Забіг Незалежності

24 Серпня 2019 Біг / Чернівці / Забіг Незалежності

5k 2500m
  • 5k

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 2500m

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
Забіг Незалежності - це насамперед сімейне свято!
Приходь всією родиною та біжи за свою Незалежність!
Дистанції на вибір: 2,5 км та 5 км (1/2 кола)
Участь БЕЗКОШТОВНА!
Патріотична бігова подія, що не має ані вікових, ані спортивних обмежень!
Всі бажаючі можуть обрати дистанцію та пробігтися центром рідного міста пліч о пліч зі своєю родиною, друзями та знайомими в День Незалежності.
м. Чернівці, площа Філармонії, Старт о 10:00.
Програма заходу:
09:00-09:55 - реєстрація на місці для дистанцій 2,5 км та 5 км
10:00 - старт дистанцій 2,5 км та 5 км
10:05-10:55 - видача стартових номерів для дитячого забігу в 100 метрів (дітки до 6-ти років)
11:00 - старт дитячого забігу на 100 метрів
11:15 - нагородження переможців в абсолютній першості серед жінок та чоловіків на дистанції 5 км (1-2-3 місце 1000-750-500 грн відповідно)

5k

5 км

Вартість 149 грн.

Ліміт: 500 учасників

Забіг Незалежності - це насамперед сімейне свято!
Приходь всією родиною та біжи за свою Незалежність!
Дистанції на вибір: 2,5 км та 5 км (1/2 кола)
Участь БЕЗКОШТОВНА!
Ціна медалі учасника - 149 грн.

Увага! Медаль не є обов'язковою для участі. Зверніть також увагу що кількість медалей обмежена - 300 шт.

Патріотична бігова подія, що не має ані вікових, ані спортивних обмежень!
Всі бажаючі можуть обрати дистанцію та пробігтися центром рідного міста пліч о пліч зі своєю родиною, друзями та знайомими в День Незалежності.
м. Чернівці, площа Філармонії, Старт о 10:00.

