Khust Half Marathon 2021

09 May 2021 Running / Хуст / ГО «Велообєднання»

Напівмарафон 21.1 км Командна Естафета 2 по 10.5 км Командна Естафета 4 по 5.25 км Благодійний 1 км Дитячі 100 м Дитячі 500 м

Маршрут протяжністю 21 км, дає учасникам можливість побачити деякі з найвідоміших визначних пам’яток Хуста, від берегу річки Ріка до руїн Хустського замку, що існував в ХІ-ХІІІ ст. Забіг розпочнеться із серця міста – Майдану Незалежності, перші пам’ятки архітектури, які зустрінуть на своєму шляху учасники забігу - Костел св. Анни (1802р.) та Костел св. Єлизавети (Реформаторський храм XIII-XIV ст, побудований у стилі провінційної готики). Ми підготували дистанції для кожного, не залежно від віку чи фізичної підготовки. Дистанція 21 км, командні естафети: 2 учасники по 10,5км та 4 учасники по 5,250км, дитячі забіги:  500м, 100м, благодійний забіг 1км.

У зв'язку з нестабільною ситуацією через пандемію коронавірусу COVID-19 дату заходу і регламент може бути змінено.

Напівмарафон 21.1 км

21 km

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 450 UAH

Limit: 180 participants

Перші 50 учасників по ціні 350 грн, потім 450 грн.

Participants total: 159

Participants registered - 126 out of maximum of 180
Last bib number assigned - 126, Maksym Balazhi

