Полтавська ніч 2018

15 September 2018 Running / Полтава / Poltava Run

10k 5k Корпоративний забіг

Унікальне дійство, котре поєднає між собою дух історії старої Полтави, спорт, романтику вересневої ночі, світло та музику. Не проґавте!

 

Дистанції
• 10 км, ліміт подолання дистанції –1,5 години;
• 5 км, ліміт подолання дистанції - 45 хвилин.

 

Програма забігу
16:00- відкриття стартового містечка;
16:00-19:30 - видача стартових пакетів учасникам;
19:30 - 19:45 – відкриття заходу;
19:45 - 19:55 - розминка учасників;
20:00 - старт забігу на 5км (заліковий час 45 хвилин);
20:00 - старт забігу на 10км (заліковий час 1:30 год);
21:45 - 22:00 – нагородження переможців забігу на 5км та 10 км, розважальна програма;
22:00 - 23:00 – Pre-party«Полтавська ніч»;
23:00 – закриття бігового заходу.

10k

Individual race

Date: 15 September 2018

Start time: at 20:00

Price: 350 UAH from 11 September 2018 — 450 UAH

Price: 450 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 195

Participants registered - 176 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 182, Олена Маркелова

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Сергій Росс Male 1981 Running club Poltava Запоріжжя ua
2 Тимур Мхитарян Male 1975 Running Club Poltava Полтава ua
3 Тетяна Шевеленко Female 1980 Running Club Poltava Полтава ua
Alexander Khyzhnyak Male 1993 Полтава ua
19 Vyacheslav Panasyuk Male 1974 Running Club Poltava Полтава ua
62 Анна Гончарко Female 1989 Running club Poltava Полтава ua
4 Наталія Алєксєєнко Female 1984 Running Club Poltava Полтава ua
20 Артем Гладыщук Male 1994 Running Club Poltava Харцизьк ua
5 Ольга Шепель Female 1981 Running CLUB Poltava Полтава ua
Олександр Дуденко Male 1989 Beetroot Полтава ua
6 Анна Маслова Female 1978 Running Club Poltava Полтава ua
7 Inna Golovko Female 1982 Running club Poltava Полтава ua
14 Євген Ємельяненко Male 1983 Running club Poltava Полтава ua
13 Тетяна Ємельяненко Female 1982 Полтава ua
48 Татьяна Лукоминская Female 1972 Running Club Poltava Полтава ua
8 Олександр Росляков Male 1974 ПААЗ Полтава ua
12 Олена Стрільчук Female 1974 RCP Полтава ua
9 Марина Желєзкіна Female 1986 ПААЗ Полтава ua
54 Лідія Кретова Female 1983 RunningClubPoltava Полтава ua
10 Віктор Українець Male 1978 Полтава ua
11 Анна Курганська Female 1997 Полтава ua
Богдан Гарвиш Male 1996 Полтава ua
17 Марина Бабута Female 1990 - Горішні Плавні ua
15 Вова Билим Male 1985 Полтава ua
16 Віталій Помазан Male 1972 Полтава ua
18 Вадим Щербань Male 1995 Біла Церква ua
21 Ігор Маврін Male 1981 Running Club Poltava Полтава ua
22 Андрей Якименко Male 1974 Running Club Poltava Полтава ua
24 Dima Demchenko Male 1989 Без клубу Полтава ua
