Khust Half Marathon 2021

09 May 2021 Running / Хуст / ГО «Велообєднання»

Напівмарафон 21.1 км Командна Естафета 2 по 10.5 км Командна Естафета 4 по 5.25 км Благодійний 1 км Дитячі 100 м Дитячі 500 м
  • Напівмарафон 21.1 км

    View results online
  • Командна Естафета 2 по 10.5 км

    View results online
  • Командна Естафета 4 по 5.25 км

    View results online
  • Благодійний 1 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячі 100 м

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячі 500 м

    Results are not yet available. Please try again later.

Маршрут протяжністю 21 км, дає учасникам можливість побачити деякі з найвідоміших визначних пам’яток Хуста, від берегу річки Ріка до руїн Хустського замку, що існував в ХІ-ХІІІ ст. Забіг розпочнеться із серця міста – Майдану Незалежності, перші пам’ятки архітектури, які зустрінуть на своєму шляху учасники забігу - Костел св. Анни (1802р.) та Костел св. Єлизавети (Реформаторський храм XIII-XIV ст, побудований у стилі провінційної готики). Ми підготували дистанції для кожного, не залежно від віку чи фізичної підготовки. Дистанція 21 км, командні естафети: 2 учасники по 10,5км та 4 учасники по 5,250км, дитячі забіги:  500м, 100м, благодійний забіг 1км.

У зв'язку з нестабільною ситуацією через пандемію коронавірусу COVID-19 дату заходу і регламент може бути змінено.

Напівмарафон 21.1 км

21 km

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 450 UAH

Limit: 177 participants

  1. Перші 50 учасників по ціні 350 грн, потім 450 грн.

