WinTrail Ternopil 2020

06 December 2020 Trail running / Тернопіль / Ternopil run

Profi 27k Strong 18k Fun 9k

ІІІ-й традиційний трейловий старт у Файному місті!
Справжні люди. Живий старт. Гарячі серця та.... борщик! Зберігаємо найкращі емоції на завершення такого незвичного сезону.
Ну, ви ж в курсі - буде круто та смачно ?
6 грудня зустрічаємось в Тернополі на звичному місці.

Profi 27k

Individual race

Date: 06 December 2020

Start time: at 11:00

Price: 550 UAH

Limit: 100 participants

Participants total: 115

Participants registered - 100 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 101, Stepan Antonyk

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Orest Gavur Male 1983 Львів ua
2 Ігор Матус Male 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua
69 Наталі Соболта Female 1999 Тернопіль ua
6 Любомир Людкевич Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
3 Марія Годлевська Female 1984 Львів ua
36 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
5 Віталій Павлівський Male 1976 RunClub StartUp Червоноград ua
Володимир Квич Male 1972 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
7 Василь Шилюк Male 2002 Старий Тараж ua
8 Дмитро Савенков Male 1986 Львів ua
9 Yevhenii Koniev Male 1979 UniRun Бородянка ua
17 Тарас Заваляк Male 1994 Львів ua
10 Оксана Гонта Female 1982 Shypshyna run club Збараж ua
11 Орест Дмитрасевич Male 1994 Run4U Львів ua
12 Ігор Заремба Male 1975 без назви Тернопіль ua
13 Maksym Cherkas Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
50 Anatolii Kryvosheiev Male 1986 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
14 Oleksandr Mazur Male 1984 Івано-Франківськ ua
15 Сергій Безотосний Male 1985 Львів ua
16 Віталій Клименко Male 1991 ShypshynaRunClub Львів ua
18 Роман Мотруніч Male 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
19 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
20 Андрій Семенюк Male 1992 Львів ua
Lana Yurkevych Female 1996 - Київ ua
21 Oleksandr Naida Male 1978 Ternopil Running Club Тернопіль ua
22 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
23 Олександр Пугач Male 1982 Shypshynarunclub Львів ua
25 Volodumyr Fialka Male 1990 ShypShyna Run Club Львів ua
26 Mykhailo Shtefanitsa Male 1990 Shypshyna Run Club Львів ua
24 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
Sergei Panchenko Male 1971 Shypshyna run club Львів ua
27 Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
Ігор Веселов Male 1979 Che Run Club Чернівці ua
28 Ruslan Lenko Male 1980 Тернопіль ua
29 Анна Музала Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
30 Андрій Лапко Male 1987 Івано-Франківськ ua
31 Василь Куськів Male 1990 Івано-Франківськ ua
32 Yuriy Kushnir Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
33 Orest Lobanov Male 1995 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
34 Tetiana Ratz Female 1971 Львів ua
35 Максим Гаврилів Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
46 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
37 Наталія Каїнська Female 1991 Доджі Львів ua
38 Олександр Кулінченко Male 1996 Львів ua
100 Serghiy Jusechko Male 1991 Хмельницький ua
39 Anatoliy Novak Male 1987 Dynafit_Ukraine Львів ua
40 Ivan Kuzemskiy Male 1983 runtriclub Тернопіль ua
41 Maksym Demidov Male 1983 Бiговий Чернiгiв Чернігів ua
42 Христина Михайлюк Female 1990 adidas Runners Kyiv Київ ua
43 Тетяна Музика Female 1987 RUNCART Тернопіль ua
44 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
45 Володимир Химович Male 1984 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
49 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
47 Vitalii Karanda Male 1981 Київ ua
48 Степан Гриценко Male 1989 Тернопіль ua
Богдан Кучмей Male 1981 HETMAN Дубно ua
51 Роман Делімарський Male 1992 Run4U Львів ua
52 Ігор Панчук Male 1977 Тернопіль ua
61 Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
53 Володимир Среберко Male 1958 VARASH RUNNING KLUB
Valerij Beriozkin Male 1990 Varash Running Club Вараш ua
54 Павло Волоський Male 1970 TERNOPIL RUNNIG CLUB Чортків ua
Ірина Кутра Female 1979 Rivne running Рівне ua
55 Коновал Сергій Male 1992 Без клубу Тернопіль ua
Коновал Сергій Male 1992 Без клубу Тернопіль ua
Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
56 Роман Процик Male 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua
57 Сергій Кічула Male 1980 Колізей Тернопіль ua
Mykola Dudko Male 1978 Shostka-Velo Вишневе ua
58 Володимир Крисько Male 1989 Броди ua
59 Михайло Яріш Male 1992 Zl running club Золочів ua
Sviatoslav Shurhot Male 1990 Бережани ua
60 Юрій Говда Male 1972 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Львів ua
62 Олег Цюрак Male 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua
63 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
64 Оксана Разумейко Female 1993 ShypShyna Run Club Львів ua
Олександра Кривень Female 1980 Львів ua
65 Микола Солод Male 1986 -
66 Дмитро Василевич Male 1985 HETMAN Дубно ua
67 Mykyta Prus Male 1998 Львів ua
68 Роман Боднарчук Male 1984
70 Oleksandr Koniukevych Male 1981 Hetman Дубно ua
71 Оля Донченко Female 1986 Kuzinteam Київ ua
72 Андрій Капалєт Male 1977 Моршин ua
73 Павло Мрикало Male 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua
88 Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
74 Roman Kuchma Male 1980 SC StartUp Червоноград ua
76 Gregory Sekeresh Male 1993 SEBN.UA Тернопіль ua
75 Kashyntsev Bohdan Male 1988 Salomon Running Club Київ ua
77 Pavlo Pohuts Male 1992 - Львів ua
78 Kateryna Vovk Female 1992 N/A
79 Oleh Drozdovskyi Male 1981 ShypShyna Run Club Винники ua
83 Даніїл Ошурко Male 2002 Varash Running Club/Amber Tri Sports/Ольбери Вараш ua
80 Oleksandr Dubrovin Male 1979 OnWayLife Київ ua
81 Олександра Клещенко Female 1989 OnWayLife Київ ua
82 Oleksandr Prokopenko Male 1987
86 Nazar Martsinovskyi Male 1994 Kolomyia Running club Коломия ua
84 Максим Петрів Male 1992 Львів ua
85 Микола Саманюк Male 1992 Ворохта ua
89 Roman Chepil Male 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
87 Микола Якимів Male 1996 Лани ua
90 Ярослав Дмитришин Male 1986 Львів ua
91 Павло Богданов Male 1990 Львів ua
92 Владислав Николаенко Male 1976 Харків ua
93 Andrii Palas Male 1990 Run4U Львів ua
94 Andrii Kozyr Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
95 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyrteam Хуст ua
96 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Nazar Syvyy Male 1988 Squad UA Runners Львів ua
98 Роксана Бондаренко Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
97 Паша Смарж Male 2000 Ternopil Running Club Тернопіль ua
99 Андрій Богай Male 1987 TerRunClub Тернопіль ua
Кутра Ірина Female 1979 RRC Рівне ua
101 Stepan Antonyk Male 1991 Shypshyna Львів ua