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Андрій Козир Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
30 Zhenya Yakyma Male 1987 Ужгород ua
12 Vasyl Dykyi Male 1986 Feketa club Ужгород ua
5 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
2 Віталій Скунзя Male 1980 Хуст ua
3 Надія Скунзя Female 1982 Хуст ua
4 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
67 Едуард Фегер Male 1964 Хуст ua
Вася Цибульський Male 2001 Workouter.Ua Хуст ua
6 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
Галь Віталій Male 1975 Feketa Running Club Ужгород ua
45 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
7 Сергей Клубов Male 1987 Нижнее Селище Team Нижнє Селище ua
Дмитро Йовенко Male 1986 URUN Ужгород ua
8 Василь Колька Male 1991 Vinogradiv run club Виноградів ua
9 Олександра Малиновська Female 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
27 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
10 Олександр Лалак Male 1999 Тячів ua
11 Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
25 Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
13 Роман Пухир Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
38 Stepan Antonyk Male 1991 Shypshyna Львів ua
42 Катерина Мигул Female 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Дубляни ua
15 Олексій Цупанич Male 1981 Хуст ua
14 Олег Антохів Male 1985 Берізка Львів ua
Pavlo Yanchak Male 1986 Львів ua
16 Юлій Немеш Male 1986 Немеш Хуст ua
17 Максим Лядик Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
18 Віталій Лунів Male 1990 Шипшина Львів ua
29 Віталій Русин Male 1992 Viper Gym Хуст ua
19 Ivan Loyek Male 1993 Shypshyna Львів ua
20 Olga Lopushevska Female 1973 Lonely fish ? Львів ua
21 Maryan Oliynyk Male 1983 Кольорова планета Золочів ua
22 Сергій Йовбак Male 1984 Свалява ua
Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
23 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
24 Володимир Ковалів Male 1979 Золочів ua
59 Віка Некерова Female 1986 Деаф Ужгород ua
26 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
57 степан лешик Male 1955 Фанчиково ua
87 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
28 Наталя Лунів Female 1990 Shypshyna Львів ua
32 Svyatko Garvas Male 1984 без клубу Львів ua
31 Юрій Керецман Male 1959 Feketa running club Зарічево
33 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
34 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
35 Роман Роман Male 1977 Kozyr team Хуст ua
Іван Бойсак Male 1986 Майстерня Кави Хуст ua
36 Сергій Трунов Male 1984 U-Run Ужгород ua
37 Erik Kepsha Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
39 Костянтин Лабарткава Male 1984 Львів ua
40 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
41 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Юлія Маляганова Female 1983 ShypshynaRunClub Львів ua
46 Edita Tokach Female 1990 Іршава ua
43 Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
44 Андрій Дорогій Male 1994 Хуст ua
47 Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB
48 Oleh Drozdovskyi Male 1981 ShypShyna Run Club Львів ua
49 Іван Урущак Male 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua
50 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
51 Руслан Мансуров Male 1985 Львів ua
52 Василь Шаркадій Male 1959 Онок Онок ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
53 Роман Мотруніч Male 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
54 Oleg Marynych Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
83 Павло Тимчик Male 1982 Хуст ua
58 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
55 Ярослав Демковський Male 1985 Хуст ua
70 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
Ruslan Kuchinka Male 1977 Uzhhorod runing club Ужгород ua
56 Vitalii Pasichnyi Male 2000 Львів ua
60 Наталія Брич Female 1983 Алло Виноградів ua
Андрій Воробець Male 1981 Ужгород ua
61 Anna Astafyeva Female 1995 Ужгород ua
Олеся Смирнова Female 1986 Bodyzone Ужгород ua
62 Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
63 Oleksiy Umanskyi Male 1985 радіо "Єден" Ужгород ua
92 Андрій Піратовський Male 1994 - Львів ua
64 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
65 Vadym Symchera Male 1980 Минай Минай ua
Юлія Пелех Female 1987 Ужгород ua
66 Людмила Козловська Female 1970 U Run Ужгород ua
68 Mykolaj Malytskyj Male 1981 SC StartUp Червоноград ua
69 Любомир Маслей Male 1994 Хуст ua
Василь Кіш Male 1985 - Виноградів ua
71 Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
72 Діана Сігеті Female 1986 Ir-Run Club Іршава ua
78 Роман Олійник Male 1991 Nerdz Lab Львів ua
79 Роман Гінцяк Male 1981 Вайпер Хуст ua
73 Ярослав Газа Male 1985 Ужгород ua
Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
74 Габріелла Нікітчук Female 1988 Ужгород ua
Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
75 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
76 Віталій Науменко Male 1978 Shark & Bulldog
77 Volodymyr Feskov Male 1986 U-Run Ужгород ua
80 Йосип Ботош Male 2000 Хуст ua
81 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
91 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
90 Оксана Оксенюк Female 1988 МК ЛУЧЕСЬК Луцьк ua
82 Max Yablonskyi Male 2000 Львів ua
Богдан Зем`янський Male 2005 Іршава ua
114 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
84 Діна Костовська Female 1977 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
85 Elvira Levina Female 1962 Фенікс Львів ua
89 Tania Popovych Female 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
86 Василь Вурста Male 1995 Хуст ua
Yuliia Lampeka Female 1995 Ужгород ua
88 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
93 Едуард Кабурган Male 1991 Дніпро-М Хуст ua
95 Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
94 Петро Лучок Male 1974 Неналежу (наразі) Мукачево ua
120 Йосип Маланка Male 1977 IR - RUN Приборжавське ua
Dima Kikaleishvili Male 1990 Кротон Іршава ua
112 Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
100 Олег Казибрід Male 1988 Mukachevo Run Мукачево ua
96 Михайло Ярема Male 1997 Негровець ua
97 Юлія Щока Female 1988 Ir-Run club Іршава ua
Sergiy Gryshko Male 1974 Борислав ua
Олег Цыбин Male 1997 Iron Club Одеса ua
110 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyr Team Хуст ua
106 Oleksandr Piatakov Male 1988 Ужгород ua
111 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
Nazar Myrynets Male 1996 Львів ua
126 Maksym Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Іван-Роман Сарваді Male 2005 Хуст ua
105 Віталій Гіль Male 1981 Виноградів ua
98 Олег Іваницький Male 1985 Львів ua
Михайло Кадар Male 2005 Хуст ua
99 Валентин Черняк Male 1979 МК "Лучеськ" Луцьк ua
101 Roman Bilynets Male 1985 Білки ua
102 Андрій Кучиренко Male 1992 Львів ua
Dmitro Ivanysh Male 1958 Фст»Динамо» Колочава ua
103 Taras Shulika Male 1984 Ужгород ua
104 Ігор Долинський Male 1985 Foxhunters Луцьк ua
107 Василь Бабурнич Male 1997 Sport is life Khust Хуст ua
108 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
109 Andriy Ihnat Male 1997 Стеблівка ua
Валерія Шарамбай Female 1995 Ужгород ua
113 Федір Смірнов Male 1986 - Run for fun Ужгород ua
Lukachek Olesya Female 1988 Kozyr team Хуст ua
Семен Грица Male 1980 Хуст ua
116 Микола Воробей Male 1971 Нововолинськ ua
115 Олександр Боднар Male 1982 Хуст ua
117 Василь Грицик Male 1993 Смарт Хата
118 Наталія Палюх Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
Богдана Маркович Female 2003 Хуст ua
Степан Розман Male 1997
Andr?s Olekszik Male 1988
119 Ірина Батовська Female 1997 Виноградів ua
121 Роман Кодак Male 1983 KodakBrothersTeam Дніпро ua
122 Mykola Kaban Male 1990 Gucul Running Club Івано-Франківськ ua
123 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita Львів ua
124 Ігор Нечепуренко Male 1978 Київ ua
Serhiї Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
125 Володимир Кабан Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Сергій Расчупкін Male 1990 Расчупкіна Наталія Я тебе кохаю Мукачево ua

