Lviv Triathlon Cup 2018

09 Вересня 2018 Тріатлон / Брюховичі / Управління молоді та спорту ЛМР

Professional Amateur Junior Естафета

07-09 вересня 2018 року м.Львів.

Плавання / Старт: Озеро «Колиба», с.Брюховичі (Відкритий Кубок Львова);

Басейн Збройних Сил України (Дитяча Триатлонна Ліга)

Вело: траса Брюховичі-Львів, вул.Липинського, проспект Чорновола;

Біг / Фініш: проспект Свободи.

Professional

1.5 км 40 км 10 км

Вартість: 800 грн. (з 01 Серпня 2018 — 1000 грн.)

Вартість 1000 грн.

Ліміт: 500 учасників

Загалом заявок: 6

Зареєстрованих учасників - 1 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 1, Nazar Dorosh

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Nazar Dorosh Чол 1980 TRILEWY Львів ua $
Татьяна Лещенко Жін 1918 павпва Папеете pf
Khrystyna Ryzhuk Жін 1992 Trilewy Львів ua
Микола Сманцеров Чол 1977 DELIVERO.UA
Сергій Миселюк Чол 1982 Triatman Київ ua
Кшиштоф Дангофер Чол 1981 WM Triself Краків pl

Amateur

1.5 км 40 км 10 км

Вартість: 800 грн. (з 01 Серпня 2018 — 1000 грн.)

Вартість 1000 грн.

Ліміт: 500 учасників

Загалом заявок: 91

Зареєстрованих учасників - 58 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 58, Boyan Drouard

