Victoria Gardens Run

14 Вересня 2019 Біг / Львів / Victoria Gardens

100m 200m 400m

100m

0.1 км

Індивідуальна участь

Вартість: 50 грн. (з 02 Вересня 2019 — 100 грн.)

Вартість 100 грн.

Ліміт: 500 учасників

Вік 4-5 років

11:00 - хлопчики

11:30 - дівчатка

Стартовий внесок:

до 25 .08 безкоштовно

з 26 до 1 вересня - 50 грн

з 2 до 8 вересня - 100 грн

з 8 до 13 вересня -150 грн

Загалом заявок: 124

Зареєстрованих учасників - 116 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 116, Гліб Никитов

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Лук\'ян Латківський Чол 2014 Львів ua $
2 Платон Кабаченко Чол 2014 Львів ua $
3 Кирило Ях Чол 2014 Суховоля ua $
4 Yaryna Bilovus Жін 2014 - Львів ua $
5 Злата Ковалик Жін 2015 Юніон Львів ua $
6 Тимур Лахман Чол 2013 Львів ua $
7 Богдан Глова Чол 2014 $
8 Петро Вірний Чол 2015 Львів ua $
9 Максим Джас Чол 2014 Львів ua $
10 Шнейдер Артем Чол 2014 Львів ua $
11 ЯНА Угрин Жін 2014 Львів ua $
12 Максим Шкарупа Чол 2015 Львів ua $
13 Діана Чорний Жін 2015 Львів ua $
14 Хнистина Кметь Жін 2015 Львів ua $
15 Олександр Ватаг Чол 2013 Львів ua $
16 Олександр Кубашек Чол 2014 Львів ua $
17 Volodymyr Marusiak Чол 1989 TRILEWY Львів ua $
18 Степан Нагорний Чол 2014 Львів ua $
19 Матвій Присташ Чол 2015 Львів ua $
20 Софія Козак Жін 2012 Львів ua $
21 Назар Мартин Чол 2013 Не займається Городок ua $
22 Остап Мачоган Чол 2013 Львів ua $
23 Злата Гулаєвич Жін 2014 Львів Львів ua $
24 Максим Чайковський Чол 2015 . Львів ua $
25 Вікторія Марокишка Жін 2014 Львів ua $
26 Олена Миколик Жін 2015 Львів ua $
27 Кароліна -Анна Мандзюк Жін 2015 Львів ua $
28 Maksym Panchykha Чол 2010 - Львів ua $
29 Maksym Panchykha Чол 2010 - Львів ua $
30 Вікторія Олексюк Жін 2014 Львів ua $
31 Марія Микитинська Жін 2015 Львів ua $
32 Юра Завадський Чол 2013 Львів ua $
33 Богдан Савчук Чол 2014 $
34 Марта Лабарткава Жін 2015 Львів ua $
35 Любов Стадницька Жін 2014 $
36 Софія Левицька Жін 2016 $
37 Матвій Сидорак Чол 2016 $
38 Данило Стадник Чол 2011 $
39 Валерія Малюга Жін 2016 Львів ua $
40 Владислав Клепак Чол 2012 Львів ua $
41 Михайло Клепак Чол 2014 Львів ua $
42 Остап Базюк Чол 2013 Львів ua $
43 Валерія Ткачик Жін 2013 Львів ua $
44 Христина Фурдичка Жін 2011 $
45 Олівія Сімінькович Жін 2015 Львів ua $
46 Яринка Грущак Жін 2015 Shypshyna run club $
47 Марко Курек Чол 2014 Львів ua $
48 Петро Мовчан Чол 2012 Львів ua $
49 Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua $
50 Максим Цімко Чол 2015 Львів ua $
51 Максим Филипів Чол 2013 Львів ua $
52 Роман Дриль Чол 2014 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
53 Andrii Lytvyn Чол 1987 Львів ua $
54 Соломія Ілюк Жін 2014 $
55 Данило Терлецький Чол 2009 Львів ua $
56 Мирослава Бобко Жін 2013 Львів ua $
57 Максим Гриц Чол 2013 Львів ua $
