RUNA RUN

04 September 2021 Trail running / Перечин / Микола Радченко

25+ 10+

Перечинський трейл, що пройде вдруге!

Надзвичайної краси природа, крута організація, незабутні емоції!

Чани будуть!

25+

Individual race

Date: 04 September 2021

Start time: at 09:45

Price: 900 UAH

Limit: 200 participants

  • (с. Лумшори - с. Лумшори):

Довжина: 25,4 км

Максимальна висота: 1479 мнр

Набір: 1120 м

Спуск: 1120 м

Контрольний час: 5 годин.

30-31.05 - 550 грн
1.06 - 14.07 - 650 грн
15.07 - 15.08 - 750 грн
16.08 - 31.08 - 900 грн

Подейкують, що закарпатські організатори трейлів трошки «балують» своїх учасників)))

Та нам так не здається! Ти людина сили і заслуговуєш на все це)

Стартовий пакет:

• Оригінальна медаль фінішера (медаль видається в разі подолання всієї дистанції);
• Фірмовий мішечок RunaRun;
• Фірмовий стаканчик RunaRun;
• Фірмовий баф RunaRun;
• Coldbrew від Muffin. Espresso&brew bar;
• Стартовий номер з чіпом;
• Обслуговування трейлу таймінговою системою від Runstyle;
• Гід учасника;
• Доступ до камер схову;
• Пункти з напоями та харчуванням;
• Медичний супровід;
• Частування їжею та пивом на фініші від Корчма Підкова та Театр пива «Правда» / Pravda Beer Theatre;
• “Варіння” у Чанах з гірськими травами на фініші від Лумшорські Чани;
• Фірмовий сувенір;
• Фотографії з трейлу;
• Призи від спонсорів, партнерів трейлу та Закарпатських еко-виробників;
• Участь в лотереї;
• Участь в AfterParty.

