Khust Half Marathon 2021

09 May 2021 Running / Хуст / ГО «Велообєднання»

Напівмарафон 21.1 км Командна Естафета 2 по 10.5 км Командна Естафета 4 по 5.25 км Благодійний 1 км Дитячі 100 м Дитячі 500 м

Маршрут протяжністю 21 км, дає учасникам можливість побачити деякі з найвідоміших визначних пам’яток Хуста, від берегу річки Ріка до руїн Хустського замку, що існував в ХІ-ХІІІ ст. Забіг розпочнеться із серця міста – Майдану Незалежності, перші пам’ятки архітектури, які зустрінуть на своєму шляху учасники забігу - Костел св. Анни (1802р.) та Костел св. Єлизавети (Реформаторський храм XIII-XIV ст, побудований у стилі провінційної готики). Ми підготували дистанції для кожного, не залежно від віку чи фізичної підготовки. Дистанція 21 км, командні естафети: 2 учасники по 10,5км та 4 учасники по 5,250км, дитячі забіги:  500м, 100м, благодійний забіг 1км.

У зв'язку з нестабільною ситуацією через пандемію коронавірусу COVID-19 дату заходу і регламент може бути змінено.

Напівмарафон 21.1 км

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 450 UAH

Limit: 180 participants

Перші 50 учасників по ціні 350 грн, потім 450 грн.

Participants total: 122

Participants registered - 96 out of maximum of 180
Last bib number assigned - 96, Михайло Ярема

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Андрій Козир Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
30 Zhenya Yakyma Male 1987 Ужгород ua
12 Vasyl Dykyi Male 1986 Feketa club Ужгород ua
5 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
2 Віталій Скунзя Male 1980 Хуст ua
3 Надія Скунзя Female 1982 Хуст ua
4 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
67 Едуард Фегер Male 1964 Хуст ua
Вася Цибульський Male 2001 Workouter.Ua Хуст ua
6 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
Галь Віталій Male 1975 Feketa Running Club Ужгород ua
45 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
7 Сергей Клубов Male 1987 Нижнее Селище Team Нижнє Селище ua
Дмитро Йовенко Male 1986 URUN Ужгород ua
8 Василь Колька Male 1991 Vinogradiv run club Виноградів ua
9 Олександра Малиновська Female 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
27 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
10 Олександр Лалак Male 1999 Тячів ua
11 Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
25 Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
13 Роман Пухир Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
38 Stepan Antonyk Male 1991 Shypshyna Львів ua
42 Катерина Мигул Female 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Дубляни ua
15 Олексій Цупанич Male 1981 Хуст ua
14 Олег Антохів Male 1985 Берізка Львів ua
Pavlo Yanchak Male 1986 Львів ua
16 Юлій Немеш Male 1986 Немеш Хуст ua
17 Максим Лядик Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
18 Віталій Лунів Male 1990 Шипшина Львів ua
29 Віталій Русин Male 1992 Viper Gym Хуст ua
19 Ivan Loyek Male 1993 Shypshyna Львів ua
20 Olga Lopushevska Female 1973 Lonely fish ? Львів ua
21 Maryan Oliynyk Male 1983 Кольорова планета Золочів ua
22 Сергій Йовбак Male 1984 Свалява ua
Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
23 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
24 Володимир Ковалів Male 1979 Золочів ua
59 Віка Некерова Female 1986 Деаф Ужгород ua
26 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
57 степан лешик Male 1955 Фанчиково ua
87 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
28 Наталя Лунів Female 1990 Shypshyna Львів ua
32 Svyatko Garvas Male 1984 без клубу Львів ua
31 Юрій Керецман Male 1959 Feketa running club Зарічево
33 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
34 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
35 Роман Роман Male 1977 Kozyr team Хуст ua
Іван Бойсак Male 1986 Майстерня Кави Хуст ua
36 Сергій Трунов Male 1984 U-Run Ужгород ua
37 Erik Kepsha Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
39 Костянтин Лабарткава Male 1984 Львів ua
40 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
41 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Юлія Маляганова Female 1983 ShypshynaRunClub Львів ua
46 Edita Tokach Female 1990 Іршава ua
43 Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
44 Андрій Дорогій Male 1994 Хуст ua
47 Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB
48 Oleh Drozdovskyi Male 1981 ShypShyna Run Club Львів ua
49 Іван Урущак Male 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua
50 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
51 Руслан Мансуров Male 1985 Львів ua
52 Василь Шаркадій Male 1959 Онок Онок ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
53 Роман Мотруніч Male 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
54 Oleg Marynych Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
83 Павло Тимчик Male 1982 Хуст ua
58 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
55 Ярослав Демковський Male 1985 Хуст ua
70 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
Ruslan Kuchinka Male 1977 Uzhhorod runing club Ужгород ua
56 Vitalii Pasichnyi Male 2000 Львів ua
60 Наталія Брич Female 1983 Алло Виноградів ua
Андрій Воробець Male 1981 Ужгород ua
61 Anna Astafyeva Female 1995 Ужгород ua
Олеся Смирнова Female 1986 Bodyzone Ужгород ua
62 Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
63 Oleksiy Umanskyi Male 1985 радіо "Єден" Ужгород ua
92 Андрій Піратовський Male 1994 - Львів ua
64 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
65 Vadym Symchera Male 1980 Минай Минай ua
Юлія Пелех Female 1987 Ужгород ua
66 Людмила Козловська Female 1970 U Run Ужгород ua
68 Mykolaj Malytskyj Male 1981 SC StartUp Червоноград ua
69 Любомир Маслей Male 1994 Хуст ua
Василь Кіш Male 1985 - Виноградів ua
71 Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
72 Діана Сігеті Female 1986 Ir-Run Club Іршава ua
78 Роман Олійник Male 1991 Nerdz Lab Львів ua
79 Роман Гінцяк Male 1981 Вайпер Хуст ua
73 Ярослав Газа Male 1985 Ужгород ua
Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
74 Габріелла Нікітчук Female 1988 Ужгород ua
Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
75 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
76 Віталій Науменко Male 1978 Shark & Bulldog
77 Volodymyr Feskov Male 1986 U-Run Ужгород ua
80 Йосип Ботош Male 2000 Хуст ua
81 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
91 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
90 Оксана Оксенюк Female 1988 МК ЛУЧЕСЬК Луцьк ua
82 Max Yablonskyi Male 2000 Львів ua
Богдан Зем`янський Male 2005 Іршава ua
Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
84 Діна Костовська Female 1977 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
85 Elvira Levina Female 1962 Фенікс Львів ua
89 Tania Popovych Female 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
86 Василь Вурста Male 1995 Хуст ua
Yuliia Lampeka Female 1995 Ужгород ua
88 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
93 Едуард Кабурган Male 1991 Дніпро-М Хуст ua
95 Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
94 Петро Лучок Male 1974 Неналежу (наразі) Мукачево ua
Йосип Маланка Male 1977 IR - RUN Приборжавське ua
Dima Kikaleishvili Male 1990 Кротон Іршава ua
Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
Олег Казибрід Male 1988 Mukachevo Run Мукачево ua
96 Михайло Ярема Male 1997 Негровець ua
Юлія Щока Female 1988 Ir-Run club Іршава ua
Sergiy Gryshko Male 1974 Борислав ua
Олег Цыбин Male 1997 Iron Club Одеса ua

