Win Trail Ternopil 2019

01 Грудня 2019 Трейл / Тернопіль / Ternopil Running Club

Profi 27k Fun 9k

ІІ-й в історії Тернополя трейловий забіг. Це відкриття нових місць та нових людей. Це поширення шарму гірського бігу посеред міських ранерів Файного міста та України :)

Гасло змагань: "Не мерзни - #біжиморазом Win Trail!".
Основна мета заходу: залучення аматорів і професіоналів до трейл бігу та неформальна тусовка, обмін досвідом після фінішу.

В стартовому пакеті: пам'ятна медаль фінішера, стартовий номер учасника з картою змагань, гарячий чай, борщик-паті, глінтвейн (якщо все буде ок:), солодощі та торт від Ternopil Running Club, пропозиції від партнерів (за умови наявності партнерів:).

Profi 27k

27 км

Дата: 01 Грудня 2019

Початок: о 11:00

Вартість: 300 грн. (з 25 Листопада 2019 — 400 грн.)

Ліміт: 100 учасників

Загалом заявок: 96

Зареєстрованих учасників - 81 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 81, Sviatoslav Shurhot

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Олександр Філюк Чол 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua $
Леонард Дмитрів Чол 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua
2 Михайло Гуранін Чол 1992 Золочів ua $
42 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
3 Тарас Петрик Чол 1984 Ultra Львів ua $
81 Sviatoslav Shurhot Чол 1990 Бережани ua $
Taras Moroz Чол 1984 Borys Running Club, Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
16 Orest Lobanov Чол 1995 44 bar lviv Самбір ua $
Chenikalo Oleksandr Чол 1991 chenikalo.in.ua Львів ua
13 Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
4 Oleksii Kuznietsov Чол 1983 SHARPMINDS RUN Чернівці ua $
5 Сергій Кузьменко Чол 1985 Тернопіль ua $
Дмитро Хомич Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua
11 Володимир Квич Чол 1972 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
Ігор Матус Чол 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua
6 Юра Зимоглядов Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua $
7 Ruslan Lenko Чол 1980 Тернопіль ua $
8 Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
9 Ruslan Koshman Чол 1990 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
10 Олег Цюрак Чол 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua $
12 Oleg Ivanovskyy Чол 1980 KeepItOK Львів ua $
18 Ігор Заремба Чол 1975 без назви Тернопіль ua $
14 Oleksandr Naida Чол 1978 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
15 Андрій Сушко Чол 1992 Львів ua $
17 Sofiya Porokhnavets Жін 1995 SC ULTRA Львів ua $
26 Serhii Yakymenko Чол 1981 БеGYнЫ-ПеRDYнЫ Київ ua $
Іван Жекало Чол 1999 ДЮСШ Голинь ua
19 Макар Пронь Чол 2003 Концемуне Тернопіль ua $
20 Олександр Либа Чол 1984 Trail Mania? Хмельницький ua $
21 Dmitro Dyachuk Чол 1990 - Смиківці ua $
22 Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua $
Andriy Stepasiyk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
23 Павло Волоський Чол 1970 Чортків ua $
24 Oleksandr Viktorov Чол 1990 КЛБ "Білоцерківський марафон" Біла Церква ua $
Yurii Stasiuk Чол 1989 Луцьк ua
25 Віталій Бучок Чол 1981 як хочу так біжу Тернопіль ua $
Андрій Гриценко Чол 1994 Salomon RC Скрипки ua
27 Григорій Балко Чол 1996 $
28 Андрій Бородій Чол 1981 Runday Ternopil Волочиськ ua $
29 Ivan Vivcharuk Чол 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua $
30 Павло Євдокимов Чол 1990 Бориспіль ua $
31 Сергій Безотосний Чол 1985 Львів ua $
32 Святослав Власко Чол 1992 Бориспіль ua $
33 Paula Ulianiuk Жін 1997 Львів ua $
34 Олексій Зенін Чол 1991 Львів ua $
35 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
36 Tetiana Zavediuk Жін 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
37 Lina Borysova Жін 1984 Київ ua $
38 Ivan Kuzemskyi Чол 1983 STANDARTPARK Run&Tri club Тернопіль ua $
39 Oleksandr Sahan Чол 1994 Тернопіль ua $
40 Boris Bezkorovainyi Чол 1992 Київ ua $
44 Ростислав Михнич Чол 1995 Deaf Running Club Lviv Львів ua $
41 Юрій Слєпньов Чол 1991 Deaf Running Club Lviv Стрий ua $
43 Сергій Юсечко Чол 1991 Хмельницький ua $
Марія Шеліхевич Жін 1968 Ternopil running club Тернопіль ua
45 Roman Razumov Чол 1989 Кременчук ua $
46 Anton Opanasenko Чол 1989 Кременчук ua $
47 Володя Карпяк Чол 1995 Deaf Running Club Lviv Львів ua $
Віктор Гатало Чол 1985 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Наталія Каїнська Жін 1991 Доджі Львів ua
48 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
49 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
54 Настя Ганджа Жін 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
72 Bogdan Dobranskyy Чол 1995 Flavio Running Львів ua $
50 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
57 Зоряна Бутрин Жін 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
55 Dmytro Boliak Чол 1987 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
51 Volodya Yatsyk Чол 1991 Львів ua $
Anton Kharkhalis Чол 1989 Львів ua
52 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
53 Ганна Рангаева Жін 1988 Чорноморськ ua $
79 Taras Didukh Чол 1996 Freemans Тернопіль ua $
56 Тарас Заваляк Чол 1994 Львів ua $
58 Stanislav Kucheyko Чол 1975 OSM Ukraine Одеса ua $
59 Oleksandr Mazur Чол 1984 Івано-Франківськ ua $
60 Надія Мельник Жін 1974 OK WOLF Луцьк ua $
61 Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
62 Степан Тераз Чол 1993 Тернопіль ua $
63 Неля Непорадна Жін 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
64 Сергій Яросевич Чол 1982 Ternopilruningclub Тернопіль ua $
65 Yurii Zherebetskyi Чол 1989 Львів ua $
66 Andriy Kuts Чол 1985 Bundesteam Хмельницький ua $
67 Олександр Олійник Чол 1979 ГО ТСК ЧОРНОГОРА Львів ua $
68 Андрій Богай Чол 1987 run Day Тернопіль ua $
Галина Кузьмінчук Жін 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
69 Volodumyr Fialka Чол 1990 ShypShyna Run Club Львів ua $
70 Микита Клименко Чол 1989 Донецьк ua $
71 Сергій Онищук Чол 1999 Рівне ua $
73 Петро Лукіянчук Чол 1998 Львівспецкомунтранс Львів ua $
74 Анастасія Дячук Жін 1997 Тернопіль ua $
75 Андрій Ільїв Чол 1987 Броди ua $
76 Roman Radakhevych Чол 1984 Тернопіль ua $
77 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
78 Ihor Fundyha Чол 1994 BeU(BeYourself) Тернопіль ua $
80 Василь Шевчук Чол ua $

