UnionRun 2019

05 October 2019 Running / Львів / ГО "Юніон"

10k T-shirt 5k T-shirt 3k T-shirt 1k T-shirt 10k 5k 3k 1k

Union Run - 4-а спортивна подія, що активізує бігові емоції, особисті досягнення та враження якими хочеться ділитись.
Union Run - 700 участників.
Біжи разом з легкоатлетами, аматорами бігу, активними спортивними людьми, проведи свій час у веселій компанії та дружній сім‘ї.
Що отримує учасник:
- Нагородження призерів;
- Медаль фінішера для кожного учасника;
- Чіпова система, що реєструє особистий результат;
- тематичні браслети;
- Бігова футболка;
- Музичний супровід;
- Волонтери на дистанції;
- У стартовому містечку відкрита дитяча зона з аніматорами для юних учасників
- Фото і відео зйомка;
Де і коли?!
Старт 5 жовтня о 13:00 в парку-музей «Шевченківский Гай».
Пройди за посиланням! Обери дистанцію та зареєструй себе, своїх друзів, та членів сім‘ї.
Видача стартових пакетів 4 жовтня ТЦ «Спартак»
Вартість:
- 350 грн з людини;
УВАГА: стартовий внесок не повертається !

UNION RUN - біг це весело !
НАШІ ПАРТНЕРИ:
- генеральний партнер ТЦ «СПАРТАК» ;
- девелоперська компанія «Lev Development» ;
- студія мобільної розробки «Perpetio» ;
- «Saucony» ;
- радіо «Вголос»

10k T-shirt

Individual race

Price: free

Limit: 6 participants

Стартовий пакет з футболкою

Participants registered - 8 out of maximum of 6

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
2001 Денис Мозгальов Male 1978 Львів ua
2004 Орест Гладун Male 1986
2002 Наталя Бойко Female 1984 UnionRun Львів ua
2007 Joshua Baldonado Male 1986 None Індіанаполіс
2003 Володимир Ваврик Male 1987 Львів ua
Тарас Юринц Male 1977 Guldmann-Ukraine Ltd Львів ua
2005 Тарас Юринц Male 1977 Guldmann-Ukraine Ltd Львів ua
2008 Юра Кравчук Male 1986 Львів ua
Konopatskyy Olexandr Male 1983 Львів ua
2006 Юлія Сергеєва Female 1994 Аквапарк Львів ua
Vasyl Kovanda Male 1985 Львів ua

5k T-shirt

Individual race

Price: free

Limit: 2 participants

Стартовий пакет з футболкою

Participants registered - 2 out of maximum of 2

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Andrii Lytvyn Male 1987 Львів ua
1801 Solomiya Mylchuk Female 1994 Львів ua
Ievgeniia Dovga Female 1988 -
Вікторія Гольдфельд Female 1996 Львів ua
1802 Христина Бонцьо Female 1988 Львів ua
Ірина Мартин Female 1979 Львів ua

3k T-shirt

Individual race

Price: free

Limit: 3 participants

Стартовий пакет з футболкою

Participants registered - 6 out of maximum of 3

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1506 Дарина Барикіна Female 2006 Union Львів ua
1501 Oksana Kozak Female 1995 Юніон Львів ua
1502 Yuriy Zabrovarnyy Male 1985 Львів ua
1504 Oleksiy Iven Male 1986 Аматор Львів ua
1503 Владислав Воронін Male 2009 Юніон Львів ua
Ірина Мартин Female 1979 Львів ua
1505 Maksym Kozynets Male 1986 Б/н Львів ua

1k T-shirt

Individual race

Price: free

Limit: 3 participants

Стартовий пакет з футболкою

Participants registered - 3 out of maximum of 3

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Орися Кічало Female 1988 Union Куликів ua
1 Полина Павлова Female 1981 СКА Львів ua
Полина Павлова Female 1981 СКА Львів ua
2 Лев Кузьмицький Male 2010 Три Леви
3 Валентин Бойчак Male 2010 Львів ua

