Beskydy Trail 2024 – RunStyle

Beskydy Trail 2024

24 August 2024 Trail running / Сколе / Ліга Доброго Бігу

Шлях Пілігрима (30) Кам'янка (16) Чудилів Потік (6,5) Дитячий Онлайн

Відчуйте дух Карпат, силу водоспадів і озер, таємничість древніх печер, величність скель, поєднайтесь з природою, насолодіться вражаючими краєвидами! Відкрийте для себе нові круті, та незабутні локації!

Сколе - одна з кращих локацій для гірського забігу. Сюди дуже зручний доїзд будь-яким видом транспорту, великий вибір житла для оренди, безліч крутих місць для відвідувань.

Реєструйтесь і отримайте незабутні спогади і враження і своєю реєстрацією підтримайте ЗСУ.

Стартове містечко буде розташоване у класній локації біля озера. У стартовому містечку буде тематичний фудкорт, виставкові магазини від наших партнерів!

Весь прибуток ми передаємо на ЗСУ.

Склад стартового пакета офлайн дистанцій:
- унікальна медаль з нержавіючої сталі;
- забезпечення електронною системою хронометражу;
- фото від декількох фотографів на дистанціях;
- їжа та напої на КП/фініші;
- подарунки від наших партнерів у стартовому пакеті та розіграші призів серед учасників;
- кубки та призи переможцям;
- незабутні враження та спогади.

Склад стартового пакета онлайн:
- унікальна медаль з нержавіючої сталі (фото нижче);
- стартовий номер учасника.

Ось візуалізація медалі з нержавіючої сталі, хто збере усі 4 медалі цього сезону, побачить, що ми у них заховали :)

Треки дистанцій будуть згодом

Телеграм-канал для обговорень:
https://t.me/ligadobrogobigu

Instagram:
https://www.instagram.com/liha_dobroho_bihu/

Місце проведення: м. Сколе, урочище Павлів Потік (Озеро)

Шлях Пілігрима (30)

30 km

Individual race

Date: 24 August 2024

Start time: at 08:00

Price: 1080 UAH

Limit: 299 participants

Дуже класна дистанція пагорбами Сколівських Бескидів, понад древні скелі і печери, до озер та водоспадів, з вражаючими краєвидами та автентичним карпатським селом.

Зміни ціни:
До 4.07.2024р. - 980
До 22.07.2024р. - 1080
До 12.08.2024р. - 1180
З 12.08.2024р. - 1280

Планове завершення реєстрації/перереєстрації - 18.08.2024р.

Participants registered - 36 out of maximum of 299

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Kateryna Andrushenko Female 1991 Squad UA Runners Київ ua
2 Катерина Лелич Female 1995 Львів ua
Oleh Kashchuk Male 1996 Novak Trail Team Львів ua
3 Mariia Kokshaikyna Female 1997 Novak Trail Team Львів ua
4 Toss Kek Male 1991 Dota 2 Львів ua
5 Юрій Черній Male 1986 Forrest Run Львів ua
6 Yurii Helesh Male 1991 Львів ua
7 Іван Лупій Male 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Маргаріта Зверховська Female 2001 Тернопіль ua
8 Mila Prekrasna Female 1983 Орден святого Кросівка Київ ua
9 Ульяна Сабатович Female 1984 Івано-Франківськ ua
10 Vasyl Liaskovets Male 1987 Рівне ua
11 Олександр Дарієнко Male 1986 Run2Goal Львів ua
Юрій Шемпуля Male 1977 Стрий ua
12 Ганна Строілова Female 1979 Parashchuk Run team Київ ua
13 Іларіон Гринейко Male 2001 ФК Шершні Львів ua
14 Анастасія Гриценко Female 1997 RunForFun Харків ua
15 Nazarii Onishchuk Male 1988 Львів ua
16 Костянтин Клименко Male 1987
17 Hanna Kolomiiets Female 1994 Львів ua
18 Христина Вашкевич Female 1996 Львів ua
19 Kateryna Sokolova Female 1992 Київ ua
20 Tymofii Shyrokyi Male 1981 PROBIG Львів ua
21 Олександра Морозова Female 1984 Кропивницький ua
22 Андрій Кузьма Male 2000 Мукачево ua
23 Оксана Марусинец Female 1984 Мукачево ua
24 Володимир Гнатюк Male 1992 Chumaky Львів ua
25 Андрій Скибак Male 1989 Трускавець ua
Анатолій Новак Male 1987 Novak Trail Team Львів ua
26 Yurii Drobenko Male 1986 Львів ua
27 Olena Moroz Female 1979 Syutkin Team Львів ua
28 Марія Гончарова Female 1995 Lebedev-run Броди ua
29 Anna Bondarchuk Female 1994 run4u Львів ua
30 Олег Ільчук Male 1993 Who? Млинів ua
31 Natalia Mordvinova Female 1984 Endurance School Запоріжжя ua
32 Володимир Василевський Male 1981 Parashchuk Run Team Київ ua
33 Світлана Макарець Female 2001 Трускавець ua
34 Андрій Колодяженський Male 2000 Івано-Франківськ ua
35 Олександр Радчук Male 1991 Млинів ua
36 Usenko Andrii Male 1986 Київ ua

