«Сильні духом 2021»

25 July 2021 Running / Рівне / Rivne Running Club

21 km 10 km 5 км 2,5 км (для дітей до 13 років)

Захід проводиться у неділю, 25.07.2021 р. в м. Рівне, Гідропарк (старт біля озера «Яйце»).

До участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 30 осіб на дистанцію 2,5 км (діти до 13 років), 100 осіб на дистанцію 5 км, 100 осіб на дистанцію 10 км та 70 осіб на півмарафон (21,097.5 км)
Учасники забігу на 21,1 км, при отриманні стартового пакету, повинні надати медичну довідку (видану не раніше, аніж 6 місяців до дати забігу) або страховий поліс.

Участь у забігові безкоштовна!

Вікові групи:
-дистанція 2,5 км: діти до 13 років;
-дистанція 5 км, 10 км, та півмарафон (допуск лише з медичною довідкою):
юн., дівч.: до18р.; чол., жін.: 19-29р.; 30-39 р.; 40-49р.; 50- 59 р.; 60+.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

24.07.2021
16.00 – 20.00 – видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу (у приміщенні кав’ярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м.Рівне, вул. В.Чорновола, 1);

25.07.2021
06.00 – 07.45 – реєстрація учасників забігу (за наявності стартових пакетів), видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;
07.00 – 11.30 – робота намету для зберігання речей;
07.45 – 07.55 – масова розминка учасників забігу;
08.00 – старт забігів на дистанції 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км);
11.00 – відкриття руху транспорту на трасі забігу;
11.20 – нагородження наймолодшого та найстаршого учасників забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (бігуни з інвалідністю);
11.30 – нагородження переможців та призерів у вікових категоріях на дистанціях 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км).

Переможці та призери Заходу в кожній віковій групі та на кожній дистанції серед чоловіків, жінок та дітей нагороджуються медалями за 1, 2, 3 місця.
Медалями також нагороджуються 3 учасники з інвалідністю (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Спеціальними призами нагороджуються найстарший та наймолодший учасник забігу (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

21 km

21 km

Individual race

Date: 25 July 2021

Start time: at 08:00

Price: free

Limit: 70 participants

Захід проводиться у неділю, 25.07.2021 р. в м. Рівне, Гідропарк (старт біля озера «Яйце»).
До участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 30 осіб на дистанцію 2,5 км (діти до 13 років), 100 осіб на дистанцію 5 км, 100 осіб на дистанцію 10 км та 70 осіб на півмарафон (21,097.5 км)
Учасники забігу на 21,1 км, при отриманні стартового пакету, повинні надати медичну довідку (видану не раніше, аніж 6 місяців до дати забігу) або страховий поліс.
Участь у забігові безкоштовна!

Вікові групи:
-дистанція 2,5 км: діти до 13 років;
-дистанція 5 км, 10 км, та півмарафон (допуск лише з медичною довідкою):
юн., дівч.: до18р.; чол., жін.: 19-29р.; 30-39 р.; 40-49р.; 50- 59 р.; 60+.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

24.07.2021
16.00 – 20.00 – видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу (у приміщенні кав’ярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м.Рівне, вул. В.Чорновола, 1);

25.07.2021
06.00 – 07.45 – реєстрація учасників забігу (за наявності стартових пакетів), видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;
07.00 – 11.30 – робота намету для зберігання речей;
07.45 – 07.55 – масова розминка учасників забігу;
08.00 – старт забігів на дистанції 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км);
11.00 – відкриття руху транспорту на трасі забігу;
11.20 – нагородження наймолодшого та найстаршого учасників забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (бігуни з інвалідністю);
11.30 – нагородження переможців та призерів у вікових категоріях на дистанціях 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км).

