Полтавська ніч 2018

15 Вересня 2018 Біг / Полтава / Poltava Run

10k 5k Корпоративний забіг

Унікальне дійство, котре поєднає між собою дух історії старої Полтави, спорт, романтику вересневої ночі, світло та музику. Не проґавте!

 

Дистанції
• 10 км, ліміт подолання дистанції –1,5 години;
• 5 км, ліміт подолання дистанції - 45 хвилин.

 

Програма забігу
16:00- відкриття стартового містечка;
16:00-19:30 - видача стартових пакетів учасникам;
19:30 - 19:45 – відкриття заходу;
19:45 - 19:55 - розминка учасників;
20:00 - старт забігу на 5км (заліковий час 45 хвилин);
20:00 - старт забігу на 10км (заліковий час 1:30 год);
21:45 - 22:00 – нагородження переможців забігу на 5км та 10 км, розважальна програма;
22:00 - 23:00 – Pre-party«Полтавська ніч»;
23:00 – закриття бігового заходу.

10k

10 км

Дата: 15 Вересня 2018

Початок: о 20:00

Вартість: 350 грн. (з 11 Вересня 2018 — 450 грн.)

Вартість 450 грн.

Ліміт: 300 учасників

Загалом заявок: 195

Зареєстрованих учасників - 176 з максимальних 300
Останній присвоєний стартовий номер - 182, Олена Маркелова

