Khust Half Marathon 2022 – RunStyle

Khust Half Marathon 2022

01 May 2022 Running / / ГО Велообєднання

Напівмарафон 21.1 км Командна Естафета 2 по 10.5 км Командна Естафета 4 по 5.25 км Благодійний 1 км Дитячі 100 м Дитячі 500 м
  • Напівмарафон 21.1 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Командна Естафета 2 по 10.5 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Командна Естафета 4 по 5.25 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Благодійний 1 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячі 100 м

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячі 500 м

    Results are not yet available. Please try again later.

  Вже вчетверте ми чекаємо всіх 1 травня у місті Хуст .Маршрут в одне коло протяжністю 21 097,5км, з невеликим набором висоти (56м) дає учасникам можливість побачити деякі з найвідоміших визначних пам’яток Хуста, від берегу річки Ріка до руїн Хустського замку, що існував в ХІ-ХІІІ ст. Забіг розпочнеться із серця міста – Майдану Незалежності, перші пам’ятки архітектури, які зустрінуть на своєму шляху учасники забігу - Костел св. Анни (1802р.) та Костел св. Єлизавети (Реформаторський храм XIII-XIV ст, побудований у стилі провінційної готики). Ми підготували дистанції для кожного, не залежно від віку чи фізичної підготовки. Дистанція 21 км, командні естафети: 2 учасники по 10,5км та 4 учасники по 5,250км, дитячі забіги:  500м, 100м, благодійний забіг 1км.

Кожен учасник основних дистанцій (напівмарафон та естафети) отримає :

  • -медаль фінішера
  • -незабутню підтримку на трасі
  • -стартовий номер учасника
  • -електронний чіп для реєстрації результату
  • -роздягальні та камери схову
  • -пункти гідратації та харчування: 5км, 10км, 15км
  • -гід учасника
  • -вода
  • -спеціальні пропозиції від наших партнерів у стартовому і фінішному пакеті(вони дійсно будуть)

У зв'язку з нестабільною ситуацією через пандемію коронавірусу COVID-19 дату заходу і регламент може бути змінено

