“Забіг святих Миколаїв”

19 December 2020 Running / Івано-Франківськ /

3 км
  • 3 км

    Results are not yet available. Please try again later.

Сучасний світ змінюється невпинно, але є те, що дає нам опору у всіх життєвих перемінах – традиції.
Традиція, як оберіг, зберігає пам’ять предків у кожному ритуалі, кожному узірі вишиванки.

В 2019 Івано-Франківськ вперше приєднався до міст-учасників всеукраїнської бігової ініціативи Vyshyvanka Run і ми разом з ГО "Активна Країна" та підтримкою Василя Вишиванюка, Почесного Консула Угорщини у Івано-Франківську та Івано-Франківській області провели святковий Забіг у вишиванках 24 серпня !

Цікавий рік – цікаві зміни!
Ми розширюємо географію й переходимо в онлайн. Та спільно з ІФТПП (Івано-Франківська торгово-промислова палата ) даємо старт новій біговій події в м.Івано-Франківськ «Забіг Святих Миколаїв»

19 грудня 2020 року відзначим День св..Миколая святковою благодійною пробіжкою й додамо піднесеного настрою вулицям міст!
Запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до забігу.

3 км

Individual race

Date: 19 December 2020

Start time: at 18:00

Price: 250 UAH

Limit: 150 participants

Participants total: 141

Participants registered - 131 out of maximum of 150
Last bib number assigned - 131, Ярослав Кравець