Participants registered - 178 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
2 Roman Boiko Male 1990 Ultra Черкаси ua
4 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
13 Євгеній Івашко Male 1979 BODYZONE Ужгород ua
3 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
74 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
5 Tetiana Danyliv Female 1990 ULTRA Львів ua
70 Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
6 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
7 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
8 Василь Цогла Male 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
9 Даніелла Геворкян Female 1981 Body Zone Ужгород ua
10 Ирина Трегубова Female 1982 BodyZone Ужгород ua
Сергій Расчупкін Male 1990 Расчупкін Мукачево ua
11 Руслан Веремчук Male 1994 Ковель ua
12 Vasyl Dykyi Male 1986 06.45 так норм?) Ужгород ua
14 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
15 Юрій Ворю Male 1995 Закарпатська федерація Шидокан Карате-до Ужгород ua
16 Yevhenii Koniev Male 1979 UniRun Бородянка ua
17 Михайло Дуран Male 1986 - Ужгород ua
18 Zhenya Yakyma Male 1987 U-Run Ужгород ua
19 Віктор Гитик Male 1982 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
171 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
29 Tania Kolesnyk Female 1986 Ужгород ua
20 Маріан Барчі Male 1973 Мукачево ua
22 Олександр Філюк Male 1995 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
Сергій Йовбак Male 1984 SolvoRun Свалява ua
21 Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
23 Андрій Богай Male 1987 Ternopil Trail Тернопіль ua
149 Olesya Смирнова Female 1986 BodyPozitive ? Ужгород ua
24 Natalya Maslovska Female 1981 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
25 Олександр Тодоров Male 1962 Ужгород ua
26 Олена Тодорова Female 1965 Ужгород ua
27 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
Галина Щепанівська Female 1977 TernopilTrail Тернопіль ua
28 Федір Смірнов Male 1986 - Run for fun Ужгород ua
Андрій Соловей Male 1989 Ужгород ua
30 Ромко Задорожний Male 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua
31 Roman Chepil Male 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
32 Ілля Балтін Male 1982 6:45 так норм ?) Ужгород ua
33 Демидов Ілля Male 1994 BodyZone Ужгород ua
34 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
35 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
123 Roman Radakhevych Male 1984 Тернопіль ua
36 Володимир Малиновський Male 1989 Ужгород ua
37 Ігор Кардаш Male 1976 06.45 так норм?) Ужгород ua
38 Stanislav Vivdenko Male 1981 Zakharova Team Київ ua
39 Евген Свирський Male 1980 Мукачево ua
40 Вікторія Варга Female 1979 BodyZone Ужгород ua
41 Zlata Sokolova Female 2003 Ужгород ua
Андрій Менджул Male 1995 Тересва ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів Львів ua
42 Дима Турега Male 1984 Ужгород ua
43 Oleksandr Leshchuk Male 1982 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
68 Mykyta Prus Male 1998 Львів ua
44 Олександр Косован Male 1998 Club Ultra Сторожинець ua
48 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
46 Ольга Магдалевич Female 1987 Ужгород ua
47 Богдана Маркович Female 2003 Хуст ua
50 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
49 Евгения Афанасьева Female 1984 Ужгород ua
51 Павел Трифонов Male 1976 Любитель Ужгород ua
52 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
53 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
54 Мирослава Шершун Female 1978 Body Zone Ужгород ua
55 Любомир Людкевич Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
56 Василь Куськів Male 1990 Івано-Франківськ ua
57 Олег Пудсакулич Male 1986 Ужгород ua
58 Кристина Шейдик Female 1991 Ужгород ua
59 Денис Компанієць Male 1989 Трактор Стій Ужгород ua
60 Віталій Гавадзин Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
61 Yuriy Drobenko Male 1986 Львів ua
62 Анастасия Манико Female 1984 Ужгород ua
63 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
69 Андрій Клебан Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
64 Катерина Чікут Female 1993 -
66 Ivan Zhidov Male 1987 Ir-Run club Іршава ua
65 Юрій Мінець Male 1972 Ужгород ua
67 Олександр Сливканич Male 1982 BODYZONE runclub Ужгород ua
77 Максим Мраморнов Male 1987 Ukrainian Trail League Київ ua
88 Dima Nechvolod Male 1986 UTL Київ ua
71 Olena Korotchuk Female 1976 Орден Святого Кросівка Київ ua
72 Ihor Karuk Male 1974 Орден Святого Кросівка Київ ua
79 Степан Дудаш Male 1989 Ужгород ua
73 Алла Руцинська Female 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) / BodyZone Ужгород ua
Левко Іванчук Male 1992 ULTRA Львів ua
75 Artem OSTAKHOV Male 1982 Trilewy Triathlon Team Ужгород ua
76 Сергій Михайлицький Male 1993 Ужгород ua
78 Анна Ревенко Female 1985 KMRunningClub Київ ua
Аня Гутей Female 1993 Львів ua
80 Ярослав Наріжний Male 1974 Три товстуна Ужгород ua
81 Руслан Пишка Male 1980 Три толстяка Ужгород ua
82 Максим Селменський Male 1986 Три товстуна Ужгород ua
83 Maryan Shtymak Male 1986 Три товстуна Ужгород ua