Переможці та призери Заходу в кожній віковій групі та на кожній дистанції серед чоловіків, жінок та дітей нагороджуються медалями за 1, 2, 3 місця.
Медалями також нагороджуються 3 учасники з інвалідністю (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Спеціальними призами нагороджуються найстарший та наймолодший учасник забігу (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Participants registered - 51 out of maximum of 70

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
231 Сергій Проневич Male 1989 Rivne Running Club Рівне ua
232 Андрій Ковальчук Male 1979 Rivne Running Club Рівне ua
233 Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
234 Дмитро Василевич Male 1985 Дубно ua
235 Іванна Дячук Female 1993 Рівне ua
236 Микола Трач Male 1988 Праджат Рівне ua
237 Yuri Mysak Male 1984 Індивідуально Косів ua
238 Amer Abdullah Male 1978 Праджат Рівне ua
239 Sashko Smollik Male 1985 Рівне ua
240 Назар Самолюк Male 2001 Triathlon Academy Рівне ua
241 Микола Богданeць Male 1983
242 Жинський Микола Male 1997 Titan Club Rivne Рівне ua
243 Роман Конощук Male 1990 Titan Club Rivne Рівне ua
244 Сергій Манько Male 1984 Titan Club Rivne Рівне ua
245 Володимир Крисько Male 1989 Броди ua
246 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
247 Alexey Kostyk Male 1992 Titan Club Rivne Рівне ua
248 Андрій Киселюк Male 1984 Рівне ua
249 Дмитро Малежик Male 1985 RC Scientist Київ ua
250 Сергій Везденецький Male 1998 Хмельницький ua
251 Віталій Ткачук Male 1994
252 Сергій Лозінський Male 1989 Рівне ua
253 Богдан Правосуд Male 1987 Рівне ua
254 Діма Бражник Male 1981 Рівне ua
255 Володимир Лук\'янчук Male 1976 Gutsul running club Броди ua
256 Sergii Misko Male 1983 ZBrod Броди ua
257 Дмитро Карташов Male 1992 Sparta Рівне ua
258 Богдан Хрусь Male 1994 Здолбунів ua
259 Іванна Єрмійчук Female 1993 Рівне ua
260 Лариса Стрільчук Female 1985 - Рівне ua
261 Андрій Никитюк Male 1990 Вараш ua
262 Наталія Кирильчук Female 1990 Фітнес порт
263 Юра Консевич Male 1995 Гуцалюк ТEAMi
264 Denys Bohdan Male 1994 Упп в Рівненській області Дубровиця ua
265 Pavlo Bunechko Male 1990 ecozarichne Сарни ua
266 Галина Новікова Female 1986 Рівне ua
267 Serhii Lalak Male 1996 Rivne run club Рівне ua
268 Роман Нагорний Male 1992
269 Тарас Ступак Male 1992 Здолбунів ua
270 Сергій Канінський Male 2000 Deaf Running Club Lviv Львів ua
271 Dmytro Mikhieiev Male 1980 Київ ua
272 Даніїл Ошурко Male 2002 Вараш ua
273 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
274 Svitlana Stanko Female 1976 Rivne running club Рівне ua
275 Дмитро Вєтров Male 1982 Sri Chinmoy Marathon Team Рівне ua
276 Віталій Голубцов Male 1975 Titan Club Rivne Рівне ua
277 Глєб Ніконюк Male 1999 Titan Club Rivne Рівне ua
278 Олександр Шевчук Male 1985 Titan Club Rivne Рівне ua
279 Сергей Марьянов Male 1992 Луцьк ua
280 Руслан Никонюк Male 1970 Накат Рівне ua
281 Андрій Кудак Male 1992 Рівне ua

10 km

10 km

Individual race

Date: 25 July 2021

Start time: at 08:00

Price: free

Limit: 100 participants

Захід проводиться у неділю, 25.07.2021 р. в м. Рівне, Гідропарк (старт біля озера «Яйце»).
До участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 30 осіб на дистанцію 2,5 км (діти до 13 років), 100 осіб на дистанцію 5 км, 100 осіб на дистанцію 10 км та 70 осіб на півмарафон (21,097.5 км)
Учасники забігу на 21,1 км, при отриманні стартового пакету, повинні надати медичну довідку (видану не раніше, аніж 6 місяців до дати забігу) або страховий поліс.
Участь у забігові безкоштовна!

