Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ – RunStyle

Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ

30 June 2022 Running / / Ліга Доброго Бігу

Дистанція

Ліга Доброго Бігу вітає на сторінці реєстрації «Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ». Даний захід проводиться з метою збору коштів для ЗСУ. Весь прибуток від заходу буде перерахований на фонд  «Повернись живим», який вже багато років дуже ефективно допомагає нашим військовим. Стартова вартість 280 грн., але можна перерахувати більше (суму платежу можливо збільшити наприкінці реєестрації, у формі оплати). Подія триватиме весь червень, з 01.06. по 30.06. Кошти на рахунок фонду перерахуємо по завершенню події, по що всюди викладемо звіти.

Кожен учасник отримає іменну медаль-жетон, який виготовлений з нержавіючої сталі з лазерним гравіюванням. Такі жетони носить кожен військовослужбовець.

Фото медалі:

Стартові пакети можливо отримати у м. Львів особисто (Сихів або пр. Чорновола), або через сервіс Нова Пошта. Щодо інших можливостей доставки, телефонуйте або пишіть за вказаними контактами. Стартовий пакет учасника включає іменну медаль та стартовий номер учасника.

Телеграм-канал для комунікації:
https://t.me/ligadobrogobigu

Все буде ЗСУ!

 

Дистанція

Будь-яка km

Individual race

Date: 01 June 2022

Start time: at 00:00

Price: 280 UAH

Пробіжи будь-яку дистанцію в любій точці світу. Отримай унікальну іменну медаль-жетон ЗСУ.

Вартість 280 грн., або більше (суму платежу можливо збільшити наприкінці реєестрації, у формі оплати).

