Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ (Частина 2) – RunStyle

Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ (Частина 2)

15 September 2022 Running / / Ліга Доброго Бігу

Дистанція

Запрошуємо взяти участь у другій частині Благодійного онлайн-забігу для ЗСУ. Під час першого заходу ми зібрали понад 240 тис. грн. для БФ Повернись живим. Цього разу весь прибуток від заходу буде перераховано на Благодійний фонд Сергія Притули. Кожен учасник отримає іменну бігову футболку Roly Montecarlo. Чудовий іспанський бренд, легкий та дихаючий матеріал. Футболки будемо надсилати орієнтовно за 14 днів від дня реєстрації, адже замовляємо в Іспанії.
Стартова вартість 480 грн., але можна перерахувати більше (суму платежу можливо збільшити наприкінці реєстрації, у формі оплати). Подія триватиме з 14.07. по 15.09. Кошти на рахунок фонду перерахуємо по завершенню події, по що всюди викладемо звіти.
Розміри:
Чоловічі - S, M, L, XL
Жіночі - XS, S, M, L
Посилання на сайт виробника, там є можливість підібрати розмір:
https://www.roly.eu/model_CA0425
Телеграм-канал для обговорень:
https://t.me/ligadobrogobigu

Дистанція

Будь-яка km

Individual race

Price: 480 UAH

Пробіжи будь-яку дистанцію в любій точці світу. Отримай іменну бігову футболку, допоможи ЗСУ.

Вартість 480 грн., або більше (суму платежу можливо збільшити наприкінці реєестрації, у формі оплати).

