Ternopil Half Marathon 2019

16 June 2019 Running / Тернопіль /

21k 10k 5k Дитячі забіги Благодійний забіг

Ternopil Half Marathon втретє запрошує друзів у Файне місто на найяскравіший старт Західної України!
Традиційні дистанції для 21, 10, 5 км та дитячі забіги для найменших - індивідуальне та сімейне свято гарантоване кожному.
Чому Тернопіль? Зручна логістика, привітні люди, лояльні ціни на поселення та харчування, озеро в центрі - мінімум, чому вартує приїхати до нас, а тернополянам приєднатися до найкращих аматорів та професіоналів бігу.
Півмарафонів багато, але Файний - один!

21k

Individual race

Date: 16 June 2019

Start time: at 09:00

Price: 425 UAH from 01 June 2019 — 500 UAH

Price: 500 UAH

Limit: 370 participants

Participants total: 475

Participants registered - 355 out of maximum of 370
Last bib number assigned - 367, Микола Кость

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Olha Lola Female 1983 Тернопіль ua
2 Ігор Мрикало Male 1971 Рандей Тернопіль ua
3 Галина Щепанівська Female 1977 RunDay Тернопіль ua
Петро Сачко Male 1985 Runday Ternopil
154 Андрій Бородій Male 1981 Волочиськ ua
5 Viktor Gatalo Male 1985 Runday Ternopil
6 Павло Мрикало Male 1993 Тернопіль ua
7 Ірина Масник Female 1983 Shypshyna run club team Lviv Тернопіль ua
8 Сергій Яросевич Male 1982 Кременець ua
9 Iryna Boiko Female 1978 Ternopil Runday Тернопіль ua
10 Олександр Найда Male 1978 Runday Ternopil
13 Святослав Кріцак Male 1997 Runday Ternopil Козова ua
Валентин Шевчук Male 1982 СК Гепард Луцьк ua
Тетяна Галка Female 1986 СК Гепард Луцьк ua
242 Саша Саган Male 1994 Тернопіль ua
Nataly Tkachuk Female 1985 Тернопіль ua
26 Микола Лучик Male 1992 Тернопіль ua
14 Володимир Курило Male 1984 Регбійний клуб ТЕРЕН - УСП-УПС курінь Вовча Ліга Тернопіль ua
Володимир Боровий Male 1988 Тернопіль ua
143 Serhii Osadchuk Male 1982 DOIT Software Київ ua
15 Андрій Хлопов Male 1990 KHLOPOV TEAM Тернопіль ua
165 Anatolii Shokalo Male 1975 Venom Тернопіль ua
Nazar Tkach Male 1992 Run4U Львів ua
16 Тарас Гуменюк Male 1983 TERNOPILRUN Тернопіль ua
17 Олена Кениз Female 1992
18 Зоряна Биндас Female 1985 Тернопіль ua
19 Леонард Дмитрів Male 1992 Тернопіль ua
20 Tetiana Muzyka Female 1987 Тернопіль ua
25 Орест Дмитрик Male 1992 Runday Ternopil Тернопіль ua
55 Наталія Фіцак Female 1993 Івано-Франківськ ua
326 Юрій Цікало Male 1955 Тернопіль RUNDAY Товстолуг ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
150 Ольга Олендер Female 1995 Тернопіль ua
22 Andrii Moisei Male 1986 Ternopil RunDay Тернопіль ua
Віталій Ониськів Male 1994 Тернопіль ua
23 Іван Василівський Male 1985
24 Oleg Melnichuk Male 1985 Тернопіль ua
34 Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
27 Андрій Дмитрієв Male 1984 Рівне ua
28 Михайло Сурмай Male 1987 БКМ Львів ua
Андрій Шкрабацький Male 1987 Бориспіль ua
120 Nazar Nadilnyi Male 1993 Runday Ternopil Тернопіль ua
30 Andriy Monakh Male 1977 Тернопіль ua
Андрій Бігуняк Male 1990 ExtremeSchool
29 Рулан Юнак Male 1987 Львів ua
87 Serhii Zavadskyi Male 1995 Тернопіль ua
31 Oleksandr Slotwinsky Male 1988 In beer we trust Львів ua
Ігор Заремба Male 1975 Тернопіль ua
175 ВІктор Сизоненко Male 1996 Чернівці ua
Роман Пінчук Male 2000 Runday Тернопіль ua
33 Андрiй Ковалик Male 1988 Тернопіль ua
35 Ivan Doroshenko Male 1993 DevBranch Луцьк ua
36 Olena Boichenko Female 1994 Київ ua
110 Ніна Чигріна Female 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Кирилл Закревский Male 1986 Дніпро? ua
Evgeniy Karpov Male 1980 Новояворівськ ua
37 Катерина Андрушенко Female 1991 Київ ua
Сергій Миронічев Male 1989 Національна Гвардія
38 Танюша Шелковська Female 1988 Миколаїв ua
41 Дмитро Циклаурі Male 1967 #Побігли Кам’янське ua
115 Snizhana Skupova Female 1993 RunDay Львів ua
Тарас Целюх Male 1988 Львів ua
Андрій Садовський Male 1994 SC StartUp Червоноград ua
Volodymyr Shyrochuk Male 1993 Львів ua
47 Anna Kishynets Female 1984 Київ ua
42 Андрій Павлів Male 1992 Львів ua
43 Bogdan Kuriy Male 1989 Львів ua
58 Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
Вадим М\'яснянкін Male 1986 JustAnswer
45 Матвій Гетьман Male 1983 Getman Run Club Київ ua
48 Руслан Йолтухівський Male 1976 Тернопіль ua
Олег Осадчий Male 1984 Київ ua
46 Василь Совяк Male 1989 Львів ua
Ігор Пристанський Male 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
253 Dmytro Kochuk Male 1995 Тернопіль ua
Андрій Лапко Male 1987 Івано-Франківськ ua
Степан Ганджа Male 1985 Runday Ternopil Тернопіль ua
50 Настя Ганджа Female 1988 Runday Ternopil Тернопіль ua
Роман Ткачук Male 1985 Івано-Франківськ ua
Lena Shcherba Female 1993 Tribe10 Київ ua
51 Олександр Олійник Male 1979 ГО ТСК "ЧОРНОГОРА"
Олексій Новіков Male 1980 Львів ua
94 Ruslan Koshman Male 1990 Ternopil RunDay Тернопіль ua
Богдан Кучмей Male 1981 немає Дубно ua
Тетяна Копіносова Female 1977 Кривий Ріг ua
52 Ірина Гошовська Female 1993 Івано-Франківськ ua
96 Taras Moroz Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
53 Дмитро Малежик Male 1985 SC Scientist Київ ua
Ekaterina Hurbanova Female 1989 Київ ua
130 Roman Radakhevych Male 1984 Тернопіль ua
54 Ірина Жуган Female 1993 Одеса ua
97 Василь Власюк Male 1990 Львів ua
Василько Диба Male 1999 Тернопіль ua
89 Roman Melnyk Male 1989 Львів ua
56 Nazar Kranya Male 1992 Львів ua
Lily Holub Female 1997 Львів ua
57 Ольга Владимировна Рябчинская Female 1976 ?Побігли Дніпро? ua
137 Misha Shastin Male 1994 Львів ua
71 Andrii Muran Male 1989 ITMBW Krakow Краків pl
61 Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
60 Денис Черевко Male 1984 Impero
95 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
240 Dima Trepyadko Male 1918 Київ ua
Юлія Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
63 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
64 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
65 Aleksey Kuznetsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
Олександр Нестеренко Male 1979 ZernoVita Львів ua
66 Роман Небожук Male 1987 Київ ua
Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
68 Vasyl Dubno Male 1995 Золочів ua
Станіслав Кравчук Male 1995
44 Віталій Терещенко Male 1993 Shypshyna run club Львів ua
67 Тарас Козлюк Male 1981 гмск тризуб
69 Reveka Olga Female 1982 Київ ua
70 Andrzej Piotrowski Male 1983 Poranny Patrol Краків pl
Andrzej Piotrowski Male 1983 Poranny Patrol Краків pl
72 Денис Шабрат Male 1980 RunEvolution Школа Бегового Развития Одеса ua
Максим Волоський Male 1999 Львів ua
73 Tania Bontar Female 1999 Львів ua
74 Віталій Снігур Male 1977 Вінниця ua
75 Maryan Oliynyk Male 1983 Кольорова планета Золочів ua
Діма Бандак Male 1993 Тернопіль ua
111 Олександр Коваленко Male 1986 Орден Святого Кросівка Київ ua
77 Зоряна Бутрин Female 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Сергій Кузьменко Male 1985 Тернопіль ua
Петро Климчик Male 1971 DI@NA
76 Олег Цюрак Male 1978 Run&Tri Club Standartpark Тернопіль ua
78 Андрій Пелех Male 1984 Тернопіль ua
Наталія Чісліна Female 1981 Family Run Club Житомир ua
93 Dmytro Gamza Male 1986 Self training Одеса ua
Yarik Mudryi Male 1999 Івано-Франківськ ua
80 Роман Гривнак Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Роман Калуш Male 1985 Нема Луцьк ua
81 Михайло Сюсько Male 1988 Група прориву Тернопіль ua
Андрей Еременко Male 1994 Дніпрорудне ua
82 Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
Iryna Ptashkina Female 1996 Львів ua
Роман Колечків Male 1992 Борислав ua
134 Sergio Ivanenko Male 1983 Run Coffee Мадрид es
83 Володимир Чорненький Male 1995 Львів ua
84 Наталя Тяжола Female 1988 Каруна
202 Володимир Гладкий Male 1987 Тернопіль ua
88 Ігор Матус Male 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua
86 Андрій Сушко Male 1992 Львів ua
85 Олександр Куниця Male 1989 Львів ua
91 Коломоец Андрей Male 1983 Sport Patrol Group Дніпро? ua
Анна Макеева Female 1988 Sport Patrol Group Дніпро? ua
