Pokrova Half Marathon 2021

14 October 2021 Running / Рівне / Rivne Running Club

21,1 км 2,35 км 10 км

Рівненський півмарафон «POKROVA HALF MARATHON 2021» проводиться 14 жовтня 2021 року у м. Рівне на території Гідропарку, зі стартом та фінішом в районі озера Яйце. Старт забігів – з 08:00.

Учасниками забігів на дистанції 2,35 км (1 коло по 2350 м), 10 км (4 кола по 2350 м + 1 коло навколо озера 750 м), 21,1 км (9 кіл по 2350 м) можуть бути рівняни та гості міста без обмежень, але у кількості не більше 150 осіб на 2,35 км, 150 осіб на 10 км та 100 осіб на 21,1 км. Реєстрація учасників на дистанції 2,35 км, 10 км, 21,1 км здійснюється до 23:59 12 жовтня 2021 року за посиланням https://runstyle.net/events/pokrova-half-marathon-2021/ або з 15:00 до 20:00 13 жовтня 2021 року на 2-му поверсі ТЦ «Злата Плаза» (м. Рівне, вул. Короленка, 1).

УВАГА! В день забігу 14 жовтня додаткова реєстрація проводитися не буде.

Видача стартових пакетів буде здійснюватися 13 жовтня 2021 року з 15:00 до 20:00 на 2-му поверсі ТЦ «Злата Плаза» (м. Рівне, вул. Короленка, 1) та в день старту 14 жовтня з 06:00 до 07:45 у Гідропарку м. Рівне в районі озера Яйце в офіційному наметі Rivne Running Club.

При отриманні стартового пакету кожен учасник повинен надати ідентифікаційний код та поставити підпис про його отримання.

Кожен учасник може бути оглянутий лікарем та не допущений до участі у стартах, у разі загрози шкоди для здоров’я.

УВАГА! Учасники забігу на 21,1 км при отриманні стартового пакету повинні надати медичну довідку або страховий поліс.

Організатори змагань залишають за собою право відмовити у реєстрації учаснику забігу, якщо той своїми висловлюваннями або діями шкодить іміджу та репутації, як самого забігу, так і організації, яка його проводить.

Програма Заходу

13.10.2021
15.00 – 20.00 – додаткова реєстрація учасників; видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу (на 2-му поверсі ТЦ «Злата Плаза» (м. Рівне, вул. Короленка, 1);

14.10.2021
06:00 – 07:45 – видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;
06:00 – 12:30 – робота намету для зберігання речей;
07:50 – масова розминка учасників забігу;
08:00 – масовий старт забігу на 2,35 км;
08:20 – масовий старт забігу на 10 км;
09:30 – масовий старт забігу на 21,1 км;
12:00 – закриття траси пробігу, відкриття руху транспорту;
12:30 – нагородження наймолодшого та найстаршого фінішера забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (бігуни з інвалідністю); нагородження переможців та призерів Рівненського півмарафону «Pokrova Half Marathon 2021» на дистанціях 2,5 км, 10 км, 21,1 км.

Нагородження переможців.
Переможці та призери Рівненського півмарафону «Pokrova Half Marathon 2021» на дистанціях 2,35 км, 10 км та 21,1 км у чоловіків та жінок нагороджуються призами від спонсорів та кубками.
Найстарший та наймолодший учасники забігу, які успішно подолали дистанцію 2,35 км, 10 км або 21,1 км, нагороджуються кубками та призами від спонсорів.
3-є переможців у номінації «Непереможні» нагороджуються кубками.
Усі учасники, які успішно подолали одну з дистанцій, отримують оригінальні пам’ятні медалі учасника Забігу.