Вікові групи:
-дистанція 2,5 км: діти до 13 років;
-дистанція 5 км, 10 км, та півмарафон (допуск лише з медичною довідкою):
юн., дівч.: до18р.; чол., жін.: 19-29р.; 30-39 р.; 40-49р.; 50- 59 р.; 60+.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

24.07.2021
16.00 – 20.00 – видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу (у приміщенні кав’ярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м.Рівне, вул. В.Чорновола, 1);

25.07.2021
06.00 – 07.45 – реєстрація учасників забігу (за наявності стартових пакетів), видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;
07.00 – 11.30 – робота намету для зберігання речей;
07.45 – 07.55 – масова розминка учасників забігу;
08.00 – старт забігів на дистанції 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км);
11.00 – відкриття руху транспорту на трасі забігу;
11.20 – нагородження наймолодшого та найстаршого учасників забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (бігуни з інвалідністю);
11.30 – нагородження переможців та призерів у вікових категоріях на дистанціях 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км).

Переможці та призери Заходу в кожній віковій групі та на кожній дистанції серед чоловіків, жінок та дітей нагороджуються медалями за 1, 2, 3 місця.
Медалями також нагороджуються 3 учасники з інвалідністю (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Спеціальними призами нагороджуються найстарший та наймолодший учасник забігу (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Participants registered - 78 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
131 Станіслав Шипіль Male 1986 Рівне ua
132 Олександр Малонос Male 1988 в/ч А1666 Львів ua
133 Назар Васильчук Male 1992 Рівне ua
134 Karina Shemosyuk Female 1989 Рівне ua
135 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
136 Oleksiy Shostak Male 1983 Rivne running club Ашдод il
137 Олександр Бонацький Male 1996
138 Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
139 Кутра Ірина Female 1979 RRC Рівне ua
140 Сергій Поліщук Male 1973 Rivne Running Club Рівне ua
141 Віта Мельничук Female 1990 Дубно ua
142 Roman Dushko Male 1995 Рівне ua
143 Олена Гуцало Female 1978 Energoatom Masters Вараш ua
144 Сергій Церольчук Male 1969 Дубно ua
145 Валентина Позняк Female 1989 Salomon Running Club Ukraine Рівне ua
146 Лілія Боць Female 1992 Rivne Running Club Гоща ua
147 Іван Зозюк Male 1979 RRC Рівне ua
148 Петро Андрійчук Male 1993 Квасилів ua
149 Andru Maslenchuk Male 1979 RRC Рівне ua
150 Андрій Жарський Male 1984 Rivne Running Club Рівне ua
151 Павло Дятлик Male 1990 Рівне ua
152 Садон Дятлик Male 2000 Порозове ua
153 Віталік Бричук Male 2000 Колоденка ua
154 OLEKSANDR RUDYK Male 1981 40+ Рівне ua
155 Павло Бас Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
156 Сергій Левчик Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
157 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
158 Ivanka Matviychuk Female 1993 Немає клубу Рівне ua
159 Влас Войтишин Male 2002 Рівне ua
160 Роман Бурачинський Male 2003 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
161 Сергій Микитюк Male 1986 Острог ua
162 Юлія Волошинська Female 1988 ZBrod Броди ua
163 Леонид Мелещук Male 1994 Рівне ua
164 Андрій Ружицький Male 1987 Богдашів ua
165 Володимир Одійчук Male 1957
166 Denis Portnoy Male 1983 Рівне ua
167 Іван Янцевич Male 1983 Березне ua
168 Юрій Клекотка Male 1989 Rivne Running Club Рівне ua
169 Кривцов Олександр Male 1959 Рівненський клуб бігу Рівне ua
170 Віталій Небожинський Male 1985 ВІДКО Дубно ua
171 Дімка Стрільчук Male 1986 СК Еверест Рівне ua
172 Роман Васьковець Male 1986 Lonely Peak Рівне ua
173 Oleksiy Cherkashyn Male 1988
174 Олександр Пивоварчук Male 1971 Рівне ua
175 Олександр Багній Male 1993 Rivne Running Club Рівне ua
176 Оля Бобрик Female 2000 Рівне ua
177 Максим Прищепа Male 1999 Немає( Рівне ua
178 Олександр Кустовський Male 1996 Немає( Рівне ua
179 Андрій Гриценко Male 1994 Salomon RC Скрипки ua
180 Дар\'я Дячук Female 1985 Bobiki Team Рівне ua
181 Ira Grigorenko Female 1985 Rivne running club Рівне ua
182 Степан Білець Male 1999 Deaf Running Club Lviv Львів ua
183 Михайло Кулявець Male 2002 Deaf Running Club Lviv Львів ua
184 Олександр Прищ Male 1986 Рівне ua
185 Саша Остапів Male 1985 Сарни ua
186 Володимир Крук Male 1995 Луцьк ua
187 Богдан Будяковський Male 1996 немає Рівне ua
188 Юрій Командік Male 1995 Рівне ua
189 Тарас Щербатюк Male 1981 Луцьк ua
190 Жанна Бадаліс Female 1974 Дубно ua
191 Петро Климчик Male 1971 DI@NA
192 Віталій Мельничук Male 1992
193 Владислав Харечко Male 1998 ТУ ССО у Рівненській області Рівне ua
194 Ольга Крилевська Female 1977 Фітнес Порт Рівне ua
195 Оля Куденчук Female 1995 Луцьк ua
196 Ярослав Лісовик Male 1988 Одинак Ізяслав ua
197 Петро Бортнік Male 1947 Сарни ua
198 Віталій Петришин Male 1996 SK Luchesk Луцьк ua
199 Юлія Руднік-Гриньків Female 1989 РАЕС team Вараш ua
200 Андрій Гриньків Male 1984 Вараш ua
201 Віктор Матвієвський Male 1985 Рівне ua
202 Stepan Yurtsun Male 1991 Sparta Ultra Team Дитиничі ua
203 Кароліна Косюга Female 1998 Rivne run Рівне ua
204 Vitaliy Bilous Male 1976 Рівне ua
205 Светлана Кучерук Female 1956 Сильные духом Рівне ua
206 Vyacheslav Panasyuk Male 1974 Running Club Poltava Рівне ua
207 Анна Білаш Female 1992 Рівне ua
208 Andriy Pasichnyk Male 1992