Олена Скиба Female 1989 Running Club Ternopil Тернопіль ua
98 Юрій Крижановський Male 1988 Білоцерківський марафон Біла Церква ua
Іван Гень Male 1982 Луцьк ua
100 Павло Євдокимов Male 1990 Бориспіль ua
Андрій Саланець Male 1989 - Тернопіль ua
101 Petro Protsak Male 1987 Тернопіль ua
Victor Saveliev Male 1987 Тернопіль ua
102 Андрій Саланець Male 1989 - Тернопіль ua
Olga Demianovych Female 1993 NB Top Runners Київ ua
108 Ігор Мірошниченко Male 1983 UA RUNNERS Павлоград ua
104 Андрій Стукало Male 1989 Ternopil Running Club Тернопіль ua
105 Matt Maki Male 1976 Київ ua
106 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
107 Василь Рога Male 1960 Гусятин ua
109 Александр Дрипа Male 1985 Белоцерковский Марафон Біла Церква ua
200 Юрій Лащенко Male 1987 + Львів ua
112 Сергій Кузьменко Male 1985 Тернопіль ua
113 Діана Дмитрів Female 1996 Тернопіль ua
114 Андрій Лапко Male 1987 динамо Івано-Франківськ ua
117 Aleksey Stepanov Male 1988 Тернопіль ua
Volodumyr Fialka Male 1990 Shypshyna run club Львів ua
118 Іван Синявський Male 1978 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
119 Ігор Нелін Male 1983 putin-huylo Київ ua
121 Олександра Черевата Female 2010 Тернопіль ua
122 Юрій Садовський Male 1979 Київ ua
123 Андрій Іванов Male 1967 Live.Love Київ ua
219 Ольга Солов\'ян Female 1987 Київ ua
Олег Рыльский Male 1974 КЛБ Суворовец Ізмаїл ua
124 Денис Феденко Male 1993 Київ ua
127 Катерина Атдаєва Female 1992 Київ ua
125 Валентин Туфекчі Male 1994 Київ ua
126 Олександр Жужгін Male 1987 Львів ua
Roma Shemet Male 1974 Nike+Run Club Київ ua
131 Dmitrii Holik Male 1974 МГЗК Іршанськ ua
258 Taras Didukh Male 1996 Тернопіль ua
128 Ирэн Яцына Female 1986 EnergoAtomRun Жовті Води ua
129 николай маценко Male 1961 Федерация карате Син-Себу Київ ua
180 Микола Голубев Male 1992
133 Oleg Storozhuk Male 1974 KM Running club RUN Київ ua
Nazariy Klymtsiv Male 1999 Чернівці ua
135 Олександр Усенко Male 1969 Київ ua
136 Олена Росол Female 1972 #Побігли Нікополь ua
Володимир Корнієнко Male 1981 Київ ua
138 Henri Kirs Male 1991 Тарту ee
140 Ігор Росол Male 1962 #Побігли Нікополь ua
139 Sasha Halushchak Male 1987 Тернопіль ua
Pavlo Zhuk Male 1997 Остап'є ua
142 Дмитро Василевич Male 1985 Дубно ua
144 Катерина Лупина Female 1987 TOP RUNNERS Київ ua
145 Emil Ismayilov Male 1984 Run Azerbaijan Геранбой az
Марта Мицьо Female 1998 Eclipse Козова ua
Viktoriia Polozova Female 1981 Орден Святого Кросівка Київ ua
146 Сергій Зюман Male 1986 #Побігли Київ ua
Christina Romanchuk Female 1993 Немає Золочів ua
147 Євген Романюк Male 1993 Київ ua
148 Maryna Chernyshova Female 1990 Харків ua
151 Богдан Кучмей Male 1981 немає Дубно ua
149 Ivan Kuzemskyi Male 1983 STANDARTPARK Run&Tri club Тернопіль ua
Наталія Кактурак Female 1987 Івано-Франківськ ua
152 Yaroslav Martsynyuk Male 1985 Тернопіль ua
153 Андрій Пиріг Male 1974 Wise Solutions Тернопіль ua
162 Іва Баюра Female 1995 - Тернопіль ua
171 Roman Petryk Male 1980 Стрий ua
172 Олег Купрієнко Male 2006 Стрий ua
Ihor Khvalibota Male 1993 Львів ua
163 Олександр Улан Male 1982 Runday Бережани ua
Michael Pavlentyi Male 1993 - Тернопіль ua
333 Михаил Горборуков Male 1994 Едем Резорт енд Спа Львів ua
Ірина Било Female 1991 Тернопіль ua
164 Ігро Леткий Male 1985 Тернопіль ua
Christina Zadvorna Female 1996
Roman Hudonoghov Male 1993 Edem resort and spa Львів ua
328 Павло Чорний Male 1998 Edem Resort&SPA Львів ua
329 Юрій Загдай Male 1989 Edem Resort & SPA Львів ua
330 Олексій Волошин Male 1983 Edem Resort Львів ua
Христина Лещук Female 1993 Без клубу Львів ua
166 Павло Волоський Male 1970 Чортків ua
169 Максим Рябоконь Male 1995 AC Panda
167 Оксана Баличева Female 1980 нема Червоноград ua
173 Микола Грицяк Male 1967 Чернівці ua
229 Tanya Rykunyk Female 1994 Тернопіль ua
177 Аліна Сторожук Female 1997 Київ ua
181 Максим Дзісяк Male 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua
178 Володимир Рольський Male 1990 Турклуб Тернопіль Тернопіль ua
183 Maksym Buzenko Male 1990 Тернопіль ua
179 Степан Тераз Male 1993 Тернопіль ua
Оксана Юрчук Female 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
182 Василь Ребрик Male 1993 Львів ua
187 Sergey Klimashevskiy Male 1971 Вишневе ua
Олег Джала Male 1982
188 Святослав Калинюк Male 1991 Королівка ua
184 Тома Бігуняк Female 1990 ExtremeSchool Тернопіль ua
185 Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
186 Петро Кобильник Male 1980 Родина Тернопіль ua
191 Volodymyr Marchuk Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
189 Олег Спетрук Male 1990 Чортків ua
190 Максим Хитра Male 1985 СК Ультра Львів ua
192 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
193 Vitalii Bandalak Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
194 Валентин Квітка Male 1990 Основа Бігу Київ ua
196 Natalya Bandalak Female 1987 Gutsul running club
195 Іванна Царевич Female 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua
197 Roman Maksymiv Male 1990 GRC Івано-Франківськ ua
Taras Voitovych Male 1985 Львів ua
198 Petro Krushelnytskyi Male 1995 Тернопіль ua
199 Volodymyr Tsabal Male 1985 Київ ua
201 Віктор Бружина Male 1991 Wise Engineering Тернопіль ua
251 Сергій Герасименко Male 1980 Спортивний клуб Харків ua
Marjana Vasilivna Female 1986 Ternopil run Тернопіль ua
Oksana Zhykevych Female 1989 Львів ua
203 Oleg Ivanovskyy Male 1980 ELEKS Львів ua
204 Євгеній Миколута Male 1993 Яготин ua
205 Діма Радчук Male 1999 Медин ua
Богдан Косянчук Male 1988 Зерновита Житомир ua
Den Shcherbakov Male 1995 Тернопіль ua
345 Dmytro Boliak Male 1987 Тернопіль ua
155 Ярослав Лященко Male 1993 КЛБ Білоцерківський марафон Біла Церква ua
206 Уляна Романишин Female 1993 Тернопіль ua
Иван Небрат Male 1989 RunBaseKyiv Київ ua
207 Андрій Круковський Male 1988
208 Yaroslav Zakharkiv Male 1984 Fresh Rose Тернопіль ua
209 Rafal Kolodziejczyk Male 1989 GRANT SERVICE
210 Григорій Секереш Male 1993 SEBN.UA Тернопіль ua
Надежда Аксютина Female 1984 Flash run Хмельницький ua
Vitalik Shostak Male 1986 Фіра Тернопіль ua
212 Олена Хомуляк Female 1996 Тернопіль ua
213 Віталій Кісіль Male 1979 Park run Kalisz Тернопіль ua
Дмитро Телевяк Male 1990 Грицівці ua
214 Дмитро Телевяк Male 1990 Грицівці ua
216 Юрій Гиря Male 1980 Бучач ua
215 Микола Смачило Male 1979
Svyatoslav Rykhva Male 1992 Львів ua
217 Віталій Прудніков Male 1976 Тернопіль ua
218 Arturiy Kucher Male 1986 Тернопіль ua
231 Vova Shulgay Male 1968 Тернопіль ua
220 Andriy Bandalak Male 1985 Івано-Франківськ ua
Vlad Bespaloc Male 1998 TEST FOR ALEX Тернопіль ua
224 Roman Ruduy Male 1981 Життя в стилі eco Тернопіль ua
223 Олександр Мороз Male 1995 Тернопіль ua
227 Віталій Олійник Male 1983 Тернопіль ua
Сергій Борков Male 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua
221 Андрій Капалєт Male 1977 Squad UA Runners Моршин ua
222 Тарас Рейтерович Male 1990 Тернопіль ua
225 Matt Morgner Male 1971 Київ ua
Роман Хрущ Male 1998 Червоноград ua
Олександр Шевченко Male 1981 Green forest Згурівка ua
Maks Shatskyi Male 1987 Ковель ua
39 Данило Ступак Male 2002 Львів ua
226 Олег Римарович Male 1969 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua
228 Зіновій Горбань Male 1995 Тернопіль ua
230 Віктор Тимчишин Male 1992 Тернопіль ua
235 Volodymyr Budnyi Male 1998 Тернопіль ua
236 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
334 Nazar Koval Male 1992 Едем Резорт Львів ua
335 Olesya Ivasivka Female 1991 Команда Едем Резорт Трускавець ua
237 Олександр Куровський Male 1984 Хмельницький ua
232 Юрій Бакай Male 1991 Run Ukraine Львів ua
233 Богдан Українець Male 1958 SC Ultra Львів ua
234 Богдан Українець Male 1988 SC Ultra Львів ua
Максим Грицишин Male 2003
248 Yuriy Mishchuk Male 1989 Ternopil runing club Почаїв ua
259 Анастасія Дячук Female 1997 Тернопіль ua
238 Святослав Онисько Male 1991 Runday Ternopil Тернопіль ua
92 Даша Максимова Female 1991 Київ ua
