Веломарафон «100 ВЕЛОwatt» 2021

12 June 2021 Cycle race / Вараш / Організація молоді ППО ВП "Рівненська АЕС"

100 км

Вже 5-ий раз поспіль у 30-кілометровій зоні Рівненської АЕС відбудеться найенергійніший веломарафон України - Веломарафон «100 ВЕЛОwatt» 2021.

Мальовнича траса, незабутні емоції та багато сюрпризів з нагоди першого ювілею сотки.

Організатори: ВП «Рівненська АЕС», Первинна профспілкова організація РАЕС, Організація молоді ППО ВП РАЕС за підтримки первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом», Велокоманда РАЕСteam

До участі допускаються тільки повнолітні учасники.

Увага! Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.

100 км

100 km

Individual race

Date: 12 June 2021

Start time: at 09:00

Price: 400 UAH

Увага. Попередня реєстрація триває до 7 червня.

До участі допускаються тільки повнолітні учасники.

Participants registered - 273, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ігор Хижняк Male 1969 Giant Team Ukraine Київ ua
31 Сергій Поліщук Male 1973 Суренж Рівне ua
2 Андрій Корж Male 1991 МандРівне Рівне ua
Андрей Комышник Male 1985 ЮУАЕС
Павло Семенюк Male 1986 Рівне ua
16 Олександр Ошурко Male 1979 Amber Tri Sports Вараш ua
71 Ірина Малихіна Female 1991 Varash Running Club Вараш ua
72 Роман Малихін Male 1990 Varash Running Club Вараш ua
67 Станіслав Харечко Male 1996 PAEC team Вараш ua
58 Віталій Талах Male 1985 PAEC team Вараш ua
48 Игорь Кириленко Male 1976 ЮУАЭС Южноукраїнськ ua
Maks Shvai Male 1979 Кузнецовськ ua
17 Тарас Романщак Male 1974 Вараш ua
7 София Замрига Female 1983 Чорні МТВшники Рівне ua
6 Володимир Златів Male 1972 Чорні МТВшники Рівне ua
4 Serg Illy Male 1984 Київ ua
8 Олексій Савич Male 1980 Чорні МТВшники Рівне ua
9 Inna Miroshnichenko Female 1985 Київ ua
13 Владислав Вознюк Male 1975 Вараш ua
10 Олександр Гузоватий Male 1992 Чорні МТБшники Рівне ua
11 Олександр Теребуха Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
12 Іван Гнатущенко Male 1979 Чорні МТВшники Рівне ua
Вікторія Середенко Female 1976 Varash Running Club Вараш ua
91 Олександр Чурилович Male 1981 Золота рукавиця Вараш ua
14 Віталій Залужний Male 1978 Чорні MTBшники Рівне ua
Сергій Пєчніков Male 1987 Чорні MTBшники Рівне ua
15 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС
88 Максим Лєшик Male 1989 Amber Tri Sports Вараш ua
94 Леонід Нестерчук Male 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
20 Володимир Будник Male 1983 Molot Вараш ua
56 Олег Гей Male 1976 ХАЕС Нетішин ua
24 Олександра Жебель Female 1981 ВП ХАЕС Нетішин ua
18 Микола Мордас Male 1977 УІтаЗГ Вараш ua
59 Олександр Кудрик Male 1987 PAEC team Вараш ua
Костянтин Шевцов Male 1975 Немає Нетішин ua
207 Андрій Романюк Male 1994 ХАЕС Нетішин ua
96 Ваня Ширяев Male 1978 Amber Tri Sports Вараш ua
21 Руслан Слободенюк Male 1974 Varash Running Club Вараш ua
22 Микола Скібчик Male 1980 ЕЦ Вараш ua
57 Юлія Руднік-Гриньків Female 1989 РАЕС team Вараш ua
23 Zinchuck Vasyl Male 1989 Чорні MTBшники Рівне ua
Сергій Гладкий Male 1980 не хаес Нетішин ua
Олександр Веремчук Male 1987 Amber Tri Sports Вараш ua
29 Валентин Черняк Male 1979 МК "Лучеськ" Луцьк ua
25 Олександр Устимович Male 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
26 Oleksii Voloshin Male 1985 Рівне ua