Participants registered - 177 out of maximum of 177

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Роксана Бондаренко Female 1984 Shypshyna run club Львів ua
30 Zhenya Yakyma Male 1987 Ужгород ua
12 Vasyl Dykyi Male 1986 Feketa club Ужгород ua
5 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
2 Віталій Скунзя Male 1980 Хуст ua
3 Надія Скунзя Female 1982 Хуст ua
4 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
67 Едуард Фегер Male 1964 Хуст ua
Вася Цибульський Male 2001 Workouter.Ua Хуст ua
6 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
Галь Віталій Male 1975 Feketa Running Club Ужгород ua
45 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
7 Сергей Клубов Male 1987 Нижнее Селище Team Нижнє Селище ua
Дмитро Йовенко Male 1986 URUN Ужгород ua
8 Василь Колька Male 1991 Vinogradiv run club Виноградів ua
9 Оксана Диба Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
27 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
10 Олександр Лалак Male 1999 Тячів ua
11 Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
25 Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
13 Аліна Ситнік Female 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
38 Stepan Antonyk Male 1991 Shypshyna Львів ua
42 Катерина Мигул Female 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Дубляни ua
15 Олексій Цупанич Male 1981 Хуст ua
14 Олег Антохів Male 1985 Берізка Львів ua
Pavlo Yanchak Male 1986 Львів ua
16 Юлій Немеш Male 1986 Немеш Хуст ua
17 Максим Лядик Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
18 Староселець Роман Male 1989 Шипшина Львів ua
29 Віталій Русин Male 1992 Viper Gym Хуст ua
19 Ivan Loyek Male 1993 Shypshyna Львів ua
20 Olga Lopushevska Female 1973 Lonely fish ? Львів ua
21 Maryan Oliynyk Male 1983 Кольорова планета Золочів ua
22 Сергій Йовбак Male 1984 Свалява ua
Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
23 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
24 Володимир Ковалів Male 1979 Золочів ua
59 Віка Некерова Female 1986 Деаф Ужгород ua
26 Оксана Дутка Female 1970 GFamily/Urun Ужгород ua
57 степан лешик Male 1955 Фанчиково ua
87 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
28 Наталя Лунів Female 1990 Shypshyna Львів ua
32 Svyatko Garvas Male 1984 без клубу Львів ua
31 Юрій Керецман Male 1959 Feketa running club Зарічево
Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
34 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
35 Роман Роман Male 1977 Kozyr team Хуст ua
Іван Бойсак Male 1986 Майстерня Кави Хуст ua
36 Віталій Оксенюк Male 1992 Луцьк ua
37 Erik Kepsha Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
39 Костянтин Лабарткава Male 1984 Львів ua
40 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
41 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Юлія Маляганова Female 1983 ShypshynaRunClub Львів ua
Male 1990 ua
43 Павло Клим Male 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
44 Андрій Дорогій Male 1994 Хуст ua
47 Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB
48 Oleh Drozdovskyi Male 1981 ShypShyna Run Club Львів ua
49 Павло Павленко Male 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua
50 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
51 Богдан Васильків Male 1993 Львів ua
52 Василь Шаркадій Male 1959 Онок Онок ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
53 Роман Мотруніч Male 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
54 Oleg Marynych Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
83 Павло Тимчик Male 1982 Хуст ua
58 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
55 Леся Логін Female 1986 Хуст Нарцис Хуст ua
70 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
Ruslan Kuchinka Male 1977 Uzhhorod runing club Ужгород ua
56 Vitalii Pasichnyi Male 2000 Львів ua
60 Черкасова (Кенч) Анна Female 1982 Mishok Run Club Виноградів ua
Андрій Воробець Male 1981 Ужгород ua
61 Anna Astafyeva Female 1995 Ужгород ua
171 Олеся Смирнова Female 1986 Bodyzone Ужгород ua
Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
63 Oleksiy Umanskyi Male 1985 радіо "Єден" Ужгород ua
92 Андрій Піратовський Male 1994 - Львів ua
64 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
65 Vadym Symchera Male 1980 Минай Минай ua
Юлія Пелех Female 1987 Ужгород ua
Людмила Козловська Female 1970 U Run Ужгород ua
68 Mykolaj Malytskyj Male 1981 SC StartUp Червоноград ua
69 Любомир Маслей Male 1994 Хуст ua
Василь Кіш Male 1985 - Виноградів ua
71 Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
72 Йосиф Павлик Male 1983 Тячево ua
78 Роман Олійник Male 1991 Nerdz Lab Львів ua
79 Роман Гінцяк Male 1981 Вайпер Хуст ua
73 Ярослав Газа Male 1985 Ужгород ua
Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
74 Габріелла Нікітчук Female 1988 Ужгород ua
Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
75 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
76 Віталій Науменко Male 1978 Shark & Bulldog
77 Volodymyr Feskov Male 1986 U-Run Ужгород ua
80 Йосип Ботош Male 2000 Хуст ua
81 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
91 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
90 Оксана Оксенюк Female 1988 МК ЛУЧЕСЬК Луцьк ua
82 Max Yablonskyi Male 2000 Львів ua
Богдан Зем`янський Male 2005 Іршава ua