239 Andrii Klym Male 1984 Тернопіль ua
Tanya Ishchenko Female 1991 Київ ua
Vladyslav Bespalov Male 1935 Роман ro
252 Мирон Максимів Male 1993 Львів ua
243 Ярослав Воротнюк Male 1991 Тернопіль ua
245 ALEXANDRU GULIMAS Male 1985 TEAM ACME Сучава ro
244 Олександр Бейлик Male 1986 Кам'янець-Подільський ua
246 Oксана Бутинська Female 1998 Тернопіль ua
247 Микола Трачук Male 1988 Тернопіль ua
249 Chernyshenko Yuriy Male 1983 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
Sergiy Chmel Male 1982 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Відяшов Максим Male 1979 Метаморфоза Тернопіль ua
Віктор Вавришин Male 1996 Іванівка ua
250 Олег Кривченко Male 1961 Кремінь Кременчук ua
295 Oleg Єфимчук Male 1991 "Плюмбум" Збараж ua
Борис Безкоровайний Male 1992 Київ ua
Богдан Лісний Male 1995 shypshyna run club Львів ua
Антон Фарин Male 1994 Тернопіль ua
255 Yevheniy Sukovskyy Male 1981 ZernoVita Львів ua
256 Олександр Маковейчук Male 1969 AbtoRun Львів ua
257 Роман Лозинський Male 1994 Plast Crew Львів ua
260 Taras Dyachun Male 1989 - Тернопіль ua
Марія Зелінська Female 2001 ОД ЮСШ з літніх видів спорту
273 Володимир Лук\'янчук Male 1976 Броди ua
321 Тарас Мартинів Male 1999 Тернопіль ua
263 Олексій Петров Male 1976 аквіла Київ ua
261 Руслан Семирга Male 1992 Аквіла Київ ua
262 Павло Безклубий Male 1985 Аквіла Київ ua
Надія Савчук Female 1982 ХХХ Тернопіль ua
264 Davide Martini Male 1971 NRC Kyiv Київ ua
266 Олег Боянович Male 1994
267 Lesya Kalandyak Female 1973 TEAM DREAM Львів ua
280 Анна Гавай Female 1991 Львів ua
Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
297 Oleksandr Leshchuk Male 1982 СУМ-Каскад Тернопіль ua
332 Roman Chemerys Male 1993 Edem resort and spa Львів ua
268 Володимир Бубенко Male 1997 Тернопіль ua
289 Максим Якимович Male 2001 Бучач ua
Andriy Kryvyi Male 1996 Ternopil_running_club Тернопіль ua
Павло Марутяк Male 1990 Run4U Львів ua
269 Dima Samoilenko Male 1994 EVORUN Київ ua
294 DANIEL IERAY Male 1980 TEAM ACME Сучава ro
270 Yevhenii Koniev Male 1979
350 Любов Дереш Female 1986 - Тернопіль ua
271 Денис Пєсков Male 1983 СК Лучеськ Луцьк ua
272 Василь Дубовий Male 1996 МНК
Олександр Заєць Male 1995 Тернопіль ua
274 Євгеній Щербак Male 1990 Біла Церква ua
275 Юрій Бойко Male 1975 Чернівці ua
276 Григорій Балко Male 1996
290 Vasyl Voronkevych Male 1986 HoneyRun Тернопіль ua
277 Андрій Воробець Male 1985 Тернопіль ua
285 Роман Полуліх Male 1987
Vitaliy Duliaba Male 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua
278 Андрій Демків Male 1980
279 Сусанна Качмар Female 1976 -
292 Ігор Костюк Male 1954 Borys Running Club Коломия ua
281 Oksana Trokoz Female 1991 Одеса ua
282 Людмила Мартиненко Female 1991 Одеса ua
90 Виктория Бицюк Female 1984 Треба Бігти Запоріжжя ua
291 Vitaliy Trostianchin Male 1987 Ultra Львів ua
Igor Yaroshenko Male 1995 Хмельницький ua
288 Igor Yaroshenko Male 1995 Хмельницький ua
283 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
Ясько Олександр Male 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua
284 Тарас Жеребецький Male 2000 Бережани ua
286 Тарас Ткачишин Male 1992 Хмельницький ua
287 Дмитро Крикун Male 1988 Кіборг Масаж Біла Церква ua
293 Yaroslav Ozaruk Male 1990 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
323 Олександр Бех Male 1988 Тернопіль ua
296 Левко Іванчук Male 1992 ULTRA Львів ua
Andrii Martyniuk Male 1984 Зозулі ua
298 Михайло Високосов Male 1984 Гепард
Тарас Бесстрашніков Male 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Жовква ua
308 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
299 Андрій Мартинюк Male 1984 Львів ua
300 Крістіна Дурач Female 1993 Trilewy Львів ua
318 Оксана Тиндик Female 1994 Львів ua
301 Orest Gavur Male 1983 Львів ua
302 Ігор Повшик Male 1989 Балки ua
305 Сiльвестр Фрунза Male 1973 Чернівці ua
Сергій Прокопчук Male 1988
306 Сергій Прокопчук Male 1988
307 Володимир Блаженко Male 1985 Тернопіль ua
309 Ганна Шкарупа Female 1980 Київ ua
310 Андрій Пришляк Male 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Sergiy Shchur Male 1982 Гетьман Дубно ua
Тарас Козак Male 1970 Live.Love
311 Микола Гринюк Male 1987
312 Олександр Заєць Male 1995 Тернопіль ua
313 Aleksey Dzyapko Male 1986 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
314 Вадим Заблоцький Male 1970 Oil House Чернівці ua
327 Танасій Маковійчук Male 1949 Колос Неполоківці ua
315 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB Дрогобич ua
59 Володимир Сухоставський Male 1960 - Вінниця ua
Саша Купцов Male 1993 Середнє ua
316 Vadym Bosak Male 1988 @BOSAK.ENERGY Хмельницький ua
319 Yuriy Dovbush Male 1987 Тернопіль ua
317 Stepan Antonyk Male 1991 Львів ua
320 Неля Непорадна Female 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
322 Максим Скуратівський Male 2000 Київ ua
324 Yura Ozaruk Male 1990 Magnit Івано-Франківськ ua
337 Тарас Гуменюк Male 1994 Тарасевичі Тернопіль ua
241 Кирило Філічкін Male 2000
325 Юлія Величкевич Female 1992 Львів ua
348 Геннадій Ігнатьєв Male 1965 Лисичанськ ua
331 Віка Гутник Female 1987 Animal Gym.Run Style
341 Тарас Пелешок Male 1988
Yury Kiforuk Male 1981 Дніпро? ua
79 ІННА СТАШКО Female 1991 Київ ua
336 Olya Panchii Female 1990 KM Running Club Київ ua
338 Виталий Бригарчук Male 1973 2 Run Миколаїв ua
343 Anna Merlavska Female 1996 -
339 Anton Palamarchuk Male 1993 BRC Київ ua
Максим Чорнодон Male 1992 Вінниця ua
340 Kateryna Melnykova Female 1997 KMRC Київ ua
62 Олег Данилюк Male 1991 "Rebels" RC Львів ua
11 Ігор Вітяк Male 1988 Тернопіль ua
12 Carlos Baron Male 1977 N/A
265 Ivan Kiziuk Male 1986 Пекучі дракони Трибухівці ua
342 Дмитро Левченко Male 1987 SYNERGY Київ ua
344 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
32 Олександр Циганюк Male 2001 - Тернопіль ua
364 Andriy Andriy Male 1994 Тернопіль ua
21 Kolya Taran Male 1990 Runtaran
346 Taras Tsylya Male 1979 Chernivtsi run club Чернівці ua
347 Олександр Сандуляк Male 1988 Чернівці ua
352 Віталій Гатанюк Male 1978 РАЗ Тернопіль ua
349 Maksim Bas Male 1995 Total Sport Полтава ua
Роман Боднарчук Male 1984
351 Bohdan Syvenkyy Male 1967 Львів ua
353 Володимир Ружицький Male 1992 Гнівань ua
354 Евгений Мироненко Male 1983
357 Оксана Млинко Female 1988 Тернопіль ua
355 Юрій Говда Male 1972 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Львів ua
Roksolana Servatovych Female 1997
356 Tanya Gonchar Female 1983 Нема Тернопіль ua
141 Serhii Hrabovenko Male 1990 Lviv Trail Running club Івано-Франківськ ua
365 Руслан Ленько Male 1980 Тернопіль ua
358 Anzhelika Shmylkova Female 1993 - Тернопіль ua
Anastasiia Doroshenko Female 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
359 Anastasiia Doroshenko Female 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
156 Ruslan Savchuk Male 1986 Borys running club Івано-Франківськ ua
360 Shaun Hicks Male 1990 Арв?де
367 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
157 Наталія Каїнська Female 1991 Доджі Львів ua
Светлана Лищинская Female 1977 START DNIPRO Дніпро? ua
Роман Керницький Male 1993 Тернопіль ua
158 Віктор Бондарчук Male 1984 Viknar'off Тернопіль ua
Nazar Pryndota Male 1998 Тернопіль ua
Nazar Pryndota Male 1998 Тернопіль ua
99 Сергей Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
363 Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
361 Яків Філіпов Male 1981 Rain Чернівці ua
362 Сергій Слободяник Male 1993 Тернопіль ua
40 Андрій Богай Male 1987 run Day Тернопіль ua
Георгій Хвічія-Дуве Male 1986 Ternopil Hockey Classic Тернопіль ua
4 Володимир Денисюк Male 1998 Тернопіль ua
159 Наталія Семенович Female 1995 Швидка черепаха Ківшовата ua
211 Максим Прохоренко Male 1993 Тернопіль ua
366 Роман Федчина Male 1990 Тернопіль ua
160 Юрій Вихопень Male 1992 НГУ Тернопіль ua
Володимир Василевський Male 1974 Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області Тернопіль ua