55 Павел Павлышин Male 1967 Раес Вараш ua
28 Вікторія Васільєва Female 1972 No Brakes Нетішин ua
145 Саша Рибачик Male 1999 Мульчиці ua
30 Віталій Небожинський Male 1985 ВІДКО Дубно ua
160 Євген Остапович Male 1980 Amber Tri Sports Вараш ua
32 Олександр Мєлузов Male 1961 СІТ РАЕС Вараш ua
33 Сергій Гуцало Male 1978 Energoatom Masters Вараш ua
34 Олена Гуцало Female 1978 Energoatom Masters Вараш ua
242 Алексей Кожадей Male 1983 Energy Team Енергодар ua
35 Dmytro Kravets Male 1994 Mad_Man Львів ua
39 Олександр Карпович Male 1981 Вараш ua
36 Vasyl Dyshchuk Male 1979 Вараш ua
37 Александр Бодяковский Male 1969 Вараш ua
38 Богдан Герасимчук Male 1978 Вараш ua
40 Іван Батейко Male 1985 Вараш ua
Тарас Хильчук Male 1993 - Березне ua
41 Василь Кочегаров Male 1988 No Brakes Нетішин ua
42 Микола Чирук Male 1991 Varash Running Club
43 Олександр Будник Male 1982 РЦ2 Вараш ua
63 Андрій Никитюк Male 1990 ДСНС Вараш ua
60 Валерій Берьозкін Male 1990 Varash Running Club Вараш ua
61 Євгеній Михалець Male 1994 Вараш ua
62 Сергій Кравчук Male 1988 Рафалівка ua
64 Андрій Степасюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
65 Роман Ткачук Male 1986 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
Роман Ткачук Male 1986 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
Андрій Майданюк Male 1981 Police Вараш ua
66 Сергій Ліпич Male 1977 Вараш ua
Сергій Ліпич Male 1977 Вараш ua
68 Вадим Медиченко Male 1988 РАЕС team Вараш ua
69 Володимир Вестон Male 1990 WESTONATION Луцьк ua
70 Антон Гуцало Male 2002 РАЕС Team Вараш ua
135 Тарас Ткач Male 2002 Вараш ua
73 Орест Свєнтозельський Male 1992 Чорні MTBшники Рівне ua
74 Олександр Прит Male 1969 Amber Tri Sports Томашгород ua
Vitaliy Pylyp Male 1985 LIDER mtb team
75 Микола Годунко Male 1995 Вараш ua
126 Богдан Зачепа Male 1997 Кременчук ua
76 Volodymyr Kutsenko Male 1983 Київ ua
77 Олександр Головаш Male 1988 Вараш ua
80 Андрій Кошелюк Male 1992 Вараш ua
78 Ігор Свєнтозельський Male 1967 Чорні MTBешники Рівне ua
79 Тамара Кошелюк Female 1993 Вараш ua
81 Андрій Гриньків Male 1984 Вараш ua
82 Євгеній Дорофєєв Male 1982 Amber Tri Sports Вараш ua
83 Андрій Колоша Male 1980 Київ ua
136 Андрій Ващук Male 1964 Костопіль ua
Денис Мелещук Male 1996 Сарни ua
84 Kateryna Lozovenko Female 1994 Oresund Івано-Франківськ ua
85 Віктор Загреба Male 1983 Oresund Івано-Франківськ ua
86 Yuriy Lozovenko Male 1988 Oresund Івано-Франківськ ua
87 Максим Сич Male 1996 Oresund Івано-Франківськ ua
89 Віталій Павлюк Male 1996 Київ ua
Vadum Zenzeliuk Male 1989 Рівне ua
90 Николай Вайсер Male 1974 Вараш Ран Вараш ua
92 Олексій Печенюк Male 1994 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
Nazarii Starzhynskyi Male 1996 Рівне ua
Дмитро Кушнір Male 1988 Рівне ua
93 Олександр Кравченко Male 1970 Золота рукавиця Вараш ua
189 Ольга Віюк Female 1987 Specialized Ukraine Team//Gradient Girls Рівне ua
95 Сергій Сидорчук Male 1981 Золота рукавиця Вараш ua
Сергій Бовгира Male 1985 Вараш ua
5 Роман Васінський Male 1986 Гиря Вараш ua
97 Антон Маєвський Male 1986 Amber Tri Sports Вараш ua
171 Артур Олійник Male 1998 Rivelo
262 Вадим Ігнатов Male 1986 Енергодар ua
159 Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipsters Рівне ua
218 Олег Шифердеккер Male 1985 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
