Mukachevo Half Marathon 2021

19 September 2021 Running / Мукачево / ГО "Ініціативна молодь Мукачева"

21 км 10 км Благодійний забіг 1,5 км Дитячий забіг 100 м Дитячий забіг 400 м
  • 21 км

    View results online
  • 10 км

    View results online
  • Благодійний забіг 1,5 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячий забіг 100 м

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячий забіг 400 м

    Results are not yet available. Please try again later.

ПРОГРАМА

18.09.21.  - Субота

  • 11.00–16.00 – Видача стартових пакетів (стадіон ДЮСШ)
  • 12.00 – Початок екскурсійної програми
  • 16.30 – Pizza party на замку Паланок

19.09.21.  – Неділя (!стадіон ДЮСШ!)

  • 7.45 – Початок роботи стартового містечка / видача стартових пакетів  / реєстрація
  • 8.40 – Урочисте відкриття
  • 9.15 -  Розминка перед стартами
  • 9.30 – Старт забігів на 21 та 10 км
  • 9.35 – Старт забігу на 1,5 км
  • 9.40-10.30 – Дитячі забіги
  • 10.30 – Нагородження переможців дитячих стартів
  • 11.30 – Бограч party
  • 12:50 – Закінчення роботи камери схову
  • 13.00 – Нагородження учасників
  • 13.40 – Розіграш призів у лотерею серед учасників змагань на 1,5 км / 10 км / 21 км

 

21 км

21 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:30

Price: 550 UAH

Limit: 200 participants

Карта забігу: https://www.alltrails.com/explore/map/mukachevo-half-marathon-21-km-e22dd5d?u=m