114 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
84 Діна Костовська Female 1977 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
85 Elvira Levina Female 1962 Фенікс Львів ua
89 Tania Popovych Female 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
86 Василь Вурста Male 1995 Хуст ua
Yuliia Lampeka Female 1995 Ужгород ua
88 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
93 Едуард Кабурган Male 1991 Дніпро-М Хуст ua
95 Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
94 Петро Лучок Male 1974 Неналежу (наразі) Мукачево ua
120 Йосип Маланка Male 1977 IR - RUN Приборжавське ua
Dima Kikaleishvili Male 1990 Кротон Іршава ua
112 Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
100 Олег Казибрід Male 1988 Mukachevo Run Мукачево ua
96 Михайло Ярема Male 1997 Негровець ua
97 Юлія Щока Female 1988 Ir-Run club Іршава ua
Sergiy Gryshko Male 1974 Борислав ua
Олег Цыбин Male 1997 Iron Club Одеса ua
110 Михайло Куліков Male 1976 Ужгород ua
106 Лариса Лабарткава Female 1949 Львів ua
111 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
Nazar Myrynets Male 1996 Львів ua
126 Maksym Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Іван-Роман Сарваді Male 2005 Хуст ua
105 Віталій Гіль Male 1981 Виноградів ua
98 Олег Іваницький Male 1985 Львів ua
Михайло Кадар Male 2005 Хуст ua
99 Валентин Черняк Male 1979 МК "Лучеськ" Луцьк ua
101 Roman Bilynets Male 1985 Білки ua
102 Андрій Кучиренко Male 1992 Львів ua
173 Dmitro Ivanysh Male 1958 Фст»Динамо» Колочава ua
103 Taras Shulika Male 1984 Ужгород ua
104 Ігор Долинський Male 1985 Foxhunters Луцьк ua
107 Василь Бабурнич Male 1997 Sport is life Khust Хуст ua
108 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
109 Andriy Ihnat Male 1997 Стеблівка ua
Валерія Шарамбай Female 1995 Ужгород ua
113 Федір Смірнов Male 1986 - Run for fun Ужгород ua
130 Lukachek Olesya Female 1988 Kozyr team Хуст ua
46 Семен Грица Male 1980 Хуст ua
116 Микола Воробей Male 1971 Нововолинськ ua
115 Михайло Анишинець Male 1995 Хуст ua
117 Василь Грицик Male 1993 Смарт Хата
118 Наталія Палюх Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
Богдана Маркович Female 2003 Хуст ua
172 Степан Розман Male 1997
127 Andr?s Olekszik Male 1988
119 Ірина Батовська Female 1997 Виноградів ua
121 Роман Кодак Male 1983 KodakBrothersTeam Дніпро ua
122 Mykola Kaban Male 1990 Gucul Running Club Івано-Франківськ ua
123 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
124 Ігор Нечепуренко Male 1978 Київ ua
162 Serhiї Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
125 Володимир Кабан Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
66 Сергій Расчупкін Male 1990 Расчупкіна Наталія Я тебе кохаю Мукачево ua
129 Олеся Дідоводюк Female 1990 Kuzin team Велятино ua
128 Дмитро Дідоводюк Male 1987 Kuzin team-Sauconyukraine Івано-Франківськ ua
137 Юрій Слєпньов Male 1991 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
131 Зорянa Богдан Female 1980 Malvy Львів ua
132 Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
133 Тетяна Бас Female 2002 Run21 Тернопіль ua
134 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб Сало Одеса ua
136 Ігор Кардаш Male 1976 06.45 так норм?) Ужгород ua
135 Вася Бублій Male 1993 Хуст ua
138 Олексій Зенін Male 1991 13 Львів ua
140 Oleksandr Morgental Male 1991 Simple Run es
139 Анжеліка Лабінська Female 1972 -
141 Олексій Лукашенко Male 1961 Берегове ua
142 Дмитро Зубик Male 1988 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
143 Ореста Письменна Female 1986 Бодізон Ужгород ua
33 Богдан Свістяк Male 1999 Братківці ua
144 Микола Солод Male 1986 -
149 Любомир Онисько Male 1999 Mishok Run Club Виноградів ua
148 Мирон Любка Male 1991 Mishok Run Club Виноградів ua
145 Федя Лутак Male 1984 Виноградів ua
146 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
147 Сергій Боднар Male 1991 Mishok Run Club Виноградів ua
157 Олег Соболта Male 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
158 Artem OSTAKHOV Male 1982 Trilewy Triathlon Team Ужгород ua
150 Томаш Товт Male 1989 Виноградів ua
151 Marian Shpytak Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
152 Mykhailo Shtefanitsa Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
159 Вася Цибульський Male 2001 Workouter.Ua Хуст ua
153 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
154 Дзвіна Чорнак Female 1987 Ir-Run Club Іршава ua
156 Давiд Геворкян Male 1982 U-run Ужгород ua
Руслан Хомишинець Male 1990 SRT Стрий ua
160 Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
155 Демид Пашинний Male 1983 JUNGES WOLFSRUDEL Київ ua
161 Андрій Васильків Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
163 Микола Кушка Male 1980 Leitip.com Львів ua
164 Maksym Vershynin Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Славутич ua
165 Володимир МАЛИНОВСЬКИЙ Male 1989 Ужгород ua
166 Юрій ОСАДЧУК Male 1975 Ужгород ua
167 Руслан Веремчук Male 1994 Ковель ua
168 Nadja Babenko Female 1978 D51
169 Ірина ОСАДЧУК Female 1982 Ужгород ua
170 Taras Sidak Male 1990 Одеса ua
174 Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
176 Богдан Мельник Male 1992 Золочів ua
175 Михайло Кузьма Male 1996 Іршава ua
62 Валерій Найман Male 1986 Патрульна поліція Закарпаття
177 Fedya Tegza Male 1999 Berezovo Хуст ua

