RNPP Varash Marathon «Забіг під градирнями» 2021

16 May 2021 Running / Вараш / Організація молоді ППО ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"

42 км 21 км 10 км 5 км Естафета 3 по 10км + 12 км

Завантажити Розписку про відповідальність 16+

Завантажити Розписку про відповідальність 18+

Треки маршруту за посиланням:

https://drive.google.com/folderview?id=1uIfR9-Im_00k7fbboZS9JzE-1juigBRa

УВАГА! Попередня реєстрація триває до 12 травня ВКЛЮЧНО!

Не знаємо, як ви, а ми в передчутті чогось неймовірного!

Вже 16 травня у Вараші відбудеться Марафон «Забіг під градирнями» 2021.
Відкриваємо РАЕС CUP яскраво.

На вас чекає унікальна траса в буквальному сенсі під градирнями атомної електростанції.
Дистанції на вибір: 42 км, 21 км, 10 км, 5 км (індивідуальний забіг), дві естафети: 3*10 + 12 та 2*21.
На дистанції 42 км, 21 км та естафета 2 * 21 км вікове обмеження на день старту - 18 років.
На дистанції 10 км, 5 км та естафету 3 * 10 + 12 км вікове обмеження на день старту - 16 років.

Організатори: ВП «Рівненська АЕС», Первинна профспілкова організація РАЕС, Організація молоді ППО ВП РАЕС за підтримки первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом».

До участі допускаються тільки повнолітні учасники.

Увага! Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.

42 км

42 km

Individual race

Date: 16 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 400 UAH

Limit: 250 participants

До участі допускаються тільки повнолітні учасники.

Participants registered - 32 out of maximum of 250

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Олександр Теребуха Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
4 Станіслав Харечко Male 1996 PAEC team Вараш ua
2 Serhii Korolik Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
3 Andrii Androshchuk Male 1987 hobo.run Київ ua
Леонід Нестерчук Male 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
14 Ваня Ширяев Male 1978 Amber Tri Sports Вараш ua
Сергей Проневич Male 1991 КЛБ Hammers Боромля ua
10 Костянтин Бондарев Male 1961 АБУ, СКИФ Кожухівка ua
5 Олександр Прит Male 1969 Amber Tri Sports Томашгород ua
8 Анатолій Батейко Male 1971 РБЦ ЕРП Вараш ua
6 Петро Кислянка Male 1982 Хтиві Вепри Вараш ua
7 Віталій Федорчук Male 1977 Amber Tri Sports Вараш ua
11 Віталій Жданюк Male 1989 Вараш ua
15 Андрій Куцко Male 1982 - Вараш ua
9 Євгеній Дорофєєв Male 1982 Amber Tri Sports Вараш ua
19 Ira Grigorenko Female 1985 Rivne running club Рівне ua
20 Валентин Шевчук Male 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
13 Руслан Никонюк Male 1970 Одинокий Вовк Львів ua
16 Анатолій Харечко Male 1971 Amber Tri Sports Вараш ua
17 Наталія Харечко Female 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
18 Олег Красовський Male 1980 Золота рукавичка Кузнецовськ ua
31 Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
23 Микола Богданeць Male 1983 Рокитне ua
21 Андрій Саковець Male 1985 Varash Running Club Вараш ua
22 Дмитро Василевич Male 1985 Triathlon academy Дубно ua
24 Степан Мельничук Male 1968 СК "Три Коваля" Ковель ua
25 Сергій Турчик Male 1982 Луцьк ua
26 Павло Деркач Male 1985 Біговий Чернігів Чернігів ua
27 Роман Корховой Male 1984 zolochiv runners Золочів ua
28 Андрій Кучинський Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
29 Дмитро Хомич Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
30 Володимир Циганюк Male 1983 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
32 Саша Шура Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
33 Сергій Уляницький Male 1996 Носачевичі ua

21 км

21 km

Individual race

Date: 16 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 400 UAH

Limit: 250 participants

До участі допускаються тільки повнолітні учасники.

