Миля Рівних Можливостей – RunStyle

Миля Рівних Можливостей

14 July 2024 Running / Львів / Ліга Доброго Бігу

Доступні 300 Миля Рівних Можливостей

Ми віримо, що наші українські міста згодом стануть доступними для усіх, але, на жаль, зараз так не є. Нашим пораненим ветеранам потрібно навчатись долати перешкоди, які їх можуть очікувати на вулицях міст (сходи, пандуси тощо), тому ми робимо цей забіг, щоб зібрати кошти для відкритого тренувального майданчика у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

Ми запрошуємо доєднатись до однієї з двох дистанцій у центрі Львова 14 липня, або задонатити на цей збір на банку https://send.monobank.ua/jar/6v7qSZHTxf

Наш партнер - компанія МХП - подвоїть усі донати та прибуток з заходу!

Кожен учасник отримає унікальну сталеву медаль-підвіску ЗСУ у вигляді Державного герба України з орнаментом вишиванки.

Склад стартового пакета:
- унікальна медаль з нержавіючої сталі;
- фото від фотографів на дистанції;
- їжа та напої на фініші;
- подарунки від наших партнерів у стартовому пакеті та розіграші призів серед учасників;
- кубки та призи переможцям;
- незабутні враження та спогади

Візуалізація медалі-підвіски:

Телеграм-канал для обговорень:
https://t.me/ligadobrogobigu

Instagram:
https://www.instagram.com/liha_dobroho_bihu/

Місце проведення: м. Львів, проспект Свободи (Оперний театр)

Доступні 300

0,3 km

Individual race

Date: 14 July 2024

Start time: at 09:45

Price: 580 UAH

Доступна для усіх (в тому числі для людей на кріслах колісних) дистанція центральною алеєю проспекту Свободи. Жодних вікових чи інших обмежень.

Вартість:
До 03.07 - 480 грн
З 3.07 - 580 грн

Плановий час завершення реєстрації: 10.07 о 23:55
При відсутності вільних медалей може бути закрита швидше.

Participants registered - 19, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1000 Артем Бей Male 2013 Ліга доброго бігу Львів ua
1001 Михайло Сенюта Male 2019 Борислав ua
1002 Max Slotvinskyy Male 2021 In beer we trust Львів ua
1003 Михайло Троц Male 2016
1004 Лілія Сенюта Female 2016 Борислав ua
1005 Мирослав Паук Male 1998 Budkiv RuN Львів ua
Ольга Акимова Female 1973 Ірпінь ua
1007 Іван Закревський Male 1990 Львів ua
1008 Матвій Бей Male 2015 Ліга доброго бігу
1006 Максим Слободчиков Male 2016 Львів ua
1009 Юлія Бойко Female 1986 Львів ua
1010 Галина Скибан Female 1985 Львів ua
1011 Микола Скибан Male 1957 Львів ua
1012 Ольга Скибан Female 1960 Львів ua
1013 Ксенія Гвоздяк Female 2005 Львів ua
1014 Надія Романюк Female 1984 Львів ua
1015 Микола Шевців Male 2012 . Броди ua
1016 Вероніка Бей Female 2017 Львів ua
1017 Ярема Ракус Male 2022 Львів ua
Діана Лядие Female 1995 Львів ua
Маряна Ометюх Female 1997 Львів ua
1018 Марта Дуда Female 1991 Захід-Агро МХП Львів ua

Миля Рівних Можливостей

1,650 km

Individual race

Date: 14 July 2024

Start time: at 10:00

Price: 580 UAH

Limit: 999 participants

Пробіжи цю незабутню милю історичним центром Львова. Жодних вікових чи інших обмежень.

Вартість:
До 03.07 - 480 грн
З 3.07 - 580 грн

Плановий час завершення реєстрації: 10.07 о 23:55
При відсутності вільних медалей може бути закрита швидше.