23 Ольга Гутыря Female 1985 ПААЗ Полтава ua
129 Anya Fomivka Female 1994 RunningClubPoltava Полтава ua
57 Konstantin Zharoed Male 1984 Полтава ua
31 Сергій Котолевський Male 1988 Running CLUB Poltava Краматорськ ua
25 Алёна Шевченко Female 1984 ПААЗ Полтава ua
26 Vitaliy Taranenko Male 1983 Nova Poshta Полтава ua
47 Олег Ричик Male 1970 Running Club Poltava
66 Александр Бережной Male 1993 RanningClabPoltava Полтава ua
27 Kateryna Chervinka Female 1988 Київ ua
28 Yuriy Chervinka Male 1982 Полтава ua
29 Олександр Осадчий Male 1960 Гербалайф Полтава ua
30 Ілля Кириленко Male 1985 Київ ua
Алла Назаренко Female 1982 Полтава ua
34 Володимир Солонар Male 1985 Полтава ua
Артем Павлов Male 1988 Runing club Poltava Полтава ua
32 Oleg Lovyshko Male 1974 Полтава ua
33 Олеся Войтова Female 1981 Полтава ua
35 Юрий Урсой Male 1967 Харків ua
36 Евгения Письменная Female 1986 Харків ua
Юля Кушнир Female 1989 NPGRC Poltava Полтава ua
37 Сергій Байрак Male 1985
42 Сергей Якименко Male 1970 RCP Полтава ua
38 Tamara Igush Female 1972 Running Club Poltava Полтава ua
Михайло Устименко Male 1985 Полтава ua
39 Вадим Алєксєєнко Male 1978 Полтава ua
40 Павел Яресько Male 1992 Полтава ua
41 Максим Помазан Male 2002 Полтава ua
87 Борис Корниец Male 2003 Полтава ua
65 Дмитро Мельничук Male 1988 Running club Poltava Полтава ua
45 Андрій Шепель Male 1981 Running Club Poltava Полтава ua
46 Ярослава Бондаренко Female 1992 Wolf Zone Одеса ua
100 Маргарита Ніколаєнко Female 1997 Running club Poltava Полтава ua
74 Марк Левшин Male 1995 Sumy Running Club Суми ua
50 Коломоец Андрей Male 1983 Дніпро? ua
51 Евгений Кущ Male 1988 Немає Полтава ua
52 Олександр Борисюк Male 1977 RunningClubPoltava Полтава ua
53 Misha Piatko Male 1987 Полтава ua
72 Вадим Гарбуз Male 1990 Sumy Running Club Тростянець ua
55 Volodymyr Udovychenko Male 1984 ДЮСШ "СОКІЛ" Київ ua
56 Александр Кудрявцев Male 1986 Nike Running Club
96 Vitalii Sen Male 1984 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
58 Alex Belozertsev Male 1983 Running Club Poltava Полтава ua
68 Марина Пасічник Female 1983 Решетилівка ua
Марина Пасычник Female 1983 Сам собі клуб Решетилівка ua
Сергій Волошин Male 1982 Форест Харків ua
59 Алексей Барбарош Male 1990 Полтава ua
Игорь Солоп Male 1996 Полтава ua
60 Иван Благодир Male 1981 Полтава ua
61 Никита Кравцов Male 1991 Kravtsov TEAM Харків ua
64 Yi Bao Male 1989 Running club Poltava
63 Юрій Башлій Male 1986 Running club Poltava Зіньків ua
73 Дар’я Чепіжна Female 1987 NPGRC Poltava Полтава ua
69 Анастасія Мелконян Female 1992 Running Club Poltava Полтава ua
90 Наталія Бабир Female 1980 Цукерня Полтава ua
175 Артем Фургас Male 1991 Running club Poltava