Participants registered - 90 out of maximum of 250

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
21 Сергій Поліщук Male 1973 Rivne Running Club Рівне ua
4 Юрій Коцюбайло Male 1991 Вараш ua
2 Фурманюк Роман Male 1983 Луцьк ua
70 Олександр Чурилович Male 1981 Золота рукавиця Вараш ua
17 Сергій Манько Male 1984 Titan Club Rivne / Triathlon Academy Рівне ua
5 Володимир Будник Male 1983 Molot Вараш ua
6 Андрій Степасюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
7 Valerii Nikitiuk Male 1992 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
9 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
8 Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
10 Олександр Устимович Male 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
11 Віталій Дмищук Male 1978 Titan Club Rivne Рівне ua
12 Роман Конощук Male 1990 Titan Club Rivne Рівне ua
13 Макс Ворожко Male 1989 Titan Club Rivne Рівне ua
Вадим Михалюк Male 1993 Titan Club Rivne Рівне ua
14 Жинський Микола Male 1997 Titan Club Rivne Рівне ua
15 Вадим Михалюк Male 1993 Titan Club Rivne Рівне ua
16 Віталій Голубцов Male 1975 Titan Club Rivne Рівне ua
18 Олександр Шевчук Male 1985 Titan Club Rivne Рівне ua
55 Павел Павлышин Male 1967 Раес Вараш ua
71 Юрій Тацюк Male 1991 Їжак-шатун Вараш ua
Саша Рибачик Male 1999 Мульчиці ua
20 Андрій Никитюк Male 1990 ДСНС Вараш ua
53 Євген Остапович Male 1980 Amber Tri Sports Вараш ua
59 Олександр Головаш Male 1988 Вараш ua
57 Сергей Козак Male 1983 Тритон Луцьк ua
23 Данило Боцула Male 1980 Varash Running Club Вараш ua
62 Сергій Левчик Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
56 Роман Ткачук Male 1986 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
58 Alexey Kostyk Male 1992 Titan Club Rivne Рівне ua
60 Віталій Талах Male 1985 PAEC team Вараш ua
61 Антон Гуцало Male 2002 РАЕС Team Вараш ua
63 Олександр Сад Male 1990 AmberTriSports Вараш ua
64 Олександр Ошурко Male 1979 Amber Tri Sports Вараш ua
65 Іванна Дячук Female 1993 Рівне ua
69 Анастасія Левчик Female 1998 Інваспорт Рівне ua
66 Роман Сад Male 1994 Varash Running Club Володимирець ua
67 Глєб Ніконюк Male 1999 Titan Club Rivne Рівне ua
72 Сергій Проневич Male 1989 Rivne Running Club Рівне ua
Pavlo Spinzha Male 1994 - Київ ua
68 Yurii Stasiuk Male 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Олег Красовський Male 1980 Золота рукавичка Кузнецовськ ua
73 Микола Шумра Male 1975 Золота рукавиця Вараш ua
Максим Лядик Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