58 Юрій Салагуб Чол 2014 Львів ua $
59 Тарас Якимів Чол 2014 Львів ua $
60 Орест Макаренко Чол 2015 Львів ua $
61 Марко Малінін Чол 2014 Львів ua $
62 Назар Поплавський Жін 2013 Львів ua $
63 Соломія Дрбощак Жін 2013 Львів ua $
64 Стас Бояновський Чол 2004 Кіокушинкай Львів ua $
65 Максим Тарасинський Чол 2014 Львів ua $
66 Ксенія Пилип\'юк Жін 2014 Львів ua $
67 Олег Леус Чол 2012 Львів ua $
68 Софійка Харів Жін 2014 Немає Львів ua $
69 Оля Василькова Жін 2014 ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕДСЕСТРИНСТВА ТА ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ $
70 Михайло Стецький Чол 2015 Львів ua $
71 Віталій Ольшевський Чол 2013 Львів ua $
72 Катерина Кузнєцова Жін 2014 Львів ua $
73 Павло Попович Чол 2014 Зимна Вода ua $
74 Орест Волинець Чол 2014 Львів ua $
75 Владислав Безус Чол 2013 КУДО"Самурай" Львів ua $
76 Олексій Головчак Чол 2014 Львів ua $
77 Вікторія Товарницька Жін 2012 Львів ua $
78 Маргарита Коломієць Жін 2015 ua $
79 Світлана Псьота Жін 2013 Львів ua $
80 Ярина Кулинич Жін 2015 ua $
Viktor Gribchuk Чол 2009 Львів ua
81 Mark Kharkhalis Чол 2015 Львів ua $
82 Роман Гнатишин Чол 2014 Львів ua $
91 Мирослав Борущак Чол 2013 Львів ua $
83 Максим Макогін Чол 2010 Львів ua $
84 Роман Бурлака Чол 2014 $
86 Дарія Стеблецька Жін 2014 $
85 Владислав Шепітчак Чол 2011 без клубу Стрий ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
88 Євген Іванчук Чол 2015 Винники ua $
87 Діана Стеблецька Жін 2015 Українка ua $
89 Марк Цвікловський Чол 2014 Львів ua $
90 Маркіян Юнак Чол 2014 Львів ua $
92 Матвій Редчиць Чол 2015 Львів ua $
93 Михайлик Анна Жін 2016 $
94 Михайло Наумов Чол 2013 Львів ua $
97 Марічка Мисько Жін 2014 Львів ua $
95 Дарина Симоненко Жін 2015 Сокільники ua $
96 Єва Баранецька Жін 2015 Львів ua $
Єва Бохонко Жін 2012 Львів ua
98 Ліза Наговская Жін 2014 Львів ua $
99 Єва Дорошенко Жін 2013 Львів ua $
100 Лука Бегень Чол 2014 Львів ua $
Матвій Глова Чол 2016 *
101 Ігор Патик Чол 2014 Львів ua $
102 Милана Запотоцька Жін 2015 Львів ua $
Антоній Яремій Чол 2014 Новояворівськ ua
105 Володимир Резекулов Чол 2014 Львів ua $
103 Артем Лобанов Чол 2014 Львів ua $
104 Даниїл Дацків Чол 2012 $
106 Михайло Куниця Чол 2016 Львів ua $
111 Матвій Скрипець Чол 2015 $
107 Аліса Федорова Жін 2015 Львів ua $
108 Марія Федорова Жін 2015 Львів ua $
Соломія Леськів Жін 2012
109 Данило Ферубко Чол 2014 Львів ua $
112 Дмитро Чиж Чол 2013 Чижик Львів ua $
114 Матвій Козлов Чол 2014 Львів ua $
110 Максим Марусяк Чол 2015 TRILEWY Kids $
113 Марта Марусяк Жін 2015 Львів ua $
Юлія Ільчишин Жін 1986 Немає Львів ua
Софія Хилобока Жін 2016
115 Анастасія Борис Жін 2014 Винники ua $
116 Гліб Никитов Чол 2014 Львів ua $

200m

0.2 км

Індивідуальна участь

Вартість: 50 грн. (з 02 Вересня 2019 — 100 грн.)