10k

Individual race

Price: free

Limit: 150 participants

Participants registered - 110 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
901 Volodymyr Marusiak Male 1989 TRILEWY Львів ua
991 Ігор Патіюк Male 1980 TRAFIK Львів ua
906 Yaroslav Bigariy Male 1997 Одеса ua
Natalia Bondarenko Female 1992 Vodafone team 2019 Ужгород ua
Денис Черевко Male 1984 Impero
Ігор Беген Male 1989 Львів ua
970 Тарас Якубів Male 1992 Львів ua
930 Тарас Качор Male 1997 Тернопіль ua
Василь Пліш Male 1993
902 Любов Денис Female 1993 Львів ua
Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
903 Danylo Kokhanyy Male 2005 Юніон Львів ua
904 Віталій Єляшевський Male 1987 Ліга доброго бігу Львів ua
905 Oleksandr Slotwinsky Male 1988 In beer we trust Львів ua
Годованець Христина Female 1982 Червоноград ua
907 AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
908 Андрій Стабрин Male 1990
939 Artem Kril Male 2000 Львів ua
911 Адріан Хирівський Male 1998 Львів ua
984 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
Volodymyr Soiko Male 1993 Львів ua
Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
909 Натали Рижко Female 1985 Жовква ua
910 Sasha Mykhalskyy Male 2000 ФСК»Чемпіон» Збараж ua
Сергій Опришко Male 1993 Львів ua
972 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
912 Юрій Дробенко Male 1986 Львів ua
913 Олег Заяц Male 1990
1008 Назар Кріль Male 1993 Runday Lviv Дубляни ua
977 Volodymyr Shyrochuk Male 1993 Львів ua
914 Valentyna Zhuk Female 1985 GORA Львів ua
915 Volodymyr Rybak Male 1982 Львів ua
917 Сергій Українець Male 2001 CrossFitEnergy Борщів ua
Kalambet Yuriy Male 1988
916 Ira Soltys Female 1986 Львів ua
1001 Roman Kalgin Male 1988 - Полонне ua
Наталія Сколоздра Female 1990 Ліга Доброго Бігу Львів ua
918 Андрій Степура Male 1983 немає Львів ua
945 Андрій Козій Male 1985 Пустомити ua
919 Taras Pataman Male 1982 К-2 Львів ua
961 Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
920 Анастасія Маркевич Female 1996 Львів ua
Лілія Попова Female 1985 Тернопіль ua
921 Liuba Kuzniarska Female 1995 Sport life Львів ua
Оксана Собко Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
948 Арсен Сірівченко Male 1999 Львів ua
Роман Єфанов Male 1997 Deaf Lviv Львів ua
981 Ростислав Михнич Male 1995 DeafLviv Львів ua
Lida Hrabovska Female 1991 Львів ua
1000 Владислав Томашевський Male 1996 Львів ua
Mark Feno Male 2000 Стрий ua
Степан Білець Male 1999 Deaf Lviv
922 Олена Гуменчук Female 1994 Немає
1007 Володя Карпяк Male 1995 DeafLviv Львів ua
Олег Городецький Male 1996 BSB Львів ua
933 Orysia Romaniuk Female 1994 Олімп Львів ua
923 Дмитро Рожнятовський Male 1991 Львів ua
924 Ольга Пастернак Female 1998 Львів ua
925 Bench Nazar Male 1991 Львів ua
949 Роман Яворів Male 1991
Роман Яворів Male 1991 Львів ua
926 Nestor Mysko Male 1984 BFI Львів ua
927 Тарас Петровський Male 1976 Львів ua
928 Андрій Дикий Male 1996 Олімп Львів ua
929 Елена Токмакова Female 1989 Львів ua
Маркіян Саган Male 1998 Deaf Lviv Пустомити ua
931 Віталій Хімка Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
932 Serhii Velebnik Male 1992 Донецьк ua
934 Володимир Жуковський Male 1995 Немає Львів ua
935 Анна Рябіш Female 1998 Звенигородка ua
937 Андрій Лапицький Male 1985
940 Ольга Олійник Female 1994 Шипшина Львів ua
938 Николай Фурсов Male 1987 ELVIS Львів ua
