Перечинський півмарафон 2021

30 May 2021 Running / Ужгород / Перечинський біговий клуб Федора Фекети

22k Естафета 2х11

Перечинський півмарафон поштаря Федора Фекети 2021.

29 травня 2016 року, в честь 120-ї річниці проведення першої сучасної Олімпіади був проведений Перечинський Півмарафон поштаря Федора Фекети за маршрутом Ужгород - Перечин. Учасники пробігли маршрутом, який щодня долав прославлений поштар.

Мальовниче Закарпаття чекає на учасників з усієї України 30 травня 2021 року, коли знов відбудеться Перечинський півмарафон поштаря Федора Фекети.

Реєструйся та Біжи як легенда!

22k

22 km

Individual race

Date: 30 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 500 UAH

Limit: 250 participants

Participants registered - 235 out of maximum of 250

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
2 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
3 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
5 Vasyl Dykyi Male 1986 Ужгород ua
8 Tetiana Danyliv Female 1990 ULTRA Львів ua
76 Vitalii Trostianchin Male 1987 Ultra Червоноград ua
Олександр Вітовський Male 1989 Більшівці ua
12 Вікторія Швець Female 1990 Ужгород ua
6 Oleksandr Bidzilia Male 1986 Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
7 Tetiana Bidzilia Female 1989 Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
9 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily Ужгород ua
10 Микола Радченко Male 1991 BodyZone Перечин ua
45 Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
Павел Тищенко Male 1984 Чернівці ua
11 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Yaroslav Bigariy Male 1997 Odesa Nike Run Club Одеса ua
13 Олександр Філюк Male 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua
16 Ніна Чигріна Female 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
116 Олексій Дума Male 1972 U-Run (Uzhhorod Running Club)
Віталій Терещенко Male 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
21 Михайло Кравець Male 1978 Калуш ua
14 Iryna Azizyan Female 1985 Ужгород ua
15 Мілан Парасич Male 1988 Зарічово ua
Maksym Prokopiuk Male 1983 Ужгород ua
17 Андрей Архипов Male 1991 ЭйТолстый ua
Любомир Баник Male 1982 Ужгород ua
Anatolii Herasymov Male 1981 Skole Ran Club Сколе ua
Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
20 Mykola Malytskyj Male 1981 Червоноград ua
Василь Готрович Male 1981 FC BARCELONA
18 Василь Готрович Male 1981 FC BARCELONA
19 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
Andrew Kanya Male 1993 Коломия ua
40 Maksim Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Марко Феньо Male 2000 Стрий ua
32 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
Kalambet Yuriy Male 1988
22 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Князев Володимир Male 1988 ANIMAL FACTORY Ужгород ua
Сергій Расчупкін Male 1990 Raschupkins Мукачево ua
Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua
48 Віка Калинич Female 1986 Деаф Ужгород ua
49 Andrey Nekerov Male 1983 Deaf Київ ua
24 Anna Sokolviak Female 1992 Air fitness 365 Вінниця ua
25 Олена Захарченко Female 1988 Ужгород ua
26 Mykola Lysenko Male 1959 B. I. G. Бровари ua
27 Андрій Фатєєв Male 1983 БІГ Бровари Бровари ua
Максим Вуйцік Male 1978 Львів ua
28 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
29 Roman Boiko Male 1990 Зухвалі селезні-пройдисвіти Черкаси ua
30 Папулова Тетяна Female 1959 Аріан Київ ua
Крістіна Лендєл Female 1992 Ужгород ua
Nazar Shelepets Male 2003 Великий Березний ua
31 Альона Камкова Female 1998 Окремо Київ ua
Віталій Василиха Male 2003 Перечин ua
34 Василь Шаркадій Male 1959 Онок ua
Ігор Кардаш Male 1976 Ужгород ua
36 Андрій Тудовші Male 2000 Ужгород ua
37 Василь Цогла Male 1985 Іршава ua