107 Віталій Кравець Male 1988 Mad_Man(РЦ-2) Вараш ua
3 Володимир Чорний Male 1986 Жовті Води ua
98 Vitalij Rojok Male 1982 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
99 Назар Усаченко Male 1978 Amber Tri Sports Вараш ua
100 Анатолій Харечко Male 1971 Amber Tri Sports Вараш ua
101 Наталія Харечко Female 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
Роман Мархайчук Male 1980 Вараш ua
27 Ольга Ширяєва Female 1982 Amber Tri sports Вараш ua
44 Микола Шумра Male 1975 Золота рукавиця Вараш ua
45 Мария Цыцатая Female 1985 Золота рукавиця Вараш ua
46 Володимир Герчанівський Male 1981 ЕЦ Вараш ua
47 Антон Остапов Male 2001 Вараш ua
106 Микола Сучок Male 1960 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
49 Владимир Аскаров Male 1977 Вараш ua
54 Андрей Якубский Male 1985 Золота рукавиця Вараш ua
Володимир Галіновський Male 1970 ЕксімБанк Рівне ua
137 Сергій Росанкевич Male 1976 УКБ Вараш ua
50 Данило Яремчук Male 1994 Cadence90 Київ ua
51 Віра Яремчук Female 1992 Cadence90 Київ ua
52 Роман Мамадалієв Male 1994 LEADER-CITRON TEAM Київ ua
53 Сергій МАЕВСЬКИЙ Male 1965 Lion Вараш ua
270 Viktor Malafey Male 1985 Рівне ua
162 Олександр Ковальчук Male 1991 Вараш ua
157 Максим Сапай Male 1984 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
118 Олександр Бурцайло Male 1965 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
105 Сергій Климович Male 1960 Вараш ua
102 Андрій Михалець Male 1989 Вараш ua
103 Дмитро Чернявський Male 2002 Amber Tri Sports/Ольбери/Varash Running Club Вараш ua
104 Ед Водько Male 1977 Ольбери Вараш ua
108 Володимир Степанюк Male 1986 Рівне ua
109 Микола Федорчук Male 1988 Рівне ua
110 Roman Onishchuk Male 1982 ЇпЖ&С Вараш ua
111 Юрій Савчук Male 1982 Вараш ua
178 Віктор Жук Male 1966 Луцьк ua
Ольга Підгородецька Female 1987 Rivne running club Рівне ua
112 Ігор Оленич Male 1977 Вараш ua
117 Олександр Варламов Male 1985 Львів ua
188 Дмитро Стрихарчук Male 1983 Gradient Рівне ua
Іван Прокопюк Male 1989 Mtb team Rysvianka Рисв'янка ua
Богдан Заруцкий Male 1983 GOрячие GOловы Київ ua
113 Vitalii Boiko Male 1991 VeloClub Podillya Старокостянтинів ua
114 Сергій Кулеш Male 1974 Вараш ua
115 Андрій Гнитецький Male 1987 Рівне ua
116 Віталій Хандучка Male 1989 Вараш ua
119 Макс Романов Male 1979 Київ ua
120 SERGII DANILOV Male 1978 Smart Swim Київ ua
121 Вадим Жук Male 1974 Луцьк ua
122 Ігор Соколов Male 1983 Їжаки (ЦВтаК) Вараш ua
123 Юрій Гуменюк Male 1992 Радивилів ua
124 Артем Погрібний Male 1987 Луцьк ua
Igor Maksimuk Male 1974 Z Вараш ua
132 Igor Maksimuk Male 1974 Z Вараш ua
125 Anton Pustovit Male 1987 Giant Ukraine Світловодськ ua
Олександр Федін Male 1999 Вільногірськ ua
127 Дмитро Ільчишин Male 1975 Kefir Lube Team Луцьк ua
128 Андрій Куроєдов Male 2001 Вараш ua
Андрій Левшунов Male 1978 Sarny velo Сарни ua
Андрій Левшунов Male 1978 Я Сарни ua
129 Олександр Воробей Male 1980 Їжаки (ЦВтаК) Вараш ua
130 Віталій Хомюк Male 1976 аматор Рафалівка ua
131 Ольга Хмельницька Female 1979 Южноукраїнськ ua
133 Олег Мініч Male 1972 Золота рукавиця Вараш ua
134 Валерій Трохимчук Male 1982 Вараш ua
172 Артем Тищук Male 1987 Amber Tri Sports Володимирець ua
138 Андрій Майданюк Male 1981 Police Varash Вараш ua
164 Реєнт Віталій Male 2002 Немає клубу Вараш ua