71 Roman Polkovnikov Male 1990 Level Up Полтава ua
135 Дмитро Кішко Male 1978 Полтава ua
88 Олексій Мухін Male 1988 Полтава ua
75 Alex Velychko Male 1992 Опішня ua
76 Alina Oliynyk Female 1993 Опішня ua
101 Dimka Oskoma Male 1999 Centurion Полтава ua
Антон Крупицький Male 1999 Полтава ua
79 Андриан Литовченко Male 1980 NewRun Club Полтава ua
98 Паша Леонов Male 1981 Полтава ua
110 Євгеній Мавлетбаєв Male 1993 Полтава ua
Ярослав Вівтоніченко Male 1997 Полтава ua
78 Дмитро Левошко Male 1990
81 Геннадий Глушенко Male 1969 Kravtsov TEAM Харків ua
106 Елена Василец Female 1973 Полтава ua
Іра Божок Female 1996 Полтава ua
Євген Пригода Male 1990 Полтава ua
134 Євген Пригода Male 1990 Полтава ua
139 Ирина Гладкохатая Female 1989 Ranning clubPoltava Полтава ua
80 Ольга Волощук Female 1975 Полтава ua
128 Yuliya Kasyanenko Female 1987 Полтава ua
82 Дмитро Чеглаков Male 1984 Полтава ua
83 Vasilj Tsybulko Male 1982 Полтава ua
84 Людмила Чорна Female 1969 Глобине ua
85 Андрій Папій Male 1992 Running club Poltava Полтава ua
44 Аліна Шандиба Female 1988 Sumy Running Club Охтирка ua
107 Ігор Наливайко Male 1990 Пасічник Полтава ua
86 Lev Bidiuk Male 2006 Полтава ua
102 Мария Бугаевская Female 1992 Полтава ua
89 Микола Радлінський Male 1985 Аполлон и Я Полтава ua
Юрій Микитенко Male 1993 Полтава ua
91 Марія Власова Female 1981 New Run club Полтава ua
92 Євгеній Похилько Male 1995 Полтава ua
Макс Кухта Male 1997 Running club Poltava Полтава ua
Макс Кухта Male 1997 Running club Poltava Полтава ua
93 Вячеслав Антоненко Male 1976 Полтава ua
94 Антон Тонконог Male 1978 Полтава ua
95 Марина Маврина Female 1985 Полтава ua
97 Петро Медвідь Male 1966 Полтава ua
99 Ясько Вячеслав Male 1981 ГО "Клуб мама і я" Полтава ua
105 Ірина Калініченко Female 1990 Полтава ua
Cyprian Czop Male 1975 Католицька Парафія Воздвиження Хреста Господнього Полтава ua
104 Антон Маслов Male 2000 Running Club Poltava Полтава ua
103 Олег Дорошенко Male 1979 Полтава ua
109 Олександр Лавренко Male 1989 Полтава ua
127 Вадим Дорогобід Male 1990
108 Віталій Сологуб Male 1986 Полтава ua
111 Марина Полищук Female 1992 Полтава ua
112 Olena Manko Female 1987 Полтава ua
113 Владислав Головко Male 1970 STARLIFE Гадяч ua
114 Анна Хмелик Female 1978 STARLIFE Полтава ua
115 Алла Назаренко Female 1982 STARLIFE Полтава ua
116 Віталій Копишинський Male 1983 STARLIFE Полтава ua
117 Роман Цінченко Male 1981 STARLIFE Полтава ua
118 Олександр Кострубяк Male 1971 STARLIFE Полтава ua
119 Сергій Снісар Male 1986 STARLIFE Полтава ua
120 Сергей Беленький Male 1978 NewRun Club Полтава ua
121 Павел Калиниченко Male NewRun Club Полтава ua
122 Станислав Ромась Male 1978 NewRun Club Полтава ua