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Сергій Росс Чол 1981 Running club Poltava Запоріжжя ua $
2 Тимур Мхитарян Чол 1975 Running Club Poltava Полтава ua $
3 Тетяна Шевеленко Жін 1980 Running Club Poltava Полтава ua $
Alexander Khyzhnyak Чол 1993 Полтава ua
19 Vyacheslav Panasyuk Чол 1974 Running Club Poltava Полтава ua $
62 Анна Гончарко Жін 1989 Running club Poltava Полтава ua $
4 Наталія Алєксєєнко Жін 1984 Running Club Poltava Полтава ua $
20 Артем Гладыщук Чол 1994 Running Club Poltava Харцизьк ua $
5 Ольга Шепель Жін 1981 Running CLUB Poltava Полтава ua $
Олександр Дуденко Чол 1989 Beetroot Полтава ua
6 Анна Маслова Жін 1978 Running Club Poltava Полтава ua $
7 Inna Golovko Жін 1982 Running club Poltava Полтава ua $
14 Євген Ємельяненко Чол 1983 Running club Poltava Полтава ua $
13 Тетяна Ємельяненко Жін 1982 Полтава ua $
48 Татьяна Лукоминская Жін 1972 Running Club Poltava Полтава ua $
8 Олександр Росляков Чол 1974 ПААЗ Полтава ua $
12 Олена Стрільчук Жін 1974 RCP Полтава ua $
9 Марина Желєзкіна Жін 1986 ПААЗ Полтава ua $
54 Лідія Кретова Жін 1983 RunningClubPoltava Полтава ua $
10 Віктор Українець Чол 1978 Полтава ua $
11 Анна Курганська Жін 1997 Полтава ua $
Богдан Гарвиш Чол 1996 Полтава ua
17 Марина Бабута Жін 1990 - Горішні Плавні ua $
15 Вова Билим Чол 1985 Полтава ua $
16 Віталій Помазан Чол 1972 Полтава ua $
18 Вадим Щербань Чол 1995 Біла Церква ua $
21 Ігор Маврін Чол 1981 Running Club Poltava Полтава ua $
22 Андрей Якименко Чол 1974 Running Club Poltava Полтава ua $
24 Dima Demchenko Чол 1989 Без клубу Полтава ua $
23 Ольга Гутыря Жін 1985 ПААЗ Полтава ua $
129 Anya Fomivka Жін 1994 RunningClubPoltava Полтава ua $
57 Konstantin Zharoed Чол 1984 Полтава ua $
31 Сергій Котолевський Чол 1988 Running CLUB Poltava Краматорськ ua $
25 Алёна Шевченко Жін 1984 ПААЗ Полтава ua $
26 Vitaliy Taranenko Чол 1983 Nova Poshta Полтава ua $
47 Олег Ричик Чол 1970 Running Club Poltava $
66 Александр Бережной Чол 1993 RanningClabPoltava Полтава ua $
27 Kateryna Chervinka Жін 1988 Київ ua $
28 Yuriy Chervinka Чол 1982 Полтава ua $
29 Олександр Осадчий Чол 1960 Гербалайф Полтава ua $
30 Ілля Кириленко Чол 1985 Київ ua $
Алла Назаренко Жін 1982 Полтава ua
34 Володимир Солонар Чол 1985 Полтава ua $
Артем Павлов Чол 1988 Runing club Poltava Полтава ua
32 Oleg Lovyshko Чол 1974 Полтава ua $
33 Олеся Войтова Жін 1981 Полтава ua $
35 Юрий Урсой Чол 1967 Харків ua $
36 Евгения Письменная Жін 1986 Харків ua $
Юля Кушнир Жін 1989 NPGRC Poltava Полтава ua
37 Сергій Байрак Чол 1985 $
42 Сергей Якименко Чол 1970 RCP Полтава ua $
38 Tamara Igush Жін 1972 Running Club Poltava Полтава ua $
Михайло Устименко Чол 1985 Полтава ua
39 Вадим Алєксєєнко Чол 1978 Полтава ua $
40 Павел Яресько Чол 1992 Полтава ua $
41 Максим Помазан Чол 2002 Полтава ua $
87 Борис Корниец Чол 2003 Полтава ua $
65 Дмитро Мельничук Чол 1988 Running club Poltava Полтава ua $
45 Андрій Шепель Чол 1981 Running Club Poltava Полтава ua $
46 Ярослава Бондаренко Жін 1992 Wolf Zone Одеса ua $
100 Маргарита Ніколаєнко Жін 1997 Running club Poltava Полтава ua $
74 Марк Левшин Чол 1995 Sumy Running Club Суми ua $
50 Коломоец Андрей Чол 1983 Дніпро? ua $
51 Евгений Кущ Чол 1988 Немає Полтава ua $
