Ніч на Погулянці 3

18 April 2019 Running / Львів / СК Ультра

3k

Сезон швидких 3-кілометрових забігів СТАРТУЄ!

Запрошуємо 18 квітня (четвер) на центральну алею парку Погулянка щоб випробувати свої сили на дистанції 3 кілометри.

Старт забігу о 21:00.

3k

Individual race

Date: 18 April 2019

Start time: at 21:00

Price: free

Limit: 500 participants

Стартовий внесок - 100 грн.

Participants total: 79

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Ніна Чигріна Female 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Oleksandr Slotwinsky Male 1988 In beer we trust Львів ua
Роман Слотвінський Male 2004 Львів ua
Андрейко Міщенко Male 1987
Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Ігор Пристанський Male 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
Volodymyr Khanas Male 1986 NDLT Львів ua
Віталій Єляшевський Male 1987 Ліга доброго бігу Львів ua
Олексій Волчок Male 2002 Deaf-Lviv Львів ua
Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
Tatiana Burvis Female 1984 Львів ua
Ростик Павлишин Male 2000 Deaf-Lviv Львів ua
Olena Kuvila Female 1993 Gutsul running club Львів ua
Олександр Нестеренко Male 1979 ZernoVita Львів ua
Марія Мірило Female 1982
Ірина Морозова Female 1992 Ultra Львів ua
Тетяна Кульбацька Female 1984 Львів ua
Olga Chernyak Female 1987 In Beer We Trust Київ ua
Vladimir Draginich Male 1983 SamUrAi Львів ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Галина Брановська Female 1982 Shypshyna runclub Львів ua
Oleksii Sikorskyi Male 1990 Львів ua
Тарас Петрик Male 1984 Ultra Львів ua
Roman Dovbush Male 1985 SC ULTRA Львів ua
Юлія Костельна Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Віталій Терещенко Male 1993 Shypshynarunclub Львів ua
Володимир Колтик Male 1991 Львів ua
Galina Skrynnikova Female 1983 Львів ua
Marta Hladun Female 1994 Львів ua
Данило Ступак Male 2002 Львів ua
Дмитро Шпак Male 1985 Ultra Львів ua
Андрій Яремко Male 1989 Львів ua
Максим Дворецький Male 1993 Брюховичі ua
Nazar Zherebetskyi Male 1990 Львів ua
Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
Надія Ясінська Female 1994 SC ULTRA Львів ua
Микита Ступак Male 2007 Львів ua
Roman Malachivskyi Male 1990 Львів ua
Жанна Савчук Female 1988 Львів ua
Anna Kalynets Female 1992 Львів ua
Vira Manzyk Female 1989 Львів ua
Наталія Сколоздра Female 1990 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Ira Matviiv Female 1994 Run Family, SC Ultra Львів ua
Микола Кушка Male 1980 Львів ua
Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
Михайло Кулявець Male 2002 Deaf-Lviv Львів ua
Сергій Колесник Male 1983 Infinitycore Health Львів ua
Олександр Ворожко Male 1995 KtlKnt Львів ua
Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
Alina Hrytsenko Female 1994 Львів ua
Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
Oleh Mizyurko Male 1980 - Львів ua
Роман Стетськів Male 1994 KtlKnt Львів ua
Роман Ростикус Male 1991 Буськ ua
Vlad Zlobin Male 1995 ktlknt Львів ua
Євген Гостіщев Male 1991 Кропивницький ua
Oleg Sulima Male 1977 Львів ua
Lena Sulima Female 1983 Львів ua
Lilia Hontar Female 1995 Золочів ua
Anastasia Blaschuk Female 1994 Ultra Львів ua
Stepan Kurdylo Male 1984 СК "Ультра" Львів ua
Леонід Шамарін Male 1992
Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Юліана Лунич Female 2004 Deaf-Lviv
Yuliia Kucherenko Female 1988 Львів ua
Dzvenyslava Petryshyn Female 1990 Львів ua
Ruslan Novitskyy Male 1988 Львів ua
Lesia Vorozhbyt Female 1993 Львів ua
Yaroslav Smoliak Male 1995 KtlKnt Львів ua
Roman Chepil Male 1968 LeO-Team Львів ua
Назар Роса Male 2002 Львів ua
Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ігор Звізло Male 2003 Львів ua
Юрій Луцишин Male 1983 Львів ua
Володимир Йовик Male 1993 Львів ua

Leave a comment