Зареєстровано учасників: 184 /500 (Оплачено - 65)
Останній присвоєний стартовий номер - 184, Олександр Панасюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Олександр Мельник Чол 1987 Чернівці ua
2 Patrick Oushen Чол 1986 Світ Матраців Чернівці ua $
3 Вася Понич Чол 1996 Чернівці ua $
4 Oleg Roy Чол 1985 Чернівці ua
5 Володимир Баранюк Чол 1961 Червона Діброва ua $
6 Іван Андрусяк Чол 1995 КСО Мідіз Чернівці ua $
7 Олег Коршунов Чол 1996 ГУ Національної поліції в Чернівецькій області Чернівці ua $
8 Аліна Харченко Жін 1995 Чернівці ua
9 Саша Федюк Чол 2000 Чернівці ua
10 Maryna Volosheniuk Жін 1994 CROSSHILL Чернівці ua $
11 Mykola Kushniryk Чол 1998 Пішоходи Чернівці ua
12 Манолій Гордіца Чол 1998 Пішоходи Чернівці ua
13 Паша Булыгин Чол 1987 ІнтерСММ Чернівці ua
14 Володимир Крепосняк Чол 1980 Київ ua
15 Юрій Баковський Чол 1984 $ Чернівці ua
16 Олександр Цопа Чол 1987 Чернівці ua $
17 Mykola Hlynka Чол 1989 Ultra Львів ua
18 Володимир Пінтилюк Чол 1982 Pulse Running Team Чернівці ua
19 Кароліна Гешко Жін 1996 Чернівці ua $
20 Юліана Булига Жін 2000 Вижниця ua
21 Volodymyr Savchuk Чол 2002 Чернівці ua
22 Oleksandra Kosuba Жін 2003 Чернівці ua
23 Катя Чобанюк Жін 1994 Sport life Чернівці ua
24 Юрій Куровський Чол 1988 Чернівці ua
25 Borys Platokhin Чол 1975 Чернівці ua
26 Олександр Вашурін Чол 1984 Чернівці ua
27 Юрий Бзовик Чол 1986 КМВ Чернівці ua
28 Андрій Деркач Чол 1989 Чернівці ua
29 Angelina Navrots\'ka Жін 1997 Чернівці ua
30 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
31 Anastasiia Platokhina Жін 1999 Чернівці ua
32 Dmitriy Kuka Чол 1997 Чернівці ua $
33 Sergo Sergio Чол 1988 Pace.Run.Club Чернівці ua
34 Ірина Стрембіцька Жін 1988 Чернівці ua
35 Дуган Сергій Чол 1984 Чернівці ua
36 Максим Осадчук Чол 1998 Чортків ua
37 Ян Кошманюк Чол 1989 Чернівці ua
38 Тетяна Давиденко Жін 1994 Ultra Львів ua
39 Вадим Заблоцький Чол 1970 Oil House Чернівці ua $
40 Aleksey Kuznetsov Чол 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua $
41 Владимир Ершов Чол 1978 Чернівці ua $
42 Serhii Vartolomii Чол 1991 Чернівці ua
43 Наталия Ершова Жін 1978 Чернівці ua $
44 Ніна Чигріна Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
45 Яна Заборовська Жін 1996 КМВ Чернівці ua
46 Liudmyla Telezhynska Жін 1980 Фан-клуб-Тищук Чернівці ua $
47 Роман Самотюк Чол 1983 Кіцмань ua $
48 Ірина Данелюк Жін 1989 PACE run club Чернівці ua
49 Dmitriy Bohachoff Чол 1984 - Чернівці ua $
50 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua $
51 Dmytro Hunchak Чол 1922 AmcBridge Чернівці ua
52 Dmytro Hunchak Чол 1995 AmcBridge Чернівці ua $
53 Ростислав Кудреватих Чол 1995 AMC Bridge Чернівці ua $
54 Ilya Nemesh Чол 1988 $
55 Юрій Тюфтій Чол 1993 Чернівці ua $
56 Павло Тюфтій Чол 1987 Чернівці ua $
57 Наташа Римарович Жін 1977 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua $
58 Олег Римарович Чол 1969 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua $
59 Владислав Вашній Чол 1995 КМВ Чернівці ua
60 Sofia Iliuk Жін 1997 Чернівці ua
61 Tanya Mandzyuk Жін 1986 Joffer Чернівці ua
62 Tanya Mandzyuk Жін 1986 Joffer Чернівці ua
63 Данил Мысько Чол 1992 Чернівці ua $
64 Олександр Арделян Чол 1988 Чернівці ua $
65 Світлана Гажук Жін 1969 Чернівці ua
66 Юлія Куровська Жін 1988 Чернівці ua
67 Tatyana Danskaya Жін 1994 Бердянськ ua
68 Олексій Гримайло Чол 1979 Чернівці ua
69 Володимир Ожеван Чол 1986 КМВ Чернівці ua
70 Виталий Суханов Чол 1982 #sedoibarber $
71 Татьяна Арделян Жін 1987 Чернівці ua $
72 Andriy Tuzhykov Чол 1992 Чернівці ua
73 Віталій Чехов Чол 1990 Чернівці ua $
74 Valentyn Sobko Чол 1993 Чернівці ua
75 Sergii Liulka Чол 1981 Чернівці ua
76 Артем Гайдей Чол 1995 PACE run club Чернівці ua
77 Аркади Агафица Чол 1985 $
78 Serhii Yanchuk Чол 1986 Element Auto LLC Чернівці ua
79 Андрій Шморган Чол 1997 Чернівці ua
80 Євген Микитинський Чол 1954 СК Индивидуал Чернівці ua $
81 Орест Малованюк Чол 1997 ДПСУ Чернівці ua $
82 Влас Тележинський Чол 2003 ФанКлубТищук/ФЛАЦР Чернівці ua $
83 Михайло Кулявець Чол 2002 Deaf-Lviv Львів ua $
84 Оксана Овчаренко Жін 1983 Київ ua $
85 Denis Ovcharenko Чол 1984 Київ ua $
86 Надія Собко Жін 1996 Softserve $
87 Чикалюк Петро Чол 1993 Чернівці ua
88 Natali Burlaka Жін 1992 Чернівці ua $
89 Олександр Гриндей Чол 1962 СК Индивидуал Чернівці ua $
90 Степан Дусяк Чол 1993 Чернівці ua
91 Юрій Колотило Чол 1982 ДПСУ Чернівці ua
92 Богдан Савостьян Чол 1990 Чернівці ua
93 Яна Селявкіна Жін 1989 Чернівці ua
94 Игорь Микитинский Чол 1978 СК Индивидуал Чернівці ua
95 Евгения Романовская Жін 1991 Одеса ua
96 Mykhailo Lesiuk Чол 1990 KR Club (Kolomyia Running Club) Коломия ua
97 Ольга Вакарюк Жін 1972 Чернівці ua $
98 Андрій Бардан Чол 1998 AMC Bridge Чернівці ua $
99 Ivan Vivcharuk Чол 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
100 Іван Павлюк Чол 2001 Фан-клуб Тищук Чернівці ua
101 Oleg Bukatar Чол 1966 Chernivtsi half marathon Чернівці ua $
102 Маріетта Даскалюк Жін 1996 Чернівці ua
103 Igor Barladin Чол 1981 Чернівці ua
104 Богдан Мельничук Чол 1999 Чернівці ua
105 Людмила Вашуріна Жін 1994 Фан клуб Тищук Чернівці ua $
106 Андрій Ушицький Чол 2000 Чернівці ua $
107 Анна Ванасаун Жін 2003 Коломия ua $
108 Николай Краев Чол 1987 Sporter $
109 Андрей Равлюк Чол 1998 drey_star Чернівці ua
110 Іванна Єрмійчук Жін 1993 Рівне ua $
111 Михайло Каштелян Чол 1989 Чернівці ua
112 Jamshid Salehi Чол 1966
113 Ростік Вольський Чол 1999 Чернівці ua
114 Соломія Винник Жін 2001 - Чернівці ua
115 Михайло Винник Чол 2002 Чернівці ua
116 Ольга Мелимука Жін 2004 Фан Клуб Тищук Чернівці ua
117 Andrii Biriev Чол 1989 Консерви Чернівці ua $
118 Olha Birieva Жін 1993 Консерви Чернівці ua $
119 Oleksandr Bodak Чол 1973 Чернівці ua $
120 Марчак Василь Чол 1999 Чернівці ua
121 Yuliana Tsurik Жін 1987 Run Family Чернівці ua
122 Андрій Конюк Чол 1996 AmcBridge Чернівці ua $