84 Олександр Прокопенко Male 1986 Ужгород ua
85 Pavlo Spinzha Male 1994 - Київ ua
86 Олег Зубач Male 1981 Івано-Франківськ ua
87 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita Львів ua
89 Галина Марків Female 1994 Миколаїв ua
90 Ярослав Бринько Male 1983 без клубу Ужгород ua
102 Andrii Androshchuk Male 1987 hobo.run Київ ua
91 Сергій Мойся Male 1991 MC RunOk, SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
94 Олександр Пугач Male 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
92 Олександра Малиновська Female 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
93 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
95 Mykhailo Sadovyi Male 1990 Ужгород ua
96 Василь Колька Male 1991 KolkaRun Vinogradiv Виноградів ua
152 Мар\'яна Шелеснак Female 1991 Patrol Poliсе Великий Березний ua
97 Anton Goshta Male 1984 Івано-Франківськ ua
98 Ігор Жовківський Male 1988 BDZN Run Club
Князев Володимир Male 1988 ANIMAL FACTORY INDUSTRIAL GYM Ужгород ua
99 Олександра Кривень Female 1980 Ліга Доброго Бігу Львів ua
100 Maryan Kleban Male 1988 Львів ua
101 Vasyl Rebryk Male 1993 Львів ua
103 Віталія Тем‘янинець Female 1993 BodyZone Ужгород ua
Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
104 Олександр Кулінченко Male 1996 Львів ua
Богдан Купрієнко Male 1987 High Runner's Львів ua
105 Роман Білик Male 1974 NA Львів ua
106 Vitaly Vovchik Male 1979 НЕ МЕЖА Чумальово ua
107 Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
108 Artem Kuznetsov Male 1988 Львів ua
109 Андрій Малиновський Male 1985 Львів ua
110 Юрій Цімболинець Male 1992 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
111 Andrii Lapko Male 1987 Івано-Франківськ ua
112 Oleg Marynych Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
113 Анастасія Черкіс Female 1982 Banda Cherkisyata Ужгород ua
114 Ivan Kushnir Male 1970 Київ ua
118 Лапшин Иван Male 2001 Резвые суслики Запоріжжя ua
115 Оксана Огієвич Female 1984 Київ ua
117 Юлія Щока Female 1988 Ir-Run club Іршава ua
116 Йосип Маланка Male 1977 MaLLanka RuNNing CluBB Приборжавське ua
119 Maksym Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
120 Ігор Шевчук Male 1975
134 Романа Березович Female 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
121 Valerii Shypunov Male 1988 High Runner's Club
122 Ярослав Данко Male 1962 Виноградів ua
124 Василь Шаркадій Male 1959 Онок Онок ua
125 степан лешик Male 1955 Виноградівські дедушки Фанчиково ua
126 Yevhen Zabarylo Male 1985 ГО "КПЗ" Ужгород ua
127 Наталія Ковбаснюк Female 1997 Bodyzone Ужгород ua
Юлія Лізанець Female 1995 BODYZONE Ужгород ua
129 Юрій Венгер Male 1992 Львів ua
130 Sergii Gorbatiuk Male 1988 Київ ua
131 Геннадій Бобров Male 1988 Київ ua
132 Andrei Turynin Male 1985 URUN Ужгород ua
133 Юрій Сідун Male 1984 URun Ужгород ua
135 Oksana Oliiarnyk Female 1995 Avenga
136 Volodymyr Kryvoruka Male 1981 Avenga
137 Юлія Серенко Female 1992 Run21
138 Василь Панько Male 1980 BodyZone Ужгород ua
139 Pavlo Pohuts Male 1992 - Львів ua
151 Ігор Щербанич Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
150 Валерій Найман Male 1986 Патрульна поліція Закарпаття
140 Мирослав Паук Male 1998 Budkiv RuN Львів ua
Lena Shvets Female 1995 Nike Київ ua
Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Trail Тернопіль ua
141 Andrii Kryvokulskyi Male 1982 Ternopil Trail Тернопіль ua
142 Марина Васильєва Female 1980 КМ running club Київ ua
143 Ярослав Федина Male 1996 Львів ua
144 Павло Стойка Male 1988 Bodyzone Run Club Ужгород ua
145 Марта Остапик Female 1999 BodyZone run club Львів ua
158 Василь Шилюк Male 2002 Старий Тараж ua
146 Alex Alexyeyev Male 1980 Білі Вовки Львів ua
147 Oksana Honta Female 1982 Тернопіль ua
148 Назар Мотичак Male 1998 Family Tree Львів ua
128 Богдан Семчишин Male 1998 Family Tree Миколаїв ua
153 Igor Markiv Male 1988 Family Tree Миколаїв ua
154 Ihor Prokaza Male 1988 RADLER Львів ua
155 Вячеслав Гроскопф Male 1973 Ужгород ua
156 Олександр Теребуха Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
157 Yaroslav Demianchuk Male 1992
45 Богдан Добранський Male 1995 ОТГ Зимна Вода Львів ua
159 Serhii Vusatyi Male 1982 Рівне ua
160 Тарас Жук Male 1992 Львів ua
161 Антон Опря Male 1986 Ужгород ua
Андрій Пономаренко Male 1972 АТО Учасник бойових. Клуб Ярміс Київ ua
162 Viktor Dubovenko Male 1979 Львів ua
163 Volodymyr Shyrochuk Male 1993 Львів ua
164 Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
165 Сергій Сметанюк Male 1980 Київ ua
167 Сергій Гребінь Male 1989 Ужгород ua
166 Amy McGoldrick Female 1974
168 Роман Петрухів Male 1993 Львів ua
169 Зореслав Каїнський Male 1978 Dodgi Львів ua
170 Наталія Каїнська Female 1991 Доджі Львів ua
172 Юлія Рубаха Female 1994 Shypshyna Run Club Львів ua
173 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U Львів ua
174 Oleksandra SAMOILOVA Female 2000 Харків ua
175 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
176 Alexander KOVALCHUK Male 1998 Border Guard Service Team Чоп ua
177 Михайло Ворон Male 1987 Копенгаґен dk
179 Валентина Фомишкина Female 1988 Bodyzone Ужгород ua

