Забіг над Іквою – RunStyle

Забіг над Іквою

17 June 2023 Running / / Відділ молоді та спорту Млинівської селищної ради

6 км 12 км

Друзі, раді повідомити, що 17 червня відбудеться чудове спортивне свято - мальовничий Забіг над Іквою. Це перший біговий захід такого роду у Млинові. Маршрут пролягатиме історичною частиною містечка та вздовж берега річки Іква. Для дорослих любителів бігу доступні дві основних дистанції: 6 та 12 км. Також передбачені дитячі забіги. 50 пам'ятних медальок чекатимуть вас на фініші. Всі реєстраційні внески учасників підуть на потреби Збройним Силам України.
Вартість внеску для учасників, які бігтимуть 12 км - 300 грн. 6 км - 250 грн. Дитячі забіги - 50 грн. Також всі гості та вболівальники зможуть особисто долучитися до фінансової підтримки ЗСУ.

Для реєстрації потрібно оплатити стартовий внесок на картку 5168745033338937 (Фоменко Денис). Після цього скиньте скрін оплати на номер телефону 0961540591 (Viber, Telegram) та напишіть основну інформацію учасника: Прізвище Ім'я, Дистанція, Дата народження, Місто, Біговий клуб (якщо є членом).

До зустрічі на старті!

6 км

6 km

Individual race

Date: 17 June 2023

Start time: at 10:00

Price: 250 UAH

12 км

12 km

Individual race

Date: 17 June 2023

Start time: at 10:00

Price: 300 UAH

4 Comments:

 1. Андрій Адамович

  Організація на 3 з мінусом
  Тут змінили час старту з 11,00 на 10,00 в останній момент. Я приїхав в 10.15 в повній впевненості що ще розімнуся, а прийшлося номер на ходу вже чіпляти. Старт був не там де позначено на карті. Медальки чекали під дощем. Пів траси по якихось городах. В лісі гілки могли позрізати, бо били по пиці.
  Але були і плюси – медальки гарні і номер на матерії(не парить і не заважає)

  1. Денис Фоменко

   Андрію, Ви зареєструвалися в останній момент, в день забігу, тому я фізично не встигав з вами узгодити ці моменти, вибачайте. Всім іншим учасникам, хто реєструвався раніше, я скидав розклад і писав час старту. На рахунок траси також було заздалегідь узгоджено, що вона не є повністю асфальтованою, а на 50% трейловою. Я скидав на сторінку нашого заходу та в телеграм канали фотографії та відео з маршруту. Городів там не було, а стежки, які йдуть вздовж берега річки, саме на цьому робився акцент. На дощ я, на жаль, не впливаю. Радий що сподобались медальки та номерки)

   1. Андрій Адамович

    Про напівтрейл не дочитав. По “городах” – то якраз і мав на увазі що не повністю асфальт. Про гілки – то може мені двохметровому так повезло ? По часу старта – ну я орієнтувався на runstyle, так, в день старту я не дивився вже на зміни, але я і не думав що в останній момент може змінитися час початку. Просто врахуйте на наступний раз.

 2. Денис Фоменко

  Так, ми організовували забіг такого формату в Млинові вперше, тому обов’язково будемо враховувати зауваження.

Leave a comment