Рівненська бігова ліга 2021.
Усі учасники Рівненського півмарафону «Pokrova Half Marathon 2021» автоматично стають учасниками проекту «Рівненська бігова ліга 2021», яка включає в себе серію із 4-х забігів, 3-и з яких – залікові.
Рівненський півмарафон «Pokrova Half Marathon 2021» – другий заліковий забіг бігової ліги.
Переможці забігів на 2,35 км, 10 км та 21,1 км у чоловіків та жінок отримають по 1 балу, в той час як останні учасники отримають бали, відповідно до того, яка кількість учасників була зареєстрована на їхніх дистанція. Чим менша кількість балів – тим вище місце в рейтингу. Учаснику, який не брав участь у забігу, нараховується бал останнього учасника із дистанції, де була зафіксована найбільша кількість учасників забігу, плюс 2 додаткові бали.
Обслуговування всіх забігів «Рівненської бігової ліги 2021» відбуваються за допомогою чіпової системи хронометражу «Chronotrack».
Підсумкові бали за кожен заліковий забіг «Рівненської бігової ліги 2021» публікуються впродовж 30-ти робочих днів з дня проведення такого забігу на офіційних інформаційних ресурсах організатора бігової ліги – у соціальних мережах Rivne Running Club.

Вихідні положення.
Організатори Заходу залишають за собою право перевіряти достовірність зафіксованих результатів, а також можуть відмовляти у реєстрації учасникам, якщо їхня участь може нести загрозу для їх же здоров’я та життя.
Контактна інформація: Сергій Ющишин, президент Rivne Running Club, rivnerun@gmail.com, 0977775190.

21,1 км

21 km

Individual race

Date: 14 October 2021

Start time: at 09:30

Price: 200 UAH

Limit: 100 participants

УВАГА! Учасники забігу на 21,1 км при отриманні стартового пакету повинні надати медичну довідку або страховий поліс.

Стартовий пакет учасника включає: стартовий номер, сумка, маска, вода, медаль на фініші.

Старт забігу на 21,1 км о 09:30.

УВАГА! В день забігу 14 жовтня додаткова реєстрація проводитися не буде.

Видача стартових пакетів буде здійснюватися 13 жовтня 2021 року з 15:00 до 20:00 на 2-му поверсі ТЦ «Злата Плаза» (м. Рівне, вул. Короленка, 1) та в день старту 14 жовтня з 06:00 до 07:45 у Гідропарку м. Рівне в районі озера Яйце в офіційному наметі Rivne Running Club.

При отриманні стартового пакету кожен учасник повинен надати ідентифікаційний код та поставити підпис про його отримання.

Participants registered - 44 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
301 Віктор Мялковський Male 1978 Дубно ua
335 Микола Богданeць Male 1983 Рокитне ua
317 Андрій Ружицький Male 1987 Богдашів ua
302 Сергій Проневич Male 1989 Rivne Running Club Рівне ua
MYKHAILO OLKHOVYI Male 1992 Рівне ua
303 Оля Бобрик Female 2000 Рівне ua
304 Andrii Androschuk Male 1987 hobo.run
305 РОМАН Шиманюк Male 1985 РРС Рівне ua
306 Ігор Заремба Male 1975 без назви Тернопіль ua
311 Павло Дятлик Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
307 Богдан Хрусь Male 1994 Пий/Біжи Running club
308 Володимир Одійчук Male 1957 Інтерскло Житомир ua
309 Олександр Лавренюк Male 1976 Amber Tri Sports Вараш ua
310 Роман Фомін Male 1989 "Будьмо"
Максим Дзісяк Male 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua
312 Кривцов Олександр Male 1959 Рівненський клуб бігу Рівне ua
313 Сергій Микитюк Male 1986 Рівне ua
314 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
315 Руслан Величко Male 1980 Рівне ua
316 Олександр Прит Male 1969 Amber Tri Sports Томашгород ua
318 Микола Ткачук Male 1988 Рівне ua
319 Олена Омельчук Female 1987 Рівне ua
320 Микола Горбань Male 1999 Горішні Плавні ua
321 Анатолій Бойко Male 1977 Лучеськ Луцьк ua
322 Андрій Мумич Male 1988 МК «ЛУЧЕСЬК» Луцьк ua
323 Роман Фурманюк Male 1983 Луцьк ua
324 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
Віталій Новосад Male 1982 HETMAN Дубно ua
325 Іванна Єрмійчук Female 1993 Рівне ua
328 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС
326 Жинський Микола Male 1997 Titan Club Rivne Рівне ua
327 Denis Portnoy Male 1983 Рівне ua
329 Тарас Ступак Male 1992 Здолбунів ua
330 Богдан Швець Male 2000 Nike Run Club
Maks Shatskyi Male 1987 Ковель ua
331 Vadum Zenzeliuk Male 1989 СПК Серце Воїна Рівне ua
332 Юрий Самойлович Male 1985 Славута ua
333 Євген Ілюшик Male 1993 Луцьк ua
334 Дмитро Вєтров Male 1982 Sri Chinmoy Marathon Team Рівне ua
336 Андрій Тимченко Male 1991 Military Рівне ua
337 Микита Бруханський Male 2003 Рівне ua
338 Сергій Солод Male 1984 ПівнічБокс Рівне ua
340 Dmytro Betsa Male 2000 Воловець ua
339 Andrey Fedorov Male 1983 Vodafone Team Київ ua
341 Микола Сухан Male 1997 Тріатлонакадемі Березне ua
343 Макс Ворожко Male 1989 Titan Club Rivne Рівне ua
342 Іванна Дячук Female 1993 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
Всеволод Башинський Male 1995 Прокинся Рівне Рівне ua
344 Олександр Позняк Male 1985 Salomon Running Club Ukraine Рівне ua