123 Михайло Чобанюк Чол 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua $
124 Volodymyr Maksimchuk Чол 1985 бахур клуб Чернівці ua $
125 Адам Хом\'як Чол 1983 Центр іноземних мов "КЛАSS" Заліщики ua
126 Юрій Шабацький Чол 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
127 Ярослав Раца Чол 1988 Світ матраців
128 Michaylo Sakal Чол 1999 Proлаз Чернівці ua
129 Роман Пік Чол 1984 GrantDecor Чернівці ua $
130 Максим Шкварчук Чол 2001 Чернівці ua
131 Татьяна Прокопчук Жін 1971 Чернівці ua
132 Руслана Мішина Жін 2002 Чернівці ua
133 Максим Станкевич Чол 1987 $
134 Павло Курилюк Чол 1998 GrantDecor Чернівці ua
135 Vasyl Bodnaruk Чол 1991 Run Family Татарів ua $
136 Ігор Гайдут Чол 1984 Світ Матраців Чернівці ua
137 Ігор Веселов Чол 1979 Che Run Club Чернівці ua
138 Дмитро Павлюк Чол 1990 Чернівці ua
139 Виктор Кубраков Чол 2003 Авангард Чернівці ua
140 Олександр Богачик Чол 1989 Pace Run Club Чернівці ua $
141 Yana Loran Жін 1999 - Чернівці ua
142 Анна Ткачук Жін 1995 Чернівці ua
143 Олег Ленюк Чол 1975 МІДІЗ Чернівці ua
144 Ігор Гангала Чол 1992
145 Женя Косов Чол 1987 Che Run Club Чернівці ua
146 Xenia Rak Жін 1993 Гайдельберґ de
147 Петро Порчук Чол 1984 Чернівці ua
148 Джамал Джафаров Чол 2005 Чернівці ua
149 Андрій Тимчук Чол 2000 СНЕТ ЧНУ Чернівці ua $
150 Bogdan Sagaidak Чол 1995 ozero Чернівці ua
151 Микола Грицяк Чол 1967 Чернівці ua
152 Анатолій Косар Чол 1996 Путила ua
153 Віктор Букатар Чол 1994 Новоселиця ua $
154 Ріанна Мигалюк Жін 2009 Чернівці ua
155 Олександр Джаман Чол 1993 Чернівці ua $
156 Ірина Боднар Жін 1997 Не з клубу ) Чернівці ua
157 Pavlo Kataranchuk Чол 1997 Чернівці ua
158 Yulianna Kolotylo Жін 2001 Вижниця ua
159 Анна Стаханова Жін 1988 Чернівці ua
160 Тарас Ткачук Чол 1996 Чернівці ua
161 Дмитро Тимчук Чол 1988 Спортивний клуб "ПОЛІТЕХ"
162 Таня Гулько Жін 1995 BrushMe Чернівці ua
163 Галина Шевчук Жін 1989 Чернівці ua
164 Костя Дущак Чол 1993 Чернівці ua $
165 Дмитро Якубов Чол 1992 Joffer Чернівці ua
166 Анатолій Никифоряк Чол 1985 Чернівці ua
167 Андрій Попович Чол 2001 Українська академія лідерства Чернівці ua
168 Світлана Дутка Жін 1975 Чернівці ua
169 Mariana Dzuba Жін 1979 Чернівці ua
170 Альона Нігда Жін 1998 КСО "МІДІЗ" Чернівці ua
171 Олег Ленюк Чол 1999 КСО "МІДІЗ" Чернівці ua
172 Петя Пасічник Чол 1992 Немає Тернопіль ua
173 Тарко Кристина Жін 1994 Студія танцю та фітнесу Tendence
174 Pylyp Chaykovsky Чол 1999 - Чернівці ua
175 Юрій Труфанов Чол 1996 Івано-Франківськ ua $
176 Катерина Фратавчан Жін 1997 Чернівці ua
177 Дмитро Сірман Чол 1964 Чернівці ua
178 Олена Мисько Жін 1993 Wellness Center Чернівці ua $
179 Лівій Черкез Чол 1975 Чернівці ua
180 Олександр Сандуляк Чол 1988 Чернівці ua $
181 Olga Bhatia Жін 1983 Лондон
182 Oleksandr Chernyuk Чол 1979 Чернівці ua
183 Oleksandr Chernyuk Чол 1979 Чернівці ua
184 Олександр Панасюк Чол 1997 Віськова частина 1241 Чернівці ua