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
Alya Balyuk Жін 1924
1 Сергій Миселюк Чол 1982 Київ ua $
2 Oleksandr Osypchuk Чол 1985 One team / 5element Бобриця ua $
52 Микола Сманцеров Чол 1977 DELIVERO.UA $
Іван Бабічук Чол 1979 Львів ua
Olena Lipiec Жін 1993 VeloSokal Бусько-Здруй pl
Тарас Руський Чол 1978 СК"Руський спорт"
Khrystyna Ryzhuk Жін 1992 Trilewy Львів ua
3 Евгеній Ясний Чол 1972 Triatman Київ ua $
4 Yevhen Hostishchev Чол 1991 Кропивницький ua $
11 Тетяна Польова Жін 1976 ПШТ Житомир ua $
5 Євгеній Кулик Чол 1990 Львів ua $
6 Петро Мартинов Чол 1984 ВОнПТРІ $
Andriy Sitarchuk Чол 1974 Львів ua
Yura Paslavskiy Чол 1985 Львів ua
7 Антон Литвиненко Чол 1988 Київ ua $
Андрiй Борщов Чол 1986 Житомир ua
9 Владислав Кураев Чол 1972 Київ ua $
Nikolai Yarmak Чол 1980 Тримикс Черкаси ua
8 Olexandr Pivovar Чол 1956 олімп Київ ua $
10 Василь Назаренко Чол 1950 олімп Київ ua $
Anton Fedchenko Чол 1990 Ищу спонсора
19 Viktor Pilipenko Чол 1959 Aтлант V 2 Чернігів ua $
12 VITALIY PROVOTOROV Чол 1984 SOUL Київ ua $
13 Marianna Ianiv Жін 1989 Trilewy Львів ua $
14 Maryna Lukianova Жін 1983 Київ ua $
15 Slavniy Evgeniy Чол 1981 АртамоновТим Київ ua $
Сергій Муравинець Чол 1981 РАЕС Team
16 Yuriy Makogonov Чол 1963 Dnipro CounTRI Кам’янське ua $
21 Roman Dovbush Чол 1985 SC ULTRA Львів ua $
17 Анастасія Ємельянова Жін 1989 VOnPTRI Київ ua $
18 Олексій Ємельянов Чол 1986 VOnPTRI Київ ua $
Юрий Клим Чол 1985 KliMTeam Київ ua
Даніель Ніязієв Чол 1982 -
33 Ігор Дулин Чол 1979 Львів ua $
20 Андрій Сорохан Чол 1969 Три леви Львів ua $
27 Alexey Shulga Чол 1983 Дніпро? ua $
Svitlana Hlukhova Жін 1977
22 Stepan Shulga Чол 1981 live.love Київ ua $
Антон Чикарев Чол 1994 Tri Time Одеса ua
23 Дмитро Шаров Чол 1988 VOnPTRI Київ ua $
24 Artem Panchenko Чол 1987 Київ ua $
25 Dmytro Garmash Чол 1984 KIT Харків ua $
26 Ярослав Коваленко Чол 1983 Київ ua $
28 Александр Крюков Чол 1989 Sapik Team Київ ua $
29 Олексій Зенін Чол 1991 Lviv Bicycle Club Львів ua $
30 Александр Глоба Чол 1976 Київ ua $
31 Vasyl Sprysa Чол 1986 Львів ua $
32 Литвин Андрей Чол 1973 Мухомор Харків ua $
35 Олексій Химочка Чол 1989 Nike + Run Club Київ ua $
46 Serhii Hrabovenko Чол 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua $
Sergei Kudravets Чол 1981 TRILEWY Львів ua
Anton Rad\'ko Чол 1997 Львів ua
34 Анастасія Васенко Жін 1991 Київ ua $
37 Roman Dolzhanskyi Чол 1989 Київ ua $
Андрей Андриенко Чол 1989 Киевский Спорт Київ ua
Myroslav Didukh Чол 1995 Львів ua
36 Oleg Franko Чол 1969 Валенсія es $
38 Ярослав Носа Чол 1981 Fell wolves Львів ua $
Вікторія Гудима Жін 1991 Вінниця ua
55 Ігор Федина Чол 1979 Shypshyna Run Club Львів ua $
57 Roman Mashtaler Чол 1990 TriLewy Львів ua $
40 Александр Поташев Чол 1970 SAFARI TRI Харків ua $
Katerina Savina Жін 1985 Palmyra Одеса ua
39 Дмитро Венгловський Чол 1985 MakeMeTri Житомир ua $
Леонід Муравський Чол 1964 Київ ua
56 Valerii Makaykin Чол 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
49 Yuriy Zabava Чол 1985 TopRunners Тернопіль ua $
Катерина Яковенко Жін 1983 MULTIKI Races Київ ua
Viktor Hrushetskyy Чол 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
44 Максим Фесенко Чол 1981 Newrunclub Полтава ua $
Ярослав Железняк Чол 1989 ArtamonovTeam Київ ua
41 Максим Хитра Чол 1985 СК Ультра Львів ua $
42 Юрій Гайда Чол 1981 Adamas IronHutsul Львів ua $
Kostiantyn Shkvarko Чол 1980 Київ ua
43 Vasyl Khmarenko Чол 1991 TriLewy $
48 Андрій Клочко Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
45 Володимир Рибалко Чол 1988 Три леви Львів ua $
47 Viacheslav Lanin Чол 1976 Київ ua $
53 Кшиштоф Дангофер Чол 1981 WM Triself Краків pl $
Юрій Офіцеров Чол 1981 CapitalTRI Київ ua
Роман Радько Чол 1975 Київ ua
51 Василь Плотний Чол 1982 Спарта Чорноморськ ua $
50 Ноожилов Сергей Чол 1989 Iron Club Odessa $
Сергей Чупак Чол 1988 Sapik team Київ ua
54 Андрій Мельник Чол 1984 Sapik Team $
Антуанета Железняк Жін 1993 #ArtamonovTeam Київ ua
Володимир Кашевко Чол 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
58 Boyan Drouard Чол 1976 Львів ua $
Olexandr Churylovych Чол 1981 Zodchy Вараш ua

Junior

0.5 км 10 км 3 км

Дата: 08 Вересня 2018

Початок: о 00:00

Вартість: 800 грн. (з 01 Серпня 2018 — 1000 грн.)

Вартість 1000 грн.

Ліміт: 500 учасників

Загалом заявок: 1

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Екатерина Русак Жін 2003 Аквастарс Брест by

Естафета

1.5 км 40 км 10 км

Дата: 08 Вересня 2018

Початок: о 00:00

Вартість: 3000 грн.

Ліміт: 500 учасників

Загалом заявок: 2

Зареєстрованих учасників - 1 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 1, Anatolii Tantsiura

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Наталія Козир Жін 1972 Неугомон Київ ua
1 Anatolii Tantsiura Чол 1990 LIVE.LOVE Київ ua $

1 коментар:

  1. Тарас Руський

    Оплатив 16.08.,відмітки ще досі немає.

Залишити коментар