Командна Естафета 2 по 10.5 км

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 2

Stage 1 : 10.5 km


Stage 2 : 10.5 km



Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 900 UAH

Limit: 25 teams

Перші 5 команд по ціні 700 грн, потім 900 грн

Participants registered - 26 out of maximum of 25

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
2001 SHYPSHYNARUNCLUB SHYPSHYNARUNCLUB Львів ua
2002 Mukachevo Half Marathon Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
2004 Kozyrteam Kozyr team Хуст ua
U-Run U-Run club Ужгород ua
2005 Starlife Starlife ua
2006 Ir-run club Ir-run club Іршава ua
2008 Мафінятори U-Run Ужгород ua
2007 Кротон Кротон Іршава ua
Кротон Кротон Іршава ua
МАЙСТЕРНЯ КАВИ Майстерня Кави Хуст ua
2003 МАЙСТЕРНЯ КАВИ Майстерня Кави Хуст ua
2009 Albion Team Хуст ua
2010 Kozyr team 1 Kozyr team Хуст ua
2012 Kozyrteam-Nagy Kozyrteam Хуст ua
2011 Патрульна поліція Kozyr team Ужгород ua
2013 Kozyr team SK Kozyr team Хуст ua
2024 Khimich Team Київ ua
2015 Girich team Kozyr team Хуст ua
2017 Physioteam Ірпінь ua
2016 Kozyrteam - Моржі Kozyrteam Хуст ua
2014 Чіп і Дейл SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
2021 Смарт Хата Смарт Хата Хуст ua
2018 Uzhhorod running club Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2019 Ir-Run Club Ir-Run Club Іршава ua
2020 Active RC Active Run Club Дрогобич ua
2023 AsicS Team IR-RUN Club Іршава ua
2026 Gfamily Ужгород ua
2022 Dental Servise DENTAL SERVISE Хуст ua
2025 PMteam Barbershop Oldstone's

Командна Естафета 4 по 5.25 км

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5.25 km


Stage 2 : 5.25 km


Stage 3 : 5.25 km


Stage 4 : 5.25 km



Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 1800 UAH

Limit: 18 teams

Перші 5 команд по ціні 1400 грн потім 1800 грн

Participants registered - 18 out of maximum of 18

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
4001 Uzhho4od Running Club. Girls Power Uzhhorod Running Club Ужгород ua
4002 Strong 1 Strong Хуст ua
4003 Strong 2 Strong Хуст ua
4004 Strong 3 Strong Хуст ua
4005 Strong 4 Strong Хуст ua
4006 М-Техно М-техно Хуст ua
4007 М-Техно 30+ М-Техно 30+
4009 Allo Смарт Хата Хуст ua
4008 Mija Kozyr team Хуст ua
4011 Visa Support Visa Support Khust Хуст ua
4010 Lev Лев Хуст ua
4012 Dental Servise DENTAL SERVISE Хуст ua
4013 Chokhnjaj team Chokhnjaj team Хуст ua
4014 Крошки Крошки Хуст ua
4015 Хустські моржі Клуб Моржів Хуст ua
4016 Ваше майбутнє Ваше Майбутнє Хуст ua
4017 Шипшинята SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
4018 Running Beauties Uzh Running Beauties Uzh Ужгород ua