10k

Individual race

Date: 16 June 2019

Start time: at 09:00

Price: 325 UAH from 01 June 2019 — 400 UAH

Price: 400 UAH

Limit: 139 participants

Participants total: 206

Participants registered - 164 out of maximum of 139
Last bib number assigned - 665, Василь Маринюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
502 Ірина Попович Female 1985 Тернопіль ua
530 Lesia Holyk Female 1985 Тернопіль ua
Taras Didukh Male 1996 Тернопіль ua
581 Lyuda Petrash Female 1981 SEBN.UA Тернопіль ua
509 Віктор Баклан Male 1969 Київ ua
Reveka Olga Female 1982 Київ ua
503 Sergii Voitenko Male 1979 Run Base Kyiv Київ ua
504 Євген Назаренко Male 1982 Хмельницький ua
505 Андрій Прунов Male 1971 Тернопіль ua
506 Анастасія Заліщук Female 1996 Тернопіль ua
521 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
Ольга Васильків Female 1987 Тернопіль ua
507 Ольга Васильків Female 1987 Тернопіль ua
643 Марія Шеліхевич Female 1968 Тернопіль ua
Сергій Курочка Male 2002 Тернопіль ua
Halyna Kruhlytska Female 1998 Тернопіль ua
508 Віталій Бучок Male 1981 runday Тернопіль ua
510 Vitaliy Gavrylenko Male 1986 BRC Івано-Франківськ ua
512 Anna Sokolviak Female 1992 Air fitness 365 Вінниця ua
Karina Sevastianova Female 1987 Ковель ua
511 Роман Дудар Male 1984 Хмельницький ua
650 Dmytro Rakochyi Male 1998 Тернопіль ua
Ігор Флиста Male 1985 Тернопіль ua
513 Paula Ulianiuk Female 1997 Львів ua
523 Олександр Кисільчук Male 1993 веслувальний клуб ''HETMAN'' Дубно ua
517 Михайло Редьква Male 2002 Ternopil RunDay Тернопіль ua
564 Мар\'яна Срібна Female 1987 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
514 Iрина Зоренко Female 1989 КЛБ "Белоцерковский марафон" Біла Церква ua
Вадим М\'яснянкін Male 1986
515 Василь Репецький Male 1988
516 Оксана Крижановська Female 1988 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua
518 Сергій Курочка Male 2002 Runday Тернопіль ua
519 Дмитро Богдан Male 1982 HETMAN Дубно ua
600 Iryna Halushchak Female 1991 Тернопіль ua
520 Людмила Бичкова Female 1975 Київ ua
Татьяна Полищук Female 1987 TopRunners Київ ua
522 AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
563 Тарас Котик Male 1988 Івано-Франківськ ua
651 Андрій Петрик Male 1991
649 Yana Dzyuba Female 1988 Львів ua
Kalambet Yuriy Male 1988
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
607 Інна Яковчук Female 1996 Рівне ua
Олександр Баличев Male 1966 нема Червоноград ua
525 Tomash Marshalok Male 1993 Старий Скалат ua
526 Лариса Борсук Female 1983
637 Андрій Михалків Male 1996 KSO"IF-Deaf" Івано-Франківськ ua
529 Ольга Тераз Female 1970 Тернопіль ua
527 Володимир Раскін Male 1999 Тернопіль ua
528 Володимир Соловйов Male 1991 БК Вікінги Тернопіль ua
531 Roman Maiun Male 1990 Тернопіль ua
532 Ольга Сиротюк Female 1995 Тернопіль ua
533 Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
534 Tatiana Burvis Female 1984 Львів ua
535 Костянтин Гаврилюк Male 1988 Львів ua
536 Катерина Жуйко Female 1993 Air Fitness 365 Вінниця ua
540 Тетяна Макар Female 1994 Тернопіль ua
537 Роман Хміляр Male 1977
541 Руслан Полежаев Male 1982 Луцьк ua
538 Oleg Kuzmovych Male 1990 Тернопіль ua
539 Володимир Росіцький Male 1991 Київ ua
542 Наталія Кравець Female 1998 Метаморфоза Тернопіль ua
Асоліна Косяк Female 2002 Тернопіль ua
Роман Самуляк Male 1999 Львів ua
Рейчел Брейже Female 1994 Даллас
636 Віталік Ющенко Male 1973 ГЗ Ортоклініка Тернопіль ua
Мирон Кольба Male 1990 Тернопіль ua
571 Volodymyr Melnyk Male 1986 Melan
Andrii Smoliarskyi Male 1991 @create_yoself
543 Mariia Bezushko Female 1993 Чортків ua
545 Володимир Коршняк Male 1981 Бучач ua
630 Оксана Гонта Female 1982 Збараж ua
Анастасія Паращук Female 2000 Fitonyashka Тернопіль ua
Юлія Барська Female 1999 Тернопіль ua
Анастасія Гаврилюк Female 1998 Тернопіль ua
Катерина Серетна Female 1997 Тернопіль ua
Roma Molenda Female 1995 Львів ua
547 Svyat Melnyk Male 1994 Тернопіль ua
548 Роман Микитюк Male 1996 Івано-Франківськ ua
Ігор Галашин Male 1995 Пласт Тернопіль ua
Ігор Галашин Male 1995 Пласт Тернопіль ua
549 Лілія Попова Female 1985 Тернопіль ua
Наталія Качало Female 1987 Київ ua
550 Людмила Шульга Female 1984 Shulga Тернопіль ua
551 Антон Купрієць Male 1985 Noname sport Ukraine Київ ua
552 Анастасія Купрієнко Female 2003 Стрий ua
553 Іванна Ковалів Female 1990 Альянс Івано-Франківськ ua
555 Костянтин Шкільняк Male 1982 Тернопіль ua
554 Борис Шкільняк Male 1986 FapoRunBand Тернопіль ua
556 Віталій Горошко Male 1979 FapoRunBand Тернопіль ua
557 IVAN CHORNUI Male 1987 Хмельницький ua
Віка Самсонюк Female 1993 Грабів ua
558 Віка Самсонюк Female 1993 Грабів ua
645 Ліля Коршняк Female 2000 Бучач ua
559 Ірина Боднарчук Female 1988 Тернопіль ua
601 Ірина Мельниченко Female 1981 LimeFit Луцьк ua
561 Марія Тимощук Female 1998 Noname Ukraine Київ ua
560 Наталія Соболта Female 1999 Тернопіль ua
Nazar Tkach Male 1992 Run4U Львів ua
610 Віталій Ференц Male 1996 Тернопіль ua
Sasha Moskaliuk Male 2000 Тернопіль ua
565 Volodymyr Kulyk Male 1990 AbtoRun Львів ua
566 Надія Дячун Female 1991 Тернопіль ua
