Ternopil Half Marathon 2019

16 Червня 2019 Біг / Тернопіль /

21k 10k 5k Дитячі забіги Благодійний забіг

Ternopil Half Marathon втретє запрошує друзів у Файне місто на найяскравіший старт Західної України!
Традиційні дистанції для 21, 10, 5 км та дитячі забіги для найменших - індивідуальне та сімейне свято гарантоване кожному.
Чому Тернопіль? Зручна логістика, привітні люди, лояльні ціни на поселення та харчування, озеро в центрі - мінімум, чому вартує приїхати до нас, а тернополянам приєднатися до найкращих аматорів та професіоналів бігу.
Півмарафонів багато, але Файний - один!

21k

21 км

Дата: 16 Червня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 425 грн. (з 01 Червня 2019 — 500 грн.)

Вартість 500 грн.

Ліміт: 370 учасників

Загалом заявок: 475

Зареєстрованих учасників - 355 з максимальних 370
Останній присвоєний стартовий номер - 367, Микола Кость

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Olha Lola Жін 1983 Тернопіль ua $
2 Ігор Мрикало Чол 1971 Рандей Тернопіль ua $
3 Галина Щепанівська Жін 1977 RunDay Тернопіль ua $
Петро Сачко Чол 1985 Runday Ternopil
154 Андрій Бородій Чол 1981 Волочиськ ua $
5 Viktor Gatalo Чол 1985 Runday Ternopil $
6 Павло Мрикало Чол 1993 Тернопіль ua $
7 Ірина Масник Жін 1983 Shypshyna run club team Lviv Тернопіль ua $
8 Сергій Яросевич Чол 1982 Кременець ua $
9 Iryna Boiko Жін 1978 Ternopil Runday Тернопіль ua $
10 Олександр Найда Чол 1978 Runday Ternopil $
13 Святослав Кріцак Чол 1997 Runday Ternopil Козова ua $
Валентин Шевчук Чол 1982 СК Гепард Луцьк ua
Тетяна Галка Жін 1986 СК Гепард Луцьк ua
242 Саша Саган Чол 1994 Тернопіль ua $
Nataly Tkachuk Жін 1985 Тернопіль ua
26 Микола Лучик Чол 1992 Тернопіль ua $
14 Володимир Курило Чол 1984 Регбійний клуб ТЕРЕН - УСП-УПС курінь Вовча Ліга Тернопіль ua $
Володимир Боровий Чол 1988 Тернопіль ua
143 Serhii Osadchuk Чол 1982 DOIT Software Київ ua $
15 Андрій Хлопов Чол 1990 KHLOPOV TEAM Тернопіль ua $
165 Anatolii Shokalo Чол 1975 Venom Тернопіль ua $
Nazar Tkach Чол 1992 Run4U Львів ua
16 Тарас Гуменюк Чол 1983 TERNOPILRUN Тернопіль ua $
17 Олена Кениз Жін 1992 $
18 Зоряна Биндас Жін 1985 Тернопіль ua $
19 Леонард Дмитрів Чол 1992 Тернопіль ua $
20 Tetiana Muzyka Жін 1987 Тернопіль ua $
25 Орест Дмитрик Чол 1992 Runday Ternopil Тернопіль ua $
55 Наталія Фіцак Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
326 Юрій Цікало Чол 1955 Тернопіль RUNDAY Товстолуг ua $
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
150 Ольга Олендер Жін 1995 Тернопіль ua $
22 Andrii Moisei Чол 1986 Ternopil RunDay Тернопіль ua $
Віталій Ониськів Чол 1994 Тернопіль ua
23 Іван Василівський Чол 1985 $
24 Oleg Melnichuk Чол 1985 Тернопіль ua $
34 Dmytro Smirnov Чол 1986 In Beer We Trust Львів ua $
27 Андрій Дмитрієв Чол 1984 Рівне ua $
28 Михайло Сурмай Чол 1987 БКМ Львів ua $
Андрій Шкрабацький Чол 1987 Бориспіль ua
120 Nazar Nadilnyi Чол 1993 Runday Ternopil Тернопіль ua $
30 Andriy Monakh Чол 1977 Тернопіль ua $
Андрій Бігуняк Чол 1990 ExtremeSchool
29 Рулан Юнак Чол 1987 Львів ua $
87 Serhii Zavadskyi Чол 1995 Тернопіль ua $
31 Oleksandr Slotwinsky Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
Ігор Заремба Чол 1975 Тернопіль ua
175 ВІктор Сизоненко Чол 1996 Чернівці ua $
Роман Пінчук Чол 2000 Runday Тернопіль ua
33 Андрiй Ковалик Чол 1988 Тернопіль ua $
35 Ivan Doroshenko Чол 1993 DevBranch Луцьк ua $
36 Olena Boichenko Жін 1994 Київ ua $
110 Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
Кирилл Закревский Чол 1986 Дніпро? ua
Evgeniy Karpov Чол 1980 Новояворівськ ua
37 Катерина Андрушенко Жін 1991 Київ ua $
Сергій Миронічев Чол 1989 Національна Гвардія
38 Танюша Шелковська Жін 1988 Миколаїв ua $
41 Дмитро Циклаурі Чол 1967 #Побігли Кам’янське ua $
115 Snizhana Skupova Жін 1993 RunDay Львів ua $
Тарас Целюх Чол 1988 Львів ua
Андрій Садовський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua
Volodymyr Shyrochuk Чол 1993 Львів ua
47 Anna Kishynets Жін 1984 Київ ua $
42 Андрій Павлів Чол 1992 Львів ua $
43 Bogdan Kuriy Чол 1989 Львів ua $
58 Andriy Stepasiyk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua $
Вадим М\'яснянкін Чол 1986 JustAnswer
45 Матвій Гетьман Чол 1983 Getman Run Club Київ ua $
48 Руслан Йолтухівський Чол 1976 Тернопіль ua $
Олег Осадчий Чол 1984 Київ ua
46 Василь Совяк Чол 1989 Львів ua $
Ігор Пристанський Чол 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
253 Dmytro Kochuk Чол 1995 Тернопіль ua $
Андрій Лапко Чол 1987 Івано-Франківськ ua
Степан Ганджа Чол 1985 Runday Ternopil Тернопіль ua
50 Настя Ганджа Жін 1988 Runday Ternopil Тернопіль ua $
Роман Ткачук Чол 1985 Івано-Франківськ ua
Lena Shcherba Жін 1993 Tribe10 Київ ua
51 Олександр Олійник Чол 1979 ГО ТСК "ЧОРНОГОРА" $
Олексій Новіков Чол 1980 Львів ua
94 Ruslan Koshman Чол 1990 Ternopil RunDay Тернопіль ua $
Богдан Кучмей Чол 1981 немає Дубно ua
Тетяна Копіносова Жін 1977 Кривий Ріг ua
52 Ірина Гошовська Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
96 Taras Moroz Чол 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
53 Дмитро Малежик Чол 1985 SC Scientist Київ ua $
Ekaterina Hurbanova Жін 1989 Київ ua
130 Roman Radakhevych Чол 1984 Тернопіль ua $
54 Ірина Жуган Жін 1993 Одеса ua $
97 Василь Власюк Чол 1990 Львів ua $
Василько Диба Чол 1999 Тернопіль ua
89 Roman Melnyk Чол 1989 Львів ua $
56 Nazar Kranya Чол 1992 Львів ua $
Lily Holub Жін 1997 Львів ua
57 Ольга Владимировна Рябчинская Жін 1976 ?Побігли Дніпро? ua $
137 Misha Shastin Чол 1994 Львів ua $
71 Andrii Muran Чол 1989 ITMBW Krakow Краків pl $
61 Михайло Гуранін Чол 1992 Золочів ua $
60 Денис Черевко Чол 1984 Impero $
95 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
240 Dima Trepyadko Чол 1918 Київ ua $
Юлія Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
63 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
64 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
65 Aleksey Kuznetsov Чол 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua $
Олександр Нестеренко Чол 1979 ZernoVita Львів ua
66 Роман Небожук Чол 1987 Київ ua $
Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
68 Vasyl Dubno Чол 1995 Золочів ua $
Станіслав Кравчук Чол 1995
44 Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshyna run club Львів ua $
67 Тарас Козлюк Чол 1981 гмск тризуб $
69 Reveka Olga Жін 1982 Київ ua $
70 Andrzej Piotrowski Чол 1983 Poranny Patrol Краків pl $
Andrzej Piotrowski Чол 1983 Poranny Patrol Краків pl
72 Денис Шабрат Чол 1980 RunEvolution Школа Бегового Развития Одеса ua $
Максим Волоський Чол 1999 Львів ua
73 Tania Bontar Жін 1999 Львів ua $
74 Віталій Снігур Чол 1977 Вінниця ua $
75 Maryan Oliynyk Чол 1983 Кольорова планета Золочів ua $
Діма Бандак Чол 1993 Тернопіль ua
111 Олександр Коваленко Чол 1986 Орден Святого Кросівка Київ ua $
77 Зоряна Бутрин Жін 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
Сергій Кузьменко Чол 1985 Тернопіль ua
Петро Климчик Чол 1971 DI@NA
76 Олег Цюрак Чол 1978 Run&Tri Club Standartpark Тернопіль ua $
78 Андрій Пелех Чол 1984 Тернопіль ua $
Наталія Чісліна Жін 1981 Family Run Club Житомир ua
93 Dmytro Gamza Чол 1986 Self training Одеса ua $
Yarik Mudryi Чол 1999 Івано-Франківськ ua
80 Роман Гривнак Чол 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Роман Калуш Чол 1985 Нема Луцьк ua
81 Михайло Сюсько Чол 1988 Група прориву Тернопіль ua $
Андрей Еременко Чол 1994 Дніпрорудне ua
82 Тарас Петрик Чол 1984 Львів ua $
Iryna Ptashkina Жін 1996 Львів ua
Роман Колечків Чол 1992 Борислав ua
134 Sergio Ivanenko Чол 1983 Run Coffee Мадрид es $
83 Володимир Чорненький Чол 1995 Львів ua $
84 Наталя Тяжола Жін 1988 Каруна $
202 Володимир Гладкий Чол 1987 Тернопіль ua $
88 Ігор Матус Чол 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
86 Андрій Сушко Чол 1992 Львів ua $
85 Олександр Куниця Чол 1989 Львів ua $
91 Коломоец Андрей Чол 1983 Sport Patrol Group Дніпро? ua $