2,35 км

2,35 km

Individual race

Date: 14 October 2021

Start time: at 08:00

Price: 200 UAH

Limit: 150 participants

Стартовий пакет учасника включає: стартовий номер, сумка, маска, вода, медаль на фініші.

Старт забігу на 2,35 км о 08:00.

УВАГА! В день забігу 14 жовтня додаткова реєстрація проводитися не буде.

Видача стартових пакетів буде здійснюватися 13 жовтня 2021 року з 15:00 до 20:00 на 2-му поверсі ТЦ «Злата Плаза» (м. Рівне, вул. Короленка, 1) та в день старту 14 жовтня з 06:00 до 07:45 у Гідропарку м. Рівне в районі озера Яйце в офіційному наметі Rivne Running Club.

При отриманні стартового пакету кожен учасник повинен надати ідентифікаційний код та поставити підпис про його отримання.

Participants registered - 79 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
37 Лука Чубай Male 2014 Rivne running club Рівне ua
2 Юрій Чебручан Male 1992 Рівне ua
3 Святослав Клічук Male 1980 Трудові резерви Рівне ua
Ярослав Поминчук Male 2009 Немає Боянівка ua
1 Ярослав Поминчук Male 2009 Рівне ua
Вадим Городнюк Male 1990 Лібра Спорт Рівне ua
4 Юрій Малютяк Male 1979 Рівне ua
5 Юрій Малютяк Male 2010 Рівне ua
6 Назар Малютяк Male 2008 Рівне ua
7 Олександр Ярмушко Male 1979 Rivne Running Club Рівне ua
8 Володимир Федорчук Male 1989 Рівне ua
9 Василь Сущик Male 1994 Рівне ua
10 Наталка Юпаткіна Female 1975 Рівне ua
11 Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
Андрій Тимощук Male 1975 Спілка пасічників Рівненщини
12 Дмитро Шарманський Male 2013 Рівне ua
13 Станіслав Шипіль Male 1986 Faders Рівне ua
14 Олена Новосад Female 1988 Рівне ua
Юлія Лавренюк Female 1987 Обарів ua
15 Андрій Примак Male 1995
Володимир Степанюк Male 1986 Рівне ua
16 Катя Прит Female 1998 Amber Tri Sports Вараш ua
41 Олександр Заборський Male 1979 Rivne running club Рівне ua
17 Анна Сергієнко Female 1994 RivneRunnignClub Рівне ua
18 Ірина Кутра Female 1979 Rivne running Рівне ua
Вікторія Пінчук Female 1989 - Одеса ua
Олександр Василевич Male 1990 Рівне ua
19 Наталія Лушнікова Female 1978 Рівне ua
20 В"ячеслав Панасюк Male 1967 Рівне ua
Ангеліна Кучмей Female 2008 HETMAN Дубно ua
21 Сергій Пєчніков Male 1987 Чорні MTBшники Рівне ua
22 Вікторія Гуменюк Female 2014 РАЕС
23 Саша Слівінський Male 1996 Рівне ua
24 Костянтин Колесніков Male 1994 Рівне ua
25 Руслан Фаліон Male 1989 Рівне ua
26 Євген Теслюк Male 1990 Rivne Runing Club Рівне ua
27 Сергій Свінтозельський Male 2010 Дубно ua
Марія Лебединська Female 1988 Alfa Рівне ua
28 Денис Брончук Male 2012 Рівне ua
29 Артем Алексєєв Male 1991 Лікарняні Клоуни Червоні Носи Рівне ua
