Spring Trail 2024 – RunStyle

Spring Trail 2024

13 April 2024 Trail running / Львів / Ліга Доброго Бігу

Trail 10km. Trail 3km Дитячий 200м Дитячий 500м Онлайн
  • Trail 10km.

    View results online
  • Trail 3km

    View results online
  • Дитячий 200м

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячий 500м

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Онлайн

    Results are not yet available. Please try again later.

Відкрий для себе не туристичний, загадковий Львів. Ми підготували дуже класні дистанції, які доступні для кожного. Стартове містечко розташоване біля унікального озера неподалік центру міста, а траса забігу проходить пагорбами древнього Знесіння, закинутою залізницею, унікальним музеєм народної архітектури та побуту, і це все квітучою весною! А якщо не зможеш приїхати до нас, а бажаєш отримати нашу унікальну медаль і підтримати ЗСУ, то є можливість участі онлайн.

У стартовому містечку буде тематичний фудкорт, виставкові магазини від наших партнерів!

Весь прибуток ми передаємо на ЗСУ (фонд Повернись живим).

Склад стартового пакета офлайн дистанцій:
- унікальна медаль з нержавіючої сталі (фото нижче);
- забезпечення електронною системою хронометражу;
- фото від декількох фотографів на дистанції;
- їжа та напої на КП/фініші;
- борщ на фініші;
- подарунки від наших партнерів у стартовому пакеті та розіграш призів серед учасників у стартовому містечку;
- кубки та призи переможцям;
- незабутні враження та спогади.

Склад стартового пакета онлайн:
- унікальна медаль з нержавіючої сталі (фото нижче);
- стартовий номер учасника.

Ось візуалізація медалі з нержавіючої сталі, хто збере усі 4 медалі цього сезону, побачить, що ми в них заховали :)

Треки дистанцій:
https://drive.google.com/drive/folders/1JT1uAP66k8EO9TY368DxR6-GWb0vhvJV?usp=sharing

Телеграм-канал для обговорень:
https://t.me/ligadobrogobigu

Instagram:
https://www.instagram.com/liha_dobroho_bihu/

Місце проведення: м. Львів, Озеро на Знесінні, вул. Заклинських (49.8482650N, 24.0527017E)

Trail 10km.

10,9 km

Individual race

Date: 13 April 2024

Start time: at 11:00

Price: 880 UAH

Limit: 299 participants

Ця десятка буде точно незабутньою, на ній є все найцікавіше, і музей і закинута залізниця і унікальні місця та вражаючі краєвиди.

- До 19.03. найнижча ціна - 780 грн.
- З 20.03. - 880 грн.
Якщо бажаєш оплатити більше і підтримати ЗСУ, вартість можна збільшити при оплаті.
Плановий час завершення реєстрації 07.04.

