RNPP Night run

18 April 2021 Running / Вараш / Організація молоді ППО ВП "Рівненська АЕС", Amber Tri Sports

10 км 5 км

УВАГА! Старт відбудеться о 20:30.

Агов, бігуни! Полюбляєте бігати зранку? Чи може увечері?
Ми запрошуємо вас на перший у Вараші НІЧНИЙ ЗАБІГ!

Поспішайте! Ліміт 100 учасників.

Освітлені доріжки до РАЕС та навколо станції.
Дві дистанції – 5 км і 10 км. До участі у дистанції 10 км допускаються тільки повнолітні учасники, у дистанції 5 км від 16 років.
Захід не входить до Кубку РАЕС.

Всіх учасників очікують корисні сувеніри. На фініші кожен отримає медаль.
Тренуйтесь та перемагайте у абсолютних категоріях серед чоловіків та жінок.

Організатори: ВП «Рівненська АЕС», Первинна профспілкова організація РАЕС, Організація молоді ППО ВП РАЕС, Amber Tri Sports.

Увага! Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.

10 км

10 km

Individual race

Date: 18 April 2021

Start time: at 20:30

Price: 150 UAH

Limit: 65 participants

До участі допускаються тільки повнолітні учасники.

Participants registered - 65 out of maximum of 65

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Олександр Сад Male 1990 Amber tri sports Вараш ua
3 Олександр Карпович Male 1981 Вараш ua
2 Роман Ткачук Male 1986 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
13 Сергій Котельник Male 1973 Varash Running Club Вараш ua
4 Віталій Талах Male 1985 PAEC team Вараш ua
5 Юрій Коцюбайло Male 1991 Вараш ua
34 Михайло Макарчук Male 1981 Varash Running Club Вараш ua
23 Олександр Ошурко Male 1979 Amber Tri Sports Вараш ua
26 Віталій Жданюк Male 1989 Amber Tri Sports Вараш ua
8 Андрій Саковець Male 1985 Varash Running Club Вараш ua
6 Роман Малихін Male 1990 Varash Running Club Вараш ua
7 Ірина Малихіна Female 1991 Varash Running Club Вараш ua
10 Олександр Прит Male 1969 Amber Tri Sports Томашгород ua
9 Євгеній Дорофєєв Male 1982 Amber Tri Sports Вараш ua
11 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС
33 Олексій Гетманов Male 2001 ЛРЩ Вараш ua
12 Andrii Kutsko Male 1982 - Вараш ua
16 Володимир Среберко Male 1958 VARASH RUNNING KLUB
14 Вікторія Середенко Female 1976 Energoatom Masters Вараш ua
15 Віталій Федорчук Male 1977 Amber Tri Sports Вараш ua
21 Остапов Антон Male 2001 Вараш ua
17 Катерина Лисенко Female 1997 Київ ua
19 Олександр Шулипа Male 1994 Amber Tri Sports Вараш ua
18 Сергій Лисенко Male 1994 Київ ua
30 Надія Кіпран Female 1996 Amber Tri Sports
57 Фурманюк Роман Male 1983 Луцьк ua
20 Олександр Головаш Male 1988 Вараш ua
24 Назар Усаченко Male 1978 Amber Tri Sports Вараш ua
22 Сергiй Куроедов Male 2001 Вараш ua
25 Василевич Дмитро Male 1985 Дубно ua
27 Юлія Федіна Female 1987 Amber Tri Sports Вараш ua
28 Євген Остапович Male 1980 Amber Tri Sports Вараш ua
29 Володимир Будник Male 1983 Molot Вараш ua
31 Наталія Харечко Female 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
32 Анатолій Харечко Male 1971 Amber Tri Sports Вараш ua
56 Юлія Руднік-Гриньків Female 1989 РАЕС team Вараш ua
40 Ваня Ширяев Male 1978 Amber Tri Sports Вараш ua
35 Артем Васильчук Male 1990 AlphaTeam Вараш ua
36 Петро Кислянка Male 1982 Хтиві Вепри Вараш ua
38 Леонід Нестерчук Male 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
39 Дмитро Новосад Male 1988 ТРИ_Коваля Ковель ua
61 Vitaliy Demudushun Male 2000 РАЕС team
42 Антон Маєвський Male 1986 Amber Tri Sports Вараш ua
41 Микола Шумра Male 1975 Золота рукавиця Вараш ua
43 Лариса Мельник Female 1987 Вараш ua
44 Степан Мельничук Male 1968 СК "Три Коваля" Ковель ua
45 Тарас Третяк Male 1983 lutsk triathlon federation Луцьк ua
46 Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
47 Volodymyr Olkhovyk Male 1987 Lutsk Triathlon Federation
48 Dmytro Kovalov Male 1997 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
49 Андрій Степасюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
50 Саша Шура Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
62 Володимир Циганюк Male 1983 СК Гепард Луцьк ua
51 Valerii Nikitiuk Male 1992 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
53 Serhii Korolik Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
55 Павел Павлышин Male 1967 Раес Вараш ua
52 Артем Тищук Male 1987 Amber Tri Sports Вараш ua
58 Андрій Никитюк Male 1990 ДСНС Вараш ua
59 Ігор Поліщук Male 1994 Вараш ua
60 Стецюк Дмитро Male 1987 Amber Tri sport team Рівне ua
63 Ivanna Burakova Female 1985 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua
64 Оксана Огієвич Female 1984 Основа Бігу Київ ua
65 Юліана Дяченко Female 1997 Гепард Луцьк ua
37 Yurii Stasiuk Male 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
54 Денис Лосенко Male 1995 Вараш ua

5 км

5 km

Individual race

Date: 18 April 2021

Start time: at 20:00

Price: 150 UAH

Limit: 65 participants

До участі допускаються тільки повнолітні учасники.