30 Дмитро Романович Male 1996 Головне управління Національної поліції (Тріумф) Рівне ua
31 Назар Гузь Male 1996 Рівне ua
32 Назар Матвійчук Male 2011 Рівне ua
33 Анастасія Сліпченко Female 1990 RivneRunnigClub Рівне ua
34 Юлія Смоловик Female 2007 Flaro Рівне ua
35 Петро Сидорчук Male 1946 Priori Острог ua
36 Давид Процишин Male 2011 Немає Рівне ua
38 Олена Підгородецька Female 1992 Rivne Running Club Рівне ua
39 Анатолій Ошурко Male 1986 Зарічне ua
40 Наталія Ткачук Female 1979 Лікарняні клоуни Червоні носи м. Рівне Рівне ua
Олексій Туз Male 1996 Рівне ua
42 Павло Алексєвич Male 1982
43 Сергій Остапчук Male 1996 Рівне ua
44 Olga Diatlyk Female 1987 Rivne Running Club Рівне ua
45 Дмитро Хомич Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
46 Дмитро Цапук Male 1995 Triatlon academy Рівне ua
48 Алла Юхневич Female 1992 Rivne Running Club Рівне ua
47 Дмитро Ткачук Male 1988 Rivne Running Club Рівне ua
49 Людмила Чурилович Female 1991 Rivne Running Club Рівне ua
Софія Браценюк Female 2002 Рівне ua
50 Роман Русин Male 1992 Рівне ua
66 Olya Samchuk Female 1996 Рівне ua
51 Анатолій Черненков Male 2011 Бк Рівне Рівне ua
Владислав Новак Male 2001 Рівне ua
52 Олег Стецович Male 2004 Сільський Рівне ua
54 Дмитро Нисинець Male 2003 Vector running club Велика Омеляна ua
53 Віталій Монюк Male 2003 vector running club Рівне ua
55 Кіра Войтишин Female 2013 Rivneraning Рівне ua
56 Ірина Сидорчук Female 1980 Рівне ua
Yuriy Nakonechniy Male 1981 -
75 Анастасія Максимюк Female 1990 Рівне ua
57 Любов Гаврилюк Female 1991 Рівне ua
58 Валя Сакур Female 1993 Рівне ua
59 Yurii Pinchuk Male 1991 Рівне ua
60 Дмитро Нех Male 1994 Rivne Running Club Рівне ua
61 Ольга Бабак Female 1991 Taekwondo Рівне ua
68 Зінченко Єлизавета Female 2013 Рівне ТКД Рівне ua
62 Роман Гаврон Male 1993 Рівне ua
63 Роман Довгалець Male 1989 Vector raning club Рівне ua
64 Назар Бабак Male 2014 Taekwondo Рівне ua
65 Назар Кравчук Male 2014 Taekwondo Рівне ua
67 Ганна Хіночик Female 1988 Рівне ua
69 Юрій Яцюк Male 1984 Лікарняні Клоуни Рівне ua
70 Юля Мухаровська Female 1986 Рівне ua
71 Назар Самолюк Male 2001 Triathlon Academy Рівне ua
Артур Луцький Male 1995 BaxBanny Рівне ua
72 Ігор Овсійчук Male 1986 Rivne Running Club Рівне ua
73 Максим Петрович Male 2008 Рівне ua
74 Роман Бурачинський Male 2003 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
76 Дмитро Лакіза Male 1989 Сам_Собі_Бігун Рівне ua
77 Олександра Пилипчук Female 1977 Rivne Running Club Рівне ua
79 Ігор Панчук Male 1984 Rivelo
78 Ярослава Панчук Female 2013 Rivelo Рівне ua