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
1 Неля Непорадна Female 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
2 Тарас Терлецький Male 1994 Івано-Франківськ ua
30 Артем Павлов Male 1986 Івано-Франківськ ua
12 Khrystyna Oleksyuk Female 1989 Львів ua
38 Іванка Демків Female 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
3 Богдан Свістяк Male 1999 - Братківці ua
4 Надюха MyltiK Самохвалова Female 1988 :) Буча ua
5 Христина Самуляк Female 1989 Івано-Франківськ ua
6 Тарас Дейчаківський Male 1983 Івано-Франківськ ua
7 Павло Волуйкевич Male 1994 Інваспорт Івано-Франківськ ua
8 Марат Воробйов Male 1988 Івано-Франківськ ua
9 Roman Nazarenko Male 1990 Львів ua
10 Оксана Іванишин-Козьменюк Female 1986 Крихівці ua
11 Таня Лужецька Female 1985 runIFcommunity
13 Maria Petrynjak Female 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
57 Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
14 Ірина Рабарська Female 1987 Run IF Community
19 Tanya Dutchak Female 1986 ДЮСШ-2 м.Івано-Франківськ Івано-Франківськ ua
15 Галина Гривнак Female 1979 Run If Community ua
41 Тетяна Гуцул Female 1982 Івано-Франківськ ua
47 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
55 Ростислав Сабатович Male 1983
16 Вікторія Собкович Female 1999 Калуш ua
17 Nataliia Fedkiv Female 1990 Sombra, Run IF community Івано-Франківськ ua
18 Олег Сорокопуд Male 1991 Softjourn Runners Івано-Франківськ ua
20 Taras Dryndak Male 1983 Івано-Франківськ ua
Oksana Kaminska Female 1989 Івано-Франківськ ua
21 Anastasiya Romanyuk Female 1984 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
22 Vladyslav Orshulyak Male 1996 Sombra Львів ua
23 Olha Sych Female 1992 Sombra Львів ua
24 Iryna Vasylevych Female 1992 Sombra Львів ua
25 Oleksandr Ruzhylo Male 1988 Sombra Івано-Франківськ ua
26 Vasyl Petrashchuk Male 2000 Sombra Львів ua
27 Oleh Kozak Male 1993 Sombra Львів ua
28 Yurii Nakonechnyi Male 1988 Sombra Львів ua
29 Andii Protsyk Male 1987 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
31 Oksana Ivanyshyn Female 1973 - Івано-Франківськ ua
32 Яків Пересада Male 1987 Київ ua
33 Viktor Chekh Male 1989 Sombra Львів ua
Lesya Rishko Female 1996 - Івано-Франківськ ua
34 Ірина Косович-Онуфрик Female 1992 GRC Івано-Франківськ ua
35 Ярослав Грицак Male 1979 Run IF Community Івано-Франківськ ua
36 Andrii Ruzhylo Male 1988 Sombra Івано-Франківськ ua
37 Богдан Гайдей Male 1949 Івано-Франківськ ua
39 Vita Vypasniak Female 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
40 Віталій Червінський Male 1975 Kolomyia Running Club Коломия ua
42 Vasyl Letsyn Male 1983 Letsyn family running club Івано-Франківськ ua
43 Олександр Драган Male 1990 Івано-Франківськ ua
Дмитро Пантазі Male 1973 Individual
44 Андрій Лапко Male 1987 Івано-Франківськ ua
45 Діана Ходан Female 2001 Івано-Франківськ ua
46 Любомир Людкевич Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Василина Дівончук Female 1991 Крихівці ua
48 Tanya Zelenska Female 1971 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
49 Tania Kravets Female 1983 Івано-Франківськ ua
52 Nataliia Bandalak Female 1987 Gutsul running club
50 Nataly Masechko Female 1991 Сама собі спортсменка Івано-Франківськ ua
51 Руслан Саварин Male 1988 Івано-Франківськ ua
53 Yuri Savruk Male 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua
54 Лариса Саврук Female 1970 Gutsul runing club Червоноград ua
56 Ульяна Сабатович Female 1984 Івано-Франківськ ua
58 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
59 Віктор Стефанович Male 1987 Івано-Франківськ ua
60 Тарас Поповчак Male 1978 Squad UA Runners Івано-Франківськ ua
61 Надія Худецька Female 1984 RunIFcomunity Івано-Франківськ ua
62 Maryana Rochnyak Female 1981 Івано-Франківськ ua
63 Оксана Яровик Female 1977 Івано-Франківськ ua
64 oksana Bohak Female 1987 Run if community Івано-Франківськ ua
65 Eugene Makarov Male 1986 - Івано-Франківськ ua
66 Андрій Бодник Male 1973 Salomon Running Club Ukraine Івано-Франківськ ua
Denys Bondarchuk-Gryta Male 1984 Івано-Франківськ ua
67 Taras Moroz Male 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
68 Роман Боднарчук Male 1984
69 Франчук Василь Male 2005 Івано-Франківськ ua
70 Давид Франчук Male 2007 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
71 Віктор Мохначук Male 1981 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
72 Мар\'ян Франчук Male 2013 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
Артур Сальніков Male 2007 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
73 Анна Влашин Female 2007 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
74 Галина Кретович Female 1982 Івано-Франківськ ua
75 Микола Красенець Male 1991 Яремче ua
76 Богдан Онуфрик Male 1990 Івано-Франківськ ua
77 Тетяна Влашин Female 1983 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
78 Дмитро Романишин Male 1982 СПЦ Івано-Франківськ ua
79 Tetiana Sementsiv Female 1993 GRC Івано-Франківськ ua
80 Вікторія Бодник Female 1978 Івано-Франківськ ua
81 Serhii Miakshynov Male 1989 Sombra Львів ua
83 Ruslan Veselui Male 1985 Veselyy production Івано-Франківськ ua
82 Андрій Кравець Male 1981 Івано-Франківськ ua
91 Олег Вернер Male 2008 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
Макс Панас Male 2008 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
84 Макс Панас Male 2008 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
85 Олександр Стемпель Male 1981 Івано-Франківськ ua
86 Людмила Стемпель Female 1982 Івано-Франківськ ua
87 Паша Стемпель Male 2007 Івано-Франківськ ua
88 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
89 Volodymyr Kostyuk Male 1976 Івано-Франківськ ua
90 Maryan Kleban Male 1988
92 Яна Стефінів Female 2003 Івано-Франківськ ua
105 Яна Заріцька Female 2004 Івано-Франківськ ua
101 Діана Лубик Female 2001 Івано-Франківськ ua
108 Володимир Купчак Male 2003 Івано-Франківськ ua
93 Діана Заболотна Female 1998 - Івано-Франківськ ua
94 Inna Toporovska Female 1992 Червоноград ua
95 Андрій Романов Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
96 Володимир Слободян Male 2003 Івано-Франківськ ua
97 Лютан Данило Male 2004 Івано-Франківськ ua
98 Тетяна Струтинська Male 1979 Івано-Франківськ ua
99 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
100 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
102 Iryna Vorobets Female 1981 Івано-Франківськ ua
106 Андрій Чабан Male 1997 Не є учасником жодного клубу Городенка ua
103 Yaroslav Voloshchuk Male 1984 Gutsul running club, Iron team Cadence Івано-Франківськ ua
104 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
107 Nazar Smoliarchuk Male 1993 TOR_IF Івано-Франківськ ua
109 Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
110 Тарас Ткачук Male 1965 - Івано-Франківськ ua
111 Yaroslava Korobeynikova Female 1969
112 Саша Бишкевич Male 2008 ОДЮСШ Івано-Франківськ ua
113 Roman Maksymiv Male 1990 Івано-Франківськ ua
114 Микита Коробейников Male 2005 Івано-Франківськ ua
115 Сергій Коробейников Male 1966 Івано-Франківськ ua
116 Світлана Дуденчук Female 1967 Івано-Франківськ ua
117 Anna-Sophia Pyatnychko Female 2007 - Івано-Франківськ ua
118 Олечка Зінько Female 1972 Шпиндель
AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
119 Вадим Почтовий Male 1983 Петропавлівська Борщагівка ua
120 Birdie Nadin L Female 1987 Івано-Франківськ ua
121 Taras Lutsyuk Male 1990 Sombra Львів ua
122 Мирослав Бартків Male 2006
Ігор Самборський Male 2003 Клубівці ua
123 Станіслав Демяник Male 2006 СДЮСШОР Прикарпаття Івано-Франківськ ua
124 Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
125 Mariya Domchak Female 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
126 Roman Krytsun Male 1964 Сонечко Івано-Франківськ ua
127 Богдан Пилипчук Male 1985 Коломийський біговий клуб Коломия ua
128 Olha Slobodian Female 1991 Sombra Івано-Франківськ ua
129 Володимир Шеремета Male 1991 Івано-Франківськ ua
130 Тетяна Колесник Female 1989 - Івано-Франківськ ua
131 Ярослав Кравець Male 2009 - Івано-Франківськ ua