Participants registered - 277 out of maximum of 299

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Максим Басалаєв Male 1989 Львів ua
2 Анастасія Гриценко Female 1997 Run4U Харків ua
3 Степан Зубачик Male 1989 Vakoms Львів ua
4 Володимир Боднар Male 1988 Соціальний біг Львів ua
5 Roman Lutsiv Male 1987 Львів ua
6 Віта Левчук Female 1982 Rivne Running Club Рівне ua
Віта Левчук Female 1982 Rivne Running Club Рівне ua
7 Леонід Даців Male 1996 Mykolaiv running club Львів ua
9 Ольга Кінаш Female 1989 Соціальний біг Львів ua
Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
8 Юрій Черній Male 1986 Forrest Run Львів ua
10 Vasyl Maksymovskiy Male 1995 Novak Team П'яновичі ua
11 Ілля Балтін Male 1982 KazaniN TEAM Львів ua
12 Володимир Мещеряк Male 1989 Львів ua
13 Уляна Лазорко Female 1986 Соціальний біг Львів ua
14 Данило Кінаш Male 1987 Соціальний біг Львів ua
Oleh Kashchuk Male 1996 Львів ua
18 Роман Мотруніч Male 1980 Львів ua
15 Галина Березовська Female 1991 Probig club Харків ua
16 Taras Medvid Male 1992 Львів ua
17 Роман Левицький Male 2002 Лапаївка ua
19 Ярослав Пальчикевич Male 1982 Любителі бігу Городок ua
20 Andriy Lysenko Male 1991 Odin Team Львів ua
21 Ihor Senkiv Male 1990 - Львів ua
Вероніка Скочко Female 1994 Novak Team Львів ua
101 Andrii Lytvyn Male 1987 Run to Summit Львів ua
22 Олександр Мамонов Male 1995 Бігаю втретє за 100 років Львів ua
23 Володимир Купина Male 1981 Львів ua
24 Сергій Торба Male 1991 Львів ua
25 Vasyl Bei Male 1993 Львів ua
26 Мар‘ян Файник Male 1989 Львів ua
27 Андрій Федик Male 1977 Любителі бігу Городок ua
28 Роман Сирко Male 1989 Львів ua
29 Ігор Лучин Male 1959 Львів ua
30 Anna Bondarchuk Female 1994 run4u Львів ua
31 Yurii Kuznietsov Male 1992 Львів ua
32 Денис Гузєєв Male 1980 Rivne Running Club Рівне ua
Яромир Мазепа Male 2002 КДЮСШ ім О. Дем'янюка, Львів Львів ua
33 Mila Prekrasna Female 1983 Орден святого Кросівка Київ ua
34 Микола Андрєєв Male 1986 Київ ua
35 Валерій Рукавішніков Male 1983 ГО «Львів Екстрім клуб» Львів ua
36 Mykhailo Rudyi Male 1991 Львів ua
37 Олег Галай Male 1991 Flixes Львів ua
38 Yurii Helesh Male 1991 Львів ua
39 Andrii Peliak Male 1986 Lemko Running Club Львів ua
40 Лілія Кметь Female 1992 Луцьк ua
41 Лілія Стасишин Female 1998 Львів ua
42 Андрій Забитівський Male 1985 Львів ua
43 Роман Михайлюк Male 1991 Львів ua
44 Катерина Лелич Female 1995 Львів ua
45 Анастасія Лисенко Female 1993 Соціальний біг Львів ua
46 Андрій Левченко Male 1988 Соціальний Біг Львів ua
47 Віктор Грушецький Male 1981 Велогони Волині Луцьк ua
48 Zoriana Pryimak Female 1990 Probig Львів ua
98 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
49 Маркіян Антонюк Male 1994 Trilewy Львів ua
50 Olha Lomak Female 1995 Probig Львів ua
51 Artem Tretyakov Male 1983 TRILEWY Львів ua
52 Альона Дердель Female 1996 Chumaky Львів ua
53 Максим Кінаш Male 1989 Соціальний біг Львів ua
54 Микола Марченко Male 2000 Городок ua
55 Олена Ябчанка Female 1987 Соціальний біг Львів ua
56 Людмила Лушней Female 1990 Львів ua
57 Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
59 Максим Лядик Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Mateusz Grochla Male 1985 Velo Skole Сколе ua
Andrii Lapytskyi Male 1985 Riasne Run Club Львів ua
60 Олександр Куниця Male 1989 TM Sports Club Львів ua
61 Volodymyr Chornenkyi Male 1995 TM Sports Club Львів ua
62 Ярослав Катеринський Male 1988 Experience Cycling Team (EXP) Львів ua
63 Дар\'я Манько Female 1983 Львів ua
64 Павло Грицак Male 1983
65 Любов Молдавчук Female 1987 Любителі бігу Городок ua
66 Oleksandr Muzychuk Male 1981 Abto Run Club Львів ua
194 Ілля Войтенко Male 1995 Кропивницький ua
Владислав Кіщак Male 1992 Volpis Львів ua
67 Владислав Кіщак Male 1992 Львів ua
68 Владислав Магдюк Male 2000 Львів ua
69 Михайло Яремко Male 1987 Львів ua
70 Вероніка Литвиненко Female 1996 Львів ua
71 Аліса Савуляк Female 1990 Probig Львів ua
72 Nazar Savchenko Male 1990 Novak Team Львів ua
73 Vladislav Zhitenev Male 2002 Parashchuk Run Team Маріуполь ua
74 Олег Зінько Male 1991 Тернопіль ua
75 Андрій Півторак Male 1971 Run With Ukraine Львів ua
76 Люба Кузнярська Female 1995 Львів ua
77 Andrii Antoniak Male 1998 Львів ua
78 Ярослав Калітін Male 1977 Run to Summit Білогородка ua
79 Юрій Костецький Male 1992 Львів ua
80 Юлія Дітковська Female 1979 Львів ua
81 Уляна П’ятак Female 1981 - Львів ua
82 Михайло Сороківський Male 1976 -
83 Ірина Сороківська Female 1978 ProBig Львів ua
84 Михайло Станчишин Male 1972 - Львів ua
85 Роман Бєдний Male 2002 Червоноград ua
86 Tymofii Shyrokyi Male 1981 PROBIG Львів ua