5 км

5 km

Individual race

Date: 25 July 2021

Start time: at 08:00

Price: free

Limit: 100 participants

Захід проводиться у неділю, 25.07.2021 р. в м. Рівне, Гідропарк (старт біля озера «Яйце»).
До участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 30 осіб на дистанцію 2,5 км (діти до 13 років), 100 осіб на дистанцію 5 км, 100 осіб на дистанцію 10 км та 70 осіб на півмарафон (21,097.5 км)
Учасники забігу на 21,1 км, при отриманні стартового пакету, повинні надати медичну довідку (видану не раніше, аніж 6 місяців до дати забігу) або страховий поліс.
Участь у забігові безкоштовна!

Вікові групи:
-дистанція 2,5 км: діти до 13 років;
-дистанція 5 км, 10 км, та півмарафон (допуск лише з медичною довідкою):
юн., дівч.: до18р.; чол., жін.: 19-29р.; 30-39 р.; 40-49р.; 50- 59 р.; 60+.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

24.07.2021
16.00 – 20.00 – видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу (у приміщенні кав’ярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м.Рівне, вул. В.Чорновола, 1);

25.07.2021
06.00 – 07.45 – реєстрація учасників забігу (за наявності стартових пакетів), видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;
07.00 – 11.30 – робота намету для зберігання речей;
07.45 – 07.55 – масова розминка учасників забігу;
08.00 – старт забігів на дистанції 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км);
11.00 – відкриття руху транспорту на трасі забігу;
11.20 – нагородження наймолодшого та найстаршого учасників забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (бігуни з інвалідністю);
11.30 – нагородження переможців та призерів у вікових категоріях на дистанціях 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км).