Командна Естафета 2 по 10.5 км

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 2

Stage 1 : 10.5 km


Stage 2 : 10.5 km



Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 900 UAH

Limit: 20 teams

Перші 5 команд по ціні 700 грн, потім 900 грн

Participants total: 20

Participants registered - 13 out of maximum of 20
Last bib number assigned - 2013, Kozyr team SK

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
2001 SHYPSHYNARUNCLUB SHYPSHYNARUNCLUB Львів ua
2002 Mukachevo Half Marathon Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
2004 Kozyrteam Kozyr team Хуст ua
U-Run U-Run club Ужгород ua
2005 Starlife Starlife ua
2006 Ir-run club Ir-run club Іршава ua
2008 Кров з Молоком Galad Хуст ua
2007 Кротон Кротон Іршава ua
Кротон Кротон Іршава ua
МАЙСТЕРНЯ КАВИ Майстерня Кави Хуст ua
2003 МАЙСТЕРНЯ КАВИ Майстерня Кави Хуст ua
2009 Albion Team Хуст ua
2010 Kozyr team 1 Kozyr team Хуст ua
2012 Kozyrteam-Nagy Kozyrteam Хуст ua
2011 Burger Street Kozyr team Хуст ua
2013 Kozyr team SK Kozyr team Хуст ua
Khimich Team Київ ua
Girich team Kozyr team Хуст ua
Physioteam Ірпінь ua
Kozyrteam Kozyrteam Хуст ua

Командна Естафета 4 по 5.25 км

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5.25 km


Stage 2 : 5.25 km


Stage 3 : 5.25 km


Stage 4 : 5.25 km



Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 1800 UAH

Limit: 20 teams

Перші 5 команд по ціні 1400 грн потім 1800 грн

Participants total: 11

Participants registered - 9 out of maximum of 20
Last bib number assigned - 4009, Allo

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
4001 Uzhho4od Running Club. Girls Power Uzhhorod Running Club Ужгород ua
4002 Strong 1 Strong Хуст ua
4003 Strong 2 Strong Хуст ua
4004 Strong 3 Strong Хуст ua
4005 Strong 4 Strong Хуст ua
4006 М-Техно М-техно Хуст ua
4007 М-Техно 30+ М-Техно 30+
4009 Allo Смарт Хата Хуст ua
4008 NASI Kozyr team Хуст ua
Visa Support Visa Support Khust Хуст ua
Lev Лев Хуст ua

Благодійний 1 км

1 km

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 13:00

Price: 200 UAH

Limit: 200 participants

Participants total: 20

Participants registered - 11 out of maximum of 200
Last bib number assigned - 1012, Ерфан Володимир