Благодійний 1 км

1 km

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 13:00

Price: 200 UAH

Limit: 150 participants

Participants registered - 150 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1000 Андрій Козир Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
1001 Сергій Хомин Male 1987 Смарт Хата Хуст ua
1002 Аніта Овсянікова Female 1988 Ужгород ua
1015 Сніжана Мірзоян Female 1988 Вайпер Хуст ua
1004 Станіслав Чоповдя Male 1994 Смарт Хата Хуст ua
1010 Наташа Роман Female 1991 Смарт Хата Хуст ua
1003 Олександр Боднар Male 2013 Хуст ua
1123 Вероніка Боднар Female 2016 Хуст ua
1122 Єлизавета Боднар Female 1987 Хуст ua
1009 Мандзюк Марія Female 1996 Albion team Хуст ua
1008 Ворон Юлія Female 1996 Albion team Хуст ua
1007 Цупанич Дана Female 1996 Albion team Хуст ua
1006 Томищ Світлана Female 1996 Albion team Хуст ua
1005 Хвуст Віталія Female 1996 Albion team Хуст ua
1011 Ерфан Оксана Female 1962 Хуст ua
1012 Ерфан Володимир Male 1963 Хуст ua
1031 Василь Грицик Male 1993 Смарт Хата
1032 Ігор Іскра Male 2010 TAXIGO Хуст ua
1033 Mariana Popovich Female 1987 Viper Хуст ua
1014 Катерина Гирич Female 1990 Kozyr team Хуст ua
1013 Валерія Рішко Female 1994 Хуст ua
Назар Величко Male 2013 MMA KHUST Хуст ua
1034 Роман Андрашко Male 1986 СмарХата Хуст ua
1016 Андрій Сухай Male 2006 Monsters Львів ua
1017 Рудольф Нодь Male 1993 Kozyrteam Хуст ua
1018 Михайло Гирич 2014 Kozyr team Хуст ua
1019 Іван Кришталь Male 1987 Без клубу Хуст ua
1021 Катерина Робертівна Лукачек Female 2010 Kozyr Team Хуст ua
1020 Oleksandr Morgental Male 1991 Simple Run es
1022 Наталія Гирич 1962 Kozyr team Хуст ua
1023 Богдана Клекнер 1983 Kozyr team Хуст ua
1024 Марія Козир 1965 Kozyr team Хуст ua
1025 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
1026 Тетяна Якима Female 1987 U-run Ужгород ua
1035 Олеся Лукачко Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
1027 наталія Худанич Female 1989 Ужгород ua
1028 Гончарук Анастасія Female 1995 Ужгород ua
1029 Юлія Ковальська Female 1990 Mishok Run Club Виноградів ua
1030 Олена Булеза Female 1985 Urun Ужгород ua
1045 Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
Світлана Кара Female 1992 Хуст ua
1036 Ярослава Перец Female 1990 Хуст ua
1037 Майя Будинська Female 2007 U-run Ужгород ua
1038 Володимир Кричфалушій Male 2021 Kozyr team
1039 Олександр Кричфалушій Male 2016 Kozyr team
1040 Стефанія Кричфалушій Female 2023 Kozyr team
1041 Вікторія Ляшко Female 2023 Kozyr team
1044 Людмила Козловська Female 1970 U Run Ужгород ua
1049 Тетяа Бучок Female 1974 Смарт Хата Хуст ua
1042 Діана Чорна Female 2021 Kozyr team Хуст ua
Руслан Величко Male 2003 Босняки Хуст ua
1043 Валентина Клейменова Female 2021 Kozyr team Хуст ua
1046 Кароліна Карпіш Female 1988 Хуст ua
1047 Erik Kepsha Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
1053 Богдан Сура Male 1972 Хуст ua
1052 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
1050 Катя Козловська Female 2003 Ужгород ua
1048 Vika Nod Female 1993 Kozyr team Хуст ua
1051 Марко Ганкевич Male 2007 Ocean Monsters Львів ua
1054 Юлій Немеш Male 1986 Немеш Хуст ua
1055 Юліана Немеш Female 2011 Немеш Хуст ua
1056 Мілан Чейпеш 1995 Solars Виноградів
1057 Олександр Кубанкін 1991 Solars Виноградів
1058 Ярослав Сусик 1991 Solars Виноградів
1059 Сергій Марян 1983 Solars Виноградів
1060 Віталій Мамалига 1994 Solars Виноградів