10 км

10 km

Individual race

Date: 14 October 2021

Start time: at 08:20

Price: 200 UAH

Limit: 150 participants

Стартовий пакет учасника включає: стартовий номер, сумка, маска, вода, медаль на фініші.

Старт забігу на 10 км о 08:20.

УВАГА! В день забігу 14 жовтня додаткова реєстрація проводитися не буде.

Видача стартових пакетів буде здійснюватися 13 жовтня 2021 року з 15:00 до 20:00 на 2-му поверсі ТЦ «Злата Плаза» (м. Рівне, вул. Короленка, 1) та в день старту 14 жовтня з 06:00 до 07:45 у Гідропарку м. Рівне в районі озера Яйце в офіційному наметі Rivne Running Club.

При отриманні стартового пакету кожен учасник повинен надати ідентифікаційний код та поставити підпис про його отримання.

Participants registered - 81 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
152 Roman Dushko Male 1995 Рівне ua
Юрій Вихопень Male 1992 Кам'нка-Бузька ОТГ Кам'янка-Бузька ua
151 Назар Патійчук Male 2000 AmberTriSports Вараш ua
Святослав Клічук Male 1980 Трудові резерви Рівне ua
153 Андрій Стібиш Male 1993 Рівне ua
154 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
Анастасія Максимюк Female 1990 Рівне ua
155 Karina Shemosyuk Female 1989 Рівне ua
156 Ivan Yaremchuk Male 2000 Шкарів ua
Павло Дятлик Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
157 Ед Довгалець Male 2001 Vector running club Рівне ua
158 Andru Maslenchuk Male 1979 RRC Рівне ua
159 Василь Миніч Male 1989 - Рівне ua
160 Андрій Корева Male 1988 Костопіль ua
161 Сергій Уляницький Male 1996 Носачевичі ua
162 Яна Матвійчук Female 1995 ALFA GYM RIVNE Рівне ua
Станіслав Шипіль Male 1986 Faders Рівне ua
186 Марк Величко Male 2006 Рівне ua
163 Оксана Казмірчук Female 1994 РОДЛ
164 Ілля Ситницький Male 2002 - Рівне ua
184 Kiril Minosian Male 2005 Рівне ua
165 Олеся Шарманська Female 1987 Rivne Running Club
176 Роман Ткачук Male 1986 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
Іванна Єрмійчук Female 1993 Рівне ua
211 Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipster Рівне ua
166 Ігор Ковалевський Male 1982 Rivne Running Club Рівне ua
Андрій Гриценко Male 1994 Salomon RC Скрипки ua
167 Ірина Дума Female 1979 Львів ua
168 Денис Дума Male 1983 Львів ua
169 Ольга Крилевська Female 1977 Фітнес Порт Рівне ua
170 Марина Королькова Female 1990 Рівне ua
171 Андрій Приходько Male 1986 Rivne running club Рівне ua
172 Ivanka Matviychuk Female 1993 Rivne run club Рівне ua
173 Алла Чернюк Female 1986 Рівне ua
174 Лілія Боць Female 1992 Rivne Running Club Гоща ua
175 Тарас Блащук Male 1993 RRC Рівне ua
177 Андрій Шокот Male 1995 Сарни ua
178 Наталія Ярмолович Male 1986 Лікарняні Клоуни Червоні Носи Рівне ua
Жанна Бадаліс Female 1974 Дубно ua
183 Сергій Церольчук Male 1969 Дубно ua
