Runday – 5 years anniversary

31 July 2021 Running / Львів / Runday

5 км

УСІ РЕЄСТРАЦІЇ ВИКУПЛЕНІ!

? ПРОЦЕС ВИДАЧІ СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ - 7:30-8:30??
Друзі, особливо ті, хто вперше бере участь в офіційному старті?
Просимо відповідально поставитися до процесу видачі стартових пакетів, аби вкластися в таймінґ і не затягувати ??
??У ШАТРІ РЕЄСТРАЦІЇ на вас чекає 5 стійок за номерами:
??1001 — 1025
??1026 — 1050
??1051 — 1075
??1076 — 1102
??1103 — 1154 - ця стійка для учасників, чиї медалі прийдуть поштою пізніше!
Колір їхніх номерків - багряно оранжевий?
?У процесі видачі ?СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ
ви маєте зробити 4 прості дії?:
1. Обрати стійку реєстрації відповідного до вашого стартового номера
(поруч із шатром реєстрації висітиме загальний список учасників, де ви зможете звірити свій номер)
2. Назвати волонтерам своє ім‘я, прізвище і стартовий номер
(іноді ще й додаткову інформацію на вимогу — Runday ID, відділення Нової Пошти тощо).
3. Підписати договір про відмову від відповідальності організаторів за ВАШЕ здоров‘я.
4. Отримати стартовий пакет:
??нагрудний номер (з комплектом скрепок ?)
??електронний чіп, що зав‘язується у шнурівку).
??медаль (на фініші).
Після чого залишити торбинку стартового пакета у місці, вказаному організаторами!
??УСІ РЕЄСТРАЦІЇ ВИКУПЛЕНІ??
?Друзі! Епохальний момент наближається!?
Вже завтра, 31 липня, Runday святкує 5 РОКІВ ???? на першому офіційному забігу ??FAST 5!!!
Не відтягуймо цей історичний ювілей метушнею на реєстрації!
Приходьмо вчасно з 7:30 до 8:30?
Залишився ОДИН ДЕНЬ!
??Це — наймасштабніший старт року, який об'єднає усіх друзів Runday з нагоди унікальної дати.
??Також це справжній виклик для новачків, які прогресували впродовж сезону і готові з легкістю і задоволенням подолати свою першу дистанцію — 5 км.
? Улюблений суботній ранок починаємо з:
??7:30-8:30 — відкриття стартового містечка і реєстрація бігунів.
??8:45 — легендарна розминка з Роксаною Бондаренко.
??8:55 — святковий перфоменс з нагоди 5-го Дня народження Runday!
??9:00 — старт.
??9:50 — завершення залікового часу забігу.
??10:00 — нагородження переможців.
??10:15 — святкування Дня народження Runday.
??11:00 — закриття забігу.
?Ми хочемо розділити цей момент з кожним із вас! До зустрічі завтра!

5 км

5 km

Individual race

Date: 31 July 2021

Start time: at 09:00

Price: 300 UAH

Limit: 154 participants

Мапа забігу:

Participants registered - 154 out of maximum of 154

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1002 Леся Смерека Female 1974 Zolochiv runners Золочів ua
Daniil Timachov Male 2003 Die Hard Running Lviv Львів ua
1001 Ivan Loyek Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1010 Ігор Чучман Male 1986 Zolochiv runners Золочів ua
1003 Руслан Мансуров Male 1985 Diehard Lviv Львів ua
1004 Микола Солод Male 1986 -
1005 Дмитро Ковалів Male 2006 ZOLOCHIV Runners Золочів ua
1100 Юлія Маляганова Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1006 Володимир Ковалів Male 1979 Zolochiv Runners Золочів ua
1012 Ian Bearder Male 1924
1007 Andriy Zuyzin Male 1995 zolochiv runners Золочів ua
1008 Ельдар Мухаметзянов Male 1986 Runday Львів ua
Volodymyr Khanas Male 1986 NDLT Львів ua
1009 Вигнанський Тарас Male 1978 Львів ua
1011 Володимир Купина Male 1981 Львів ua
1013 Оля Кирич Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1014 Andrii Zadyraka Male 1995 Squad UA Runners/Zolochiv Runners Золочів ua
1015 Victoria Gnid Female 1998 _ Золочів ua
1016 Олександр Бобрицький Male 1962 Львів ua
1017 Олена Фучила Female 1959 - Львів ua
1018 Анастасія Ільчук Female 1991 Львів ua
1019 Nataliia Kit Female 1994 Львів ua
1020 Маркіян Антонюк Male 1994 Львів ua
1021 Михайло Гладківський Male 1990 FLIXESS Львів ua
1022 Юліана Лещишин Female 1999 Львів ua
1035 Каріна Брязу Female 1997 Львів ua
1023 Nazar Syvyy Male 1988 Squad UA Runners Львів ua
Олександр Завадський Male 1987 Червоноград ua
1024 Khrystyna Khoma Female 1993 Львів ua
1025 Анна Гутей Female 1993 Львів ua
1026 Олег Лис Male 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua
1027 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Нова Кам'янка ua
1037 Катерина Літовінська Female 2001 Дубно ua
1028 Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN STYLE Львів ua
1029 Олег Сидорович Male 1958 Львів ua
1030 Сергій Дубіль Male 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
1031 Mykhailo Shtefanitsa Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1032 Марта Цимбаліста Female 1984 SHYPSHYNARUNCLUB Львів ua
1033 Марія-Каталіна Роговей Female 1995 Львів ua
1034 Snizhana Hirylovych Female 1994 SHYPSHYNA Run Club Львів ua
1036 Віталій Лунів Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Oleksiy Musiychuk Male 1995 Львів ua
1038 Іванна Садварі Female 1984 Свалява ua
1039 Юлія Рубаха Female 1994 Shypshyna Run Club Львів ua
1040 Андрій Гуфрій Male 1978 Львів ua
1041 Брановська Галина Female 1982 Shypshyna Run Club Львів ua
1042 Ольга Слободяк Female 1983 Shypshyna RUN CLUB Львів ua
1043 Sasha Zalevskiy Male 1999 SunDay/RunDay Стрий ua
1044 Lina Leushyna Female 1992 БФ Там де живе надія Львів ua
1045 Артем Панов Male 1985 БФ "Там де живе надія" Львів ua
1046 Сергій Канюка Male 1988 Благодійний фонд "Там де живе надія"
1047 Володимир Ломаковський Male 1985 Runday Lviv Львів ua
1048 Snizhana Skupova Female 1993 RunDay Львів ua
1049 Mykhailo Shastin Male 1994 Lazy dogz Львів ua
Sophia Zavalen Female 1992 БФ «там де живе надія» Львів ua
1050 Наталя Лунів Female 1990 SHYPSHYNARUNCLUB Львів ua
1051 Ярослав Мельник Male 2004 Старий Самбір ua
1052 Наталія Филипович Female 1982 Благодійний фонд «Там де живе надія» Львів ua
1053 Христина Соболь Female 1989 Благодійний фонд «Там де живе надія» Львів ua
1054 Олег Дрозд Male 1988 Благодійний фонд «Там де живе надія» Львів ua
1055 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1056 Олег Антохів Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Serhiї Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1057 сестра Вікторія Куспісь Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1058 Євгенія Гнєдая Female 1993 Львів ua
1059 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1060 Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу/ Zolochiv runners Білий Камінь ua
Olenka Ivanytsya Female 1991 Runday Львів ua
1061 Dante Garcia Male 1974 Runday
1062 Vasylyna Burak Female 1991 Zolochiv runners Золочів ua
1063 Olya Oliynyk Female 1990 Zolochiv runners Золочів ua
1064 Oleh Kolesnykov Male 1984 SC Ultra Львів ua
1065 Maryana Vihasta Female 1992 Zolochiv runners Золочів ua
1066 Tymofii Shyrokyi Male 1981 Львів ua
1067 Andrii Kuzmenko Male 1992 Червоноград ua
1068 Valiusha Kuzmenko Female 1996 Червоноград ua
1071 Богдан Луців Male 2001 Борислав ua