1061 Михайло Чізмар 1987 Solars Виноградів
1062 Юрій Біланчук 1991 Solars Виноградів
1063 Іван Роспопа 1994 Solars Виноградів
1064 Олександр Бровдій 1996 Solars Виноградів
1065 Юрій Шаркаді 1993 Solars Виноградів
1066 Сергій Матвієнко 1983 Solars Виноградів
1067 Валерій Рацин 1989 Solars Виноградів
1068 Вадим Галас 1991 Solars Виноградів
1069 Віталія Удут 1965 Kozyrteam Хуст
1070 Олександр Бордей 1967 Kozyrteam Хуст
1071 Наталія Чохняй 1993 Чохняй team Хуст
1072 Богдан Міговк 1989 Artemas club Хуст
1073 Неля Сідей 1985 Kozyrteam Хуст
1074 Анастасія Сідей 2006 Kozyrteam Хуст
1075 Ростислав Агоста 1983 Kozyrteam Хуст
1076 Сергій Чіжмарь 1972 Kozyrteam Хуст
1077 Микола Волощук 1972 Kozyrteam Хуст
1078 Юрій Новак 1985 Kozyrteam Хуст
1079 Надія Клепач 1982 Kozyrteam Велятино
1080 Віталій Русин 1992 Хуст
1081 Едуард Павлишинець 1976 Хуст
1082 Юрій Павлишинець 1975 Хуст
1083 Василь Маханець 1972 Хуст
1084 Ярослав Шегута 1972 Хуст
1085 Ольга Шегута 1975 Хуст
1086 Анастасія Шегута 2004 Хуст
1087 Аліна Шегута 1997 Хуст
1088 Арсеній Шегута 2009 Хуст
1089 Валерій Топтей 1996 Хуст
1090 Руслана Лепей 1982 Хуст
1091 Юрій Лепей 1974 Хуст
1092 Вікторія Гелеван 1982 Хуст
1093 Ілля Грабар 2005 Хуст
1094 Михайло Грабар 1971 Хуст
1095 Софія Грабар 2007 Хуст
1096 Генрієтта Маханець 1994 Хуст
1097 Габріелла Маханець 1994 Хуст
1098 Ніколетта Маханець 2004 Хуст
1099 Богдан Буковецький 1990 Хуст
1100 Василь Столець 1994 Хуст
1101 Марина Вовканець 1987 Хуст
1102 Олександр Липчей 1962 Хуст
1103 Валерія Шимон 2000 Хуст
1104 Євгенія Шимон 2005 Хуст
1105 Каріна Вовканець 2010 Хуст
1106 Микола Анишинець 1976 Хуст
1107 Сніжана Рознай 1984 Хуст
1108 Олеся Рознай 2004 Хуст
1109 Богдан Арделан 1985 Хуст
1110 Іван Бойсак 1985 Хуст
1111 Яна Бойсак 1990 Хуст
1112 Олександра Дяковер 2009 Хуст
1113 Амелія Немеш 2016 команда Немеш Хуст
1114 Ірина Немеш 1991 команда Немеш Хуст
1115 Анжела Івасенко 1980 Kozyrteam Хуст
1116 Ірина Чоповдя 1991 Kozyrteam Хуст
1117 Тетяна Шпотаковська Female 1996 Хуст ua
1118 Руслана Лукач Female 2002
1119 Марта Денесюк Female 1978 Золотарьово ua
1120 Владислава Денесюк Female 2010 Золотарьово ua
1121 Mykhailo Ferents Male 1989 Смарт Хата Хуст ua
1124 Liudmyla Kononenko Female 1960 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
1125 Igor Tsmokanich Male 1978 Хуст ua
1126 Oksana Tsmokanich Female 1977
1127 Анна Онєгіна Female 2004 uzhhorod running club Ужгород ua
1128 Плешинець Тетяна Female 1999 Хуст ua
1129 Вічна Марина Female 1999 Хуст ua
1130 Ковач Неля Female 2007 Хуст ua
1131 Щербан Роман Male 1980 Хуст ua
1132 Щербан Катя Female 2012 Хуст ua
1133 Юрій Новак Male 2010 Хуст ua
1134 Тетяна Пекар Female 1982 Хуст ua
1145 Artem OSTAKHOV Male 1982 Trilewy Triathlon Team Ужгород ua
1135 Інна Барзул Female 1999 Майстерня кави Хуст ua
1136 Сергій Барзул Male 1999 Майстерня кави Хуст ua
1137 Михайло Буковський Male 1971 Albion team Хуст ua
1138 Катерина Сарай Female 2012 Хуст ua
1139 Іван Боїшко Male 2009 Хуст ua
1140 Комішак Василь Male 1971 Хуст ua
1141 Вікторія Комішак Female 2016 Хуст ua
1142 Любов Комішак Female 1981 Хуст ua
1143 Євгенія Комішак Female 2016 Хуст ua
1144 Олег Клепач Male 1999 Хуст ua
1146 Андріана Бонь Female 2006 Хуст ua
1147 Олексій Цупанич Male 1981 Хуст ua
1148 Matvei Pyshnyi Male 2017 Running Beauties Uzh Ужгород ua
1149 Юлія ОСАДЧУК Female 2010 Ужгород ua