87 Андрій Мацьків Male 1981 Сам по собі Львів ua
88 Василь Якимів Male 1992 Львів ua
89 Yuriy Burda Male 1988 Run4U Львів ua
90 Назарій Ярцо Male 1992 Львів ua
91 Андрій Нера Male 1983 Пустомити ua
92 Михайло Джура Male 1999 Львів ua
93 Сергій Пясецький Male 1992 Bikefit Lviv Львів ua
Ігор Пруський Male 1984 Пустомити ua
94 Володимир Желєзняк Male 1984 Chumaky Львів ua
97 Володимир Литвин Male 1989 Львів ua
95 Назар Дуда Male 1998 АБМК Львів ua
96 Danylo Zaviriukha Male 1992 Бігодружочки Чернігів ua
100 Anatolii Voievudka Male 1985 Львів ua
Валентин Шевчук Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
99 Олег Силін Male 1992 ShypShyna Run Club Львів ua
109 Роман Червінка Male 1991 UnderRun Львів ua
130 Володимир Пирко Male 1987 Орден Святого Кросівка Червоноград ua
102 Роман Македон Male 1995 Львів ua
103 Олександр Улан Male 1982 Біла Хорватія Львів ua
104 Олександра Колотело Female 1988 Ліга Доброго Бігу Львів ua
105 Nazarii Onishchuk Male 1988 Львів ua
106 Олена Домашовець Female 1998 Львів ua
107 Oleh Bavshyn Male 1981 Львів ua
108 Віталій Кузьменко Male 1981 Портленд
110 Nataliia Ivasyshyn Female 1991 Run4U Львів ua
111 Сергій Іванишак Male 1997 ФК Шершні
112 Іларіон Гринейко Male 2001 ФК Шершні Львів ua
113 Олена Глазкова Female 1999 Нетішин ua
114 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U Львів ua
115 Sergey Volynets Male 2002 Ременів ua
116 Bohdan Kryvyi Male 1997
117 Микола Лопатюк Male 1992 Shypshyna Run Club Львів ua
118 Роман Рубцов Male 1997 Львів ua
120 Serhii Matviiv Male 1993 Life for Fun, Chumaky Глиняни ua
Serhii Matviiv Male 1993 Life for Fun, Chumaky Глиняни ua
121 Павлова Поліна Female 1981 Три Леви
122 Вероніка Лукомська Female 2002 Львів ua
123 Kateryna Kompaniiets Female 1994 Львів ua
124 Христина Желеховська Female 1991 Nike Run Club Львів ua
125 Greg Hrushchak Male 1984 Run with Ukraine Львів ua
163 Roman Chepil Male 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
126 Микола Якимів Male 1996 Львів ua
127 Василь Макогін Male 1991 PROBIG Білий Камінь ua
128 Роксана Скочинська Female 1974 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
129 Olena Sannikova Female 1985 Львів ua
131 Анастасія Купрієнко Female 2003 Стрий ua
Василь Мудрий Male 1997 Зимна Вода ua
132 Оля Гнатів Female 1998 Львів ua
133 Каріна Захарчук Female 2001 Львів ua
134 Павло Каплій Male 1997 Ременів ua
Павло Каплій Male 1997 Ременів ua
135 Roman Lapan Male 1989 Львів ua
136 Дмитро Чучкалов Male 1975 Самостійно Київ ua
137 Олександр Аносов Male 1996
138 Володимир Пинило Male 1992 RunDay Львів ua
147 Іван Крутник Male 1989 Львів ua
139 MYKOLA OLIINYK Male 1968
141 Оксана Петрова Female 1970 Львів ua
140 Олег Борачок Male 1998 13 Львів ua
Оксана Петрова Female 1970 Львів ua
Євген Будянський Male 1982 Novak Team Винники ua
142 Михайло Лемішко Male 1999 Рятувальник Львів ua
Софія Романюк Female 2004 Млинів ua
143 Антон Жук Male 1978
Геннадій Селезньов Male 1969 Львів ua
144 Євген Шаран Male 1985 2PR Львів ua
145 Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
146 Денис Кіслінський Male 1993 Львів ua
148 Євген Карпов Male 1980 Новояворівськ ua
Юрій Терец Male 2004 Львів ua
149 Наталія Мамавко Female 1999 Novak Team Львів ua
150 Volodymyr Sukharskyi Male 1988 DRC Львів ua
151 Ірина Байло Female 1990 Львів ua
157 Максим Шестопалько Male 1998 Львів ua
152 Артем Комаров Male 2004 Львів ua
153 Ростислав Жалівців Male 1992 Nike Run Club Тухля ua
154 Тетяна Баліцька Female 1988 Probig Львів ua
155 Дрик Марта Female 1989 Львів ua
156 Ірина Єльцова Female 1985 Львів ua
158 Oleksandr Stanasiuk Male 1999 Львів ua
170 Nazariy Bereza Male 1991 Novak team Львів ua
159 Roman Rudnyk Male 1998 13 Львів ua
160 Віталій Клименко Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
161 Віктор Татарчук Male 1987 Без клубу Золочів ua
162 Орест Гапонов Male 1997 Львів ua
164 Vitvitska Irina Female 1984 Львів ua
165 Максим Штойко Male 1999 Suzuki X4 2016 Running Club Суховоля ua
166 Данило Лабенський Male 1998 Passat B4 1994 Running Club
167 Oleksandr Chakalov Male 1998 Львів ua
168 Богдан Баланик Male 1996 Львів ua
169 Тетяна Рац Female 1971 - Львів ua
171 Vasyl Liaskovets Male 1987 Рівне ua
172 Vsevolod Pushkin Male 1992 Львів ua
173 Олег Борисяк Male 1993 Львів ua
174 Іван Червенець Male 1987 Радивилів ua
175 Олексій Дорохов Male 1996 Харків ua
176 Юлія Панас Female 2003 Львів ua
177 Юлія Кекляк Female 1986 Malvy team
178 Mykola Plakhtin Male 1992 Retro Львів ua
179 Роман Наконечний Male 1999 “Passat B8 2017 model 2018” Running Club Прилбичі ua
180 Ангеліна Кустрьо Female 2002 Львів ua
181 Vitaliy Kariagin Male 1992 Львів ua