10+

Individual race

Date: 04 September 2021

Start time: at 10:00

Price: 800 UAH

Limit: 110 participants

(с. Лумшори - озеро Велика Трустя - с. Лумшори):

Довжина: 10+ км

Максимальна висота: 840 мнр

Набір: 400 м

Спуск: 400 м

Контрольний час: 2 години.

30-31.05 - 450 грн
1.06 - 14.07 - 550 грн
15.07 - 15.08 - 650 грн
16.08 - 31.08 - 800 грн

Стартовий пакет:

• Оригінальна медаль фінішера (медаль видається в разі подолання всієї дистанції);
• Фірмовий мішечок RunaRun;
• Фірмовий стаканчик RunaRun;
• Фірмовий баф RunaRun;
• Coldbrew від Muffin. Espresso&brew bar;
• Стартовий номер з чіпом;
• Обслуговування трейлу таймінговою системою від Runstyle;
• Гід учасника;
• Доступ до камер схову;
• Пункти з напоями та харчуванням;
• Медичний супровід;
• Частування їжею та пивом на фініші від Корчма Підкова та Театр пива «Правда» / Pravda Beer Theatre;
• “Варіння” у Чанах з гірськими травами на фініші від Лумшорські Чани;
• Фірмовий сувенір;
• Фотографії з трейлу;
• Призи від спонсорів, партнерів трейлу та Закарпатських еко-виробників;
• Участь в лотереї;