123 Иван Лычковаха Male 1986 NewRun Club Полтава ua
124 Андрей Худолей Male 1984 NewRun Club Полтава ua
125 Олександр Христюк Male 1987 NewRun Club Полтава ua
126 Анастасия Еременко Female 1992 NewRun Club Полтава ua
174 Владислав Кольвах Male 2003 Полтава ua
130 Олександр Федченко Male 1982 Решетилівка ua
131 Назар Миринець Male 1996 Полтава ua
132 Костянтин Лук\'яненко Male 1974 Полтава ua
133 Vitaliy Sizonenko Male 1989 Католицька Парафія Воздвиження Хреста Господнього Полтава ua
140 Ольга Кузуб Female 1991 Running club poltava Полтава ua
136 Артем Федій Male 1994 Полтава ua
Dmytro Batrak Male 1988 Клб Пирятин Пирятин ua
137 Микола Лисогор Male 1990 Полтава ua
138 Aleksandr Mordasov Male 1984 Level Up Київ ua
182 Олена Маркелова Female 1986 Running club Poltava Полтава ua
167 Богдан Джеджелій Male 1988 ПААЗ Полтава ua
168 Марина Поліщук Female 1992 ПААЗ Полтава ua
169 Олександр Дзюба Male 1986 ПААЗ Полтава ua
170 Віктор Озерний Male 1985 ПААЗ Полтава ua
171 Олександр Голуб Male 1992 ПААЗ Полтава ua
141 Роман Повзик Male 1990 Yoda Consult Полтава ua
143 Юлія Гончаренко Female 1996 Yoda Consult Полтава ua
144 Дмитро Іщенко Male 1995 Полтава ua
145 Олег Голоборщий Male 1995 Digicode Полтава ua
146 Евгений Рочев Male 1989 Аврора team Полтава ua
147 Дмитро Батрак Male 1988 НДЕКЦ Полтава ua
148 Алена Рочева Female 1990 Аврора team Полтава ua
149 Екатерина Кислая Female 1997 Аврора team Полтава ua
150 Евгений Аниброев Male 1995 Аврора team Полтава ua
151 Марина Власенко 1988 Аврора team Полтава ua
152 Игорь Скоробогатько Male 1987 Аврора team Полтава ua
153 Анна Зинченко Female 1998 Аврора team Полтава ua
154 Анна Богачева Female 1988 Аврора team Полтава ua
155 Игорь Горелов Male 1990 Аврора team Полтава ua
156 Тарас Панасенко Male 1987 Аврора team Полтава ua
157 Анна Горшунова Female 1991 Аврора team Полтава ua
158 Богдан Коваль Male 1992 Аврора team Полтава ua
159 Карина Тесленко Female 1991 Аврора team Полтава ua
160 Катерина Федорова Female 1986 SoloWay Полтава ua
173 Іван Глива Male 1992 Strasimeno Мала Павлівка ua
161 Виталий Жигура Male 1988 Аврора team Полтава ua
162 Сергій Ромашко Male 1994 Аврора team Полтава ua
163 Анна Павлова Female 1998 СМС Полтава ua
164 Дмитро Бережний Male 1993 СМС Полтава ua
165 Олександр Стеценко Male 1994 Полтава ua
166 Ігор Вуйко Male 1988 Поза клубами Решетилівка ua
172 Валентина Забоєнко Female 1977 Полтава ua
176 Олександр Лукошин Male 1947 Еней ua
177 Алла Солодовник Female 1979 Полтава ua
178 Дмитро Геращенко Male 1983 NewRun Полтава ua
179 Сергій Наслєдніков Male 1971 UKRNAFTA Полтава ua
180 Іра Шевчук Female 1991 ХНУПС Харків ua
181 Сергій Матицін Male 1980 STARLIFE Полтава ua