Participants registered - 1014, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Viktoriia Dufynets Female 1986 Львів ua
2 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
3 Нікіта Дубовик Male 1987 Київ ua
4 Anton Kharkhalis Male 1989 Львів ua
5 Сергій Антончик Male 1963 Львів ua
6 Олександр Сліпець Male 1984 Run Base Kyiv Київ ua
7 Андрій Забитівський Male 1985 Львів ua
8 Андрій Мацьків Male 1981 РадиМо Львів ua
14 Alik Vakhula Male 1986 Рясне Run Club Львів ua
9 Оля Куденчук Female 1995 Луцьк ua
10 Олена Максименко Female 1979 Вишгород ua
11 Олександр Пяскін Male 1981 Endurance School Київ ua
12 Ostap Elyashevskyy Male 1986 Львів ua
13 Oleksandr L. Male 1988 БеGYнЫ ПеRDYнЫ Українка ua
15 Тетяна Струтинська Female 1979 The Sun Running Club Івано-Франківськ ua
16 Mariana Stefaniv Female 1994 Львів ua
461 Оксана Колісник Female 1975 - Львів ua
17 Світлана Лепетуха Female 1986 Черкаси ua
18 Андрій Гуфрій Male 1978 Львів ua
320 Макс Свириденко Male 1990 Ковель ua
19 Володимир Редька Male 1976 Київ ua
20 Daniil Timachov Male 2003 Die Hard Running Lviv Львів ua
21 Володимир Кісіль Male 1985 Львів ua
22 Наталія Гайдучок Female 2000 Львів ua
23 Соломія Возна Female 1996 robota.ua Львів ua
24 Sergii Gorbatiuk Male 1988 Київ ua
25 Анастасия Стахова Female 1988 Київ ua
26 Марія Хмельницька Female 1989 Київ ua
27 Volodymyr Rybak Male 1982 runday Львів ua
28 Oleksandr Buryk Male 1990
330 Ольга Чапля Female 1995 Дрогобич ua
29 Андрій Саарян Male 1989 - Одеса ua
30 Віра Рульова Female 1992 Київ ua
31 Марта Петришин Female 1986 Львів ua
32 Галинка Хилюк Female 1993 Маргол Ковель ua
33 Oleksandr Chakalov Male 1998 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
34 Дмитро Коваленко Male 1984 Ногибоги Київ ua
35 Віталій Рульов Male 1985 Київ ua
Andriana Kushnirenko Female 1987 Львів ua
36 Oleh Bavshyn Male 1981 Львів ua
37 Наталія Сколоздра Female 1990 Ліга Доброго Бігу Львів ua
38 Olena Sannikova Female 1985 Львів ua
164 Євгенія Нечитайлова Female 1987 Обухів ua
40 Марина Петрова Female 1999 Київ ua
39 YANA SAVOSTINA Female 1993 robota.ua Вишгород ua
41 Iryna Zrobok Female 1997 ім'я отримувача - Андрій Зробок Берлін de
42 Eugene Leshchynskyy Male 1981 Львів ua
43 Pavlo Nera Male 1978 Пустомити ua
44 Ira Volochiy Female 1982 Львів ua
45 Володимир Максимович Male 1990 Відкриті тренування для учасників АТО/ООС та членів їх родин Київ ua
46 Polina Poluektova Female 1984 -
48 Illia Bilousov Male 1988 Київ ua
47 Катерина Зоріна Female 1993 Devspiration running team Київ ua
49 Kseniia Vodolazhska Female 1993 Київ ua
50 Володимир Парій Male 1992 1992 Черкаси ua
52 Ігор Матенька Male 1989 Теrnopil Running Club Тернопіль ua
51 Сергій Лисенко Male 1988 Київ ua
53 Olya Mykhalova Female 1988 Київ ua
54 Yevhen Sevastianov Male 1992 Йокнеам-Іліт il
55 Ілля Самойлич Male 1998 Київ ua
56 Ансар Тайметов Male 1973 Київ ua
58 Ірина Чаплигіна Female 1972 Миргород ua
57 Кирило Кіреєв Male 1988 Київ ua
62 Володимир Червонюк Male 1988 Orirun Київ ua
Володимир Білик Male 1991 Dog grand Київ ua
59 Євген Гайдай Male 1996 adidas Runners Kyiv Київ ua
60 Svitlana Yarkun Female 1987 Київ ua
61 Євген Волканов Male 1983 Одеса ua
63 Вікторія Волканова Female 1985 Одеса ua
67 Анастасія Сліпченко Female 1990 RivneRunnigClub Рівне ua
64 Ірина Пьостра Female 1993 Харків ua
65 Nadiya Boytsova Female 1985 Pulse Дніпро ua
66 Pasha Nazarevych Male 1986 Run Oberig IT Київ ua
Ксеня Разумейко Female 1993 ShypShyna Run Club Львів ua
68 В'ячеслав Бондаренко Male 1998 Київ ua
69 Сергій Тюльков Male 1985 Cycling Дніпро ua
70 Liliia Demydova Female 1986 Київ ua
71 Алексей Старостин Male 1983 Одеса ua
72 Андрій Фішман Male 1977 Run, Forrest, Run Кам’янське ua
74 Вадим Полюлях Male 1988 Адідас Київ ua
73 Максим Сух Male 1990 WineTime team Рівне ua
76 Олена Зотова Female 1965 Orirun Київ ua
75 Марія Бондаренко Female 1998 Київ ua
77 Олеся Тюлькова Female 2008 Кохай Дніпро ua
78 Ілона Сусяк Female 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
431 Дмитро Кішко Male 1978 Полтава ua
79 Володимир Романюк Male 1988 Іваничі ua
80 Stanislav Pokhylko Male 1989 Run Oberig IT Київ ua
82 Олексій Юрловський Male 1985 Scuderia Gamba Pelosa Київ ua
81 Iuliia Gumeniuk Female 1983 Вишгород ua
83 Дмитро Драник Male 1989 Київ ua
84 Артём Клыженко Male 1989 Харків ua
85 Svitlana Frankova Female 1988 Дніпро ua
86 Alina Sorokina Female 1990 PMRun Київ ua
87 Yulia Serdyuk Female 1980 PM Run Club Київ ua
88 Леся Заводна Female 1986 Київ ua
89 Євген Дідченко Male 1978 ПУШЕБ Київ ua
90 Andrii Baria Male 1994 PMRC Київ ua
92 Олександр Скиба Male 2001 Кропивницький ua
91 Олексій Кузьмічов Male 1987 Київ ua
93 Дмитро Татарко Male 1979 Team_Exim Київ ua
94 Настя Бадиляка Female 1991 PM Київ ua
97 Наталія Шевченко Female 1990 Загальці ua
95 Максим Скоробагатов Male 1985 Кобеляки ua
96 Юлія Чорнобривка Female 1984 Полтава ua
100  Денис Скворцов Male 1993 Сокіл Полтава ua
98 Yehor Honchar Male 1993 - Київ ua
101 Katerina Zinchenko Female 1985 Київ ua
99 Ievgeniia Rudkovska Female 1990 Tritans Tri Club Таллін ee
102 Kyrylo Brener Male 1989 Львів ua
103 Andrii Kalyta Male 1980 Saucony running club Київ ua
Tanya Zaliva Female 1972 Київ ua
104 Оксана Карпенко Female 1980 Pulse Дніпро ua
105 Кирилл Савенко Male 1984
106 Volodymyr Rogulya Male 1991 Львів ua
107 Olexandr Kravchenko Male 1980 Київ ua
108 Володимир Кондратенко Male 1978 NOVA RUN Нова Водолага ua
109 Микита Пятоха Male 1988 Одеса ua
110 Сергій Черемісін Male 1980 Zhmer1nka Runclub Жмеринка ua
111 Aliya Kanankyzy Female 1963 Almaty Kazakhstanets kz
112 Артем Юрченко Male 1985 Київ ua
113 Катерина Лупина Female 1987 no name Київ ua
114 Ірина Дігіч Female 1986 - Кілія ua
115 Оксана Гребенькова Female 1991 Київ ua
116 Яна Покуліта Female 1984 - Дніпро ua
117 Аліна Коваленко Female 1995 Київ ua
118 Mykola Shkarban Male 1996 Кременчук ua
119 Наталка Якимець Female 1985 Львів ua
120 Олена Павленко Female 1979 Беганутые Харків ua
121 Наталія Гадуп'як Female 1987 Винники ua
122 Василь Гадуп’як Male 1986 Винники ua
123 Ihor Hliadchyshyn Male 1991 Київ ua
124 Анна Олійник Female 1988 - Дніпро ua
125 Вікторія Мігуль Female 1987 Вишгород ua
126 Андрій Слончак Male 1980 Family Run Club Чубинське ua
127 Илья Моденов Male 1982 Івано-Франківськ ua
Петро Рудь Male 1984 Київ ua
128 Анна Горлач Female 1989 team404 Харків ua
129 Бугайчук Константин Male 1978 Gutsul running club Харків ua
130 Михайло Горлач Male 1987 Chameleon Харків ua
132 Тетяна Градоблянська Female 1987 Київ ua
131 Savchuk Taras Male 1989 Kuzinteam Київ ua
133 Єгор Білоус Male 1985 CrossRunChe
134 Vitaliy Kvasha Male 1988 Київ ua
135 Наталія Смирнова Female 1973 Orirun Київ ua
136 Юрий Константиновский Male 1986 adidas Runners Kyiv Хмельницький ua
137 Наталія Бурківська Female 1977 Уланів ua
138 Геннадій Бобров Male 1988 Київ ua
139 Наталія Островська Female 1976 Дніпро ua
140 Таня Соболь Female 1985 Orirun Київ ua
141 Kukharuk Dmytro Male 1989 Хмельницький ua
142 Сергій Анніков Male 1974 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
997 Євген Шмураков Male 1981 - Буча ua
143 Віталій Плекан Male 1988 AdidasRunners Київ ua
144 Антон Феденко Male 1988 - Київ ua
145 Валентин Харченко Male 1973 Львів ua
146 Nataliya Yakuts Female 1986 Львів ua
147 Таня Круковська Female 1981 Orirun Київ ua
148 Володимир Лаликін Male 1985 Львів ua
149 Любов Ступак Female 1984 Харків ua
150 Тетяна Рац Female 1971 - Львів ua
151 Andrii Prokopets Male 1983 Київ ua
152 Misha Galian Male 1990 Коломия ua
Володимир Васильєв Male 1998 Бровари ua
153 Остап Онишко Male 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua
154 Микола Бовкіт Male 1987 Жидачів ua
155 Галина Назаревич Female 1984 RUN Oberig IT Познань pl
156 Olha Olifirenko Female 1992 Холми ua
157 Анастасія Рахманіна Female 1985 Київ ua
158 Olya Khokhlova Female 1979 Львів ua
Юлія Мар\'єнко Female 1991 Полтава ua
159 Марина Лапшина Female 1989 Orirun Бородянка ua
160 Олександра Якуц Female 1963 Львів ua
162 Марта Свистун Female 1971 OriRun Київ ua
161 Наталія Лузанчук Female 1986 Orirun Пісківка ua
163 Анна Більговська Female 1988 Orirun Загальці ua
165 Юля Клименко Female 1983 Orirun Київ ua
166 Anastasiia Skrypchenko Female 1983 Київ ua
167 Альона Платонова Female 1978 Красносільська ОТГ Красносілка ua
168 Вадим Булік Male 1987
169 Анна Ольшевська Female 1986 Orirun Пісківка ua
170 Юрій Шубін Male 1983
171 Ольга Костянець Female 1984 Київ ua
172 Volodymyr Kryvoruka Male 1981 Avenga
489 Олена Кудрявцева Female 1971 BoryspilNordic Бориспіль ua