941 Андрій Величко Male 1990 Я є ТОР Львів ua
942 Андрій Семенюк Male 1992 Львів ua
943 Tigran Mangasaryan Male 1989 Львів ua
944 Тетяна Щадило Female 2001
957 Тарас Кащак Male 1994 Уле Юрген Сокільники ua
985 Зореслав Каїнський Male 1978 Dodgi Львів ua
959 Михайло Задорожний Male 1993 Уле Юрген Львів ua
946 Oleh Drozdovskyy Male 1981 Кабани Винники ua
947 Микола Скрипець Male 1988 Львів ua
963 Дарина Погонич Female 1990 Львів ua
Олексій Волчок Male 2002 Deaf-Lviv Львів ua
950 Софія Демська Female 2003 - Львів ua
964 Богдан Демський Male 1995 Львів ua
Адріана Гользбергер Female 1992 Львів ua
951 Христина Посполітак Female 1990 Городок ua
978 Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
Dima Kuian Male 1993 Новояворівськ ua
952 Василь Ребрик Male 1993 Львів ua
953 Olya Genyk Female 1991 Львів ua
954 Марко Феньо Male 2000 Стрий ua
960 Yuriy Bubenchyk Male 1992 Львів ua
Ivanna Andreitsiv Female 1992 Львів ua
962 Oleg Sylin Male 1992 Ніт Львів ua
Леся Микита Female 1987 Astound Commerce Ужгород ua
955 Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
956 Sashko Swystun Male 1985 echoUA Львів ua
979 Solomiia Skoropad Female 1997 Львів ua
958 Yaroslav Dobosevych Male 1996
Ihor Matveiev Male 1989 Run4u Львів ua
Chenikalo Oleksandr Male 1991 chenikalo.in.ua Львів ua
Khrystyna Volianiuk Female 1993 Немає Львів ua
965 Олександр Кушнір Male 1991 - Львів ua
966 Ольга Качор Female 1990 Львів ua
967 Anastasiya Pankiv Female 1992 Run4U Львів ua
968 Anton Rublev Male 1988 Львів ua
986 Наталія Каїнська Female 1991 Доджі Львів ua
969 Анна Кальнина Female 1994 Львів ua
971 Ira Bokalo Female 1998 - Львів ua
973 Oksana Soltys Female 1986 Новояворівськ ua
975 Sasha Alimov Male 1986 Львів ua
974 Вероніка Вах Female 1995 Львів ua
976 Святослав Стець Male 1985 Львів
Оля Мануилова Female 1987 - Львів ua
992 Зоряна Богдан Female 1980 Malvy Львів ua
980 Дмитро Збир Male 1984 - Городок ua
982 Віктор Давиденко Male 1981 Трилеви Львів ua
983 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua
987 Vyacheslav Pryshljak Male 1989 Squad UA Runners Львів ua
988 Катерина Біла Female 1996 Львів ua
989 Roman Mamchur Male 1987 #sportthepark Львів ua
993 Руслан Гаджиєв Male 1993 Львів ua
990 Stanislav Deviatiarov Male 1988 AbtoRun Львів ua
994 Volodymyr Ploshchanskyi Male 1989 Львів ua
995 Тарас Жеребецький Male 2000 Львів ua
Dima Suhai Male 1996 Львів ua
996 Вадим Михайлюков Male 1973 Аквапарк Пляж Львів ua
997 Вікторія Михайлюкова Female 1981 Аквапарк Пляж Львів ua
998 Катерина Малецька Female 1997 Sporttown Івано-Франківськ ua
999 Павло Марутяк Male 1990 Run4U Львів ua
Анастасія Блащук Female 1994 SC Ultra Львів ua
1002 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB Дрогобич ua
Валентина Кірієнко Female 1999 Червоноград ua
1004 Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
1003 Evgenij Martsiv Male 1983 Без клубу Львів ua
Левко Іванчук Male 1992 ULTRA Львів ua
1005 Yuliya Petrovych Female 1990 Зварйовані туристи Рівне ua
1006 Христина Осипчук Female 1996 Чернівці ua
Sasha Novitskyy Male 1986 Новояворівськ ua
Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Олег Шабля Male 1999 Червоноград ua
1009 Юрій Луцишин Male 1983 Львів ua
1010 Andrew Sermiahin Male 1995 Миколаїв ua
1011 Назар Юристовський Male 1992