5k

Individual race

Date: 15 September 2018

Start time: at 20:00

Price: 350 UAH from 11 September 2018 — 450 UAH

Price: 450 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 199

Participants registered - 180 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 189, Александр Сысолятин

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Владислав Гордієнко Male 1988 Running club Poltava Полтава ua
Юлия Юдичева Female 1978 Нова пошта Полтава ua
11 Микола Мазний Male 1993 СКІФ Суми ua
Алина Шевченко Female 1989 Полтава ua
Artem Malofeev Male 1985 Полтава ua
2 Анна Шавиро Female 1982 Полтава ua
3 Андрій Шаповал Male 1983 Професіонал Полтава ua
8 Алла Кашпіровська Female 1986 Полтава ua
21 Андрей Дубик Male 1975
4 Ірина Мягкова Female 1983 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
5 Наталья Титова Female 1981 Полтава ua
6 Антон Тітов Male 1981 Полтава ua
9 Ілля Кербут Male 2009 Полтава ua
10 Галина Кербут Female 1986 Полтава ua
7 Eвген Баранов Male 1983 Професiонал Полтава ua
25 Вита Пугач Female 1978 ТеплоТема team Полтава ua
Дмитрий Медведев Male 1986
12 Олександр Смірнов Male 1983 RB Полтава ua
13 Владлен Шевченко Male 1992 The aim club Полтава ua
14 Валерій Пищида Male 1973 Варва ua
37 Світлана Корж Female 1986 Полтава ua
17 Марина Франчук Female 1984 Running club Poltava: Полтава ua
16 Вова Козир Male 2001 Полтава ua
15 Ганна Малініченко Female 1987
158 Вікторія Баберя Female 1993 Полтавська Платформа team Полтава ua
18 Сергій Педич Male 1992 Полтава ua
20 Софія Бондаренко Female 2005 - Полтава ua
19 Юрій Бардін Male 1976 Полтава ua
22 Стас Гурін Male 1992 Полтава ua
41 Николай Власов Male 1982 NewRun club Полтава ua
23 Natasha Didenko Female 1983 Global Run Club NP Полтава ua
36 Влад Шавиро Male 2005 Школа чемпіонів Полтава ua
189 Александр Сысолятин Male 1967 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
64 Max Lukominskyi Male 1993 Running club Poltava Полтава ua
63 Марина Левчук Female 1987 Полтава ua
165 Инна Устинова Female 1984 Running Club Poltava Полтава ua
Ірина Ренкевич Female 1981 Полтава Полтава ua
24 Наталия Вьюнник Female 1975 Полтава ua
26 Роман Бовкун Male 1979 ТеплоТема team Полтава ua
27 Валерій Матевосян Male 1985 ТеплоТема team Полтава ua
28 Юлія Пшенична Female 1991 ТеплоТема team Полтава ua
29 Юрій Пшеничний Male 1995 ТеплоТема team Полтава ua
30 Максим Мошура Male 1983 ТеплоТема team Полтава ua
31 Євген Кулик Male 1983 ТеплоТема team Полтава ua
32 Ольга Ладур Female 1988 ТеплоТема team Полтава ua
33 Маргарита Дика Female 1997 ТеплоТема team Полтава ua
34 Тетяна Дольнік Female 1985 ТеплоТема team Полтава ua
35 Світлана Козловська Female 1969 ТеплоТема team Полтава ua
62 Тамара Корсун Female 1968 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
157 Альона Гончаренко Female 1990 Полтавська Платформа team Полтава ua
38 Микола Німець Male 1968 Полтава ua
Юля Шпитяк Female 1993 Полтава ua
65 Аліна Милостюк Female 1993 Решетилівка ua
97 Іщенко Андрій Male 2002 Banzai Полтава ua
46 Олена Рожко Female 1980 Полтава ua
39 Олександра Вергун Female 1982 Кременчук ua
42 Sergey Manik Male 1993 Can`t Stop Полтава ua
40 Maks Yakovenko Male 1983 SKAZHENI KARASI Полтава ua
138 Яна Нижник Female 1994 Лубни ua
43 Andrii Odiakov Male 1977 Полтава ua
51 Наталия Пономарёва-Омельченко Female 1983 Полтава ua
Олена Григорова Female 1997
44 Yuliia Shevchenko Female 1995 The aim club Полтава ua
45 Артем Артамонов Male 1991 Полтава ua
47 Яна Авраменко Female 1985 Полтава ua
48 Микола Безрук Male 1991 Полтава ua
49 Христина Князєва Female 1993 Дніпро? ua
50 Ганна Кравець Female 2007 Полтава ua
87 Olga Stenko Female 1978 Полтава ua
52 Олексій Кузнецов Male 1985 New Horizons team Полтава ua
