RUNA RUN

04 September 2021 Trail running / Перечин / Микола Радченко

24+ 10+

Перечинський трейл, що пройде вдруге!

Надзвичайної краси природа, крута організація, незабутні емоції!

Чани будуть!

24+

Individual race

Date: 04 September 2021

Start time: at 10:00

Price: 650 UAH

Limit: 300 participants

  • (с. Тур'я Поляна, урочище Шипот - с. Лумшори):

Довжина: 24+ км

Максимальна висота: 1479 мнр

Набір: 980 м

Спуск: 1150 м

Контрольний час: 5 годин.

30-31.05 - 550 грн
1.06 - 14.07 - 650 грн
15.07 - 14.08 - 750 грн
15.08 - 1.09 - 900 грн

Participants registered - 79 out of maximum of 300

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
2 Roman Boiko Male 1990 Ultra Черкаси ua
4 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
13 Євгеній Івашко Male 1979 BODYZONE Ужгород ua
3 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
74 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
5 Tetiana Danyliv Female 1990 ULTRA Львів ua
70 Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
6 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
7 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
8 Василь Цогла Male 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
9 Даніелла Геворкян Female 1981 Body Zone Ужгород ua
10 Ирина Трегубова Female 1982 BodyZone Ужгород ua
Сергій Расчупкін Male 1990 Расчупкін Мукачево ua
11 Руслан Веремчук Male 1994 Ковель ua
12 Vasyl Dykyi Male 1986 06.45 так норм?) Ужгород ua
14 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
15 Павло Стойка Male 1988 Bodyzone Run Club Ужгород ua
16 Yevhenii Koniev Male 1979 UniRun Бородянка ua
17 Михайло Дуран Male 1986 - Ужгород ua
18 Zhenya Yakyma Male 1987 U-Run Ужгород ua
19 Віктор Гитик Male 1982 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
29 Tania Kolesnyk Female 1986 Ужгород ua
20 Маріан Барчі Male 1973 Мукачево ua
22 Олександр Філюк Male 1995 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
Сергій Йовбак Male 1984 SolvoRun Свалява ua
21 Andrii Oleskiv Male 1987 Ternopil Trail Тернопіль ua
23 Андрій Богай Male 1987 Ternopil Trail Тернопіль ua
Olesya Смирнова Female 1986 BodyPozitive ? Ужгород ua
24 Natalya Maslovska Female 1981 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
25 Олександр Тодоров Male 1962 Ужгород ua
26 Олена Тодорова Female 1965 Ужгород ua
27 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
Галина Щепанівська Female 1977 TernopilTrail Тернопіль ua
28 Федір Смірнов Male 1986 - Run for fun Ужгород ua
Андрій Соловей Male 1989 Ужгород ua
30 Andrii Moisei Male 1986 Ternopil Trail Тернопіль ua
31 Roman Chepil Male 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
32 Ілля Балтін Male 1982 6:45 так норм ?) Ужгород ua
33 Демидов Ілля Male 1994 BodyZone Ужгород ua
34 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
35 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
Roman Radakhevych Male 1984 Тернопіль ua
36 Володимир Малиновський Male 1989 Ужгород ua
37 Ігор Кардаш Male 1976 06.45 так норм?) Ужгород ua
38 Ігор Лазоришин Male 1989 Ужгород ua
39 Евген Свирський Male 1980 Мукачево ua
40 Вікторія Варга Female 1979 BodyZone Ужгород ua
41 Zlata Sokolova Female 2003 Ужгород ua
Андрій Менджул Male 1995 Тересва ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів Львів ua
42 Дима Турега Male 1984 Ужгород ua
43 Олександр Лещук Male 1982 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
68 Mykyta Prus Male 1998 Львів ua
44 Олександр Косован Male 1998 Club Ultra Сторожинець ua
48 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
45 Віталій Кононенко Male 1986 NoBoringRunners Вінниця ua
46 Ольга Магдалевич Female 1987 Ужгород ua
47 Аліна Крушельницька Female 1979 NoBoringRunners Вінниця ua
50 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
49 Евгения Афанасьева Female 1984 Ужгород ua
51 Павел Трифонов Male 1976 Любитель Ужгород ua
52 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
53 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
54 Мирослава Шершун Female 1978 Body Zone Ужгород ua
55 Любомир Людкевич Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
56 Василь Куськів Male 1990 Івано-Франківськ ua
57 Олег Пудсакулич Male 1986 Ужгород ua
58 Кристина Шейдик Female 1991 Ужгород ua
59 Денис Компанієць Male 1989 Трактор Стій Ужгород ua
60 Віталій Гавадзин Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
61 Yuriy Drobenko Male 1986 Львів ua
62 Анастасия Манико Female 1984 Ужгород ua
63 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
69 Андрій Клебан Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
64 Катерина Чікут Female 1993 -
66 Ivan Zhidov Male 1987 Ir-Run club Іршава ua
65 Юрій Мінець Male 1972 Ужгород ua
67 Олександр Сливканич Male 1982 BODYZONE runclub Ужгород ua
77 Максим Мраморнов Male 1987 Ukrainian Trail League Київ ua
88 Dima Nechvolod Male 1986 UTL Київ ua
71 Olena Korotchuk Female 1976 Орден Святого Кросівка Київ ua
72 Ihor Karuk Male 1974 Орден Святого Кросівка Київ ua
Степан Дудаш Male 1989 Ужгород ua
73 Алла Руцинська Female 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) / BodyZone Ужгород ua
Левко Іванчук Male 1992 ULTRA Львів ua
75 Іван Горват Male 1991 Ужгород ua
76 Сергій Михайлицький Male 1993 Ужгород ua
78 Анна Ревенко Female 1985 KMRunningClub Київ ua