182 Вікторія Яцентюк Female 1995 - Львів ua
183 Ростислав Поздняков Male 1985 -
184 Богдан Солоха Male 1980 Львів ua
185 Kostyantyn Shulga Male 1989 Run4u Львів ua
186 Іван Бридун Male 1988 Соціальних біг Львів ua
187 Руслан Ліска Male 1999 Львів ua
Сашко Чернологов Male 1987 Cantona Run Club Львів ua
190 Nazariy Kvasnytsya Male 1998 Chumaky Львів ua
189 Олег Жовнуватий Male 1997 Сяючі тіпи Львів ua
188 Тарас Кухар Male 1999 Сяючі тіпи Львів ua
191 Ростислав Фесик Male 2000 Відсутня Винники ua
192 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
193 Julia Imshenetska Female 1980 Funk Masters Львів ua
Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
195 Alexander Osyko Male 1997 Львів ua
197 Василишин Андрій Male 1981 Бровари ua
196 Євгенія Василишина Female 1981 Бровари ua
198 Roman Boiko Male 1990 CrossRunChe Черкаси ua
199 Катерина Олексевич Female 2003 Львів ua
200 Зореслав Каїнський Male 1978 Львів ua
201 Наталія Каїнська Female 1991 Львів ua
202 Остап Голуб Male 1997 Без клубу Львів ua
207 Сергій Шевченко Male 1971 ROro_Beg_Slovjansk Слов'янськ ua
203 Oleksandr Khapilin Male 1995 Київ ua
204 Oksana Skoropad Female 1989 Львів ua
205 Luka Karpiuk Male 1992 RUN21 Львів ua
206 Назар Пелех Male 1992 Run4U
208 Ivan Kropyvnytskyi Male 1998 Львів ua
209 Ірина Назарко Female 1980 Львів ua
210 Назарій Котило Male 1984 Львів ua
211 Тарас Пеленьо Male 1991 Тарас Пеленьо Львів ua
269 Alex Alexyeyev Male 1980 Білі Вовки Львів ua
212 Mykhailo Garda Male 1984 нема клубу) Львів ua
215 Наталія Кінаш Female 1993 Львів ua
Hanna Birulia Female 1995 Львів ua
58 Маркіян Присуцький Male 1999 Team 404 Львів ua
217 Olena Sereda Female 1994 ГО "Львів Екстрім клуб" Львів ua
119 Євген Нємцов Male 1983 Львів ua
213 Олег Мельник Male 1992 Львів ua
Роксолана Горшечник Female 2000 Львів ua
214 Руслан Суханов Male 1995 Львів ua
216 Євген Урсалов Male 1992 Львів ua
218 Тарас Василишин Male 1978 Львів ua
220 Надія Вовк Female 1988 Львів ua
219 Юрій Луцишин Male 1983 Львів ua
230 Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
221 Вадим Михайлюков Male 1973 Львів ua
222 Роман Андрушко Male 1986 Львів ua
223 Євгеній Гришковець Male 2001 Рівне ua
224 Катерина Левчук Female 2003 Рівне ua
225 Нестор Лучик Male 1998 NE100R
226 Павло Сергійчук Male 1987 AbtoRunClub Львів ua
227 Андрій Мілевський Male 2000 Липники ua
228 Володимир Бутко Male 1991 Львів ua
229 Станіслав Пунегов Male 1983 Львів ua
231 Тетяна Думчикова Female 1999 Львів ua
233 Oleksii Liske Male 1977 Львів ua
232 Олеся Практика Female 1993 Львів ua
234 Taras Kolodiy Male 1993 “GreenEra Ukraine” Львів ua
235 Олександр Вітовський Male 1989 Львів ua
236 Дмитро Благий Male 1992
237 Володимир Голиш Male 1993 Львів ua
Антон Бондар Male 1993 Львів ua
238 Valerii Shypunov Male 1988 High Runners
239 Ірина Мацьків Female 1993 RUN WITH UKRAINE Львів ua
240 Маріанна Гусєва Female 1992 Львів ua
241 Олена Савельєва Female 1987 Львів ua
242 Oleksandr Vilchynskyy Male 1983 Summit Club Львів ua
243 Solomiia Vilchynska Female 1988 - Львів ua
244 Ксеня Разумейко Female 1993 Ліга доброго бігу Львів ua
245 Микита Морачов Male 1990 Львів ua
246 Володимир Патерак Male 1994 Renesas Running
247 Олег Сапіга Male 1994 Renesas Running Lviv Club Львів ua
Володимир Грицай Male 1995 Заставне ua
248 Ігор Грущинський Male 2000 Львів ua
249 Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
255 Андрій-Максим Німилович Male 1998 Івано-Франківськ ua
Катерина Малиш Female 1985 Львів ua
250 Olga Bulgaru Female 1986 Runday Львів ua
251 Микола Коваль Male 1995 Львів ua
252 Уляна Магуцій Female 1996 Львів ua
253 Ольга Танцюра Female 2000 - Нетішин ua
254 Oleh Vozhakin Male 1991 Deadhard Київ ua
256 Катерина Борисова Female 1981 PROBIG
257 Олег Ткач Male 1989 Дніпро ua
Назар Кіщак Male 1986 Львів ua
258 Володимир Слободзян Male 1998 Львів ua
259 Markiian Trychuk Male 1996
260 Borys Voloshchuk Male 1998 Львів ua
261 Ольга Якуніна Female 1983 Амбасадорки плодожерки Львів ua
262 Антон Адамів Male 1992 Броди ua
263 Дмитро Плахта Male 1994 Львів ua
264 Artem YEROKHIN Male 2002 Дніпро ua
265 Тарас Паук Male 1992 Львів ua
266 Антон Сакалюк Male 1990 Chumaky Львів ua
267 Сергій Безотосний Male 1985 Львів ua
268 Галина Батіг Female 1987 Львів ua
272 Svitlana Klymenko Female 1988 Львів ua
270 Віталій Крочак Male 2002
271 Антон Хижук Male 1989 Львів ua
273 Костянтин Павлюченко Male 1991 Львів ua
274 Арсен Смик Male 1997 Invictus Броди ua
275 Kostiantyn Koliada Male 1993 Run4U Львів ua
276 Andrii Khaniuk Male 1990 honda Львів ua
277 Михайло Гладківський Male 1990 FLIXESS Львів ua