52 Олександр Борисюк Чол 1977 RunningClubPoltava Полтава ua $
53 Misha Piatko Чол 1987 Полтава ua $
72 Вадим Гарбуз Чол 1990 Sumy Running Club Тростянець ua $
55 Volodymyr Udovychenko Чол 1984 ДЮСШ "СОКІЛ" Київ ua $
56 Александр Кудрявцев Чол 1986 Nike Running Club $
96 Vitalii Sen Чол 1984 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
58 Alex Belozertsev Чол 1983 Running Club Poltava Полтава ua $
68 Марина Пасічник Жін 1983 Решетилівка ua $
Марина Пасычник Жін 1983 Сам собі клуб Решетилівка ua
Сергій Волошин Чол 1982 Форест Харків ua
59 Алексей Барбарош Чол 1990 Полтава ua $
Игорь Солоп Чол 1996 Полтава ua
60 Иван Благодир Чол 1981 Полтава ua $
61 Никита Кравцов Чол 1991 Kravtsov TEAM Харків ua $
64 Yi Bao Чол 1989 Running club Poltava $
63 Юрій Башлій Чол 1986 Running club Poltava Зіньків ua $
73 Дар’я Чепіжна Жін 1987 NPGRC Poltava Полтава ua $
69 Анастасія Мелконян Жін 1992 Running Club Poltava Полтава ua $
90 Наталія Бабир Жін 1980 Цукерня Полтава ua $
175 Артем Фургас Чол 1991 Running club Poltava $
71 Roman Polkovnikov Чол 1990 Level Up Полтава ua $
135 Дмитро Кішко Чол 1978 Полтава ua $
88 Олексій Мухін Чол 1988 Полтава ua $
75 Alex Velychko Чол 1992 Опішня ua $
76 Alina Oliynyk Жін 1993 Опішня ua $
101 Dimka Oskoma Чол 1999 Centurion Полтава ua $
Антон Крупицький Чол 1999 Полтава ua
79 Андриан Литовченко Чол 1980 NewRun Club Полтава ua $
98 Паша Леонов Чол 1981 Полтава ua $
110 Євгеній Мавлетбаєв Чол 1993 Полтава ua $
Ярослав Вівтоніченко Чол 1997 Полтава ua
78 Дмитро Левошко Чол 1990 $
81 Геннадий Глушенко Чол 1969 Kravtsov TEAM Харків ua $
106 Елена Василец Жін 1973 Полтава ua $
Іра Божок Жін 1996 Полтава ua
Євген Пригода Чол 1990 Полтава ua
134 Євген Пригода Чол 1990 Полтава ua $
139 Ирина Гладкохатая Жін 1989 Ranning clubPoltava Полтава ua $
80 Ольга Волощук Жін 1975 Полтава ua $
128 Yuliya Kasyanenko Жін 1987 Полтава ua $
82 Дмитро Чеглаков Чол 1984 Полтава ua $
83 Vasilj Tsybulko Чол 1982 Полтава ua $
84 Людмила Чорна Жін 1969 Глобине ua $
85 Андрій Папій Чол 1992 Running club Poltava Полтава ua $
44 Аліна Шандиба Жін 1988 Sumy Running Club Охтирка ua $
107 Ігор Наливайко Чол 1990 Пасічник Полтава ua $
86 Lev Bidiuk Чол 2006 Полтава ua $
102 Мария Бугаевская Жін 1992 Полтава ua $
89 Микола Радлінський Чол 1985 Аполлон и Я Полтава ua $
Юрій Микитенко Чол 1993 Полтава ua
91 Марія Власова Жін 1981 New Run club Полтава ua $
92 Євгеній Похилько Чол 1995 Полтава ua $
Макс Кухта Чол 1997 Running club Poltava Полтава ua
Макс Кухта Чол 1997 Running club Poltava Полтава ua
93 Вячеслав Антоненко Чол 1976 Полтава ua $
94 Антон Тонконог Чол 1978 Полтава ua $
95 Марина Маврина Жін 1985 Полтава ua $
97 Петро Медвідь Чол 1966 Полтава ua $
99 Ясько Вячеслав Чол 1981 ГО "Клуб мама і я" Полтава ua $
105 Ірина Калініченко Жін 1990 Полтава ua $
Cyprian Czop Чол 1975 Католицька Парафія Воздвиження Хреста Господнього Полтава ua
104 Антон Маслов Чол 2000 Running Club Poltava Полтава ua $
103 Олег Дорошенко Чол 1979 Полтава ua $
109 Олександр Лавренко Чол 1989 Полтава ua $
127 Вадим Дорогобід Чол 1990 $
108 Віталій Сологуб Чол 1986 Полтава ua $
111 Марина Полищук Жін 1992 Полтава ua $
112 Olena Manko Жін 1987 Полтава ua $