173 Олена Должикова Female 1982 Київ ua
174 Володимир Гладиш Male 1989 Кривий Ріг ua
175 Валерій Шапочка Male 1975 Зерновита Львів ua
178 Андрій Нера Male 1983 Пустомити ua
176 Марина Галич Female 1971 KUZINTEAM MC TARAS BULBA Київ ua
177 Дмитро Отрішко Male 1982 Київ ua
179 Марія Матійців Female 2011 Львів ua
180 Ірина Якуц Female 1990 Львів ua
181 Леонід Даців Male 1996 Львів ua
182 Roman Kozak Male 1996
183 Василина Гула Female 1996 Львів ua
184 Галина Корпан Female 1965
232 Marina Yarmurskia Female 1968 Runday, Ternopil Тернопіль ua
185 Yurii Turchyn Male 1970 OriRun Київ ua
186 Ольга Лапка Female 1987 Adidas runners Kyiv Київ ua
187 Олександр Дрогаль Male 1980 Orirun Київ ua
188 Tетяна Смирнова Female 1973 Київ ua
189 Тетяна Дрогаль Female 1978 Orirun Київ ua
190 Zinko Vladyslav Male 1994 Київ ua
191 Галина Козлова Female 1988 Київ ua
192 Ярослава Биховець Female 1987 Orirun Пісківка ua
193 Андрій Булковський Male 1972 ДМСЛМР Луцьк ua
194 Василь Цогла Male 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
195 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
197 Olena Kukushkina Female 1990 HMI Київ ua
196 Ірина Устенна Female 1982 Львів ua
198 Микола Жуков Male 1984 Flashrun Київ ua
199 Анастасія Бурденюк Female 1999 Flashrun Хмельницький ua
200 Марина Сподарик Female 1983 Львів ua
201 Оріяна Сподарик Female 2011 Львів ua
203 Fedir Drepin Male 1984 Київ ua
202 Світлана Громова Female 1994 Івано-Франківськ ua
206 Катерина Слободяник Female 2007 Кохай Дніпро ua
204 Serhii Velebnik Male 1992 Донецьк ua
205 Mykola Kushka Male 1980 Leitip.com Львів ua
207 Андрій Осауленко Male 1981 Енергоатом
208 Ігор Тимченко Male 1976 Харків ua
317 Щоголева Дарина Female 2004 Кривий Ріг ua
209 Anastasiia Koval Female 1993 Черкаси ua
212 Олександр Михайлов Male 1973 Київ ua
210 Olena Gorbacheva Female 1976 Миколаїв ua
211 Оксана Євдокімова Female 1973 Київ ua
213 Олександр Любімов Male 1981 Авентадор Харків ua
214 Ольга Василенко Female 1982 Шостка ua
218 Олена Ганоль Female 1982 OriRun Пісківка ua
215 Евгения Омельченко Female 1986 OriRun Київ ua
216 Юрій Кононенко Male 1977 Канів ua
217 Михайло Білінський Male 1978 Orirun Київ ua
219 Оксана Пастернак Female 1986 Orirun Пісківка ua
Dmitro Tribunskiy Male 1974 Ужгород ua
220 Ніка Ганоль Female 2006 OriRun Пісківка ua
221 Денис Рохлінський Male 1985 Київ ua
371 Іванка Демків Female 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
222 Yaroslav Demianchuk Male 1992
223 Yevgeniya Maskayeva Female 1981 Житомир ua
224 Максим Належитий Male 1985 Ukrainian Runners Тернопіль ua
225 Tetiana Danyliv Female 1990 ULTRA Львів ua
226 Роман Пасічний Male 2012 Мама Лєна Київ ua
227 Oksana Kizina Female 1993 Познань pl
228 Сергій Загоруйко Male 1983 Харків ua
229 Інна Мокрова Female 1984 Saucony Run Club Київ ua
230 Ігор Пугач Male 1988 Львів ua
231 Людмила Вегера Female 1976 Крюківщина ua
233 Евеліна Вегера Female 2006 Крюківщина ua
234 Ксеня Ковальчук Female 1994 Луцьк ua
235 Надія Дроздова Female 1975 ORIRUN від Oriflame Узбекистан uz
345 Михайло Сурмай Male 1987 БКМ Львів ua
482 Ірина Олійник Female 1985 ТСК "Чорногора" Львів ua
236 Iryna Podoba Female 1988 - Львів ua
237 Yaroslav Pakhuchyi Male 1991 ZernoVita Львів ua
238 Марта Лесів Female 1989 Малечковичі ua
239 Володимир Бірюк Male 1970 Без клубу Львів ua
240 ANNA VINYTSKA Female 1979 Київ ua
241 Nata Kot Female 1988 Львів ua
242 Наталія Дишко Female 1997 Львів ua
243 Олександр Козловець Male 1986 Національна поліція Миколаїв ua
244 Іра Гриньків Female 1988 Дідилів ua
245 Ольга Качор Female 1990 Бігуни ТТХ Львів ua
246 AMET Bekirov Male 1973
247 Яна Кучерява Female 1973 Гуляйполе ua
248 Віталій Дудінкін Male 1986 Дніпро ua
249 Діана Сiгетi Female 1986 Іршава ua
250 Yuliia Krylova Female 1987 Київ ua
251 Kostyantyn Bylym Male 1971 Біговий Краматорськ Краматорськ ua
252 Микита Бондар Male 2015 Київ ua
253 Марія Косовська Female 1984 Київ ua
254 Лада Козубська Female 1982 Бердянськ ua
255 Анна Трикоз Female 1981 Orirun Київ ua
256 Анастасія Кривенко Female 1981 Кременчук ua
258 Сегій Романенко Male 1985 OriRun Нова Буда ua
257 Taras Budzyn Male 1990 Львів ua
259 Людмила Коваль Female 1991 OriRun Нова Буда ua
260 Юрій Осоченко Male 1986 Saucony Run Club Київ ua
261 Дмитро Носач Male 1995 - Київ ua
Оксана Куклина Female 1976 . Дніпро ua
264 Інна Скрипаль Female 1991 Khorol Rokets Хорол ua
262 Вікторія Шаповал Female 1989 Київ ua
263 Viktoriia Pshenychna Female 1986 Київ ua
265 Денис Ігнатов Male 1980 Київ ua
266 Анастасія Клисько Female 2003 Львів ua
267 Ігор Чадаєв Male 1989 ЕБШ Київ ua
268 Святослав Небожук Male 2015 Ліга Доброго Бігу/ Zolochiv runners Білий Камінь ua
269 Назарій Ярцо Male 1992 Львів ua
270 Vlad Ruslov Male 1974 LebedevRun Київ ua
271 Роман Трембецький Male 1984 Львів ua
272 Iuliia Rozenberg Female 1989 Київ ua
273 Анастасія Лихолат Female 1992 Київ ua
274 Вячеслав Овчаренко Male 1985 Полтава ua
275 Nazar Adamchuk Male 1990 - Нюрнберг de
276 Анна Постоногова Female 2001 Прилуки ua
277 Oleksii Kovalenko Male 1995 Київ ua
278 Iryna Tverdokhlibova Female 1977 Дніпро ua
279 Олег Власюк Male 1989 Львів ua
281 Роман Червінка Male 1991 Львів ua
280 Назарій Лоштин Male 1992 Львів ua
282 MYKOLA LEVCHYK Male 1992 ОСНОВА БІГУ Київ ua
283 Тамара Гараган Female 1981 Маріуполь ua
284 OLHA Chernousova Female 1986 Київ ua
Інна Петренко Female 1980 Петренко П'ятихатки ua
285 Юрій Волобуєв Male 1978 Київ ua
286 Василина Убога Female 1993
287 Ivanka Uboga Female 1988 Львів ua
288 Лара Тищенко Female 1983 Orirun Київ ua
289 Тарас Шарун Male 1991 Броди ua
290 Андрій Гатіатуллін Male 1981 AdidasRunnersKyiv Київ ua
291 Дмитрий Кривачев Male 1991 Triathlon Mania Ватутіне ua
292 Людмила Сахацька Female 1985 ПУШЕБ Київ ua
293 Віктор Дука Male 1984 Сарни ua
294 Сергій Юхимук Male 1984 Київ ua
295 Alina Parkhomenko Female 1986 Вишгород ua
296 Дмитро Литвинов Male 1985 Херсон ua
297 Halyna Varnatska Female 1978 Окленд nz
298 Тетяна Москаленко Female 1976 STTeam Київ ua
299 Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
300 Татьяна Шаламай Female 1981 Київ ua
301 Сашко Шаповалов Male 1980 Мильне ua
302 Микола Стефанишин Male 1998 Львів ua
303 Катя Кондор Female 1985 Bodyzone Ужгород ua
304 Тетяна Гуцул Female 1982 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Sofiya Fornalchyk Female 2001 Львів ua
305 Наталія Тімановська Female 1983 Основа бігу Київ ua
306 Денис Бобр Male 1992 PM Run Club
307 Катерина Чамлаай Female 1994 PM Run Club Київ ua
357 Ірина Тимошенко Female 1990 Лутовинівка ua
308 Анастасія Корпан Female 1997 Львів ua
309 Діана Шелько Female 1996 Мукачево ua
310 Станіслав Ждан Male 1989 KIT Харків ua
311 Євгеній Івашко Male 1979 BODYZONE Ужгород ua
312 Юрій Лабик Male 1993 SC ULTRA Львів ua
313 Тетяна Єремеєва Female 1994 PM Run club Київ ua
315 Ілля Федотов Male 1995 Харків ua
314 Oleg Kukharuk Male 1991 Київ ua
316 Kateryna Drapinska Female 1989 Львів ua
318 Людмила Рябова Female 1993 Полтава ua
319 Тетяна Шкарупа Female 1994 Полтава ua
321 Леся Нестеренко Female 1997 Київ ua
333 Юлія Петрович Female 1990 УКРАЇНА Рівне ua
322 Юлія Зубенко Female 1984 Львів ua
Denis Khitko Male 1991 Васильків ua
323 Мария Щерба Female 1982 Агромат, KroRunClub Кропивницький ua
324 Віталій Водько Male 2004 Кривий Ріг ua
383 Альона Купецька Female 1982 Червоноград ua
325 Ольга Ващишина Female 1990 Черкаси ua
326 Mariya Domchak Female 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
327 Ілля Резников Male 1978 Орден Святого Кросівка Київ ua
414 Наталія Драник Female 1987 Київ ua
328 Євгенія Кухарук Female 1991 Київ ua
329 Ernest Ornat Male 1989 Львів ua
331 Іван Лизунов Male 2009 Мальви Львів ua
332 Ілля Лизунов Male 2011 Мальви Львів ua
334 Yurii Naida Male 1989 Київ ua
335 Дмитро Куян Male 1993 Novoyavorivsk RC Новояворівськ ua
336 Павло Юцевич Male 1994 Чернігів ua
337 Олена Міхальова Female 1986 KroRunClub Кропивницький ua
338 Артем Бутович Male 1990 Скажені карасі Полтава ua
339 Tetiana Vasiuk Female 1992 Київ ua
340 Ганна Онищенко Female 1981 KUZIN TEAM Київ ua
341 Алексей Ищенко Male 1986 Хутірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Черкаси ua
342 Vasyl Korchynskyi Male 1991 Parimatch Tech Київ ua
343 Наталія Чопик Female 1992 Коломия ua
344 Світлана Крамаренко Female 1991 Львів ua
346 Andriy Kucherenko Male 1976 High Runners Львів ua
347 Nataliya Tymkiv Female 1987 Львів ua
348 Dmytro Shturma Male 1993 Алкораннер Луцьк ua
350 Karina Borys Female 1996 Львів ua
349 Сергій Романів Male 1989 Львів ua
561 Юрій Борис Male 1994 Львів ua