5k

Individual race

Price: free

Limit: 150 participants

Participants registered - 44 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
601 Viktoriia Dufynets Female 1986 EduNav Львів ua
603 Ігор Томчишин Male 1991 CrossFit ENERGY Борщів ua
602 Остап Рак Male 1996 Львів ua
Andrii Sitarchuk Male 1974 Товариство Чорного Шоколаду Львів ua
605 Василь Українець Male 1980 Crossfit Energy Борщів ua
604 Юрій Гуцул Male 1979 Crossfit Energy Борщів ua
Оксана Белоусова Female 1972 Фітнес центр Аквапарк Львів ua
606 Андрій Жидачек Male 1986 ГО "Біжимо разом" Пустомити ua
Makar Honchar Male 2010 Saucony running club Київ ua
613 Yana Matveyeva Female 1989 Аквапарк Пляж Львів ua
612 Iryna Ptashkina Female 1996 Львів ua
Olena Tsypyashchuck Female 1985 ГО "Бігова Україна" Львів ua
Kolya Vayda Female 1993 Львів ua
635 Анна Мартем\'янова Female 2001 Львів ua
607 Sofiya Kulkova Female 1991 AbtoRun Львів ua
Орест Стельмащук Male 1966 Union
619 Іван Крисько Male 1993 Го"Плавання і фізична культура"
608 Тетяна Жидачек Female 1990 Львів ua
Olya Tsapiak Female 1994 Львів ua
609 Michael Ehlert Male 1971 BFI Нюрнберг de
610 Tonia Stupar Female 1996 Львів ua
Влодко Бойчук Male 1989 ZernoVita Львів ua
611 Сергій Подумей Male 1993 CrossfitEnergy Борщів ua
Оксана Гонта Female 1982 Збараж ua
Андрій Сівак Male 1990 Збараж ua
Bogdan Dobranskyy Male 1995 Flavio Running Львів ua
643 Володимир Швець Male 1986 Пустомити ua
Андріана Ліхова Female 1992 Львів ua
Oleh Meshcheulov Male 2008 Union Львів ua
614 Олесь Мікула Male 1990 Львів ua
615 Ольга Артим Female 1977 Trinity Львів ua
Тарас Федитник Male 1999 Львів ua
616 Alex Yurov Male 1989 Run4U Львів ua
638 Антон Григор\'єв Male 1995 - Львів ua
621 Yulia Muzhyk Female 1992 Self Defence Львів ua
626 Юля Зінько Female 1991 Львів ua
622 Dima Postoyenko Male 1986 Львів ua
617 Галина Островська Female 1980 Львів ua
633 Андрій Курілець Male 1986 Львів ua
625 Yuriy Musiyovskyy Male 1985 Львів ua
629 Сергій Крючков Male 1985 Львів ua
618 Олег Думанський Male 1985 Львів ua
620 Анна Лиско Female 1989 Self defense Львів ua
623 Галина Брановська Female 1982 Shypshyna runclub Львів ua
624 Михайло Головатюк Male 1986 EduNav Львів ua
627 Петро Лукіянчук Male 1998 Львівспецкомунтранс Львів ua
Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
628 Uliana Holovatiuk Female 1987 EduNav Львів ua
630 Андрій Далівський Male 1987 Львів ua
631 Юля Наванкевич Female 1985
632 Oksana Bulavska Female 1995 Львів ua
634 Марія Хмільовська Female 1996 Львів ua
636 Lina Zdrogova Female 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
637 Марічка Косів Female 1983 Львів ua
642 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
641 Jacob Lynn Male 1986 Нашвілл
640 Snizhana Ivanusa Female 1990 Львів ua
639 Оксана Митюк Female 1998 Чернівці ua
Наталія Ільків Female 1986
644 Тімур Нікулін Male 1986

3k

Individual race

Price: free

Limit: 150 participants

Participants registered - 13 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Катерина Літовінська Female 2001 Дубно ua
301 Максим Демченко Male 2010 Юніон Львів ua
302 Ivanka Uboga Female 1988 Львів ua
303 Khrystyna Savchyn Female 1992 Східниця ua
306 Віталій Крищишин Male 1987 Union Львів ua
304 Danylo Bedrii Male 2006 SKA Львів ua
Віктор Циганков Male 2003 Воловець ua
Олег Рибак Male 2007 СКА Львів ua
Юлія Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Yuliia Kharkhalis Female 1988 Львів ua
Тетяна Жидачек Female 1990 Львів ua
305 Olga Kokhana Female 1979 Юніон Львів ua
Влад Малецький Male 2008 Юніон Львів ua
311 Maryana Kostetska Female 1990 Мостиська ua
307 Valentyn Khoda Male 1986 Львів ua
308 Iryna Dol Female 1996 Union Львів ua
Тарас Федитник Male 1999 Львів ua
309 Yaroslav Horuna Male 1990 UnionRun Львів ua
Микола Колодій Male 1998 Куликів ua
310 Юрій Артим Male 1977 Львів ua
312 Ігор Артим Male 2007 Ocean Monsters Львів ua
Marta Mohytych Female 1985 Run4you Львів ua
313 Taras Voytyk Male 1997 Львів ua