Participants registered - 183 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Маріан Барчі Male 1973 Мукачево ua
32 Євгеній Сімонов Male 1991 Мукачево ua
Михайло Лялюк Male 1989 Ir-Run Club Іршава ua
48 Dima Kikaleishvili Male 1990 IR-RUN-CLUB Іршава ua
2 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Наталія Брич Female 1983 Алло Виноградів ua
56 Йосип Маланка Male 1977 IR - RUN Приборжавське ua
Liuda Matishynets Female 1991 Ir-run Club Іршава ua
26 Віталій Науменко Male 1978 Shark & Bulldog
3 Анатолій Левко Male 1996 adidas runners Свалява ua
50 Ferenc Lutak Male 1984 Виноградів ua
Sergey Kuchinka Male 1985 Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
13 Віталій Гіль Male 1981 Виноградів ua
4 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
5 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
6 Uliana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Дмитро Йовенко Male 1986 URUN Ужгород ua
167 Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
7 Катерина Чікут Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Anton Sobolevsky Male 1989 Stade Porte Normandy Вернон fr
8 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
9 Олег Казибрід Male 1988 Мукачево ua
16 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
10 Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
Василь Балух Male 1989 Забіг 2021 Мукачево ua
12 Zhenya Yakyma Male 1987 U-Run Ужгород ua
11 Volodymyr Pavlovych Male 1993 Львів ua
150 Богдан Свістяк Male 1999 Братківці ua
44 Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
14 Daniil Timachov Male 2003 Die Hard Running Lviv Львів ua
15 Erik Kepsha Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
84 Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
17 Віталій Скунзя Male 1980 Kozyr Team Хуст ua
18 Надія Скунзя Female 1982 Kozyr Team Хуст ua
Ігор Лазоришин Male 1989 Ужгород ua
19 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
20 Богдан Дан Male 1989 Kozyr team
21 Василь Грицик Male 1993 Смарт Хата
22 Андрій Худа Male 1982 IR_RUN CLUB Іршава ua
23 Natalia Didoruk Female 1980 RUN4U Львів ua
24 Юрій Керецман Male 1959 ФЕКЕТЕ
Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
25 Сергій Йовбак Male 1984 SolvoRun Свалява ua
28 Олександр Драганчук Male 1984 Run4U Львів ua
29 Артур Логойда Male 2002 Мукачево ua
30 Pavel Rusyn Male 2002 Petra West Team Мукачево ua
31 Антон Яблонський Male 2002 Petra West Team Мукачево ua
121 Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
Артур Субачус Male 2000 Мукачево ua
34 Оксана Гудзь Female 1970 GFamily/Urun Ужгород ua
36 Roman Bilynets Male 1985 Білки ua
35 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
37 степан лешик Male 1955 Фанчиково ua
33 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
38 Ярослав Данко Male 1962 Виноградів ua
Черкасова Анюта Female 1982 Алло Виноградів ua
39 Vasyl Dykyi Male 1986 06.45 так норм?) Ужгород ua
78 Сергій Гришко Male 1974 Борислав ua
40 Юрій Миськів Male 1973 Борислав ua
Мирослава Пишпеки Female 1984 Виноградів ua
41 Roman Trofimov Male 1988 Die hard running lviv Львів ua
76 Павло Тимчик Male 1982 Хуст ua
42 Марта Діогенова Female 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Serhiї Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
43 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
74 Ілля Балтін Male 1982 6:45 так норм ?) Ужгород ua
Марія Собко Female 1991 Run4U Львів ua
