Victoria Gardens Run

14 September 2019 Running / Львів / Victoria Gardens

100m 200m 400m

100m

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Вік 4-5 років

11:00 - хлопчики

11:30 - дівчатка

Стартовий внесок:

до 25 .08 безкоштовно

з 26 до 1 вересня - 50 грн

з 2 до 8 вересня - 100 грн

з 8 до 13 вересня -150 грн

Participants total: 124

Participants registered - 116 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 116, Гліб Никитов

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Лук\'ян Латківський Male 2014 Львів ua
2 Платон Кабаченко Male 2014 Львів ua
3 Кирило Ях Male 2014 Суховоля ua
4 Yaryna Bilovus Female 2014 - Львів ua
5 Злата Ковалик Female 2015 Юніон Львів ua
6 Тимур Лахман Male 2013 Львів ua
7 Богдан Глова Male 2014
8 Петро Вірний Male 2015 Львів ua
9 Максим Джас Male 2014 Львів ua
10 Шнейдер Артем Male 2014 Львів ua
11 ЯНА Угрин Female 2014 Львів ua
12 Максим Шкарупа Male 2015 Львів ua
13 Діана Чорний Female 2015 Львів ua
14 Хнистина Кметь Female 2015 Львів ua
15 Олександр Ватаг Male 2013 Львів ua
16 Олександр Кубашек Male 2014 Львів ua
17 Volodymyr Marusiak Male 1989 TRILEWY Львів ua
18 Степан Нагорний Male 2014 Львів ua
19 Матвій Присташ Male 2015 Львів ua
20 Софія Козак Female 2012 Львів ua
21 Назар Мартин Male 2013 Не займається Городок ua
22 Остап Мачоган Male 2013 Львів ua
23 Злата Гулаєвич Female 2014 Львів Львів ua
24 Максим Чайковський Male 2015 . Львів ua
25 Вікторія Марокишка Female 2014 Львів ua
26 Олена Миколик Female 2015 Львів ua
27 Кароліна -Анна Мандзюк Female 2015 Львів ua
28 Maksym Panchykha Male 2010 - Львів ua
29 Maksym Panchykha Male 2010 - Львів ua
30 Вікторія Олексюк Female 2014 Львів ua
31 Марія Микитинська Female 2015 Львів ua
32 Юра Завадський Male 2013 Львів ua
33 Богдан Савчук Male 2014
34 Марта Лабарткава Female 2015 Львів ua
35 Любов Стадницька Female 2014
36 Софія Левицька Female 2016
37 Матвій Сидорак Male 2016
38 Данило Стадник Male 2011
39 Валерія Малюга Female 2016 Львів ua
40 Владислав Клепак Male 2012 Львів ua
41 Михайло Клепак Male 2014 Львів ua
42 Остап Базюк Male 2013 Львів ua
43 Валерія Ткачик Female 2013 Львів ua
44 Христина Фурдичка Female 2011
45 Олівія Сімінькович Female 2015 Львів ua
46 Яринка Грущак Female 2015 Shypshyna run club
47 Марко Курек Male 2014 Львів ua
48 Петро Мовчан Male 2012 Львів ua
49 Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
50 Максим Цімко Male 2015 Львів ua
51 Максим Филипів Male 2013 Львів ua
52 Роман Дриль Male 2014 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
53 Andrii Lytvyn Male 1987 Львів ua
54 Соломія Ілюк Female 2014
55 Данило Терлецький Male 2009 Львів ua
56 Мирослава Бобко Female 2013 Львів ua
57 Максим Гриц Male 2013 Львів ua