200 Юрій Архіпов Male 1983 Вараш ua
139 Евгений Паженец Male 1988 Escape Київ ua
140 Сергiй Куроедов Male 1965 Вараш ua
141 Vitaliy Demudushun Male 2000 РАЕС team
142 Руслан Чудінов Male 1986 ENERGY TEAM Енергодар ua
143 Марія Харитоненко Female 1991 Нетішин ua
144 Вадим Мисько Male 1989 Нетішин ua
146 Андрій Антонюк Male 1974 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
147 валерій попілевич Male 1982 Вараш ua
210 Антон Гриневич Male 1994 Ковель ua
148 Станіслав Телюк Male 1978 Немає Вараш ua
150 Олександр Шулипа Male 1994 Amber Tri Sports Вараш ua
149 Владислав Верба Male 1989 Вараш ua
151 Зімко Баланюк Female 1987 ВПЮАЕС Южноукраїнськ ua
152 Олег Погорелый Male 1966 ЮУАЭС Южноукраїнськ ua
153 Олександр Гаврик Male 1979 Нетішин ua
154 Владислав Геращенко Male 2000 ЛНТУ, Електроенергетика 141. Луцьк ua
155 Вікторія Гетманова Female 1998 Amber Tri Sports Вараш ua
170 Іван Багній Male 1975 Вараш ua
156 Ірина Рожок Female 1983 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
158 Петро Кислянка Male 1982 Хтиві Вепри Вараш ua
182 Юрий Морев Male 1965 Energy Team Енергодар ua
Дмитрий Ляшко Male 1989 Харків ua
186 Roman Stelmakh Male 1987 ASU Вараш ua
163 Артем Струс Male 1982 Вп ХАЕС Нетішин ua
161 Olha Kovalevska Female 1993 Вараш ua
Олексій Притула Male 1977 Energy Team Енергодар ua
Микола Бєлка Male 1989 Спортивний дискусійний клуб ' Сонечко' Зоря ua
258 Владислав Таякін Male 1993 РАЕС РЦ-2 Вараш ua
173 Юлія Чурилович Female 1985 Золота рукавиця
Сергій Мініч Male 1981 Рівне ua
Евгений Довгань Male 1986 Енергодар ua
165 Валентин Гадомський Male 1982 Луцьк ua
166 Савчук Руслана Female 1989 Вараш ua
167 Олександра Барабанщикова Female 1989
Микола Погодаєв Male 1980 CkloS Івано-Франківськ ua
168 Дмитро Коломойцев Male 1981 Київ ua
Дмитро Ліпчанчук Male 1984 Боярка ua
169 Роман Сенченко Male 1984 Наша ЕПОХа Київ ua
196 Ігор Оксюта Male 1982 Нетішин ua
174 Danila Lavrenov Male 1989 Київ ua
175 Тарас Щегельський Male 1987
176 Ігор Борщ Male 1989 Київ ua
177 Микола Сухан Male 1997 Тріатлонклуб рівне Березне ua
179 Ігор Кухта Male 1988 Рівне ua
180 Юлія Кухта Female 1988 - Рівне ua
181 Павло Семенов Male 1994 Вараш ua
Олександр Ярусевич Male 1989 Buki Київ ua
234 Volodymyr Kachur Male 1985 Рівне ua
256 Роман Бурачинський Male 2003 Triathlon Academy Рівне ua
268 Dima Kyrychuk Male 1978 Rivelo Клевань ua
183 Алексей Тищенко Male 1966 ВП ЗАEС Energy Team Енергодар ua
184 Anna Tereshchuk Female 1992 Київ ua
185 Віталій Терещук Male 1991 Київ ua
187 Adriano Salvi Male 1968 No Рим it
190 Андрій Федінчик Male 1990 Їжаки (ЦЗС) Вараш ua
191 Микола Жебель Male 1978 ВП ХАЕС Нетішин ua
192 Сидорова Ірина Female 1979 Smart Swim Київ ua
193 Олександр Ващенко Male 1985 Наша еПОХа Київ ua
194 Yurii Lukianchuk Male 1987 Київ ua
195 Олена Тригуб Female 1986 Бориспіль ua
197 Арина Алабут Female 1997 Наша еПОХа Київ ua
236 Віталій Кондратюк Male 1981 Рівне ua
198 Андрій Шерстюк Male 1985 катнем Нетішин ua
250 Ірина Нагорна Female 1984 Луцьк ua
199 Дмитро Ксенофонтов Male 1982 Київ ua
216 Костянтин Рак Male 1983 ЦЗС Вараш ua
201 Наталія Карпенко Female 1977 ХАЕС Нетішин ua
202 Vladislav Torbyak Male 1995 FBC Івано-Франківськ ua
203 Андрій Голопапа Male 2003 Вараш ua
219 Ольга Канкрова Female 1985 Азимут Рівне ua