Командна Естафета 2 по 10.5 км

Relay race

Number of participants in a team: 2

Stage 1 : 10.5 km


Stage 2 : 10.5 km



Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 900 UAH

Limit: 20 teams

Перші 5 команд по ціні 700 грн, потім 900 грн

Participants total: 8

Participants registered - 6 out of maximum of 20
Last bib number assigned - 2007, Кротон

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
2001 SHYPSHYNARUNCLUB SHYPSHYNARUNCLUB Львів ua
2002 Mukachevo Half Marathon Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
2004 Kozyrteam Kozyr team Хуст ua
2003 U-Run U-Run club Ужгород ua
2005 Starlife Starlife ua
2006 Ir-run club Ir-run club Іршава ua
Кров з Молоком Galad Хуст ua
2007 Кротон Кротон Іршава ua

Командна Естафета 4 по 5.25 км

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5.25 km


Stage 2 : 5.25 km


Stage 3 : 5.25 km


Stage 4 : 5.25 km



Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 1800 UAH

Limit: 20 teams

Перші 5 команд по ціні 1400 грн потім 1800 грн

Participants total: 6

Participants registered - 6 out of maximum of 20
Last bib number assigned - 4006, М-Техно

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
4001 Uzhho4od Running Club. Girls Power Uzhhorod Running Club Ужгород ua
4002 Strong 1 Strong Хуст ua
4003 Strong 2 Strong Хуст ua
4004 Strong 3 Strong Хуст ua
4005 Strong 4 Strong Хуст ua
4006 М-Техно М-техно Хуст ua

Благодійний 1 км

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 13:00

Price: 200 UAH

Limit: 200 participants

No one has registered yet Be first!

Дитячі 100 м

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Вік 1 - 6 років

Participants total: 3

Participants registered - 2 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 2, РОМАН Коршук

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Катерина Коршук Female 2014 Хуст ua
2 РОМАН Коршук Male 2015 Хуст ua
Владислав Головчак Male 2014 Хуст ua

Дитячі 500 м

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 00:00

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Вік від 7 до 11 років.

Participants total: 4

Participants registered - 3 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 3, Соломія Нікітчук

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Анастасія Цогла Female 2013 Ir-run club Іршава ua
Владислав Головчак Male 2014 Хуст ua
2 Danylo Malytskyj Male 2011 SC StartUp Червоноград ua
3 Соломія Нікітчук Female 2013 Ужгород ua

Leave a comment