Participants registered - 108, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Андрій Семенюк Male 1992 Львів ua
2 Юлія Красківська Female 1987 Славутич -Стар Славутич ua
3 Володимир Кондратенко Male 1978 NOVA RUN Нова Водолага ua
4 Вікторія Крамар Female 1985 Київ ua
5 Евгений Клименко Male 1990 Хмельницький ua
6 Олександр Ємел‘янов Male 1989 Запоріжжя ua
7 Михайло Персіанов Male 1987 Forrest Запоріжжя ua
34 Юрій Кміть Male 1974 Новояворівськ ua
8 Nazar Stelmakh Male 1991 Львів ua
9 Iryna Mykhailenko Female 1986 Київ ua
10 Дмитро Гальчинський Male 1988 KM Running Club Київ ua
11 Olena Gorbachova Female 1976 Миколаїв ua
MARYNA MUSHKA Female 1982 Краматорськ ua
12 Андрій Шпіц Male 1989 Броди ua
52 Євген Шмураков Male 1981 - Буча ua
13 Оксана Новак Female 1982 Львів ua
14 Orest Lobanov Male 1995 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
15 Денис Гудименко Male 1975 Kuzinteam Київ ua
16 Олександр Нестеренко Male 1979 Ultra Львів ua
17 Ivan Komar Male 1993 Київ ua
18 Ірина Спесивцева Female 1990 - Херсон ua
19 Ілля Петрик Male 2000 UStream Відень at
20 Marina Kostenko Female 1980 Київ ua
21 Eugene Leshchynskyy Male 1981 Львів ua
22 Polina Poluektova Female 1984 -
23 Vasyl Korchynskyi Male 1991 PM Run Club Київ ua
24 Tetiana Danyliv Female 1990 ULTRA Львів ua
25 Святослав Стець Male 1985 Meandr HRM
26 Ярослав Вольвач Male 1988 Пирятин Пирятин ua
Христина Оброцька Female 1990
28 Вікторія Шарова Female 1981 Боярка run Боярка ua
27 Ганна Полянська Female 1977 Київ ua
29 Валерія Луценко Female 1975 Боярка Run Боярка ua
30 Олена Чумак Female 1977 Боярка Run Боярка ua
31 Ольга Дзюндзя Female 1982 Боярка ua
32 Інна Бабій Female 1991 Runstyle Київ ua
33 Іван Руднік Male 1983 Володимирець ua
35 Yana Brenych Female 1986 Луцьк ua
36 Катерина Каширна Female 1997 Кропивницький ua
37 Володимир Червонюк Male 1988 Orirun Київ ua
38 Наталія Надточа Female 1993 Ужгород ua
39 Олена Зотова Female 1965 Orirun Київ ua
40 Andrii Kucherenko Male 1969 adidas Runners Kyiv
41 Olga Kozlenko Female 1985 - Бровари ua
42 Андрій Булковський Male 1972 ДМСЛМР Луцьк ua
43 Тіна Лучин Female 1985 Львів ua
44 Марина Ахтімірова Female 1984 Ветеранська десятка Київ ua
Сергій Матвійчук Male 1973 Вараш ua
45 Сергій Матвійчук Male 1973 Вараш ua
46 Андрій Мацьків Male 1981 РадиМо Львів ua
47 Ірина Бужинська Female 1986 Дніпро ua
48 Ольга Горєва Female 1987 Миколаїв ua
49 Halyna Markiv Female 1994 Миколаїв ua
99 Bohdan Oprysniak Male 1991 Київ ua
50 Руслан Галба Male 1983 HRusTeam Київ ua
95 Валентин Гадомський Male 1982 Луцьк ua
51 Євгенія Деревягіна Female 1980 Кременчук ua
53 Наталія Шевченко Female 1990 ORIRUN Загальці ua
54 Віталій Єляшевський Male 1987 Львів ua
55 Таня Соболь Female 1985 Orirun Загальці ua
56 Олександр Дрогаль Male 1980 Orirun Київ ua
Олена Корецька Female 1981 Київ ua
57 Анна Трикоз Female 1981 Orirun Київ ua
58 Юля Клименко Female 1983 Orirun Київ ua
59 Марта Свистун Female 1971 OriRun Київ ua
60 Олена Ганоль Female 1982 OriRun Пісківка ua
61 Ніка Ганоль Female 2006 OriRun Пісківка ua
62 Євгенія Омельченко Female 1986 OriRun Київ ua
Каріна Чуйко Female 1996 - Білгород-Дністровський ua
63 Illia Modenov Male 1982 Івано-Франківськ ua
64 Anastasiia Koval Female 1993 Черкаси ua
83 Vitaliy Kohsman Male 1987 Потоки ua
65 Володимир Гладиш Male 1989 Кривий Ріг ua
Віталій Кошман Male 1987 Потоки ua
66 Олександр Тітченко Male 1976 Гостомель ua
67 Біганути Донор Male 1986 Saucony Run Club Київ ua
68 Юрій Шубін Male 1983
69 Ольга Акимова Female 1973 Київ ua
71 Павло Мазгаль Male 1975 Львів ua
72 Ярина Мазгаль Female 2009 Львів ua
73 Петро Шемечко Male 2007 Львів ua
74 Андріан Шемечко Male 1978 Львів ua
75 Любомир Сарніцкий Male 2007 Львів ua
76 Максим Сарніцкий Male 2009 Львів ua
77 Олег Максимович Male 2005 Львів ua
78 Соломія Сорока Female 2009 Львів ua
79 Андрій Шумелда Male 2013 Львів ua
80 Єва Шумелда Female 2016 Львів ua
81 Ярослав Вернюк Male 2009 Львів ua
70 Мелісса Віско Female 1997 Львів ua
82 Ihor Liplianytsia Male 1982 СКМ Вараш ua
84 Андрій Шумелда Male 1984 Львів ua
85 Andriy Balabanov Male 1975 Вишгород ua
86 Наталія Смирнова Female 1973 Orirun Київ ua
87 Дмитро Грабовецький Male 1988 Івано-Франківськ ua
88 Ukraine and Poland Male 1989 Run Oberig IT Київ ua
89 Роман Легуцький Male 2003 Дснс Львів ua
90 Богдана Оксентюк Female 1992 SK Luchesk Луцьк ua
91 Дмитро Остапенко Male 1993 Київ ua
92 Kateryna Rykhalska Female 1982 Ессен de
93 Михайло Благий Male 1984 Львів ua
94 Оксана Євдокімова Female 1973 Київ ua
Руслан Коваленко Male 1990 Дніпро ua
Анастасія Щербак Female 1994 Черкаси ua
96 Volodymyr Khanas Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
97 Oleg Sylin Male 1992 ShypShyna Run Club Львів ua
98 Ігор Лучин Male 1959 Львів ua
100 Руслан Бойчук Male 1988 Луцьк ua
105 Сергій Гудзь Male 1986 Toprunners
101 Оля Морозова Female 1979 Львів ua
102 Дмитро Носач Male 1995 - Київ ua
103 Остап Онишко Male 1986 ЛігаДоброгоБігу Львів ua
104 Олександр Михайлов Male 1973 Київ ua
106 Юлія Рубаха Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
107 Олена Сенітович Female 1981 - Львів ua
108 Олександр Савсюк Male 1994 Бровари ua

Leave a comment