113 Владислав Головко Чол 1970 STARLIFE Гадяч ua $
114 Анна Хмелик Жін 1978 STARLIFE Полтава ua $
115 Алла Назаренко Жін 1982 STARLIFE Полтава ua $
116 Віталій Копишинський Чол 1983 STARLIFE Полтава ua $
117 Роман Цінченко Чол 1981 STARLIFE Полтава ua $
118 Олександр Кострубяк Чол 1971 STARLIFE Полтава ua $
119 Сергій Снісар Чол 1986 STARLIFE Полтава ua $
120 Сергей Беленький Чол 1978 NewRun Club Полтава ua $
121 Павел Калиниченко Чол NewRun Club Полтава ua $
122 Станислав Ромась Чол 1978 NewRun Club Полтава ua $
123 Иван Лычковаха Чол 1986 NewRun Club Полтава ua $
124 Андрей Худолей Чол 1984 NewRun Club Полтава ua $
125 Олександр Христюк Чол 1987 NewRun Club Полтава ua $
126 Анастасия Еременко Жін 1992 NewRun Club Полтава ua $
174 Владислав Кольвах Чол 2003 Полтава ua $
130 Олександр Федченко Чол 1982 Решетилівка ua $
131 Назар Миринець Чол 1996 Полтава ua $
132 Костянтин Лук\'яненко Чол 1974 Полтава ua $
133 Vitaliy Sizonenko Чол 1989 Католицька Парафія Воздвиження Хреста Господнього Полтава ua $
140 Ольга Кузуб Жін 1991 Running club poltava Полтава ua $
136 Артем Федій Чол 1994 Полтава ua $
Dmytro Batrak Чол 1988 Клб Пирятин Пирятин ua
137 Микола Лисогор Чол 1990 Полтава ua $
138 Aleksandr Mordasov Чол 1984 Level Up Київ ua $
182 Олена Маркелова Жін 1986 Running club Poltava Полтава ua $
167 Богдан Джеджелій Чол 1988 ПААЗ Полтава ua $
168 Марина Поліщук Жін 1992 ПААЗ Полтава ua $
169 Олександр Дзюба Чол 1986 ПААЗ Полтава ua $
170 Віктор Озерний Чол 1985 ПААЗ Полтава ua $
171 Олександр Голуб Чол 1992 ПААЗ Полтава ua $
141 Роман Повзик Чол 1990 Yoda Consult Полтава ua $
143 Юлія Гончаренко Жін 1996 Yoda Consult Полтава ua $
144 Дмитро Іщенко Чол 1995 Полтава ua $
145 Олег Голоборщий Чол 1995 Digicode Полтава ua $
146 Евгений Рочев Чол 1989 Аврора team Полтава ua $
147 Дмитро Батрак Чол 1988 НДЕКЦ Полтава ua $
148 Алена Рочева Жін 1990 Аврора team Полтава ua $
149 Екатерина Кислая Жін 1997 Аврора team Полтава ua $
150 Евгений Аниброев Чол 1995 Аврора team Полтава ua $
151 Марина Власенко Жін 1988 Аврора team Полтава ua $
152 Игорь Скоробогатько Чол 1987 Аврора team Полтава ua $
153 Анна Зинченко Жін 1998 Аврора team Полтава ua $
154 Анна Богачева Жін 1988 Аврора team Полтава ua $
155 Игорь Горелов Чол 1990 Аврора team Полтава ua $
156 Тарас Панасенко Чол 1987 Аврора team Полтава ua $
157 Анна Горшунова Жін 1991 Аврора team Полтава ua $
158 Богдан Коваль Чол 1992 Аврора team Полтава ua $
159 Карина Тесленко Жін 1991 Аврора team Полтава ua $
160 Катерина Федорова Жін 1986 SoloWay Полтава ua $
173 Іван Глива Чол 1992 Strasimeno Мала Павлівка ua $
161 Виталий Жигура Чол 1988 Аврора team Полтава ua $
162 Сергій Ромашко Чол 1994 Аврора team Полтава ua $
163 Анна Павлова Жін 1998 СМС Полтава ua $
164 Дмитро Бережний Чол 1993 СМС Полтава ua $
165 Олександр Стеценко Чол 1994 Полтава ua $
166 Ігор Вуйко Чол 1988 Поза клубами Решетилівка ua $
172 Валентина Забоєнко Жін 1977 Полтава ua $
176 Олександр Лукошин Чол 1947 Еней ua $
177 Алла Солодовник Жін 1979 Полтава ua $
178 Дмитро Геращенко Чол 1983 NewRun Полтава ua $
179 Сергій Наслєдніков Чол 1971 UKRNAFTA Полтава ua $
180 Іра Шевчук Жін 1991 ХНУПС Харків ua $
181 Сергій Матицін Чол 1980 STARLIFE Полтава ua $