Переможці та призери Заходу в кожній віковій групі та на кожній дистанції серед чоловіків, жінок та дітей нагороджуються медалями за 1, 2, 3 місця.
Медалями також нагороджуються 3 учасники з інвалідністю (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Спеціальними призами нагороджуються найстарший та наймолодший учасник забігу (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Participants registered - 96 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
31 Olha Kovalevska Female 1993 Вараш ua
32 Катерина Літовінська Female 2001 Дубно ua
33 Роман Бурачинський Male 2003 Triathlon Academy Рівне ua
34 Владислав Бондарчук Male 2004 Рівне ua
35 Юрій Чебручан Male 1992 Рівне ua
36 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС
37 Lena Blyshchyk Female 1990 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
38 Ігор Овсійчук Male 1986 Rivne Running Club Рівне ua
39 Анна Антонюк Female 1999 Рівне ua
40 Артем Алексєєв Male 1991 Лікарняні Клоуни Червоні Носи Рівне ua
41 Анастасія Максимюк Female 1990 Рівне ua
42 Наталка Юпаткіна Female 1975 Рівне ua
43 Анатолій Ошурко Male 1986 Зарічне ua
44 Валерій Цибульський Male 1950 Рівне ua
45 Людмила Павлушенко Female 1993 Рівне ua
46 Руслан Романюк Male 1990 Славута ua
47 Вадим Городнюк Male 1990 Рівне ua
48 Ольга Зимоглядова Female 1987 Rivne running club Рівне ua
49 Святослав Клічук Male 1980 Трудові резерви Рівне ua
50 Наталія Лушнікова Female 1978 Рівне ua
51 Дмитро Ковальчук Male 2000 Triathlon Academy Рівне ua
52 Наталiя Войтишин Female 1986 Rivneraning Рівне ua
53 Емма Войтишин Female 2020 Рівне ua
54 Марія Жолобко Female 1981 Рівне раннинг клаб Рівне ua
55 Андрій Приходько Male 1986 Rivne running club Рівне ua
56 Назар Вежичанін Male 1998 Rokytne Runners Рокитне ua
57 Zoia Tsaruk Female 1985 Суренж Рівне ua
58 Андрій Василюк Male 1984
59 Роман Денисюк Male 1983 Рівне ua
60 Serhiy Tatarenko Male 1977 UA:Рівне Рівне ua
61 Анастасія Левчик Female 1998 Інваспорт Рівне ua
62 Юля Мухаровська Female 1986 Рівне ua
63 Олексій Камишанський Male 1980 Рівне ua
64 Олена Підгородецька Female 1992 Rivne Running Club Рівне ua
65 Сергій Гуцало Male 1978 Energoatom Masters Вараш ua
66 Олена Хлиновська Female 1983 Rivne Running Club
67 Олеся Шарманська Female 1987 Rivne Running Club
68 Тарас Полюлюк Male 2005 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
69 Аліна Серветник Female 1986 Rivne Running Club Рівне ua
70 Irina Kudkudak Female 1985 Рівне ua
71 Yulya Petrenko Female 1986 - Рівне ua
72 Роман Пелех Male 1973 Рівне ua
73 Олена Підгорна Female 1980 Рівне ua
74 Анастасія Сліпченко Female 1990 RivneRunnigClub Рівне ua
75 Наталія Харечко Female 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
76 Анатолій Харечко Male 1971 Amber Tri Sports Вараш ua
77 Станіслав Харечко Male 1996 Amber Tri Sports Вараш ua
78 Олександр Симончук Male 1990 Тернопіль ua
79 Оксана Дячук Female 1986 RivneRunningClub Рівне ua
80 Олег Дячук Male 1984 Rivne Running Club Рівне ua
81 Людмила Шевчук Female 1982 Рівне ua
82 Ivanka Matviychuk Female 1993 Немає клубу Рівне ua
83 Роман Гаврон Male 1993 Рівне ua
84 Julia Br?netta Female 1988 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
85 Володимир Жилко Male 1993 Рівне ua
86 Андрій Шокот Male 1995 Сарни ua
87 Viktoriia Borsuk Female 1994 Rivne Running Club Рівне ua
88 Ваня Колінько Male 1989 Рівне ua
89 Богдан Ковальов Male 2002 Гоща ua
90 Віталій Ледахівський Male 2005 Броди ua
91 Олександр Помаранський Male 1980 Агрохимпак Рівне ua
92 Роман Вербицький Male 1979 Спектрум Рівне ua
93 Віктор Громнюк Male 1967 Клевань ua
94 Антон Гарбар Male 2001 Klevan Runners Клевань ua
95 Александра Герасимчук Female 1987 Рівне ua
96 Наталія Щербатюк Female 1982 Луцьк ua
97 Maksym Slipchenko Male 1983 RivneRunningClub Рівне ua
98 Іванка Михаревич Female 1999 Сарни ua
99 Андрій Кузьмінчук Male 1982 Rivne Runing Club
100 Олександр Фінюк Male 1984 Рівне ua
101 Володимир Гонцов Male 1981 Суренж Кунин ua
102 Віталій Юдкін Male 1980 Рівне ua
103 Виталий Ревера Male 1984 Немає
104 Артем Поддубняк Male 1992 Басів Кут
105 Ірина Лисюк Female 1987 RivneRunningClub
106 Алла Юхневич Female 1992 Rivne Running Club Рівне ua
107 Олег Панасюк Male 1969 Тонус Здолбунів ua
108 Даша Шевчук Female 2002 Triathlon academy rv Рівне ua
109 Леонід Тутука Male 1953 Сарни ua
110 Дмитро Ткачук Male 1988 Rivne Running Club Рівне ua
111 Виктория Євтушок Євтушок Female 1987 Рівне ua
112 Вадим Михалюк Male 1993 Titan Club Rivne Рівне ua
113 Корева Олександра Female 2003 Інваспорт Рівне ua
114 Анна Крупич Female 1995 інваспорт Рівне ua
115 Андрій Цимбалюк Male 1999 ТУССО у Рівненській області Рівне ua
116 Тетяна Панасюк Female 1972 Running Club Poltava Рівне ua
117 Олександр Заборський Male 1979 Рівне ua
118 Олександр Чижаківський Male 1990 Рівне ua
119 Кочерова Ирина Female 1985 Рівне ua
120 Христина Озарко Female 1997 Львів ua
121 Юлія Щербяк Female 1978 Рівненський клуб бігу Рівне ua
122 Ігор Мінькевич Male 1991 Rivne Running Club Рівне ua
123 Орися Килюх Female 1994 Рівне ua
124 Людмила Василенко Female 1978 Rivne running club Рівне ua
125 Сергій Остапчук Male 1960 Рівне ua
126 Сергій Черненков Male 1979 Бк 'Рівне'

