимир Ершов Male 1978 Чернівці ua
42 Serhii Vartolomii Male 1991 Чернівці ua
43 Наталия Ершова Female 1978 Чернівці ua
44 Ніна Чигріна Female 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
45 Яна Заборовська Female 1996 КМВ Чернівці ua
46 Liudmyla Telezhynska Female 1980 Фан-клуб-Тищук Чернівці ua
47 Роман Самотюк Male 1983 Кіцмань ua
48 Ірина Данелюк Female 1989 PACE run club Чернівці ua
49 Dmitriy Bohachoff Male 1984 - Чернівці ua
50 Viktor Kryshmaru Male 1969 Чернівці ua
51 Dmytro Hunchak Male 1922 AmcBridge Чернівці ua
52 Dmytro Hunchak Male 1995 AmcBridge Чернівці ua
53 Ростислав Кудреватих Male 1995 AMC Bridge Чернівці ua
54 Ilya Nemesh Male 1988
55 Юрій Тюфтій Male 1993 Чернівці ua
56 Павло Тюфтій Male 1987 Чернівці ua
57 Наташа Римарович Female 1977 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua
58 Олег Римарович Male 1969 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua
59 Владислав Вашній Male 1995 КМВ Чернівці ua
60 Sofia Iliuk Female 1997 Чернівці ua
61 Tanya Mandzyuk Female 1986 Joffer Чернівці ua
62 Tanya Mandzyuk Female 1986 Joffer Чернівці ua
63 Данил Мысько Male 1992 Чернівці ua
64 Олександр Арделян Male 1988 Чернівці ua
65 Світлана Гажук Female 1969 Чернівці ua
66 Юлія Куровська Female 1988 Чернівці ua
67 Tatyana Danskaya Female 1994 Бердянськ ua
68 Олексій Гримайло Male 1979 Чернівці ua
69 Володимир Ожеван Male 1986 КМВ Чернівці ua
70 Виталий Суханов Male 1982 #sedoibarber
71 Татьяна Арделян Female 1987 Чернівці ua
72 Andriy Tuzhykov Male 1992 Чернівці ua
73 Віталій Чехов Male 1990 Чернівці ua
74 Valentyn Sobko Male 1993 Чернівці ua
75 Sergii Liulka Male 1981 Чернівці ua
76 Артем Гайдей Male 1995 PACE run club Чернівці ua
77 Аркади Агафица Male 1985
78 Serhii Yanchuk Male 1986 Element Auto LLC Чернівці ua
79 Андрій Шморган Male 1997 Чернівці ua
80 Євген Микитинський Male 1954 СК Индивидуал Чернівці ua
81 Орест Малованюк Male 1997 ДПСУ Чернівці ua
82 Влас Тележинський Male 2003 ФанКлубТищук/ФЛАЦР Чернівці ua
83 Михайло Кулявець Male 2002 Deaf-Lviv Львів ua
84 Оксана Овчаренко Female 1983 Київ ua
85 Denis Ovcharenko Male 1984 Київ ua
86 Надія Собко Female 1996 Softserve
87 Чикалюк Петро Male 1993 Чернівці ua
88 Natali Burlaka Female 1992 Чернівці ua
89 Олександр Гриндей Male 1962 СК Индивидуал Чернівці ua
90 Степан Дусяк Male 1993 Чернівці ua
91 Юрій Колотило Male 1982 ДПСУ Чернівці ua
92 Богдан Савостьян Male 1990 Чернівці ua
93 Яна Селявкіна Female 1989 Чернівці ua
94 Игорь Микитинский Male 1978 СК Индивидуал Чернівці ua
95 Евгения Романовская Female 1991 Одеса ua
96 Mykhailo Lesiuk Male 1990 KR Club (Kolomyia Running Club) Коломия ua
97 Ольга Вакарюк Female 1972 Чернівці ua
98 Андрій Бардан Male 1998 AMC Bridge Чернівці ua
99 Ivan Vivcharuk Male 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
100 Іван Павлюк Male 2001 Фан-клуб Тищук Чернівці ua
101 Oleg Bukatar Male 1966 Chernivtsi half marathon Чернівці ua
102 Маріетта Даскалюк Female 1996 Чернівці ua
103 Igor Barladin Male 1981 Чернівці ua
104 Богдан Мельничук Male 1999 Чернівці ua
105 Людмила Вашуріна Female 1994 Фан клуб Тищук Чернівці ua
106 Андрій Ушицький Male 2000 Чернівці ua
107 Анна Ванасаун Female 2003 Коломия ua
108 Николай Краев Male 1987 Sporter
109 Андрей Равлюк Male 1998 drey_star Чернівці ua
110 Іванна Єрмійчук Female 1993 Рівне ua
111 Михайло Каштелян Male 1989 Чернівці ua
112 Jamshid Salehi Male 1966