58 Юрій Салагуб Male 2014 Львів ua
59 Тарас Якимів Male 2014 Львів ua
60 Орест Макаренко Male 2015 Львів ua
61 Марко Малінін Male 2014 Львів ua
62 Назар Поплавський Female 2013 Львів ua
63 Соломія Дрбощак Female 2013 Львів ua
64 Стас Бояновський Male 2004 Кіокушинкай Львів ua
65 Максим Тарасинський Male 2014 Львів ua
66 Ксенія Пилип\'юк Female 2014 Львів ua
67 Олег Леус Male 2012 Львів ua
68 Софійка Харів Female 2014 Немає Львів ua
69 Оля Василькова Female 2014 ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕДСЕСТРИНСТВА ТА ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ
70 Михайло Стецький Male 2015 Львів ua
71 Віталій Ольшевський Male 2013 Львів ua
72 Катерина Кузнєцова Female 2014 Львів ua
73 Павло Попович Male 2014 Зимна Вода ua
74 Орест Волинець Male 2014 Львів ua
75 Владислав Безус Male 2013 КУДО"Самурай" Львів ua
76 Олексій Головчак Male 2014 Львів ua
77 Вікторія Товарницька Female 2012 Львів ua
78 Маргарита Коломієць Female 2015 ua
79 Світлана Псьота Female 2013 Львів ua
80 Ярина Кулинич Female 2015 ua
Viktor Gribchuk Male 2009 Львів ua
81 Mark Kharkhalis Male 2015 Львів ua
82 Роман Гнатишин Male 2014 Львів ua
91 Мирослав Борущак Male 2013 Львів ua
83 Максим Макогін Male 2010 Львів ua
84 Роман Бурлака Male 2014
86 Дарія Стеблецька Female 2014
85 Владислав Шепітчак Male 2011 без клубу Стрий ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
88 Євген Іванчук Male 2015 Винники ua
87 Діана Стеблецька Female 2015 Українка ua
89 Марк Цвікловський Male 2014 Львів ua
90 Маркіян Юнак Male 2014 Львів ua
92 Матвій Редчиць Male 2015 Львів ua
93 Михайлик Анна Female 2016
94 Михайло Наумов Male 2013 Львів ua
97 Марічка Мисько Female 2014 Львів ua
95 Дарина Симоненко Female 2015 Сокільники ua
96 Єва Баранецька Female 2015 Львів ua
Єва Бохонко Female 2012 Львів ua
98 Ліза Наговская Female 2014 Львів ua
99 Єва Дорошенко Female 2013 Львів ua
100 Лука Бегень Male 2014 Львів ua
Матвій Глова Male 2016 *
101 Ігор Патик Male 2014 Львів ua
102 Милана Запотоцька Female 2015 Львів ua
Антоній Яремій Male 2014 Новояворівськ ua
105 Володимир Резекулов Male 2014 Львів ua
103 Артем Лобанов Male 2014 Львів ua
104 Даниїл Дацків Male 2012
106 Михайло Куниця Male 2016 Львів ua
111 Матвій Скрипець Male 2015
107 Аліса Федорова Female 2015 Львів ua
108 Марія Федорова Female 2015 Львів ua
Соломія Леськів Female 2012
109 Данило Ферубко Male 2014 Львів ua
112 Дмитро Чиж Male 2013 Чижик Львів ua
114 Матвій Козлов Male 2014 Львів ua
110 Максим Марусяк Male 2015 TRILEWY Kids
113 Марта Марусяк Female 2015 Львів ua
Юлія Ільчишин Female 1986 Немає Львів ua
Софія Хилобока Female 2016
115 Анастасія Борис Female 2014 Винники ua
116 Гліб Никитов Male 2014 Львів ua