Strong 18k

Individual race

Date: 06 December 2020

Start time: at 11:00

Price: 550 UAH

Limit: 100 participants

Participants total: 116

Participants registered - 101 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 201, Іванна Царевич

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
101 Андрій Мацьків Male 1981 Львів ua
102 Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
103 Petro Protsak Male 1987 ThunderBird Runners Тернопіль ua
108 Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
104 Roman Hnativ Male 1986 Біговий Їжак Галичини Львів ua
124 Oleksandr Viktorov Male 1990 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
131 Natalya Tyazhola Female 1988 Ternopil running club Тернопіль ua
114 Viktor Kryshmaru Male 1969 Family Run Club Чернівці ua
135 Ігор Федина Male 1979 Shypshyna Run Club Львів ua
105 Віталій Гавадзин Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
106 Yaroslav Martsynyuk Male 1985 Тернопіль ua
107 Володимир Блаженко Male 1985 Ternopilruning club Тернопіль ua
123 Alena Kravchenko Female 1988 Bila Tserkva Marathon Київ ua
109 Yuriy Zabava Male 1985 Iron Team Cadence, Kolomyia running club Тернопіль ua
112 Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
111 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
110 Інна Василів Female 1975 Івано-Франківськ ua
132 михайло Лотиш Male 1980 Коломийський Біговий Клуб Коломия ua
113 Тарас Дейчаківський Male 1983 Івано-Франківськ ua
140 Олександр Лещук Male 1982 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
178 Максим Дем\'янов Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
115 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
116 Vitaliy Keda Male 1982 Радимо Радивилів ua
117 Сергій Кузьменко Male 1985 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
118 Юрій Вей Male 1982 Cognizant Softvision
119 Taras Didukh Male 1996 Freemans Тернопіль ua
120 Юрій Ковалюк Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
121 Софія Ракус Female 1990 Львів ua
122 Сергій Мойся Male 1991 MC RunOk Львів ua
125 Jurij Naumko Male 1981 Львів ua
175 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
126 Serhiy Hrysyuk Male 1984 РадиМо Радивилів ua
Artem Merkelov Male 1991 MK RunOk Дніпро? ua
127 Valerii Makaikin Male 1973 SHYPSHYNA TRI TEAM Львів ua
128 Natalya Maslovska Female 1981 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
129 Руслан Вербіцький Male 1978 Тернопіль ua
Андрій Прунов Male 1971 Тернопіль ua
151 Андрій Прунов Male 1971 Тернопіль ua
130 Володимир Павлушко Male 1995 Tribe10 Київ ua
133 Юлія Маляганова Female 1983 ShypshynaRunClub Львів ua
146 Marian Shpytak Male 1990 Шипшина Львів ua
150 Богдана Мельничук Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB, Malvy, Ліга Доброго Бігу Львів ua
134 Павло Слободян Male 1990 SHYPSHYNA RunClub Львів ua
136 Maksym Mandrykovskyy Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
137 Олег Соболта Male 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Lina Zdrogova Female 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
138 Nelli Humenetska Female 1987 Shupshyna Run Club
139 Галина Брановська Female 1982 Shypshyna Run Club Львів ua
141 Віктор Гатало Male 1985 Ternopil Running Club Тернопіль ua
142 Yevhen Yevstratyev Male 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
143 Вікторія Бабенко Female 1991 Shypshuna Run Club Львів ua
159 Катерина Мигул Female 1999 Shypshyna Run Club Дубляни ua
144 Сергій Яросевич Male 1982 Ternopil runing club Тернопіль ua
145 Олександр Денчук Male 2002 Ternopil Trail Тернопіль ua