2500m

2.5k км

Вартість 149 грн.

Ліміт: 500 учасників

Забіг Незалежності - це насамперед сімейне свято!
Приходь всією родиною та біжи за свою Незалежність!
Дистанції на вибір: 2,5 км та 5 км (1/2 кола)
Участь БЕЗКОШТОВНА!
Ціна медалі учасника - 149 грн.

Увага! Медаль не є обов'язковою для участі. Зверніть також увагу що кількість медалей обмежена - 300 шт.

Патріотична бігова подія, що не має ані вікових, ані спортивних обмежень!
Всі бажаючі можуть обрати дистанцію та пробігтися центром рідного міста пліч о пліч зі своєю родиною, друзями та знайомими в День Незалежності.
м. Чернівці, площа Філармонії, Старт о 10:00.

Зареєстровано учасників: 108 /500 (Оплачено - 27)
Останній присвоєний стартовий номер - 108, Антон Семенюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Андрій Андрусяк Чол 2004 КСО Мідіз Чернівці ua
2 Оксана Буряк Жін 1989 Чернівці ua
3 Людмила Рибаченко Жін 1985 ТОВ "Світ матраців" Чернівці ua
4 Єгор Васильєв Чол 1994 "Світ Матраців" Чернівці ua
5 Кирил Рибаченко Чол 2008 ТОВ "Світ матраців" Чернівці ua
6 Єва Рибаченко Жін 2012 ТОВ "Світ матраців" Чернівці ua
7 Iryna Shtablava Жін 1992 Світ матраців Чернівці ua
8 Артем Баковський Чол 2009 $ Чернівці ua
9 Марія Нагірняк Жін 2000 Чернівці ua
10 Антон Надєєв Чол 1992 Карпатські мінеральні води Чернівці ua
11 Зоя Сергеєва Жін 1986 AMCBRIDGE Чернівці ua $
12 Іванна Сибіра Жін 1995 AMC Bridge Чернівці ua $
13 Ігор Шемяков Чол 1967 AMCBridge Чернівці ua $
14 Максим Филипюк Чол 1999 AMC Bridge $
15 Андрій Сергеєв Чол 1978 AMCBRIDGE $
16 An Panfilova Жін 2000 Чернівці ua
17 Андрій Коваленко Чол 1996 AMC Bridge $
18 Юля Парасінчук Жін 1996
19 Катя Гуцул Жін 1983
20 Stanislav Shemiakov Чол 1992 Bizico Кальміуське ua
21 Олександр Ірічук Чол 1988 УПП в Чернівецькій області Чернівці ua $
22 Яна Заборовська Жін 1996 КМВ Чернівці ua
23 Raisa Chenskaya Жін 1997 Чернівці ua
24 Helena Kalynchuk Жін 1985 Вижниця ua $
25 Viktor Kalynchuk Чол 1986 Вижниця ua $
26 Дарія Березовська Жін 1992 Чернівці ua
27 Катерина Гербут Жін 1997 Чернівці ua $
28 Романа Пасайлюк Жін 1997 AMC Bridge Чернівці ua $
29 Оля Суркова Жін 1992 "Світ Матраців" Чернівці ua
30 Марина Бовкун Жін 1993 Чернівці ua
31 Тетяна Паламарчук Жін 1982 Чернівці ua
32 Юлія Паламарчук Жін 2005 Чернівці ua
33 Андрій Паламарчук Чол 1976 Чернівці ua
34 Христина Чехова Жін 1993 Чернівці ua $
35 Каріна Скіцко Жін 1999 ДПСУ Чернівці ua
36 Ірина Москалюк Жін 1997 Чернівці ua
37 Тетяна Спориніна Жін 1966 БІТ Чернівці ua $
38 Mariana Liulka Жін 1988 Чернівці ua
39 Александр Науменко Чол 1989 Чернівці ua
40 Августина Тележинська Жін 2006 Фан Клуб Тищук Чернівці ua
41 Таїсія Рубаняк Жін 1990 Адреналін Заліщики ua $
42 Polina Birieva Жін 2013 Консерви Чернівці ua $
43 Вероніка Генкул Жін 2001 Чернівці ua
44 Павло Тирон Чол 1990 Світ Замків Чернівці ua
45 Павло Ковальський Чол 1994 Світ Замків Чернівці ua
46 Елена Джепарова Жін 1985 Tay-Sen
47 Елена Джепарова Жін 1985 Tay-Sen $
48 Алёна Боханова Жін 1985 Fit Club Wellness Center Чернівці ua $
49 Марта Хом\'як Жін 1988 Адреналін Заліщики ua
50 Даниил Семеняк Чол 2007 Tay-Sen Чернівці ua $
51 Олександр Цопа Чол 1987 Світ Замків Чернівці ua
52 Яна Ней Жін 1989 Чернівці ua $