5k

5 км

Дата: 15 Вересня 2018

Початок: о 20:00

Вартість: 350 грн. (з 11 Вересня 2018 — 450 грн.)

Вартість 450 грн.

Ліміт: 300 учасників

Загалом заявок: 199

Зареєстрованих учасників - 180 з максимальних 300
Останній присвоєний стартовий номер - 189, Александр Сысолятин

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Владислав Гордієнко Чол 1988 Running club Poltava Полтава ua $
Юлия Юдичева Жін 1978 Нова пошта Полтава ua
11 Микола Мазний Чол 1993 СКІФ Суми ua $
Алина Шевченко Жін 1989 Полтава ua
Artem Malofeev Чол 1985 Полтава ua
2 Анна Шавиро Жін 1982 Полтава ua $
3 Андрій Шаповал Чол 1983 Професіонал Полтава ua $
8 Алла Кашпіровська Жін 1986 Полтава ua $
21 Андрей Дубик Чол 1975 $
4 Ірина Мягкова Жін 1983 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
5 Наталья Титова Жін 1981 Полтава ua $
6 Антон Тітов Чол 1981 Полтава ua $
9 Ілля Кербут Чол 2009 Полтава ua $
10 Галина Кербут Жін 1986 Полтава ua $
7 Eвген Баранов Чол 1983 Професiонал Полтава ua $
25 Вита Пугач Жін 1978 ТеплоТема team Полтава ua $
Дмитрий Медведев Чол 1986
12 Олександр Смірнов Чол 1983 RB Полтава ua $
13 Владлен Шевченко Чол 1992 The aim club Полтава ua $
14 Валерій Пищида Чол 1973 Варва ua $
37 Світлана Корж Жін 1986 Полтава ua $
17 Марина Франчук Жін 1984 Running club Poltava: Полтава ua $
16 Вова Козир Чол 2001 Полтава ua $
15 Ганна Малініченко Жін 1987 $
158 Вікторія Баберя Жін 1993 Полтавська Платформа team Полтава ua $
18 Сергій Педич Чол 1992 Полтава ua $
20 Софія Бондаренко Жін 2005 - Полтава ua $
19 Юрій Бардін Чол 1976 Полтава ua $
22 Стас Гурін Чол 1992 Полтава ua $
41 Николай Власов Чол 1982 NewRun club Полтава ua $
23 Natasha Didenko Жін 1983 Global Run Club NP Полтава ua $
36 Влад Шавиро Чол 2005 Школа чемпіонів Полтава ua $
189 Александр Сысолятин Чол 1967 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
64 Max Lukominskyi Чол 1993 Running club Poltava Полтава ua $
63 Марина Левчук Жін 1987 Полтава ua $
165 Инна Устинова Жін 1984 Running Club Poltava Полтава ua $
Ірина Ренкевич Жін 1981 Полтава Полтава ua
24 Наталия Вьюнник Жін 1975 Полтава ua $
26 Роман Бовкун Чол 1979 ТеплоТема team Полтава ua $
27 Валерій Матевосян Чол 1985 ТеплоТема team Полтава ua $
28 Юлія Пшенична Жін 1991 ТеплоТема team Полтава ua $
29 Юрій Пшеничний Чол 1995 ТеплоТема team Полтава ua $
30 Максим Мошура Чол 1983 ТеплоТема team Полтава ua $
31 Євген Кулик Чол 1983 ТеплоТема team Полтава ua $
32 Ольга Ладур Жін 1988 ТеплоТема team Полтава ua $
33 Маргарита Дика Жін 1997 ТеплоТема team Полтава ua $
34 Тетяна Дольнік Жін 1985 ТеплоТема team Полтава ua $
35 Світлана Козловська Жін 1969 ТеплоТема team Полтава ua $
62 Тамара Корсун Жін 1968 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
157 Альона Гончаренко Жін 1990 Полтавська Платформа team Полтава ua $
38 Микола Німець Чол 1968 Полтава ua $
Юля Шпитяк Жін 1993 Полтава ua
65 Аліна Милостюк Жін 1993 Решетилівка ua $
97 Іщенко Андрій Чол 2002 Banzai Полтава ua $
46 Олена Рожко Жін 1980 Полтава ua $
39 Олександра Вергун Жін 1982 Кременчук ua $
42 Sergey Manik Чол 1993 Can`t Stop Полтава ua $
40 Maks Yakovenko Чол 1983 SKAZHENI KARASI Полтава ua $
138 Яна Нижник Жін 1994 Лубни ua $
43 Andrii Odiakov Чол 1977 Полтава ua $
51 Наталия Пономарёва-Омельченко Жін 1983 Полтава ua $
Олена Григорова Жін 1997
44 Yuliia Shevchenko Жін 1995 The aim club Полтава ua $
45 Артем Артамонов Чол 1991 Полтава ua $
47 Яна Авраменко Жін 1985 Полтава ua $
48 Микола Безрук Чол 1991 Полтава ua $
49 Христина Князєва Жін 1993 Дніпро? ua $
50 Ганна Кравець Жін 2007 Полтава ua $
87 Olga Stenko Жін 1978 Полтава ua $
52 Олексій Кузнецов Чол 1985 New Horizons team Полтава ua $