Trail 3km

3.1 km

Individual race

Date: 13 April 2024

Start time: at 11:10

Price: 780 UAH

Limit: 200 participants

Буде дуже цікава та динамічна траса парком Знесіння з прекрасними краєвидами. Ну і як же без "смачних" підйомів та спусків ;) Можлива реєстрація віком від 10 років.

- До 19.03. найнижча ціна - 680 грн.
- З 20.03. - 780 грн.
Якщо бажаєш оплатити більше і підтримати ЗСУ, вартість можна збільшити при оплаті.
Плановий час завершення реєстрації 07.04.

Participants registered - 104 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
300 Мирослав Паук Male 1998 Budkiv RuN Львів ua
301 Анастасія Рогатюк Female 1992 Немає Київ ua
302 Остап Ельяшевський Male 1986 Львів ua
303 Уляна Киричук Female 1987 Львів ua
304 Spartak Mankovskyy Male 1984 Львів ua
305 Тетяна Свірідова Female 1979 Probig
306 Денис Черевко Male 1980 masefaka
307 Анна Голубченко Female 1980 Трускавець ua
308 Юлія Онишко Female 1983 Ліга Доброго Бігу
Ігор Мазярук Male 1971 Рівне ua
366 Олег Фученко Male 2010 Івано-Франківськ ua
365 Христина Фученко Female 1985 Івано-Франківськ ua
Наталя Тарасинська Female 1985 Львів ua
309 Ілля Манько Male 2004 Львів ua
310 Oleksandr Slotvinskyy Male 1988 In beer we trust Львів ua
Христина Ковальчук Female 2003 Volpis Львів ua
311 Анна Русановська Female 1991 Львів ua
312 Христина Ковальчук Female 2003 Львів ua
313 Софія Маласняк Female 2003 Львів ua
314 Єляшевський Віталій Male 1987 Львів ua
315 Olha Kuchynska Female 1998 Odin Team Львів ua
Volodymyr Khanas Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB, Run With Ukraine, Ліга Доброго Бігу Львів ua
316 Катерина Вицихович Female 1992
317 Оксана Шпак Female 1994 Львів ua
318 Vasyl Hryban Male 1981 Львів ua
319 Volodymyr Khanas Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB, Run With Ukraine, Ліга Доброго Бігу Львів ua
320 Катерина Шевчук Female 1998 PWC Львів ua
321 Михайло Довганич Male 1997 Галичина Сихів Стрий ua
322 Оксана Покладок Female 1991 - Львів ua
361 Ілона Глушко Female 1999 Кременчук ua
323 Анастасія Каландяк Female 1999 Городок ua
324 Алла Баллод Female 2002 Сокільники ua
325 вероника кузьменко Female 2009 Ременів ua
326 Натаніель Кузьменко Male 2006 Kuzy Ременів ua
327 Віолетта Кузьменко Female 2013 Kuzy Ременів ua
Віта Молчанова Female 1995 ua
328 Дарія Ковальчук Female 2005 Львів ua
329 Тетяна Макаревич Female 2003 Львів ua
340 Говда Вероніка Female 2007 - (доброволець) Львів ua
330 Богдан Лапицький Male 2011 Riasne Run Club Львів ua
331 Тарас Микітчак Male 1979 Львів ua
Владислав Зарівняк Male 2008
332 Євгеній Гудзь Male 1990 Львів ua
333 Аліна Гудзь Female 1995 Львів ua
Антон Сватик Male 1991 Львів ua
Юстина Желік Female 2012 СК Три Леви Львів ua
334 Марта Балабух Female 1995 - Львів ua
335 Taras Lyshak Male 1990 Львів ua
336 Маряна Періг Female 1992 Львів ua
337 Уляна Жук Female 1983
Ірина Скрипичайко Female 1992 Львів ua
338 Наталія Вараніцька Female 1979 Львів ua
339 Юля Клапко Female 1987 Львів ua
341 Зоряна Стефанків Female 1998 Hedonists Львів ua
342 Світлана Копа Female 1968 Харків ua
343 Яна Жмур Female 2009
344 Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
345 Іван Поддубченко Male 1985 Львів ua
346 Taras Pikh Male 1989 Львів ua
347 Олександр Улькін Male 2013 Львів ua
348 Тетяна Котенко Female 1982 Самостійно Львів ua
349 Матвій Заставський Male 2012 Самостійно Львів ua
350 ARSENII HURHULOVYCH Male 2008
351 Андрій Лещук Male 1992 Львів ua
352 Євген Манікало Male 1978 Київ ua
353 Дмитро Кукурік Male 2000 Львів ua
354 Мар?яна Петрик Female 1993 Львів ua
355 Оксана Сверида Female 1999 Plarium Run Club Львів ua
356 Mykhailo Yanitskyi Male 1998 Львів ua
357 Ігор Репета Male 1998 Сяючі тіпи Червоноград ua
358 Володимир Ганас Male 1999 Львів ua
359 Олена Кайдановська Female 1966 - Львів ua
360 Матвій Котило Male 2012 Львів ua
362 Євгенія Туголукова Female 1998 Київ ua
363 Ярослава Муха Female 1993 Львів ua
364 Ігор Фіняк Male 1973 Львів ua
367 Anna Zabandzhala Female 2006 Львів ua
368 Андрій Кукурік Male 1995 Львів ua
369 Марко Довгань Male 2012 Львів ua
376 Богдан Ігнатович Male 1993 Львів ua
Галина Плужник Female 2003 - Львів ua
370 Анастасія Кулеба Female 2004 Львів ua
371 Діана Петрик Female 2002 Львів ua
372 Соломія Сигерич Female 2003 Львів ua
373 Мар\'ян Славітич Male 1993 - Львів ua
374 Юлія Кулеба Female 1983 Львів ua
375 Єлизавета Васильків Female 2003 Львів ua
Кохан Галина Female 2014 Збиранка ua
377 Dmytro Smirnov Male 1986 Hedonists Львів ua
389 Кожак Данило Male 2008 Львів ua
378 Віра Грущак Female 1989 Львів ua
379 Mykhailo Brunets Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
380 Ірина Бабаскіна Female 1996 Львів ua
381 Ярина Іващишин Female 2003 Львів ua
386 Микола Кушнір Male 1982 Львів ua
382 Зоряна Сенишин Female 1980 Львів ua
383 Олена Ярчук Female 1994 Львів ua
384 Роман Киричук Male 2011 OZY team Львів ua
385 Roman Dovbush Male 1985 Львів ua
Діана Шмалько Female 1996 - Львів ua
Ольга Агакішиєва Female 1982 Київ ua
387 Надія Данилевич Female 1989 Львів ua
388 Hubar Yuliia Female 1992 Львів ua
Галина Гриновець Female 1975 Львів ua
390 Анастасія Віщур Female 1996 Львів ua
391 Олег Купець Male 1993 Koziol Band
392 Тарас Яців Male 1985 Баня-Лисовицька ua
393 Олег Медицький Male 1994 Львів ua
394 Андрій Кожак Male 2012 Три Леви Львів ua
395 Вікторія Липак Female 2001 Львів ua
397 Назар Кулеба Male 2009 Львів ua
396 Маркіян Бей Male 2013 Львів ua
398 Орест Николів Male 1993 Koziol band
399 Олексій Орєхов Male 1982 Львів ua
400 Юрій Вей Male 1982 Run With Ukraine
401 Лещинська Марина Female 1986 Львів ua
402 Ігор Бабін Male 1999 Львів ua
Руслан Довбій Male 1994 Зсу Львів ua
Даниїл Присяжнюк Male 2014 Львів ua
404 Юлія Коваль Female 1992 Renesas Running Львів ua