147 Іван Чорній Male 1987 runday Тернопіль ua
148 Андріана Подусівська Female 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
149 Андрій Клебан Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
176 Володимир Юрчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
166 Павло Бас Male 1995 Rive Running Club Рівне ua
152 Andriy Mykhalchyshyn Male 1990 Пустомити ua
153 Volodymyr Prysiazhniuk Male 1994 Endurance School Львів ua
Оля Гуменюк Female 1980 Івано-Франківськ ua
154 Volodya Yatsyk Male 1991 Львів ua
179 Anton Kharkhalis Male 1989 Львів ua
Назар Надільний Male 1993 Ternopil Running Club Тернопіль ua
155 Svitlana Stanko Female 1976 Rivne running club Рівне ua
Svitlana Stanko Female 1976 Rivne running club Рівне ua
191 Андрій Ворох Male 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua
156 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U Львів ua
157 Іван Сенчак Male 1971 Івано-Франківськ ua
198 Юрій Валійон Male 1990 Runcard It Тернопіль ua
197 Руслан Слободенюк Male 1974 Varash Running Club Вараш ua
190 Nazar Tkach Male 1992 Run4U Львів ua
158 Євгеній Щербак Male 1990 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua
160 Максим Дзісяк Male 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua
161 Nina Chyhrina Female 1985 Шалені Равлики, Shypshyna Run Club Львів ua
162 Олександр Багній Male 1993 Rivne Running Club Рівне ua
163 Сергій Ющишин Male 1988 Rivne Running Club Рівне ua
185 Ira Grigorenko Female 1985 Rivne running club Рівне ua
164 Дереш Любов Female 1986 Тернопіль ua
165 Андрій Саланець Male 1989 - Тернопіль ua
167 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
201 Іванна Царевич Female 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
168 Ярослав Бучинський Male 1963 Ternopil Runing Club Тернопіль ua
169 Віка Гутник Female 1987 Gutsul Running Club
170 Юрій Геник Male 1975 Івано-Франківськ ua
171 Дімка Стрільчук Male 1986 СК Еверест Рівне ua
172 Олег Кривокульський Male 1991 Теребовля ua
173 Matt Maki Male 1976 Київ ua
174 Oksana Hrondzal Female 1990 Cognizant Softvision Львів ua
177 Vasyl Rebryk Male 1993 Львів ua
Володимир Среберко Male 1958 VARASH RUNNING KLUB
180 Тарас Загорський Male 1979 Тернопіль ua
181 Володимир Кабан Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Павло Фентісов Male 2002 Varash running club Вараш ua
182 Yurii Tsimbolynets Male 1992 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
Даніїл Ошурко Male 2002 Amber Tri Sports/Ольбери/Varash Running Club Вараш ua
183 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
184 Євген Владарський Male 2001 Вишневе ua
Дмитро Чернявський Male 2002 Amber Tri Sports/Ольбери/Varash Running Club Вараш ua
186 Olena Yurchenko Female 1986 Cognizant Softvision Львів ua
188 Олег Решетняк Male 1991 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
187 Михайло Волошин Male 1990 Active Run Club Дрогобич ua
189 Тарас Рейтерович Male 1990 Тернопіль ua
Alina Sytnik Female 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB
Володимир Федосеєнко Male 1998 KSO "IF-Deaf" Івано-Франківськ ua
192 Віктор Бружина Male 1991 Wise Engineering Тернопіль ua
193 Юрій Шабацький Male 1985 БАХУР КЛУБ Перерив ua
Nazar Syvyy Male 1988 Squad UA Runners Львів ua
Павло Богданов Male 1990 Львів ua
194 Михайло Чобанюк Male 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
Назар Левицький Male 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua
195 Дмитро Богдан Male 1982 Дубно ua
196 Volodymyr Maksimchuk Male 1985 бахур клуб Чернівці ua
199 Богдан Кучмей Male 1981 HETMAN Дубно ua
200 Андрій Губиш Male 1984 Hetman Дубно ua

