Khust Half Marathon 2020

30 Серпня 2020 Біг / Хуст / ГО «Велообєднання»

21k Relay A Relay B Благодійний забіг 1k Дитячий забіг 1k Дитячий забіг 500m Дитячий забіг 100m

Програма проведення змагань

29.08.2020
15:00 – 18:00
Видача стартових пакетів для всіх учасників

30.08.2020
07:30 – 08:00
Додаткова видача стартових пакетів, виключно для учасників з інших міст

08:50
Відкриття змагань

09:00
Старт дистанції 21,097 та естафет (2 по 10,5) та (4 по 5,25)

09-15
старт дитячих забігів

12-00
старт благодійного забігу

12:30
Нагородження переможців естафети (4 по 5,25)

12:40
Нагородження переможців естафети (2 по 10,5)

12:50
Нагородження переможців на дистанції 21,097

13:00
ЛОТЕРЕЯ

21k

21.0975 км

Індивідуальна участь

Вартість: 350 грн. (з 02 Квітня 2020 — 350 грн.)

Вартість 350 грн.

Ліміт: 155 учасників

Загалом заявок: 167

Зареєстрованих учасників - 124 з максимальних 155
Останній присвоєний стартовий номер - 125, Вадим Пришляк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Козир Андрій Чол 1991 Kozyr team Хуст ua $
2 Олексій Цупанич Чол 1981 Хуст ua $
4 Сергій Чіжмарь Чол 1996 Kozyr team Хуст ua $
11 Сергій Чіжмарь Чол 1972 Kozyr team Хуст ua $
3 Vasyl Dykyi Чол 1986 Ужгород ua $
12 Вячеслав Невмержицкий Чол 1983 Гостомель ua $
7 Наталія Дюлай Жін 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
34 Петро Вічний Чол 1985 Хуст ua $
Володимир Пирко Чол 1987 Червоноград ua
10 Віка Калинич Жін 1986 Деаф Ужгород ua $
5 Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua $
13 Ганна Козир Жін 1985 Kozyrteam Хуст ua $
Олексій Дума Чол 1972 U-Run (Uzhhorod Running Club)
9 Andrey Nekerov Чол 1983 Deaf Київ ua $
6 Продан Іван Чол 1985 Алло Одеса ua $
8 Сніжана Мірзоян Жін 1988 Viper Хуст ua $
16 Люсі Федоранич Жін 1982 Kozyr team Хуст ua $
Таїсія Гейчук Жін 1988 Бровари ua
Таїсія Гейчук Жін 1988 Бровари ua
Maksim Balazhi Чол 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
24 Володимир Юртин Чол 1967 Міжгір'я ua $
78 Лідія Вовк Жін 1999 Мукачево ua $
Ailin Kurychai Жін 1995 Дрогобич ua
14 Віталій Скунзя Чол 1980 Хуст ua $
15 Надія Скунзя Жін 1982 Хуст ua $
17 Pavlo Dziapko Чол 1995 Oldstone's Barbershop Хуст ua $
18 Maryna Chernyshova Жін 1990 Харків ua $
19 Наталія Четова Жін 1984 Хуст ua $
20 Elvira Levina Жін 1962 Фенікс Львів ua $
84 Rostik Mukutyk Чол 1994 $
Денис Величко Чол 1989 Kozyr team Хуст ua
21 Микола Кость Чол 1969 U-Run Міжгір'я ua $
22 Andrii Androshchuk Чол 1987 hobo.run Київ ua $
26 Павло Орос Чол 1989 Хуст ua $
Kalambet Yuriy Чол 1988
25 Zhenya Yakyma Чол 1987 Ужгород ua $
41 Juliy Nemesh Чол 1986 Немеш Хуст ua $
23 Андрій Дорохін Чол 1985 Фенікс Львів ua $
28 Валерія Вайнраух Жін 1996 Хуст ua $
29 Олександр Савляк Чол 1972 RUN-FOREVER $
30 Василь Шурковський Чол 1975 RUN FOREVER Ужгород ua $
31 Олена Нечаєва Жін 1979 Фенікс Львів ua $
32 Erik Kepsha Чол 1994 Хуст ua $
33 Сергій Ковега Чол 1974 Ков'яги ua $