45 Vitalii Melnychuk Male 1987 ШаленІ вепри Мукачево ua
46 Степан Розман Male 1997
47 Сергій Чикун Male 1996 - Мукачево ua
Коля Турчин Male 1998 Тернопіль ua
61 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
Maksym Prokopiuk Male 1983 Ужгород ua
49 Марія Гапатин Female 1998 Run4U Львів ua
Богдан Булеза Male 1983 URUN Ужгород ua
137 Людмила Данько-Товтин Female 1980 Ужгород ua
51 Марія Гичка Female 1994 Фітнес центр Д51 Ужгород ua
52 Василь Шаркадій Male 1959 Онок Онок ua
53 Олег Іваницький Male 1985 Львів ua
54 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
55 Tania Popovych Female 1985 Ir-Run Club Іршава ua
57 Ірина ОСАДЧУК Female 1982 Open Sport Ужгород ua
58 Надежда Бабенко Female 1978 D51 Ужгород ua
59 Юрій ОСАДЧУК Male 1975 Simple Run Ужгород ua
60 Юлія Щока Female 1988 Ir-Run club Іршава ua
62 Олександр Сологуб Male 1987 Виноградів ua
63 Валентин Шевчук Male 1982 LutskTriathlonFederation Луцьк ua
65 Андрій Кирилюк Male 1982 Run with us Ужгород ua
64 Віктор Смоляк Male 1983 Тернопіль ua
67 Олександр Фесенко Male 1989 TRIBE10 Суми ua
68 Олег Маринич Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
69 сестра Вікторія Куспісь Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
70 Шкирта Тарас Male 1984 Пилипець ua
71 Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB
72 Олександр Кирюшин Male 1995 Мукачево ua
73 Pavel Lobach Male 1974 Ужгород ua
75 Вячеслав Сарай Male 1987 Хуст ua
77 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
97 Володимир Юртин Male 1967 Динамо Міжгір'я ua
79 Оксана Приступа Female 1983 Миколаїв ua
Attila Doktor Male 1992
80 Nataliia Bandalak Female 1987 Gutsul running club
81 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
82 Оленка Хомік Female 2002 Новояворівськ ua
83 Андрій Бандалак Male 1985 Івано-Франківськ ua
Костянтин Матюшкин Male 1989 Мукачево ua
146 Ігор Кривогубець Male 1965 Мукачево ua
86 Руслан Юнак Male 1985
85 Марія Іванчо Female 1983 U-run
87 Володимир Лут Male 1996 Львів ua
180 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
116 Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
88 Руслан Веремчук Male 1994 Ковель ua
89 Volodymyr Kupetskyy Male 1982 Червоноград ua
90 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
96 Mykhailo Sadovyi Male 1990 Flex Ужгород ua
91 Кононенко Людмила Female 1960 Uzhhorod Running Club
95 Дмитро Апет Male 1991 Flex Мукачево ua
93 Олег Пудсакулич Male 1986 flex Ужгород ua
92 Олександр Христенко Male 1997 Рога и Копыта Ужгород ua
Roman Kuchma Male 1980 SC StartUp Червоноград ua
94 Nataliia Babynets Female 1990 Flex
98 Артур Саміляк Male 1992 - Мукачево ua
108 Крістіна Лендєл Female 1992 Ужгород ua
99 Роман Спичак Male 1991 Ужгород ua
100 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
101 Ярослав Тийко Male 1989 Flex Берегове ua
102 Олег Корчовський Male 1992 ProBig Львів ua
Валерія Алабердіна Female 1994 Федерація триатлону Луцьк Луцьк ua
104 Alex Kostyukov Male 1986 FLEX Ужгород ua
103 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
105 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
106 Вадим Пришляк Male 1983 Ужгород ua
107 Aleksandr Lytvyn Male 1985 Ужгород ua
109 Павло Петрівський Male 1992 Flex Мукачево ua
Юрій Туряниця Male 1990 Мукачево ua
110 Vitaly Vovchik Male 1979 НЕ МЕЖА Чумальово ua
111 Іван Савченко Male 1998 Київ ua
112 Оксана Федик Female 1978 Ужгород ua
Тібор Копор Male 1991 Берегове ua