Анна Макеева Жін 1988 Sport Patrol Group Дніпро? ua
Олена Скиба Жін 1989 Running Club Ternopil Тернопіль ua
98 Юрій Крижановський Чол 1988 Білоцерківський марафон Біла Церква ua $
Іван Гень Чол 1982 Луцьк ua
100 Павло Євдокимов Чол 1990 Бориспіль ua $
Андрій Саланець Чол 1989 - Тернопіль ua
101 Petro Protsak Чол 1987 Тернопіль ua $
Victor Saveliev Чол 1987 Тернопіль ua
102 Андрій Саланець Чол 1989 - Тернопіль ua $
Olga Demianovych Жін 1993 NB Top Runners Київ ua
108 Ігор Мірошниченко Чол 1983 UA RUNNERS Павлоград ua $
104 Андрій Стукало Чол 1989 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
105 Matt Maki Чол 1976 Київ ua $
106 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
107 Василь Рога Чол 1960 Гусятин ua $
109 Александр Дрипа Чол 1985 Белоцерковский Марафон Біла Церква ua $
200 Юрій Лащенко Чол 1987 + Львів ua $
112 Сергій Кузьменко Чол 1985 Тернопіль ua $
113 Діана Дмитрів Жін 1996 Тернопіль ua $
114 Андрій Лапко Чол 1987 динамо Івано-Франківськ ua $
117 Aleksey Stepanov Чол 1988 Тернопіль ua $
Volodumyr Fialka Чол 1990 Shypshyna run club Львів ua
118 Іван Синявський Чол 1978 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
119 Ігор Нелін Чол 1983 putin-huylo Київ ua $
121 Олександра Черевата Жін 2010 Тернопіль ua $
122 Юрій Садовський Чол 1979 Київ ua $
123 Андрій Іванов Чол 1967 Live.Love Київ ua $
219 Ольга Солов\'ян Жін 1987 Київ ua $
Олег Рыльский Чол 1974 КЛБ Суворовец Ізмаїл ua
124 Денис Феденко Чол 1993 Київ ua $
127 Катерина Атдаєва Жін 1992 Київ ua $
125 Валентин Туфекчі Чол 1994 Київ ua $
126 Олександр Жужгін Чол 1987 Львів ua $
Roma Shemet Чол 1974 Nike+Run Club Київ ua
131 Dmitrii Holik Чол 1974 МГЗК Іршанськ ua $
258 Taras Didukh Чол 1996 Тернопіль ua $
128 Ирэн Яцына Жін 1986 EnergoAtomRun Жовті Води ua $
129 николай маценко Чол 1961 Федерация карате Син-Себу Київ ua $
180 Микола Голубев Чол 1992 $
133 Oleg Storozhuk Чол 1974 KM Running club RUN Київ ua $
Nazariy Klymtsiv Чол 1999 Чернівці ua
135 Олександр Усенко Чол 1969 Київ ua $
136 Олена Росол Жін 1972 #Побігли Нікополь ua $
Володимир Корнієнко Чол 1981 Київ ua
138 Henri Kirs Чол 1991 Тарту ee $
140 Ігор Росол Чол 1962 #Побігли Нікополь ua $
139 Sasha Halushchak Чол 1987 Тернопіль ua $
Pavlo Zhuk Чол 1997 Остап'є ua
142 Дмитро Василевич Чол 1985 Дубно ua $
144 Катерина Лупина Жін 1987 TOP RUNNERS Київ ua $
145 Emil Ismayilov Чол 1984 Run Azerbaijan Геранбой az $
Марта Мицьо Жін 1998 Eclipse Козова ua
Viktoriia Polozova Жін 1981 Орден Святого Кросівка Київ ua
146 Сергій Зюман Чол 1986 #Побігли Київ ua $
Christina Romanchuk Жін 1993 Немає Золочів ua
147 Євген Романюк Чол 1993 Київ ua $
148 Maryna Chernyshova Жін 1990 Харків ua $
151 Богдан Кучмей Чол 1981 немає Дубно ua $
149 Ivan Kuzemskyi Чол 1983 STANDARTPARK Run&Tri club Тернопіль ua $
Наталія Кактурак Жін 1987 Івано-Франківськ ua
152 Yaroslav Martsynyuk Чол 1985 Тернопіль ua $
153 Андрій Пиріг Чол 1974 Wise Solutions Тернопіль ua $
162 Іва Баюра Жін 1995 - Тернопіль ua $
171 Roman Petryk Чол 1980 Стрий ua $
172 Олег Купрієнко Чол 2006 Стрий ua $
Ihor Khvalibota Чол 1993 Львів ua
163 Олександр Улан Чол 1982 Runday Бережани ua $
Michael Pavlentyi Чол 1993 - Тернопіль ua
333 Михаил Горборуков Чол 1994 Едем Резорт енд Спа Львів ua $
Ірина Било Жін 1991 Тернопіль ua
164 Ігро Леткий Чол 1985 Тернопіль ua $
Christina Zadvorna Жін 1996
Roman Hudonoghov Чол 1993 Edem resort and spa Львів ua
328 Павло Чорний Чол 1998 Edem Resort&SPA Львів ua $
329 Юрій Загдай Чол 1989 Edem Resort & SPA Львів ua $
330 Олексій Волошин Чол 1983 Edem Resort Львів ua $
Христина Лещук Жін 1993 Без клубу Львів ua
166 Павло Волоський Чол 1970 Чортків ua $
169 Максим Рябоконь Чол 1995 AC Panda $
167 Оксана Баличева Жін 1980 нема Червоноград ua $
173 Микола Грицяк Чол 1967 Чернівці ua $
229 Tanya Rykunyk Жін 1994 Тернопіль ua $
177 Аліна Сторожук Жін 1997 Київ ua $
181 Максим Дзісяк Чол 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua $
178 Володимир Рольський Чол 1990 Турклуб Тернопіль Тернопіль ua $
183 Maksym Buzenko Чол 1990 Тернопіль ua $
179 Степан Тераз Чол 1993 Тернопіль ua $
Оксана Юрчук Жін 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
182 Василь Ребрик Чол 1993 Львів ua $
187 Sergey Klimashevskiy Чол 1971 Вишневе ua $
Олег Джала Чол 1982
188 Святослав Калинюк Чол 1991 Королівка ua $
184 Тома Бігуняк Жін 1990 ExtremeSchool Тернопіль ua $
185 Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua $
186 Петро Кобильник Чол 1980 Родина Тернопіль ua $
191 Volodymyr Marchuk Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
189 Олег Спетрук Чол 1990 Чортків ua $
190 Максим Хитра Чол 1985 СК Ультра Львів ua $
192 Didushytskyi Igor Чол 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
193 Vitalii Bandalak Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
194 Валентин Квітка Чол 1990 Основа Бігу Київ ua $
196 Natalya Bandalak Жін 1987 Gutsul running club $
195 Іванна Царевич Жін 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua $
197 Roman Maksymiv Чол 1990 GRC Івано-Франківськ ua $
Taras Voitovych Чол 1985 Львів ua
198 Petro Krushelnytskyi Чол 1995 Тернопіль ua $
199 Volodymyr Tsabal Чол 1985 Київ ua $
201 Віктор Бружина Чол 1991 Wise Engineering Тернопіль ua $
251 Сергій Герасименко Чол 1980 Спортивний клуб Харків ua $
Marjana Vasilivna Жін 1986 Ternopil run Тернопіль ua
Oksana Zhykevych Жін 1989 Львів ua
203 Oleg Ivanovskyy Чол 1980 ELEKS Львів ua $
204 Євгеній Миколута Чол 1993 Яготин ua $
205 Діма Радчук Чол 1999 Медин ua $
Богдан Косянчук Чол 1988 Зерновита Житомир ua
Den Shcherbakov Чол 1995 Тернопіль ua
345 Dmytro Boliak Чол 1987 Тернопіль ua $
155 Ярослав Лященко Чол 1993 КЛБ Білоцерківський марафон Біла Церква ua $
206 Уляна Романишин Жін 1993 Тернопіль ua $
Иван Небрат Чол 1989 RunBaseKyiv Київ ua
207 Андрій Круковський Чол 1988 $
208 Yaroslav Zakharkiv Чол 1984 Fresh Rose Тернопіль ua $
209 Rafal Kolodziejczyk Чол 1989 GRANT SERVICE $
210 Григорій Секереш Чол 1993 SEBN.UA Тернопіль ua $
Надежда Аксютина Жін 1984 Flash run Хмельницький ua
Vitalik Shostak Чол 1986 Фіра Тернопіль ua
212 Олена Хомуляк Жін 1996 Тернопіль ua $
213 Віталій Кісіль Чол 1979 Park run Kalisz Тернопіль ua $
Дмитро Телевяк Чол 1990 Грицівці ua
214 Дмитро Телевяк Чол 1990 Грицівці ua $
216 Юрій Гиря Чол 1980 Бучач ua $
215 Микола Смачило Чол 1979 $
Svyatoslav Rykhva Чол 1992 Львів ua
217 Віталій Прудніков Чол 1976 Тернопіль ua $
218 Arturiy Kucher Чол 1986 Тернопіль ua $
231 Vova Shulgay Чол 1968 Тернопіль ua $
220 Andriy Bandalak Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
Vlad Bespaloc Чол 1998 TEST FOR ALEX Тернопіль ua
224 Roman Ruduy Чол 1981 Життя в стилі eco Тернопіль ua $
223 Олександр Мороз Чол 1995 Тернопіль ua $
227 Віталій Олійник Чол 1983 Тернопіль ua $
Сергій Борков Чол 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua
221 Андрій Капалєт Чол 1977 Squad UA Runners Моршин ua $
222 Тарас Рейтерович Чол 1990 Тернопіль ua $
225 Matt Morgner Чол 1971 Київ ua $
Роман Хрущ Чол 1998 Червоноград ua
Олександр Шевченко Чол 1981 Green forest Згурівка ua
Maks Shatskyi Чол 1987 Ковель ua
39 Данило Ступак Чол 2002 Львів ua $
226 Олег Римарович Чол 1969 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua $
228 Зіновій Горбань Чол 1995 Тернопіль ua $
230 Віктор Тимчишин Чол 1992 Тернопіль ua $
235 Volodymyr Budnyi Чол 1998 Тернопіль ua $
236 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
334 Nazar Koval Чол 1992 Едем Резорт Львів ua $
335 Olesya Ivasivka Жін 1991 Команда Едем Резорт Трускавець ua $
237 Олександр Куровський Чол 1984 Хмельницький ua $
232 Юрій Бакай Чол 1991 Run Ukraine Львів ua $
233 Богдан Українець Чол 1958 SC Ultra Львів ua $
234 Богдан Українець Чол 1988 SC Ultra Львів ua $
Максим Грицишин Чол 2003
248 Yuriy Mishchuk Чол 1989 Ternopil runing club Почаїв ua $