Fun 9k

9 км

Дата: 01 Грудня 2019

Початок: о 11:00

Вартість: 250 грн. (з 25 Листопада 2019 — 350 грн.)

Ліміт: 148 учасників

Загалом заявок: 174

Зареєстрованих учасників - 151 з максимальних 148
Останній присвоєний стартовий номер - 151, Андрій Балабух

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Юрій Гринівецький Чол 1990 Стриївка ua $
Andriy Kryvyi Чол 1996 Ternopil_running_club Тернопіль ua
2 Андрiй Ковалик Чол 1988 Squad UA Runners Тернопіль ua $
3 Petro Protsak Чол 1987 Тернопіль ua $
60 Oleksandr Redko Чол 1991 Gutsul Running Club Київ ua $
22 Roman Hryvnak Чол 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Myron Gavadzin Чол 1983 Нема Івано-Франківськ ua
Андрій Прунов Чол 1971 Тернопіль ua
4 Оксана Гонта Жін 1982 Збараж ua $
5 Василь Макогін Чол 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua $
Петро Гуль Чол 1995 Львів ua
Юрій Гринів Чол 1983 STARTUP Червоноград ua
15 Марія Лісецька Жін 1996 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
6 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
7 Володимир Рольський Чол 1990 Турклуб Тернопіль Тернопіль ua $
8 Andrii Slavych Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
Lesia Holyk Жін 1985 Тернопіль ua
9 Natalya Maslovska Жін 1981 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
10 Taras Moroz Чол 1984 Borys Running Club, Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
19 Serhii Velebnik Чол 1992 Донецьк ua $
11 Леся Квич Жін 1971 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
12 Elena Buksha Жін 1992 Львів ua $
13 Денис Колесніков Чол 1983 KeepItOK Славутич ua $
14 Ostap Elyashevskyy Чол 1986 Fat&Drunk Львів ua $
17 Олександр Заєць Чол 1995 Тернопіль ua $
16 Mike Onyshkiv Чол 1990 Терен Тернопіль ua $
18 Михайло Редьква Чол 2002 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
20 Ігро Леткий Чол 1985 Тернопіль ua $
21 Valeriia Spodarenko Жін 1985 UBF Run, Орден святого кросівка, побігли Кривий Ріг ua $
38 Орест Дмитрасевич Чол 1994 Run4U Львів ua $
23 Андрій Стукало Чол 1989 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
24 Yuliia Kucherenko Жін 1988 Gutsul Running Club Львів ua $
25 Anastasiya Romanyuk Жін 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Орест Бусько Чол 1994 Бойовий Гопак школа "Шаблезуб" Львів ua
133 Анастасія Сіромаха Жін 1997 Київ ua $
59 Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua $
62 Михайло Кулявець Чол 2002 Deaf-Lviv Львів ua $
149 Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua $
30 Аліна Музика Жін 1992 Тернопіль ua $
26 Олександр Гламазда Чол 1991 Луцьк ua $
50 Таня Зеленевич Жін 1986 Тернопіль ua $
79 Роман Гладиш Чол 1990 ОМЕГА Олександрія ua $
27 Христина-Ірина Сорока Жін 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
28 Зоя Бучок Жін 1985 ж Тернопіль ua $
29 Mykola Lutsenko Чол 1989 Черкаси ua $
58 Степан Білець Чол 1999 Deaf Punning Club Lviv Львів ua $
135 Іван Гриців Чол 2000 $
47 Аня Катеринюк Жін 1997 Ворвулинці ua $
31 Іванна Ковалів Жін 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
32 Захар Колісніченко Чол 1991 Ірдинь Траіл Рун Черкаси ua $