Мар\'яна Шелеснак Жін 1991 Patrol Poliсе Великий Березний ua
35 Роман Роман Чол 1977 Kozyr team Хуст ua $
39 Oksana Budynska Жін 1976 U-run Ужгород ua $
40 Dmytro Budynsky Чол 1975 U-run Ужгород ua $
37 Віктор Лабінський Чол 1962 - Ужгород ua $
38 Василь Шаркадій Чол 1959 Онок ua $
36 Олександр Джумурат Чол 1984 Kozyr team Хуст ua $
42 Олександр Данко Чол 1984 KozyrTeam Хуст ua $
43 Orest Kohut Чол 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
54 Reagen Dykhouse Чол 1994 Uzhhorod Running Club Фейрфілд $
Олег Рошко Чол 1982 Ужгород ua
44 Марина Соляк Жін 1985 U-Run $
Андрій Кирилюк Чол 1982 Uzhhorod Ужгород ua
53 Галь Віталій Чол 1975 KaZaniN Team Ужгород ua $
45 Maryan Oliynyk Чол 1983 Кольорова планета Золочів ua $
57 Андрій Дорогій Чол 1994 Хуст ua $
46 Мирослав Булеза Чол 1986 Urun Ужгород ua $
47 Nazarii Sabat Чол 1990 Жовті прицепи Париж fr $
48 Iryna Sabat Жін 1989 Жовті прицепи Лісабон pt $
49 Роман Олійник Чол 1991 Жовті прицепи Львів ua $
50 Тарас Сенюк Чол 1990 Жовті прицепи Львів ua $
51 Ольга Сенюк Жін 1991 Жовті прицепи Львів ua $
52 Andrii Nersezashvili Чол 1990 Жовті Прицепи Львів ua $
55 Мирослава Беца Жін 1995 FeketaRunningClub Ужгород ua $
56 Юрій Керецман Чол 1959 FeketaRunningClub Перечин ua $
Ivan Morhun Чол 1989 Тур'я Поляна ua
58 Володимир Ковалів Чол 1979 Золочів ua $
59 Андрій Рішко Чол 1995 Хуст ua $
60 Леся Тромбола Жін 1976 U-Run Ужгород ua $
63 Габріелла Калинич Жін 1993 Хуст ua $
Йосиф Павлик Чол 1983 Pavlyk Тересва ua
Artur Gergardt Чол 1987 Power Bese Gym Хуст ua
61 Василь Цогла Чол 1985 Іршава ua $
62 Ігор Заремба Чол 1975 без назви Тернопіль ua $
64 Петро Джуга Чол 1987 - Рокосово ua $
65 Alina Sytnik Жін 1988 ShypShyna Run Club $
Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
66 Володимир Рудник Чол 1955 Самостійно Львів ua $
67 Андрій Маїк Чол 1993 Шипшина Львів ua $
Оксана Разумейко Жін 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Yuliia Lampeka Жін 1995 - Ужгород ua
68 Вікторія Бабенко Жін 1991 Shypshuna Run Club Львів ua $
69 Катерина Мигул Жін 1999 Shypshyna Дубляни ua $
70 Goliak Slavka Жін 1982 Viper Gym $
71 Kateryna Senkiv Жін 1988 Shypshyna Run Club Львів ua $
Iryna Sliusar Жін 1995 ShypShyna Run Club
72 Максим Лядик Чол 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Аммар Сапожніков Чол 1990 Їж Двіж Одеса ua
102 Олена Захарченко Жін 1988 Ужгород ua $
73 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
74 Валерій Шапочка Чол 1975 Ultra +ZernoVita Львів ua $
77 Володимир Кричфалушій Чол 1980 Kozyr team Хуст ua $
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
75 Діна Костовська Жін 1977 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
90 Віктор Казанін Чол 1950 FeketaRunningClub Ужгород ua $
76 Олеся Лукачек Жін 1988 Kozyr team $
Мирослава Синевич Жін 2001 Кошельово ua
80 Михайло Куліков Чол 1976 відсутній Ужгород ua $
79 Денис Кішкін Чол 1982 Ужгород ua $