Participants registered - 122 out of maximum of 999

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
2 Roman Boiko Male 1990 CrossRunChe Черкаси ua
4 Людмила Вавринів Female 1998 Львів ua
3 Олександр Косован Male 1998 Club Ultra, LeO-Team Сторожинець ua
5 Анастасія Гриценко Female 1997 RunForFun Харків ua
6 Volodymyr Goldis Male 1962 ULTRA Львів ua
7 Ніна Чигрюля Female 1985 Бровари ua
8 Лілія Стасишин Female 1998 Львів ua
9 Амалія Федосова Female 1993 - Львів ua
10 Юлія Рубаха Female 1994 Novak Trail Team Львів ua
11 Володимир Ганас Male 1999 Львів ua
12 Володимир Власенко Male 1966 Favbet Київ ua
Ангеліна Кустрьо Female 2002 Львів ua
13 Яна Жмур Female 2009 Львів ua
14 Ігор Лучин Male 1959 Львів ua
Taras Medvid Male 1992 Львів ua
Olga Lomak Female 1974 Львів ua
15 Христина Бей Female 1990 Ліга доброго бігу Львів ua
В\'ячеслав Панасюк Male 1967 Rivne Running Club Рівне ua
16 Маргаріта Зверховська Female 2001 Тернопіль ua
Максим Пабот Male 1986 П'ядики ua
Hanna Kotsubanova Female 2002 Нью-Йорк ua
17 Володимир Дьомін Male 2004 Львів ua
18 Макс Юшков Male 1999 Львів ua
19 Діана Будкевич Female 1991 Львів ua
20 Богдан Швед Male 1987 Ліга Доброго Бігу Львів ua
21 Юлія Онишко Female 1983 Ліга Доброго Бігу
22 Вадім Браун Male 1980 Lazy Runners Львів ua
23 Iryna Sliusar Female 1995 RUN WITH UKRAINE Львів ua
24 Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
25 Любов Милимук Female 1997 Львів ua
26 Юлія Якубович Female 1992 Львів ua
27 Андрій Кукурік Male 1995 Львів ua
35 Vitvitska Irina Female 1984 Львів ua
28 Ксенія Ільїна Female 1986 Львів ua
29 Anna Bondarchuk Female 1994 run4u Львів ua
30 Олександр Мамонов Male 1995 Нуль чи Одиниця? Львів ua
Nataliya Prokopechko Female 1982 ProBig Львів ua
Марія Бучко Female 1991 Львів ua
31 Yurii Kuznietsov Male 1992 run4u Львів ua
32 Yurii Helesh Male 1991 Львів ua
33 Олександр Пуляєв Male 1982 Львів ua
34 Іларіон Гринейко Male 2001 ФК Шершні Львів ua
36 Олена Чумаченко Female 1991 Кропивницький ua
37 Галина Бистрова Female 1988 Київ ua
69 Софія Ракус Female 1990 Львів ua
38 Андрій Рутар Male 1995 Львів ua
39 Ірина Рутар Female 1997 Київ ua
40 Mykhailo Tkach Male 1988 Львів ua
41 Надія Ясінська Female 1994  Ultra Львів ua
42 Ольга Паляниця Female 1995 - Львів ua
43 Zoriana Pryimak Female 1990 Probig Львів ua
Олег Маслюк Male 2004 Львів ua
Ольга Акимова Female 1973 Ірпінь ua
44 Галина Березовська Female 1991 Probig club Харків ua
45 Tetiana Sonchak Female 1997 Probig Львів ua
46 Маргарита Голуб Female 1997 Львів ua
61 Данило Стеців Male 2005 Бібрка ua
47 Ірина Мороз Female 2002 Немає Глібовичі ua
73 Olga Lomak Female 1974 Львів ua
48 Георгій Мельник Male 2013 Львів ua
49 Olena Nikitas Female 1982 SC Ultra
50 Оксана Сверида Female 1999 Plarium Run Club Львів ua
51 Tetiana Myhal Female 1985 Novak Trail Team Львів ua
52 Юлія Дітковська Female 1979 Львів ua
66 Oleh Ilchyshyn Male 2001 Львів ua
54 Марія Дашко Female 1981 Активні парки СМР, Фенікс Самбір ua
53 Людмила Охнич Female 1978 Самбір ua
55 Роман Мотруніч Male 1980 Львів ua