Вартість 100 грн.

Ліміт: 500 учасників

Вік 6-7 років

12 :00 - хлопчики

12:30 - дівчатка

Стартовий внесок:

до 25 .08 безкоштовно

з 26 до 1 вересня - 50 грн

з 2 до 8 вересня - 100 грн

з 8 до 13 вересня -150 грн

Загалом заявок: 85

Зареєстрованих учасників - 81 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 82, Остап Головатюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Леся Макаренко Жін 2010 Львів ua $
2 Злата Ковалик Жін 2015 Юніон Львів ua $
3 Тимур Лахман Чол 2013 Львів ua $
4 Арсен Мигаль Чол 2012 $
5 Назар Кучук Чол 2010 - Львів ua $
6 Богдан Глова Чол 2014 $
7 Катя Марусяк Жін 2013 Львів ua $
8 Ян Шуліка Чол 2012 Львів ua $
9 Stanislav Pheshenetskiy Чол 2013 Львів ua $
10 Владислав Ткачик Чол 2013 Львів ua $
11 Яна Крижанівська Жін 2013 Львів ua $
12 Ангеліна Бігун Жін 2012 $
13 Віка Фостяк Жін 2012 Львів ua $
14 Роман Zinchuk Чол 2012 Львів ua $
15 Діана Абрамова Жін 2012 Львів ua $
16 Юлія Пукій Жін 2012 Львів ua $
17 Діана Патіюк Жін 2013 TRAFIK Львів ua $
18 Віталій Дробейчук Чол 2013 Львів ua $
19 Maksym Panchykha Чол 2010 - Львів ua $
20 Maksym Panchykha Чол 2010 Динамо-Львів Львів ua $
21 Яромир Мазепа Чол 2009 КДЮСШ1 СКА Львів ua $
22 Маркіян Турчик Чол 2013 Львів ua $
23 Анна Пітула Жін 2012 Львів Львів ua $
24 Назарій Зуб Чол 2012 Пустомити ua $
25 Данило Грицків Чол 2012 $
26 Кирило Петляківський Чол 2013 Football kids Lviv 2012 Наварія ua $
27 Денис Остафінський Чол 2013 ZSU Львів ua $
28 Анастасія Лабарткава Жін 2013 Львів ua $
29 Марко Партика Чол 2011 Львів ua $
30 Христина Глива Жін 2013 - Львів ua $
31 Максим Сидорак Чол 2013 $
32 Юлія Сеньчук Жін 2012 Львів ua $
33 Тарас Чуба Чол 2012 Львів ua $
34 Христина Фурдичка Жін 2011 $
35 Олексій Сімінькович Чол 2013 Львів ua $
36 Юра Грушкевич Чол 2013 Львів ua $
37 Вікторія Жох Жін 2013 Львів ua $