38 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
вася пйоса Male 2000 Перечин ua
39 Аммар Сапожніков Male 1990 Їж Двіж Одеса ua
44 Микита Клименко Male 1989 Донецьк ua
Tania Kolesnyk Female 1986 Ужгород ua
42 Гонондорчин Роман Male 1989 Акведук Перечин ua
43 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
33 Zhenya Yakyma Male 1987 U-run Ужгород ua
Yuliia Lampeka Female 1995 - Ужгород ua
46 Роман Небожук Male 1987 Київ ua
50 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
51 Дмитро Крикун Male 1988 Кіборг Масаж Біла Церква ua
Віталій Йорж Male 1992 Свободний Оред Ужгород ua
Євген Карпов Male 1980 Новояворівськ ua
52 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
54 Тарас Мартинюк Male 1992 Ужгород ua
55 Артур Шелельо Male 1992 Мукачево ua
56 Микола Голубенко Male 1996 Київ ua
57 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
58 Evgenij Martsiv Male 1983 Без клубу Львів ua
60 Валерія Сімакова Female 2002 Сімерки ua
61 Олександр Семків Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Євген Дудкін Male 1987 Ужгород ua
87 Євген Дудкін Male 1987 Ужгород ua
62 Ігор Колесников Male 1981 Ужгород ua
97 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
63 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
69 Катерина Чікут Female 1993 - Ужгород ua
75 Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
64 Олександр Тодоров Male 1962 Ужгород ua
66 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
65 Олена Тодорова Female 1965 Ужгород ua
67 Юрій Керецман Male 1959 Фекетебіговий клуб перечин Зарічево ua
115 Сергій Йовбак Male 1984 Свалява ua
68 Рейпаші Валерій Male 1969 Швидка допомога Ставне ua
138 Dmitro Tribunskiy Male 1974 Feketa Running Club Ужгород ua
Микола Ничепоренко Male 1996 Перечин ua
Микола Ничепоренко Male 1996 Перечин ua
73 степан лешик Male 1955 Фанчиково ua
70 Микола Ничепоренко Male 1996 Перечин ua
Христина Кульчицька-Полякова Female 1983 Ліга доброго бігу Львів ua
71 Олександр Косован Male 1998 Club Ultra Сторожинець ua
72 Андрій Данканич Male 1989 Акведук
134 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
77 Roman Kuchma Male 1980 SC StartUp Червоноград ua
78 Юлія Петрань Female 1984 SC STARTUP Червоноград ua
79 Оксана Зварич Female 1984 SC StartUp Червоноград ua
Валерія Шарамбай Female 1995 Ужгород ua
80 Євген Барило Male 1984 Перечин ua
82 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Тарас Руський Male 1978 СК,, КатРуська
Igor Schnitzer Male 1989 Ужгород ua
83 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
84 Юрій Пинзеник Male 1981 Ужгород ua
85 Ігор Гаврилюк Male 1996 Ужгород ua
86 Тетяна Бас Female 2002 Run21 Тернопіль ua
90 Олександр Якима Male 1975
91 Слава Бринько Male 1983 без клубу Ужгород ua
92 Дмитро Йовенко Male 1986 URUN Ужгород ua
93 Ярослав Сивохоп Male 1978 Ужгород ua
106 Олександр Баличев Male 1966 нема Червоноград ua
94 Mariana Pishchanetska Female 1990 Ужгород ua
101 Оксана Баличева Female 1980 Червоноград ua
95 Вася Ірко Male 1981 Ужгород ua
96 Евген Свирський Male 1980 Мукачево ua
120 Ihor Lazoryshyn Male 1989 Ужгород ua
98 Дмитро Зубик Male 1988 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
99 Oleh Drozdovskyi Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
100 Юрій Сідун Male 1984 URun Ужгород ua
102 Андрій Воробець Male 1981 BDZN-SUPPORT Ужгород ua
Степан Герженій Male 1983 Свалява ua
103 Руслан Веремчук Male 1994 Ковель ua
104 Ivan Loyek Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
105 Міла Данько Female 1980 Ужгород ua
130 Павло Волоський Male 1970 TERNOPIL RUNNIG CLUB Чортків ua
Sergiy Gryshko Male 1974 Борислав ua
107 Viktor Zelinskyi Male 1979 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