113 Роберт Луць Male 1992 Мукачево ua
114 Ірина Мельниченко Female 1981 Луцьк ua
127 Денис Бондаренко Male 1997 Flex Мукачево ua
159 Ігор Кардаш Male 1976 06.45 так норм?) Ужгород ua
118 Дмитро Зубик Male 1988 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Misha Salihov Male 1996 Івано-Франківськ ua
115 Ihor Prokaza Male 1988 RADLER Львів ua
117 Михайло Саліхов Male 1996
124 Богдан Булеза Male 1983 URUN Ужгород ua
120 Олексій Цупанич Male 1981 Хуст ua
122 Денис Маляр Male 1993 Ужгород ua
27 Maksym Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
123 Ольга Дьордяй Female 1986 Ужгород ua
134 БОРИС ЛЕВЧЕНКО Male 1958 Велооб'єднання Хуст ua
Анна Музала Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
125 Людмила Веремчук Female 1972 Ковель ua
126 Christian W. Male 1984
128 Василь Колька Male 1991 Vinogradiv run club Виноградів ua
129 Dmitro Tribunskiy Male 1974 Ужгород ua
Мирослав Качур Male 1992 Мукачево ua
130 Мирослава Шершун Female 1978 Body Zone Ужгород ua
131 Демид Дядюренко Male 1998 Мукачево ua
175 Денис Ланьо Female 1989 D fitness Мукачево ua
132 Дима Турега Male 1984 Ужгород ua
133 Iryna Hural Female 1991 Львів ua
136 Ігор Щербанич Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
135 Александр Красавин Male 1982 Мукачево ua
142 Даніелла Геворкян Female 1981 Body Zone Ужгород ua
140 Микола Воробей Male 1971 Нововолинськ ua
138 Олександр Присяжний Male 2000 Uzhhorod FG Ужгород ua
139 Віталія Тем‘янинець Female 1993 BodyZone Ужгород ua
Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
141 Василий Готра Male 1980 Fit life
143 Анна Астаф\'єва Female 1995 Ужгород ua
Bogdan Orestovich Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
144 Roman Tsymbaliuk Male 1994 Flex Мукачево ua
145 Андрій Воробець Male 1981 BDZN Ужгород ua
176 Наталія Ковбаснюк Female 1997 Bodyzone Ужгород ua
147 Віктор Лабінський Male 1962 - Ужгород ua
148 Анжеліка Лабінська Female 1972 -
149 Ігор Шинкарюк Male 1985 Елерон Мукачево ua
166 Максиміліан Лабінський Male 1997 Немає ( Ужгород ua
119 Artem Ostakhov Male 1982 Trilewy Triathlon Team
151 Ірина Стеценко Female 1992 Ужгород ua
152 Сергій Остапчук Male 1960 Рівне ua
153 Wadim Braun Male 1980 Lazy Runners Львів ua
154 Юрій Бисага Male 1992 Ужгород ua
155 Віталій Легкий Male 1984 Мукачево ua
156 Ярослав Бринько Male 1983 без клубу Ужгород ua
158 Ostap Gorban Male 1989 Zernovita Львів ua
157 Павло Стойка Male 1988 Bodyzone Run Club Ужгород ua
164 Юрій Прпелич Male 2002 Gym city Мукачево ua
160 Юрій Гайда Male 1981 RedHead Львів ua
161 Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
162 Dmytro Budynsky Male 1975 U-run Ужгород ua
183 Андрій Терпяк Male 1962 СК ТЯЧІВ Тячів ua
182 Олеся Дідоводюк Female 1990 Kuzin team, PROBIG. CLUB Велятино ua
163 Василь Сентімрей Male 1980 ELERON
165 Юрій Вихопень Male 1992 Кам'нка-Бузька ОТГ Кам'янка-Бузька ua
168 Вікторія Варга Female 1979 BodyZone Ужгород ua
169 Олександра Кривень Female 1980 Ліга доброго бігу Львів ua
181 Дмитро Дідоводюк Male 1987 Kuzin team-Sauconyukraine-PROBIG.CLUB Івано-Франківськ ua
170 Serhiy Ryabov Male 1986 Львів ua
171 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
172 Іра Петрова Female 1981
173 Олексій Петров Male 1976
174 Павло Бесклубий Male 1980
177 Євген Олесін Male 1985 Flex
178 Богдана Маркович Female 2003 Хуст ua
179 Павел Трифонов Male 1976 - Ужгород ua
Юлія Лендєл Female 1993 Мукачево ua
184 Віктор Ісаєв Male 1954 любітель Виноградів ua