113 Ростік Вольський Male 1999 Чернівці ua
114 Соломія Винник Female 2001 - Чернівці ua
115 Михайло Винник Male 2002 Чернівці ua
116 Ольга Мелимука Female 2004 Фан Клуб Тищук Чернівці ua
117 Andrii Biriev Male 1989 Консерви Чернівці ua
118 Olha Birieva Female 1993 Консерви Чернівці ua
119 Oleksandr Bodak Male 1973 Чернівці ua
120 Марчак Василь Male 1999 Чернівці ua
121 Yuliana Tsurik Female 1987 Run Family Чернівці ua
122 Андрій Конюк Male 1996 AmcBridge Чернівці ua
123 Михайло Чобанюк Male 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
124 Volodymyr Maksimchuk Male 1985 бахур клуб Чернівці ua
125 Адам Хом\'як Male 1983 Центр іноземних мов "КЛАSS" Заліщики ua
126 Юрій Шабацький Male 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
127 Ярослав Раца Male 1988 Світ матраців
128 Michaylo Sakal Male 1999 Proлаз Чернівці ua
129 Роман Пік Male 1984 GrantDecor Чернівці ua
130 Максим Шкварчук Male 2001 Чернівці ua
131 Татьяна Прокопчук Female 1971 Чернівці ua
132 Руслана Мішина Female 2002 Чернівці ua
133 Максим Станкевич Male 1987
134 Павло Курилюк Male 1998 GrantDecor Чернівці ua
135 Vasyl Bodnaruk Male 1991 Run Family Татарів ua
136 Ігор Гайдут Male 1984 Світ Матраців Чернівці ua
137 Ігор Веселов Male 1979 Che Run Club Чернівці ua
138 Дмитро Павлюк Male 1990 Чернівці ua
139 Виктор Кубраков Male 2003 Авангард Чернівці ua
140 Олександр Богачик Male 1989 Pace Run Club Чернівці ua
141 Yana Loran Female 1999 - Чернівці ua
142 Анна Ткачук Female 1995 Чернівці ua
143 Олег Ленюк Male 1975 МІДІЗ Чернівці ua
144 Ігор Гангала Male 1992
145 Женя Косов Male 1987 Che Run Club Чернівці ua
146 Xenia Rak Female 1993 Гайдельберґ de
147 Петро Порчук Male 1984 Чернівці ua
148 Джамал Джафаров Male 2005 Чернівці ua
149 Андрій Тимчук Male 2000 СНЕТ ЧНУ Чернівці ua
150 Bogdan Sagaidak Male 1995 ozero Чернівці ua
151 Микола Грицяк Male 1967 Чернівці ua
152 Анатолій Косар Male 1996 Путила ua
153 Віктор Букатар Male 1994 Новоселиця ua
154 Ріанна Мигалюк Female 2009 Чернівці ua
155 Олександр Джаман Male 1993 Чернівці ua
156 Ірина Боднар Female 1997 Не з клубу ) Чернівці ua
157 Pavlo Kataranchuk Male 1997 Чернівці ua
158 Yulianna Kolotylo Female 2001 Вижниця ua
159 Анна Стаханова Female 1988 Чернівці ua
160 Тарас Ткачук Male 1996 Чернівці ua
161 Дмитро Тимчук Male 1988 Спортивний клуб "ПОЛІТЕХ"
162 Таня Гулько Female 1995 BrushMe Чернівці ua
163 Галина Шевчук Female 1989 Чернівці ua
164 Костя Дущак Male 1993 Чернівці ua
165 Дмитро Якубов Male 1992 Joffer Чернівці ua
166 Анатолій Никифоряк Male 1985 Чернівці ua
167 Андрій Попович Male 2001 Українська академія лідерства Чернівці ua
168 Світлана Дутка Female 1975 Чернівці ua
169 Mariana Dzuba Female 1979 Чернівці ua
170 Альона Нігда Female 1998 КСО "МІДІЗ" Чернівці ua
171 Олег Ленюк Male 1999 КСО "МІДІЗ" Чернівці ua
172 Петя Пасічник Male 1992 Немає Тернопіль ua
173 Тарко Кристина Female 1994 Студія танцю та фітнесу Tendence
174 Pylyp Chaykovsky Male 1999 - Чернівці ua
175 Юрій Труфанов Male 1996 Івано-Франківськ ua
176 Катерина Фратавчан Female 1997 Чернівці ua
177 Дмитро Сірман Male 1964 Чернівці ua
178 Олена Мисько Female 1993 Wellness Center Чернівці ua
179 Лівій Черкез Male 1975 Чернівці ua
180 Олександр Сандуляк Male 1988 Чернівці ua
181 Olga Bhatia Female 1983 Лондон
182 Oleksandr Chernyuk Male 1979 Чернівці ua
183 Oleksandr Chernyuk Male 1979 Чернівці ua
184 Олександр Панасюк Male 1997 Віськова частина 1241 Чернівці ua