Кам'янка (16)

16 km

Individual race

Date: 24 August 2024

Start time: at 09:30

Price: 980 UAH

Limit: 300 participants

Дистанція пагорбами Сколівських Бескидів, до озер та водоспадів.

Зміни ціни:
До 4.07.2024р. - 880
До 22.07.2024р. - 980
До 12.08.2024р. - 1080
З 12.08.2024р. - 1180

Планове завершення реєстрації/перереєстрації - 18.08.2024р.

Participants registered - 36 out of maximum of 300

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
301 Ігор Кислий Male 1988 Борода Дніпро ua
300 Дар\'я Манько Female 1983 Львів ua
306 Andrii Lytvyn Male 1987 Run to Summit Львів ua
Вікторія Сакаль Female 1989 Uzghorod Running club Ужгород ua
302 Лілія Стасишин Female 1998 Львів ua
Євген Євстратьєв Male 1973 Run With Ukraine Львів ua
Максим Круш Male 2006 Кам'янка-Бузька ua
303 Лілія Кметь Female 1992 Луцьк ua
304 Vasyl Bei Male 1993 Львів ua
305 Василина Кузишин Female 1992 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
307 Андрій Мілевський Male 2000 Липники ua
308 Ольга Якуніна Female 1983 Амбасадорки плодожерки Львів ua
309 Oleh Ilchyshyn Male 2001
310 Oleksandr Vakhula Male 1986 Рясне Run Club Львів ua
311 Ігор Лучин Male 1959 Львів ua
312 Микола Вовчко Male 1996 ProBig Львів ua
313 Віталій Буженко Male 1979 Нема Сколе ua
314 Оля Гнатів Male 1998 Львів ua
315 Любов Молдавчук Female 1987 Любителі бігу Городок ua
316 Ярослав Пальчикевич Male 1982 Любителі бігу Городок ua
317 Андрій Максимець Male 1983 Любителі бігу Городок ua
318 Юрій Костецький Male 1992 Львів ua
319 Павлова Поліна Female 1981 Три Леви
320 Ростислав Сабатович Male 1983 Івано-Франківськ ua
321 Дмитро Кукурік Male 2000 Львів ua
322 Віктор Грушецький Male 1981 AРТіП Луцьк ua
323 Дмитро Резніков Male 1981 Львів ua
324 Кріс Романчук Female 1993 Немає Тернопіль ua
325 Саша Мартинюк Male 1996 Немає Тернопіль ua
326 Людмила Лушней Female 1990 Львів ua
327 Юрій Гложик Male 1984 Київ ua
328 Serhii Korolik Male 1982 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
329 Інна Кривич Female 2002 Черкаси ua
330 Анна Голубченко Female 1980 Run with Ukraine Трускавець ua
331 Анастасія Подтьолкова Female 2000 Стрий ua
333 Oleksandr Chakalov Male 1998 Львів ua
332 Іван Пащенко Male 1995 Reboot running Дніпро ua
334 Роман Столяров Male 1990 Комарно ua
335 Анна Демідова Female 1994 Київ ua

Чудилів Потік (6,5)

6,5 km

Individual race

Date: 24 August 2024

Start time: at 10:15

Price: 880 UAH

Limit: 299 participants

Класна дистанція пагорбами Сколівських Бескидів. Реєстрація можлива з 12 років.

Зміни ціни:
До 4.07.2024р. - 780
До 22.07.2024р. - 880
До 12.08.2024р. - 980
З 12.08.2024р. - 1080

Планове завершення реєстрації/перереєстрації - 18.08.2024р.

