Нічна Озеряна 2018

01 September 2018 Running / Тернопіль /

Night Run
Вперше в Тернополі!
Команда Тернопільського півмарафону організовує І-й відкритий легкоатлетичний пробіг "Нічна Озеряна 2018".
"Нічна Озеряна" - це промо захід для залучення до команди тернопільських бігунів нових учасників, для популяризації активного та сімейного відпочинку, для формування спортивного та здорового іміджу міста Тернопіль в Україні.

Night Run

Individual race

Date: 01 September 2018

Start time: at 22:00

Price: free

Limit: 80 participants

Participants registered - 80 out of maximum of 80

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
35 Oleh Kuts Male 1991 runday ternopil Тернопіль ua
1 Зоряна Биндас Female 1985 Тернопіль ua
2 Oleksandr Leshchuk Male 1982 Тернопіль ua
3 Василь Криськів Male 1984 Runday Тернопіль ua
58 Євген Резніченко Male 1984 Cadence Тернопіль ua
4 Галина Щепанівська Female 1977 RunDay Тернопіль ua
5 Taras Didukh Male 1996 Тернопіль ua
Максим Олексюк Male 1995 Тернопіль ua
6 Іван Чорній Male 1987 runday Тернопіль ua
7 Роман Федчина Male 1990 Runday Ternopil Тернопіль ua
8 Олександр Найда Male 1978 Runday Ternopil
9 Руслан Йолтухівський Male 1976 Тернопіль ua
77 Петро Сачко Male 1985 Runday Ternopil
22 Дмитро Ковальчук Male 2000
10 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
11 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
27 Орест Дмитрик Male 1992 Runday Ternopil Тернопіль ua
40 Vitalik Shostak Male 1986 Фіра Тернопіль ua
12 Андрій Стукало Male 1989 Ternopil Runday Тернопіль ua
78 Андрій Бородій Male 1981 Runday Ternopil Волочиськ ua
13 Олександр Кравець Male 1990 Тернопіль ua
19 Андрій Бігуняк Male 1990 ExtremeSchool
14 Roman Turta Male 1992 TRNPL Тернопіль ua
37 Настя Ганджа Female 1988 Тернопіль ua
17 Святослав Кріцак Male 1997 Runday Ternopil Козова ua
71 Любов Дереш Female 1986 - Тернопіль ua
64 Антон Скорохід Male 1996
15 Nazar Nadilniy Male 1993 Runday Ternopil Тернопіль ua
36 Ruslan Koshman Male 1990 Ternopil RunDay Тернопіль ua
16 Ольга Олендер Female 1995 Тернопіль ua
Ромко Задорожний Male 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua
18 Тома Бігуняк Female 1990 ExtremeSchool Тернопіль ua
Christina Zadvorna Female 1996
20 Андрій Дзюбак Male 1985
21 Василь Господин Male 1998 Тернопіль ua
Yevhen Pro?ko Male 1993 Тернопіль ua
23 Слабий Тарас Male 1987 Тернопіль ua
50 Назар Зелінка Male 1986 PLAST Тернопіль ua
24 Андрій Павлів Male 1992 Львів ua
25 Андрій Затяжчук Male 1994 DATA-SERVICE Тернопіль ua
26 Kostya Trukhin Male 1983 Нема Тернопіль ua
Nazarii Legkiy Male 1995 Трибухівці ua
28 Nazar Sarabun Male 1994 Каруна Тернопіль ua
Natalya Tyazhola Female 1988 Каруна Тернопіль ua
29 Andrii Moisei Male 1986 Ternopil RunDay Тернопіль ua
30 Володимир Блаженко Male 1985 Тернопіль ua
31 Андрій Вальчук Male 1992 Nike Run Club Тернопіль ua
39 Михайло Редьква Male 2002 Тернопіль ua
32 Lyuda Petrash Female 1981 SEBN.UA Тернопіль ua
72 Andriy Monakh Male 1977 Тернопіль ua