Напівмарафон 21.1 км

21 km

Individual race

Date: 01 May 2022

Start time: at 09:00

Price: 600 UAH

Limit: 200 participants

з 01.04 -600грн/учасник

Participants registered - 118 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Андрій Козир Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
2 Дiана Сiгетi Female 1986 Ir-Run club Іршава ua
3 Marianna Roshko Female 1996 Хуст ua
4 Sergiy Shlapak Male 1997 Crimson Хуст ua
Олексій Цупанич Male 1981 Хуст ua
10 Maryan Oliynyk Male 1983 Zolochiv runners Золочів ua
5 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
6 Ерік Кепша Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
7 Павло Тимчик Male 1982 Хуст ua
8 Роман Олійник Male 1991 Nerdz Lab/Жовті прицепи Львів ua
88 Iryna Sabat Female 1989 Жовті прицепи Лісабон pt
9 Олександр Фесенко Male 1989 TRIBE10 Суми ua
81 степан лешик Male 1955 Виноградівські дедушкі Фанчиково ua
11 Едуард Фегер Male 1964 Хуст ua
12 Віталій Скунзя Male 1980 Kozyr Team Хуст ua
13 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
Іван Бойсак Male 1986 Хуст ua
14 Daniil Timachov Male 2003 Die Hard Running Lviv Львів ua
15 Сергій Дівинець Male 1987 Королево ua
16 Роман Роман Male 2003 Kozyrteam Хуст ua
17 Роман Роман Male 1977 Kozyr team Хуст ua
20 Сергій Йовбак Male 1984 SolvoRun Свалява ua
18 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
19 Vitalii Pasichnyi Male 2000 Львів ua
101 Zhenya Yakyma Male 1987 U-Run Ужгород ua
21 Oleh Koval Male 1985 Ir-Run Club Іршава ua
22 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
23 Олександра Сідей Female 1991 KozyrTeam Хуст ua
24 Олег Маринич Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
25 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
33 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyr Team Хуст ua
26 Дмитро Свінціцький Male 1990 Івано-Франківськ ua
27 Vasyl Baburnych Male 1997 Sport is life Хуст ua
Olga Lopushevska Female 1973 Lonelyfish Львів ua
28 Наталія Савчак Female 1995 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
55 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
29 Віра Динька Female 1986 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
30 Юлія Щока Female 1988 Ir-run club Іршава ua
Віктор Ісаєв Male 1954 любітель Виноградів ua
31 Демид Пашинний Male 1983 JUNGES WOLFSRUDEL Київ ua
32 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
34 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
Іван Урущак Male 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua
35 Wadim Braun Male 1980 Lazy Runners Львів ua
36 Sergiy Andriychuk Male 1989 shypshyna run club львів Львів ua
37 Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
42 Maryana Rochnyak Female 1981 Сонечко Івано-Франківськ ua
39 Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB
38 Roman Bilynets Male 1985 Білки ua
40 Ульяна Сабатович Female 1984 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
41 Ростислав Сабатович Male 1983 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
49 Volodumyr Fialka Male 1990 ShypShyna Run Club Львів ua
50 Віталій Клименко Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
48 Наталія Петришин Female 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
45 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
47 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
43 Тетяна Струтинська Female 1979 The Sun Running Club Івано-Франківськ ua
44 Іван Сенчак Male 1971 The Sun Running Club Івано-Франківськ ua
46 Григорій Грущак Male 1984 ShypshynaRunClub
51 Марта Клименко Female 1992 SHYPSHYNA run club
52 Nazarii Sabat Male 1990 Жовті прицепи Париж fr
Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
53 Тарас Лаба Male 1972 Сонечко
87 Романа Березович Female 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
54 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
90 Катерина Сеньків Female 1988 ShypshynaRunClub Львів ua
56 Дмитро Пантазі Male 1973 Gutsul Running Club
57 Sergei Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
58 Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
59 Володимир Чік Male 1984 kozyrteam Хуст ua
63 Віталій Гіль Male 1981 Виноградів ua
60 Богдан Мельник Male 1992 Zolochiv runners Золочів ua
61 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
62 Євгеній Сімонов Male 1991 Мукачево ua
64 Юрій Миськів Male 1973 Борислав ua
65 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
71 Наталія Соболта Female 1999 Червоноград ua
Andrii Androschuk Male 1987 hobo.run
66 Микола Солод Male 1986 -
67 Анатолій Левко Male 1996 adidas runners Свалява ua
68 Kseniia Kseniia Female 1994 Суми ua
69 Михайло Драпак Male 1995 Київ ua
70 Оксана Яровик Female 1977 Сонечко Івано-Франківськ ua
72 Дмитро Шкляр Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
73 Юрій Керецман Male 1959 Feketa run club
74 Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
77 Роман Гінцяк Male 1981 Вайпер Хуст ua
75 Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів Львів ua
79 Світлана Голенкова Female 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB
76 Vasyl Dykyi Male 1986 KaZaniN Team Ужгород ua
78 Юрій Цімболинець Male 1992 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
80 Василь Шаркадій Male 1959 Онок Онок ua
Volodymyr Khanas Male 1986 NDLT Львів ua
85 Андрій Півторак Male 1971
100 Сергій Расчупкін Male 1990 Расчупкін Мукачево ua
Ілля Munerov Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Великий Березний ua
82 Ярослав Данко Male 1962 Виноградів ua
83 Svyatko Garvas Male 1984 без клубу Львів ua
84 Ярослав Демковський Male 1985 Хуст ua
Сергій Гришко Male 1974 Борислав ua
99 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
116 Pasha Sabov Male 2000 Львів ua
86 Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
89 Vasylyna Burak Female 1991 Zolochiv runners Золочів ua
91 Галь Віталій Male 1975 Ужгород ua
Кирил Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
Павло Клим Male 1999 Расчупкін
92 Олександр Павлюк Male 1996 Буштино ua
93 Іван Савула Male 1988 Тячів ua
94 Ольга Дьордяй Female 1986 Ужгород ua
95 Ельвіра Левіна Female 1962 Львів ua
96 Наталія Горгут-Керницька Female 1982 Gutsul running club ua
97 Oleh Drozdovskyi Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
98 Nataliia Bandalak Female 1987 Gutsul Running Club
Denys Bondarchuk-Gryta Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
111 Роксана Бондаренко Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
104 Stepan Antonyk Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
102 Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
103 Валерія Шарамбай Female 1995 Хуст ua
110 Неля Гирич Female 1986 Kozyr team Хуст ua
109 Олександр Гирич Male 1985 Kozyr team Хуст ua
105 Маріан Барчі Male 1973 Мукачево ua
112 Ольга Когут Female 1995 - Городок ua
106 Марян Серант Male 1983
107 Наталія Бабинець Female 1990 Мукачево ua
Ганна Черкасова Female 1982 Mishok Run Club Виноградів ua
Мирон Любка Male 1991 Mishok Run Club Виноградів ua
108 Іван Довганич Male 1971 10 А Хуст ua
Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol police Воловець ua
Оксана Тиводар Female 1995
Катерина Мигул Female 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Дубляни ua
113 Tymofii Shyrokyi Male 1981 PROBIG Львів ua
114 Андрій Кучиренко Male 1992 Львів ua
115 Олександр Марін Male 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua
Михайло Куліков Male 1976 відсутній Ужгород ua
Данило Куліков Male 2000 Ужгород ua
117 Ірина Вінтоняк Female 1997 Sochka team Коломия ua
118 Andrii Sochka Male 1993 Sochka team Коломия ua