Participants registered - 20 out of maximum of 299

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
600 Вероніка Литвиненко Female 1996 Львів ua
601 Оксана Сверида Female 1999 Plarium Run Club Львів ua
602 Олексій Орєхов Male 1982 Одне в Канеле Львів ua
603 Галина Батіг Female 1987 Амбасадорки плодожерки Львів ua
604 Христина Бей Female 1990 Ліга доброго бігу Львів ua
612 Anna Zabandzhala Female 2006 Львів ua
605 Уляна Базар Female 1986 Амбасадорки плодожерки Львів ua
608 Анна Кірілова Female 1982 Черкаси ua
606 Ігор Йохим Male 1994 Болехівці ua
607 Ярослав Катеринський Male 1988 Experience Cycling Team (EXP) Львів ua
609 Zoriana Pryimak Female 1990 Probig Львів ua
610 Olha Lomak Female 1995 Probig Львів ua
611 Андрій Кукурік Male 1995 Львів ua
613 Максим Крамар Male 2012
614 DANIL KRAMAR Male 2012
615 Катерина Шестакова Female 1996 Ужгород ua
616 Влада Гейфман Female 1999 - Київ ua
617 Вікторія Голєусова Female 1989 - Київ ua
618 Алія Ібрагімова Female 1986 Київ ua
619 Роман Левицький Male 2002 Лапаївка ua

Дитячий

0,2-0,5 km

Individual race

Date: 24 August 2024

Start time: at 08:30

Price: 430 UAH

Limit: 99 participants

Дистанція для діток до 10 років, відстань від 200 до 500м.

Зміни ціни:
До 4.07.2024р. - 380
До 22.07.2024р. - 430
До 12.08.2024р. - 480
З 12.08.2024р. - 580

Планове завершення реєстрації/перереєстрації - 18.08.2024р.

Participants registered - 11 out of maximum of 99

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
900 Андрій Манько Male 2018 Львів ua
901 Даринка Бей Female 2019 Львів ua
902 Святослав Дарієнко Male 2015 Run2Goal Львів ua
903 Ростислав Дарієнко Male 2018 Run2Goal Львів ua
904 Квіточка Гнатів Male 2021 Львів ua
905 Павло Гнатів Male 2018 Львів ua
906 Max Slotvinskyy Male 2021 In beer we trust Львів ua
907 Анна Могила Female 2021 Львів ua
908 Марко Павко Male 2016 Львів ua
909 Матвій Бей Male 2015 Ліга доброго бігу
910 Yana Drobenko Female 2015 Львів ua

Онлайн

- km

Individual race

Date: 24 August 2024

Start time: at 00:00

Price: 380 UAH

Пробіжи довільну дистанцію у будь-якому куточку світу, отримай унікальну медаль та підтримай ЗСУ.

Планове завершення реєстрації/перереєстрації - 18.08.2024р.

Будемо щиро вдячні, якщо напишете адресу доставки НП на будь-який меседжер телефону 0981313874

Participants registered - 26, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1000 Andrii Kurshatsov Male 1977 Squad UA Runners Харків ua
Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
1001 Сергій Митченко Male 1979 Немає Київ ua
1002 Володимир Берлiзов Male 1970 Одеса ua
1003 Володимир Власенко Male 1966 Favbet Київ ua
1004 Роман Боднар Male 1973 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
1005 Регіна Абрамова Female 2019 КДЮСШ 1 Львів ua
1006 Олександр Гаврилюк Male 1985 Київ ua
Уляна Вальчук Female 1996 Немає Борщів ua
1007 Андрій Ребрик Male 1984 UStream (Відень) Ворохта ua
1008 Александр Шкода Male 1983 Runday Київ ua
1009 Наталія Ахтаніна Female 1979 Київ ua
1010 Яна Васильєва Female 1982 Київ ua
1011 Влада Колосар Female 2016 Немає Харків ua
1012 Anatolii Voievudka Male 1985 Львів ua
1013 Валерій Рукавішніков Male 1983 ГО «Львів Екстрім клуб» Львів ua
1014 Olena Sereda Female 1994 ГО «Львів Екстрім клуб» Львів ua
1015 Yuliia Hubar Female 1992 Львів ua
1016 Соломія Павко Female 2014 Львів ua
Людмила Ющенко Female 1978 Київ, Нова пошта відділення 169 Київ ua
1017 Данило Лабенський Male 1998 Passat B4 1994 Running Club
1018 Тетяна Прокопчук Female 1971 Нова пошта 14 відділення Чернівці ua
1019 Наталія Юрик Female 1981 ДФТГ #1, Черкаська ТРО Кам'янка ua
1020 Іван Цебенко Male 1999 Львів ua
Денис Биков Male 1986 Охтирка ua
1021 Matt Maki Male 1976 Runday / Die Hard Детройт
1022 Микола Кушнір Male 1982 Львів ua
1023 Антоніна Кушнір Female 1989 Вінниця ua
1024 Роман Мотруніч Male 1980 Львів ua
1025 Айлін Сагдич Female 2017 Львів ua

Leave a comment