354 Nadiya Sidelnyk Female 1992 Львів ua
351 Валерій Рогозовець Male 1988 Ржищів ua
353 Oleksandra Gutsol Female 1983 Грац at
352 Victoria Trofimova Female 1986
384 Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
Катерина Богадельнікова Female 1996
355 Дмитро Грабовецький Male 1988 Івано-Франківськ ua
356 Yevheniy Sukovskyy Male 1981 ZernoVita Львів ua
358 Валентин Гадомський Male 1982 Луцьк ua
360 Віталій Науменко Male 1978 Сокіра Львів ua
359 Олексій Гирявець Male 1984 Київ ua
361 Stanislav Velianyk Male 1992 Львів ua
362 Oleksandr Lozenko Male 1975 Київ ua
363 Лозенко Олеся Female 2007 Київ ua
364 Ілля Чуєв Male 1984 Sapik team Київ ua
365 Данило Нагорнюк Male 1982 Pumbrun Київ ua
366 Olya Meleshko Female 1985 Рудне ua
Діана Марченко Female 2007 Хутірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Хутори ua
367 Михайло Зайцев Male 1978 Mafia Team Київ ua
368 Hanna Birulya Female 1995 Львів ua
369 Ксенія Коронеллі Female 1986 Mafia Team
370 Ірина Волощак Female 1996 Трускавець ua
372 Світлана Пономаренко Female 1995 Дніпро ua
373 Катерина Каширна Female 1997 Кропивницький ua
374 Юрій Дідух Male 1985 Львів ua
375 Ольга Дідух Female 1985 Львів ua
376 Світлана Міщенко Female 1980 Khorol Rockets Хорол ua
377 Олександр Мельник Male 1976 A-centr Вишгород ua
378 Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
379 Владислав Рева Male 1992 dpr_rc Київ ua
380 Олександра Степанова Female 1985 Salomon Running Club Херсон ua
381 Олеся Шморгун Female 1981 Львів ua
382 Катерина Пилипенко Female 2004 Степань ua
884 Аліна Шелемех Female 2004 Ліга доброго бігу Краків pl
385 Уляна Ігорівна Female 1986 Гусятин ua
565 Olena Nikitas Female 1982 SC Ultra
386 Володимир Кратасюк Male 1989 Бережинці ua
387 Евгений Царюк Male 1986 Одеса ua
388 Kateryna Shchadnykh Female 1982 Будапешт hu
389 Роман Чайковський Male 1986 Київ ua
390 Дарья Левочкина Female 1992 Київ ua
391 Ольга Горєва Female 1987 Миколаїв ua
392 Ivan Velboi Male 1982 Ураган Суми ua
Татьяна Зенина Female 1971 Orirun Київ ua
393 Діана Марченко Female 2007 Хутірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Хутори ua
394 Анастасія Антонюк Female 1994 Департамент культури, туризму, молоді та спорту ВК ВМР Вараш ua
396 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
395 Nataliia Rudnytska Female 1987 Львів ua
397 Anastasia Pochekutova Female 1989 Біла Церква ua
398 Вікторія Ількович Female 1994 KNURUN Київ ua
399 Anatoliy Khlebick Male 1989 Crystal Logic Львів ua
400 Діана Біла Female 1992 Київ ua
403 Яна Фалько Female 1999 Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради Вараш ua
401 Даниил Андриевских Male 1986 Интерпайп Нікополь ua
402 Іванна Жидкова Female 1990 InternetDevels Луцьк ua
Андрій Якимович Male 1987 Львів ua
404 Дмитро Кругляк Male 1993 KNURUN Київ ua
405 Дмитро Клочан Male 1980 Біла Церква ua
406 Лідія Буляк Female 1990 Київ ua
Богдан Мельник Male 1985 Біла Церква ua
407 Юлія Імшенецька Female 1980 Львів ua
408 Антон Мандзик Male 1992 Луцьк ua
409 Maryna Mytsiuk Female 1998 Київ ua
410 Matt Maki Male 1976 Маркет
411 Olexander Kobzarenko Male 1981 Tribe X Київ ua
412 Іван Давидко Male 1990 "Сихів" RunClub Львів ua
413 Юрій Лазуркевич Male 1979 Львів ua
415 Артем Чередніченко Male 1996 Близнюки ua
Maryana Koguch Female 1992 GursulRunningClub Івано-Франківськ ua
416 Оксана Сендецька Female 1983 Миколаїв ua
417 Yana Brenych Female 1986 Луцьк ua
418 Pavlo Tymoshchuk Male 2000 Львів ua
419 Галина Киричук Female 1982 PUMB RUN Київ ua
420 Олег Петрович Male 1994 Національна поліція України Київ ua
421 Богдан Красун Male 1985 Київ ua
422 Люба Скоробагатова Female 1989 Кобеляки ua
423 Ольга Неярохіна Female 1993 Київ ua
424 Олександр Духота Male 1989 Київ ua
425 Bogdan Polishchuk Male 1990 RunnersHub Київ ua
426 Денис Овчаров Male 1984 Барищівка ua
427 Юрій Максименко Male 1973 Orirun Київ ua
428 Марина Ахтімірова Female 1984 Ветеранська десятка Київ ua
429 Алла Соловей Female 1972 Orirun Київ ua
430 Олена Мандибур Female 1982 Orirun Київ ua
432 Сергій Кіраль Male 1975 na Львів ua
433 Yuliy Versta Male 1981 ZernoVita Львів ua
434 Nataliia Vasylieva Female 1975 Торонто ca
447 Уляна Садикова Female 2000 Кавське ua
854 Petro Kulyk Male 1996 Львів ua
435 Марія Семененко Female 1989 Crystal Logic Львів ua
436 Тарас Завадовський Male 1982 UnderRun Львів ua
566 Ігор Шпех Male 1987 Червоноград ua
437 Olena Mordacheva Female 1993 Львів ua
438 Олександр Нестеренко Male 1979 Ultra Львів ua
439 Олександр Гордієнко Male 1990
440 Руслан Стріха Male 1989
441 Вікторія Кондратюк Female 1993 Київ ua
442 Катерина Короб Female 1985 Київ ua
443 Сергій Яросевич Male 1982 Кременець-Ternopil Trail Тернопіль ua
444 Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
445 Олександр Сандуляк Male 1988 Чернівці ua
446 Наталія Школьна Female 1992 YRC-Kyiv running club Київ ua
448 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
449 Володимир Пинило Male 1992 RunDay Львів ua
450 Tania Skrypnik Female 1977 Malvy Львів ua
Ivanna Tsap Female 1983 Львів ua
451 Катерина Кухарєва Female 1992 Павлоград ua
452 Владимир Безпалый Male 1993 Київ ua
Serhii Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
453 Віталій Пугач Male 1988 YRC Київ ua
455 Катерина Єрьоміна Female 1989 YRC Київ ua
867 Yuliia Hlushok Female 1983 IN Beer We Trust Львів ua
454 Олена Завальна Female 1985 Ліга Доброго Бігу
456 Serghii Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
457 Oleksandr Hrebeniuk Male 1986 Вінниця ua
458 Богдана Оксентюк Female 1992 SK Luchesk Луцьк ua
459 Ірина Гургура Female 1991 Воловець ua
460 Володимир Ваврик Male 1987 Львів ua
462 Євгеній Борушко Male 2001 InterDance Київ ua
463 Дмитро Назаренко Male 1983 Вінниця ua
464 Dmytro Korsun Male 1986 Team404 Харків ua
465 Kateryna Sokolova Female 1992 KNU RUN Київ ua
466 Olena Polishchuk Female 1983 Run4U Львів ua
467 IURII OVADENKO Male 1979 Київ ua
468 Наталія ЦИГАНОВСЬКА Female 1972 Харківська державна академія культури Харків ua
469 Serhiy Honcharov Male 1988 Львів ua
470 Андрій Красозов Male 1982
471 Юлія Тюріна Female 1980 Харків ua
472 Дмитро Негодюк Male 1988 Запоріжжя ua
473 Олександр Статишнюк Male 1987 CapitalTRI Глеваха ua
474 Максим Космин Male 1998 Львів ua
475 Антон Дячук Male 2000 Київ ua
Максим Химич Male 2004 Суха Калигірка ua
476 Ярослав Пирогов Male 1982 Гатне ua
477 Nataliia Fedkiv Female 1990 Sombra Івано-Франківськ ua
478 Наталія Ковбаснюк Female 1997 Bodyzone Ужгород ua
479 Христина Самуляк Female 1989 Мій клуб Івано-Франківськ ua
480 Олена Борисюк Female 1995 Володимир ua
481 Андрій Воробець Male 1981 Державна прикордонна служба України Ужгород ua
483 Iryna Komendant Female 1989 Ліга доброго бігу Львів ua
484 Олена Корзанова Female 1992 Дніпро ua
485 Сергій Євсюков Male 1986 Nike Run Club Київ ua
486 Сергій Гарасимчук Male 1990 Львів ua
487 Olga Ianovska Female 1989 Львів ua
488 Вероніка Климська Female 1995 Львів ua
490 Марія Мурмило Female 1980 Київ ua
492 Огороднік Тетяна Female 1981 Chameleon_Kyiv Київ ua
491 Дмитро Бабенко Male 1979 Львів ua
493 Ірина Старик Female 1997 Львів ua
494 Олеся Малюга Female 1985 Київ ua
495 Yaroslav Kosar Male 1990 Бігуни Тоттенхему Львів ua
496 Микола Крупей Male 1983 Lemko Running Club Львів ua
497 Наталія Надточа Female 1993 Ужгород ua
498 Галина Марків Female 1994 Миколаїв ua
499 Taras Sheremeta Male 1983
500 Наталія Циганенко Female 1986 Крокус Васильків ua
501 Стас Ковбасюк Male 1999 Кропивницький ua
502 Олександр Прокопенко Male 1990 Біла Церква ua
503 Ярослав Прокопенко Male 1999 Біла Церква ua
504 Stanislav Braiko Male 1981 Київ ua
564 Тетяна Паньків Female 1991 Львів ua
643 Тетяна Дорошук Female 1984 Основа бігу Київ ua
507 Юлія Гербут Female 1986 Львів ua
Roman Bochek Male 1987 Планета Кіно Київ ua
505 Галина Полякова Female 1988 Одеса ua
528 Олена Сироїд Female 1996 Київ ua
506 Денис Гончарук Male 1993 Тульчин ua
510 Ольга Пірожик Female 1991 Renesas Львів ua
511 Ельдар Мухаметзянов Male 1986 Renesas Львів ua
512 Наталія Марунчак Female 1988 Renesas Львів ua
513 Петро Ратич Male 1990 Renesas Львів ua
514 Назарій Голуб Male 1996 Renesas Львів ua
515 Юлія Коваль Female 1992 Renesas Львів ua
516 Мар'яна Кучинська Female 1988 Renesas Львів ua
517 Євген Вернигора Male 1998 Renesas Львів ua
518 Інна Федічева Female 1997 Renesas Ізяслав ua
519 Дмитро Яцюшка Male 1990 Renesas Львів ua
520 Рустем Меметшаєв Male 1991 Renesas Львів ua
521 Ihor Solntsev Male 1989 Renesas
522 Олена Андрухів Female 1996 Renesas Львів ua
523 Анастасія Артим Female 1994 Renesas Львів ua