74 Антон Маєвський Male 1986 Amber Tri Sports Вараш ua
85 Назар Усаченко Male 1978 Amber Tri Sports Вараш ua
75 Євгеній Саврук Male 1993 Раес Вараш ua
24 Анатолій Бойко Male 1977 Лучеськ Луцьк ua
76 Oleksandr Koniukevych Male 1981 Rivne Running Club Дубно ua
77 Андрій Ващук Male 1964 Rivne Running Club Костопіль ua
78 Андрій Семеха Male 1991 Київ ua
79 Dmytro Kovalov Male 1997 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
80 Сергій Сидорчук Male 1981 Золота рукавиця Вараш ua
82 Сергій Геліч Male 1997 Гепард Луцьк ua
81 Andriy Yanko Male 1978 МC Luchesk Луцьк ua
83 Ярослава Стребчук Female 1990 Дубно ua
84 Віктор Мялковський Male 1978 Дубно ua
86 MYKOLA LEVCHYK Male 1992 ОСНОВА БІГУ Київ ua
3 Дмитро Шарабар Male 1990 Вараш ua
19 Костянтин Рак Male 1983 ЦЗС Вараш ua
25 Вячеслав Оголенко Male 1984 КЛБ Пульс Южноукраїнськ ua
28 Альона Кислиця Female 1972 КЛБ "Пульс" Южноукраїнськ ua
26 Владимир Васьков Male 1974 КЛБ Пульс Южноукраїнськ ua
27 Микола Сухан Male 1997 Тріатлон оівне Березне ua
29 Володимир Кузьмяк Male 1979 Луцьк ua
30 Oleksii Popov Male 1982 Вараш ua
32 Юлія Симонович Female 1999 Луцьк ua
31 Юлія Федіна Female 1987 Amber Tri Sports Вараш ua
33 Олена Гуцало Female 1978 Energoatom Masters Вараш ua
34 Віталій Оксенюк Male 1992 МК Лучеськ Луцьк ua
35 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
36 Сергій Климович Male 1960 Вараш ua
22 Лариса Стрільчук Female 1985 - Рівне ua
37 Александр Булынин Male 1958 Пульс Южноукраїнськ ua
38 Анатолій Кінчур Male 1969 Сарни ua
39 Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
40 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
41 Легкодух Іван Male 1996 Lutsk Triathlon Federation
42 Dmytro Lupyna Male 1994 Київ ua
43 Oleksandr Liatsevych Male 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
44 Тарас Третяк Male 1983 lutsk triathlon federation Луцьк ua
45 Максим Вуйцік Male 1978 Львів ua
46 Вероніка Каюда Female 1991 СК Луцьк ua
47 Paul Kovalskyi Male 1990 Спілка воїнів АТО Волині, Invictus Games: Team Ukraine Луцьк ua
48 Віталій Рехнюк Male 1984 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
49 Яна Шутихина Female 1987 Енергодар ua
50 Євген Нечипуренко Male 1984 ВП ЗАЕС Енергодар ua
51 Вікторія Лобарчук Female 1994 Луцьк ua
87 Микола Паладі Male 1947 Чудей ua
52 Андрій Губиш Male 1984 Hetman Дубно ua
54 Сергій Котельник Male 1973 Varash Running Club Вараш ua
88 Дмитро Міщенко Male 1971 Нетішин ua
89 Богдан Дорош Male 1987 Нетішин ua
90 Олександр Михалюк Male 1993 Нетішин ua