53 Тетяна Гордійченко Female 1992 New Horizons team Полтава ua
54 Олександр Бовкун Male 1987 New Horizons team Полтава ua
55 Іван Одиниця Male 1994 New Horizons team Полтава ua
56 Роман Сало Male 1989 New Horizons team Полтава ua
57 Ванда Бредун Female 1989 New Horizons team Полтава ua
58 Андрій Головня Male 1989 New Horizons team Полтава ua
59 Іван Сватенко Male 1987 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
177 Ірина Божок Female 1996 Полтава ua
Sofia Grigorian Female 1991 Полтава ua
Анатолій Шпитяк Male 1918 Полтава ua
60 Євген Таранніков Male 1982 UGTC Полтава ua
61 Ярослав Корсун Male 1967 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
184 Світлана Міц Female 1992 Strong gym Полтава ua
66 Дмитро Тонконог Male 2005 Полтава ua
67 Наталія Горпинич Female 1976 Велодвиж Париж Полтава ua
68 Ольга Шамота Female 1984 Велодвиж Париж Полтава ua
69 Ігор Прокопенко Male 1986 Велодвиж Париж Полтава ua
70 Сергій Телянов Male 1981 Полтава ua
71 Наталія Коваленко Female 1986 Полтава ua
72 Алла Осауленко Female 1987 Полтава ua
73 Олександр Осауленко Male 2014 Полтава ua
Ольга Герега Female 1990 Полтава ua
Олександр Дорошенко Male 1974 Полтава ua
99 Тетяна Панасюк Female 1972 Running Club Poltava Полтава ua
88 Андрей Ворошилов Male 1979 Полтава ua
75 Yulia Obelets Female 1989 Нові Санжари ua
76 Олександр Чернорук Male 1974 НДЕКЦ Полтава ua
77 Іра Білокур Female 1987 ----------------------------------- Полтава ua
78 Анна Егорова Female 1976 Спартак Жим Полтава ua
79 Елена Рудим Female 1986 Спартак Жим Полтава ua
80 Дарья Сульженко Female Спартак Жим Полтава ua
81 Сергій Пошивайло Male 1975 STARLIFE Зіньків ua
82 Іра Онищенко Female 1989 STARLIFE Гребінка ua
83 Олександр Осадчий Male 1981 STARLIFE Гадяч ua
84 Світлана Осадча Female 1982 STARLIFE Гадяч ua
85 Наталія Липівець Female 1971 STARLIFE Гадяч ua
86 Анна Мосиенко Female 1992 NewRun Club Полтава ua
89 Артем Бутович Male 1990 Скажені карасі Полтава ua
93 Vladimir Chernysh Male 1989 в клубе не состою Полтава ua
90 Артур Кобзар Male 1990 Полтавська Платформа team Полтава ua
91 Аліса Канюка Female 2007 Полтава ua
100 САНЯ МАСЛАК Male 1985 REDRUN Лубни ua
169 Дар\'я Гостудим Female 2002 --- Петрівка ua
Юрій Оніщенко Male 1972 Полтава ua
Marina Ulko Female 1989 Run Ukraine Полтава ua
Sasha Kolodiy Male 1983 Київ ua
92 Vitaliy Zhdanov Male 1990 Пусто Полтава ua
94 Наталія Норіцина Female 1993 Полтавська Платформа team Полтава ua
95 Yana Salai Female 1994 Полтава ua
96 Каріна Тютюнник Female 1995 Полтавська Платформа team Полтава ua
98 Юрій Шавиро Male 1978 Школа чемпіонів Полтава ua
142 Стефанія Troshchak Female 1978 Полтава ua
144 Маркіян Трощак Male 1980 Полтава ua
143 Назарій Трощак Male 2003 Полтава ua
145 Юлія Мхітарян Female 1987 Полтава ua
156 Надія Кобзар Female 1991 Полтавська Платформа team Полтава ua
101 Ольга Шамота Female 1978 Спартак Жим Полтава ua
102 Виктория Дорош Female 1975 Спартак Жим Полтава ua
103 Олена Міщенко Female 1978 Ракети Хорола team Хорол ua
104 Світлана Міщенко Female 1980 Ракети Хорола team Хорол ua
105 Ірина Філь Female 1976 Ракети Хорола team Хорол ua
106 Сергій Міщенко Male 1978 Ракети Хорола team Хорол ua
107 Олена Хміль Female 1977 Ракети Хорола team Хорол ua
108 Олександр Сурмач Male 1980 Ракети Хорола team Хорол ua
109 Тетяна Дорошенко Female 1976 Ракети Хорола team Хорол ua
110 Світлана Коваль Female 1974 Ракети Хорола team Хорол ua
111 Олег Василенко Male 1992 Полтава ua
112 Елена Резник Female 1974 Полтава ua
113 Дмитро Сенчакович Male 1989 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
114 Світлана Варвянська Female 1981 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