33 Оксана Крижановська Жін 1988 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua $
34 Юрій Крижановський Чол 1988 Білоцерківський марафон Біла Церква ua $
35 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
36 Andrii Sochka Чол 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua $
37 Олександр Марін Чол 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua $
39 Євгеній Щербак Чол 1990 БЦ Марафон Біла Церква ua $
54 Alena Kravchenko Жін 1988 AC Panda & BilaTserkvaMarathon Київ ua $
40 Марічка Москалець Жін 1993 Клуб "Білоцерківський Марафон" Київ ua $
41 Андрій Сівак Чол 1990 Тернопіль ua $
Аліна Величко Жін 2000 - Тернопіль ua
42 Tatiana Burvis Жін 1984 KeepItOk Львів ua $
43 Паша Смарж Чол 2000 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
44 Olga Lopushevska Жін 1973 Львів ua $
45 Любомир Бордун Чол 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua $
46 Софія Ракус Жін 1990 Львів ua $
48 Юрій Наумко Чол 1981 Львів ua $
49 Lyudmila Mihaylova Жін 1983 KOLOMYIA RUNNING CLUB Коломия ua $
51 Maрія Яцик Жін 1993 - Львів ua $
52 Павло Богданов Чол 1990 Львів ua $
Андрій Клебан Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Kalambet Yuriy Чол 1988
Олег Гаврилюк Чол 1994 Токи ua
53 Олег Гаврилюк Чол 1994 Токи ua $
55 Максим Юркевич Чол 2000 Kolomyia Running Club Коломия ua $
56 Ihor Levchuk Чол 1988 Кремінь трейл Крупець ua $
57 Ірина Водяна Жін 1986 Радивилівмолоко Радивилів ua $
61 Марія Левчук Жін 2015 Крупець ua $
63 Ira Kinal Жін 1986 $
64 Роман Витвицький Чол 1997 Івано-Франківськ ua $
65 Назар Іванців Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
66 Богдан Кучмей Чол 1981 HETMAN Дубно ua $
71 Денис Олійник Чол 1997 Hetman Дубно ua $
67 Roman Hnativ Чол 1986 SC ULTRA Львів ua $
68 Андрій Томків Чол 1979 Немає Тернопіль ua $
69 Володимир Сидорчук Чол 1998 HETMAN Дубно ua $
86 Kaspars Burvis Чол 1977 Львів ua $
96 Vitaliy Duliaba Чол 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua $
70 Anastasiya Pankiv Жін 1992 Run4U Львів ua $
73 Anton Rublev Чол 1988 Львів ua $
72 Anna Opanasiuk Жін 1991 Черкаси ua $
74 Сергій Середюк Чол 1988 Особисто Хмельницький ua $
Любов Дереш Жін 1986 - Тернопіль ua
121 Marianna Voraliuk Жін 1990 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
Lyuda Petrash Жін 1981 SEBN.UA Тернопіль ua
75 Вова Бойко Чол 1995 Тернопіль ua $
76 Каріна Яструб Жін 1989 Хмельницький ua $
78 Наталія Кравець Жін 1998 Метаморфоза Тернопіль ua $
Наталія Фарина Жін 1999 Тернопіль ua
Наталія Фарина Жін 1999 Тернопіль ua
77 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
101 Vasyl Osiichuk Чол 1988 Rowing club "Hetman" Дубно ua $
80 Дмитро Богдан Чол 1982 Hetman Дубно ua $
143 Sergii Misko Чол 1983 БРОДИлки Броди ua $
81 Гудима Роман Чол 1986 Радивилів ua $
82 Микола Іванков Чол 1996 ОМЕГА Олександрія ua $
83 Андрій Радченко Чол 1985 ОМЕГА $
88 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua $
118 Андрій Фомін Чол 1985 СК Атлант Радивилів ua $
84 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
85 Сергій Шашурін Чол 1987 Мамонт-дружня ресторація Тернопіль ua $
144 Юлія Волошинська Жін 1988 Броди ua $
131 Олена Хомуляк Жін 1996 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