1k

Individual race

Price: free

Limit: 150 participants

Participants registered - 15 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Daniil Zdrogov Male 2009 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1 Myroslav Kokhanyy Male 2013 Юніон Львів ua
2 Вікторія Крищишин Female 2013 Union Львів ua
3 Євген Пугач Male 2010 Львів ua
Катерина Літовінська Female 2001 Дубно ua
Mikhail Gerasimenyuk Male 1987 Шаховий клуб Хмельницький ua
9 Mark Kharkhalis Male 2015 Львів ua
Оксана Собко Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
4 Юля Ваврик Female 2013 Львів ua
5 Маряна Дорош Female 2011 Union Львів ua
Олег Рибак Male 2007 СКА Львів ua
Дмитро Філіппов Male 1966 Львів ua
6 Олег Іванков Male 2012 Union Львів ua
10 Ростислав Новіков Male 1981 JA Run Львів ua
Лук\'ян Дуда Male 2012 Шаблезуб
Кирило Кузьмицький Male 1982 СКА Львів ua
7 Кирилл Кузьмицкий Male 1982 Львів ua
Богдан Марисенко Male 2012 UNION Винники ua
8 Назар Димид Male 1985 Юніон Львів ua
11 Юлія Хархаліс Female 1989 Львів ua
12 Михайло Ганкевич Male 2009 Ocean Monsters Львів ua
13 Квітослава Олинська Female 2010 Львів ua
14 Iryna Kalynych Female 1981 Львів ua
15 Ярема Калинич Male 2013 Львів ua

39 Comments:

  1. Сергій Красько

    Перейменуйте кнопку Подія в FB на сайт події, а подія на FB тут https://www.facebook.com/events/889894054715382/

  2. Сергій Опришко

    Для учасників бойових є якісь пільги при реєстрації чи точніше оплаті на забіги

  3. Оксана Гонта

    Як зарєструвати ще одну людину, крім себе?

    1. Yaroslav Horuna

      Потрібно дану особу спочатку зареєструвати на ресурсі RunStyle, а тоді з її акаунта зареєструватись на забіг)

      1. Nestor Mysko

        Обери дистанцію та зареєструй себе, своїх друзів, та членів сім‘ї. – так у вас написано, а відповідаєте що кожег має сам і зі свого аккаунта((

        1. Yaroslav Horuna

          Бували випадки, коли одна людина реєструвала безмежну кількість людей на забіг, які навіть не знали, що їх реєструють і не знали взагалі про забіг((((
          Тому в системі зробили так, що з одного акаунта одна людина може зареєструватись, бо лоти бронювались “фейковими” учасниками і реальні бажаючі потім не могли зареєструватись(
          Вибачте за незручності!!

  4. Святослав Стець

    Не проходить оплата.. Як оплатити ?

    1. Yaroslav Horuna

      Доброго вечора!
      Скиньте нам фото або скрін про оплату і ми зразу відправимо це в IT відділ і вони прослідкують, щоб вам присвоїлт стартовий номер !
      Вибачте за незручності

      1. Святослав Стець

        При кінцевому натисканні на кнопку “оплатити” нічого не відбувається. Як оплатити?
        вже надцять разів пробую..
        може можна офлайн зарегатися?

        1. Yaroslav Horuna

          Напишіть нам Прізвище і Ім’я, дистанцію і ваш вік. Ми зареєструємо вас офлайн, а оплатите при видачі стартового пакету 4 жовтня

          1. Святослав Стець

            Святослав Стець 10 км

        2. Yaroslav Horuna

          Перевірте обов’язково чи ви заповнили всі пункти при оплаті! !!
          Багато хто не заповнює пункт Нова Пошта, а через це, якщо нажати “Оплата”, нічого не буде відбуватись

    2. Yaroslav Horuna

      Ми вас зареєстрували ОФЛАЙН)
      Можете оплатити при отриманні стартового пакету у стрц СПАРТАК 4 жовтня)

  5. Михайло Задорожний

    При кінцевому натисканні на кнопку “оплатити” нічого не відбувається. Як оплатити?

    1. Yaroslav Horuna

      Вже відправили запит в IT відділ, щоб вирішили це питання !
      Вибачте за незручності !!

  6. Олесь Мікула

    На 5км + футболка пише: “Зареєстровано учасників: 6 /2 (Оплачено – 2)”. Це означає, що місць більше тут немає і потрібно реєструватись на дистанцію 5км без футболки?