2500m

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Забіг Незалежності - це насамперед сімейне свято!
Приходь всією родиною та біжи за свою Незалежність!
Дистанції на вибір: 2,5 км та 5 км (1/2 кола)
Участь БЕЗКОШТОВНА!
Ціна медалі учасника - 149 грн.

Увага! Медаль не є обов'язковою для участі. Зверніть також увагу що кількість медалей обмежена - 300 шт.

Патріотична бігова подія, що не має ані вікових, ані спортивних обмежень!
Всі бажаючі можуть обрати дистанцію та пробігтися центром рідного міста пліч о пліч зі своєю родиною, друзями та знайомими в День Незалежності.
м. Чернівці, площа Філармонії, Старт о 10:00.

Participants total: 108

Participants registered - 27 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 108, Антон Семенюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Андрій Андрусяк Male 2004 КСО Мідіз Чернівці ua
2 Оксана Буряк Female 1989 Чернівці ua
3 Людмила Рибаченко Female 1985 ТОВ "Світ матраців" Чернівці ua
4 Єгор Васильєв Male 1994 "Світ Матраців" Чернівці ua
5 Кирил Рибаченко Male 2008 ТОВ "Світ матраців" Чернівці ua
6 Єва Рибаченко Female 2012 ТОВ "Світ матраців" Чернівці ua
7 Iryna Shtablava Female 1992 Світ матраців Чернівці ua
8 Артем Баковський Male 2009 $ Чернівці ua
9 Марія Нагірняк Female 2000 Чернівці ua
10 Антон Надєєв Male 1992 Карпатські мінеральні води Чернівці ua
11 Зоя Сергеєва Female 1986 AMCBRIDGE Чернівці ua
12 Іванна Сибіра Female 1995 AMC Bridge Чернівці ua
13 Ігор Шемяков Male 1967 AMCBridge Чернівці ua
14 Максим Филипюк Male 1999 AMC Bridge
15 Андрій Сергеєв Male 1978 AMCBRIDGE
16 An Panfilova Female 2000 Чернівці ua
17 Андрій Коваленко Male 1996 AMC Bridge
18 Юля Парасінчук Female 1996
19 Катя Гуцул Female 1983
20 Stanislav Shemiakov Male 1992 Bizico Кальміуське ua
21 Олександр Ірічук Male 1988 УПП в Чернівецькій області Чернівці ua
22 Яна Заборовська Female 1996 КМВ Чернівці ua
23 Raisa Chenskaya Female 1997 Чернівці ua
24 Helena Kalynchuk Female 1985 Вижниця ua
25 Viktor Kalynchuk Male 1986 Вижниця ua
26 Дарія Березовська Female 1992 Чернівці ua
27 Катерина Гербут Female 1997 Чернівці ua
28 Романа Пасайлюк Female 1997 AMC Bridge Чернівці ua
29 Оля Суркова Female 1992 "Світ Матраців" Чернівці ua
30 Марина Бовкун Female 1993 Чернівці ua
31 Тетяна Паламарчук Female 1982 Чернівці ua
32 Юлія Паламарчук Female 2005 Чернівці ua
33 Андрій Паламарчук Male 1976 Чернівці ua
34 Христина Чехова Female 1993 Чернівці ua
35 Каріна Скіцко Female 1999 ДПСУ Чернівці ua
36 Ірина Москалюк Female 1997 Чернівці ua
37 Тетяна Спориніна Female 1966 БІТ Чернівці ua
38 Mariana Liulka Female 1988 Чернівці ua
39 Александр Науменко Male 1989 Чернівці ua
40 Августина Тележинська Female 2006 Фан Клуб Тищук Чернівці ua
41 Таїсія Рубаняк Female 1990 Адреналін Заліщики ua
42 Polina Birieva Female 2013 Консерви Чернівці ua
43 Вероніка Генкул Female 2001 Чернівці ua
44 Павло Тирон Male 1990 Світ Замків Чернівці ua
45 Павло Ковальський Male 1994 Світ Замків Чернівці ua
46 Елена Джепарова Female 1985 Tay-Sen
47 Елена Джепарова Female 1985 Tay-Sen
48 Алёна Боханова Female 1985 Fit Club Wellness Center Чернівці ua
49 Марта Хом\'як Female 1988 Адреналін Заліщики ua
50 Даниил Семеняк Male 2007 Tay-Sen Чернівці ua
51 Олександр Цопа Male 1987 Світ Замків Чернівці ua
52 Яна Ней Female 1989 Чернівці ua