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1000 Андрій Козир Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
1001 Сергій Хомин Male 1987 Смарт Хата Хуст ua
1002 Аніта Овсянікова Female 1988 Ужгород ua
Сніжана Мірзоян Female 1988 Вайпер Хуст ua
Станіслав Чоповдя Male 1994 Смарт Хата Хуст ua
Наташа Роман Female 1991 Смарт Хата Хуст ua
1003 Олександр Боднар Male 2013 Хуст ua
Вероніка Боднар Female 2016 Хуст ua
Єлизавета Боднар Female 1987 Хуст ua
1009 Мандзюк Марія Female Albion team Хуст ua
1008 Ворон Юлія Female Albion team Хуст ua
1007 Цупанич Дана Female Albion team Хуст ua
1006 Томищ Світлана Female Albion team Хуст ua
1005 Хвуст Віталія Female Albion team Хуст ua
1011 Ерфан Оксана Female 1962 Хуст ua
1012 Ерфан Володимир Male 1963 Хуст ua
Василь Грицик Male 1993 Смарт Хата
Ігор Іскра Male 2010 TAXIGO Хуст ua
Mariana Popovich Female 1987 Viper Хуст ua
Катерина Гирич Female 1990 Kozyr team Хуст ua

Дитячі 100 м

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Вік 1 - 6 років

Participants total: 29

Participants registered - 22 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 22, Резванов Станіслав

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Катерина Коршук Female 2014 Хуст ua
2 РОМАН Коршук Male 2015 Хуст ua
Владислав Головчак Male 2014 Хуст ua
3 Олена Рудич Female 2016 Хуст ua
Степан Молодець Male 1935 Всі Володі Калуш ua
4 Мороз Матвій Male 2015 UA ua
5 Остап Козир Male 2018 Kozyrteam Хуст ua
6 Богдан Козир Male 2015 Kozyrteam Хуст ua
7 Dominika Ferents Female 2014 Kids Смарт Хата Хуст ua
8 Вероніка Барзул Female 2014 Майстерня кави
Артем Мештер Male 2014 Хуст ua
9 Олександр Барзул Male 2015 Майстерня Кави
Роман Бойсак Male 2015 Майстерня Кави Хуст ua
Роман Бойсак Male 2015 Майстерня Кави Хуст ua
11 Ярослав Сінний Male 2016
10 Владислав Сінний Male 2019
12 Марк Котенко Male 2007 Ужгород ua
13 Рафаель Мірзоян Female 2016 Вайпер Хуст ua
18 Мандзюк Олександра 2016 Albion team Хуст
17 Плешинець Станіслав Male 2016 Albion team Хуст ua
16 Ворон Тимофій Male 2015 Albion team Хуст ua
15 Ворон Микола Male 2016 Albion team Хуст ua
14 Вічна Вероніка Female 2017 Albion team Хуст ua
20 Щуфан Владислава Female 2016 Albion team Хуст ua
19 Хвуст Михайло Male 2015 Albion team Хуст ua
22 Резванов Станіслав Male 2016 Хуст ua
Ksysha Lavrushun Male 2015 Хуст ua
Максим Гирич Male 2017 Kozyr team Хуст ua
14 Анітка Йовбак Female 2012 Yovbak Свалява ua

Дитячі 500 м

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 00:00

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Вік від 7 до 11 років.

Participants total: 18

Participants registered - 14 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 12, Томищ Михайло

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Анастасія Цогла Female 2013 Ir-run club Іршава ua
Владислав Головчак Male 2014 Хуст ua
2 Danylo Malytskyj Male 2011 SC StartUp Червоноград ua
3 Соломія Нікітчук Female 2013 Ужгород ua
4 Анна-Марія Мірзоян Female 2010 Вайпер Хуст ua
Олександр Боднар Male 2013 Хуст ua
6 Булей Софія Female 2015 Albion team Хуст ua
12 Томищ Михайло Male 2015 Albion team Хуст ua
5 Томищ Владислав Male 2012 Albion team Хуст ua
11 Орлик Дмитро Male 2010 Хуст ua
10 Орлик Марина Female 2011 Хуст ua
9 Орлик Олександр Male 2013 Хуст ua
8 Орлик Андрій Male 2014 Хуст ua
7 Сабов Дмитро Male 2012 Хуст ua
Ігор Іскра Male 2010 Хуст ua
5 Артур Ковач Male 2012 Хуст ua
Станіслав Гирич Male 2012 Kozyr team Хуст ua
6 Назар Величко Male 2013 MMA KHUST Хуст ua

Leave a comment