38 Давид Грущак Чол 2013 Shypshyna run club $
39 Павло Булгаков Чол 2012 Львів ua $
40 Дем\'ян Шпак Чол 2012 Львів ua $
41 Орест Бохонко Чол 2013 Львів ua $
42 Олександр Вишневецький Чол 2013 Львів ua $
43 Кінарьова Анна Жін 2011 Львів ua $
44 Пацай Данило Жін 2012 Львів ua $
45 Роман Салагуб Чол 2016 Львів ua $
46 Владислав Мальцев Чол 2012 Львів ua $
47 Анна Гуменна Жін 2013 Львів ua $
48 Нестор Гірський Чол 2010 - Львів ua $
49 Борис Малінін Чол 2012 Львів ua $
50 Єлизавета Шеремета Жін 2012 Львів ua $
51 Стас Бояновський Чол 2004 Кіокушинкай Львів ua $
52 Назар Тарасинський Чол 2012 Львів ua $
53 Настя Харів Жін 2010 Немає Львів ua $
54 Настя Демків Жін 2012 $
55 Ксенія Якуц Жін 2013 Львів ua $
56 Олена Кукарцева Жін 2011 КУДО"Самурай" Львів ua $
57 Дмитро Жук Чол 2012 Львів ua $
58 Вікторія Товарницька Жін 2012 Львів ua $
59 Антоніна Шута Жін 2012 Годовиця ua $
60 Дмитро Сидорович Чол 2013 - Львів ua $
62 Юля Гошко Жін 2012 Львів ua $
63 Тереза Крохмальна Жін 2012 $
64 Медея Коломієць Жін 2013 ua $
65 Світлана Псьота Жін 2013 Львів ua $
68 Мартин Панчишин Чол 2012 Львів ua $
66 Віра Тимочко Жін 2013 Львів ua $
67 Марта Гнатишин Жін 2011 Львів ua $
69 Максим Іванчук Чол 2012 Винники ua $
Олег Шандиба Чол 2013
70 Єлизавета Наконечна Жін 2011 Львів ua $
71 Яна Сулім Жін 2012 Сулім Львів ua $
72 Валерія Литвин Жін 2013 Львів ua $
73 Всеволод Білецький Чол 2013 Львів ua $
76 Марк Мисько Чол 2012 Львів ua $
74 Маргарита Акімова Жін 2012 - Львів ua $
75 Даниїл Муляк Жін 2010 Львів ua $
77 Данило Волинець Чол 2013 Львів ua $
78 Юля Ваврик Жін 2013 Львів ua $
79 Дар'я Резекулова Жін 2011 ДЦТСЕ Львів ua $
80 Денис Мартинюк Чол 2013 ua $
Давид Орищич Чол 2013 Shypshyna Run Club Львів ua
Алкс Тятін Чол 2013
81 Алекс Тятін Чол 2013 Львів ua $
Анна Галько Жін 2013 Львів ua
82 Остап Головатюк Чол 2013 Львів ua $