259 Анастасія Дячук Жін 1997 Тернопіль ua $
238 Святослав Онисько Чол 1991 Runday Ternopil Тернопіль ua $
92 Даша Максимова Жін 1991 Київ ua $
239 Andrii Klym Чол 1984 Тернопіль ua $
Tanya Ishchenko Жін 1991 Київ ua
Vladyslav Bespalov Чол 1935 Роман ro
252 Мирон Максимів Чол 1993 Львів ua $
243 Ярослав Воротнюк Чол 1991 Тернопіль ua $
245 ALEXANDRU GULIMAS Чол 1985 TEAM ACME Сучава ro $
244 Олександр Бейлик Чол 1986 Кам'янець-Подільський ua $
246 Oксана Бутинська Жін 1998 Тернопіль ua $
247 Микола Трачук Чол 1988 Тернопіль ua $
249 Chernyshenko Yuriy Чол 1983 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua $
Sergiy Chmel Чол 1982 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Відяшов Максим Чол 1979 Метаморфоза Тернопіль ua
Віктор Вавришин Чол 1996 Іванівка ua
250 Олег Кривченко Чол 1961 Кремінь Кременчук ua $
295 Oleg Єфимчук Чол 1991 "Плюмбум" Збараж ua $
Борис Безкоровайний Чол 1992 Київ ua
Богдан Лісний Чол 1995 shypshyna run club Львів ua
Антон Фарин Чол 1994 Тернопіль ua
255 Yevheniy Sukovskyy Чол 1981 ZernoVita Львів ua $
256 Олександр Маковейчук Чол 1969 AbtoRun Львів ua $
257 Роман Лозинський Чол 1994 Plast Crew Львів ua $
260 Taras Dyachun Чол 1989 - Тернопіль ua $
Марія Зелінська Жін 2001 ОД ЮСШ з літніх видів спорту
273 Володимир Лук\'янчук Чол 1976 Броди ua $
321 Тарас Мартинів Чол 1999 Тернопіль ua $
263 Олексій Петров Чол 1976 аквіла Київ ua $
261 Руслан Семирга Чол 1992 Аквіла Київ ua $
262 Павло Безклубий Чол 1985 Аквіла Київ ua $
Надія Савчук Жін 1982 ХХХ Тернопіль ua
264 Davide Martini Чол 1971 NRC Kyiv Київ ua $
266 Олег Боянович Чол 1994 $
267 Lesya Kalandyak Жін 1973 TEAM DREAM Львів ua $
280 Анна Гавай Жін 1991 Львів ua $
Ольга Стадник Жін 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
297 Oleksandr Leshchuk Чол 1982 СУМ-Каскад Тернопіль ua $
332 Roman Chemerys Чол 1993 Edem resort and spa Львів ua $
268 Володимир Бубенко Чол 1997 Тернопіль ua $
289 Максим Якимович Чол 2001 Бучач ua $
Andriy Kryvyi Чол 1996 Ternopil_running_club Тернопіль ua
Павло Марутяк Чол 1990 Run4U Львів ua
269 Dima Samoilenko Чол 1994 EVORUN Київ ua $
294 DANIEL IERAY Чол 1980 TEAM ACME Сучава ro $
270 Yevhenii Koniev Чол 1979 $
350 Любов Дереш Жін 1986 - Тернопіль ua $
271 Денис Пєсков Чол 1983 СК Лучеськ Луцьк ua $
272 Василь Дубовий Чол 1996 МНК $
Олександр Заєць Чол 1995 Тернопіль ua
274 Євгеній Щербак Чол 1990 Біла Церква ua $
275 Юрій Бойко Чол 1975 Чернівці ua $
276 Григорій Балко Чол 1996 $
290 Vasyl Voronkevych Чол 1986 HoneyRun Тернопіль ua $
277 Андрій Воробець Чол 1985 Тернопіль ua $
285 Роман Полуліх Чол 1987 $
Vitaliy Duliaba Чол 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua
278 Андрій Демків Чол 1980 $
279 Сусанна Качмар Жін 1976 - $
292 Ігор Костюк Чол 1954 Borys Running Club Коломия ua $
281 Oksana Trokoz Жін 1991 Одеса ua $
282 Людмила Мартиненко Жін 1991 Одеса ua $
90 Виктория Бицюк Жін 1984 Треба Бігти Запоріжжя ua $
291 Vitaliy Trostianchin Чол 1987 Ultra Львів ua $
Igor Yaroshenko Чол 1995 Хмельницький ua
288 Igor Yaroshenko Чол 1995 Хмельницький ua $
283 Тетяна Давиденко Жін 1994 Ultra Львів ua $
Ясько Олександр Чол 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua
284 Тарас Жеребецький Чол 2000 Бережани ua $
286 Тарас Ткачишин Чол 1992 Хмельницький ua $
287 Дмитро Крикун Чол 1988 Кіборг Масаж Біла Церква ua $
293 Yaroslav Ozaruk Чол 1990 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
323 Олександр Бех Чол 1988 Тернопіль ua $
296 Левко Іванчук Чол 1992 ULTRA Львів ua $
Andrii Martyniuk Чол 1984 Зозулі ua
298 Михайло Високосов Чол 1984 Гепард $
Тарас Бесстрашніков Чол 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Жовква ua
308 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
299 Андрій Мартинюк Чол 1984 Львів ua $
300 Крістіна Дурач Жін 1993 Trilewy Львів ua $
318 Оксана Тиндик Жін 1994 Львів ua $
301 Orest Gavur Чол 1983 Львів ua $
302 Ігор Повшик Чол 1989 Балки ua $
305 Сiльвестр Фрунза Чол 1973 Чернівці ua $
Сергій Прокопчук Чол 1988
306 Сергій Прокопчук Чол 1988 $
307 Володимир Блаженко Чол 1985 Тернопіль ua $
309 Ганна Шкарупа Жін 1980 Київ ua $
310 Андрій Пришляк Чол 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Sergiy Shchur Чол 1982 Гетьман Дубно ua
Тарас Козак Чол 1970 Live.Love
311 Микола Гринюк Чол 1987 $
312 Олександр Заєць Чол 1995 Тернопіль ua $
313 Aleksey Dzyapko Чол 1986 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
314 Вадим Заблоцький Чол 1970 Oil House Чернівці ua $
327 Танасій Маковійчук Чол 1949 Колос Неполоківці ua $
315 Іван Гуляк Чол 1990 ACTIVE RUN CLUB Дрогобич ua $
59 Володимир Сухоставський Чол 1960 - Вінниця ua $
Саша Купцов Чол 1993 Середнє ua
316 Vadym Bosak Чол 1988 @BOSAK.ENERGY Хмельницький ua $
319 Yuriy Dovbush Чол 1987 Тернопіль ua $
317 Stepan Antonyk Чол 1991 Львів ua $
320 Неля Непорадна Жін 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
322 Максим Скуратівський Чол 2000 Київ ua $
324 Yura Ozaruk Чол 1990 Magnit Івано-Франківськ ua $
337 Тарас Гуменюк Чол 1994 Тарасевичі Тернопіль ua $
241 Кирило Філічкін Чол 2000 $
325 Юлія Величкевич Жін 1992 Львів ua $
348 Геннадій Ігнатьєв Чол 1965 Лисичанськ ua $
331 Віка Гутник Жін 1987 Animal Gym.Run Style $
341 Тарас Пелешок Чол 1988 $
Yury Kiforuk Чол 1981 Дніпро? ua
79 ІННА СТАШКО Жін 1991 Київ ua $
336 Olya Panchii Жін 1990 KM Running Club Київ ua $
338 Виталий Бригарчук Чол 1973 2 Run Миколаїв ua $
343 Anna Merlavska Жін 1996 - $
339 Anton Palamarchuk Чол 1993 BRC Київ ua $
Максим Чорнодон Чол 1992 Вінниця ua
340 Kateryna Melnykova Жін 1997 KMRC Київ ua $
62 Олег Данилюк Чол 1991 "Rebels" RC Львів ua $
11 Ігор Вітяк Чол 1988 Тернопіль ua $
12 Carlos Baron Чол 1977 N/A $
265 Ivan Kiziuk Чол 1986 Пекучі дракони Трибухівці ua $
342 Дмитро Левченко Чол 1987 SYNERGY Київ ua $
344 Володимир Юртин Чол 1967 Міжгір'я ua $
32 Олександр Циганюк Чол 2001 - Тернопіль ua $
364 Andriy Andriy Чол 1994 Тернопіль ua $
21 Kolya Taran Чол 1990 Runtaran $
346 Taras Tsylya Чол 1979 Chernivtsi run club Чернівці ua $
347 Олександр Сандуляк Чол 1988 Чернівці ua $
352 Віталій Гатанюк Чол 1978 РАЗ Тернопіль ua $
349 Maksim Bas Чол 1995 Total Sport Полтава ua $
Роман Боднарчук Чол 1984
351 Bohdan Syvenkyy Чол 1967 Львів ua $
353 Володимир Ружицький Чол 1992 Гнівань ua $
354 Евгений Мироненко Чол 1983 $
357 Оксана Млинко Жін 1988 Тернопіль ua $
355 Юрій Говда Чол 1972 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Львів ua $
Roksolana Servatovych Жін 1997
356 Tanya Gonchar Жін 1983 Нема Тернопіль ua $
141 Serhii Hrabovenko Чол 1990 Lviv Trail Running club Івано-Франківськ ua $
365 Руслан Ленько Чол 1980 Тернопіль ua $
358 Anzhelika Shmylkova Жін 1993 - Тернопіль ua $
Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
359 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
156 Ruslan Savchuk Чол 1986 Borys running club Івано-Франківськ ua $
360 Shaun Hicks Чол 1990 Арв?де $
367 Микола Кость Чол 1969 U-Run Міжгір'я ua $
157 Наталія Каїнська Жін 1991 Доджі Львів ua $
Светлана Лищинская Жін 1977 START DNIPRO Дніпро? ua
Роман Керницький Чол 1993 Тернопіль ua
158 Віктор Бондарчук Чол 1984 Viknar'off Тернопіль ua $
Nazar Pryndota Чол 1998 Тернопіль ua
Nazar Pryndota Чол 1998 Тернопіль ua
99 Сергей Оксенюк Чол 1980 МК Лучеськ Луцьк ua $
363 Оксана Оксенюк Жін 1988 МК Лучеськ Луцьк ua $
361 Яків Філіпов Чол 1981 Rain Чернівці ua $
362 Сергій Слободяник Чол 1993 Тернопіль ua $
40 Андрій Богай Чол 1987 run Day Тернопіль ua $
Георгій Хвічія-Дуве Чол 1986 Ternopil Hockey Classic Тернопіль ua
4 Володимир Денисюк Чол 1998 Тернопіль ua $
159 Наталія Семенович Жін 1995 Швидка черепаха Ківшовата ua $
211 Максим Прохоренко Чол 1993 Тернопіль ua $
366 Роман Федчина Чол 1990 Тернопіль ua $
160 Юрій Вихопень Чол 1992 НГУ Тернопіль ua $
Володимир Василевський Чол 1974 Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області Тернопіль ua