Participants registered - 97 out of maximum of 110

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1001 Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
1077 Karina Shchobak Female 1995 Body Zone run club Ужгород ua
1002 Наталья Данилко Female 1979 Bodyzone Ужгород ua
1028 Іван Гощук Male 1981 Feketa Running club Ужгород ua
1003 Михайло Дуран Male 1986 - Ужгород ua
1004 Антон Прокофєв Male 1989 Ужгород ua
1005 Руслана Дзюба Female 1989 Ужгород ua
Максим Мощак Male 1988 Ужгород ua
1079 Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol police Воловець ua
1007 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
1006 Євген Нергеш Male 1990 Перечин ua
1008 Maksym Prokopiuk Male 1983 Ужгород ua
1009 Eugene Дацюк Male 2000 Ужгород ua
1010 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
1011 Ярослав Сивохоп Male 1978 Ужгород ua
1012 Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
1013 Юрій Пинзеник Male 1981 Ужгород ua
1014 Anna Astafyeva Female 1995 Bodyzone Ужгород ua
1015 Тетяна Струтинська Female 1979 Сонечко Івано-Франківськ ua
1016 Lena Sulima Female 1983 Ultra Львів ua
1017 Dima Korchak Male 1992 Клуб Любителів Бігу (Славутич) Славутич ua
1019 Наталія Ільницька Female 1978
1018 Оксана Дутка Female 1970 Gfamily Ужгород ua
1020 Назар Онуфрів Male 1992 Київ ua
1021 Вікторія Тимошенко Female 1988 Нью-Йорк
1022 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
1023 Тарас Лаба Male 1972 Сонечко
1024 Андрій Кирилюк Male 1982 Run with us Ужгород ua
1025 Марина Соляк Female 1985
1026 Іван Сенчак Male 1971 Сонечко Богородчани ua
1027 Ruslan Koshman Male 1990 Тернопіль ua
1029 Myroslava Betsa Female 1995 Feketa Run Club Ужгород ua
1030 Khrystyna Хома Female 1993 Львів ua
1031 Андрій Соловей Male 1989 Ужгород ua
1032 Дмитро Дорошенко Male 1997 Івано-Франківськ ua
1033 Саша Брикса Male 1979 Сонечко Івано-Франківськ ua
1034 Єгор Овчаренко Male 1981 Ужгород ua
Олег Стащишин Male 1981 Ужгород ua
1035 Dzvina Chornak Female 1987 Ir-Run Сільце ua
Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
1036 Аммар Сапожніков Male 1990 Їж Двіж Одеса ua
1037 Сергей Ткаченко Male 1968 Любитель Ужгород ua
Andrii Lytvyn Male 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
Степан Дудаш Male 1989 Ужгород ua
1038 Олена Науменко Female 1988 Виноградів ua
1039 Анна Гутей Female 1993 Львів ua
1041 Володимир Юртин Male 1967 Динамо Міжгір'я ua
1040 Dima Gulich Male 1986 ЕНЕРГОМОТИВ Київ ua
1042 Uliana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
1043 Kristina Lendel Female 1997 Кротон Іршава ua
1044 Дмитро Одайський Male 1989 Київ ua
1045 Андрій Іванов Male 1972 Ужгород ua
Василь Пилипко Male 1997 Фітнес-центр D51 Ужгород ua
Ivan Levchenko Male 1997 Kozyr Team Хуст ua
1046 Двояк Галина Female 1964 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1047 Віталій Магдинець Male 1988 ua
1048 Олександр Тегза Male 1988 ua
1049 Степан Білий Male 1998 . Суховоля ua
1050 Максим Романюк Male 1996 _
1051 Валерія Каменецька Female 1994 -
Сергій Меткий Male 1994 Львів
1053 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
1054 Konstantin Blazhevych Male 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua
1055 Олег Рошко Male 1982 Ужгород ua
1056 Мирослав Гаєвський Male 1991 Львів ua
1057 Микола Гук Male 1985 Bodyzone Ужгород ua
1058 Іван Чернов Male 1989 Gutsul Running Club
1059 Igor Tyshchenko Male 1987
1060 Sasha Babii Female 1991 Body Zone Ужгород ua
1061 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1062 Людмила Данько-Товтин Female 1980 - Ужгород ua
1063 Наталія Бабинець Female 1990 Мукачево ua
1065 Max Sidorsky Male 1981 Донецьк ua
1064 Olena Kaigorodova Female 1989 Київ ua
1066 Vika Gytnik Female 1987 Gutsul Running Club
1067 Екатерина Бурла Female 1991 Avenga Львів ua
1068 Oleksandra Pashkevych Female 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1069 Томаш Симкович Male 1990 Ужгород ua
1080 Ілля Munerov Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Великий Березний ua
1070 Віталій Ящищак Male 1986 Ужгород ua
1071 Оксана Марусинец Female 1984 BDZN Мукачево ua
1072 Peter Belei Male 1987 -
Dima Kikaleishvili Male 1990 IR-RUN-CLUB Іршава ua
1052 Ірина ОСАДЧУК Female 1982 Open Sport Ужгород ua
1073 Надежда Бабенко Female 1978 D51 Ужгород ua
1084 Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1074 Andrew Bobonich Male 1991 - Ужгород ua
1075 Ігор Рябець Male 1980 Ужгород ua
1076 Rostyslav Trotsiuk Male 1991 Ужгород ua
1078 Юлія Лізанець Female 1995 BODYZONE Ужгород ua
1082 Ростислав Нергеш Male 1992 Патрульна поліція Ужгород ua
1081 Олексій Лукашенко Male 1961 Берегове ua
1083 Ткаченко ЛЮБОВ Female 1981 Патрульна поліція
1085 Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Trail Тернопіль ua
Василь Широчук Male 1962 UIA Львів ua
1086 Антон Савкулич Male 1989 Body zone Ужгород ua
1087 Євген Дудкін Male 1987 Ужгород ua
1088 Іванов Костянтин Male 1985 Бухлоход Ужгород ua
Ян Біляк Male 2000 Open Sport Ужгород ua
1089 Радіон Кіштулинець Male 1986 Open Sport Ужгород ua
1090 Олег Коваль Male 1985 Ir-Run Club Іршава ua
1091 Василий Готра Male 1980 Fit life
1092 Ірина Брикса Female 1983 Сонечко Івано-Франківськ ua
1093 Максим Визнюк Male 1997 Львів ua
Arsen Ryashko Male 1994 BodyZone / U-Run / BodyPozitiv / PivnoyMaster Ужгород ua
1094 Яна Ворон Female 1992 Копенгаґен dk
1095 Олександра Данко Female 1985 BodyZone Ужгород ua
1096 Юлия Калушка Female 1990 УБК Київ ua
1097 Ігор Шинкарюк Male 1985 Елерон Мукачево ua

2 Comments:

  1. Олексій Куруца

    Вітаю! Сьогодні #GlobalRunningDay – Всесвітній день бігу!
    Бажаю всім нових досягнень та будьте здорові!
    Всім біг!

    1. Микола Радченко

      Навзаємо!!! Біжимо далі)

Leave a comment