Serhiї Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
108 Volodymyr Kupetskyy Male 1982 Червоноград ua
109 Костя Чабан Male 1987 Ужгород ua
35 Юрій Заставний Male 1972 ТриЛеви Львів ua
111 Павел Трифонов Male 1976 Любитель Ужгород ua
112 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Ігор Щербанич Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
Валерій Найман Male 1986 Патрульна поліція Закарпаття
113 Павло Стойка Male 1988 Ужгород ua
114 Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
53 Богдан Булеза Male 1983 URUN Ужгород ua
41 Олександр Прокопенко Male 1986 Ужгород ua
117 Юрій Ворю Male 1995 Закарпатська федерація Шидокан Карате-до Ужгород ua
118 Володимир Олексюк Male 1982 TRILEWY Львів ua
119 Роберт Сабов Male 1986 Ужгород ua
125 Криса Євген Male 1993 Ужгород ua
133 Edina Katona Female 1978 Единая Велика Добронь ua
121 Юлій Немеш Male 1986 Немеш Хуст ua
122 Erik Kepsha Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
123 Іван Урущак Male 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua
Іван Урущак Male 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua
124 Євген Писарук Male 1986 Ужгород ua
126 Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
144 Oleg Pepryk Male 2005 КСО Максимум Ужгород ua
127 Юрій Венгер Male 1992 Львів ua
128 Юлія Серенко Female 1992
129 Юрій Циканич Male 1989 Ужгород ua
131 Максим Яценко Male 1995 Полянка ua
208 Юрій Мінець Male 1972 Ужгород ua
132 Віктор Казанін Male 1950 Київ ua
164 Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
135 Анатолій Щербей Male 1993 “Bodyzone” Ужгород ua
136 Тарас Шуліка Male 1984
137 Volodymyr Kryvoruka Male 1981 Avenga
139 Віталій Сірко Male 1981 Ужгород ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
140 Євгеній Сімонов Male 1991 Мукачево ua
145 Юрій ОСАДЧУК Male 1975 Simple Run Ужгород ua
146 Ірина ОСАДЧУК Female 1982 Ужгород ua
141 Dmytro Tyshchenko Male 1989 Львів ua
142 Олег Пудсакулич Male 1986 Ужгород ua
Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol police Воловець ua
143 Вадим Пришляк Male 1983 Ужгород ua
149 Svyatoslav Meduna Male 1985 Startup Червоноград ua
147 Maryan Kleban Male 1988 Львів ua
Ferenc Lutak Male 1984 Виноградів ua
148 Ivan Levchenko Male 1997 Kozyr Team Хуст ua
150 Марія Гичка Female 1994 Фітнес центр Д51 Ужгород ua
151 Михайло Хозяшев Male 1980 Київ ua
153 Nadja Babenko Female 1978 D51
152 Володимир Малиновський Male 1989 Ужгород ua
154 Денис Петровці Male 1992 Ужгород ua
155 Виктория Шкуренко Female 1978 Adidas Runners Київ ua
156 Микола Солод Male 1986 -
157 Владимир Скородинский Male 1979 Київ ua
158 Демид Пашинний Male 1983 JUNGES WOLFSRUDEL Київ ua
Олександр Брунцвик Male 1989 Patrol Police Ужгород ua
159 БОРИС ЛЕВЧЕНКО Male 1958 АЛЬБІОН Хуст ua
167 Орест Бабяк Male 1968 Ужгород ua
160 Марьяна Попудник Female 1980 Ужгород ua
161 Антон Симкович Male 1980 Ужгород ua
162 Aleksey Dzyapko Male 1986 Uzhhorod free runners Ужгород ua
163 Йосиф Павлик Male 1983 Pavlyk Тересва ua
88 Artem OSTAKHOV Male 1982 Trilewy Triathlon Team Ужгород ua
110 Мар'ян Олійник Male 1985 м.Золочів ua
165 Василь Цибульський Male 2001 Хуст ua
81 Маріан Барчі Male 1973 Мукачево ua
89 Віталій Скунзя Male 1980 Kozyrteam Хуст ua
166 Надія Скунзя Female 1982 Kozyrteam Хуст ua
4 Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
59 Victor Goban Male 1979 Trilewy Три ЛЕВИ Львів ua
47 Andrii Zadyraka Male 1995 Squad ua runners/zolochiv runners Золочів ua
Каріна Яструб Female 1989 Хмельницький ua
Каріна Яструб Female 1989 Хмельницький ua
168 Олег Іваницький Male 1985 Львів ua
169 Дмитро Турега Male 1984 Ужгород ua
170 Alexandr Vasylyna Male 1989 Alice&Jane Ужгород ua
171 Денис Маляр Male 1993 Ужгород ua