179 Лариса Стрільчук Female 1985 - Рівне ua
207 Богдан Кучмей Male 1981 HETMAN Дубно ua
Андрій Губиш Male 1984 Hetman Дубно ua
180 Юрій Сосюк Male 1963 Рівне ua
СЕРГІЙ ЩУР Male 1982 ГЕТЬМАН Дубно ua
230 Дмитро Лук\'янчук Male 1990 Дубно ua
231 Юлія Лук‘янчук Female 1992 Дубно ua
181 Петро Сидорчук Male 1970 Priori Рівне ua
182 Yaroslava Marushko Female 1995 Rivne Running Club Рівне ua
185 Ольга Зимоглядова Female 1987 Rivne running club Рівне ua
187 Андрій Марчук Male 1994 СК Боратин Луцьк ua
188 OLEKSANDR RUDYK Male 1981 40+ Рівне ua
189 Олексій Туз Male 1996 Рівне ua
190 Сергій Остапчук Male 1960 Рівне ua
195 Сергій Котурай Male 1999 Оржів ua
217 Софія Миронюк Female 2002 Рівне ua
191 Алiна Гоменюк Female 1981 Дніпро? ua
192 Павло Бас Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
193 Олег Полюхович Male 1996 Рівне ua
194 Максим Шеін Male 1985 Рівне ua
196 Andriy Pasichnyk Male 1992
Сергій Солод Male 1984 ПівнічБокс Рівне ua
197 Олександр Соколюк Male 1989 Рівне ua
198 Сергій Уманцев Male 1977 Rivne Yanychar Speedway Рівне ua
199 Наталія Алексєвич Female 1985
200 Дмитро Ковальчук Male 2000 Triathlon Academy Рівне ua
Тарам Третяк Male 1983 Lutsk triathlon federation
201 Сергій Черненков Male 1979 Бк Рівне Рівне ua
202 Наталі Войтишин Female 1986 Рівне ранінг Рівне ua
203 Віталій Талах Male 1985 PAEC team Вараш ua
204 Андрій Марчак Male 1988 Рівне ua
213 Кирило Вєтров Male 1990 Луцьк ua
205 Віталій Петришин Male 1996 SK Luchesk Луцьк ua
206 Володимир Залюбівець Male 1990 Рівне ua
210 Андрій Жарський Male 1984 Rivne Running Club Рівне ua
208 Олександр Шмендрук Male 1988 Me I & Alex Рівне ua
209 Олександр Бонацький Male 1996
212 Дмитро Богдан Male 1982 Hetman Дубно ua
224 Стецюк Дмитро Male 1988 Triathlon academy Rivne Рівне ua
Андрій Семенюк Male 1994 Фанати время і стікло Рівне ua
214 Людмила Шевчук Female 1982 Рівне ua
215 Роман Васьковець Male 1986 Lonely Peak Рівне ua
216 Максим Сух Male 1990 Рівне ua
218 Віра Стецюк Female 1989 Рівне ua
219 Юрій Клекотка Male 1989 Rivne Running Club Рівне ua
220 Олександра Б. Female 1998 Рівне ua
221 Viktoriia Borsuk Female 1994 Rivne Running Club Рівне ua
222 Марія Петрович Female 1993 Рівне ua
223 Oleksandr Denysiuk Male 1992 Рівне ua
225 Олександр Позняк Male 2012 Рівне ua
226 Роман Пелех Male 1973 Рівне ua
227 Дмитро Василевич Male 1985 Дубно ua
228 Сергій Бобрик Male 1986 Triathlon Academy Rivne
229 Антоніна Афанасьєва Female 1987 Луцьк ua

3 Comments:

  1. Святослав Клічук

    На цю дистанцію зареєструвався випадково, то якось мене видаліть, будь ласка, щоб не забирав чуже місце.

    1. Святослав Клічук

      На 10 км.

  2. Олександр Симончук

    Доброго дня а віддалено можна пробігти? чи обовязково онлайн?

Leave a comment