567 Станіслав Дев\'ятьяров Male 1988 AbtoRun Львів ua
572 Марія Зелінська Female 2001 ОД ЮСШ з літніх видів спорту
568 Коля Прокопів Male 1991 Тернопіль ua
596 Аня Катеринюк Female 1997 Ворвулинці ua
Natalia Senuk Female 1996 компанія MagneticOne Тернопіль ua
569 Юрій Іванечко Male 1979 Тернопіль ua
Діма Чарковський Male 2000 Тернопіль ua
570 Lilia Poliarush Female 1995 Тернопіль ua
602 Андрій Бобак Male 1987
573 Oleksandr Viktorov Male 1990 КЛБ "Білоцерківський марафон" Біла Церква ua
632 Олесь Лащевський Male 1993 Коломия ua
599 Віра Лащевська Female 1994 Коломия ua
574 Всеволод Севастьянов Male 1991 Київ ua
562 Лариса Лабарткава Female 1949 ULTRA RUN VERAS Львів ua
627 Вікторія Вовк Female 2003 Тернопіль ua
648 Богдан Рикульський Male 1994 Тернопіль ua
575 Валентина Сотник Female 2000 Тернопіль ua
603 Vitalik Rudnyk Male 2001 Тернопіль ua
647 Людмила Олійник Female 1986 Тернопіль ua
577 Катерина Сторожук Female 1997 Скаварідка Тернопіль ua
578 Євген Оніскевич Male 1985 DYKA GONKA Київ ua
657 Глорія Польова Female 2013 Gloria Чернівці ua
579 Святослав Абрамюк Male 1919 Тернопіль ua
Dmitry Tcherevatyi Male 1990 Тернопіль ua
655 Катя Чобанюк Female 1994 Sport life Чернівці ua
606 Roman Korobko Male 1994 Тисмениця ua
Olya Kopyshchynska Female 1992 Тернопіль ua
580 Natalya Maslovska Female 1981 Тернопіль ua
582 Dariusz Piechnik Male 1979 Бучач ua
605 Валерія Коробко Female 1994 Донецьк ua
642 Misha Salihov Male 1996 Івано-Франківськ ua
641 Марія Марусяк Female 1995 Лазещина ua
Ivan Vivcharuk Male 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
583 Влад Бутрин Male 2003 Тернопіль ua
584 Evgenij Martsiv Male 1983 Без клубу Львів ua
585 Сергій Мартиненко Male 1982 Харків ua
587 Сергій Старцев Male 1985 Чортків ua
589 Світлана Гордійчук Female 1978 Київ ua
588 Oleh Horobets Male 1985
620 Eduard Valius Male 1995 Озерна ua
633 Павло Павлюк Male 1999 KSO Івано-Франківськ ua
590 Юрій Федорович Male 1997 Вінниця ua
591 Наталія Бельдій Female 1998 Вінниця ua
592 Oleh Koshla Male 1984 Тернопіль ua
593 Денис Лучка Male 1976 Тернопіль ua
594 Євгеній Воскобійник Male 1991 Київ ua
595 Аліна Ткачишина Female 1996 Кінь Хмельницький ua
597 Мар\'яна Ткачик Female 1992 Муроване ua
598 Світлана Ільченко Female 1981 Нетішин ua
604 Наташа Римарович Female 1977 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua
658 Анна Чикірда Female 2007 Тернопіль ua
631 Володимир Карпінський Male 1988 Тернопіль ua
634 Dmitry Kozhemyaka Male 1985 Comfy Вінниця ua
544 Павло Польовий Male 1985 Чернівці ua
Олег Купець Male 1993 Львів ua
608 Volodymyr Khymovych Male 1984 Тернопіль ua
609 Ігор Козюра Male 1980 Повітряні Сили Вінниця ua
621 Лілія Рутецька Female 1990 Runday Тернопіль ua
611 Юлія Ляхович Female 1984 RunIfCommunity
614 Ольга Роздайгора Female 1988 Хмельницький ua
612 Олексій Онищенко Male 1983 adidas Runners Київ ua
613 Сергій Роздайгора Male 1985 Хмельницький ua
Артем Фоєнко Male 1990 Глеваха ua
616 Yuliia Kucherenko Female 1988 Львів ua
Віктор Скочиляс Male 1987 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
Ігор Тирчак Male 1979
617 Роман Семків Male 1987 Чортків ua
618 Жанна Савчук Female 1988 Львів ua
Назарій Стеблій Male 1997 Львів ua
619 Павло Іванечко Male 2004 Тернопіль ua
622 Ірина Шеліхевич Female 2000 Olympic Reserve Тернопіль ua
Марія Петриняк Female 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
625 Назар Скалецький Male 2003 Збараж ua
524 Назар Зелінка Male 1986 PLAST Тернопіль ua
623 Юрій Сигінь Male 1995 Wise Solutions Торчиновичі ua
624 Каріна Вороніна Female 1996 Тернопіль ua
628 Anna Bosak Female 1988 AMFITNESS Хмельницький ua
629 Тарас Сивак Male 2001 Тернопіль ua
635 Надія Савчук Female 1982 МЦ Лорімед ua
638 Таня Лужецька Female 1985 runIFcommunity
Halyna Dranchuk Female 1997 SC StartUp Червоноград ua
639 Юрій Ващук Male 1987 СК “VIKING” Луцьк ua
644 Назар Чорній Male 1988 Тернопіль ua
Dmytro Dolynchuk Male 1994 Динамо Луцьк ua
640 Андрій Хрущ Male 1983
646 Василь Сидорчук Male 1956 Озеряна Тернопіль ua
652 Вероніка Піскун Female 1999 Молокія ua
653 Тарас Молоток Male 1998 Молокія ua
654 Христина Демкович Female 2001 Молокія ua
546 Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
656 Дмитро Логінський Male 1987 Опілля Тернопіль ua
662 Ирина Петрова Female 1981 RunBase Kiev Київ ua
659 Руслан Даньків Male 1991 Управління поліції охорони Тернопіль ua
626 Bohdan Vasylkiv Male 1993 ua
660 Katrusia Rudiak Female 1998 ua
661 Володимир Гомівка Male 1992 ua
663 Віталій Левчук Male 1973 Viknar'off Тернопіль ua
664 Ігор Троян Male 1984 Viknar'off Тернопіль ua
576 Ігор Фундига Male 1994 ua
501 Ольга Рагуцька Female 1977 Тернопіль ua
665 Василь Маринюк Male 1990 ua
615 Роман Татусько Male 1996 ua

5k

Individual race

Date: 16 June 2019

Start time: at 09:00

Price: 325 UAH from 01 June 2019 — 400 UAH

Price: 400 UAH

Limit: 110 participants

Participants total: 153

Participants registered - 109 out of maximum of 110
Last bib number assigned - 910, Степан Барна