Руслана Тимчик Жін 1997 Kozyr Team Хуст ua
Юрій Гелеван Чол 1997 Хуст ua
81 Габріелла Нікітчук Жін 1988 Ужгород ua $
83 Олександр Нікітчук Чол 1983 Ужгород ua $
82 Олеся Возницька Жін 1980 Ужгород ua $
91 Михайло Герцик Чол 1981 Хуст ua $
85 Інна Чейпеш Жін 1983 Ужгород ua $
Інна Чейпеш Жін 1983 Ужгород ua
86 Іван Рущак Чол 1988 "Не Межа" Буштино ua $
Богдан Андришин Чол 1991 Буштино ua
Стас Козар Чол 1991 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
87 Сергій Енеді Чол 2000 Хуст ua $
88 Сергій Калинич Чол 1994 ALKASHI Ужгород ua $
93 Вася Бублій Чол 1993 Хуст ua $
89 Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
92 Анатолій Лукачина Чол 1991 Alkashi Ужгород ua $
Mike Onyshkiv Чол 1990 Терен Тернопіль ua
Sergey Kuchinka Чол 1985 Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
94 Анатолій Левко Чол 1996 adidas runners Свалява ua $
Oleksandr Morgental Чол 1991 es
95 Vika Koval Жін 1988 Ужгород ua $
97 Людмила Козловська Жін 1970 U Run Ужгород ua $
96 Ірина Шевчук Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Bogdan Dan Чол 1989 Kozyr team
98 Іван Кришталь Чол 1987 Без клубу Хуст ua $
Олена Гривнак Жін 1989 Vodafone Ukraine Team Львів ua
99 БОРИС ЛЕВЧЕНКО Чол 1958 ВЕТЕРАНИ Хуст ua $
100 Сергій Расчупкін Чол 1990 RaschupkinS Мукачево ua $
101 Лілія Гриб Жін 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
103 Павло Тимчик Чол 1982 Хуст ua $
104 Ярослав Баланда Чол 1989 ua $
Вася Цибульський Чол 2001 Хуст ua
Вася Цибульський Чол 2001 Хуст ua
Илья Демидов Чол 1994 FC MINAJ 2012 Київ ua
Едуард Ілтьо Чол 1984 Gym City Мукачево ua
Dmitro Ivanysh Чол 1958 Фст»Динамо» Колочава ua
105 Василь Колька Чол 1991 Виноградів ua $
106 Stepan Antonyk Чол 1991 Shypshyna Львів ua $
110 Nataliia Dvornyk Жін 1993 ShypShyna Львів ua $
120 Вікторія Мавроматі Жін 1983 Ужгород ua $
107 Олександр Дубович Чол 1993 Хуст ua $
108 Ярослав Демковський Чол 1985 Хуст ua $
109 Дмитро Зубик Чол 1988 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
118 Оксана Оксенюк Жін 1988 МК Лучеськ Луцьк ua $
111 Віталій Оксенюк Чол 1992 МК Лучеськ Луцьк ua $
119 Сергій Оксенюк Чол 1980 МК Лучеськ Луцьк ua $
112 Fedya Tegza Чол 1999 Нема клубу Хуст ua $
113 Вася Цибульський Чол 2001 Street Workout Хуст ua $
114 Степан Лешик Чол 1955 Фанчиково ua $
115 Олексій Петров Чол 1976 Ужгород ua $
116 Андрій Степасюк Чол 1989 Лучеськ Луцьк ua $
117 Олександр Вакаров Чол 2001 Іза ua $
Дмитро Йовенко Чол 1986 Ужгород ua
121 Ігор Долинський Чол 1985 Foxhunters Луцьк ua $
Ростислав Сегеда Чол 1991 Виноградів ua
Сергій Йовбак Чол 1984 Свалява ua
Седойкін Василь Чол 1991 Ільниця ua
Олеся Дідоводюк Жін 1990 Kuzin team Велятино ua
Дмитро Дідоводюк Чол 1987 Kuzin team Івано-Франківськ ua
122 Дмитро Горячев Чол 1984 Львів ua $
125 Вадим Пришляк Чол 1983 Ужгород ua $
123 Сергей Клубов Чол 1987 Нижнє Селище ua $
124 Олег Антохів Чол 1985 Берізка Львів ua $
Ігор Кардаш Чол 1976 Kazanin team Ужгород ua