10+

Individual race

Date: 04 September 2021

Start time: at 11:00

Price: 550 UAH

Limit: 200 participants

(с. Лумшори - озеро Велика Трустя - с. Лумшори):

Довжина: 10+ км

Максимальна висота: 840 мнр

Набір: 400 м

Спуск: 400 м

Контрольний час: 2 години.

30-31.05 - 450 грн
1.06 - 14.07 - 550 грн
15.07 - 14.08 - 650 грн
15.08 - 1.09 - 800 грн

Participants registered - 37 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1001 Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
Karina Shchobak Female 1995 Body Zone run club Ужгород ua
1002 Наталья Данилко Female 1979 Bodyzone Ужгород ua
1028 Іван Гощук Male 1981 Feketa Running club Ужгород ua
1003 Михайло Дуран Male 1986 - Ужгород ua
1004 Антон Прокофєв Male 1989 Ужгород ua
1005 Руслана Дзюба Female 1989 Ужгород ua
Максим Мощак Male 1988 Ужгород ua
Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol police Воловець ua
1007 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
1006 Євген Нергеш Male 1990 Перечин ua
1008 Maksym Prokopiuk Male 1983 Ужгород ua
1009 Eugene Дацюк Male 2000 Ужгород ua
1010 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
1011 Ярослав Сивохоп Male 1978 Ужгород ua
1012 Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
1013 Юрій Пинзеник Male 1981 Ужгород ua
1014 Anna Astafyeva Female 1995 Bodyzone Ужгород ua
1015 Тетяна Струтинська Female 1979 Сонечко Івано-Франківськ ua
1016 Lena Sulima Female 1983 Ultra Львів ua
1017 Dima Korchak Male 1992 Клуб Любителів Бігу (Славутич) Славутич ua
1019 Наталія Ільницька Female 1978
1018 Оксана Дутка Female 1970 Gfamily Ужгород ua
1020 Назар Онуфрів Male 1992 Київ ua
1021 Вікторія Тимошенко Female 1988 Нью-Йорк
1022 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
1023 Тарас Лаба Male 1972 Сонечко
1024 Андрій Кирилюк Male 1982 Run with us Ужгород ua
1025 Марина Соляк Female 1985
1026 Іван Сенчак Male 1971 Сонечко Богородчани ua
1027 Ruslan Koshman Male 1990 Тернопіль ua
1029 Myroslava Betsa Female 1995 Feketa Run Club Ужгород ua
1030 Khrystyna Хома Female 1993 Львів ua
1031 Андрій Соловей Male 1989 Ужгород ua
1032 Дмитро Дорошенко Male 1997 Івано-Франківськ ua
1033 Саша Брикса Male 1979 Сонечко Івано-Франківськ ua
1034 Єгор Овчаренко Male 1981 Ужгород ua
Олег Стащишин Male 1981 Ужгород ua
1035 Dzvina Chornak Female 1987 Ir-Run Сільце ua
Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
1036 Аммар Сапожніков Male 1990 Їж Двіж Одеса ua
1037 Сергей Ткаченко Male 1968 Любитель Ужгород ua
Andrii Lytvyn Male 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua

2 Comments:

  1. Олексій Куруца

    Вітаю! Сьогодні #GlobalRunningDay – Всесвітній день бігу!
    Бажаю всім нових досягнень та будьте здорові!
    Всім біг!

    1. Микола Радченко

      Навзаємо!!! Біжимо далі)

Leave a comment