10 км

10 km

Individual race

Date: 16 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 400 UAH

Limit: 250 participants

До участі допускаються тільки учасники яким у день старту виповнилось 16 років.

Participants registered - 75 out of maximum of 250

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
40 Михайло Макарчук Male 1981 Varash Running Club Вараш ua
1 Роман Малихін Male 1990 Varash Running Club Вараш ua
2 Ірина Малихіна Female 1991 Varash Running Club Вараш ua
4 Вікторія Середенко Female 1976 Varash Running Club Вараш ua
3 Валерій Берьозкін Male 1990 Varash Running Club Вараш ua
5 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС
15 Максим Лєшик Male 1989 Amber Tri Sports Вараш ua
6 Andru Maslenchuk Male 1979 RRC Рівне ua
Сергій Котельник Male 1973 Varash Running Club Вараш ua
8 Леонід Редько Male 1988 Рівне ua
43 Микола Мордас Male 1977 УІтаЗГ Вараш ua
16 Олександр Кудрик Male 1987 PAEC team Вараш ua
9 Олександр Лавренюк Male 1976 Вараш ua
10 Тетяна Дорощук Female 1985 Varash Running Club Вараш ua
11 Николай Вайсер Male 1974 Вараш Ран Вараш ua
57 Володимир Среберко Male 1958 VARASH RUNNING KLUB
12 Микола Чирук Male 1991 Varash Running Club
13 Валентин Черняк Male 1979 МК "Лучеськ" Луцьк ua
14 Тарас Щербатюк Male 1981 Луцьк ua
17 Євгеній Михалець Male 1994 Вараш ua
18 Ihor Liplianytsia Male 1982 СКМ Вараш ua
19 Діма Федіна Male 1989 Вараш ua
20 Олександр Карпович Male 1981 Вараш ua
21 Людмила Ходаковська Female 1981 Varash Running Club Вараш ua
22 Ганна Біруля Female 1995 Львів ua
Наталiя Войтишин Female 1986 Rivneraning Рівне ua
24 Володимир Комнацький Male 1979 Золота рукавиця Вараш ua
34 Віталій Петришин Male 1996 SK Luchesk Луцьк ua
25 Сергій Бовгира Male 1985 Вараш ua
Роман Васінський Male 1986 Гиря Вараш ua
26 Андрій Жарський Male 1984 Rivne Running Club Рівне ua
27 Олексій Поліщук Male 1987 ВЗПК Вараш ua
28 Юліана Дяченко Female 1997 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
29 Світлана Майданець Female 1979 Amber Tri Sports Вараш ua
30 Андрій Скоклюк Male 1987 Шалені Равлики Кузнецовськ ua
31 Віталій Карповець Male 1988 Вараш ua
32 Vitaliy Demudushun Male 2000 РАЕС team
48 Лариса Мельник Female 1987 Вараш ua
33 Олександр Лапчук Male 1985 Вараш ua
37 Oleksandra Koblova Female 1985 - Рівне ua
35 Гарбарук Максим Male 1997 Sporswear.lutsk/Lutsk Triatlon Federation Луцьк ua
36 Супрун Алла Female 1996 Sportswear.Lutsk/Lutsk Triatlon Federation
38 Жанна Бадаліс Female 1974 Дубно ua
39 Сергій Церольчук Male 1969 Дубно ua
Владислав Таякін Male 1993 РАЕС РЦ-2 Вараш ua
41 Віта Мельничук Female 1990 Дубно ua
42 Андрій П\'ясецький Male 1987 Amber Tri Sports Ковель ua
44 Денис Лосенко Male 1995 Вараш ua
45 Синельников Олександр Male 1990 EnergoAtomRun Київ ua
46 Юрій Савчук Male 1982 Вараш ua
47 Ковальчук Сергій Male 1962 КЛБ "Пульс" Южноукраїнськ ua
49 Ігор Радчук Male 1990 ЗОЛОТА РУКАВИЦЯ
50 Лариса Осадча Female 1983 Требухів ua
51 Олег Хромець Male 1983 Требухів ua
52 Тетяна Кузьмяк Female 1983 Луцьк ua
53 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
54 Анатолій Ярута Male 1984 Золота Рукавичка Вараш ua
55 Едуард Батейко Male 2000 - Вараш ua
Roman Dushko Male 1995 Рівне ua
56 Валерія Алабердіна Female 1994 Гепард Луцьк ua
58 Сергiй Куроедов Male 1965 Вараш ua
59 Тетяна Карпомиз Female 1981 Немає Луцьк ua
60 Юлія Руднік-Гриньків Female 1989 РАЕС team Вараш ua
61 Наталія Бурковська Female 1998 Київ ua
Федір Озарчук Male 1969 Костопіль Костопіль ua
63 Федір Озарчук Male 1969 Костопіль Костопіль ua
77 Микола Воробей Male 1971 Нововолинськ ua
71 Олександр Веремчук Male 1987 Amber Tri Sports Вараш ua
62 Світлана Ільченко Female 1981 Нетішин ua
64 Андрій Куроєдов Male 2001 Вараш ua
65 Стецюк Дмитро Male 1987 Triathlon academy Rivne Рівне ua
68 Вероніка Каюда Female 1991 СК "Гепард" Луцьк ua
Ірина Кутра Female 1979 Rivne running Рівне ua
66 Markiian Trychuk Male 1996
67 Руслан Слободенюк Male 1974 Varash Running Club Вараш ua
73 Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipsters Рівне ua
Олена Хлиновська Female 1983 Rivne Running Club
Alexandra Kutenko Female 1998 Рівне ua
Аленушка Татаренко Female 1983 ВП ЗАЕС Енергодар ua
69 Альона Татаренко Female 1983 ВП ЗАЕС Енергодар ua
70 Ігор Долинський Male 1985 МК Лучеськ & Foxhunters Луцьк ua
72 Віталій Летуновський Male 1982 ВП ЗАЕС Енергодар ua
74 Оксана Захарчук Female 1992 Луцьк ua
75 Vladimir Kruk Male 1995 Луцьк ua
76 Назар Самолюк Male 2001 Triathlon Academy Рівне ua