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
816 Vitalii Melnychuk Male 1995 Runday Тернопіль ua
846 Ярослав Попович Male 1969 Тернопіль ua
801 Василь Криськів Male 1984 Runday Тернопіль ua
806 Ольга Лучик Female 1992 Тернопіль ua
803 Martin Chomiw Male 1970 Тернопіль ua
804 Віталій Новосад Male 1982 Дубно ua
805 Benni Mangasi Sitanggang Male 1987 Nike Run Club Медан id
Елена Душко Female 1994 Дніпро? ua
810 Наталія Петришин Female 1991 Львів ua
811 Dmytro Lishchuk Male 1989 BilaTserkvaMarathon Біла Церква ua
Ігор Флиста Male 1985 Тернопіль ua
807 Artur Yoltukhivskyi Male 2007 runday Тернопіль ua
808 Vlad Yoltukhivskyi Male 2007 runday Тернопіль ua
809 Зоряна Йолтухівська Female 1978 runday Тернопіль ua
Татьяна Полищук Female 1987 TopRunners Київ ua
Діма Демяненко Male 2000 Центр Науки Тернопіль ua
Vika Klymtsiv Female 1999 Івано-Франківськ ua
812 Тетяна Щавурська Female 1988 Теребовля ua
Марія Фемчук Female 1993 Тернопіль ua
Мар\'ян Ломага Male 1986 Збараж ua
813 Ірина Заліщук Female 1987 Максимус Тернопіль ua
814 Іра Кульчицька Female 1987 Івано-Франківськ ua
815 Мар\'ян Ломага Male 1986 Збараж ua
862 Вікторія Мартинюк Female 1995 Edem Resort Medical & SPA Львів ua
842 Tanya Vozna Female 1984 Herbalife Тернопіль ua
Iryna Ladan Female 1987 Тернопіль ua
825 Ігор Флиста Male 1985 Тернопіль ua
817 Анастасія Мукоїд Female 1998 Тернопіль ua
818 Богдан Ткачук Male 1987 Рівне ua
832 Мирослав Домбрович Male 1964 - Тернопіль ua
819 Людмила Морєва Female 1977 Київ ua
Oksana Kozak Female 1995 Тернопіль ua
Юрій Вознюк Male 1981 Тернопіль ua
863 Оксана Палайда Female 1991 Edem Resort Medical & SPA Львів ua
820 Геннадій Морєв Male 1978 Київ ua
821 Олександр Гуляш Male 1983 Дубно ua
Володимир Кривохатько Male 1919 Амур Тернопіль ua
Oksana Buchko Female 1990 Тернопіль ua
822 Роман Демуш Male 1986 Тернопіль ua
Юля Кімасова Female 1984 Run&Tri Club Standartpark Тернопіль ua
Svitlana Uriadnyk Female 1989 Бучач ua
887 Yulia Voloshyna Female 1986 Edem resort Львів ua
Наталія Винник Female 1993 Київ ua
Макс Корнієнко Male 1994 Інститут вертебрології і реабілітації Київ ua
833 Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
827 Юлія Коршняк Female 2004 Бучач ua
884 Христина Вітюк Female 1991 Ліга Доброго Бігу
828 Юрій Гринівецький Male 1990 Стриївка ua
Ірина Тришкалюк Female 1981 Тернопіль ua
Руслана Скаляк Female 1988 Тернопіль ua
Mike Onyshkiv Male 1990 Терен Тернопіль ua
829 Ioana Josan Female 1995 TEAM ACME Сучава ro
830 Мирослав Ліщинський Male 1987 Молодіжний портал Бучача Бучач ua
831 Svitlana Lishchynska Female 1988 Молодіжний Портал Бучача
877 Olya Boiko Female 1986 Тернопіль ua
Halyna Kruhlytska Female 1998 Тернопіль ua
Виктория Самойленко Female 1993 Київ ua
882 Роман Проць Male 1996 Тернопіль ua
856 Володимир Швець Male 1986 Львів ua
835 Оксана Схаб Female 1997 Тернопіль ua
Ірина Кулина Female 1992 Тернопіль ua
Борис Ярмошевич Male 1991 Тернопіль ua
834 Іван Федоришин Male 1989 LevelX Золотий Потік ua
Вікторія Качур Female 1976 Тернопіль ua
823 Ольга Шульгай Female 1972 Тернопіль ua
909 Назарій Ільчишин Male 2001 Тернопіль ua
864 Tanya Tsymbala Female 1989 Edem Resort Medical and SPA Львів ua
836 Anna Shkolnaya Female 1989 Київ ua
837 Бубенко Тарас Male 1969 Тернопіль ua
838 Оксана Бубенко Female 1973 Тернопіль ua
Yuriy Pavlik Male 1981 Борислав ua
839 Ігор Галашин Male 1995 Пласт Тернопіль ua
840 Олександр Конончук Male 1987 Herbalife Nutrition Тернопіль ua
Ваврик Христина Female 2006 Тернопіль ua
853 Viktor Kryshmaru Male 1969 Чернівці ua
888 Іра Пилипчук Female 1983 Хмельницький ua
824 Андрій Олеськів Male 1987 Photographers on the Run Тернопіль ua
844 Vova Labo Male 1991 Тернопіль ua
841 Палига Олександр Male 1991 Тернопіль ua
845 Сергій Шашурін Male 1987 Мамонт-дружня ресторація Тернопіль ua
Михайло Петришин Male 1991 Тернопіль ua
865 Юка Плахта Female 1985 Тернопіль ua
848 Іван Горбенко Male 1989 Вінниця ua
852 Ірина Данішевська Female 1992 Тернопіль ua
Ірина Морозова Female 1992 Ultra Львів ua
Лілія Бахмацька Female 1992 Індивідуальний учасник
861 Сергій Левчик Male 1995 Інваспорт Рівне ua
849 Андрій Козачук Male 1988
Анастасія Ярмоленко Female 1993 Донецьк ua
851 Олексій Шкарупа Male 1977 Київ ua
854 Аня Онищенко Female 1981 KUZIN TEAM Київ ua
Гошівська Наталя Female 1990 Едем Резорт Львів ua
Назар Варик Male 1994 УПО в Тернопільській області Тернопіль ua
860 Анастасія Ліценко Female 1998 Інваспорт Рівне ua
858 NATALIN MARIUS VLADEANU Male 1978 TEAM ACME Сучава ro
855 Оля Колопенюк Female 1984 Herbalife Тернопіль ua
857 Ірина Баріда Female 1991 МЦ Лорімед ua
859 Кирило Савіцький Male 2011 фк чемпіон Тернопіль ua
879 Олег Грабовський Male 1979 Тернопіль ua
866 Микола Пишняк Male 1992 Comfy Вінниця ua
Анастасия Коханчук Female 1992 ZtRun Житомир ua
867 Inna Voloska Female 1998 Чортків ua
Каріна Яструб Female 1989 Хмельницький ua
869 Анастасія Носова Female 2004 Dodgi Донецьк ua
870 Julia Cherhavska Female 1997 Тернопіль ua
871 Сабіна Пічугіна Female 1993 ua
872 Анастасія Сіромаха Female 1997 ua
878 Kutniy Anatoliy Male 1994 Тернопіль ua
873 Василь Українець Male 1980 Crossfit Energy Борщів ua
874 Сергій Українець Male 2001 Crossfit Energy Борщів ua
875 Юрій Гуцул Male 1979 Crossfit Energy Борщів ua
802 Сергій Подумей Male 1993 CrossfitEnergy Борщів ua
876 Руслан Струк Male 1969 Тернопіль ua
881 Павло Курилюк Male 1998 GrantDecor Чернівці ua
880 Роман Пік Male 1984 GrantDecor Чернівці ua
Liubov Chorna Female 1995 - Тернопіль ua
Микола Хрупалик Male 1996 Тернопіль ua
Вова Бойко Male 1995 Тернопіль ua
Iryna Nevinska Female 1992 Тернопіль ua
886 Галина Устимчук Female 1985 Тернопіль ua
890 Anastasia Blaschuk Female 1994 Ultra Львів ua
Роман Стоян Male 2002
883 Андріана Подусівська Female 1999 Львів ua
847 Оксана Чамбул Female 1979 ua
885 Оксана Швець Female 1983 ua
868 Ігор Фредина Male 1996 ua
Сергій Корольчук Male 1992 Львів ua
907 Taras Kushnir Male 1994 Тернопіль ua
Назар Даньків Male 1996
891 Misha Mostovuy Male 1990 Тернопіль ua
892 Альона Пилипович Female 1985 Тернопіль ua
843 Уляна Середа Female 1990 Viknar'off Тернопіль ua
893 Аліна Макух Female 1997 Viknar'off Тернопіль ua
894 Микина Найко Female 1992 Viknar'off Тернопіль ua
895 Олег Кравчук Male 1987 Viknar'off Тернопіль ua
896 Катерина Жибак Female 1984 Viknar'off Тернопіль ua
897 Микола Скакальський Male 1989 Viknar'off Тернопіль ua
898 Андрій Федунь Male 1982 Viknar'off Тернопіль ua
899 Віктор Пилипович Male 1984 Viknar'off Тернопіль ua
900 Богдан Микитюк Male 2001 Gutsul running clud Івано-Франківськ ua
826 Сергій Філик Male 1991 Kremenets trail
901 Oleksandr Troian Male 1994 Тернопіль ua
Yurii Palasiyk Male 1987 Тернопіль ua
902 Надя Денисюк Female 1983 Тернопіль ua
903 Назар Даньків Male 1996 Світ Атлетів - спортивна екіпіровка Тернопіль ua
905 Надія Ясінська Female 1994 SC ULTRA Львів ua
904 Вова Міщишин Male 1994 Тернопіль ua
Наталя Шпеник Female 1988 Тернопіль ua
906 Михайло Маланюк Male 1986 - Тернопіль ua
908 Ігор Генсіровський Male 1981
850 Svetlana Chetverikova Female 1992 Тернопіль ua
910 Степан Барна Male 1919 Тернопіль ua
Ілля Мрад Male 1992 шипишина Бейрут lb

Дитячі забіги

Individual race

Price: free

"Диво забіг 2019"

Реєстрація для найменших та найцікавіших учасників нашого бігового свята :)
Як завжди участь БЕЗКОШТОВНА!