155 Вадим Ямщиков Male 1987 Полтавська Платформа team
116 Наталія Камерзан Female 1989 NewRun Club Полтава ua
117 Ірина Литовченко Female 1988 NewRun Club Полтава ua
118 Сергій Бутко Male 1989 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
123 Марина Проценко Female 1995 NewRun Club Полтава ua
124 Артем Литовченко Male 2005 NewRun Club Полтава ua
125 Катерина Півень Female 2004 Полтава ua
126 Паша Осадчий Male 2002 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
127 Юрий Шильцын Male 1986 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
128 Дмитрий Ковнев Male 1985 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
129 Ольга Дригайло Female 1985 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
130 Наташа Почарська Female 1967 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
134 Александр Литвиненко Male 1976 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
131 Вера Осадчая Female 1968 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
132 Максим Бобровский Male 2001 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
133 Роман Сулима Male 1995 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
139 Олександр Надаховський Male 1994 Tardi Outlet Лубни ua
140 Яна Проданець Female 1994 Tardi Outlet Лубни ua
141 Тетяна Риженко Female 1983 Tardi Outlet Лубни ua
146 Денис Киливник Male 1989 Аврора team Полтава ua
147 Юлия Крамаренко Female 1992 Аврора team Полтава ua
148 Тетяна Кібець Female 1989 Аврора team Полтава ua
149 Інна Фисун Female 1994 Аврора team Полтава ua
150 Вікторія Козуліна Female 1983 Аврора team Полтава ua
151 Вадим Фисун Male 1994 Аврора team Полтава ua
152 Дмитрий Горпинченко Male 1993 Аврора team Полтава ua
153 Евгений Садиков Male 1985 Аврора team Полтава ua
Богдан Перепелиця Male 1995 Полтава ua
167 Юрій Суліма Male 2004 Басейн Дельфін Полтава ua
168 Катерина Суліма Female 2004 Басейн Дельфін Полтава ua
183 Марина Палiй Female 1983 Полтава ua
170 Наталія Давиденко Female 1991 Петрівка ua
171 Владислав Веряскін Male 2002 Петрівка ua
172 Ангеліна Дряпак Female 2001 Петрівка ua
173 Ілля Плугатар Male 2002 Петрівка ua
174 Валентин Іваненко Male 2002 Петрівка ua
Yulia Horodchanina Female 1991 - Полтава ua
154 Юрій Ліхачов Male 1982 СМС Полтава ua
159 Ольга Клименко Female 1987 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
Андрій К. Male 1997 ГГГ Полтава ua
Павел Яресько Male 2000 Flesh
175 Аміна Костенко Female 2002 Петрівка ua
176 Єлизавета Стеценко Female 2002 Петрівка ua
160 Антон Чепижный Male 1990 Полтава ua
180 Роман Горохов Male 2002 Нова Кочубеївка ua
161 Vadim Zapasnyy Male 1977 Полтава ua
Кирилл Сидак Male 2007 Полтава ua
162 Антон Фалтинський Male 1964 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
163 Даниил Политучий Male 2003 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
164 Ірина Денисова Female 1991 Полтава ua
166 Дмитро Усов Male 1987 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua
178 Жанна Ніколенко Female 1975 Running Club Poltava Полтава ua
179 Катя Тюленева Female 1996 TEAM HERBALIFE team Полтава ua
181 Анастасия Власенко Female 1993 Полтава ua
182 Максим Седаков Male 1994 Сам по себе
185 Лідія Дика Female 1978 ТеплоТема team Полтава ua
186 Андрій Бовкун Male 1955 ТеплоТема team Полтава ua
187 Артур Матевосян Male 1982 ТеплоТема team Полтава ua
188 Егор Мычко Male 2003 ua

Корпоративний забіг

Individual race

Price: free

В залік береться 7 кращих результатів на дистанції 5 км від команди. Переможцем вважається команда з найменших сумарним часом проходження дистанції першими сімома її учасниками. Команда попадає в залік, якщо дистанцію від команди подолали не менше 7 бігунів.

Leave a comment