5 км

5 km

Individual race

Date: 16 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 400 UAH

Limit: 250 participants

До участі допускаються тільки учасники яким у день старту виповнилось 16 років.

Participants registered - 62 out of maximum of 250

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
52 Павло Бас Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
1 Дмитрий Ходаковский Male 1971 Varash Running Club Вараш ua
46 Марія Ошурко Female 1982 Amber Tri Sports/Varash running club
Maks Shvai Male 1979 Кузнецовськ ua
2 Тетяна Архіпова Female 1959 Rivne Running Club Вараш ua
Тетяна Чукова Female 1985 Вараш ua
3 Алла Гуменюк Female 1978 РАЕС
4 Максим Гуменюк Male 1999 Ізотоп Вараш ua
5 Дарина Слободенюк Female 2001 Varash Running Club Вараш ua
6 Микола Скібчик Male 1980 ЕЦ Вараш ua
7 Анна Акiнiна Female 1996 Вараш ua
8 Ірина Євстігнєєва Female 1990 Вараш ua
9 Наталія Щербатюк Female 1982 Луцьк ua
10 Ірина Соловей Female 1990 -
11 Наталія Приймачук Female 1979 Основа бігу Київ ua
12 Юлія Чурилович Female 1985 Золота рукавиця Вараш ua
13 Оксана Железняк Female 1975 Вараш ua
14 Владислав Вознюк Male 1975 Вараш ua
15 Olya Kovalevska Female 1993 Кузнецовськ ua
16 Тетяна Ващишина Female 1991 Вараш ua
17 Неоніла Баловіна Female 1995 Вараш ua
18 Ірина Губата Female 1984 Вараш ua
19 Микола Басюк Male 1988 Вараш ua
20 Валерій Вознюк Male 2005 Вараш ua
21 Ольга Грицай Female 1984
24 Андрій Євстігнєєв Male 1989 Вараш ua
23 Андрій Кошелюк Male 1992 Вараш ua
22 Тамара Кошелюк Female 1993 Вараш ua
25 Андрій Грицай Male 1971
Володимир Среберко Male 1958 VARASH RUNNING KLUB
45 Тарас Блащук Male 1993 Рівне ua
26 Олександр Затірка Male 1996 Заболоття ua
27 Володимир Герчанівський Male 1981 ЕЦ Вараш ua
Ольга Будник Female 1987 Вараш ua
28 Ольга Будник Female 1987 Вараш ua
Роман Васінський Male 1986 Гиря
31 Сергій Вакуліч Male 1984 Вараш ua
29 Олександр Симончук Male 1990 Кузнецовськ ua
30 Ольга Ширяєва Female 1982 Amber Tri sports Вараш ua
32 Андрій Килюх Male 1987 РАЕС Вараш ua
33 Анатолій Тихомиров Male 1980 ХЦ ВП РАЕС Вараш ua
34 Олександр Колесник Male 1985 Вараш ua
47 Анна Щавінська Female 2002 Мастерс Вараш ua
35 Олександр Шулипа Male 1994 Amber Tri Sports Вараш ua
44 Роман Нікітчук Male 2000 Вараш ua
36 Дмитро Киричик Male 1994 Вараш ua
38 Любов Юдко Female 1986 ВП РАЕС
Роман Мархайчук Male 1980 Вараш ua
37 Дмитро Новосад Male 1988 Amber Tri Sports Ковель ua
42 Роман Бурачинський Male 2003 Triathlon Academy Рівне ua
39 Валерія Новак Female 2004 Amber Tri Sports Вараш ua
40 Денис Дубінко Male 1993 СК "Три Коваля" Ковель ua
41 Тетяна Воробей Female 1992 СК "Три Коваля" Ковель ua
43 Мария Цыцатая Female 1985 Золота рукавиця Вараш ua
48 Сергій Неділько Male 1982 Луцьк ua
50 Надія Кіпран Female 1996 Amber Tri Sports
49 Олександр Данилюк Male 1985 Ківерці ua
51 Сергій Гуцало Male 1978 Energoatom Masters Вараш ua
Ганна Біруля Female 1995 Львів ua
53 Денис Поминчук Male 2001 Інваспорт Рівне ua
54 Анатолій Ошурко Male 1986 Зарічне ua
55 Olha Liatsevych Female 1991 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
56 Михайло Високосов Male 1984 Lutsk Triathlon Federation
Даша Шевчук Female 2002 Triathlon academy rv Рівне ua
57 Микола Золотухін Male 1985 ВП ЗАЕС Енергодар ua
58 Олена Грицаюк Female 1994 Рівне ua
59 Уляна Степаненко Female 1995 - Луцьк ua
60 Сергій Балицький Male 1964 - Луцьк ua
61 Олена Хлиновська Female Rivne Running Club Рівне ua
62 Олександра Бутенко Female 1998 RRC