10k

10 км

Дата: 16 Червня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 325 грн. (з 01 Червня 2019 — 400 грн.)

Вартість 400 грн.

Ліміт: 139 учасників

Загалом заявок: 206

Зареєстрованих учасників - 164 з максимальних 139
Останній присвоєний стартовий номер - 665, Василь Маринюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
502 Ірина Попович Жін 1985 Тернопіль ua $
530 Lesia Holyk Жін 1985 Тернопіль ua $
Taras Didukh Чол 1996 Тернопіль ua
581 Lyuda Petrash Жін 1981 SEBN.UA Тернопіль ua $
509 Віктор Баклан Чол 1969 Київ ua $
Reveka Olga Жін 1982 Київ ua
503 Sergii Voitenko Чол 1979 Run Base Kyiv Київ ua $
504 Євген Назаренко Чол 1982 Хмельницький ua $
505 Андрій Прунов Чол 1971 Тернопіль ua $
506 Анастасія Заліщук Жін 1996 Тернопіль ua $
521 Ольга Носова Жін 1981 Dodgi Львів ua $
Ольга Васильків Жін 1987 Тернопіль ua
507 Ольга Васильків Жін 1987 Тернопіль ua $
643 Марія Шеліхевич Жін 1968 Тернопіль ua $
Сергій Курочка Чол 2002 Тернопіль ua
Halyna Kruhlytska Жін 1998 Тернопіль ua
508 Віталій Бучок Чол 1981 runday Тернопіль ua $
510 Vitaliy Gavrylenko Чол 1986 BRC Івано-Франківськ ua $
512 Anna Sokolviak Жін 1992 Air fitness 365 Вінниця ua $
Karina Sevastianova Жін 1987 Ковель ua
511 Роман Дудар Чол 1984 Хмельницький ua $
650 Dmytro Rakochyi Чол 1998 Тернопіль ua $
Ігор Флиста Чол 1985 Тернопіль ua
513 Paula Ulianiuk Жін 1997 Львів ua $
523 Олександр Кисільчук Чол 1993 веслувальний клуб ''HETMAN'' Дубно ua $
517 Михайло Редьква Чол 2002 Ternopil RunDay Тернопіль ua $
564 Мар\'яна Срібна Жін 1987 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua $
514 Iрина Зоренко Жін 1989 КЛБ "Белоцерковский марафон" Біла Церква ua $
Вадим М\'яснянкін Чол 1986
515 Василь Репецький Чол 1988 $
516 Оксана Крижановська Жін 1988 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua $
518 Сергій Курочка Чол 2002 Runday Тернопіль ua $
519 Дмитро Богдан Чол 1982 HETMAN Дубно ua $
600 Iryna Halushchak Жін 1991 Тернопіль ua $
520 Людмила Бичкова Жін 1975 Київ ua $
Татьяна Полищук Жін 1987 TopRunners Київ ua
522 AzizA Siroochenko Жін 1993 Львів ua $
563 Тарас Котик Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
651 Андрій Петрик Чол 1991 $
649 Yana Dzyuba Жін 1988 Львів ua $
Kalambet Yuriy Чол 1988
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
607 Інна Яковчук Жін 1996 Рівне ua $
Олександр Баличев Чол 1966 нема Червоноград ua
525 Tomash Marshalok Чол 1993 Старий Скалат ua $
526 Лариса Борсук Жін 1983 $
637 Андрій Михалків Чол 1996 KSO"IF-Deaf" Івано-Франківськ ua $
529 Ольга Тераз Жін 1970 Тернопіль ua $
527 Володимир Раскін Чол 1999 Тернопіль ua $
528 Володимир Соловйов Чол 1991 БК Вікінги Тернопіль ua $
531 Roman Maiun Чол 1990 Тернопіль ua $
532 Ольга Сиротюк Жін 1995 Тернопіль ua $
533 Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua $
534 Tatiana Burvis Жін 1984 Львів ua $
535 Костянтин Гаврилюк Чол 1988 Львів ua $
536 Катерина Жуйко Жін 1993 Air Fitness 365 Вінниця ua $
540 Тетяна Макар Жін 1994 Тернопіль ua $
537 Роман Хміляр Чол 1977 $
541 Руслан Полежаев Чол 1982 Луцьк ua $
538 Oleg Kuzmovych Чол 1990 Тернопіль ua $
539 Володимир Росіцький Чол 1991 Київ ua $
542 Наталія Кравець Жін 1998 Метаморфоза Тернопіль ua $
Асоліна Косяк Жін 2002 Тернопіль ua
Роман Самуляк Чол 1999 Львів ua
Рейчел Брейже Жін 1994 Даллас
636 Віталік Ющенко Чол 1973 ГЗ Ортоклініка Тернопіль ua $
Мирон Кольба Чол 1990 Тернопіль ua
571 Volodymyr Melnyk Чол 1986 Melan $
Andrii Smoliarskyi Чол 1991 @create_yoself
543 Mariia Bezushko Жін 1993 Чортків ua $
545 Володимир Коршняк Чол 1981 Бучач ua $
630 Оксана Гонта Жін 1982 Збараж ua $
Анастасія Паращук Жін 2000 Fitonyashka Тернопіль ua
Юлія Барська Жін 1999 Тернопіль ua
Анастасія Гаврилюк Жін 1998 Тернопіль ua
Катерина Серетна Жін 1997 Тернопіль ua
Roma Molenda Жін 1995 Львів ua
547 Svyat Melnyk Чол 1994 Тернопіль ua $
548 Роман Микитюк Чол 1996 Івано-Франківськ ua $
Ігор Галашин Чол 1995 Пласт Тернопіль ua
Ігор Галашин Чол 1995 Пласт Тернопіль ua
549 Лілія Попова Жін 1985 Тернопіль ua $
Наталія Качало Жін 1987 Київ ua
550 Людмила Шульга Жін 1984 Shulga Тернопіль ua $
551 Антон Купрієць Чол 1985 Noname sport Ukraine Київ ua $
552 Анастасія Купрієнко Жін 2003 Стрий ua $
553 Іванна Ковалів Жін 1990 Альянс Івано-Франківськ ua $
555 Костянтин Шкільняк Чол 1982 Тернопіль ua $
554 Борис Шкільняк Чол 1986 FapoRunBand Тернопіль ua $
556 Віталій Горошко Чол 1979 FapoRunBand Тернопіль ua $
557 IVAN CHORNUI Чол 1987 Хмельницький ua $
Віка Самсонюк Жін 1993 Грабів ua
558 Віка Самсонюк Жін 1993 Грабів ua $
645 Ліля Коршняк Жін 2000 Бучач ua $
559 Ірина Боднарчук Жін 1988 Тернопіль ua $
601 Ірина Мельниченко Жін 1981 LimeFit Луцьк ua $
561 Марія Тимощук Жін 1998 Noname Ukraine Київ ua $
560 Наталія Соболта Жін 1999 Тернопіль ua $
Nazar Tkach Чол 1992 Run4U Львів ua
610 Віталій Ференц Чол 1996 Тернопіль ua $
Sasha Moskaliuk Чол 2000 Тернопіль ua