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/TFg8d8jpBv66S7Cg9

Цьогоріч ми запрошуємо до спільної участі в забігах діток з інвалідністю та їх батьків - реєструйте дітей тут обов'язково вказавши деталі в "Додатковій інформації".

УВАГА! Якщо ви реєструєте більше одного малюка - щоразу заповнюйте форму спочатку!

Години стартів (УВАГА! Час може змінюватися ближче до події - слідкуйте за анонсами в події на FB!):

100 м. (0-4 роки) - 12:15
100 м. (5-6 років) - 12:25
500 м. (7-8 років) - 12:35
1000 м. (9-13 років) - 12:45

Благодійний забіг

Individual race

Price: free

Вітаємо!
Дякуємо, що відгукнулися на запрошення приєднатися до нашого забігу!

Благодійна миля "Мрія на всіх" - це 1,6 кілометра, які ти можеш подолати для здійснення Мрій :)

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVzJbgtC1xY5L6ccJE85AESdkIUZV4z9GH9pcexanF1Zz0ww/viewform

У рамках ІІІ Тернопільського півмарафону відбудеться благодійний забіг, мета якого – збір коштів на втілення великих мрій маленьких діток, які ми будемо втілювати спільно з Лілія Проць та проектом "Мрія на всіх".
Всі кошти отримані з реєстрації на Благодійну милю будуть направлені на втілення задуму в 2019 році. Більше деталей та історія на сторінці --- Мрія на всіх.

Умови участі:
- зареєструватися у формі нижче
- 100 грн (або й більше - за бажанням) перерахувати за вказаними реквізитами:
4149 6293 8177 4884 Проць Лілія Петрівна
((УВАГА!!! При перерахунку коштів за кількох учасників обов'язково напишіть нам на пошту дані цих людей. Дякуємо!))
- кількість учасників не лімітована
- можна взяти участь учасникам основних дистанцій - старт буде після всіх фінішів.

З питань допомоги в проведенні проекту, корпоративної участі в забізі та з будь-яких інших звертайтеся:
runnerte@gmail.com
097 312 7660 Ліля Проць - координатор забігу

117 Comments:

  1. Людмила Морєва

    Добрый день. Потратили полчаса, но так и не смогли найти форму регистрации и оплаты.
    Подскажите, пожалуйста, как зарегистрироваться на забег (5км) или дайте ссылку.

    1. Юрій Гринів

      Добрый день. Справа оранжевая кнопка – “Зареєструватися”.

  2. Назар М'яснянкін

    доброго дня, чи можна повернути кошти за реєстрацію на 21к, оскільки вийшла накладка із забігами і фізично не зможу бути присутній?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Згідно із положенням повернення коштів через неможливість взяти участь не передбачена.

    2. Viktoriia Polozova

      Вадим, могу выкупить Вашу реестрацию)

      1. Ромко Задорожний

        Можу обміняти вас контактами 😉

  3. Юлія Коршняк

    Неможливо ні ввійти ні зареєструватися в браузері Mozilla Firefox, потрібно використовувати Chrome

    1. Ромко Задорожний

      Добрий день!
      Хм, зараз запитаємо в адміністраторів.

  4. Ігор Флиста

    Чи можна змінити дистанцію? Дякую

    1. Ромко Задорожний

      Так, звичайно. Ваше прохання вже опрацьовується адміном сайту:)

  5. Зіновій Горбань

    для дистанції 21км потрібна мед.довідка та страховка?

    1. Віталій Ониськів

      Також цікавить це питання. Чи достатньо на 21км тільки страховки? І можливо у вас буде страховий партнер марафону у якого без проблем можна зробити страхування?

      1. Ромко Задорожний

        Доброго дня!
        Для отримання стартового на 21 км достатньо або страхівки, або медичної довідки. Дублювати ці документи не потрібно.

        1. Євген Оніскевич

          Підкажіть, чи потрібна довідка чи страхування на 10к?

    2. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Для отримання стартового на 21 км достатньо або страхівки, або медичної довідки. Дублювати ці документи не потрібно.

  6. Оксана Гонта

    Як оплатити?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Після попередньої реєстрації на обрану дистанцію в особистому кабінеті в події THM 2019 у вас появиться кнопка “Оплатити”.

  7. Анна Макеева

    Романе, а нагадай, будь ласка, як переєструвати на іншого учасника мою реєстрацію? Буду не в Україні, хочу щоб пробігла моя подруга

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Нехай подруга зареєструється на обрану дистанцію, але не оплачує. Дані вашої реєстрації та прізвище, ім’я подруги напишіть будь ласка нам на пошту з проханням щодо зміни учасника.

      1. Анна Макеева

        Так і зробимо! Дякую!

  8. Микола Лучик

    Доброго дня.
    Скажіть, будь ласка, а на дитячий забіг де і коли потрібно реєструватись? (Дитина 4 роки)

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!

      Опис та посилання на реєстрацію в дитячих забігах є в події у Фейсбуці – https://www.facebook.com/events/474457319760864/

  9. Taras Didukh

    Добрий день!
    Я зареєструвався на півмарафон уже давно, проплатив вчора 29.04.2019 21:30. Але мені не поновило в списку і в акаунті статус “Проплачено” і далі показує кнопку “Оплатити”. Чому так сталось і що можна зробити?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Нічого страшного – ми це поправимо:)
      Напишіть будь ласка на нашу пошту наступні дані: час оплати та прізвище платника (якщо воно відрізняється від реєстраційних даних на сайті).
      Пошта: runnerte@gmail.com

      1. Taras Didukh

        Написав на пошту, поки ніякої відповіді

        1. Ромко Задорожний

          Вітаю! Відповідь на пошті 😉

  10. Chernyshenko Yuriy

    Доброго дня, підкажіть як записати дитину на дитячий забіг?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!

      Опис та посилання на реєстрацію в дитячих забігах є в події у Фейсбуці – https://www.facebook.com/events/474457319760864/

  11. Уляна Романишин

    Доброго дня! У вас можна зробити страхування?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Традиційно співпрацюємо з перевіреною страховою – PZU Україна. Кожного року в нас є можливість оформити страхівку в переддень та безпосередньо в день старту 🙂

  12. Наталія Винник

    Всім привіт)
    Зареєструвалась з хлопцем на 5 км,нажаль в цей день не зможемо приїхати(
    Можемо продати реєстрацію по 200 грн.,зараз вартість 325) кого цікавить буду рада допомогти)
    Надіюсь організатори посприяють)

    1. Ірина Кулина

      Можу у вас перекупити одне місце. Якраз думала реєструватись.

      1. Наталія Винник

        Доброго вечора Ірино) ще актуально для вас?

        1. Ольга Шульгай

          Як можно його викупити? Організатори дозволяють? Я б забрала 1 місце

        2. Ірина Кулина

          Актуально. Напишіть мені у фб

        3. Ольга Шульгай

          Напишіть мені в фб

    2. Andrii Oleskiv

      Доброго дня! Куплю вашу реєстрацію, відпишіть на andrii.oleskiv@aol.com

      1. Макс Корнієнко

        Є 2 реєстрації на 5 км.
        Віддам на 30% дешевше
        По 200 грн
        Не вийде прийняти участь(

        1. Юка Плахта

          Напишіть мені у фб – https://www.facebook.com/plakhta.yuka , якщо це ще актуально

        2. Анастасія Блащук

          Доброго дня)
          Якшо є ще стартові пакети напишіть, будь ласка, мені я б купила)
          https://www.facebook.com/Anastasiia.Blaschuk

    3. Анастасія Блащук

      Доброго дня)
      Якшо є ще стартові пакети напишіть, будь ласка, мені я б купила)
      https://www.facebook.com/Anastasiia.Blaschuk

  13. Yevheniy Sukovskyy

    вітаю, як упити слот подрузі?

    1. Наталія Винник

      На 5 км бажаєте?

      1. Оля Колопенюк

        Можу забрати на 5км, якщо це ще актуально

  14. Tetiana Zavediuk

    Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи будуть на дистанції 21км у вікових групах нагороджуватись також абсолютні переможці?
    Дякую.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Так, будемо нагороджувати вікові групи серед чоловіків та жінок:)

  15. Надія Савчук

    Доброго вечора. З відки буде Старт і де буде Фініш…маршруту…Дякую.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Старт і фініш будуть на Театральній площі в самому центрі Тернополя. 300 метрів від залізничного вокзалу.

  16. Юрій Вознюк

    Доброго вечора, як зареєструватися на благодійну милю?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Ось тут є інформація та посилання на реєстрацію – https://www.facebook.com/events/438673433553823/ 😉

  17. Олесь Лащевський

    Доброго дня! Написав і скину фото на пошту, поки не відповіді

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Якщо ще не було відповіді – продублюйте будь ласка Ваше питання листом, оперативно все поправимо.

  18. Yuriy Pavlik

    Привіт.
    Що входить в оплату?
    Дякую за відповідь.