Командна Естафета 2 по 10.5 км

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 2

Stage 1 : 10,5 km


Stage 2 : 10,5 km



Date: 01 May 2022

Start time: at 09:00

Price: 1200 UAH

Limit: 20 teams

з 01.04 -600грн/учасник

Participants registered - 10 out of maximum of 20

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
2000 Шетеменя Kozyr Team Хуст ua
2001 Fitness Kozyrteam Хуст ua
2002 Ir-Run Club Ir-Run Club
2008 Sports women’s Вайпер Хуст ua
2003 Mari&Mari Ir-Run Сlub Іршава ua
2004 Die Hard Running Lviv shypshyna Львів ua
2005 Круасани SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
2006 Сталева воля Viper.gum
Смарт Хата Смарт-Хата Мукачево ua
2007 V&S Team V&S Team Запитів ua
Смарт Хата Смарт Хата Хуст ua
2009 swim kids kids swim Виноградів

Командна Естафета 4 по 5.25 км

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5,25 km


Stage 2 : 5,25 km


Stage 3 : 5,25 km


Stage 4 : 5,25 km



Date: 01 May 2022

Start time: at 09:00

Price: 2400 UAH

Limit: 20 teams

з 01.04 -600грн/учасник

Participants registered - 4 out of maximum of 20

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
4000 М-техно М-техно Хуст ua
4001 Reform Kozyr team Хуст ua
4002 М-техно 35+ Мтехно 30+ Хуст ua
4003 Die Hard Running Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Смарт Хата Смарт Хата Хуст ua
Смарт Хата Смарт Хата

Благодійний 1 км

1 km

Individual race

Date: 01 May 2022

Start time: at 12:00

Price: 200 UAH

Limit: 150 participants

Participants registered - 11 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1000 Михайло Коршук Male 1986 Хуст ua
1001 Ерік Кепша Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
1002 Оксана Олійник Female 1991 Nerdz Lab Львів ua
1003 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
1004 Vasyl Baburnych Male 1997 Sport is life Хуст ua
1005 Мирослава Бабурнич Female 1996 Sport is life Хуст ua
1006 Оксана Медведева Female 1968 ShypshynaRunClub Львів ua
1007 Ольга Мороз Female 1983 Хуст ua
1010 Станіслав Гирич Male 2012 Kozyr team Хуст ua
Сергій Хомин Male 1987 Смарт Хата Хуст ua
1008 Юліана Немеш Female 2011 Хуст ua
1009 Немеш Амелія Female 2016 Хуст ua

Дитячі 100 м

Individual race

Date: 01 May 2022

Start time: at 11:45

Price: 50 UAH

Вік учасників від 0 до 6 років включно

Participants registered - 14, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Еріка Кепша Female 2019 Intertool_Khust Хуст ua
2 Данило Олійник Male 2019 Nerdz Lab Львів ua
3 Роман Коршук Male 2015 Хуст ua
4 Єлизавета Божан Female 2015 Хуст ua
5 Софія Свінціцька Female 2020 Івано-Франківськ ua
6 Дмитерчук Гнат Male 2015 Коломия ua
7 Юрій Munerov Male 2017 X-Treme MTB in Mukachevo Великий Березний ua
8 Анітка Йовбак Female 2016 SolvoRun Свалява ua
9 Vasyl Dykyi Male 2016 KaZaniN Team Ужгород ua
10 Богдан Козир Male 2015 Kozyrteam Хуст ua
11 Остап Козир Male 2018 Kozyrteam Хуст ua
Вероніка Вічна Female 2017 Vichnyi Team Хуст ua
12 Ірма Мелай Female 2020 Kozyrteam Хустець ua
14 Максим Гирич Male 2017 Kozyr team Хуст ua
13 Ілля Дикий Male 2020 06.45 так норм?) Ужгород ua

Дитячі 500 м

Individual race

Date: 01 May 2022

Start time: at 11:45

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Вік учасників від 7 до 11 включно

Participants registered - 7 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Катерина Коршук Female 2014 Хуст ua
2 Богдана Свінціцька Female 2013 Івано-Франківськ ua
3 Юрій Новак Male 2010 Хуст ua
4 Матвій Мороз Male 2015 Хуст ua
5 Терезія Мелай Female 2011 Kozyrteam Хустець ua
6 Франческа Мелай Female 2010 Хуст ua
7 Станіслав Гирич Male 2012 Kozyr team Хуст ua

Leave a comment