56 Наталія Мотруніч Female 1979 Львів ua
70 Лілія Іванська Female 2001 Львів ua
57 Тарас Лособик Male 1992 Рава-Руська ua
58 Ерік Саркісов Male 1962 Добротвір ua
59 Volodymyr Bobenchyk Male 2008 Львів ua
60 Роман Михайлюк Male 1991 Львів ua
62 Оксана Драгоморецька Female 1976 Львів ua
63 Діана Гладій Female 1996 Львів ua
64 Дем?ян Шевц Male 2016 Львів ua
65 Василь Дудка Male 1998 Шальна Львів ua
Дмитро Медведєв Male 1982 Львів ua
67 Анна Мартем\'янова Female 2001 Probig, Run with Ukraine Львів ua
68 Микола Боднарюк Male 1992 SyutkinTeam Львів ua
96 Михайло Сурмай Male 1987 Карпатія Львів ua
71 Oleksandr Stanasiuk Male 1999 Львів ua
72 Olha Lomak Female 1995 Probig Львів ua
74 Остап Голуб Male 1997 Без клубу Львів ua
75 Вікторія Драгоморецька Female 2001 Винники ua
76 Тетяна Незговорова Female 1982 Львів ua
77 Христина Лещук Female 1992 Львів ua
78 Андрій Білянський Male 1989 Львів ua
79 Юлія Білянська Female 1989 Львів ua
80 Ольга Акимова Female 1973 Ірпінь ua
81 Віталій Несвєтов Male 1973 Ірпінь ua
82 Ярослав Несвєтов Male 2014 Ірпінь ua
83 Карина Несвєтова Female 2015 Ірпінь ua
84 Надія Данилевич Female 1989 Львів ua
85 Софія Ілясова Female 2000 Львів ua
86 Олександр Колбун Male 2002 Львів ua
89 Олена Сенітович Female 1981 - Львів ua
87 Денис Колісниченко Male 1980 Чугуїв ua
88 Гошко Маркіян Male 1972 Дублянські Моржі Дубляни ua
90 Діана Ростецька Female 1997 Chumaky Львів ua
Софія Грисьо Female 2006 немає Львів ua
91 Дмитро Литвин Male 1996 Львів ua
Іван Ковальчин Male 1982 Maximus Львів ua
92 Іра Мацьків Female 1993 Run with Ukraine Кожичі ua
93 Мар\'яна Шелест Female 1985 Нумо, Біжімо Львів ua
94 Альона Дердель Female 1996 Chumaky Львів ua
95 Віка Цьопкало Female 2008 - Львів ua
97 Юрій Ошеко Male 1993 Сєвєродонецьк ua
98 nazz oliynyk Male 1993 chumaky Львів ua
99 Тарас Нижник Male 1989 chumaky Львів ua
Юрій Ілюк Male 1998 Самбір ua
100 Святослав Бойко Male 1989 Львів ua
103 Марта Тимчій Female 1994 Львів ua
101 Климентія Димид Female 1993 Львів ua
102 Андрій Мацьків Male 1981 Сам по собі Львів ua
104 Ольга Касянова Female 1980 Fitnes Cross Club Кропивницький ua
105 Олександра Колотело Female 1988 Ліга Доброго Бігу Львів ua
106 Соломія Фатич Female 1991 Олімп (Південний), ком'юніті "CrossFit Escort" Львів ua
107 Тетяна Валанчюс Female 1985 Захід-Агро Львів ua
108 Максим Прикупенко Male 1977 Львів ua
109 Андрій Савюк Male 1967 Львів ua
110 Назар Кузан Male 2002 Львів ua
111 Володимир Кльофа Male 2004
112 Христина Максимович Female 1987 Захід-Агро Львів ua
113 Анна Красікова Female 1987 Захід-Агро МХП Львів ua
114 Андрій Вільчинський Male 1987 Львів ua
115 Любомир Скальский Male 2000 Стрий ua
116 Богдан Скабара Male 1974 Захід Агро Львів ua
117 Василь Зубрицький Male 1989 ТОВ «Захід-Агро МХП» Львів ua
118 Руслан Чорний Male 1985 ТОВ «Захід-Агро МХП» Львів ua
119 Ірина Литвин Female 1980 ТОВ «Захід-Агро МХП» Львів ua
120 Юлія Вовк Female 1993 ТОВ «Захід-Агро МХП» Львів ua
121 Леся Лотиш Female 1985 ТОВ «Захід-Агро МХП» Львів ua
122 Кнарік Айрапетян Female 1992

Leave a comment