    1. Yaroslav Horuna

      Доброго дня!)
      В нас дуже багато людей реєструється офлайн на дистанції з футболками і вчора, щоб всім до забігу встигли виготовити футболки, ми віддали замовлення на виробництво. Тому тепер можна реєструватись лише на дистанції без футболок.

  7. Nestor Mysko

    Де можна переглянути маршрут?

    1. Yaroslav Horuna

      У Фейсбуці на нашій сторінці Union Run

  8. Андрій Лобанов

    доброго дня.
    На жаль не зможу взяти участь в забігу(травма). Хочу переєструвати на іншого учасника. Прошу підказати, як це можна зробити?
    Дякую

    1. Yaroslav Horuna

      Напишіть своє Прізвище і Ім’я і дистанцію, а потім людину, на яку хочете перереєструвати і ми це зробимо вручну !!))

      1. Андрій Лобанов

        Привіт. Мої данні – Лобанов Андрій. Дистанція 10 км. Перереєстрація на Новіков Ростислав, дистанція 1 км.
        Дякую

        1. Yaroslav Horuna

          Зроблено)

  9. Юля Зінько

    При кінцевому натисканні на кнопку “оплатити” нічого не відбувається. Як оплатити?

    1. Yaroslav Horuna

      Доброго дня)
      Практично у всіх випадках таке відбувається, коли незаповнені усі поля. Переважно люди не заповнюють поле про відділення Нової Пошти!
      Його потрібно заповнити, хоча вам нічого не прийде по ній – це просто вимога цього сайту

  10. Віктор Циганков

    Чи можна буде оплатити стартовий внесок в день видачі стартових пакетів?

    1. Yaroslav Horuna

      Доброго дня)
      Можна)

  11. Roman Mamchur

    Де забрати стартовий пакет?

    1. Yaroslav Horuna

      4 жовтня в п’ятницю в стрц Спартак на 2 поверсі з 12 до 22)))

  12. Антон Григор'єв

    Добрий день! Я оплатив стартовий внесок за дистанцію 5 км в субботу 28-го вересня. Сьогодні середа 2 жовтня – на вашому сайті показує, що я тільки зареєструвався, але нічого не оплачував і відповідно стартовий номер мені не присвоєно. Підкажіть будь ласка в чому проблема?

    1. Yaroslav Horuna

      Доброго дня!
      В п’ятницю і в суботу були технічні проблеми із сайтом, які відділ IT вже вирішив.
      Скиньте, будь ласка скрін про оплату і ми вручну введемо і присвоїмо вам номер .
      Вибачте за незручності!!!

      1. Yaroslav Horuna

        Скрін можете скинути на нашу сторінку у ФБ Union Run

  13. Ігор Куренков

    Не знаходжу регламента… В якій послідовності по часу стартують всі етапи? Чи є карта траси та її опис? Якій перепад висот?

    1. Yaroslav Horuna

      Регламент і карти маршрутів є на нашій сторінці у фейсбуці Union Run !
      5 жовтня
      Парк-музей Шевченківський Гай
      12:00 – відкриття стартового містечка
      13:00-13:15 – розминка на дистанції 5/10 км
      13:20 – старт 5/10 км
      14:45-15:00 – розминка на дистанцію 3 км
      15:00 – старт 3 км
      15:30-15:45 – розминка на дистанцію 1 км
      15:45 – старт 1 км з Костюмованими Бігунами
      16:30 – НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
      17:00-21:00 – насолоджуйтесь прогулянкою неймовірним парк-музеєм Шевченківський Гай !)

  14. Evgenij Martsiv

    Як працюватиме видача стартових пакетів? До котрої години? Чи можна буде забрати стартовий пакет безпосередньо в день старту? Дякую

    1. Yaroslav Horuna

      Доброго вечора, стартовий пакет потрібно забрати 4 жовтня в стрц Спартак на 2 поверсі біля Multiplex з 12:00 до 22:00. Потрібно пред’явити любий документ, який підтверджує вашу особу.

      1. Evgenij Martsiv

        Під час регістрації потрібно було вводити дані для Нової Пошти, інакше не була активна кнопка “сплатити”. Пакет може прийти по новій пошті чи все ж таки потрібно їхати за ним в Спартак?

        1. Yaroslav Horuna

          Це просто вимоги сайту, а пакет забрати потрібно лише в стрц Спартак)

  15. Ніколь Бегень

    А дитячі забіги будуть?

Leave a comment