Дитячий 200м

0,2 km

Individual race

Date: 13 April 2024

Start time: at 10:00

Price: 480 UAH

Limit: 50 participants

Забіг пересічною місцевістю для діток до 6 років. Кожен фінішер отримає медаль, також будуть подарунки від партнерів.

- До 19.03. найнижча ціна - 380 грн.
- З 20.03. - 480 грн.
Якщо бажаєш оплатити більше і підтримати ЗСУ, вартість можна збільшити при оплаті.
Плановий час завершення реєстрації 07.04.

Participants registered - 25 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
600 Адам Мещеряк Male 2019 Львів ua
601 Marko Senkiv Male 2020 - Львів ua
602 Настя Романчук Female 2020 Львів ua
609 Євгенія Євстратьєва Female 2020 Львів ua
603 Андрій Манько Male 2018 Львів ua
604 MAX Slotvinskyy Male 2021 In beer we trust Львів ua
605 Соломія Молдавчук Female 2021 Любителі бігу Городок ua
606 Діана Єляшевська Female 2019 Львів ua
607 Боженка Костецька Female 2021 Львів ua
608 Юрій Патик Male 2018 Львів ua
610 Орест Дума Male 2018 Львів ua
611 Вікторія Покладок Female 2018 - Львів ua
612 Олександра Савуляк Female 2019 Львів ua
613 Квітка Гнатів Female 2020 Львів ua
614 Єва Семчишин Female 2020 Maximus_Run Миколаїв ua
615 Сашко Муха Male 2018 Львів ua
616 Давид Андрушко Male 2018 Львів ua
617 Регіна Абрамова Female 2019 Львів ua
618 Аврора Садовенко Female 2018 Львів ua
619 Денис Лемех Male 2018 Львів ua
620 Лука Лемех Male 2021 Львів ua
621 Дарина Бей Female 2019 Львів ua
622 Анна Могила Female 2021 Львів ua
623 Софія Рибак Female 2021 Рандей Львів ua
624 Ярина Соколенко Female 2018 Львів ua
Дмитро Присяжнюк Male 2019 Львів ua

Дитячий 500м

0,5 km

Individual race

Date: 13 April 2024

Start time: at 10:10

Price: 480 UAH

Limit: 50 participants

Забіг пересічною місцевістю для діток від 6 до 10 років. Кожен фінішер отримає медаль, також будуть подарунки від партнерів.