524 Наталія Сєрик Female 1987 Renesas Львів ua
525 Володимир Грицай Male 1995 Renesas с. Заставне ua
526 Андріана Кушніренко Female 1987 Renesas Львів ua
527 Дмитро Риженков Male 1991 Renesas Кривий Ріг ua
509 Христина Оброцька Female 1990 Renesas Львів ua
508 Роман Зіманков Male 1992 Renesas Кривий Ріг ua
529 Денис Черєвко Male 1979 Київ ua
530 Ivan Komar Male 1993 PM run club Київ ua
531 Andrii Snisarenko Male 1976 Київ ua
532 Дмитро Остапенко Male 1993 Київ ua
533 Andriy Loshtyn Male 1987 Львів Львів ua
534 Анна Ковальчук Female 1990 Київ ua
535 Alexey Kostyk Male 1992 Titan Club Rivne Рівне ua
536 Надія Мельниченко Female 1994 Лебедин ua
537 Олексій Герлянець Male 1977 PUMB RUN Київ ua
538 Ірина Панасюк Female 1992 Управління патрульної поліції у Л/о Львів ua
539 Олена Ломоносова Female 1992 BIMteam Дніпро ua
Дмитро Перебийніс Male 1986 Кремінь Кременчук ua
541 Богдан Приймак Male 2014 Суми ua
540 Руслан Наріжній Male 2006 Снігурівка ua
542 Вікторія Мирончук Female 1992 Київ ua
543 Юлія Кекляк Female 1986 Malvy team
544 Роман Чабай Male 1989 Львів ua
545 Olga Kozlenko Female 1985 - Бровари ua
546 Іван Хавхун Male 1992 NK run Каховка ua
547 Anatolii Voievudka Male 1985 Львів ua
548 Андрій Балабанов Male 1975 Вишгород ua
549 Ганна Полянська Female 1977 Київ ua
550 Роман Чень Male 1987 -
551 Орися Ковалюк Female 1977 Fit family Львів ua
552 Оксана Фурлет Female 1986 Полісся UA Житомир ua
553 Михаил Онуфриенко Male 1986 Нікополь ua
554 Руслан Бойчук Male 1988 Луцьк ua
555 Сергій Михайлицький Male 1993 Ужгород ua
556 Ярослав Горішний Male 1986 Київ ua
557 Сергій Колпаков Male 1974 ДопитливіДослідники Нікополь ua
558 Іванка Баглай Female 1999 Київ ua
559 Oleksandr Ishutkin Male 1978 Київ ua
560 Антон Удалов Male 1983 Харків ua
823 Олександр Орлик Male 1995 Луцьк ua
562 Anna Poznyak Female 1979 Львів ua
563 Dmytro Zhyltsov Male 1977 Київ ua
Ruslan Gelyk Male 1978 Київ ua
567 Ростислав Матійцов Male 1992 AVRORA(Team•Play•Move) sport Полтава ua
568 Olga Vorobiova Female 1985 OriRun Українка
Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
569 Marina Kostenko Female 1980 Київ ua
Olga Vorobiova Female 1985 OriRun Поланд ki
570 Ірина Бевза Female 1988 Львів ua
571 Тетяна Кузнєцова Female 1985 Київ ua
572 Вікторія Мамошина Female 1988 Кривий Ріг ua
573 Яна Кузьменко Female 1990
574 Світлана Сич Female 1983 Сокаль ua
575 Тимур Цимбал Female 2013 Бігаю для себе Дніпро ua
576 Тетяна Дубок Female 1984 Track&Speed club Київ ua
577 Володимир Черняк Male 1995 ВЧ 3030 НГУ Київ ua
578 Марина Конончук Female 1988 Київ ua
579 Тетяна Колпакова Female 1978 ДопитливіДослідники Нікополь ua
580 Катерина Starykova Female 1992 Раума fi
581 Anatolii Mostovyi Male 1986 Київ ua
582 Sebastian Radzikowski Male 1995 Варшава pl
583 Олександр Воробйов Male 1988 Київ ua
584 Юлія Рой Female 1985 Track&Speed club Київ ua
Denys Shvets Male 1988 Славутич ua
585 Volchenko Ivan Male 2007 Волиця-Польова ua
586 Артур Олексин Male 1990 Go Beyond Київ ua
587 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
588 Олег Угрич-Требинський Male 1988 ГУ ДСНС Вінниця Вінниця ua
589 Крістіна Ганчева Female 1994 Сам собі клуб) Ізмаїл ua
619 Ольга Яроцька Female 1991 Track and Speed Club Київ ua
590 Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
591 Ігор Ничай Male 1981 Львів ua
594 Юлія Тирса Female 1987 ДніпровськіКотики Дніпро ua
595 Анастасія Шелкова Female 1994 ДніпровськіКотики Дніпро ua
596 Анастасія Лук'яненко Female 1984 ДніпровськіКотики Дніпро ua
593 Олександра Кривень Female 1980 Ліга доброго бігу Львів ua
592 Stanislav Shulga Male 1977 Київ ua
597 Інна Шостак Female 1984 ДніпровськіКотики Дніпро ua
598 Вікторія Алексійчук Female 1986 ДніпровськіКотики Кам‘янське ua
599 Яна Мазуренко Female 1985 ДніпровськіКотики Дніпро ua
600 Владислава Федькевич Female 1995 ДніпровськіКотики Кам‘янське ua
601 Оксана Водопоєнко Female 1978 ДніпровськіКотики Дніпро ua
602 Богдана Щербина Female 2001 ДніпровськіКотики Дніпро ua
603 Любов Байдингер Female 1988 ДніпровськіКотики Дніпро ua
604 Любов Рожко Female 1990 ДніпровськіКотики Дніпро ua
605 Ольга Смелянська Female 1981 ДніпровськіКотики Дніпро ua
606 Аліна Мадіянська Female 1979 ДніпровськіКотики Дніпро ua
607 Валентина Харківська Female 1987 ДніпровськіКотики Дніпро ua
608 Таїсія Неділько Female 2000 ДніпровськіКотики Дніпро ua
609 Тетяна Герасименко Female 1985 ДніпровськіКотики Дніпро ua
610 Роман Дядик Male 1980 Ajax Running Club Хмельницький ua
611 Viktor Antiukhov Male 1989 Їжаки Харків ua
612 Марина Кустрич Female 1991 Олександрія ua
613 Олесь Войтюк Male 1992
614 Микола Марісов Male 1999 Київ ua
615 Валентина Колонтаєвська Female 1983 Краснокутськ ua
616 Олександр Набок Male 1989 Vodafone Ukraine team Київ ua
617 Ирина Кашапова Female 1980 Чорноморське ua
618 Олег Ковалишин Male 1998 Львів ua
620 Юля Ваврик Female 2013 Львів ua
621 Віталій Ковальов Male 1987 Track and Speed Club Київ ua
622 Христина Світлицька Female 2000 Львів ua
623 Ігор Токарєв Male 1985 YRC Київ ua
624 Павло Семчак Male 1991 Сихів RunClub Львів ua
625 Іван Стойка Male 1970 Ужгород ua
629 Марія Симканич Female 2000 Ir - Run Club Іршава ua
627 Tanya Zhbadynska Female 1979 Squad Ua Runners Пустомити ua
626 Roman Mandzii Male 2000 Вільний бігун Тернопіль ua
628 Віталій Стойков Male 1981 Школа #16 Ізмаїл ua
630 Віктор Сагідулін Male 1983 Львів ua
631 Олександра Судак Female 1991 ДніпровськіКотики Кам’янське ua
632 Катерина Дмитрієва Female 1987 Дніпро ua
633 Яна Цьова Female 1992 Полтава ua
634 Iryna Androsiuk Female 1988 Львів ua
635 Кетті Вівчарка Female 1991 Львів ua
636 Володимир Костюк Male 1976 Gutsul Run Club Івано-Франківськ ua
675 Кутюк Віктор Male 2015 Одеса ua
637 Виталий Токарь Male 1979 Ужгород ua
638 Tanya Kozak Female 1974 Страдч ua
639 Юлія Мокіна Female 1982 Ліга Доброго Бігу Львів ua
640 Ельвіра Дроздова Female 1984 Каунас lt
641 Alina Azberg Female 1989 Нікополь ua
642 Христина Дольна Female 1988 - Львів ua
644 Ольга Матійцова Female 1995 Аврора Полтава ua
651 Євгенія Деревягіна Female 1980 Кременчук ua
645 Анна Даніель Female 1986 Київ ua
646 Мирослава Марчук Female 1988 Бородянка ua
648 Тетяна Ренська Female 1995 Київ ua
647 Hanna Vashchenko Female 1993 Київ ua
649 Марина Мушка Female 1982 Краматорськ ua
650 Vitaliy Kohsman Male 1987 Потоки ua
652 Юрій Нероденко Male 1981 Запоріжжя ua
653 Оксана Болехівська Female 1980 Львів ua
654 Volodymyr Marchuk Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
655 Тарас Коваль Male 1991 Львів ua
657 Карина Безсонова Female 1997 USC Харків ua
656 Оксана Красуцька Female 1988 ВПУ ЛДУБЖД (м. Вінниця) Вінниця ua
658 Orest Korenovskyy Male 1982 Львів ua
659 Роман Ревков Male 1983 ВПУ ЛДУБЖД (м. Вінниця) Вінниця ua
Олена Толстоног Female 1994 Дніпровські котики Дніпро ua
Марян Серант Male 1983
660 Zhanna Danilova Female 1994 Рясне Run Club Львів ua
Катерина Бауліна Female 1992 Київ ua
661 Оксанка Сліпенко Female 1989 YRC Київ ua
662 Anastasia Lale Female 1988 Луганськ ua
663 Марина Кравченко Female 1989 runstyle Кременчук ua
664 Артур Кравченко Male 1987 runstyle Кременчук ua
665 Анастасія Міцяк-Манченко Female 1993 - Львів ua
666 Максим Гудемчук Male 1987 Київ ua
667 Крістіна Лендєл Female 1992 Ужгород ua
668 Христина Гузінська Female 1982 Ліга доброго бігу Львів ua
671 Дарія Грабко Female 1991 Runstyle Кременчук ua
669 Віталій Жигура Male 1988 Аврора спорт Полтава ua
670 Ihor Liplianytsia Male 1982 СКМ Вараш ua
672 Надія Стефанюк Female 1990 Львів ua
749 Валентина Тінякова Female 1969 RunVovaRun
673 Сергій Сергій Male 1984 Полтава ua
674 Юлія Андреєва Female 1996 United Sports Community Львів ua
684 Віктор Давиденко Male 1981 Трилеви Львів ua
679 Анна Яновська Female 1990 - Львів ua
676 Яна Козерацька Female 1992 - Житомир ua
785 Євген Ткач Male 1988 НГУ Жмеринка ua
677 Олег Григор’єв Male 1979 Мукачево ua
678 Olga Minenko Female 1974 Львів ua
680 Андрій Третяк Male 1990 Дніпро ua
681 Вероніка Євтушенко Female 1999 Київ ua
Олександра Сергієнко Female 1998 Мигалки ua
682 Hanna Turovska Female 1986 Ukraine Київ ua
683 Світлана Сафронова Female 1983 ПУШЕБ Київ ua
685 Андрей Перлов Male 1981 Вінниця ua
686 Ніна Опаренко Female 1992 Суми ua
687 Andrii Kyrylenko Male 2003 Южноукраїнськ ua
786 Ольга Ватуляк Female 1986 Львів ua
716 Любов Титяневич Female 1993 PUSHEB Київ ua
688 Владислав Святун Male 1993 Черкаси ua
Петро Мартинов Male 1984 Happy_TRI_Friends
689 Oksana Oliiarnyk Female 1995 Сміливі завжди мають щастя
690 Oksana Khatsko Female 1987 Київ ua