565 Volodymyr Kulyk Чол 1990 AbtoRun Львів ua $
566 Надія Дячун Жін 1991 Тернопіль ua $
567 Станіслав Дев\'ятьяров Чол 1988 AbtoRun Львів ua $
572 Марія Зелінська Жін 2001 ОД ЮСШ з літніх видів спорту $
568 Коля Прокопів Чол 1991 Тернопіль ua $
596 Аня Катеринюк Жін 1997 Ворвулинці ua $
Natalia Senuk Жін 1996 компанія MagneticOne Тернопіль ua
569 Юрій Іванечко Чол 1979 Тернопіль ua $
Діма Чарковський Чол 2000 Тернопіль ua
570 Lilia Poliarush Жін 1995 Тернопіль ua $
602 Андрій Бобак Чол 1987 $
573 Oleksandr Viktorov Чол 1990 КЛБ "Білоцерківський марафон" Біла Церква ua $
632 Олесь Лащевський Чол 1993 Коломия ua $
599 Віра Лащевська Жін 1994 Коломия ua $
574 Всеволод Севастьянов Чол 1991 Київ ua $
562 Лариса Лабарткава Жін 1949 ULTRA RUN VERAS Львів ua $
627 Вікторія Вовк Жін 2003 Тернопіль ua $
648 Богдан Рикульський Чол 1994 Тернопіль ua $
575 Валентина Сотник Жін 2000 Тернопіль ua $
603 Vitalik Rudnyk Чол 2001 Тернопіль ua $
647 Людмила Олійник Жін 1986 Тернопіль ua $
577 Катерина Сторожук Жін 1997 Скаварідка Тернопіль ua $
578 Євген Оніскевич Чол 1985 DYKA GONKA Київ ua $
657 Глорія Польова Жін 2013 Gloria Чернівці ua $
579 Святослав Абрамюк Чол 1919 Тернопіль ua $
Dmitry Tcherevatyi Чол 1990 Тернопіль ua
655 Катя Чобанюк Жін 1994 Sport life Чернівці ua $
606 Roman Korobko Чол 1994 Тисмениця ua $
Olya Kopyshchynska Жін 1992 Тернопіль ua
580 Natalya Maslovska Жін 1981 Тернопіль ua $
582 Dariusz Piechnik Чол 1979 Бучач ua $
605 Валерія Коробко Жін 1994 Донецьк ua $
642 Misha Salihov Чол 1996 Івано-Франківськ ua $
641 Марія Марусяк Жін 1995 Лазещина ua $
Ivan Vivcharuk Чол 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
583 Влад Бутрин Чол 2003 Тернопіль ua $
584 Evgenij Martsiv Чол 1983 Без клубу Львів ua $
585 Сергій Мартиненко Чол 1982 Харків ua $
587 Сергій Старцев Чол 1985 Чортків ua $
589 Світлана Гордійчук Жін 1978 Київ ua $
588 Oleh Horobets Чол 1985 $
620 Eduard Valius Чол 1995 Озерна ua $
633 Павло Павлюк Чол 1999 KSO Івано-Франківськ ua $
590 Юрій Федорович Чол 1997 Вінниця ua $
591 Наталія Бельдій Жін 1998 Вінниця ua $
592 Oleh Koshla Чол 1984 Тернопіль ua $
593 Денис Лучка Чол 1976 Тернопіль ua $
594 Євгеній Воскобійник Чол 1991 Київ ua $
595 Аліна Ткачишина Жін 1996 Кінь Хмельницький ua $
597 Мар\'яна Ткачик Жін 1992 Муроване ua $
598 Світлана Ільченко Жін 1981 Нетішин ua $
604 Наташа Римарович Жін 1977 CrossBox KP Кам'янець-Подільський ua $
658 Анна Чикірда Жін 2007 Тернопіль ua $
631 Володимир Карпінський Чол 1988 Тернопіль ua $
634 Dmitry Kozhemyaka Чол 1985 Comfy Вінниця ua $
544 Павло Польовий Чол 1985 Чернівці ua $
Олег Купець Чол 1993 Львів ua
608 Volodymyr Khymovych Чол 1984 Тернопіль ua $
609 Ігор Козюра Чол 1980 Повітряні Сили Вінниця ua $
621 Лілія Рутецька Жін 1990 Runday Тернопіль ua $
611 Юлія Ляхович Жін 1984 RunIfCommunity $
614 Ольга Роздайгора Жін 1988 Хмельницький ua $
612 Олексій Онищенко Чол 1983 adidas Runners Київ ua $
613 Сергій Роздайгора Чол 1985 Хмельницький ua $
Артем Фоєнко Чол 1990 Глеваха ua
616 Yuliia Kucherenko Жін 1988 Львів ua $
Віктор Скочиляс Чол 1987 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
Ігор Тирчак Чол 1979
617 Роман Семків Чол 1987 Чортків ua $
618 Жанна Савчук Жін 1988 Львів ua $
Назарій Стеблій Чол 1997 Львів ua
619 Павло Іванечко Чол 2004 Тернопіль ua $
622 Ірина Шеліхевич Жін 2000 Olympic Reserve Тернопіль ua $
Марія Петриняк Жін 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
625 Назар Скалецький Чол 2003 Збараж ua $
524 Назар Зелінка Чол 1986 PLAST Тернопіль ua $
623 Юрій Сигінь Чол 1995 Wise Solutions Торчиновичі ua $
624 Каріна Вороніна Жін 1996 Тернопіль ua $
628 Anna Bosak Жін 1988 AMFITNESS Хмельницький ua $
629 Тарас Сивак Чол 2001 Тернопіль ua $
635 Надія Савчук Жін 1982 МЦ Лорімед ua $
638 Таня Лужецька Жін 1985 runIFcommunity $
Halyna Dranchuk Жін 1997 SC StartUp Червоноград ua
639 Юрій Ващук Чол 1987 СК “VIKING” Луцьк ua $
644 Назар Чорній Чол 1988 Тернопіль ua $
Dmytro Dolynchuk Чол 1994 Динамо Луцьк ua
640 Андрій Хрущ Чол 1983 $
646 Василь Сидорчук Чол 1956 Озеряна Тернопіль ua $
652 Вероніка Піскун Жін 1999 Молокія ua $
653 Тарас Молоток Чол 1998 Молокія ua $
654 Христина Демкович Жін 2001 Молокія ua $
546 Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
656 Дмитро Логінський Чол 1987 Опілля Тернопіль ua $
662 Ирина Петрова Жін 1981 RunBase Kiev Київ ua $
659 Руслан Даньків Чол 1991 Управління поліції охорони Тернопіль ua $
626 Bohdan Vasylkiv Чол 1993 ua $
660 Katrusia Rudiak Жін 1998 ua $
661 Володимир Гомівка Чол 1992 ua $
663 Віталій Левчук Чол 1973 Viknar'off Тернопіль ua $
664 Ігор Троян Чол 1984 Viknar'off Тернопіль ua $
576 Ігор Фундига Чол 1994 ua $
501 Ольга Рагуцька Жін 1977 Тернопіль ua $
665 Василь Маринюк Чол 1990 ua $
615 Роман Татусько Чол 1996 ua $

5k

5 км

Дата: 16 Червня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 325 грн. (з 01 Червня 2019 — 400 грн.)

Вартість 400 грн.