- До 19.03. найнижча ціна - 380 грн.
- З 20.03. - 480 грн.
Якщо бажаєш оплатити більше і підтримати ЗСУ, вартість можна збільшити при оплаті.
Плановий час завершення реєстрації 07.04.

Participants registered - 49 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
700 Марко Ельяшевський Male 2017 Львів ua
701 Ярема Ельяшевський Male 2015 Львів ua
702 Артем Бей Male 2014 Львів ua
703 Матвій Бей Male 2015 Львів ua
704 Вероніка Бей Female 2017 Львів ua
705 Саша Романчук Male 2015 Львів ua
706 Ганна Омельницька Female 2016 Львів ua
707 Дмитро Лушней Male 2017 Львів ua
708 Роман Ших Male 2014 Львів ua
709 Анна-Марія Муха Female 2015 Львів ua
710 Катерина Русановська Female 2017 Львів ua
711 Ігор Патик Male 2014 Львів ua
712 Данило Желєзняк Male 2017 Chumaky Львів ua
713 Олексій Поберейко Male 2016 Львів ua
714 Davidus Hrushchak Male 2014 Run with Ukraine Львів ua
715 Yarynka Hrushchak Female 2015 Run with Ukraine
716 Софія Duma Female 2017 Львів ua
717 Павло Гнатів Male 2014 Львів ua
718 Володимир Луцко Male 2015 Львів ua
719 Олексій Рибка Male 2017 Львів ua
720 Софія Клюка Female 2016 Львів ua
721 Айлін Сагдич Female 2017 Львів ua
722 Данило Жук Male 2015
Яна Скрипичайко Female 2016 Львів ua
737 Аліса Гаврилюк Female 2017 Львів ua
723 Денис Коваль Male 2016 Львів ua
724 Петро Ванькович Male 2016 Львів ua
725 Данило Петрик Male 2014 Львів ua
744 Kira Ozhukh Female 2017 Львів ua
726 Дмитро Яремчишин Male 2017 Львів ua
727 Лук?ян Грицюк Male 2016 Львів ua
728 Соломія Павко Female 2014 Львів ua
729 Марко Павко Male 2016 Львів ua
730 Назар Стражніков Male 2017 Немає Львів ua
731 Катерина Лазорко Female 2014 Львів ua
732 Іванка Лазорко Female 2017 High Runners Львів ua
733 Андрій Винницький Male 2017 Львів ua
734 Андрій Равка Male 2017 Львів ua
735 Михайло Дунець Male 2017 Львів ua
736 Ева Воронич Female 2014 Summit Club Львів ua
738 Ілля Грущинський Male 2014 Львів ua
739 Даша Агакішиєва Female 2014 Київ ua
740 Денис Андрухів Male 2014 Львів ua
741 Максим Ткач Male 2017 Дніпро ua
742 Устим Забитівський Male 2015 Львів ua
743 Арсен Кекляк Male 2014 Malvy team
745 Джон Кузьменко Male 2017 Ременів ua
746 Вероніка Соколенко Female 2015 Львів ua
747 Дмитро Возний Male 2015 Львів ua
748 Анна Возна Female 2016 Львів ua

Онлайн

Будь-яка km

Individual race

Date: 13 April 2024

Start time: at 11:00

Price: 380 UAH

Пробіжи будь-яку дистанцію, підтримай ЗСУ, отримай круту медаль!

Вартість - 380 грн.
Стартові надсилатимемо кожного тижня.
Якщо бажаєш оплатити більше і підтримати ЗСУ, вартість можна збільшити при оплаті.
Плановий час завершення реєстрації 07.04.

Будемо щиро вдячні, якщо напишете адресу доставки НП на будь-який меседжер телефону 0981313874

