Забіг пам’яті Ігоря Брановицького

21 April 2019 Running / Київ / ГО "Українська академія лідерства"

21k 14k 7k 3k
  • 21k

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 14k

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 7k

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 3k

    Results are not yet available. Please try again later.

Біжимо, щоб не забути!

Благодійний забіг, присвячений пам’яті захисника Донецького аеропорту, “Кіборга” Ігоря Брановицького, українського військового родом з Пущі-Водиці та пам’яті всіх загиблих героїв на Сході України.

Зібрані кошти будуть спрямовані на облаштування простору імені Ігоря Брановицького в місті Києві.

Рух – це життя! Щоб відчувати його, нам потрібно щодня рухатись вперед з вдячністю до героїв, що віддали своє життя за краще майбутнє. Наш обов’язок – діяти і змінювати країну в пам’ять про них. Об’єднуючись разом ми творимо нові та якісні зміни у суспільстві.

Реєстрація для перших 100 ветеранів АТО - БЕЗКОШТОВНА!

Для безкоштовної реєстрації учасників війни на Сході України просимо звертатися до організаторів.

21k

Individual race

Date: 21 April 2019

Start time: at 09:00

Price: 350 UAH

Limit: 200 participants

Participants total: 49

Participants registered - 34 out of maximum of 200
Last bib number assigned - 637, Руслан Черницкий

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Шургот Male 1994 Київ ua
602 Ігор Нелін Male 1983 putin-huylo Київ ua
605 Тарас Шаматайло Male 1982 Київ ua
Slavik Vereshchahin Male 1996 -
601 Олександр Погуляй Male 1978 Київ ua
Сергій Миселюк Male 1982 Triatman Київ ua
609 Сергій Грищенко Male 1973 Київ ua
Ольга Смолярчук Female 1997 RunUkraine Київ ua
Dina Matskova Female 1999 Київ ua
603 Сич Олександр Male 1980 Граві Ірпінь ua
Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
Олег Корчовський Male 1992 Львів ua
604 Олексій Кулаков Male 1983 Київ ua
606 Віктор Юрченко Male 1964 Top Runners Житомир ua
621 Андрій Лузан Male 1993 Plast Crew Київ ua
Надія Білецька Female 1999 Київ ua
626 Георгій Арабулі Male 1990 Київ ua
607 Сергій Зосіч Male 1982 Київ ua
611 Максим Турчин Male 1995 Без клубу Київ ua
635 Bohdan Usharuk Male 1987 спілка учасників ато Волині Луцьк ua
608 Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
Роксолана Федоренко Female 1997 Київ ua
Софія Дунець Female 1997 Київ ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
610 Вова Нєізвєстний Male 1999 - Київ ua
612 Константин Самчук Male 1978 Сонячне озеро Київ ua
632 Serg V Nehrebetskyi Male 1963 Київ ua
613 Андрей Косолапов Male 1979 TRIATMAN Київ ua
Валерій Воротинцев Male 1977 Київ ua
614 Bukhanets Ruslan Male 1974 #Побігли Київ ua
615 Максим Костецький Male 1992
616 Андрій Матвієнко Male 1976 SAPIK TEAM Київ ua
Tetiana Buts Female 1999 Чернівці ua
620 Олег Яблонський Male 1984 Київ ua
Віталій Кашицький Male 1999 Тернопіль ua
Anatolii Hryhoriv Male 1999 УАЛ Івано-Франківськ ua
624 Ruslan Popov Male 1982 Київ ua
622 Orest Portechko Male 2000 Луцьк ua
623 Daria Lyashenko Female 1993 Київ ua
625 Сергій Урин Male 1976 Немає Київ ua
629 Владислав Куць Male 1991 Київ ua
637 Руслан Черницкий Male 1987 Київ ua
627 Viktoria Zimarina Female 1979 #Побігли Київ ua
628 Alecksandr Radionyuk Male 1980 #побігли
630 Максим Михайлик Male 1996 Ветерани УАЛ Нові Санжари ua
631 Kyrylo Kudinov Male 1980 Ірпінь ua
633 Yevhen Silionov Male 1991 Київ ua
634 Остап Мамонов Male 2001 "УАЛ Київ" Київ ua
636 Сергей Базарный Male 1980 НУОУ Українка ua