Ліміт: 110 учасників

Загалом заявок: 153

Зареєстрованих учасників - 109 з максимальних 110
Останній присвоєний стартовий номер - 910, Степан Барна

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
816 Vitalii Melnychuk Чол 1995 Runday Тернопіль ua $
846 Ярослав Попович Чол 1969 Тернопіль ua $
801 Василь Криськів Чол 1984 Runday Тернопіль ua $
806 Ольга Лучик Жін 1992 Тернопіль ua $
803 Martin Chomiw Чол 1970 Тернопіль ua $
804 Віталій Новосад Чол 1982 Дубно ua $
805 Benni Mangasi Sitanggang Чол 1987 Nike Run Club Медан id $
Елена Душко Жін 1994 Дніпро? ua
810 Наталія Петришин Жін 1991 Львів ua $
811 Dmytro Lishchuk Чол 1989 BilaTserkvaMarathon Біла Церква ua $
Ігор Флиста Чол 1985 Тернопіль ua
807 Artur Yoltukhivskyi Чол 2007 runday Тернопіль ua $
808 Vlad Yoltukhivskyi Чол 2007 runday Тернопіль ua $
809 Зоряна Йолтухівська Жін 1978 runday Тернопіль ua $
Татьяна Полищук Жін 1987 TopRunners Київ ua
Діма Демяненко Чол 2000 Центр Науки Тернопіль ua
Vika Klymtsiv Жін 1999 Івано-Франківськ ua
812 Тетяна Щавурська Жін 1988 Теребовля ua $
Марія Фемчук Жін 1993 Тернопіль ua
Мар\'ян Ломага Чол 1986 Збараж ua
813 Ірина Заліщук Жін 1987 Максимус Тернопіль ua $
814 Іра Кульчицька Жін 1987 Івано-Франківськ ua $
815 Мар\'ян Ломага Чол 1986 Збараж ua $
862 Вікторія Мартинюк Жін 1995 Edem Resort Medical & SPA Львів ua $
842 Tanya Vozna Жін 1984 Herbalife Тернопіль ua $
Iryna Ladan Жін 1987 Тернопіль ua
825 Ігор Флиста Чол 1985 Тернопіль ua $
817 Анастасія Мукоїд Жін 1998 Тернопіль ua $
818 Богдан Ткачук Чол 1987 Рівне ua $
832 Мирослав Домбрович Чол 1964 - Тернопіль ua $
819 Людмила Морєва Жін 1977 Київ ua $
Oksana Kozak Жін 1995 Тернопіль ua
Юрій Вознюк Чол 1981 Тернопіль ua
863 Оксана Палайда Жін 1991 Edem Resort Medical & SPA Львів ua $
820 Геннадій Морєв Чол 1978 Київ ua $
821 Олександр Гуляш Чол 1983 Дубно ua $
Володимир Кривохатько Чол 1919 Амур Тернопіль ua
Oksana Buchko Жін 1990 Тернопіль ua
822 Роман Демуш Чол 1986 Тернопіль ua $
Юля Кімасова Жін 1984 Run&Tri Club Standartpark Тернопіль ua
Svitlana Uriadnyk Жін 1989 Бучач ua
887 Yulia Voloshyna Жін 1986 Edem resort Львів ua $
Наталія Винник Жін 1993 Київ ua
Макс Корнієнко Чол 1994 Інститут вертебрології і реабілітації Київ ua
833 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
827 Юлія Коршняк Жін 2004 Бучач ua $
884 Христина Вітюк Жін 1991 Ліга Доброго Бігу $
828 Юрій Гринівецький Чол 1990 Стриївка ua $
Ірина Тришкалюк Жін 1981 Тернопіль ua
Руслана Скаляк Жін 1988 Тернопіль ua
Mike Onyshkiv Чол 1990 Терен Тернопіль ua
829 Ioana Josan Жін 1995 TEAM ACME Сучава ro $
830 Мирослав Ліщинський Чол 1987 Молодіжний портал Бучача Бучач ua $
831 Svitlana Lishchynska Жін 1988 Молодіжний Портал Бучача $
877 Olya Boiko Жін 1986 Тернопіль ua $
Halyna Kruhlytska Жін 1998 Тернопіль ua
Виктория Самойленко Жін 1993 Київ ua
882 Роман Проць Чол 1996 Тернопіль ua $
856 Володимир Швець Чол 1986 Львів ua $
835 Оксана Схаб Жін 1997 Тернопіль ua $
Ірина Кулина Жін 1992 Тернопіль ua
Борис Ярмошевич Чол 1991 Тернопіль ua
834 Іван Федоришин Чол 1989 LevelX Золотий Потік ua $
Вікторія Качур Жін 1976 Тернопіль ua
823 Ольга Шульгай Жін 1972 Тернопіль ua $
909 Назарій Ільчишин Чол 2001 Тернопіль ua $
864 Tanya Tsymbala Жін 1989 Edem Resort Medical and SPA Львів ua $
836 Anna Shkolnaya Жін 1989 Київ ua $
837 Бубенко Тарас Чол 1969 Тернопіль ua $
838 Оксана Бубенко Жін 1973 Тернопіль ua $
Yuriy Pavlik Чол 1981 Борислав ua
839 Ігор Галашин Чол 1995 Пласт Тернопіль ua $
840 Олександр Конончук Чол 1987 Herbalife Nutrition Тернопіль ua $
Ваврик Христина Жін 2006 Тернопіль ua
853 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua $
888 Іра Пилипчук Жін 1983 Хмельницький ua $
824 Андрій Олеськів Чол 1987 Photographers on the Run Тернопіль ua $
844 Vova Labo Чол 1991 Тернопіль ua $
841 Палига Олександр Чол 1991 Тернопіль ua $
845 Сергій Шашурін Чол 1987 Мамонт-дружня ресторація Тернопіль ua $
Михайло Петришин Чол 1991 Тернопіль ua
865 Юка Плахта Жін 1985 Тернопіль ua $
848 Іван Горбенко Чол 1989 Вінниця ua $
852 Ірина Данішевська Жін 1992 Тернопіль ua $
Ірина Морозова Жін 1992 Ultra Львів ua
Лілія Бахмацька Жін 1992 Індивідуальний учасник
861 Сергій Левчик Чол 1995 Інваспорт Рівне ua $
849 Андрій Козачук Чол 1988 $
Анастасія Ярмоленко Жін 1993 Донецьк ua
851 Олексій Шкарупа Чол 1977 Київ ua $
854 Аня Онищенко Жін 1981 KUZIN TEAM Київ ua $
Гошівська Наталя Жін 1990 Едем Резорт Львів ua
Назар Варик Чол 1994 УПО в Тернопільській області Тернопіль ua
860 Анастасія Ліценко Жін 1998 Інваспорт Рівне ua $
858 NATALIN MARIUS VLADEANU Чол 1978 TEAM ACME Сучава ro $
855 Оля Колопенюк Жін 1984 Herbalife Тернопіль ua $
857 Ірина Баріда Жін 1991 МЦ Лорімед ua $
859 Кирило Савіцький Чол 2011 фк чемпіон Тернопіль ua $
879 Олег Грабовський Чол 1979 Тернопіль ua $
866 Микола Пишняк Чол 1992 Comfy Вінниця ua $
Анастасия Коханчук Жін 1992 ZtRun Житомир ua
867 Inna Voloska Жін 1998 Чортків ua $
Каріна Яструб Жін 1989 Хмельницький ua
869 Анастасія Носова Жін 2004 Dodgi Донецьк ua $
870 Julia Cherhavska Жін 1997 Тернопіль ua $
871 Сабіна Пічугіна Жін 1993 ua $
872 Анастасія Сіромаха Жін 1997 ua $
878 Kutniy Anatoliy Чол 1994 Тернопіль ua $
873 Василь Українець Чол 1980 Crossfit Energy Борщів ua $
874 Сергій Українець Чол 2001 Crossfit Energy Борщів ua $
875 Юрій Гуцул Чол 1979 Crossfit Energy Борщів ua $
802 Сергій Подумей Чол 1993 CrossfitEnergy Борщів ua $
876 Руслан Струк Чол 1969 Тернопіль ua $
881 Павло Курилюк Чол 1998 GrantDecor Чернівці ua $
880 Роман Пік Чол 1984 GrantDecor Чернівці ua $
Liubov Chorna Жін 1995 - Тернопіль ua
Микола Хрупалик Чол 1996 Тернопіль ua
Вова Бойко Чол 1995 Тернопіль ua
Iryna Nevinska Жін 1992 Тернопіль ua
886 Галина Устимчук Жін 1985 Тернопіль ua $
890 Anastasia Blaschuk Жін 1994 Ultra Львів ua $
Роман Стоян Чол 2002
883 Андріана Подусівська Жін 1999 Львів ua $
847 Оксана Чамбул Жін 1979 ua $
885 Оксана Швець Жін 1983 ua $
868 Ігор Фредина Чол 1996 ua $
Сергій Корольчук Чол 1992 Львів ua
907 Taras Kushnir Чол 1994 Тернопіль ua $
Назар Даньків Чол 1996
891 Misha Mostovuy Чол 1990 Тернопіль ua $
892 Альона Пилипович Жін 1985 Тернопіль ua $
843 Уляна Середа Жін 1990 Viknar'off Тернопіль ua $
893 Аліна Макух Жін 1997 Viknar'off Тернопіль ua $
894 Микина Найко Жін 1992 Viknar'off Тернопіль ua $
895 Олег Кравчук Чол 1987 Viknar'off Тернопіль ua $
896 Катерина Жибак Жін 1984 Viknar'off Тернопіль ua $
897 Микола Скакальський Чол 1989 Viknar'off Тернопіль ua $
898 Андрій Федунь Чол 1982 Viknar'off Тернопіль ua $
899 Віктор Пилипович Чол 1984 Viknar'off Тернопіль ua $
900 Богдан Микитюк Чол 2001 Gutsul running clud Івано-Франківськ ua $
826 Сергій Філик Чол 1991 Kremenets trail $
901 Oleksandr Troian Чол 1994 Тернопіль ua $
Yurii Palasiyk Чол 1987 Тернопіль ua
902 Надя Денисюк Жін 1983 Тернопіль ua $
903 Назар Даньків Чол 1996 Світ Атлетів - спортивна екіпіровка Тернопіль ua $
905 Надія Ясінська Жін 1994 SC ULTRA Львів ua $
904 Вова Міщишин Чол 1994 Тернопіль ua $
Наталя Шпеник Жін 1988 Тернопіль ua
906 Михайло Маланюк Чол 1986 - Тернопіль ua $
908 Ігор Генсіровський Чол 1981 $
850 Svetlana Chetverikova Жін 1992 Тернопіль ua $
910 Степан Барна Чол 1919 Тернопіль ua $
Ілля Мрад Чол 1992 шипишина Бейрут lb

Дитячі забіги

"Диво забіг 2019"

Реєстрація для найменших та найцікавіших учасників нашого бігового свята :)
Як завжди участь БЕЗКОШТОВНА!