Relay A

Індивідуальна участь

Вартість: 700 грн. (з 02 Квітня 2020 — 700 грн.)

Вартість 700 грн.

Ліміт: 25 учасників

2 x 10.5 км

Загалом заявок: 19

Зареєстрованих учасників - 16 з максимальних 25
Останній присвоєний стартовий номер - 1016, Тіберій Довнат

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1012 Наталія Брич Жін 1983 Алло Виноградів ua $
1001 Oleksandr Bidzilia Чол 1986 Mukachevo Half Marathon Мукачево ua $
1006 Mariana Popovich Жін 1987 Viper Хуст ua $
1002 Uliana Kononenko Жін 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
1003 Петро Лукіянчук Чол 1998 Львівспецкомунтранс Львів ua $
1015 Юрій Новак Чол 1985 Хуст ua $
1004 Любомир Келемен Чол 2000 Діадема Хуст ua $
1005 Анастасія Келемен Жін 1998 Діадема Хуст ua $
1007 Роман Вікторія Жін 1981 Kozyr team Хуст ua $
1008 Микола Машіка Чол 1983 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
1009 Андрій Кирилюк Чол 1982 Uzhhorod Ужгород ua $
1011 Сергей Проневич Чол 1991 КЛБ Hammers Тростянець ua $
1010 Вікторія Лакатош Жін 1992 Алло Іршава ua $
Каріна Піняшко Жін 1996 Мукачево ua
1013 Руслана Тимчик Жін 1997 Kozyr Team Хуст ua $
1014 Христина Бонцьо Жін 1988 Львів ua $
1016 Тіберій Довнат Чол 1987 A-TEAM Неветленфолу ua $
Anna Malekina Жін 1984 ПУШЕБ Київ ua
Валентина Добженецька Жін 1969 kozyrtime Хуст ua

Relay B

Індивідуальна участь

Вартість: 1400 грн. (з 02 Квітня 2020 — 1400 грн.)

Вартість 1400 грн.

Ліміт: 25 учасників

4 х 5.25 км

Загалом заявок: 10

Зареєстрованих учасників - 8 з максимальних 25
Останній присвоєний стартовий номер - 2008, Сергій Хомин

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
2002 Олексій Куруца Чол 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
2001 Мирослава Бонь Жін 1978 Хуст ua $
2003 Микола Машіка Чол 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
2004 Олександр Запольський Чол 1978 М-техно Хуст ua $
2005 Олександр Мілашенко Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
2006 Роман Круть Чол 1997 TRANSOFTGROUP Кольчино ua $
Vitalii Datsiuk Чол 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
Соломія Кіт Жін 1990 Vodafone Ukraine Team Львів ua
2007 Олена Гривнак Жін 1989 Vodafone Ukraine Team Львів ua $
2008 Сергій Хомин Чол 1987 Kozyr Team Хуст ua $

Благодійний забіг 1k

1 км

Індивідуальна участь

Вартість 200 грн.