Participants registered - 65 out of maximum of 65

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
13 Даніїл Ошурко Male 2002 Varash Running Club/Amber Tri Sports Вараш ua
1 Бартошик Наталія Female 1986 Вараш ua
2 Олександр Затірка Male 1996 Заболоття ua
3 Валерій Берьозкін Male 1990 Varash Running Club Вараш ua
4 Олександр Колесник Male 1985 Вараш ua
5 Наталія Талах Female 1986 Вараш ua
6 Андрій Скоклюк Male 1987 Шалені Равлики Кузнецовськ ua
7 Роман Нікітчук Male 2000 Вараш ua
8 Роман Хом‘як Male 1995 ЛРЩ Львів ua
9 Дмитро Киричик Male 1994 Вараш ua
12 Марія Ошурко Female 1982 Amber Tri Sports/Varash running club
14 Олена Гуцало Female 1978 Energoatom Masters Вараш ua
19 Тетяна Дорощук Female 1985 Varash Running Club Вараш ua
52 Сергій Гуцало Male 1978 Energoatom Masters Вараш ua
10 Алла Гуменюк Female 1978 РАЕС
60 Maks Shvai Male 1979 Кузнецовськ ua
24 Наталія Камінська Female 1985 Varash Running Club
11 Сергій Скібчик Male 1985 Varash Running Club Вараш ua
15 Дарина Слободенюк Female 2001 Varash Running Club Вараш ua
16 Андрій Килюх Male 1987 РАЕС Вараш ua
17 Олександр Симончук Male 1990 Кузнецовськ ua
18 Тетяна Архіпова Female 1959 Rivne Running Club Вараш ua
20 Максим Лєшик Male 1989 Amber Tri Sports Вараш ua
21 Тетяна Чукова Female 1985 Вараш ua
22 Анна Акiнiна Female 1996 Вараш ua
23 Роман Волчко Male 1983 Volchko family Вараш ua
37 Олександр Веремчук Male 1987 Amber Tri Sports Вараш ua
30 Людмила Козлинець Female 1970 Amber Tri Sports Вараш ua
59 Дмитро Боюка Male 1989 Alpha Team Вараш ua
25 Максим Гуменюк Male 1999 Ізотоп Вараш ua
27 Вікторія Гетманова Female 1998 ЛРЩ Вараш ua
34 Микола Мордас Male 1977 УІтаЗГ Вараш ua
26 Людмила Ходаковська Female 1981 Varash Running Club Вараш ua
28 Надін Скоклюк Female 1987 Шалені равлики Кузнецовськ ua
58 Антон Гуцало Male 2002 РАЕС Team Вараш ua
29 Анна Карпач Female 2001 AlfaTeam Вараш ua
31 Катя Прит Female 1998 Amber Tri Sports Томашгород ua
32 Олена Блищик Female 1990 Amber Tri Sports Вараш ua
53 Олександр Кудрик Male 1987 PAEC team Вараш ua
36 Ольга Ширяєва Female 1982 Amber Tri sports Вараш ua
33 Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipsters Рівне ua
47 Олександр Чурилович Male 1981 Золота рукавиця Вараш ua
35 Ivan Moroz Male 1995 Вараш ua
Олександр Дорощук Male 1983 Вараш ua
38 АНАТОЛIЙ ошурко Male 1986 VARASH RUNNING KLUB
39 Денис Дубінко Male 1993 СК Ковель Ковель ua
40 Юлія Симонович Female 1999 Луцьк ua
41 Тетяна Воробей Female 1992 СК "Три Коваля" Ковель ua
42 Paul Kovalskyi Male 1990 Спілка воїнів АТО Волині, Invictus Games: Team Ukraine Луцьк ua
44 Bohdan Usharuk Male 1987 Allied Forces Foundation Луцьк ua
43 В\'ячеслав Оксентюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
45 Руслан Уніфонтович Male 1976 Ветеран Луцьк ua
Євгеній Саврук Male 1993 Вараш ua
48 Людмила Мітряхіна Female 1976 Вараш ua
49 Оксана Омеляновська Female 1982 Вараш ua
50 Алла Аскарова Female 1976 Вараш ua
51 Ольга Кислянка Female 1987 Вараш ua
54 Ольга Ковалевська Female 1993 Вараш ua
55 Роман Бурачинський Male 2002 Triathlon Academy Рівне ua
56 Оксана Железняк Female 1975 Вараш ua
57 Василь Стрілець Male 1987 УкрЯТ
61 Неоніла Баловіна Female 1995 Вараш ua
62 Ксюша Михайленко Female 1991 Без клуба Київ ua
63 Павло Бас Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
64 Назар Самолюк Male 2001 Triathlon Academy Рівне ua
65 Поліщук Олександр Male 1984 Хтиві Вепри Вараш ua
46 Денис Поминчук Male 2001 Вараш ua

5 Comments:

  1. Павло Бас

    Який алгоритм дій у разі попадання в червону зону і заборона проведення заходів?

    1. Yevhenii Burakov

      Доброго вечора. У такому випадку забіг буде перенесений на іншу дату.

  2. Andrii Androshchuk

    А місцяє ще є?

  3. Yevhenii Burakov

    Є декілька слотів на 5 км. Зверніться по телефону до організатора.

  4. Yevhenii Burakov

    УВАГА! Старт здвигається на півгодини вперед! Старт о 20:30!

Leave a comment