Svitiaz Olympic Triathlon 2024 – RunStyle

Svitiaz Olympic Triathlon 2024

16 June 2024 Triathlon / Світязь / ГО Федерація триатлону міста Ковеля

Олімпійська дистанція Олімпійська естафета Дитячий акватлон Заплив - Світязька хвиля

Запрошуємо Вас прийняти участь на найбільш швидкісній та екологічній трасі з триатлону в Україні!

Кришталево прозора вода, хвойні ліси та мінімальний набір висоти на трасі — все, що потрібно для встановлення та покращення своїх особистих рекордів.

Вже вдруге на Волині, на мальовничому озері Світязь, відбудуться змагання з триатлону на олімпійській дистанції:

- 1500 м плавання;

- 40 км велогонка;

- 10 км біговий етап.

У цьому році окрім індивідуальної гонки учасники зможуть прийняти участь у олімпійській естафеті та запливі на 1500 м - Світязька хвиля.

Не забули ми і про наших юних триатлетів – після фінішу останнього учасника дорослої гонки буде проведено дитячий акватлон (деталі згодом).

Цього року, як і минулого, захід носитиме благодійний характер – частина коштів буде передана на потреби ЗСУ.

Ліміти учасників:

індивідуальна участь: 80;

естафета: 15 команд;

заплив: 50 учасників.

Вартість:

Олімпійка - 3000 грн перших 40 слотів, 3500 грн. - з 41 по 80.

Естафета - 4500 грн.

Заплив - 800 грн. перші 40 слотів, 1000 грн. - з 41 по 80.

Дитячий акватлон - 200 грн.

Більше деталей згодом. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Будемо раді бачити вас на нашому заході! Разом до перемоги!

Олімпійська дистанція

1.5 км - плавальний етап km 40 км - велоетап km 10 км - біговий етап km

Individual race

Date: 16 June 2024

Start time: at 10:00

Price: 3500 UAH

Limit: 80 participants

Триатлон Олімпійська дистанція.

Нагородження абсолют та вікові категорії.

Participants registered - 50 out of maximum of 80

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Вова Ризак Male 1995 Подільські ВОВКИ Хмельницький ua
2 Дмитро Хлопіцький Male 1988 LeopardAss Київ ua
13 Майя Ву Female 1999 Trifecta
15 Олександр Блохін Male 1980 Київ ua
16 Костянтин Кравченко Male 1976 Project 13 Одеса ua
17 Дмитро Резніков Male 1987 Project_13 Одеса ua
20 Сергей Анцупов Male 1976 Aerostar-Team One Київ ua
21 Денис Дзядух Male 1987 AEROSTAR TEAM ONE Київ ua
22 Максим Москаленко Male 1976 AeroStar-TeamOne Київ ua
24 Михайло Яницький Male 1999 Подільскі Вовки Хмельницький ua
Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
25 Константин Поддубный Male 1987 AeroStar-TeamOne Київ ua
45 Андрій Кучинський Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Сергій Марчук Male 1984 Луцьк ua
3 Анна Щавінська Female 2002 Вараш ua
4 Антон Гуцало Male 2002 РАЕС team Вараш ua
10 Олена Гуцало Female 1978 РАЕС Вараш ua
5 Володимир Крепосняк Male 1980 AeroStar-TeamOne Київ ua
47 Сидорчук Ольга Female 1990 Федерація триатлону міста Ковель Ковель ua
6 Олександр Осипчук Male 1985 Aerostar-TeamOne Київ ua
7 Kateryna Mohylnytska Female 1984 Rabbit Sport Club Київ ua
8 Лілія Кметь Female 1992 Луцьк ua
9 Roman Sorokin Male 1978 P13 Одеса ua
11 Сергій Гуцало Male 1978 РАЕС Вараш ua
12 Микола Бочаров Male Bila Tserkva marathon Біла Церква ua
14 Віталій Офат Male Team404
28 Вадим Шманов Male 1975 Одеса ua
18 Дмитро Диченко Male 2006 AeroStar-TeamOne Гатне ua
19 Олександр Диченко Male 1980 Aerostar-TeamOne
23 Євгенія Ідоятова Female 1983 Happy Tri Friends Київ ua
32 Андрій Куцко Male 1982 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
26 Anton Yemets Male 1985 Ruh Київ ua
27 Віталій Петрусенко Male 1964 Київ ua
29 Anton Iurkovskyi Male 1976 AeroStar TeamOne Київ ua
30 Галина Щудляк Female 1982 Подільські вовки Харків ua
31 Артем Тищук Male 1987 Amber Tri Sports Володимирець ua
33 Віктор Лазанюк Male 1985 ЗСУ Одеса ua
34 Valerii Makaikin Male 1973 SHYPSHYNA TRI TEAM Львів ua
37 Ігор Широкий Male 1990 Aerostar-TeamOne Київ ua
38 Олександр Лавренюк Male 1976 Amber Tri Sports Вараш ua
35 Максим Купицький Male 2003 Панчер Ковель ua
36 Максим Чубик Male 1979 Rivne Running Club Рівне ua
41 Валентин Черняк Male 1979 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
39 Oleksandr Liatsevych Male 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
40 Олександр Шура Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Денис Дубінко Male 1993 Федерація триатлону Волинської області Ковель ua
42 Сергій Войцеховський Male 1982 Київ ua
43 Сергій Костюк Male 1971 AeroStar-TeamOne Київ ua
44 Дмитро Товстоляк Male 1989 Rabbit Київ ua
46 Денис Фоменко Male 1989 Млинів ua
Олександр Фінюк Male 1984 Run to Jesus Луцьк ua
48 Станіслав Дем\'янюк Male 1997 Happy Tri Friends Київ ua
Андрій Стецюк Male 1995 Team 404 Вінниця ua
49 Ян Дзеркалій Male 1996 GOrynych Мукачево ua
Олександр Павлюк Male 1996 Team 404 Буштино ua
50 Варужан Казарян Male 1983 Львів ua
Віктор Грушецький Male 1981 Велогони Волині Луцьк ua

Олімпійська естафета

1.5 km 40 km 10 km

Relay race

Number of participants in a team: 3

Stage 1 : 1.5 km


Stage 2 : 40 km


Stage 3 : 10 km



Date: 16 June 2024

Start time: at 10:00

Price: 4500 UAH

Limit: 15 teams

Естафета.

Нагородження абсолют.

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
Холод голод та Вода !!! Джерело Боксу Харків ua

Дитячий акватлон

0.1 km 0.5 km

Individual race

Date: 16 June 2024

Start time: at 15:00

Price: 200 UAH

Limit: 40 participants

Дитячий акватлон.

Нагородження вікові категорії.

No one has registered yet Be first!

Заплив - Світязька хвиля

1.5 km

Individual race

Date: 15 June 2024

Start time: at 12:00

Price: 800 UAH

Limit: 60 participants

Заплив на 1500 м.

Нагородження вікові категорії.

Participants registered - 2 out of maximum of 60

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Сергій Панасюк Male 1977 Спортивний клуб Ковель Ковель ua
301 Іван Бунєєв Male 1983 KiT Харків ua
302 Ольга Куклінова Female 1986 Team404 Львів ua
Шапочка та окуляри. Костюм для подолання дистанції. Велосипед. Кросівки.

Leave a comment