204 Полина Мельник Female 1996 МКС Київ ua
205 Владислав Рожко Male 1997 ЛНТУ Луцьк ua
206 Oleksandr Krevskiy Male 1999 ЛНТУ Луцьк ua
208 Maryan Bobalik Male 1995 Franko Bicycle Club Івано-Франківськ ua
209 Volodymyr Kozakov Male 1985 Грушвиця Друга ua
Антон Ковалець Male 1985 Дніпро ua
211 Алексей Волобуев Male 1972 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
212 Віктор Матвієвський Male 1985 Рівне ua
213 Ігор Мушій Male 1982 Чорні MTBшники Рівне ua
214 Василь Струк Male 1995 Plast Crew Луцьк ua
215 Ярослав Ярощук Male 1983 krutypedali.com Луцьк ua
217 Валерій Коваленко Male 1986 Луцьк ua
Ігор Лесько Male 1991 Вараш ua
220 Dmytro Pavlov Male 1997 Рівне ua
221 Marina Myntsykovska Female 1991 Тукрлуб "Университет" Київ ua
222 Катерина Чорна Female 1986 Жовті Води ua
223 Микола Левков Male 1983 KettlebellClub Вараш ua
224 Олексій Поврозник Male 1988 Rivelo Рівне ua
225 Serhii Kravets Male 1985 Mad_Man Київ ua
226 Денис Фоменко Male 1989 Млинів ua
227 Олег Берегович Male 1970 Рафалівка ua
228 Олександр Марчук Male 1996 Рафалівка ua
229 Анатолій Марчук Male 1964 Рафалівка ua
230 Максим Грановський Male 1980 ЕЦ Вараш ua
233 Саша Остапів Male 1985 Сарни ua
231 Лариса Мельник Female 1987 Вараш ua
232 Artem Kuchma Male 1982 Київ ua
Рома Тименецький Male 1983 Rivelo Рівне ua
235 Анатолій Ошурко Male 1986 Зарічне ua
237 Volodymyr Melymuka Male 1982 Escape Київ ua
238 Сергій Фесенко Male 1981 Energy Team Енергодар ua
239 Олексій Василенко Male 1990 Київ ua
Yarik Melnichuk Male 1989 RIVELO TEAM Рівне ua
259 Стецюк Дмитро Male 1988 Triathlon academy Rivne Рівне ua
Сергій Білик Male 1969 ВП ЗАЕС Energy Team Енергодар ua
240 Andrii Kedych Male 1985 Amber Tri Sports Вараш ua
241 Виктор Романовский Male 1959 Energy TEAM Енергодар ua
243 Сергей Билик Male 1969 Energy TEAM Енергодар ua
244 Олексій Тищенко Male 1974 Energy TEAM Енергодар ua
245 Bohdan Shydlovsky Male 1992 Icarus Driver Здолбунів ua
246 Віктор Громнюк Male 1967 Ровер клюб Клевань ua
247 Олена Сичова Female 1991 ВП «УС» Київ ua
248 Сергій Сичов Male 1989 Більше ніколи Київ ua
19 Анатолій Ярута Male 1984 Золота Рукавиця Вараш ua
249 Pavlov Alex Male 1979 Київ ua
251 Богдан Коваленко Male 1990 Тьомич тревел Київ ua
252 Сергій Дудко Male 1981 --- Вараш ua
253 Mykhailo Hozhyi Male 1994 ТЦ-2 Вараш ua
271 Александр Коваленко Male 1994 Kovbike Виноградів ua
254 Олексій Радченко Male 1996 Київ ua
255 Ігор Панчук Male 1984 Rivelo
Назар Васильчук Male 1992 Рівне ua
257 Олександр Черняк Male 1983 Луцьк ua
Oleg Shabarkin Male 1965 Cycling LingvO SUPRunO Нетішин ua
Крук Денис Male 2002 Triathlon academy Rivne Рівне ua
261 Сергій Коваленас Male 1959 Рафалівка ua
263 Ярослав Білоусов Male 1990 Луцьк ua
260 Антон Заиченко Male 1996 Кременчук ua
Даша Шевчук Female 2002 Triathlon academy rv Рівне ua
267 Ігор Романович Male 1996 Костопіль ua
264 Мороз Олексій Male 1985 Луцьк ua
265 Віктор Боярчук Male 1980 Рівне ua
Ігор Хижняк Male 1969 Giant Team Ukraine Київ ua
266 Віталій Дмитрук Male 1986 CrossFit Rivne Рівне ua
269 Ігор Шевчук Male 1975
Serg Illy Male 1984 Київ ua
272 Руслан Никонюк Male 1970 Накат Рівне ua
Аня Цирень Female 1996 Команда МКС Київ ua
273 Mykola Roichuk Male 1998 Любителі Рожище ua
Kostiantyn Dupak Male 1959 Київ ua