    1. Ромко Задорожний

      Вітаємо!
      В стартовому пакеті: електронна система хронометражу та реєстрації, камера схову, пункти харчування та гідратації на маршруті і фініші, пропозиції та харчування від партнерів (в стартовому рюкзачку), рюкзачок, медаль фінішера.

  19. Максим Якимович

    Добрий день.Не можу сплатити участь.
    Помилка: Щось пішло не так.;cash_wait

    1. Максим Якимович

      Зміна.
      Мені все-таки прийшов розрахуновий рахунок, але після поповнення в банку (квитанція наявна) клавіша “сплатити” не зникла з сайту. Так має бути?

      1. Ромко Задорожний

        Доброго вечора!
        Напишіть будь ласка ваше питання на пошту (вкажіть прізвище та ім”я, учасника, платника і час оплати).

  20. Макс Корнієнко

    Є 2 реєстрації на 5км
    По 200 грн

    1. Ольга Шульгай

      Напишіть мені в фб 1 рєстрацію треба

      1. Макс Корнієнко

        Дайте посилання на профіль свій

        1. Оля Колопенюк

          Можу забрати! @Оля Колопенюк-Голда

  21. Сергій Мартиненко

    А на 10 км потрібна страхова?

    1. Ромко Задорожний

      Ні, не потрібно. Для отримання необхідна відмова від відповідальності та документ, який посвідчує особу.

  22. Сергій Левчик

    Доброго дня!!!
    Є якісь знижки для людей з інвалідністю?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Для осіб з інвалідністю передбачена безкоштовна реєстрація. Напишіть будь ласка нам на пошту ((runnerte@gmail.com)) це питання та надішліть фотокопії посвідчення.

  23. Андрій Іванов

    Кому потрібна ре\страція на 21к? Нажаль не можу прийняти участь.

  24. Андрій Оксін

    Доьрого дня. За якою адресою проводиться півмарафон? Чи можливо десь побачити карту забігу?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Стартово-фінішна зона знаходиться на Театральній площі в самому центрі Тернополя. З маршрутами ми ознайомлюємо на наших сторінках в фейсбуці.

  25. Olya Boiko

    Доброго дня! Чи можна змінити дистанцію з 10 К на 5 К ? До якого числа це краще зробити? Дякую

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Так, звичайно, можна. Прохання визначитися із зміною не пізніше ніж за тиждень до старту.
      Про це напишіть нам на пошту.

  26. Vasyl Voronkevych

    Добрий день! Зареєструвався, оплатив, а стартовий номер не призначили. Написав на пошту, відповіді немає. В чому справа?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Були нюанси з поштою, зараз переглянемо всі запити та запитання. Перепрошуємо, що затрималися із відповіддю.

  27. Захар Мельниченко

    Оплату здійснено 23.05.19 , досі активна кнопка оплатити, та не присвоєний номер( Реєстувала дитину на 100м, провітрити теж неможливо чи зареєстрований.

  28. Захар Мельниченко

    На пошту теж написали, зворотньої відповіді немає.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Опрацьовуємо питання з пошти. Найближчим часом зв’яжемось з вами.
      Щодо дитячих забігів, то реєстрацію з Гугл форми відкритою зробити неможливо, вона зберігається окремо в табличці. Для уточнення можете на пошті згадати про це і ми додатково перевіримо.

  29. Тарас Ткачишин

    Доброго дня
    В положенні вказано що обов’язково потрібно підписати лист-згоду про участь в змаганнях. Де його можна завантажити ? Адже на сайті його немає і лист на електронну адресу також не прийшов.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Його можна завантажити в особистому кабінеті.

  30. Володимир Ружицький

    на 10км є ще слоти для реестрації?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Ліміт учасників рахується по оплачених, а не попередньо зареєстрованих.
      На даний момент така ситуація: Зареєстровано учасників: 154 /150 (Оплачено – 103)

  31. Віталій Ткачук

    Як дізнатися чи є я в списках учасників на 1 кілометр?

    1. Ромко Задорожний

      Все ок – ви є в списку учасників на 1000 метрів 😉

      1. Віталій Ткачук

        Дякую!

  32. Oleg Єфимчук

    Страховку потрібно оформляти?

    1. Левко Іванчук

      Доброго дня,
      Згідно положень заходу (https://runstyle.net/wp-content/uploads/2018/08/thm_2019_full.pdf), страхування є добровільним – проте, при реєстарції на 21 км, учасник обов’язково повинен мати медичну довідку і допуск до змагань.

      Буквальна цитата з положень: Кожен учасник Змагання (зареєстрований на дистанції 21км) повинен мати медичну довідку та
      страховку (за бажанням) на час проведення заходу

      1. Ромко Задорожний

        Доброго дня!
        Дякую за оперативну відповідь!:)
        Уточню: стартовий видамо і при наявності лише страховки. Єдине, що врахуйте – ці документи ми не повертаємо.

  33. Діма Радчук

    Добрий день. Скажіть будь ласка конкретніше, що це за медична страхівка повинна бути?

    1. Діма Радчук

      Перепрошую, конкретніше про медичну довідку.

      1. Ромко Задорожний

        Доброго дня!
        Медична довідка визначеного зразка видана профільним закладом (фіздиспансер, поліклініка). Сімейний лікар не підійде:)
        Також зауважу через постійні уточнення учасників: для отримання стартового на 21 км потрібно мати або довідку, або страхівку – обидвох документів одночасно не потрібно.

  34. Petro Protsak

    Доброго дня. Як перевірити чи дитина зареєстрована?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Напишіть будь ласка прізвище та ім’я дитини сюди, або на пошту runnerte@gmail.com

      1. Petro Protsak

        Скинув на пошту

  35. Ярослав Воротнюк

    Доброго дня.
    Хочу змінити дистанцію. Що для цього потрібно?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Напишіть будь ласка ваше прохання на пошту runnerte@gmail.com.
      Врахуйте будь ласка, що перереєстрація на дистанцію 10 км тимчасово закрита у зв’язку із досягненням ліміту учасників.

  36. Ліля Коршняк

    Добрий день. Як змінити дистанцію? Наперед дякую.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Напишіть будь ласка ваше прохання на пошту runnerte@gmail.com.
      Врахуйте будь ласка, що перереєстрація на дистанцію 10 км тимчасово закрита у зв’язку із досягненням ліміту учасників.

  37. Katrusia Rudiak

    Візьму, прийму, куплю реєстрацію на 10)

    1. Марта Марусяк

      Не має змоги бігти. Можу віддати за ціною, за якою придбав. 325грн

  38. Анастасія Ярмоленко

    Доброго дня!
    Віддам реєстрацію на 5 км (200 грн)
    На жаль, не вийде взяти участь 🙁

  39. Kutniy Anatoliy

    сьогодні зареєструвався на 5 км і оплатив, стартовий номер не присвоєно, деталі написав на пошту…чекаю відповідь

  40. Evgenij Martsiv

    А де можна побачити загальну програму дійства? Дякую

  41. Марта Марусяк

    Віддам реєстрацію на 10 км по ціні, за якою реєструвався – 325 грн.
    0939420609

  42. Марта Марусяк

    Якщо когось цікавить, віддаю реєстрацію на 10 км по ціні, за якою реєструвався – 325 грн.
    0939420609

    1. Svetlana Chetverikova

      Цікавить! Ще актуально?

  43. Ivan Doroshenko

    Ще є можливість продати реєстрацію, або змінити дистанцію? Чи вже #потрачено?)

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Ще можна зробити перереєстрацію на іншого учасника.

  44. Svetlana Chetverikova

    А ще можна реєструватись на 10км?

  45. Svetlana Chetverikova

    Перекуплю реєстрацію на 10км

  46. Анастасія Ярмоленко

    Віддам реєстрацію на 5 км. Дешевше, ніж придбала – за 200 грн.
    0958522517

    1. Ромко Задорожний

      Спробуйте запропонувати безпосередньо в події на фб: https://www.facebook.com/events/476913209478540/?active_tab=discussion

      1. Анастасія Ярмоленко

        Романе, будь ласка, перереєструйте мій слот на Світлану Четверікову

    2. Svetlana Chetverikova

      я беру!
      Можна зробити перереєстрацію на Четверікова Світлана Олександрівна

  47. Taras Tsylya

    Добрий день. Чи можливо переєструватися з 21км на 10км,

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      На даний момент вже ні:)

  48. Serhii Zavadskyi

    Добрий день! скажіть, будь ласка, cтрахування від нещасного випадку “Захист на кожен день ” від приватбанку підійде?

  49. Irina Simonova

    Добрий вечір,а на дитячий забіг вже не можна зареєструватися?

  50. Ліля Коршняк

    Продаю 2 реєстрації на 5 км. Ціна 200 грн.
    380686747023

  51. Ганна Шкарупа

    Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи пересилаєти ви новою поштою (за рахунок отримувача) стартові пакети учасникам, які зареєструвались, заплатили, але не змогли приймати участь у зв’язку із хворобою. Хотілось би на згадку їх отримати)))

Leave a comment