Fun 9k

Individual race

Date: 06 December 2020

Start time: at 11:00

Price: 550 UAH

Limit: 100 participants

Participants total: 115

Participants registered - 100 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 100, Людмила Василенко

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Зоряна Бутрин Female 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Роман Федчина Male 1990 Runday Ternopil Тернопіль ua
1 Зоряна Бутрин Female 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua
55 Назар Зелінка Male 1986 TERNOPIL RUNNING CLUB Тернопіль ua
2 Галина Щепанівська Female 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
3 Ірина Ладан Female 1987 Тернопіль ua
51 Марічка Москалець Female 1993 BC Marathon Київ ua
Леся Квич Female 1971 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
4 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
52 Yana Shcherbak Female 1997 Bila Tserkva Marathon Львів ua
Андрій Стукало Male 1989 Ternopil Running Club Тернопіль ua
5 Roman Hryvnak Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
46 Олександр Марін Male 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua
23 Валентин Карабін Male 1998 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
43 Іван Тимінський Male 1992 Коломия ua
44 Зоряна Зеліско Female 1986 Shypshyna Run Club Львів ua
6 Андрій Пелех Male 1984 Ternopil Running Club Тернопіль ua
7 Аліна Музика Female 1992 Ternopil running club Тернопіль ua
8 Benni Mangasi Sitanggang Male 1987 Медан id
9 Роман Федчина Male 1990 Тернопіль ua
10 Таня Гайдамаха Female 1986 Ternopil Trail Тернопіль ua
11 Тарас Качор Male 1997 Тернопіль ua
12 Таня Зеленевич Female 1986 Тернопіль ua
13 Тарас Петрик Male 1984 Ultra Львів ua
14 Taras Dryndak Male 1983 Івано-Франківськ ua
Lyuda Petrash Female 1981 SEBN.UA Тернопіль ua
95 Оля Гуменюк Female 1980 Івано-Франківськ ua
16 Руслан Йолтухівський Male 1976 Тернопіль ua
15 Юліана Пшенична Female 2001 Хмельницький ua
17 Віктор Смоляк Male 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua
18 Ірина Водяна Female 1986 РадиМо Радивилів ua
19 Руслан Беднарський Male 1992 РадиМо Радивилів ua
20 Tetiana Demeniuk Female 1990 - Львів ua
30 Angelika Volovich Female 1994 Київ ua
21 Андріана Змисла Female 1985 Run4U Львів ua
22 Олександра Малиновська Female 1987 Shypshyna run club Львів ua
24 Ivanna Kochan Female 1983 Pizza Celantano Львів ua
Yuliia Lenets-Petina Female 1983 немає Львів ua
26 Yuliia Lenets-Petina Female 1983 Shypshyna run club Львів ua
25 Андрій Олеськів Male 1987 Ternopil Trail Тернопіль ua
27 Oleksandr Redko Male 1991 Gutsul Running Club Київ ua
29 Максим Рябоконь Male 1995 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
28 Мар\'яна Ченька Female 1997 Львів ua
33 Ihor Levchuk Male 1988 РадиМо Крупець ua
40 Ольга Підгородецька-Чубай Female 1987 Rivne Running Club Рівне ua
98 Ihor Balychyk Male 1989 Львів ua
31 Марія Лісецька Female 1996 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
32 Тарас Блащук Male 1993 Рівне ua
35 Марта Діогенова Female 1987 Львів ua
36 Марта Цимбаліста Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
37 Андрій Людкевич Male 1987 Львів ua
45 РОМАН Шиманюк Male 1985 Рівне ua
38 Максим Мохун Male 2001 ULA Runners Тернопіль ua