Ліміт: 500 учасників

Загалом заявок: 13

Зареєстрованих учасників - 10 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 3010, Василий Дан

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Віталій Русин Чол 1992 Viper Gym Хуст ua
3001 Наталія Брич Жін 1983 Алло Виноградів ua $
3003 Козир Андрій Чол 1991 Kozyr team Хуст ua $
3002 Tetiana Yakyma Жін 1987 Ужгород ua $
3005 Марина Вічна Жін 1990 Хуст ua $
Ксения Цмоканич Жін 1977 Хуст ua
3004 Юлія Цогла Жін 1986 Хуст ua $
3006 Сергій Чіжмарь Чол 1972 Kozyr team Хуст ua $
3009 Сергій Чіжмарь Чол 1996 Kozyr team Хуст ua $
3007 Вікторія Чіжмарь Жін 2002 Kozyr team Хуст ua $
3008 Ганна Козир Жін 1985 Kozyr team Хуст ua $
Nadiya Klepach-Madi Жін 1982 Kozyr team Велятино ua
3010 Василий Дан Чол 1966 Хуст ua $

Дитячий забіг 1k

1 км

Індивідуальна участь

Вартість 50 грн.

Ліміт: 500 учасників

1 км для учасників віком 12-14 років.

Загалом заявок: 20

Зареєстрованих учасників - 13 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 13, Сергій Мацканюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Юліана Немеш Жін 2011 Немеш Хуст ua $
2 Дмитро Ковалів Чол 2006 Золочів ua $
Іван Іванюк Чол 2006 ДЮСШ Воловець Воловець ua
Олег Рибак Чол 2007 СКА Львів ua
Соломія Нікітчук Жін 2013 Ужгород ua
3 Михайло Глоботовський Чол 2008 Ізянська ЗОШ Іза ua $
4 Дарина Сабов Жін 2006 Ізянська ЗОШ Іза ua $
5 Анжела Бойко Жін 2006 Ізянська ЗОШ Іза ua $
6 Меланія Кемінь Жін 2006 Ізянська ЗОШ Іза ua $
7 Дарія Кемінь Жін 2006 Ізянська ЗОШ Іза ua $
8 Наталія Орос Жін 2006 Ізянська ЗОШ Іза ua $
9 Ярослав Пригара Чол 2006 Ізянська ЗОШ Іза ua $
10 Владислав Вакаров Чол 2008 Ізянська ЗОШ Іза ua $
Ростислав Палканинець Чол 2007 Хуст ua
Ростислав Палканинець Чол 2007 Хуст ua
12 Myroslav Popovich Чол 2006 Хуст ua $
13 Сергій Мацканюк Чол 2006 Хуст ua $
11 Biletsky Maxim Чол 2005 Хуст ua $
Іван Іванюк Чол 2006 ДЮСШ Воловець Воловець ua
Анна-Марія Мірзоян Жін 2010 Вайпер Хуст ua

Дитячий забіг 500m

0.5 км

Індивідуальна участь

Вартість 50 грн.

Ліміт: 500 учасників

500 м для учасників віком 8-11 років.

Загалом заявок: 22

Зареєстрованих учасників - 20 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 20, Ольга Мавроматі

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Катерина Коршук Жін 2014 Family K Хуст ua $
Анастасія Куруца Жін 2010 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2 Ярина Булеза Чол 2010 Urun Ужгород ua $
3 Анастасія Цогла Жін 2013 Іршава ua $
Ернест Заяць Чол 2011 Хуст ua
4 Марина Орлик Жін 2011 Ізянська ЗОШ Іза ua $
5 Андрій Глоботовський Чол 2012 Ізянська ЗОШ Іза ua $
6 Дмитро Сабов Чол 2012 Ізянська ЗОШ Іза ua $
7 Дмитро Орлик Чол 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
8 Мирослава Вакаров Жін 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
9 Дарія Ковач Жін 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
10 Владислав Олексик Чол 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
11 Дмитро Орос Чол 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
12 Наталія Плиска Жін 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
13 Неоніла Сабов Жін 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
14 Антоніна Чухняй Жін 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
15 Тетяна Шутко Жін 2008 Ізянська ЗОШ Іза ua $
16 Оксана Попович Жін 2009 Ізянська ЗОШ Іза ua $
17 Володимир Вакаров Чол 2012 Ізянська ЗОШ Іза ua $
18 Іван Чізмар Чол 2009 Велика Копаня ua $
20 Ольга Мавроматі Жін 2009 Ужгород ua $
19 Анастасія Продан Жін 2008 $

Дитячий забіг 100m

0.1 км

Індивідуальна участь

Вартість 50 грн.