53 Тетяна Гордійченко Жін 1992 New Horizons team Полтава ua $
54 Олександр Бовкун Чол 1987 New Horizons team Полтава ua $
55 Іван Одиниця Чол 1994 New Horizons team Полтава ua $
56 Роман Сало Чол 1989 New Horizons team Полтава ua $
57 Ванда Бредун Жін 1989 New Horizons team Полтава ua $
58 Андрій Головня Чол 1989 New Horizons team Полтава ua $
59 Іван Сватенко Чол 1987 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
177 Ірина Божок Жін 1996 Полтава ua $
Sofia Grigorian Жін 1991 Полтава ua
Анатолій Шпитяк Чол 1918 Полтава ua
60 Євген Таранніков Чол 1982 UGTC Полтава ua $
61 Ярослав Корсун Чол 1967 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
184 Світлана Міц Жін 1992 Strong gym Полтава ua $
66 Дмитро Тонконог Чол 2005 Полтава ua $
67 Наталія Горпинич Жін 1976 Велодвиж Париж Полтава ua $
68 Ольга Шамота Жін 1984 Велодвиж Париж Полтава ua $
69 Ігор Прокопенко Чол 1986 Велодвиж Париж Полтава ua $
70 Сергій Телянов Чол 1981 Полтава ua $
71 Наталія Коваленко Жін 1986 Полтава ua $
72 Алла Осауленко Жін 1987 Полтава ua $
73 Олександр Осауленко Чол 2014 Полтава ua $
Ольга Герега Жін 1990 Полтава ua
Олександр Дорошенко Чол 1974 Полтава ua
99 Тетяна Панасюк Жін 1972 Running Club Poltava Полтава ua $
88 Андрей Ворошилов Чол 1979 Полтава ua $
75 Yulia Obelets Жін 1989 Нові Санжари ua $
76 Олександр Чернорук Чол 1974 НДЕКЦ Полтава ua $
77 Іра Білокур Жін 1987 ----------------------------------- Полтава ua $
78 Анна Егорова Жін 1976 Спартак Жим Полтава ua $
79 Елена Рудим Жін 1986 Спартак Жим Полтава ua $
80 Дарья Сульженко Жін Спартак Жим Полтава ua $
81 Сергій Пошивайло Чол 1975 STARLIFE Зіньків ua $
82 Іра Онищенко Жін 1989 STARLIFE Гребінка ua $
83 Олександр Осадчий Чол 1981 STARLIFE Гадяч ua $
84 Світлана Осадча Жін 1982 STARLIFE Гадяч ua $
85 Наталія Липівець Жін 1971 STARLIFE Гадяч ua $
86 Анна Мосиенко Жін 1992 NewRun Club Полтава ua $
89 Артем Бутович Чол 1990 Скажені карасі Полтава ua $
93 Vladimir Chernysh Чол 1989 в клубе не состою Полтава ua $
90 Артур Кобзар Чол 1990 Полтавська Платформа team Полтава ua $
91 Аліса Канюка Жін 2007 Полтава ua $
100 САНЯ МАСЛАК Чол 1985 REDRUN Лубни ua $
169 Дар\'я Гостудим Жін 2002 --- Петрівка ua $
Юрій Оніщенко Чол 1972 Полтава ua
Marina Ulko Жін 1989 Run Ukraine Полтава ua
Sasha Kolodiy Чол 1983 Київ ua
92 Vitaliy Zhdanov Чол 1990 Пусто Полтава ua $
94 Наталія Норіцина Жін 1993 Полтавська Платформа team Полтава ua $
95 Yana Salai Жін 1994 Полтава ua $
96 Каріна Тютюнник Жін 1995 Полтавська Платформа team Полтава ua $
98 Юрій Шавиро Чол 1978 Школа чемпіонів Полтава ua $
142 Стефанія Troshchak Жін 1978 Полтава ua $
144 Маркіян Трощак Чол 1980 Полтава ua $
143 Назарій Трощак Чол 2003 Полтава ua $
145 Юлія Мхітарян Жін 1987 Полтава ua $
156 Надія Кобзар Жін 1991 Полтавська Платформа team Полтава ua $
101 Ольга Шамота Жін 1978 Спартак Жим Полтава ua $
102 Виктория Дорош Жін 1975 Спартак Жим Полтава ua $
103 Олена Міщенко Жін 1978 Ракети Хорола team Хорол ua $
104 Світлана Міщенко Жін 1980 Ракети Хорола team Хорол ua $
105 Ірина Філь Жін 1976 Ракети Хорола team Хорол ua $
106 Сергій Міщенко Чол 1978 Ракети Хорола team Хорол ua $
107 Олена Хміль Жін 1977 Ракети Хорола team Хорол ua $
108 Олександр Сурмач Чол 1980 Ракети Хорола team Хорол ua $
109 Тетяна Дорошенко Жін 1976 Ракети Хорола team Хорол ua $
110 Світлана Коваль Жін 1974 Ракети Хорола team Хорол ua $
111 Олег Василенко Чол 1992 Полтава ua $
112 Елена Резник Жін 1974 Полтава ua $
113 Дмитро Сенчакович Чол 1989 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
114 Світлана Варвянська Жін 1981 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