Денис Дубінко Male 1993 СК "Три Коваля" Ковель ua
Денис Дубінко Male 1993 СК Ковель ua
172 АНДРІЙ БАБІДОРИЧ Male 1968 с. Оноковці ua
201 Юлія Щока Female 1988 Ir-Run club Іршава ua
202 Dmytro Gerovsky Male 1997 Перечин ua
Тетяна Воробей Female 1992 СК Ковель ua
Степан Мельничук Male 1968 СК Ковель ua
204 Іван Зизич Male 2003 Сімер ua
Юлія Симонович Female 1999 СК Три Коваля Луцьк ua
203 Ореста Письменна Female 1986 Ужгород ua
205 Сергій Коровський Male 1980 Ir-Run Ільниця ua
206 Volodymyr Feskov Male 1986 U-Run Ужгород ua
Віктор Стародубцев Male 1970 Львів ua
207 Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
212 Олександра Кривень Female 1980 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Юрій Слєпньов Male 1991 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
209 Ваня Кручаниця Male 1990 Krios planet
210 Вася Кручаниця Male 1994 Krios Planet Ужгород ua
211 Олексій Лукашенко Male 1961 Берегове ua
213 Валерій Найман Male 1986 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
214 Ігор Щербанич Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
215 Ростислав Нергеш Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
216 Олег Дерев'янко Male 1996 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
74 Анжела РИЖКОВА Female 1996 Border Guard Service Team Чоп ua
217 Інара ДОРОШЕНКО Female 1992 Border Guard Service Team Чоп ua
218 Інга Шакарян Female 1982 - Львів ua
Андрій Демків Male 1980 Львів ua
Андрій Далекорей Male 2000 Ужгород ua
222 Roman Chepil Male 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
219 Ihor Prokaza Male 1988 RADLER Львів ua
Natalia Cheremnyh Female 1978 Львів ua
Mieczyslaw Goral Male 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
220 Oleg Marynych Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
221 Юрий Теличко Male 1988 PowerStudio Ужгород ua
223 Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
227 Bogdan Dobranskyy Male 1995 Flavio Running Львів ua
224 Михайло Райчинець Male 1987 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
225 Віталій Павлівський Male 1976 SC StartUp Червоноград ua
226 Віталій Волинець Male 1984 Aerostar-TeamOne Тернопіль ua
228 Демидов Ілля Male 1994 BodyZone Ужгород ua
23 Maksym Demidov Male 1983 Бiговий Чернiгiв Чернігів ua
229 Ірина Петрова Female 1981 Ужгород ua
230 Олексій Петров Male 1976 Ужгород ua
234 Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
231 Віталій Прутніков Male 1976 Ужгород ua
232 Павло Бесклубий Male 1984 Ужгород ua
233 Vasyl Klevets Male 1987 Ir-Run Club
173 Olesya Yatchenko Female Trilewy Українка
174 Олександр Мілашенко Male 1987 Львів ua
175 Роксана Бондаренко Female 1984 Львів ua
176 Дмитро Костюкович Male 1982 Кам'янець Подільський ua
177 Юрій Гайда Male 1981 Львів ua
178 Валентин Староста Male 1982 Львів ua
179 Георгій Фечо Male 1987 Ужгород ua
180 Максим Мирка Male 1987 Львів ua
181 Юрій Пашко Male 1986 Львів ua
182 Ігор Дулин Male 1980 Львів ua
183 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
184 Євген Славний Male 1984 Львів ua
185 Юрій Шевчук Male 1982 Львів ua
186 Руслана Ратушняк Female 1971 Ужгород ua
187 Христина Лещук Female 1993 Львів ua
188 Жанна Дулина Male 1986 Львів ua
189 Михайло Брунець Male 1991 Львів ua
190 Володимир Ніколаєв Male 1976 Жовті Води ua
191 Ірина Ніколаєва Female 1994 Жовті Води ua
192 Ольга Скрипак Female 1990 Бровары ua
193 Микола Ніжник Male 1995 Львів
194 Олег Антохів Male 1985 Львів
195 Наталя Скрипак Female 1972 Львів
196 Василь Хмаренко Male 1986 Львів
197 Станіслав Трофіл Male 1983 Львів
198 Володимир Гнатюк Male 1989 Львів
199 Віллі Трофіл Male 1994 Львів
200 Дмитро Павленко Male 1991 Ужгород ua
235 Юрій Говда Male 1972 Standartpark Run&Tri Club Львів ua