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/TFg8d8jpBv66S7Cg9

Цьогоріч ми запрошуємо до спільної участі в забігах діток з інвалідністю та їх батьків - реєструйте дітей тут обов'язково вказавши деталі в "Додатковій інформації".

УВАГА! Якщо ви реєструєте більше одного малюка - щоразу заповнюйте форму спочатку!

Години стартів (УВАГА! Час може змінюватися ближче до події - слідкуйте за анонсами в події на FB!):

100 м. (0-4 роки) - 12:15
100 м. (5-6 років) - 12:25
500 м. (7-8 років) - 12:35
1000 м. (9-13 років) - 12:45

Благодійний забіг

Вітаємо!
Дякуємо, що відгукнулися на запрошення приєднатися до нашого забігу!

Благодійна миля "Мрія на всіх" - це 1,6 кілометра, які ти можеш подолати для здійснення Мрій :)

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVzJbgtC1xY5L6ccJE85AESdkIUZV4z9GH9pcexanF1Zz0ww/viewform

У рамках ІІІ Тернопільського півмарафону відбудеться благодійний забіг, мета якого – збір коштів на втілення великих мрій маленьких діток, які ми будемо втілювати спільно з Лілія Проць та проектом "Мрія на всіх".
Всі кошти отримані з реєстрації на Благодійну милю будуть направлені на втілення задуму в 2019 році. Більше деталей та історія на сторінці --- Мрія на всіх.

Умови участі:
- зареєструватися у формі нижче
- 100 грн (або й більше - за бажанням) перерахувати за вказаними реквізитами:
4149 6293 8177 4884 Проць Лілія Петрівна
((УВАГА!!! При перерахунку коштів за кількох учасників обов'язково напишіть нам на пошту дані цих людей. Дякуємо!))
- кількість учасників не лімітована
- можна взяти участь учасникам основних дистанцій - старт буде після всіх фінішів.

З питань допомоги в проведенні проекту, корпоративної участі в забізі та з будь-яких інших звертайтеся:
runnerte@gmail.com
097 312 7660 Ліля Проць - координатор забігу

117 коментарів:

  1. Людмила Морєва

    Добрый день. Потратили полчаса, но так и не смогли найти форму регистрации и оплаты.
    Подскажите, пожалуйста, как зарегистрироваться на забег (5км) или дайте ссылку.

    1. Юрій Гринів

      Добрый день. Справа оранжевая кнопка – “Зареєструватися”.

  2. Назар М'яснянкін

    доброго дня, чи можна повернути кошти за реєстрацію на 21к, оскільки вийшла накладка із забігами і фізично не зможу бути присутній?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Згідно із положенням повернення коштів через неможливість взяти участь не передбачена.

    2. Viktoriia Polozova

      Вадим, могу выкупить Вашу реестрацию)

      1. Ромко Задорожний

        Можу обміняти вас контактами 😉

  3. Юлія Коршняк

    Неможливо ні ввійти ні зареєструватися в браузері Mozilla Firefox, потрібно використовувати Chrome

    1. Ромко Задорожний

      Добрий день!
      Хм, зараз запитаємо в адміністраторів.

  4. Ігор Флиста

    Чи можна змінити дистанцію? Дякую

    1. Ромко Задорожний

      Так, звичайно. Ваше прохання вже опрацьовується адміном сайту:)

  5. Зіновій Горбань

    для дистанції 21км потрібна мед.довідка та страховка?

    1. Віталій Ониськів

      Також цікавить це питання. Чи достатньо на 21км тільки страховки? І можливо у вас буде страховий партнер марафону у якого без проблем можна зробити страхування?

      1. Ромко Задорожний

        Доброго дня!
        Для отримання стартового на 21 км достатньо або страхівки, або медичної довідки. Дублювати ці документи не потрібно.

        1. Євген Оніскевич

          Підкажіть, чи потрібна довідка чи страхування на 10к?

    2. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Для отримання стартового на 21 км достатньо або страхівки, або медичної довідки. Дублювати ці документи не потрібно.

  6. Оксана Гонта

    Як оплатити?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Після попередньої реєстрації на обрану дистанцію в особистому кабінеті в події THM 2019 у вас появиться кнопка “Оплатити”.

  7. Анна Макеева

    Романе, а нагадай, будь ласка, як переєструвати на іншого учасника мою реєстрацію? Буду не в Україні, хочу щоб пробігла моя подруга

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Нехай подруга зареєструється на обрану дистанцію, але не оплачує. Дані вашої реєстрації та прізвище, ім’я подруги напишіть будь ласка нам на пошту з проханням щодо зміни учасника.

      1. Анна Макеева

        Так і зробимо! Дякую!

  8. Микола Лучик

    Доброго дня.
    Скажіть, будь ласка, а на дитячий забіг де і коли потрібно реєструватись? (Дитина 4 роки)

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!

      Опис та посилання на реєстрацію в дитячих забігах є в події у Фейсбуці – https://www.facebook.com/events/474457319760864/

  9. Taras Didukh

    Добрий день!
    Я зареєструвався на півмарафон уже давно, проплатив вчора 29.04.2019 21:30. Але мені не поновило в списку і в акаунті статус “Проплачено” і далі показує кнопку “Оплатити”. Чому так сталось і що можна зробити?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Нічого страшного – ми це поправимо:)
      Напишіть будь ласка на нашу пошту наступні дані: час оплати та прізвище платника (якщо воно відрізняється від реєстраційних даних на сайті).
      Пошта: runnerte@gmail.com

      1. Taras Didukh

        Написав на пошту, поки ніякої відповіді

        1. Ромко Задорожний

          Вітаю! Відповідь на пошті 😉

  10. Chernyshenko Yuriy

    Доброго дня, підкажіть як записати дитину на дитячий забіг?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!

      Опис та посилання на реєстрацію в дитячих забігах є в події у Фейсбуці – https://www.facebook.com/events/474457319760864/

  11. Уляна Романишин

    Доброго дня! У вас можна зробити страхування?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Традиційно співпрацюємо з перевіреною страховою – PZU Україна. Кожного року в нас є можливість оформити страхівку в переддень та безпосередньо в день старту 🙂

  12. Наталія Винник

    Всім привіт)
    Зареєструвалась з хлопцем на 5 км,нажаль в цей день не зможемо приїхати(
    Можемо продати реєстрацію по 200 грн.,зараз вартість 325) кого цікавить буду рада допомогти)
    Надіюсь організатори посприяють)

    1. Ірина Кулина

      Можу у вас перекупити одне місце. Якраз думала реєструватись.

      1. Наталія Винник

        Доброго вечора Ірино) ще актуально для вас?

        1. Ольга Шульгай

          Як можно його викупити? Організатори дозволяють? Я б забрала 1 місце

        2. Ірина Кулина

          Актуально. Напишіть мені у фб

        3. Ольга Шульгай

          Напишіть мені в фб

    2. Андрій Олеськів

      Доброго дня! Куплю вашу реєстрацію, відпишіть на andrii.oleskiv@aol.com

      1. Макс Корнієнко

        Є 2 реєстрації на 5 км.
        Віддам на 30% дешевше
        По 200 грн
        Не вийде прийняти участь(

        1. Юка Плахта

          Напишіть мені у фб – https://www.facebook.com/plakhta.yuka , якщо це ще актуально

        2. Анастасія Блащук

          Доброго дня)
          Якшо є ще стартові пакети напишіть, будь ласка, мені я б купила)
          https://www.facebook.com/Anastasiia.Blaschuk

    3. Анастасія Блащук

      Доброго дня)
      Якшо є ще стартові пакети напишіть, будь ласка, мені я б купила)
      https://www.facebook.com/Anastasiia.Blaschuk

  13. Yevheniy Sukovskyy

    вітаю, як упити слот подрузі?

    1. Наталія Винник

      На 5 км бажаєте?

      1. Оля Колопенюк

        Можу забрати на 5км, якщо це ще актуально

  14. Tetiana Zavediuk

    Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи будуть на дистанції 21км у вікових групах нагороджуватись також абсолютні переможці?
    Дякую.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Так, будемо нагороджувати вікові групи серед чоловіків та жінок:)

  15. Надія Савчук

    Доброго вечора. З відки буде Старт і де буде Фініш…маршруту…Дякую.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Старт і фініш будуть на Театральній площі в самому центрі Тернополя. 300 метрів від залізничного вокзалу.