8 Comments:

  1. Oleg Shabarkin

    Добрый день! Зарегистрировался вчера, Но не оплатил! Хочу оплатить участие, как это можно сделать? Спасибо

    1. Yevhenii Burakov

      ??Нагадаємо, що реєстрація нових учасників на старті не відбуватиметься!
      Учасник важається зареєстрованим, якщо він заповнив реєстраційну форму та сплатив стартовий внесок та йому присвоєно номер у протоколі.
      ??Остання можливість зареєструватись буде у переддень старту 11 червня під час видачі стартових пакетів. Зважайте, що кількість місць обмежена

  2. Микола Бєлка

    Я також зареєструвався ,а не сплатив ,які подальші дії,щоб взяти участь?

    1. Yevhenii Burakov

      ??Нагадаємо, що реєстрація нових учасників на старті не відбуватиметься!
      Учасник важається зареєстрованим, якщо він заповнив реєстраційну форму та сплатив стартовий внесок та йому присвоєно номер у протоколі.
      ??Остання можливість зареєструватись буде у переддень старту 11 червня під час видачі стартових пакетів. Зважайте, що кількість місць обмежена

  3. Валерія Новак

    Де можна глянути рейтинг кубку РАЕС з балами за забіг під градирнями 2021?

    1. Yevhenii Burakov

      Інформація буде надана найближчим часом

  4. Pavlov Alex

    Доброго вечора, учасник № 249
    Проїхав всю дістанцію, фінішував, але в списку результатів себе не знайшов.
    Підскажіть у чому справа ?

    1. Yevhenii Burakov

      Вирішили

Leave a comment