Дитячі 100 м

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Вік 1 - 6 років

Participants registered - 50 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Катерина Коршук Female 2014 Хуст ua
2 РОМАН Коршук Male 2015 Хуст ua
Владислав Головчак Male 2014 Хуст ua
3 Олена Рудич Female 2016 Хуст ua
Степан Молодець Male 1935 Всі Володі Калуш ua
4 Мороз Матвій Male 1977 UA ua
5 Остап Козир Male 2018 Kozyrteam Хуст ua
6 Богдан Козир Male 2015 Kozyrteam Хуст ua
7 Dominika Ferents Female 2014 Kids Смарт Хата Хуст ua
8 Вероніка Барзул Female 2014 Майстерня кави
24 Артем Мештер Male 2014 Хуст ua
9 Олександр Барзул Male 2015 Майстерня Кави
Роман Бойсак Male 2015 Майстерня Кави Хуст ua
25 Роман Бойсак Male 2015 Майстерня Кави Хуст ua
11 Ярослав Сінний Male 1987
10 Владислав Сінний Male 1987
12 Марк Котенко Male 2007 Ужгород ua
13 Рафаель Мірзоян Female 2016 Вайпер Хуст ua
18 Мандзюк Олександра 1996 Albion team Хуст
17 Плешинець Станіслав Male 1996 Albion team Хуст ua
16 Ворон Тимофій Male 1996 Albion team Хуст ua
21 Ворон Микола Male 1996 Albion team Хуст ua
38 Вічна Вероніка Female 1996 Albion team Хуст ua
20 Щуфан Владислава Female 1996 Albion team Хуст ua
19 Хвуст Михайло Male 1996 Albion team Хуст ua
22 Резванов Станіслав Male 2016 Хуст ua
Ksysha Lavrushun Male 2015 Хуст ua
23 Максим Гирич Male 2017 Kozyr team Хуст ua
14 Анітка Йовбак Female 2012 Yovbak Свалява ua
15 Родіон Дан Male 2018 Хуст ua
Назар Величко Male 2013 MMA KHUST Хуст ua
Назар Величко Male 2013 MMA KHUST Хуст ua
26 Матей Ганкевич Male 2015 Ocean Monsters Львів ua
27 Матвій Козлов Male 2014 Malvy Львів ua
28 Андрій Муравець Male 2014 Kids Run Королево ua
29 Іван Щербан 2016 Kozyr team Іза ua
30 Андрій Плиска 2016 Kozyr team Іза ua
31 Максим Мороз 2019 Kozyr team Іза ua
32 Софія Чопей 2019 Kozyr team Іза ua
33 Олександр Голубка 2016 Kozyr team Іза ua
34 Олександр Зеленько 2018 Іза ua
35 Оля Мигалко 2016 Іза ua
36 Артем Вайнраух 2016 Хуст ua
37 Єва Чохняй 2019 Хуст ua
Петро Роман Male 2014 Kozyrteam Хуст ua
43 Петро Роман Male 2015 Kozyrteam
39 Назар Якима Male 2013 U-run Ужгород ua
40 Софія Лемак 2017 Kozyr team Хуст
41 Каріна Гоздок 2016 Kozyr team Хуст
42 Кароліна Гоздок 2019 Kozyr team Хуст
Евеліна Хомишинець Female 2014 SRT Стрий ua
Ванесса Неагое Female 2016 Хуст ua
Ванесса Неагое Female 2016 Хуст ua
44 Дамiр Геворкян Male 2013 U-run Ужгород ua
45 Єлизавета Божан Female 2015 Хуст ua
46 Александр Романюк Male 2015 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
47 Марта Булеза Female 2016 Urun Ужгород ua
48 Adam Gergardt Male 2016 Power Bese Gym Хуст ua
49 Роман Орос Male 2017
50 Алєксандра Голоботовська Female

Дитячі 500 м

Individual race

Date: 09 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Вік від 7 до 11 років.