155 Вадим Ямщиков Чол 1987 Полтавська Платформа team $
116 Наталія Камерзан Жін 1989 NewRun Club Полтава ua $
117 Ірина Литовченко Жін 1988 NewRun Club Полтава ua $
118 Сергій Бутко Чол 1989 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
123 Марина Проценко Жін 1995 NewRun Club Полтава ua $
124 Артем Литовченко Чол 2005 NewRun Club Полтава ua $
125 Катерина Півень Жін 2004 Полтава ua $
126 Паша Осадчий Чол 2002 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
127 Юрий Шильцын Чол 1986 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
128 Дмитрий Ковнев Чол 1985 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
129 Ольга Дригайло Жін 1985 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
130 Наташа Почарська Жін 1967 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
134 Александр Литвиненко Чол 1976 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
131 Вера Осадчая Жін 1968 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
132 Максим Бобровский Чол 2001 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
133 Роман Сулима Чол 1995 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
139 Олександр Надаховський Чол 1994 Tardi Outlet Лубни ua $
140 Яна Проданець Жін 1994 Tardi Outlet Лубни ua $
141 Тетяна Риженко Жін 1983 Tardi Outlet Лубни ua $
146 Денис Киливник Чол 1989 Аврора team Полтава ua $
147 Юлия Крамаренко Жін 1992 Аврора team Полтава ua $
148 Тетяна Кібець Жін 1989 Аврора team Полтава ua $
149 Інна Фисун Жін 1994 Аврора team Полтава ua $
150 Вікторія Козуліна Жін 1983 Аврора team Полтава ua $
151 Вадим Фисун Чол 1994 Аврора team Полтава ua $
152 Дмитрий Горпинченко Чол 1993 Аврора team Полтава ua $
153 Евгений Садиков Чол 1985 Аврора team Полтава ua $
Богдан Перепелиця Чол 1995 Полтава ua
167 Юрій Суліма Чол 2004 Басейн Дельфін Полтава ua $
168 Катерина Суліма Жін 2004 Басейн Дельфін Полтава ua $
183 Марина Палiй Жін 1983 Полтава ua $
170 Наталія Давиденко Жін 1991 Петрівка ua $
171 Владислав Веряскін Чол 2002 Петрівка ua $
172 Ангеліна Дряпак Жін 2001 Петрівка ua $
173 Ілля Плугатар Чол 2002 Петрівка ua $
174 Валентин Іваненко Чол 2002 Петрівка ua $
Yulia Horodchanina Жін 1991 - Полтава ua
154 Юрій Ліхачов Чол 1982 СМС Полтава ua $
159 Ольга Клименко Жін 1987 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
Андрій К. Чол 1997 ГГГ Полтава ua
Павел Яресько Чол 2000 Flesh
175 Аміна Костенко Жін 2002 Петрівка ua $
176 Єлизавета Стеценко Жін 2002 Петрівка ua $
160 Антон Чепижный Чол 1990 Полтава ua $
180 Роман Горохов Чол 2002 Нова Кочубеївка ua $
161 Vadim Zapasnyy Чол 1977 Полтава ua $
Кирилл Сидак Чол 2007 Полтава ua
162 Антон Фалтинський Чол 1964 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
163 Даниил Политучий Чол 2003 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
164 Ірина Денисова Жін 1991 Полтава ua $
166 Дмитро Усов Чол 1987 "Об'єднання "Самопоміч" team Полтава ua $
178 Жанна Ніколенко Жін 1975 Running Club Poltava Полтава ua $
179 Катя Тюленева Жін 1996 TEAM HERBALIFE team Полтава ua $
181 Анастасия Власенко Жін 1993 Полтава ua $
182 Максим Седаков Чол 1994 Сам по себе $
185 Лідія Дика Жін 1978 ТеплоТема team Полтава ua $
186 Андрій Бовкун Чол 1955 ТеплоТема team Полтава ua $
187 Артур Матевосян Чол 1982 ТеплоТема team Полтава ua $
188 Егор Мычко Чол 2003 ua $

Корпоративний забіг

5 км

В залік береться 7 кращих результатів на дистанції 5 км від команди. Переможцем вважається команда з найменших сумарним часом проходження дистанції першими сімома її учасниками. Команда попадає в залік, якщо дистанцію від команди подолали не менше 7 бігунів.

Залишити коментар