14k

Individual race

Date: 21 April 2019

Start time: at 09:00

Price: 350 UAH

Limit: 200 participants

Participants total: 34

Participants registered - 29 out of maximum of 200
Last bib number assigned - 429, Валентина Шустовицька

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
402 Руслан Колеснік Male 1992 Київ ua
401 Віктор Шевченко Male 1972 Київ ua
404 Тарас Козлишин Male 1980 Українська асоціація інвалідів АТО
403 Ігор Яцукненко Male 1972 Київ ua
405 Андрій Коростельов Male 1961 Київ ua
Ксеня Шемберко Female 1991 Київ ua
407 Руслан Боровик Male 1981 КБУ. ЦЕНТР ДОПОМОГИ ВЕТЕРАНАМ АТО Київ ua
406 Андрій Пономаренко Male 1972 Київ ua
408 Іван Заквацький Male 1984 Київ ua
427 Vitalik Egorov Male 1990 11 бат Київ ua
409 Pavlo Bunaievskyi Male 1985 Wake and run Харків ua
412 Сергій Мазурець Male 1981 Один Київ ua
410 Taras Zabozhchuk Male 1985 Київ ua
411 Maksim Troy Male 1978 АТО Київ ua
Вячеслав Ржеутський Male 1978 Київ ua
419 Nataliia Krushynska Female 1988 Ветерани АТО Київ ua
425 Володимир Гаврилов Male 1958 Ветеранська десятка Київ ua
413 Анатолий Вересенко Male 1960 V 10 Київ ua
414 Руслан Уніфонтович Male 1976 Ветеран Луцьк ua
415 Denys Andrushchenko Male 1994 Що біткоїться Черкаси ua
Марічка Берізко Female 1995 - Київ ua
416 Ольга Солов\'ян Female 1987 Київ ua
417 Gleb Kapustin Male 1984 Київ ua
Anastasiia Vyshnevska Female 2000 Київ ua
418 Максим Грищук Male 1984
420 Шамиль Малачиев Male 1991 Board Миколаїв ua
421 Артем Федосін Male 1983 Kuzin Team Київ ua
422 Сергій Паламарчук Male 1986 Вишгород ua
423 Володимир Осіпов Male 1985 МОУ Київ ua
Сергій Головко Male 1995 Трайб10 Київ ua
424 Yura Zabozhchuk Male 1987 V10 Київ ua
429 Валентина Шустовицька Female 1968 Київ ua
426 Олексій Гуртовий Male 1979 Одеса ua
428 Alyona Pechernaya Female 1986 Guide runner Київ ua

7k

Individual race

Date: 21 April 2019

Start time: at 09:00

Price: 350 UAH

Limit: 200 participants

Participants total: 29

Participants registered - 22 out of maximum of 200
Last bib number assigned - 222, Павло Тацій