691 Andrii Lobanov Male 1981 JA Run Львів ua
692 Oleksandr Slyvka Male 1990 Squad UA runners Ужгород ua
693 Інна Іванець Female 1977 Жмеринка ua
694 Kostya Penkov Male 1982 Львів ua
695 Volodymyr Braha Male 1978 Київ ua
696 Наталія Пойдюк Female 1984 ---- Івано-Франківськ ua
762 Надежда Бабенко Female 1978 D51 Ужгород ua
697 Тимофій Ващишин Male 1994 Happy Tri Friends Київ ua
698 Анна Музала Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
699 Радіон Кіштулинець Male 1986 Open Sport Ужгород ua
700 Олег Яблонський Male 1984 Київ ua
703 Ярослав Козак Male 1956 Львів ua
701 Анна Сташкевич Female 1987 Червоноград ua
702 Roman Rak Male 1983 Львів ua
704 Вікторія Пінчук Female 2007 с. Якушинці ua
705 Оксана Шевченко Female 1981 Київ ua
707 Андрій Когут Male 1989 Run4U Львів ua
706 Ігор Кириленко Male 1976 Южноукраїнськ ua
708 Оксана Гнатів Female 1979 Львів ua
709 Софія Гнатів Female 2003 Львів ua
710 Юрій Гнатів Male 2008 Львів ua
711 Анна Балась Female 1994 Track and Speed Club Київ ua
712 Анна Ковленко Female 1997 Track and Speed Club Київ ua
713 ILLIA KUKSIUK Male 2011 с. Вишеньки ua
714 YULIIA VIUNYTSKA Female 1981 с. Вишеньки ua
715 Злата Соловей Female 2015 Київ ua
717 Олександр Дмитрук Male 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
718 Михайло Федишин Male 1993 Львів ua
Владислав Затірка Male 1993 Харків ua
719 Тереза Клебан Female 1989 Львів ua
723 Елучка Казарян Female 1993 Миколаїв ua
720 Maksym Varlakov Male 2016 Вишеньки Вишеньки ua
721 Анатолій Буряков Male 1988 Ізюм ua
Альона Басіна Female 1990 Київ ua
722 Євгенія Барник Female 1998 Перечин ua
724 Екатерина Тихенко Female 1994 Звезда Олександрія ua
725 Артем Оганесян Male 1996 ВПУ ЛДУБЖД Вінниця ua
726 Ігор Оніщук Male 1997 ВПУ ЛДУ БЖД (м. Вінниця) Вінниця ua
Максим Гончарук Male 1988 Ліцей 1 Дрогобич ua
727 Алексей Фурцев Male 1976 KuzinTeam Київ ua
740 Віра Боровенко Female 1990 Київ ua
728 Віталій Дітлашок Male 1986 Київ ua
729 Дмиро Дітлашок Male 1962 Київ ua
730 Максим Пабот Male 1986 П'ядики ua
731 Олександр Оксенюк Male 1978 KM Running Club Київ ua
732 Oksana Dyak Female 1985 Кротошин ua
733 Вікторія Оксенюк Female 1988 KM Running Club
734 Дмитро Діденко Male 2016 Львів ua
735 Микола Діденко Male 2014 Львів ua
736 Валентина Неживенко Female 1986 Дніпро ua
737 Макс Власенко Male 2012 Кривий Ріг ua
738 Влад Федчук Male 1995 Київ ua
739 Ярослав Осьмак Male 2006 R&C Marathon Київ ua
741 Оксана Кушнирова Female 1975 Пісківка ua
742 Валерія Чебикіна Female 1994 Одеса ua
743 Олена Рябіченко Female 1990 Львів ua
744 Vira Yarosh Female 1984 НСОУ Пласт, Станиця Зимна Вода Рудне ua
745 Артем Кузьменко Male 2012 ua
746 Яна Онофрійчук Female 1996 Вараш ua
747 Katya Kovalyova Female 1995 Київ ua
748 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
750 Катерина Ящук Female 1992 Кривий Ріг ua
751 Nataliia Tymoftevych Female 1991 Жидачів ua
752 Тарас Степанюк Male 1996 Київ ua
754 Larysa Ditlashok Female 1963 Київ ua
755 Elena Ditlashok Female 1982 Omegna it
756 Mauro Clementi Male 1975 Omegna it
757 Emma Clementi Female 2009 Omegna it
758 Daniel Clementi Male 2013 Omegna it
759 Людмила Дітлашок Female 1986 Київ ua
760 Поліна Дітлашок Female 2014 Київ ua
753 Аріна Дітлашок Female 2019 Київ ua
761 Володимир Хмельовський Male 1991 Муроване ua
763 Марія Федоренко Female 1985 Відрадний Київ ua
764 Наталія Кавулич Female 1985 Львів ua
Олександр Литвинович Male 1992 Львів ua
765 Сергій Прокопчук Male 1988 Почаїв ua
Анна Тарасенко Female 1990
784 Андрій Олійник Male 1983 Львів ua
766 Олена Букша Female 1992 Львів ua
767 Вячеслав Губар Male 1973 DVRZ Київ ua
768 Олександр Сухолейстер Male 1981 Львів ua
769 Serhii Manchenko Male 1991 Київ ua
770 Олена Білоусова Female 1983 DVRZ running Київ ua
771 Остаповець Андрій Male 1992 Нова Прага ua
772 Максим Синенко Male 1990 СК Полісся UA Житомир ua
773 Денис Чекін Male 1994 Харків ua
774 Максим Терещенко Male 1985 Київ ua
775 Микита Суханевич Male 1992 Pumb-run Олевськ ua
776 Serhii Korolik Male 1982 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
777 Сергій Денисенко Male 1974
778 Віталій Єресько Male 1997 Яськівці ua
779 Oleh Kozar Male 1986 Київець ua
780 Анастасія Вакарчук Female 1996 Львів ua
782 Юрій Кулик Male 1978 Черкаси ua
781 Катерина Кулик Female 2010 Черкаси ua
783 Віктор Кошка Male 1992 Київ ua
Марія Петруша Female 1984 Харків ua
787 Олена Першенко Female 1987 Київ ua
788 Олександр Гончаренко Male 1993 Київ ua
789 Яніна Карташова Female 1979 Українка ua
790 Богдан Куделя Male 1997 Львів ua
791 Владислав Тандюк Male 1991 Ірпінь ua
792 Віра Несененко Female 1962 Київ ua
793 Любов Масюк Female 1996 lyubovmasyuk@gmail.com Новояворівськ ua
794 Артем Луньов Male 2012 Львів ua
795 Роман Лихачов Male 1984 Чугуїв ua
796 Марія Житинська Female 1986 КУ, Інклюзивно-ресурсний центр Боярської міської ради" Боярка ua
797 Валерія Луценко Female 1975 Боярка Run Боярка ua
799 Вікторія Шарова Female 1981 Боярка run Боярка ua
798 Валентина Плавська Female 1980 ІРЦ Боярка ua
800 Ольга Дзюндзя Female 1982 Боярка ua
801 Ірина Спесивцева Female 1990 - Херсон ua
802 Любов Даровська Female 1986 Львів ua
803 Олена Чумак Female 1977 Боярка Run Боярка ua
804 Ганна Вовк Female 1996 Черкаси ua
805 Расім Меметшаєв Male 1959 Львів ua
806 Ельміра Бєлялова Female 1958 Львів ua
807 Марта Порада Female 1983 Івано-Франківськ ua
808 Danyil Plakhtyna Male 1992 Львів ua
Andrii Sitarchuk Male 1974 Товариство Чорного Шоколаду Львів ua
809 Сергей Калинин Male 1977 Чемпіон Одеса ua
810 Матвій Ващишин Male 1997 Київ ua
811 Олексій Телендій Male 1993 Київ ua
812 Артем Полюхович Male 1988 Київ ua
813 Дмитро Бєлошапкін Male 1985 Львів ua
814 Вікторія Мартиненко Female 1996 Київ ua
815 Вікторія Швадчак Female 1990 Моршин ua
816 Volchenko Max Male 2013 Волиця Волиця-Польова ua
817 Галина Мартинова Female 1991 Львів ua
836 Людмила Гамова Female 1979 Боярка ua
818 Євген Манікало Male 1978 Київ ua
819 Сергій Матвійчук Male 1973 Вараш ua
820 Ігор Федина Male 1979 Shypshyna Run Club Львів ua
821 Віталій Ковальчук Male 1989 Київ ua
822 Yurii Didenko Male 1969 Київ ua
824 Юлія Красківська Female 1987 Славутич -Стар Славутич ua
825 Кристина Бельченко Female 1989 Славутич ua
826 Ruslan Fesun Male 1987 Кам'янець-Подільський ua
827 Володимир Ружицький Male 1992 NBR Гнівань ua
828 Макар Антонюк Male 2019 Вараш ua
829 Олександра Морозова Female 1984 Кропивницький ua
830 Олена Гончар Female 1991 Київ ua
831 Олена Русецька Female 1985 Бровари ua
832 Катерина Беримець Female 1989 Лебедин ua
833 Юлія Рубаха Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
834 Jeremy Nechytaylo Male 1947 Київ ua
835 Ігор Михалевич Male 1983 Adidas runners club Борислав ua
837 Денис Гудименко Male 1975 Kuzinteam Київ ua
838 Вікторія Давиденко Female 1997 ІРЦ Білогородка ua
839 КАТЕРИНА Лутаєва Female 1987 Київ ua
840 Андрій Самойленко Male 1987 Київ ua
841 Андрій Радченко Male 1986 Щастя Здоровля Перечин ua
842 Ірина Паслась Female 1987 LvBS УКУ Львів ua
843 Денис Черевко Male 1984 Shypshyna
844 Олена Сахнюк Female 1973 Білогородка ua
845 Роман Муха Male 1988 Львів ua
846 Герман Левцов Male 2013 Славутич Стар Славутич ua
847 Дмитро Гальчинський Male 1988 KM Running Club Київ ua
848 Тетяна Єсаулова Female 1982 Побігли Нікополь ua
849 Олена Сенько Female 1991 Бізнес Школа УКУ Рівне ua
850 Дмитро Кириєнко Male 1986 Славутич-Стар Славутич ua
851 Юлія Соловйова Female 1991 Team404 Львів ua
852 Владислав Бур‘янов Male 1996 Львів ua
853 Євгенія Самойленко Female 1987 Київ ua
855 Полонская Дарья Female 1990 Краків pl
856 Олексій Зарубін Male 1993 Squad UA Runners Дніпро ua
Назарій Шимків Male 1991 Велика Березовиця ua
857 Тетяна Романенко Female 1990 ІРЦ Боярка ua
858 Олена Поросюк Female 1996 Львів ua
859 Аліна Цвяк Female 1991 Київ ua
860 Оксана Туз Female 1992 Київ ua
861 Олександра Бормотова Female 1993 Славутич Стар Славутич ua
862 Олександр Биченко Male 1986 Суми ua
863 Юлія Костюк Female 1989 Луцьк ua
864 Інна Бабій Female 1991 Runstyle Київ ua
865 Віктор Третьяков Male 1977 100%ЖИТТЯ Київ ua
866 Mariia Tykhonenko Female 1994 Київ ua
868 Михайло Іванина Male 1986 Львів ua
869 Іван Руднік Male 0083 Володимирець ua
870 Myroslava Shevchuk Female 1984 Пустомити ua
871 Taras Tretiakov Male 2005 Київ ua
872 Вікторія Слюсар Female 2012 Славутич Стар Славутич ua
873 Анастасія Левко Female 1984 Львів ua
874 Артем Пивовар Male 2010 Черкаси ua
875 Іван Архіпов Male 2012 Славутич-стар Славутич ua
876 Майя Федосєєнко Female 2003 team404 Харків ua
877 Oleksandr Leshchuk Male 1982 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