Participants registered - 51, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Андрій Крет Male 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua
1046 Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
1000 Сергій Митченко Male 1979 Немає Київ ua
1001 Володимир Берлiзов Male 1970 Одеса ua
1002 Андрій Ребрик Male 1984 UStream (Відень) Ворохта ua
1003 В'ячеслав Панасюк Male 1967 Rivne Running Club Рівне ua
Катерина Чегіль Female 1992 Нандрен be
1004 Viktor Dubovenko Male 1979 Львів ua
1005 Iryna Zrobok Female 1997 Берлін de
1006 Андрій Філюк Male 2000 Тернопіль ua
1007 Людмила Ющенко Female 1978 Київ ua
1008 Юлія Шовкун Female 1990 Бровари ua
1048 Наталія Юрик Female 1981 - Кам'янка ua
1009 Вячеслав Козлов Male 1980 Марафон Харьков Харків ua
1010 Andrii Kurshatsov Male 1977 Squad UA Runners Харків ua
Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipster Рівне ua
1037 Mykhailo Tkach Male 1988 Львів ua
Mихайло Миронов Male 1984 Покров ua
1011 Уляна Вальчук Female 1996 Немає Борщів ua
Oleksandr Kurlov Male 1985 Одеса ua
1012 Matt Maki Male 1976 Runday / Die Hard Детройт
1013 Вячеслав Маслов Male 1970 Київ ua
1014 Дмитро Янчук Male 1975 Чернівці ua
1015 Олександр Маслов Male 1970 Kyiv Running Київ ua
1016 Alina Homeniuk Female 1981 HappyRun Дубно ua
1017 Віктор Головачек Male 1994 Луцьк ua
Олександр Сиволапенко Male 1988 Volpis Київ ua
1018 Олександр Сиволапенко Male 1988 Київ ua
1019 Олександр Мельник Male 2004 Тернопіль ua
1020 Владислав Кондурян Male 1999 Чернівці ua
1021 Олександр Гаврилюк Male 1985 Київ ua
1022 Володимир Юртин Male 1967 Динамо Міжгір'я ua
1023 Аліна Огродніча Female 2008 - Кремеш ua
Денис Хітько Male 1991 Васильків ua
1024 Віталій Буханцов Male 1974 Дніпро ua
1025 В'ячеслав Сидорчук Male 1985 Краматорськ ua
1026 Микола Москаленко Male 1988 Team404 Енергодар ua
1027 Вікторія Філіппова Female 1999 Львів ua
1028 Жанна Бадаліс Female 1974 НарруRun Дубно ua
1029 Сергій Церольчук Male 1969 HappyRun Дубно ua
1030 Дмитро Кушнірук Male 2001 Хмельницький ua
1031 Світлана Філіппович Female 1996 Київ ua
1032 Александр Шкода Male 1983 Runday Київ ua
1033 Володимир Сироватко Male 1984 Вч 3043 Нетішин ua
1034 Vyacheslav Chetveryk Male 1983 Ірпінь ua
Дмитро Пашков Male 1985 Київ ua
1035 Влада Колосар Female 2016 Харків ua
1036 Оксана Кривонос Female 1984 Київ ua
1038 Мурад Амагов Male 1996 Азов Лиман ua
Роксоляна Околіта Female 2023 Львів ua
1039 Вадим Середюк Male 1996 Київ ua
1040 Олександр Невтриніс Male 1985 Лозова ua
1044 Сергій Яцина Male 1993 Kolomiya Running Club Коломия ua
1041 Сергій Дасевич Male 1980 Тлумач ua
1042 Артем Хоменко Male 1985 Дніпро ua
1043 Денис Биков Male 1986 Охтирка ua
1049 Тетяна Яхнюк Female 1973 Вільні люди Київ ua
1045 Ольга Агакішиєва Female 1982 Київ ua
1047 Володимир Червінка Male 1992 Львів ua
1050 Володимир Гайворонський Male 1976

17 Comments:

  1. Yevhen Yevstratyev

    Що означає вікова категорія «до….. років включно..» ?

    1. Андрій Семенюк

      Обмеження вікових категорій для дитячих забігів. На дистанції 200м не можуть брати участь діти старше 5 років, на 500м старше 9 років.

  2. Yevhen Yevstratyev

    НаНа дистанціі

  3. Yevhen Yevstratyev

    На дистанціі 200 метрів зареєстровані дітки 2018 рн. )) яким чином тоді це ?

    1. Андрій Семенюк

      Значить їм ще не виповнилось 6 років, рік тільки почався)

      1. Yevhen Yevstratyev

        Щось у вас не сходиться з тим що ви писали вище )) Ви ж кажете – цитую: « не старше 5 років, не старше 9 років…» тобто якщо 5 років і 11 міс, наприклад, це також 5 років? Вашими устами та б до уряду Украіни. А то давали виплати для дитини (860 грн/міс) включно до 3 років. От прям так і є в законодавстві «включно» . І що Ви думаєте? Як тільки виповнилось 3 роки чомусь перестали давати )) я також кажу: дитині ще нема 4 роки, то ж тільки 3+, а все одно не дають більше 860 грн

        1. Андрій Семенюк

          Вибачаюсь, можливо невірно описав. 5 років включно і мав на увазі, що може бути учасник віком, якому є повних 5 років, але ще не виповнилося 6. Буду на роботі біля комп’ютера, зміню на до 6 і до 10, дякую за зауваження.

          1. Yevhen Yevstratyev

            так, категоріі в даному забігу у Вас саме 3-6 та 6-10. тоді все вірно і не буде виникати питань) гарного дня і успішноі організаціі спортивних івентів.. Чекаємо саммер трейл та отом трейл!

          2. Андрій Семенюк

            Дуже дякуємо!

  4. Матвій Заставський

    Доброго дня, Андрій, підкажіть, будь ласка, чи можна буде отримати футболку учасника в день забігу ?
    Від мене двоє учасників на 3000 м ( №348 і 349). Під час реєстрації не впускало обрати відділення Нової Пошти. Дякую)

    1. Андрій Семенюк

      Добрий вечір! У нас футболка не передбачена у стартовому пакеті. Склад стартового пакету описаний у описі події.

  5. Тарас Паук

    Ситрифікати коли будуть, да вати

    1. Андрій Семенюк

      Які саме сертифікати маєте на увазі?

  6. Тарас Паук

    Номер стартовий..
    коли будуть видавати

    1. Андрій Семенюк

      У п’ятницю з 15:00 по 20:00 у магазині Горгани на вул. Володимира Великого, 1 та у суботу у стартовому містечку з 09:00

  7. Spartak Mankovskyy

    А де можна переглянути фото з Spring Trail 2024?

    1. Андрій Семенюк

      Фото та усі основні новини тут:
      https://t.me/ldblviv
      Чат для спілкування тут:
      https://t.me/ligadobrogobigu

Leave a comment