16 Comments:

  1. Олександр Симончук

    привіт, а будуть медалі?

    1. Ангеліна Галько

      Доброго дня.
      Так, до стартового пакета учасника входить медаль фінішера

      1. Олександр Симончук

        а ще питання , в онлайні на своїй території ж можна бігти і я так розумію реястрація вже завершена?(

        1. Ангеліна Галько

          Вітання. Бігти можна за власним маршрутом. Реєстрацію продовжили!

  2. Віктор Білозор

    Добрий день. Можна деталі по локаціі старту?

    1. Ангеліна Галько

      Доброго дня, Вікторе.
      Спільний старт відбудеться 19.12.2020 об 18:00 год. у м. Івано-Франківську, міське озере (станція для прокату човнів)

      1. Віктор Білозор

        Дякую,не одразу замітив положення змагань

        1. Ангеліна Галько

          У разі виникнення будь-яких запитань звертайтесь

  3. Артур Сальніков

    А які будуть медалі

    1. Неля Непорадна

      Оригінальні медалі Забігу у Вишиванках 2020

  4. Яна Заріцька

    Привіт,а якшо ти зареєструвався,але обрав оплатити пізніше то де можна оплатити ? Адже через це немає стартового номера

    1. Ангеліна Галько

      Доброго дня.
      На зараз, усі стартові слоти розібрано. Стежте за оновлення на FB сторінці RunIFCommunity

  5. Taras Dryndak

    Підскажіть де можна отримати стартовий?

    1. Ангеліна Галько

      Доброго дня, Тарасе.
      Вам на електронну скриньку надсилали листа з усіма даними щодо отримання стартового пакету учасника

      1. Taras Dryndak

        Дякую

  6. Анна Влашин

    Дякуємооооо!!! Було мега атмосферно! Чекаємо наступної події! ??

Leave a comment