39 Ростик Федчук Male 1999 Epam Тернопіль ua
85 Roman Radakhevych Male 1984 Тернопіль ua
41 Ruslan Koshman Male 1990 Ternopil Running Club Тернопіль ua
42 Ксенія Бондарчук Female 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
47 Михайло Брунець Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Sofiya Pavliv Female 1995 Львів ua
48 Оля Кирич Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
49 Alex Yurov Male 1989 Run4U Львів ua
50 Дмитро Череватий Male 1990 Тернопіль ua
53 Андрій Маїк Male 1993 Шипшина Львів ua
54 Andrii Kryvokulskyi Male 1982 Ternopil Trail
60 Сергій Церольчук Male 1969 Дубно ua
56 Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
57 Andriy Yavorskyy Male 1985 Avenga Львів ua
71 Олександр Філюк Male 1995 Ternopil Running Club Тернопіль ua
58 Катерина Воробій Female 1992 Львів ua
59 Андрій Кузьмінчук Male 1982 Rivne Runing Club
61 Юлія Пелех Female 1981
64 Maрія Яцик Female 1993 - Львів ua
62 Сергій Левчик Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
63 Дарина Сушко Female 1998 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
76 Alexandra Butenko Female 1998 RRC Рівне ua
65 Жанна Бадаліс Female 1974 Дубно ua
66 Олександр Дунай Male 1977 - Тернопіль ua
67 Ivanka Dovhan Female 1996 Ternopil Running Club Тернопіль ua
68 Roman Dushko Male 1995 Рівне ua
69 Інна Довгалюк Female 1991 Ternopil Running Club Тернопіль ua
70 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
72 Олена Хомуляк Female 1996 Ternopil Running Club Тернопіль ua
73 Лариса Стрільчук Female 1985 - Рівне ua
77 Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
74 Oksana Oliiarnyk Female 1995 Avenga
75 Тетяна Струтинська Female 1979 Івано-Франківськ ua
100 Людмила Василенко Female 1978 Rivne running club Рівне ua
78 Антон Бевза Male 1991 Хмельницький ua
79 Артур Щіпановський Male 1996 Хмельницький ua
80 Олена Хлиновська Female 1983 Rivne Running Club
81 Татура Наталія Female 1982 --- Тернопіль ua
82 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
Сергій Котельник Male 1973 Varash Running Club Вараш ua
83 Екатерина Бурла Female 1991 Avenga Львів ua
Oleksandr Hromiak Male 1986 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
84 Iryna Nevinska Female 1992 Тернопіль ua
Сергій Кічула Male 1980 Колізей Тернопіль ua
86 Mykola Kaban Male 1990 Івано-Франківськ ua
Nazar Syvyy Male 1988 Squad UA Runners Львів ua
87 Ірина Малихіна Female 1991 Varash Running Club Вараш ua
88 Оксана Юрчук Female 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Василь Стрілець Male 1987
89 Valerij Beriozkin Male 1990 Varash Running Club Вараш ua
91 Світлана Вітюк Female 1978 Тернопіль ua
90 Павло Фентісов Male 2002 Varash running club Вараш ua
93 Марія Бучко Female 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
92 Соломія Цімболинець Female 1994 Івано-Франківськ ua
Оксана Бутинська Female 1998 Ternopil running club Тернопіль ua
94 Ярослав Куп\'як Male 1990 Львів ua
96 Богдан Микитюк Male 2001 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
97 Александр Зозуля Male 1989 Хмельницький ua
Роман Боднар Male 1973 Немає Тернопіль ua
Inna Krasovska Female 1981 Wise Engineering
99 Дмитро Чеверда Male 1994 Тернопіль ua
34 Наталія Мотруніч Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua

22 Comments:

  1. Любомир Людкевич

    Добрий вечір! Помилково двічі зареєструвався, але оплата не пройшла жодного разу. Так само не підтягнуло промокод. Підкажіть, будь ласка, як бути в цій ситуації?

    1. Ярослав Кондюх

      Добрий вечір. Є певні технічні клопоти на сайті. Ведемо технічні роботи. Вибачте за незручності. Згодом реєстрація буде відновлена

      1. Nina Chyhrina

        А от оно що))) чекаємо)

        1. Левко Іванчук

          Доброго вечора,
          Спробуйте оплатити реєстрацію знову. Дякуємо.

  2. Petro Protsak

    Проплату здійснив, не бачу галочки в статусі підтвердження. На пошту прийшло і гроші зняло))

    1. Левко Іванчук

      Доброго вечора,
      Ваш стартовий номер 103. Вибачте за незручності.

  3. Любомир Людкевич

    Доброго вечора, вже все гаразд, оплата пройшла, стартовий номер 6. Але до того двічі зареєструвався, то видаліть, будь ласка, ту позицію, що без оплати. Дякую!

  4. Андрій Прунов

    Добрий вечір, після вводу даних платіжної картки не приходить динамічний пароль , щоб підтвердити оплату.

  5. Сергій Левчик

    Написав на Електрону пошту.

  6. Людмила Василенко

    Підкажіть будь ласка, куди відсилати копію УБД щоб отримати промокод?

    1. Ромко Задорожний

      Відповіли та зареєструвалися, правда ж?)

  7. Taras Dryndak

    ПІДСКАЖІТЬ Я ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ХОТІВ ЩЕ ДРУЖИНУ ЗАРЕЄСТРУВАТИ НА ТУ ЖЕ ВІДСТАНЬ А НЕ МОЖУ ВЖЕ МЕНЕ НЕПУСКАЮТЬ ЩЕ РАЗ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, ЯК МОЖНА ЩЕ

  8. Чи є знижка для УБД?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Так є. Для її отримання необхідно написати нам на пошту runnerte@gmail.com і надіслати відповідні копії документів.

  9. Lyuda Petrash

    Я є в реєстрації як оплатити реєстрацію

  10. Taras Didukh

    Добрий день. Мені не виходить бігти на цю дату. Прошу створити для мене відміну. Впевнений на моє місце знайдеться десятеро) 0973770402. Відпишіть будь ласка

    1. Taras Didukh

      ???Уже Роман Задорожний відписав у ФБ

      1. Sofiya Pavliv

        Добрий день, Ваше місце вже віддали?

  11. Sofiya Pavliv

    Добрий день, я зареєструвалася , але не оплатила . Чи можете поставити мене на чергу, в разі якщо хтось відмовиться від участі ?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Напишіть, будь ласка, у вайбер – 067 3512637

    2. Nelli Humenetska

      Доброго!
      Ще актуально?
      Я травмувалась, маю реєстрацію на 18 км.

  12. Ivan Getsko

    Доброго дня. Мене звати Іван я сам з Тернополя , але зараз проживаю у Львову і тренеруюсь в клубі Шипшина
    І мені дуже прикро що я з моїм товаришом не втигли зареєструватись на дистанцію 27 км в рідному місті.
    Організатори дуже вас прошу зареєструвати нас на забіг, або можливо хтось буде продавати реєстрацію.
    Мій телефон +380931885790

Leave a comment