  16. Юрій Вознюк

    Доброго вечора, як зареєструватися на благодійну милю?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Ось тут є інформація та посилання на реєстрацію – https://www.facebook.com/events/438673433553823/ 😉

  17. Олесь Лащевський

    Доброго дня! Написав і скину фото на пошту, поки не відповіді

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Якщо ще не було відповіді – продублюйте будь ласка Ваше питання листом, оперативно все поправимо.

  18. Yuriy Pavlik

    Привіт.
    Що входить в оплату?
    Дякую за відповідь.

    1. Ромко Задорожний

      Вітаємо!
      В стартовому пакеті: електронна система хронометражу та реєстрації, камера схову, пункти харчування та гідратації на маршруті і фініші, пропозиції та харчування від партнерів (в стартовому рюкзачку), рюкзачок, медаль фінішера.

  19. Максим Якимович

    Добрий день.Не можу сплатити участь.
    Помилка: Щось пішло не так.;cash_wait

    1. Максим Якимович

      Зміна.
      Мені все-таки прийшов розрахуновий рахунок, але після поповнення в банку (квитанція наявна) клавіша “сплатити” не зникла з сайту. Так має бути?

      1. Ромко Задорожний

        Доброго вечора!
        Напишіть будь ласка ваше питання на пошту (вкажіть прізвище та ім”я, учасника, платника і час оплати).

  20. Макс Корнієнко

    Є 2 реєстрації на 5км
    По 200 грн

    1. Ольга Шульгай

      Напишіть мені в фб 1 рєстрацію треба

      1. Макс Корнієнко

        Дайте посилання на профіль свій

        1. Оля Колопенюк

          Можу забрати! @Оля Колопенюк-Голда

  21. Сергій Мартиненко

    А на 10 км потрібна страхова?

    1. Ромко Задорожний

      Ні, не потрібно. Для отримання необхідна відмова від відповідальності та документ, який посвідчує особу.

  22. Сергій Левчик

    Доброго дня!!!
    Є якісь знижки для людей з інвалідністю?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Для осіб з інвалідністю передбачена безкоштовна реєстрація. Напишіть будь ласка нам на пошту ((runnerte@gmail.com)) це питання та надішліть фотокопії посвідчення.

  23. Андрій Іванов

    Кому потрібна ре\страція на 21к? Нажаль не можу прийняти участь.

  24. Андрій Оксін

    Доьрого дня. За якою адресою проводиться півмарафон? Чи можливо десь побачити карту забігу?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Стартово-фінішна зона знаходиться на Театральній площі в самому центрі Тернополя. З маршрутами ми ознайомлюємо на наших сторінках в фейсбуці.

  25. Olya Boiko

    Доброго дня! Чи можна змінити дистанцію з 10 К на 5 К ? До якого числа це краще зробити? Дякую

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Так, звичайно, можна. Прохання визначитися із зміною не пізніше ніж за тиждень до старту.
      Про це напишіть нам на пошту.

  26. Vasyl Voronkevych

    Добрий день! Зареєструвався, оплатив, а стартовий номер не призначили. Написав на пошту, відповіді немає. В чому справа?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Були нюанси з поштою, зараз переглянемо всі запити та запитання. Перепрошуємо, що затрималися із відповіддю.

  27. Захар Мельниченко

    Оплату здійснено 23.05.19 , досі активна кнопка оплатити, та не присвоєний номер( Реєстувала дитину на 100м, провітрити теж неможливо чи зареєстрований.

  28. Захар Мельниченко

    На пошту теж написали, зворотньої відповіді немає.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго вечора!
      Опрацьовуємо питання з пошти. Найближчим часом зв’яжемось з вами.
      Щодо дитячих забігів, то реєстрацію з Гугл форми відкритою зробити неможливо, вона зберігається окремо в табличці. Для уточнення можете на пошті згадати про це і ми додатково перевіримо.

  29. Тарас Ткачишин

    Доброго дня
    В положенні вказано що обов’язково потрібно підписати лист-згоду про участь в змаганнях. Де його можна завантажити ? Адже на сайті його немає і лист на електронну адресу також не прийшов.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Його можна завантажити в особистому кабінеті.

  30. Володимир Ружицький

    на 10км є ще слоти для реестрації?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Ліміт учасників рахується по оплачених, а не попередньо зареєстрованих.
      На даний момент така ситуація: Зареєстровано учасників: 154 /150 (Оплачено – 103)

  31. Віталій Ткачук

    Як дізнатися чи є я в списках учасників на 1 кілометр?

    1. Ромко Задорожний

      Все ок – ви є в списку учасників на 1000 метрів 😉

  32. Oleg Єфимчук

    Страховку потрібно оформляти?

    1. Левко Іван'чук

      Доброго дня,
      Згідно положень заходу (https://runstyle.net/wp-content/uploads/2018/08/thm_2019_full.pdf), страхування є добровільним – проте, при реєстарції на 21 км, учасник обов’язково повинен мати медичну довідку і допуск до змагань.

      Буквальна цитата з положень: Кожен учасник Змагання (зареєстрований на дистанції 21км) повинен мати медичну довідку та
      страховку (за бажанням) на час проведення заходу

      1. Ромко Задорожний

        Доброго дня!
        Дякую за оперативну відповідь!:)
        Уточню: стартовий видамо і при наявності лише страховки. Єдине, що врахуйте – ці документи ми не повертаємо.

  33. Діма Радчук

    Добрий день. Скажіть будь ласка конкретніше, що це за медична страхівка повинна бути?

    1. Діма Радчук

      Перепрошую, конкретніше про медичну довідку.

      1. Ромко Задорожний

        Доброго дня!
        Медична довідка визначеного зразка видана профільним закладом (фіздиспансер, поліклініка). Сімейний лікар не підійде:)
        Також зауважу через постійні уточнення учасників: для отримання стартового на 21 км потрібно мати або довідку, або страхівку – обидвох документів одночасно не потрібно.

  34. Petro Protsak

    Доброго дня. Як перевірити чи дитина зареєстрована?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Напишіть будь ласка прізвище та ім’я дитини сюди, або на пошту runnerte@gmail.com

  35. Ярослав Воротнюк

    Доброго дня.
    Хочу змінити дистанцію. Що для цього потрібно?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Напишіть будь ласка ваше прохання на пошту runnerte@gmail.com.
      Врахуйте будь ласка, що перереєстрація на дистанцію 10 км тимчасово закрита у зв’язку із досягненням ліміту учасників.

  36. Ліля Коршняк

    Добрий день. Як змінити дистанцію? Наперед дякую.

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Напишіть будь ласка ваше прохання на пошту runnerte@gmail.com.
      Врахуйте будь ласка, що перереєстрація на дистанцію 10 км тимчасово закрита у зв’язку із досягненням ліміту учасників.

  37. Katrusia Rudiak

    Візьму, прийму, куплю реєстрацію на 10)

    1. Марта Марусяк

      Не має змоги бігти. Можу віддати за ціною, за якою придбав. 325грн

  38. Анастасія Ярмоленко

    Доброго дня!
    Віддам реєстрацію на 5 км (200 грн)
    На жаль, не вийде взяти участь 🙁

  39. Kutniy Anatoliy

    сьогодні зареєструвався на 5 км і оплатив, стартовий номер не присвоєно, деталі написав на пошту…чекаю відповідь

  40. Evgenij Martsiv

    А де можна побачити загальну програму дійства? Дякую

  41. Марта Марусяк

    Віддам реєстрацію на 10 км по ціні, за якою реєструвався – 325 грн.
    0939420609

  42. Марта Марусяк

    Якщо когось цікавить, віддаю реєстрацію на 10 км по ціні, за якою реєструвався – 325 грн.
    0939420609

    1. Svetlana Chetverikova

      Цікавить! Ще актуально?

  43. Ivan Doroshenko

    Ще є можливість продати реєстрацію, або змінити дистанцію? Чи вже #потрачено?)

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Ще можна зробити перереєстрацію на іншого учасника.

  44. Svetlana Chetverikova

    А ще можна реєструватись на 10км?

  45. Svetlana Chetverikova

    Перекуплю реєстрацію на 10км

  46. Анастасія Ярмоленко

    Віддам реєстрацію на 5 км. Дешевше, ніж придбала – за 200 грн.
    0958522517

    1. Ромко Задорожний

      Спробуйте запропонувати безпосередньо в події на фб: https://www.facebook.com/events/476913209478540/?active_tab=discussion

      1. Анастасія Ярмоленко

        Романе, будь ласка, перереєструйте мій слот на Світлану Четверікову

    2. Svetlana Chetverikova

      я беру!
      Можна зробити перереєстрацію на Четверікова Світлана Олександрівна

  47. Taras Tsylya

    Добрий день. Чи можливо переєструватися з 21км на 10км,

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      На даний момент вже ні:)

  48. Serhii Zavadskyi

    Добрий день! скажіть, будь ласка, cтрахування від нещасного випадку “Захист на кожен день ” від приватбанку підійде?

  49. Irina Simonova

    Добрий вечір,а на дитячий забіг вже не можна зареєструватися?

  50. Ліля Коршняк

    Продаю 2 реєстрації на 5 км. Ціна 200 грн.
    380686747023

  51. Ганна Шкарупа

    Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи пересилаєти ви новою поштою (за рахунок отримувача) стартові пакети учасникам, які зареєструвались, заплатили, але не змогли приймати участь у зв’язку із хворобою. Хотілось би на згадку їх отримати)))

Залишити коментар