Ліміт: 500 учасників

100 м для учасників віком 1-7 років.

Загалом заявок: 21

Зареєстрованих учасників - 15 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 15, Олександр Орлик

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Vasyl Dykyi Чол 2016 Ужгород ua $
2 Роман Коршук Чол 2015 Family K Хуст ua $
4 Богдан Козир Чол 2015 Kozyrteam Хуст ua $
3 Козир Остап Чол 2018 Kozyr team Хуст ua $
Поліна Величко Жін 2013 Kozyr team Хуст ua
Денис Заяць Чол 2008 Хуст ua
5 Денис Перец Чол 2013 Хуст ua $
6 Катерина Перец Жін 2016 Хуст ua $
Ірина Куруца Жін 2015 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
7 Nazar Yakyma Чол 2013 Ужгород ua $
8 Олександр Данко Чол 2016 KozyrTeam Хуст ua $
9 Катерина Данко Жін 2013 KozyrTeam Хуст ua $
Andrii Yakovinich Чол 2016 Хуст ua
10 Алєксандра Глоботовська Жін 2016 Ізянська ЗОШ Іза ua $
11 Станіслав Резванов Чол 2016 Ізянська ЗОШ Іза ua $
12 Іван Щербан Чол 2016 Ізянська ЗОШ Іза ua $
13 Андрій Орлик Чол 2014 Ізянська ЗОШ Іза ua $
14 Андрій Плиска Чол 2016 Ізянська ЗОШ Іза ua $
15 Олександр Орлик Чол 2013 Ізянська ЗОШ Іза ua $
Домініка Ференц Жін 2014 Kozyr team Хуст ua
Рафаель Мірзоян Чол 2016 Вайпер Хуст ua

14 коментарів:

  1. Юліана Немеш

    Всім привіт! Долучайтесь до активного відпочинку і прийміть участь в змаганнях KHUSTHALF MARATHON і обов’язково долучайте своїх діточок!

  2. Богдан Ільків

    Доброго дня! Коли буде маршрут на 21 км? Дякую!

    1. Mykhailo Ferents

      Доброго дня! Маршрут буде опубліковано на сторінці фейсбук ближчим часом!

  3. Христина Бонцьо

    Доброго вечора
    Relay A для забігу реєструється один учасник, чи потрібно двом реєструватись?

    1. Козир Андрій

      Доброго вечора.
      Реєстрація проходить один учасник – капітан команди.
      Дані іншого напишите нам на пошту.
      andriykozyr1@gmail.com
      Дякую ?

  4. Олександр Мілашенко

    доброго дня, о котрій годині старт естафети Relay B – ?

    1. Mykhailo Ferents

      Добрий день! Старт буде загальний о 10:00

  5. Mykola Kaban

    Добрий вечір, а який набір висоти по треку?

    1. Mykhailo Ferents

      Добрий день! приблизно 70м, маршрут ще не затверджений…

  6. Mykola Kaban

    Добрий вечір, а який набір висоти по маршруту?

    1. Mykhailo Ferents

      Добрий день! приблизно 70м, маршрут ще не затверджений…

  7. БОРИС ЛЕВЧЕНКО

    Доброго Дня, Андрій!.. Я, Борис Левченко… Сьогодні зареєструвався на Хуст-Марафон. Але!… Кошти перерахував на Дрогобич… Як мені поступати. Дякую!…

  8. Вікторія Мавроматі

    Добрий день! 7 серпня перерахувала стартовий внесок за дитячий забіг на 500 м за Мавроматі Ольгу а стартовий номер ще не присвоєно і не вказує що проплата пройшла . Дякую

    1. Козир Андрій

      Доброго дня. Кошти зараховані, сьогодні Вам присвоїмо (видно ,щось з програмою) До зустрічі на старті ?

Залишити коментар