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Alexandr Rekalo Male 1988
Ирина Генералова Female 1977 Київ ua
Vitalii Voloshyn Male 1987 Київ ua
212 Євген Смирнов Male 1974 ПУШЕБ Київ ua
203 Володимир Славінський Male 1976 Київ ua
202 Інга Шерешкова Female 1989 Київ ua
201 Владислав Шерешков Male 1986 Київ ua
204 Oleksii Oleksiuk Male 1992 The Brave ( Ветеран Російско-Української війни ) Лутугине ua
211 Maryana Ulanova Female 1996 Запоріжжя ua
209 Slava Panchenko Male 1976 Київ ua
205 Volodymyr Ivanov Male 1972 УБД/ООС Київ ua
208 Майя Кривов‘яз Female 1977 #Побігли Київ ua
206 Максим Сурков Male 1985 Adidas Runners Kyiv Київ ua
219 Nataliia Bendas Female 1983 Volonter Київ ua
207 Anna Kolesnikova Female 1988 Київ ua
210 Василий Олийнык Male 1987 Клуб ветеранів ато голосіївского району м. Київ Київ ua
Jane Serbinova Female 1984 Runforfun
213 Oleksandra Levytska Female 1973 Подільський Київ ua
214 Ольга Юшкевич Female 1975 Ветеранська десятка Київ ua
Viktorija Fesenko Female 1988 V10 Маріуполь ua
215 Олександр Купченко Male 1996 Київ ua
216 Наталія Чісліна Female 1981 Family Run Club Житомир ua
217 Viktor Andrushok Male 1974 Ветеранська десятка Київ ua
Юрій Панічевський Male 1991 Вишгород ua
Валентина Юдченко Female 1999 УАЛ Снятин ua
222 Павло Тацій Male 1975 Київ ua
218 Віра Луценко Female 1985 Основа бігу Новий Буг ua
220 Вячеслав Глебский Male 1959 KMRC Київ ua
221 Тимофій Гордієнко Male 2006 Київ ua

3k

Individual race

Date: 21 April 2019

Start time: at 09:00

Price: 350 UAH

Limit: 200 participants

Participants total: 21

Participants registered - 12 out of maximum of 200
Last bib number assigned - 12, Юрій Паляруш

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Петро Старохатний Male 1948 Water Wolf NW Київ ua
Жанна Воронина Female 1974 Київ ua
1 Ігор Холодило Male 1966 учасник бойових дій Київ ua
Сергій Харчук Male 1962 Український Гірськолижний Клуб Київ ua
2 Marta Sydoryak Female 1991 ULA Філадельфія
12 Юрій Паляруш Male 1990 АТО Київ ua
3 Дмитро Котов Male 1976 Клуб ветеранів ато голосіївского району м. Київ Київ ua
4 Katya Rogovska Female 1982 Київ ua
5 Максим Печерський Male 2011 Київ ua
6 Anton Kharchuk Male 1988 Kharchuk Family Київ ua
7 Olga Kharchuk Female 1986 Kharchuk Family Київ ua
8 Vasyl Dzesa Male 1987 Київ ua
Денис Новицький Male 1980 Київ ua
Slavik Vereshchahin Male 1996
Dzvinka Hlibovytska Female 2003 - Київ ua
Карина Кабузан Female 2000 Київ ua
10 Mary Kozachenko Female 1987 Гостомель ua
9 Марина Науменко Female 1983 Гостомель ua
Иван Глущенко Male 1985
11 Юрій Тихун Male 1988 Київ ua
Павло Тацій Male 1975 Київ ua

8 Comments:

  1. Тарас Козлишин

    Шановна Юлія Григорук,
    я зареєструвався на забіг з дистанцією 14 км. Прошу відмітити, що я учасник АТО.
    З повагою, Тарас Козлишин

  2. Сергій Грищенко

    +38 (097) 023 05 82 (Юлія Григорук) – номер не працює

    1. Андрій Коростельов

      Пишить на електронку, відповідає)

    2. Anastasiia Vyshnevska

      Доброго дня!
      Прошу написати на пошту
      anastasiia.vyshnevska@gmail.com

      Або зателефонуйте за номером +380667223576

  3. Анатолий Вересенко

    … теж зареєструвався, 14 км, теж УБД, що далі ?

  4. Volodymyr Ivanov

    Шановна Юлія Григорчук!
    Зареєструвався на дистанцію 7 км. Ветеран АТО.

  5. Юрій Панічевський

    Доброго дня. Відмітьде, будь—ласка, що я, Юрій Панічевський, зареєструвався на дистанцію 7 км є учасником АТО (УБД).

  6. Руслан Черницкий

    Теж зариєструвався на 21 км Черніцький Руслан учасник АТО відмітьте будь-ласка

Leave a comment