2,5 км (для дітей до 13 років)

2,5 км. km

Individual race

Date: 25 July 2021

Start time: at 08:00

Price: free

Limit: 30 participants

Захід проводиться у неділю, 25.07.2021 р. в м. Рівне, Гідропарк (старт біля озера «Яйце»).
До участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 30 осіб на дистанцію 2,5 км (діти до 13 років), 100 осіб на дистанцію 5 км, 100 осіб на дистанцію 10 км та 70 осіб на півмарафон (21,097.5 км)
Учасники забігу на 21,1 км, при отриманні стартового пакету, повинні надати медичну довідку (видану не раніше, аніж 6 місяців до дати забігу) або страховий поліс.
Участь у забігові безкоштовна!

Вікові групи:
-дистанція 2,5 км: діти до 13 років;
-дистанція 5 км, 10 км, та півмарафон (допуск лише з медичною довідкою):
юн., дівч.: до18р.; чол., жін.: 19-29р.; 30-39 р.; 40-49р.; 50- 59 р.; 60+.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

24.07.2021
16.00 – 20.00 – видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу (у приміщенні кав’ярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м.Рівне, вул. В.Чорновола, 1);

25.07.2021
06.00 – 07.45 – реєстрація учасників забігу (за наявності стартових пакетів), видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;
07.00 – 11.30 – робота намету для зберігання речей;
07.45 – 07.55 – масова розминка учасників забігу;
08.00 – старт забігів на дистанції 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км);
11.00 – відкриття руху транспорту на трасі забігу;
11.20 – нагородження наймолодшого та найстаршого учасників забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (бігуни з інвалідністю);
11.30 – нагородження переможців та призерів у вікових категоріях на дистанціях 2,5 км (діти до 13 років), 5 км, 10 км, півмарафон (21,097.5 км).