53 Олег Рибачук Male 1987 Чернівці ua
54 Евгений Васильев Male 1980 Світ Матраців Чернівці ua
55 Андрій Тимощук Male 1975 Спілка пасічників Рівненщини
56 Мілана Васильєва Female 2012 Світ матраців Чернівці ua
57 Софія Пінтилюк Female 2009 Pace run club Чернівці ua
58 Ваня Галан Male 1999 Чернівці ua
59 Олександр Ней Male 2009 Чернівці ua
60 Аннета Прокопчук Female 2004 Чернівці ua
61 Ірина Боднар Female 1997 Не з клубу ) Чернівці ua
62 Катерина Цікул Female 1992 - Чернівці ua
63 Tania Tkachyck Female 1992 Здолбунів ua
64 Наташа Ферманюк Female 1987 Чернівці ua
65 Людмила Василик Female 1967 Чернівці ua
66 Ілона Кулик Female 1996 Світ матраців Чернівці ua
67 Крістіна Прокопець Female 1997 Світ матраців Чернівці ua
68 Дарія Мага Female 2008 Чернівці ua
69 Андрій Мага Male 1981 Чернівці ua
70 Тетяна Веселова Female 1981 Чернівці ua
71 Ірина Немеш Female 1989 Чернівці ua
72 Alina Alexandryuk Female 1986 Sport life Чернівці ua
73 Галина Микитинская Female 1980 СК Индивидуал Чернівці ua
74 Радомир Мигалюк Male 1985 Чернівці ua
75 Сергій Лубчук Male 1989 Світ матраців Чернівці ua
76 Микита Веселов Male 2006 Чернівці ua
77 Таня Гулько Female 1995 BrushMe Чернівці ua
78 Марія Павлюк Female 1993 Пласт - НСОУ Чернівці ua
79 Марина Салиго Female 1998 Tendance Хмельницький ua
80 Таня Порчук Female 1984 Чернівці ua
81 Ольга Кабан Female 1997 Чернівці ua
82 Яна Баланчук Female 1994 Чернівці ua
83 Антоніна Філінська Female 1991 Чернівці ua
84 Yurii Tymchuk Male 1993 Естетика L’ Чернівці ua
85 Ольга Башинська Female 1992 Джофер Чернівці ua
86 Галина Шевчук Female 1989 Чернівці ua
87 Мотрюк Ирина Female 1983 Управління поліції охорони Чернівці ua
88 Мария Гатеж Female 1999 Чернівці ua
89 Анна Труфин Female 2001 Політехнічний коледж Чернівці ua
90 Маша Шевченко Female 1991 Чернівці ua
91 Тарас Фурдига Male 1989 Чернівці ua
92 Анастасія Воронова Female 1989 Nianias Чернівці ua
93 Віта Тимчук Female 1996 Чернівці ua
94 Леся Бужак Female 1984 Nianias Чернівці ua
95 Валерія Дутка Female 2000 Чернівці ua
96 Nastya Dzuba Female 2007 Чернівці ua
97 Вікторія Головещенко Female 1996 Чернівці ua
98 Юрій Нігда Male 2005 КСО "МІДІЗ" Чернівці ua
99 Роман Нігда Male 2008 КСО "МІДІЗ" Чернівці ua
100 Артем Олексічук Male 2009 Чернівці ua
101 Вадим Палівода Male 1989 Управління патрульної поліції в Чернівецькій області
102 Марина Скінтей Female 1987 Чернівці ua
103 Людмила Бабюк Female 1984 Чернівці ua
104 Захар Сірман Male 2002 Чернівці ua
105 Яків Філіпов Male 1981 Rain Чернівці ua
106 Дарія Паламарчук Female 2000 PROЛАЗ Чернівці ua
107 Олександра Черкез Female 2002 Чернівці ua
108 Антон Семенюк Male 1992 Чернівці ua

8 Comments:

  1. Mykola Hlynka

    Супер! Уже незабаром бігтиму! 🙂

  2. Паша Булыгин

    Скоро старт. Ех готуємся.

  3. Оксана Овчаренко

    Доброго вечора!
    Як отримати стартовий номер?
    Я з іншого міста. Завчасно немає можливості приїхати.

    Дякую!

    1. Mykola Hlynka

      О 9:00 ранку в день старту буде можливість зареєструватись…

  4. Яків Філіпов

    Ми готові!!! До зустрічі на старті 🙂

  5. Tadej Oksin

    Чи можна ще зареєструватися?

  6. Матюшин Олександр

    На жаль не включив Рунтастик не маю результату

  7. Софія Пінтилюк

    Добрый день! А коли будуть результат?

Leave a comment