878 Serhii Shlapak Male 1984 Вінниця ua
Андрій Ткаченко Male 1982 -
880 Анастасія Вара Female 1991 Київ ua
879 Анна Голубченко Female 1980 Трускавець ua
882 Анастасія Внукова Female 2012 Славутич Стар Славутич ua
881 Юрій Підгайний Male 1980 Сокаль ua
883 Ангеліна Соколовська Female 2010 Славутич Стар Славутич ua
885 Валерія Ременюк Female 2007 Славутич-Стар Київ ua
886 Влад Дячук Male 2013 Славутич-Стар Київ ua
887 Тетянка Мунтіян Female 1996 Київ ua
888 Григорій Грущак Male 1984 ShypshynaRunClub Львів ua
889 Єгор Михайлов Male 1989 АРЗ СП Вінниця ua
890 Андрій Підлісний Male 2006 Славутич Стар Славутич ua
Василь Пекера Female 1990 Head Shot club Львів ua
892 Гліб Внуков Male 2008 Славутич Стар Славутич ua
891 Роман Внуков Male 1983 Славутич Стар Славутич ua
893 Рімма Талавера Female 1984 Київ ua
894 Варвара Красківська Female 2008 Славутич ua
895 Олеся Величко Female 1973 Запоріжжя ua
897 Дарина Середа Female 2009 Чорноморськ ua
896 Тарас Хорунжий Male 1995 Київ ua
898 Nazar Boiko Male 1995 Ternopil Running Club Горинка ua
899 Ганна Середа Female 1980 ua
903 Христина Моргун Female 1988 FP contact center Житомир ua
904 Єлизавета Сердега Female 1997 FP contact center Житомир ua
905 Віра Петрова Female 1991 FP contact center Житомир ua
902 Вікторія Філіп Female 1988 FP contact center Житомир ua
906 Вікторія Остринська Female 1999 FP contact center Житомир ua
907 Еліна Топінко Female 2001 FP contact center Житомир ua
908 Раїса Вигівська Female 2001 FP contact center Житомир ua
909 Зоряна Щуліпенко Female 1996 FP contact center Житомир ua
910 Анна-Марія Пархомець Female 2005 FP contact center Житомир ua
911 Крістіна Коротка Female 2004 FP contact center Житомир ua
912 Інна Леонович-Барановська Female 1992 FP contact center Житомир ua
913 Анна Сапанович Female 1994 FP contact center Житомир ua
914 Василь Горбик Male 1996 FP contact center Житомир ua
915 Владислав Бондарчук Male 2000 FP contact center Житомир ua
916 Данило Клименко Male 2003 FP contact center Житомир ua
917 Леся Дубик Female 1985 FP contact center Житомир ua
918 Єлизавета Муравська Female 2003 FP contact center Житомир ua
901 Ілля Процюк Male 2001 FP contact center Житомир ua
900 Єлизавета Терещенко Female 2003 FP contact center Житомир ua
986 Дар‘я Михайлевич Female 2012 Криничне ua
Анна Лиско Female 1989 Львів ua
919 Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
1002 Роман Мельник Male 1989 Sykhiv Lions Львів ua
920 Олексій Гніденко Male 1984 Дніпро ua
922 Олександр Скороход Male 1984 Time2trail Київ ua
921 Валентина Слободянюк Female 1983 Київ ua
923 Злата Рилова Female 2007 Славутич-Стар Славутич ua
924 Тетяна Дяченко Female 1976 Leitip Київ ua
930 Юрій Зарудний Male 1980 Spartan Київ ua
925 tonyushkuk@gmail.com Куклінська Female 1983
926 Volodymyr Parfonov Male 1986 ??????? Сєвєродонецьк ua
927 Роман Шакор Male 1985 FamilyRunClub Бердичів ua
996 Тамара Кайдан Female 1968 Київ ua
928 Volodymyr Hrynishak Male 1984 Надвірна ua
929 Оксана Пономаренко Female 1978 Запоріжжя ua
931 Євгенія Полосатова Female 1979 Run4U Львів ua
934 Анжеліка Власенко Female 1990 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
935 Володимир Нищий Male 1983 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
936 Роман Максимець Male 1999 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
937 Ангеліна Малиш Female 1992 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
938 Мирослава Струк Female 1993 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
939 Назар Кучерепа Male 1989 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
940 Христина Пристай Female 1995 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
941 Роксолана Урбан Female 1993 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
942 Анастасія Ганусик Female 1994 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
943 Ольга Роїк Female 1996 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
944 Ірина Скіра Female 1995 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
945 Оксана Яцишин Female 1990 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
946 Олександр Щегель Male 1983 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
947 Дар'я Предместнікова Female 1990 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
948 Анастасія Лук'яненко Female 1985 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
949 Микита Михайличенко Male 1989 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
950 Вікторія Алексійчук Female 1989 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
Вікторія Тиндик Female 1984 Київ ua
951 Олег Пелехатий Male 1983 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
952 Віталій Колечиць Male 1985 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
953 Павел Гаркавенко Male 1988 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
954 Андрій Кузьменко Male 1990 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
955 Любомир Секелик Male 1983 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
956 Оксана Скорик Female 1999 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
957 Ігор Мойсеєнко Male 1985 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
958 Ольга Возняк Female 1989 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
959 Тетяна Баховська Female 1988 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
960 Наталія Бітлян Female 1999 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
961 Назарій Сосніцький Male 1990 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
962 Андрій Світлицький Male 1985 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
963 Олександр Береславиць Male 1989 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
964 Юрій Костецький Male 1988 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
965 Марта Галась Female 1993 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
966 Катерина Гомілко Female 1997 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
967 Олеся Остапенко Female 1990 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
968 Ануш Антонова Female 1999 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
969 Ліза Цюх Female 1997 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
970 Олена Кротюк Female 1996 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
971 Юлія Пацалюк Female 1989 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
972 Андрій Співак Male 1988 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
973 Анастасія Червінко Female 1999 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
933 Олександр Лин Male 1988 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
932 Олена Ворошило Female 1993 АТ "Концерн Галнафтогаз" Львів ua
974 Мирослава Гут Female 1992 Патрульна поліція Луцьк ua
975 Ольга Пархомчук Female 1993 Луцьк ua
Надія Мироненко Female 1992 Миронівка ua
976 Климчук Ольга Female 1995 Київ ua
977 Мар‘яна Корнило Female 1989 Львів ua
978 Andrii Rybkin 0(1) Rh+ Male 1980 Publicis Київ ua
980 Назар Радецький Male 1996 Львів ua
981 Ростислав Романюк Male 1995 Радехів ua
979 Теодор-Василь Олач Male 1995 Львів ua
982 Олександр Тітченко Male 1976 Гостомель ua
984 Павло Бойко Male 1997
983 Danyil Kizyma Male 2011 Львів ua
985 Olesia Polezhaieva Female 1994 Харків ua
987 Natali Hontar Female 1984 Київ ua
Микола Камеристий Male 1984 Камеристий Микола Запоріжжя ua
Оксана Палазенюк Female 1990 Липовець ua
988 Валентин Бех Male 1995 Київ ua
989 Галина Березовська Female 1991 Не перебуваю у клубі, бігаю сама Харків ua
1013 Оксана Усачова Female 1983 Пересічне ua
990 Ірина Івахіна Female 1994 Айкідо Київ Київ ua
991 Захарова Ольга Female 1989 Київ ua
Олександр Трофимов Male 1982 Київ ua
992 Марія Мевша Female 1991 Київ ua
999 Максим Петрович Male 2008 УКРАЇНА Рівне ua
993 Вікторія Рева Female 1992 dpr_rc Київ ua
994 Сергій Барановський Male 1981 Bosch Київ ua
995 Олена Кошка Female 1969 Кривий Ріг ua
998 Юрій Бисага Male 1992 Ужгород ua
1000 Віталій Лініченко Male 1982 Суми ua
1001 Катерина Воробій Female 1992 Львів ua
1003 Евгений Клименко Male 1990 Львів ua
1004 Олена Клак Female 1985 Бігун-одинак :-) Жовква ua
1005 Katalin Bernada Female 1994 Відень at
1006 Олександр Улан Male 1982 Runday Бережани ua
1007 Вікторія Крамар Female 1985 Київ ua
1008 Володимир Старжець Male 1992 Рівне ua
1009 Олександра Колотело Female 1988 Ліга Доброго Бігу Львів ua
1010 Іванна Костіна Female 1985 Київ ua
1011 Олена Сенітович Female 1981 - Львів ua
1012 Олександр Селезньов Male 1972 Каховка ua
1014 Vadim Kulyk Male 1989 Київ ua