Переможці та призери Заходу в кожній віковій групі та на кожній дистанції серед чоловіків, жінок та дітей нагороджуються медалями за 1, 2, 3 місця.
Медалями також нагороджуються 3 учасники з інвалідністю (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Спеціальними призами нагороджуються найстарший та наймолодший учасник забігу (серед учасників на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафон).

Participants registered - 19 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Вікторія Гуменюк Female 2014 РАЕС
2 Артем Ричков Male 2010 Рівне ua
3 Кіра Войтишин Female 2013 Rivneraning Рівне ua
4 Олександр Позняк Male 2012 Рівне ua
5 Єгор Зозюк Male 2010 RRC Рівне ua
6 Volodymyr Tsaruk Male 2009 Рівне ua
7 Лукян Гуцало Male 2009 Вараш ua
8 Олег Харечко Male 2010 Amber Tri Sports Вараш ua
9 Вікторія Товарницька Female 2012 Львів Львів ua
10 Артем Бабюк Male 2010 Рівне ua
11 Каріна Кирильчук Female 2009 Академія спорту "Стандарт" Україна ua
12 Христина Кирильчук Female 2009 ЗОШ N20 Україна ua
13 Макс Слива Male 2009 Немає Рівне ua
14 Матвій Шевчук Male 2009 Triathlon academy rv Рівне ua
15 Макар Шевчук Male 2015 Рівне ua
16 Лев Подліняєв Male 2011 Рівне ua
17 Владислав Волчко Male 2008 Volchko family Вараш ua
18 Дарій Ревера Male 2013 Немає
19 Анатолій Черненков Male 2011 Осдюсшор (плавання)

14 Comments:

  1. Олег Панасюк

    добрий день. скажіть як доїхати до місця старту? озеро яйце то де?

    1. Сергій Ющишин

      Доброго дня. Ваш орієнтир – Гідропарк м.Рівне, більш точніше – це магазин Озерянка, яка розташовується на вул. Севастопольська. Неподалік буде озеро Яйце, які ви маєте бачити з вулиці Севастопольської або просто запитаєте у перехожих. Автомобіль можна залишити на стоянці поблизу магазина Озерянка.

  2. Анастасія Максимюк

    Медичну довідку мати обов’язково?

    1. Сергій Ющишин

      Медична довідка обовязкова для дистанції 21,1 км. Для дистанцій 5 км, 10 км або 2,5 (діти до 13 років) – не потрібно, при умові, що учасник себе добре почувається.

      1. Pavlo Bunechko

        А якщо є страховий поліс то довідка всеодно потрібна?

        1. Сергій Ющишин

          Якщо у вас страховий поліс на заняття видом спорту “легка атлетика” – допустимо. Якщо якийсь інший – ні. Ми хочемо, щоб всі точно знали, що вони здорові і добре себе почувають.

  3. Олександр Симончук

    №78 видаліть мене будь ласка бо не зможу добратись із Тернополя(

    1. Сергій Ющишин

      Ми не можемо видалити. Лише в день старту зможемо віддати ваш номер, якщо буде більше бажаючих, аніж місць.

  4. Вікторія Товарницька

    Доброго дня. А чи хлопчиків і дівчаток нагороджуватимуть окремо чи разом?

    1. Сергій Ющишин

      Окремо.

  5. Vitaliy Bilous

    Чи всім зареєстрованим вистачить стартових пакетів?

    Якщо 100 осіб на дистанцію 10 км…..

    1. Сергій Ющишин

      Якщо ви зареєструєтеся онлайн на цьому сайті на 10 км – то присвоєний вам номер вже за вами. Більше 100 чолвік на 10 км не зареєструють.

  6. Віктор Громнюк

    Чи можна в наметі для зберігання речей залишити велосипед?

    1. Сергій Ющишин

      В наметі ні. Біля намету так + привязати до намету.

Leave a comment