Естафета 2х11

22,195 km

Relay race

Number of participants in a team: 2

Stage 1 : 11 km


Stage 2 : 11 km



Date: 30 May 2021

Start time: at 09:00

Price: 1000 UAH

Limit: 35 teams

Participants registered - 35 out of maximum of 35

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
2000 Kozyr team Kozyr team Хуст ua
2026 Uzhhorod running club Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Рух Тверезих Галичан Рух Тверезих Галичан Батятичі ua
2001 Краса неземна U-run Ужгород ua
2027 Bruderschaft IR-RUN club Іршава ua
Kozyrteam-Моржі Kozyrteam-Моржі Хуст ua
2002 Kozyrteam-Моржі Kozyr team Хуст ua
2003 ВітЮля BodyZone Ужгород ua
2004 Running Beauties Uzh Running Beauties Uzh Ужгород ua
2005 Borderguard Service Team Borderguard Service Team Чоп ua
2006 Кирилюк і Расчупкін Кирилюк і Расчупкін Ужгород ua
2007 Devchonki:) Хуст ua
Ir-Run_D&M Ir-Run club Іршава ua
2028 Ir-Run_D&M Ir-Run club Іршава ua
2029 NaTa Ir-Run Club Іршава ua
2031 Білі Вовки SK ULTRA Львів ua
2032 Патрульна поліція Закарпаття Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
2033 Три Леви TRILEWY Львів ua
2030 Три Леви Trilewy Львів ua
2034 Бегуньи Ужгород ua
2009 Pravda2 Rivne Running Club Рівне ua
2008 OPEN SPORT CLUB 1 Львів
2010 OPEN SPORT CLUB 2 Львів
2011 OPEN SPORT CLUB 3 Львів
2012 OPEN SPORT CLUB 4 Львів
2013 OPEN SPORT CLUB 5 Львів
2014 OPEN SPORT CLUB 6 Львів
2015 OPEN SPORT CLUB 7 Львів
2016 OPEN SPORT CLUB 8 Львів
2017 OPEN SPORT CLUB 9 Львів
2018 OPEN SPORT CLUB 10 Львів
2024 OPEN SPORT CLUB 16 Львів
2019 OPEN SPORT CLUB 11 Львів
2025 OPEN SPORT CLUB 17 Львів
2020 OPEN SPORT CLUB 12 Львів
2021 OPEN SPORT CLUB 13 Львів
2022 OPEN SPORT CLUB 14 Львів
2023 OPEN SPORT CLUB 15 Львів

8 Comments:

  1. степан лешик

    а пеніонерам за віком яка знижка на забіг 22к

    1. Левко Іванчук

      Прочитайте, будь ласка, положення заходу тут – https://runstyle.net/wp-content/uploads/2021/04/Reglament-PPFF-2021-1.pdf

  2. Олеся Лукачко

    а не буде менших дистанцій?

    1. Перечинський Півмарафон

      Реєстрацію на естафету відкрито)

  3. Mykhaylo Barnyk

    Дивимось за епідеміологічною ситуацією.
    Можливо щось і зробимо

  4. Anna Astafyeva

    Продам регистрацию. Спасибо

  5. Віктор Пахмурний

    Не міг знайти, куди повідомити номер Укрпошти, тому пишу сюди:65020.Одеса, Мечникова 70 кв 14. Але зручніше буде одержати стартовий пакет на місці- буду в Ужгороді напередодні забігу 29 травня 0 16.30

  6. Artem OSTAKHOV

    Кому потрібна реєстрація на 1 місце в естафеті або 1 реєстрація на півмарафон, звертайтесь! (050) 373-17-97

Leave a comment