400m

0.4 км

Індивідуальна участь

Вартість: 50 грн. (з 02 Вересня 2019 — 100 грн.)

Вартість 100 грн.

Ліміт: 500 учасників

Вік 8-10 років

13:00 - хлопчики

13:30 - дівчатка

Стартовий внесок:

до 25 .08 безкоштовно

з 26 до 1 вересня - 50 грн

з 2 до 8 вересня - 100 грн

з 8 до 13 вересня -150 грн

Загалом заявок: 76

Зареєстрованих учасників - 73 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 73, Артем Тирик

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Дарина Сіховська Жін 2010 Львів ua $
2 Назар Кучук Чол 2010 - Львів ua $
3 Юрій Козій Чол 2011 Львів ua $
4 Артем Грищук Чол 2008 $
5 Роман Чорний Чол 2010 Львів ua $
6 Анастасія Кметь Жін 2010 Львів ua $
7 Северин Голда Чол 2010 Львів ua $
8 Danyil Spivak Чол 2011 Львів ua $
9 Данило Кубашек Чол 2011 Львів ua $
10 Михайло Мацевко Чол 2010 - Львів ua $
11 Юлія Крижанівська Жін 2011 Львів ua $
12 Mykhailo Ukrainets Чол 2010 "Швидкий Майк" Новояворівськ ua $
13 Yura Bachyk Чол 2009 Львів ua $
14 Анна Пукій Жін 2008 Львів ua $
15 Максим Ярощак Чол 2013 TRAFIK Львів ua $
16 Катерина Шимчак Жін 2009 Львів ua $
17 Яромир Мазепа Чол 2009 КДЮСШ1 СКА Львів ua $
18 Ярина Калин Жін 2011 Львів ua $
19 Вікторія Остафінська Жін 2008 ZSU Львів ua $
20 Олеся Стадницька Жін 2011 Львів ua $
21 Тимофій Матвєєв Чол 2011 Дитяча спортивна школа номер 2 Львів ua $
22 Марко Партика Чол 2011 Львів ua $
23 Дарина Подібка Жін 2010 Львів ua $
24 Вікторія Фигель Жін 2010 Львів ua $
25 Тетяна Токарська Жін 2011 Львів ua $
26 Сергій Гуль Чол 2009 Новояворівськ ua $
27 Дарина Конопліч Жін 2011 - Львів ua $
28 Denus Bereziak Чол 2010 Динамо Львів ua $
29 Максиміліан Жох Чол 2010 Львів ua $
30 Daniil Zdrogov Чол 2009 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
31 Данило Заяць Чол 2010 Львів ua $
32 Марія Грицай Жін 2011 Львів ua $
33 Софія Грицай Жін 2011 Львів ua $
34 Назар М\'яснянкін Чол 2012 $
35 Вікторія Мальцева Жін 2010 Львів ua $
36 Нестор Гірський Чол 2010 - Львів ua $
37 Дарія Малініна Жін 2008 Львів ua $
38 Уляна-Злата Степанчак Жін 2010 Львів ua $
39 Дарина Степанчак Жін 2010 Львів ua $
40 Стас Бояновський Чол 2004 Кіокушинкай Львів ua $
41 Данило Коновалюк Чол 2009 Львів ua $
42 Катя Леус Жін 2009 Львів ua $
43 Матвій Шпак Чол 2010 Пустомити ua $
44 Улянка Малашняк Жін 2008 Львів ua $
45 Maksym Panchykha Чол 2010 Динамо-Львів Львів ua $
46 Данило Пацура Чол 2009 Львів ua $
47 Тетяна Кузнєцова Жін 2010 Львів ua $
48 Вячеслав Якуц Чол 2009 $
49 Роман Волинець Чол 2011 Львів ua $
50 Юрій Фрис Чол 2011 Львів ua $
51 Максим Безус Чол 2011 КУДО"Самурай" Львів ua $
52 Олександр Бауер Чол 2011 Львів ua $
53 Тарас Ходак Чол 2010 - Городок ua $
54 Єлизавета Койнаш Жін 2009 Atlet Lviv Львів ua $
55 Маркіян Бобка Чол 2010 AtletLviv Львів ua $
56 Вікторія Товарницька Жін 2012 Львів ua $
57 Назар Шаповал Чол 2008 AtletLviv Львів ua $
58 Матвій Крохмальний Чол 2010 $
59 Меланія Коломієць Жін 2011 ua $
73 Артем Тирик Чол 2010 Львів ua $
Назар Топилко Чол 2009 Fc Nazar Львів ua
60 Вероніка Лушней Жін 2009 $
61 Катруся Лис Жін 2010 Львів ua $
Данило Хомчук Чол 2010 Сокільники ua
62 Максим Євуш Чол 2010 Львів ua $
63 Ніколь Бегень Жін 2008 Львів ua $
67 Софія Брика Жін 2009 Львів ua $
64 Софія Тишнюк Жін 2009 Львів ua $
65 Вікторія Коширець Жін 2010 Миколаїв ua $
66 Руслан Федоров Чол 2010 Львів ua $
69 Ангеліна Креховець Жін 2008 —— Львів ua $
68 Євген Пугач Чол 2010 Львів ua $
72 Єва Козлова Жін 2009 Львів ua $
70 Сергій Путілов Чол 2009 Грицики Чорнухи ua $
71 ЯН КОТЛІНСЬКИЙ Чол 2010 - Львів ua $
Владислав Масюк Чол 2010 Львів ua

1 коментар:

  1. Катерина Псьота

    Який день поспіль неможу зарегіструвати дитину.

Залишити коментар