Lviv Triathlon Cup 2018

09 September 2018 Triathlon / Брюховичі / Управління молоді та спорту ЛМР

Professional Amateur Junior Естафета

07-09 вересня 2018 року м.Львів.

Плавання / Старт: Озеро «Колиба», с.Брюховичі (Відкритий Кубок Львова);

Басейн Збройних Сил України (Дитяча Триатлонна Ліга)

Вело: траса Брюховичі-Львів, вул.Липинського, проспект Чорновола;

Біг / Фініш: проспект Свободи.

Professional

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Participants registered - 1 out of maximum of 500

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Nazar Dorosh Male 1980 TRILEWY Львів ua
Татьяна Лещенко Female 1918 павпва Папеете pf
Khrystyna Ryzhuk Female 1992 Trilewy Львів ua
Микола Сманцеров Male 1977 DELIVERO.UA
Сергій Миселюк Male 1982 Triatman Київ ua
Кшиштоф Дангофер Male 1981 WM Triself Краків pl

Amateur

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Participants registered - 58 out of maximum of 500

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Alya Balyuk Female 1924
1 Сергій Миселюк Male 1982 Київ ua
2 Oleksandr Osypchuk Male 1985 One team / 5element Бобриця ua
52 Микола Сманцеров Male 1977 DELIVERO.UA
Іван Бабічук Male 1979 Львів ua
Olena Lipiec Female 1993 VeloSokal Бусько-Здруй pl
Тарас Руський Male 1978 СК"Руський спорт"
Khrystyna Ryzhuk Female 1992 Trilewy Львів ua
3 Евгеній Ясний Male 1972 Triatman Київ ua
4 Yevhen Hostishchev Male 1991 Кропивницький ua
11 Тетяна Польова Female 1976 ПШТ Житомир ua
5 Євгеній Кулик Male 1990 Львів ua
6 Петро Мартинов Male 1984 ВОнПТРІ
Andriy Sitarchuk Male 1974 Львів ua
Yura Paslavskiy Male 1985 Львів ua
7 Антон Литвиненко Male 1988 Київ ua
Андрiй Борщов Male 1986 Житомир ua
9 Владислав Кураев Male 1972 Київ ua
Nikolai Yarmak Male 1980 Тримикс Черкаси ua
8 Olexandr Pivovar Male 1956 олімп Київ ua
10 Василь Назаренко Male 1950 олімп Київ ua
Anton Fedchenko Male 1990 Ищу спонсора
19 Viktor Pilipenko Male 1959 Aтлант V 2 Чернігів ua
12 VITALIY PROVOTOROV Male 1984 SOUL Київ ua
13 Marianna Ianiv Female 1989 Trilewy Львів ua
14 Maryna Lukianova Female 1983 Київ ua
15 Slavniy Evgeniy Male 1981 АртамоновТим Київ ua
Сергій Муравинець Male 1981 РАЕС Team
16 Yuriy Makogonov Male 1963 Dnipro CounTRI Кам’янське ua
21 Roman Dovbush Male 1985 SC ULTRA Львів ua
17 Анастасія Ємельянова Female 1989 VOnPTRI Київ ua
18 Олексій Ємельянов Male 1986 VOnPTRI Київ ua
Юрий Клим Male 1985 KliMTeam Київ ua
Даніель Ніязієв Male 1982 -
33 Ігор Дулин Male 1979 Львів ua
20 Андрій Сорохан Male 1969 Три леви Львів ua
27 Alexey Shulga Male 1983 Дніпро? ua
Svitlana Hlukhova Female 1977
22 Stepan Shulga Male 1981 live.love Київ ua
Антон Чикарев Male 1994 Tri Time Одеса ua
23 Дмитро Шаров Male 1988 VOnPTRI Київ ua
24 Artem Panchenko Male 1987 Київ ua
25 Dmytro Garmash Male 1984 KIT Харків ua
26 Ярослав Коваленко Male 1983 Київ ua
28 Александр Крюков Male 1989 Sapik Team Київ ua
29 Олексій Зенін Male 1991 Lviv Bicycle Club Львів ua
30 Александр Глоба Male 1976 Київ ua
31 Vasyl Sprysa Male 1986 Львів ua
32 Литвин Андрей Male 1973 Мухомор Харків ua
35 Олексій Химочка Male 1989 Nike + Run Club Київ ua
46 Serhii Hrabovenko Male 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua
Sergei Kudravets Male 1981 TRILEWY Львів ua
Anton Rad\'ko Male 1997 Львів ua
34 Анастасія Васенко Female 1991 Київ ua
37 Roman Dolzhanskyi Male 1989 Київ ua
Андрей Андриенко Male 1989 Киевский Спорт Київ ua
Myroslav Didukh Male 1995 Львів ua
36 Oleg Franko Male 1969 Валенсія es
38 Ярослав Носа Male 1981 Fell wolves Львів ua
Вікторія Гудима Female 1991 Вінниця ua
55 Ігор Федина Male 1979 Shypshyna Run Club Львів ua
57 Roman Mashtaler Male 1990 TriLewy Львів ua
40 Александр Поташев Male 1970 SAFARI TRI Харків ua
Katerina Savina Female 1985 Palmyra Одеса ua
39 Дмитро Венгловський Male 1985 MakeMeTri Житомир ua
Леонід Муравський Male 1964 Київ ua
56 Valerii Makaykin Male 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
49 Yuriy Zabava Male 1985 TopRunners Тернопіль ua
Катерина Яковенко Female 1983 MULTIKI Races Київ ua
Viktor Hrushetskyy Male 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
44 Максим Фесенко Male 1981 Newrunclub Полтава ua
Ярослав Железняк Male 1989 ArtamonovTeam Київ ua
41 Максим Хитра Male 1985 СК Ультра Львів ua
42 Юрій Гайда Male 1981 Adamas IronHutsul Львів ua
Kostiantyn Shkvarko Male 1980 Київ ua
43 Vasyl Khmarenko Male 1991 TriLewy
48 Андрій Клочко Male 1988 Івано-Франківськ ua
45 Володимир Рибалко Male 1988 Три леви Львів ua
47 Viacheslav Lanin Male 1976 Київ ua
53 Кшиштоф Дангофер Male 1981 WM Triself Краків pl
Юрій Офіцеров Male 1981 CapitalTRI Київ ua
Роман Радько Male 1975 Київ ua
51 Василь Плотний Male 1982 Спарта Чорноморськ ua
50 Ноожилов Сергей Male 1989 Iron Club Odessa
Сергей Чупак Male 1988 Sapik team Київ ua
54 Андрій Мельник Male 1984 Sapik Team
Антуанета Железняк Female 1993 #ArtamonovTeam Київ ua
Володимир Кашевко Male 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
58 Boyan Drouard Male 1976 Львів ua
Olexandr Churylovych Male 1981 Zodchy Вараш ua

Junior

Individual race

Date: 08 September 2018

Start time: at 00:00

Price: free

Limit: 500 participants

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Екатерина Русак Female 2003 Аквастарс Брест by

Естафета

Individual race

Date: 08 September 2018

Start time: at 00:00

Price: free

Limit: 500 participants

Participants registered - 1 out of maximum of 500

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Наталія Козир Female 1972 Неугомон Київ ua
1 Anatolii Tantsiura Male 1990 LIVE.LOVE Київ ua

1 Comment:

  1. Тарас Руський

    Оплатив 16.08.,відмітки ще досі немає.

Leave a comment