1069 Богдан Кубай Male 2000 Борислав ua
1070 Роман Андрухів Male 1977 Борислав ua
ANDRII NOHACH Male 2002 OTAMAN Львів ua
1089 Stas Lvov Male 1995 Otaman Львів ua
1072 Rostyslav Kartashov Male 1990 Львів ua
1073 Андрій Плита Male 1996 shypshyna Львів ua
1074 Андріана Дриль Female 1996 Львів ua
1075 Мар\'ян Реверенда Male 1986 Львів ua
1076 Jens Ramputh Male 1962
1077 Pavlo Mukan Male 2003 Львів ua
1078 Анатолій Коляновський Male 1951 Львів ua
1079 Cергій Панченко Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1081 Ольга Стахів Female 1999 Львів ua
1080 Зеновія Сліпченко Female 1993 Runday Львів ua
1082 Олег Бутковський Male 1992 Ternopil Running Club
1083 Тетяна Якубець Female 1986 Львів ua
1084 Яна Мішенчук Female 1989 Львів ua
1085 Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
1086 Уляна Недошитко Female 1987 Львів ua
1091 Mykhailo Brunets Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1088 Олена Маніла Female 2002 Львів ua
1087 Христина Андреїв Female 1993 Львів ua
1090 Богдан Демський Male 1995 Львів ua
1093 Олег Лушпенко Male 1997 Львів ua
1092 Софія Демська Female 2003 - Львів ua
1094 Андрій Васильків Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1095 Олег Васьків Male 2001 Львів ua
Ihor Matsyk Male 1996 Львів ua
1096 Анастасія Дрозд Female 1999 shypshyna run club Львів ua
1098 Людмила Боярська Female 1993 Львів ua
1097 Ростислав Держко Male 1986 Львів ua
1118 Надія Лукащук Female 1985 Пустомити ua
1099 Ольга Герасим Female 1996 Runday
1101 Ігор Мацик Male 1996 Runday Львів ua
1102 Світлана Дідух Female 1996 Runday Львів ua
1103 Ігор Новак Male 1978 Львів ua
1104 Alina Sytnik Female 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB
Galina Yaremchuk Female 1982 Куп'янськ ua
Mykola Yaremko Male 1986 БФ Там де живе надія Львів ua
1105 Богдан Баланик Male 1996 Львів ua
1106 Nazar Rybak Male 1992 Рандей Львів ua
1107 Костянтин Кауфман Male 1977 Львів ua
1108 Марта Підвірна Female 1991 Львів ua
1109 Taras Pelen\'o Male 1991 Благодійний фонд "Там де живе надія" Львів ua
1110 Володимир Біляк Male 1999 Runday Львів ua
1111 Яна Пантелеймін Female 1992 Львів ua
1112 Юлія Корольова Female 1988 Львів ua
1114 Volodia Shved Male 2001 Гніздичів ua
1113 Роман Пухир Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Владислав Волчко Male 2008 Volchko family Вараш ua
1115 Ірина Бернацька Female 1995 - Львів ua
1116 Lilia Stetsiuk Female 1994 Львів ua
1117 Roman Horobets Male 1990 Львів ua
1119 Остап Шоробура Male 1986 Львів ua
1120 Інна Будна Female 1979 Львів ua
1121 Юрій Серомській Male 1987 Благодійний фонд " Там де живе надія" Львів ua
1122 Vladyslav Verbytskyi Male 1998 Verblike Львів ua
1123 Stepan Antonyk Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1124 Катерина Мигул Female 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Дубляни ua
1125 Vasyl Dubiuk Male 1997 Львів ua
1128 Дмитро Станько Male 2003 Львів ua
1126 Nazar Khimin Male 1999 Львів ua
1127 Наталія Качан Female 1989 Львів ua
1129 Орест Гладун Male 1986
1130 Орися Демянюк Female 1992 ProBig Львів ua
1132 Alphonse Hernandez Male 1988 Львів ua
1131 Мар\'яна Кметь Female 1989 Львів ua
1133 Володимир Русиняк Male 1986 Львів ua
1134 Eduardo N Male 1986 Львів ua
1135 Dmytro Petriv Male 1990 Івано-Франківськ ua
1136 Анна Горожанова Female 2004 Борислав ua
1137 Oleh Drozdovskyi Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1138 Надія Дмитровська Female 1970 Free Fitness Неаполь it
1150 Mieczyslaw Goral Male 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
1149 Віктор Стародубцев Male 1970 KLUB Львів ua
1139 Viktoriia Sobko Female 1998 Львів ua
1140 Роман Штангрет Male 1979 Трускавець ua
1141 Микола Яремко Male 1986 Благодійний фонд "Там де живе надія" Львів ua
1142 Софія Завалень Female 1992 БФ «Там де живе надія» Львів ua
1143 Yevhen Kuzyk Male 1986 Salomon RC Львів ua
1144 Яна Соболь Female 1985 Благодійний фонд "Там де живе надія" Львів ua
1145 Марта Клименко Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1146 Vasyl Starko Male 1978 Львів ua
Galina Loza Female 1996 Shypshyna run club Львів ua
1147 Agustin Paladini Male 1989 - Канелонес uy
1148 Oleksandra Voshchyna Female 1993 Львів ua
1151 Lesia Hlynka Female 1993 Львів ua
1152 Taras Gutsulyak Male 1989
1153 Mykola Mudryi Male 1989 Львів ua
1154 Іван Щербатюк Male 1994 Львів ua

Leave a comment