Participants registered - 50 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Анастасія Цогла Female 2013 Ir-run club Іршава ua
Владислав Головчак Male 2014 Хуст ua
2 Danylo Malytskyj Male 2011 SC StartUp Червоноград ua
3 Соломія Нікітчук Female 2013 Ужгород ua
4 Анна-Марія Мірзоян Female 2010 Вайпер Хуст ua
Олександр Боднар Male 2013 Хуст ua
6 Булей Софія Female 1996 Albion team Хуст ua
12 Томищ Михайло Male 1996 Albion team Хуст ua
37 Томищ Владислав Male 1996 Albion team Хуст ua
11 Орлик Дмитро Male 2010 Хуст ua
10 Орлик Марина Female 2011 Хуст ua
9 Орлик Олександр Male 2013 Хуст ua
8 Орлик Андрій Male 2014 Хуст ua
7 Сабов Дмитро Male 2012 Хуст ua
50 Ігор Іскра Male 2010 Хуст ua
5 Артур Ковач Male 2012 Хуст ua
13 Станіслав Гирич Male 2012 Kozyr team Хуст ua
14 Назар Величко Male 2013 MMA KHUST Хуст ua
15 Єва Козлова Female 2009 Malvy Львів ua
16 Daniel Popovych Male 2011 Іршава ua
17 Анастасія Цупанич Female 2013 Хуст ua
18 Олександра Квак Female 2010 IR-RUN CLUB Іршава ua
19 Тетяна Шутко 2010 Kozyr team Іза
20 Олександра Пилип 2010 Kozyr team Іза
21 Наталія Плиска 2011 Kozyr team Іза
22 Анюта Шутко 2013 Kozyr team Іза
23 Валерія Сабов 2013 Kozyr team Іза
24 Назар Монда 2014 Kozyr team Іза
25 Мирослава Вакаров 2010 Kozyr team Іза ua
26 Оксана Попович 2010 Kozyr team Іза ua
27 Вікторія Сабов 2011 Kozyr team Іза ua
28 Владислав Олексик 2011 Kozyr team Іза ua
29 Василь Попович 2010 Kozyr team Іза ua
30 Дмитро Орос 2010 Kozyr team Іза ua
31 Каріна Бабей 2010 Kozyr team Іза ua
32 Ростислав Пекар 2010 Kozyr team Іза ua
33 Денис Пекар 2013 Kozyr team Іза ua
34 Іван Чізмар 2010 Kozyr team Іза ua
35 Віктор Величко 2012 Хуст ua
36 Андрій Грицько 2012 Хуст ua
39 Роман Роман Male 2009 Kozyrteam
38 Юлія Лукачко Female 2012 Kozyrteam Хуст ua
40 Евеліна Месарчек Female 2012 Kozyrteam Хуст ua
41 Анастасія Кабурган Female 2013 Дніпро-М Хуст ua
42 Ярина Булеза Female 2010 Urun Ужгород ua
43 Adam Gergardt Male 2016 Power Bese Gym Хуст ua
44 Василь Півень Male 2009 Ужгород ua
45 Франческа Мелай Female 2009 Хуст ua
46 Тереза Мелай Female 2021 Kozyr team
47 Андрій Голоботовський Male 2013
48 Денис Перец Male 2016 Хуст ua
49 Катерина Перец Female 2016

19 Comments:

  1. Денис Ізай

    викуплю слот на естафету 10 км, якшо хтось бажає продати

  2. Богдан Свістяк

    Куплю слот на 21 км

    1. Сергій Ковега

      Продам)
      096-012-67-85

      1. Ростислав Псюк

        Ви вже продали?

        1. Сергій Ковега

          Так

  3. Artem OSTAKHOV

    Доброго дня! Викуплю слот на любу естафету, 2 х 10,5 км або 4 х 5,25 км. Дякую!

    1. Олеся Лукачко

      ще хтось бажає 5км? є пропозиція.

      1. Олеся Лукачко

        вже нема)

  4. Artem OSTAKHOV

    P.S. і на 21 км теж візьму 3-4 реєстрації.

  5. Ростислав Псюк

    Викуплю слот на 21км, 0689732707

  6. Віталій Барчі

    Викуплю реєстрацію на 21 км. 0503729242.

  7. Сергій Оксенюк

    Хто продасть реєстрацію на 21км.?Телеф.0957500385 Оксенюк Віталій

  8. Іванна Ковалів

    Хто продає реєстрацію на 21 км. Зателефонуйте 0990242246

  9. Bohdan Vasylkiv

    Викуплю слот на 21км, 0931160400. Дякую!

  10. Роман Процик

    Куплю реєстрацію на 21км, 0985976248

  11. Lyudmyla Livak

    Викуплю слот на естафету 10 км.

  12. Михайло Лялюк

    Продам слот на 21 км.

    1. Віталій Барчі

      Добрий вечір. Викуплю слот на 21 км 0503729242

  13. Igor Tsmokanich

    Зарегінився на благодійний забіг. Прийшов на 13:00 а він був на 12:00 !!! Виб хоч слідкували за тим що пишете на сайті. Або пишить часову зону що то на 13:00 не по Києву.

Leave a comment