33 Юрій Цікало Male 1955 Тернопіль RUNDAY Товстолуг ua
Інна Данилків Female 1992 Тернопіль ua
34 Микола Цокало Male 1998 Тернопіль ua
52 Максим Дзісяк Male 1975 Тернопіль ua
38 Степан Ганджа Male 1985 Тернопіль ua
41 Ігор Матус Male 1988 Тернопіль ua
42 Михайло Сюсько Male 1988 Група прориву Тернопіль ua
43 Андрій Саланець Male 1989 - Тернопіль ua
44 Vitaliy Gonchar Male 1971 Тернопільська Висота Тернопіль ua
45 Anastasia Skrypchenko Female 1983 Київ ua
55 Володимир Курило Male 1984 Регбійний клуб ТЕРЕН - УСП-УПС курінь Вовча Ліга Тернопіль ua
80 Надія Вайда Female 1988 Runday Тернопіль ua
Ірина Дригуш Female 1986 Тернопіль ua
73 Олександра Черевата Female 2010 Тернопіль ua
46 Oleh Koshla Male 1984 Тернопіль ua
47 Олег Соболта Male 1996 SC STARTUP Червоноград ua
48 Петро Кобильник Male 1980 Сам Тернопіль ua
49 Василь Сидорчук Male 1956 Озеряна+ Тернопіль ua
51 Руслан Друк Male 1973 Гончарня Руслана Друка Тернопіль ua
53 Олесь Джигринюк Male 2001 Тернопіль ua
54 Сергій Гаталяк Male 1984 Ture Тернопіль ua
56 Zorik Banasev Male 1979 Бадмінтон Тернополя Тернопіль ua
57 Валя Топоровська Female 1989 Тернопіль ua
59 Олександр Циганюк Male 2001 - Тернопіль ua
60 Roman Radakhevych Male 1984 Тернопіль ua
61 Света Вітюк Female 1978 Тернопіль ua
62 Тарас Чорний Male 1993 Тернопіль ua
63 Андрій Стукало Male 1983 Прайд лева Товсте ua
69 Тарас Мартинів Male 1999 Козова ua
65 Віталій Бучок Male 1981 runday Тернопіль ua
66 Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
67 Богдан Гайдук Male 1995 СТК "Бребенескул" Славута ua
68 Oleg Єфимчук Male 1991 Збараж ua
Христина Паньків Female 1999 Тернопіль ua
70 Олег Мельнічук Male 1985 Тернопіль ua
74 Володимир Дубовий Male 1993 Метаморфоза Тернопіль ua
75 Максим Бочкарьов Male 1987 Еліт Снейл Тернопіль ua
76 Леонард Дмитрів Male 1992 Тернопіль ua
Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
79 Максим Дмитерко Male 2000 Петриків Сіті

11 Comments:

  1. Vitaliy Gonchar

    Вітаю ,потрібен ще один стартовий номер для жінки . Можна отримати додатково ?

    1. Ромко Задорожний

      Доброго дня!
      Можна також їй пройти реєстрацію самостійно, якщо ж, з якихось причин, цього зробити не можете, то напишіть будь ласка повністю дані Вашої дружини на пошту – runnerte@gmail.com – ми це зробимо самостійно.

  2. Vitaliy Gonchar

    Я вже зареэстрований .

  3. Андрій Стукало

    Не знаю чи зареєструвався правильно,як перевірити

    1. Ромко Задорожний

      Все ок – реєстрація відбулася 😉

  4. Андрій Стукало

    Вже зареєстрований)

  5. Андрій Стукало

    все окей

  6. Яна Николин

    Я не впевнена що зареєструвалася

  7. Олег Заревенний

    Як я розумію, вже не можна зареєструватися? Навіть на місці?

  8. Василь Криськів

    чи потрібно друкувати заяву про особисту відповідальність на спортивний захід. лише зараз згадав і не знаю пока де то зробити

  9. Євген Назаренко

    Доброго дня, підкажіть чи у цього року відбудеться Night Run?

Leave a comment