200m

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Вік 6-7 років

12 :00 - хлопчики

12:30 - дівчатка

Стартовий внесок:

до 25 .08 безкоштовно

з 26 до 1 вересня - 50 грн

з 2 до 8 вересня - 100 грн

з 8 до 13 вересня -150 грн

Participants total: 85

Participants registered - 81 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 82, Остап Головатюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Леся Макаренко Female 2010 Львів ua
2 Злата Ковалик Female 2015 Юніон Львів ua
3 Тимур Лахман Male 2013 Львів ua
4 Арсен Мигаль Male 2012
5 Назар Кучук Male 2010 - Львів ua
6 Богдан Глова Male 2014
7 Катя Марусяк Female 2013 Львів ua
8 Ян Шуліка Male 2012 Львів ua
9 Stanislav Pheshenetskiy Male 2013 Львів ua
10 Владислав Ткачик Male 2013 Львів ua
11 Яна Крижанівська Female 2013 Львів ua
12 Ангеліна Бігун Female 2012
13 Віка Фостяк Female 2012 Львів ua
14 Роман Zinchuk Male 2012 Львів ua
15 Діана Абрамова Female 2012 Львів ua
16 Юлія Пукій Female 2012 Львів ua
17 Діана Патіюк Female 2013 TRAFIK Львів ua
18 Віталій Дробейчук Male 2013 Львів ua
19 Maksym Panchykha Male 2010 - Львів ua
20 Maksym Panchykha Male 2010 Динамо-Львів Львів ua
21 Яромир Мазепа Male 2009 КДЮСШ1 СКА Львів ua
22 Маркіян Турчик Male 2013 Львів ua
23 Анна Пітула Female 2012 Львів Львів ua
24 Назарій Зуб Male 2012 Пустомити ua
25 Данило Грицків Male 2012
26 Кирило Петляківський Male 2013 Football kids Lviv 2012 Наварія ua
27 Денис Остафінський Male 2013 ZSU Львів ua
28 Анастасія Лабарткава Female 2013 Львів ua
29 Марко Партика Male 2011 Львів ua
30 Христина Глива Female 2013 - Львів ua
31 Максим Сидорак Male 2013
32 Юлія Сеньчук Female 2012 Львів ua
33 Тарас Чуба Male 2012 Львів ua
34 Христина Фурдичка Female 2011
35 Олексій Сімінькович Male 2013 Львів ua
36 Юра Грушкевич Male 2013 Львів ua
37 Вікторія Жох Female 2013 Львів ua
38 Давид Грущак Male 2013 Shypshyna run club
39 Павло Булгаков Male 2012 Львів ua
40 Дем\'ян Шпак Male 2012 Львів ua
41 Орест Бохонко Male 2013 Львів ua
42 Олександр Вишневецький Male 2013 Львів ua
43 Кінарьова Анна Female 2011 Львів ua
44 Пацай Данило Female 2012 Львів ua
45 Роман Салагуб Male 2016 Львів ua
46 Владислав Мальцев Male 2012 Львів ua
47 Анна Гуменна Female 2013 Львів ua
48 Нестор Гірський Male 2010 - Львів ua
49 Борис Малінін Male 2012 Львів ua
50 Єлизавета Шеремета Female 2012 Львів ua
51 Стас Бояновський Male 2004 Кіокушинкай Львів ua
52 Назар Тарасинський Male 2012 Львів ua
53 Настя Харів Female 2010 Немає Львів ua
54 Настя Демків Female 2012
55 Ксенія Якуц Female 2013 Львів ua
56 Олена Кукарцева Female 2011 КУДО"Самурай" Львів ua
57 Дмитро Жук Male 2012 Львів ua
58 Вікторія Товарницька Female 2012 Львів ua
59 Антоніна Шута Female 2012 Годовиця ua
60 Дмитро Сидорович Male 2013 - Львів ua
62 Юля Гошко Female 2012 Львів ua
63 Тереза Крохмальна Female 2012
64 Медея Коломієць Female 2013 ua
65 Світлана Псьота Female 2013 Львів ua
68 Мартин Панчишин Male 2012 Львів ua
66 Віра Тимочко Female 2013 Львів ua
67 Марта Гнатишин Female 2011 Львів ua
69 Максим Іванчук Male 2012 Винники ua
Олег Шандиба Male 2013
70 Єлизавета Наконечна Female 2011 Львів ua
71 Яна Сулім Female 2012 Сулім Львів ua
72 Валерія Литвин Female 2013 Львів ua
73 Всеволод Білецький Male 2013 Львів ua
76 Марк Мисько Male 2012 Львів ua
74 Маргарита Акімова Female 2012 - Львів ua
75 Даниїл Муляк Female 2010 Львів ua
77 Данило Волинець Male 2013 Львів ua
78 Юля Ваврик Female 2013 Львів ua
79 Дар'я Резекулова Female 2011 ДЦТСЕ Львів ua
80 Денис Мартинюк Male 2013 ua
Давид Орищич Male 2013 Shypshyna Run Club Львів ua
Алкс Тятін Male 2013
81 Алекс Тятін Male 2013 Львів ua
Анна Галько Female 2013 Львів ua
82 Остап Головатюк Male 2013 Львів ua

400m

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Вік 8-10 років

13:00 - хлопчики

13:30 - дівчатка

Стартовий внесок:

до 25 .08 безкоштовно

з 26 до 1 вересня - 50 грн

з 2 до 8 вересня - 100 грн

з 8 до 13 вересня -150 грн

Participants total: 76

Participants registered - 73 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 73, Артем Тирик