53 Олег Рибачук Чол 1987 Чернівці ua $
54 Евгений Васильев Чол 1980 Світ Матраців Чернівці ua
55 Андрій Тимощук Чол 1975 Спілка пасічників Рівненщини $
56 Мілана Васильєва Жін 2012 Світ матраців Чернівці ua $
57 Софія Пінтилюк Жін 2009 Pace run club Чернівці ua
58 Ваня Галан Чол 1999 Чернівці ua
59 Олександр Ней Чол 2009 Чернівці ua $
60 Аннета Прокопчук Жін 2004 Чернівці ua
61 Ірина Боднар Жін 1997 Не з клубу ) Чернівці ua
62 Катерина Цікул Жін 1992 - Чернівці ua $
63 Tania Tkachyck Жін 1992 Здолбунів ua
64 Наташа Ферманюк Жін 1987 Чернівці ua
65 Людмила Василик Жін 1967 Чернівці ua
66 Ілона Кулик Жін 1996 Світ матраців Чернівці ua
67 Крістіна Прокопець Жін 1997 Світ матраців Чернівці ua
68 Дарія Мага Жін 2008 Чернівці ua
69 Андрій Мага Чол 1981 Чернівці ua
70 Тетяна Веселова Жін 1981 Чернівці ua
71 Ірина Немеш Жін 1989 Чернівці ua
72 Alina Alexandryuk Жін 1986 Sport life Чернівці ua
73 Галина Микитинская Жін 1980 СК Индивидуал Чернівці ua
74 Радомир Мигалюк Чол 1985 Чернівці ua
75 Сергій Лубчук Чол 1989 Світ матраців Чернівці ua
76 Микита Веселов Чол 2006 Чернівці ua
77 Таня Гулько Жін 1995 BrushMe Чернівці ua $
78 Марія Павлюк Жін 1993 Пласт - НСОУ Чернівці ua
79 Марина Салиго Жін 1998 Tendance Хмельницький ua
80 Таня Порчук Жін 1984 Чернівці ua
81 Ольга Кабан Жін 1997 Чернівці ua
82 Яна Баланчук Жін 1994 Чернівці ua
83 Антоніна Філінська Жін 1991 Чернівці ua
84 Yurii Tymchuk Чол 1993 Естетика L’ Чернівці ua
85 Ольга Башинська Жін 1992 Джофер Чернівці ua
86 Галина Шевчук Жін 1989 Чернівці ua
87 Мотрюк Ирина Жін 1983 Управління поліції охорони Чернівці ua
88 Мария Гатеж Жін 1999 Чернівці ua
89 Анна Труфин Жін 2001 Політехнічний коледж Чернівці ua
90 Маша Шевченко Жін 1991 Чернівці ua
91 Тарас Фурдига Чол 1989 Чернівці ua $
92 Анастасія Воронова Жін 1989 Nianias Чернівці ua
93 Віта Тимчук Жін 1996 Чернівці ua
94 Леся Бужак Жін 1984 Nianias Чернівці ua
95 Валерія Дутка Жін 2000 Чернівці ua
96 Nastya Dzuba Жін 2007 Чернівці ua
97 Вікторія Головещенко Жін 1996 Чернівці ua
98 Юрій Нігда Чол 2005 КСО "МІДІЗ" Чернівці ua
99 Роман Нігда Чол 2008 КСО "МІДІЗ" Чернівці ua
100 Артем Олексічук Чол 2009 Чернівці ua $
101 Вадим Палівода Чол 1989 Управління патрульної поліції в Чернівецькій області
102 Марина Скінтей Жін 1987 Чернівці ua
103 Людмила Бабюк Жін 1984 Чернівці ua
104 Захар Сірман Чол 2002 Чернівці ua
105 Яків Філіпов Чол 1981 Rain Чернівці ua
106 Дарія Паламарчук Жін 2000 PROЛАЗ Чернівці ua
107 Олександра Черкез Жін 2002 Чернівці ua
108 Антон Семенюк Чол 1992 Чернівці ua

8 коментарів:

  1. Mykola Hlynka

    Супер! Уже незабаром бігтиму! 🙂

  2. Паша Булыгин

    Скоро старт. Ех готуємся.

  3. Оксана Овчаренко

    Доброго вечора!
    Як отримати стартовий номер?
    Я з іншого міста. Завчасно немає можливості приїхати.

    Дякую!

    1. Mykola Hlynka

      О 9:00 ранку в день старту буде можливість зареєструватись…

  4. Яків Філіпов

    Ми готові!!! До зустрічі на старті 🙂

  5. Tadej Oksin

    Чи можна ще зареєструватися?

  6. Матюшин Олександр

    На жаль не включив Рунтастик не маю результату

  7. Софія Пінтилюк

    Добрый день! А коли будуть результат?

Залишити коментар