87 Уляна Купчак Жін 1998 Ternopil_running_club Тернопіль ua $
123 Serhii Kovalchuk Чол 1990 Хмельницький ua $
136 Назар Зелінка Чол 1986 PLAST Тернопіль ua $
122 Benni Mangasi Sitanggang Чол 1987 Nike Run Club Медан id $
145 Сергій Валецький Чол 1992 Радивилів ua $
89 Nazar Ivantsiv Чол 1985 Run4U Львів ua $
90 Dmitry Zaginay Чол 1979 Ліга доброго бігу Львів ua $
150 Дмитро Чупін Чол 1978 Атлант Радивилів ua $
Альбина Батрина Жін 1987 Харків ua
91 Олександр Косован Чол 1998 Львів ua $
120 Ivanka Uboga Жін 1988 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
93 Денис Малимон Чол 1988 Хмельницький ua $
119 Tetiana Demeniuk Жін 1990 - Львів ua $
92 Руслан Вербіцький Чол 1978 Тернопіль ua $
94 Tetiana Danyliv Жін 1990 ULTRA Львів ua $
95 Таня Лужецька Жін 1985 runIFcommunity $
97 Nataliia Fedkiv Жін 1990 Sombra, Run IF community Івано-Франківськ ua $
130 Нікіта Небога Чол 1999 Львів ua $
98 Олег Спетрук Чол 1990 Чортків ua $
99 Ramin Gasanov Чол 1986 $
100 Ольга Тераз Жін 1970 Тернопіль ua $
102 Тарас Березюк Чол 1979 RUN4U $
103 Олег Бутковський Чол 1992 Ternopil Running Club $
148 Олег Тов Чол 1989 Гетьман Дубно ua $
104 Тарас Рейтерович Чол 1990 Тернопіль ua $
105 Назарій Яремчук Чол 1993 Kolomya Running Club Коломия ua $
106 Володимир Блаженко Чол 1985 Тернопіль ua $
129 Андрій Шпіц Чол 1989 Берлин ua $
139 Viktor Nedashkovskyy Чол 1984 HETMAN Дубно ua $
107 Толік Лахита Чол 1982 Hetman Дубно ua $
108 Володимир Коноба Чол 1981 Hetman Дубно ua $
109 Олексій Зданович Чол 1997 Сарни ua $
110 Денис Мелещук Чол 1996 Сарни ua $
111 Владислав Томашевський Чол 1996 Deaf Running Club Lviv Львів ua $
112 Олексій Безруков Чол 1981 Зомбі Хмельницький ua $
113 Альона Шураєва Жін 2006 Зомбі Хмельницький ua $
117 Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua $
114 Андрій Губиш Чол 1984 Hetman Дубно ua $
124 Mykola Matarzhuk Чол 1999 Deaf Running Club Lviv Івано-Франківськ ua $
115 Юрій Ковалюк Чол 1997 Івано-Франківськ ua $
116 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
Vitalii Novosad Чол 1982 Дубно ua
127 Віталій Новосад Чол 1982 HETMAN Дубно ua $
125 Iryna Kucheyko Жін 1976 OSM Ukraine Одеса ua $
Наталія Рубльовська Жін 1982 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
126 Наталія Рубльовська Жін 1982 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
128 Sergiy Shchur Чол 1982 Гетьман Дубно ua $
Катерина Сторожук Жін 1997 Скаварідка Тернопіль ua
132 Андрій Саланець Чол 1989 - Тернопіль ua $
134 Nazar Nadilnyi Чол 1993 Runday Ternopil Тернопіль ua $
137 Nazar Sarabun Чол 1994 Каруна Тернопіль ua $
Володимир Курило Чол 1984 Регбійний клуб ТЕРЕН - УСП-УПС курінь Вовча Ліга Тернопіль ua
138 Віталік Лахита Чол 1986 Hetman Дубно ua $
140 Roman Boiko Чол 1990 Зухвалі селезні Черкаси ua $
141 Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Андрій Пришляк Чол 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Наталя Тяжола Жін 1988 Каруна
142 Олег Соболта Чол 1996 Shypshyna Run Club Львів ua $
Орест Холод Чол 1963 ULTRA Lviv Львів ua
146 Андрій Пелех Чол 1984 Тернопіль ua $
147 John Olex Чол 1983 Хмельницький ua $
151 Андрій Балабух Чол ua $