Естафета 3 по 10км + 12 км

42 km

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 10 km


Stage 2 : 10 km


Stage 3 : 10 km


Stage 4 : 12 km



Date: 16 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 1600 UAH

До участі допускаються тільки учасники яким у день старту виповнилось 16 років.

Participants registered - 5, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
1 Леді & Джентельмени з Tri Amber Sports Tri Amber Sports Вараш ua
2 Мама казала, що я красівий Rivne Running Club Рівне ua
3 ОПцТАВ ОПцТАВ Вараш ua
4 РАЕС team РАЕС team Вараш ua
5 EnergoAtomRun Вараш ua

13 Comments:

  1. Дмитро Хомич

    Які довідки потрібні для участі в марафоні?

    1. Yevhenii Burakov

      Доброго дня. Ми не вимагаємо ніяких додаткових довідок. Усе прописано у положені.

  2. Тетяна Воробей

    Доброго дня.Викладіть будь ласка положення про змагання.

    1. Yevhenii Burakov

      положення можна знайти над контактами організатора

  3. Роман Корховой

    Добрий вечір! Викладіть будь ласка треки дистанцій.

    1. Yevhenii Burakov

      Маршрути презентуємо на наступному тижні. Посилання на треки обов’язково виложимо.

  4. Олена Блищик

    При реєстрації естафети запитує розмір футболки і можна ввести тільки одного учасника. Це принципово чи ні?

    1. Yevhenii Burakov

      передзвоніть мені. розмір футболки не принципово.

  5. Роман Корховой

    Доброго дня, чи є пільги для учасників бойових дій?

    1. Yevhenii Burakov

      доброго дня. так УБД реєструються безкоштовно. для цього надішліть фото посвідчення на вказану пошту.

  6. Неоніла Баловіна

    Пропоную #17 на 5 км ? суперпрозиція?
    на жаль не можу бути присутня на марафоні ?

    1. Alexandra Kutenko

      Ціна?

      1. Неоніла Баловіна

        200 грн (100 за перереєстрацію та 100 грн сам номер)

Leave a comment