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Дарина Сіховська Female 2010 Львів ua
2 Назар Кучук Male 2010 - Львів ua
3 Юрій Козій Male 2011 Львів ua
4 Артем Грищук Male 2008
5 Роман Чорний Male 2010 Львів ua
6 Анастасія Кметь Female 2010 Львів ua
7 Северин Голда Male 2010 Львів ua
8 Danyil Spivak Male 2011 Львів ua
9 Данило Кубашек Male 2011 Львів ua
10 Михайло Мацевко Male 2010 - Львів ua
11 Юлія Крижанівська Female 2011 Львів ua
12 Mykhailo Ukrainets Male 2010 "Швидкий Майк" Новояворівськ ua
13 Yura Bachyk Male 2009 Львів ua
14 Анна Пукій Female 2008 Львів ua
15 Максим Ярощак Male 2013 TRAFIK Львів ua
16 Катерина Шимчак Female 2009 Львів ua
17 Яромир Мазепа Male 2009 КДЮСШ1 СКА Львів ua
18 Ярина Калин Female 2011 Львів ua
19 Вікторія Остафінська Female 2008 ZSU Львів ua
20 Олеся Стадницька Female 2011 Львів ua
21 Тимофій Матвєєв Male 2011 Дитяча спортивна школа номер 2 Львів ua
22 Марко Партика Male 2011 Львів ua
23 Дарина Подібка Female 2010 Львів ua
24 Вікторія Фигель Female 2010 Львів ua
25 Тетяна Токарська Female 2011 Львів ua
26 Сергій Гуль Male 2009 Новояворівськ ua
27 Дарина Конопліч Female 2011 - Львів ua
28 Denus Bereziak Male 2010 Динамо Львів ua
29 Максиміліан Жох Male 2010 Львів ua
30 Daniil Zdrogov Male 2009 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
31 Данило Заяць Male 2010 Львів ua
32 Марія Грицай Female 2011 Львів ua
33 Софія Грицай Female 2011 Львів ua
34 Назар М\'яснянкін Male 2012
35 Вікторія Мальцева Female 2010 Львів ua
36 Нестор Гірський Male 2010 - Львів ua
37 Дарія Малініна Female 2008 Львів ua
38 Уляна-Злата Степанчак Female 2010 Львів ua
39 Дарина Степанчак Female 2010 Львів ua
40 Стас Бояновський Male 2004 Кіокушинкай Львів ua
41 Данило Коновалюк Male 2009 Львів ua
42 Катя Леус Female 2009 Львів ua
43 Матвій Шпак Male 2010 Пустомити ua
44 Улянка Малашняк Female 2008 Львів ua
45 Maksym Panchykha Male 2010 Динамо-Львів Львів ua
46 Данило Пацура Male 2009 Львів ua
47 Тетяна Кузнєцова Female 2010 Львів ua
48 Вячеслав Якуц Male 2009
49 Роман Волинець Male 2011 Львів ua
50 Юрій Фрис Male 2011 Львів ua
51 Максим Безус Male 2011 КУДО"Самурай" Львів ua
52 Олександр Бауер Male 2011 Львів ua
53 Тарас Ходак Male 2010 - Городок ua
54 Єлизавета Койнаш Female 2009 Atlet Lviv Львів ua
55 Маркіян Бобка Male 2010 AtletLviv Львів ua
56 Вікторія Товарницька Female 2012 Львів ua
57 Назар Шаповал Male 2008 AtletLviv Львів ua
58 Матвій Крохмальний Male 2010
59 Меланія Коломієць Female 2011 ua
73 Артем Тирик Male 2010 Львів ua
Назар Топилко Male 2009 Fc Nazar Львів ua
60 Вероніка Лушней Female 2009
61 Катруся Лис Female 2010 Львів ua
Данило Хомчук Male 2010 Сокільники ua
62 Максим Євуш Male 2010 Львів ua
63 Ніколь Бегень Female 2008 Львів ua
67 Софія Брика Female 2009 Львів ua
64 Софія Тишнюк Female 2009 Львів ua
65 Вікторія Коширець Female 2010 Миколаїв ua
66 Руслан Федоров Male 2010 Львів ua
69 Ангеліна Креховець Female 2008 —— Львів ua
68 Євген Пугач Male 2010 Львів ua
72 Єва Козлова Female 2009 Львів ua
70 Сергій Путілов Male 2009 Грицики Чорнухи ua
71 ЯН КОТЛІНСЬКИЙ Male 2010 - Львів ua
Владислав Масюк Male 2010 Львів ua

1 Comment:

  1. Катерина Псьота

    Який день поспіль неможу зарегіструвати дитину.

Leave a comment