24 коментарі:

  1. Petro Protsak

    Народ, що з оплатою? Чому вибиває що оплата не проходить?

  2. Petro Protsak

    А з карти 3 рази зняло кошти.?

    1. Mike Onyshkiv

      Напишіть свої реквізити поdідомленням на сторінку Ternopil half marathon – https://www.facebook.com/ternopilhalfmarathon/

      Дякуємо.

      1. Petro Protsak

        Доброго) Роман телефонував. Кошти повернули. Все Ок!))

  3. Аліна Музика

    Оплатила, зняло кошти, але у списку не підтверджено мою оплату ?????

    1. Ромко Задорожний

      Вітаємо! Тоді ж все поправилось:)

      1. Денис Олійник

        В мене така сама халепа сталась 🙂

  4. Tetiana Demeniuk

    Шось не оновлюється інфантильну сайті після оплати(
    Потрібно зачекати?

    1. Mike Onyshkiv

      Тетяно, привіт)))) Трішки треба зачекати.
      Інформацію про присвоєння номерів переслали.

      1. Tetiana Demeniuk

        Ок, дякую, чекаю?

        1. Mike Onyshkiv

          Тетяно, тобі присвоєно номер.

          1. Tetiana Demeniuk

            Дякую

  5. Андрій Фомін

    Не підтверджено оплату в списку, я так розумію оновлюється не зразу?

    1. Mike Onyshkiv

      Вашу оплату бачимо))) номер Вам буде присвоєно. Треба буде зачекати. Дякуємо за розуміння))

  6. Ivanka Uboga

    Привітик! Потрібна ваша допомога! Оплатила вчора, але бачу себе як зареєстровану, але без номера стартового, пліз скажіть чи все добре з оплатою?

    1. Mike Onyshkiv

      Привіт)) Ваша оплата є, все гаразд. Вам буде присвоєно номер, але трішки згодом.
      Дякуємо за Ваше терпіння))

  7. Дмитро Чупін

    Непідтверджено оплата

    1. Mike Onyshkiv

      Вітаю. Оплата є. За присвоєння номера вже написали))) очікуйте)) дякую

  8. Taras Didukh

    Добрий день, я є в списку але не пише про оплату, хоча все оплатив. В вому проблема?

    1. Mike Onyshkiv

      Доброго дня. Уточніть коли ви робили оплату?

    2. Mike Onyshkiv

      Оплату знайшов. Вирішую питання з присвоєнням номера))

Залишити коментар