14 Comments:

  1. Владислав Святун

    Доброго вечора. Підтвердження забігу потрібно кудись скидати?

    1. Андрій Семенюк

      Добрий день. Ні, не потрібно.

  2. Ігор Осьмак

    чому так усе заплутано, складно і відбиває бажання продовжити???

    1. Андрій Семенюк

      Доброго ранку.
      В чому саме складність?

  3. Яна Цьова

    Зареєструвалася. Оплатила. Як отримати житон?

    1. Андрій Семенюк

      Медалі та стартові номери виготовляються індивідуально, зазвичай надсилаємо за 7-10 днів від реєстрації.

    2. Андрій Семенюк

      Ваш вже запакований, завтра буже на пошті.

  4. Доброго дня, шановні.
    Ми в Британії і є бажання прийняти участь, але зареєструватися як слід не можемо, бо немає опції вводу британського телефону. А далі не можемо зареєструватись, бо немає Нової пошти і форма нас не пропускає, бо це поле є обов’язковим.
    Також є англійці, які бажають прийняти участь, але не можуть. Будь ласка, зробіть відповідну корекцію.
    З повагою,
    Світлана

    1. Андрій Семенюк

      Добрий день.
      Напишіть мені на любий з меседжерів 0981313874 дані кожного учасника, а саме ПІБ, дата народження, місто і країну, яку записати, для усіх учасників може бути один контактний телефон та електронна пошта. Також напишіть повну адресу доставки та отримувача. Щодо доставки, якщо укрпошта, то це 3-4 тижні і близько 250-300грн., якщо інші служби, то можемо також узгодити.

      1. Дякую. Так і зроблю

  5. Юрій Зарудний

    Всім привіт!
    Чудово і бистро пройшов регистрацію

    1. Андрій Семенюк

      Дякуємо за реєстрацію!

  6. Олександр Биченко

    Доброго дня. Підтвердження про забіг потрібно Вам скидати, якщо так, то на яку дату? Як отримати відзнаку про забіг? Дякую.

  7. Олександр Селезньов

    Якщо я хочу сам забрати жетон,що мені робити?

Leave a comment