10 км

10 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:30

Price: 550 UAH

Limit: 150 participants

Карта забігу: https://www.alltrails.com/explore/map/mukachevo-half-marathon-10-km-c9d9edb?u=m

Participants registered - 140 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1011 Паша Валящук Male 1991 IR-RUN club Іршава ua
1010 Олег Коваль Male 1985 Ir-Run Club Іршава ua
1009 Дiана Сiгетi Female 1986 Ir-Run club Іршава ua
1008 Tanya Kurutsa Female 1985 U-Run Ужгород ua
1007 Василь Цогла Male 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
1006 Dzvina Chornak Female 1987 Ir-Run Сільце ua
1005 Denys Izay Male 1979 Ir-Run Club Іршава ua
1004 Валерія Щока Female 2000 Мукачево ua
1003 Vasyl Klevets Male 1987 Ir-Run Club
1002 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Нова Кам'янка ua
1001 Марина Юхимчук Female 1983 Ir-Run club Іршава ua
Сергій Расчупкін Male 1990 Расчупкін Мукачево ua
1012 Володимир Макар Male 1979 Ужгород ua
Oleg Pepryk Male 2005 КСО Максимум Ужгород ua
1013 Іван Стойка Male 1970 Ужгород ua
1014 Петро Вічний Male 1985 Kozyr Team Хуст ua
1015 Ярослав Сивохоп Male 1978 Ужгород ua
1016 Вероніка Янкулич Female 1988 Ir -Run Club
1020 Rostislav Dankanych Male 1986 Мукачево ua
1017 Марта Ференц Female 1989 Ir-Run club Іршава ua
1018 Olga Kalinich Female 1989 Ir-Run Club Іршава ua
Олеся Шпак Female 1985 Кротон Заріччя ua
1086 Lukachek Olesya Female 1988 Kozyr team Хуст ua
1019 Олександра Галас Female 1986 Мукачево ua
1024 Олеся Лукачко Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
1065 Дмитро Пехньо Male 1990 Мукачево ua
1021 Віктор Данько Male 1979 Мукачево ua
1022 Світлана Данько Female 1981 Мукачево ua
Лідія Вовк Female 1999 Мукачево ua
Kristina Lendel Female 1997 Кротон Брід ua
1023 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
1031 Роман Староселець Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1025 Ірина Мелай Female 1987 Kozyrteam Хуст ua
1026 Мирослава Бонь Female 1978 Kozyrteam Хуст ua
1027 Олег Лис Male 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua
Райчинець Михайло Male 1987 Garmin sport watch Воловець ua
1030 Edina Katona Female 1978 Единая Велика Добронь ua
1089 Сильвия Орел Female 1977 Ужгород ua
1032 Антонина Недбайло Female 1981 Health Club Avocado Мукачево ua
1033 Маргарита Колодий Female 1973 Health Club Avocado Мукачево ua
Богдан Зем`янський Male 2000 Іршава ua
1034 Леся Лобач Female 2001 Ужгород ua
1035 Марина Соляк Female 1985
Світлана Самсонова Female 1983 Ужгород ua
1036 Васлиль Кривка Male 1969 Пилипець ua
1038 Natalia Y Bondarenko Female 1992 Vodafone Ukrainian Team Ужгород ua
1037 Ерік Задерецький Male 1990 Мукачево ua
1055 Ірина Бем Female 1985 Flex Мукачево ua
1041 Наталія Люклян Female 1992 Івано-Франківськ ua
1039 Василь Цибульський Male 2001
1080 Кирил Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
1040 Альона Купецька Female 1982 Червоноград ua
1059 Ivan Levchenko Male 1997 Kozyr Team Хуст ua
1042 Георгій Дулішкович Male 1998 Ужгород ua
1043 Сергій Шебела Male 1988 Мукачево ua
1044 Катя Кікалейшвілі Female 1991 Ir-Run Іршава ua
1054 Andrij Vasylykha Male 1985 Flex Перечин ua
1052 Олександр Василюк Male 1981 Flex Мукачево ua
1045 Олексій Котов Male 1986 Chameleon Харків ua
1051 Tolik Pauk Male 1990 Flex Мукачево ua
1046 Тетяна Котова Female 1965 Харків ua
1053 Діана Шелько Female 1996 Flex Мукачево ua
1050 Яна Вогар Female 1991 Flex Мукачево ua
1047 Ірина Пудсакулич Female 1987 Flex
1048 Корнелія Томашовська Female 1993 Flex
1049 Катерина Дуркота Female 1994 Vodafone Ukraine Team Ужгород ua
1060 Vitalii Datsiuk Male 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
1056 Юлія Лендєл Female 1993 Мукачево ua
1128 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
1129 Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
1057 Тетяна Якима Female 1987 U-Run Ужгород ua
1073 Мирослава Мовчан Female 1998 Flex Мукачево ua
1058 Михайло Малец Male 1985 Flex
1072 Vitalii Lakatosh Male 1989 Flex Мукачево ua
1131 Ангеліна Хміль Female 1996 Воловець ua
Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol police Воловець ua
1061 Олександр Дубровський Male 1987 Ir-Run Іршава ua
1062 Tanya Kus Female 1999 Виноградів ua
Olena Dzyamulych Female 1986 Мукачево ua
1063 Тетяна Зубанич Female 1989 Тюшка ua
1064 Юрий Зубанич Male 1984 Тюшка ua
Олег Сарахман Male 1997 Lider mtb team Мукачево ua
1071 Аліна Ференц Female 1995 Flex Пасіка ua
Evgenij Martsiv Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1066 Sevda Chubyrko Female 1989 Ir-Run Іршава ua
1067 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
1070 Марина Дулкай Female 1991 Flex Ужгород ua
1068 Вікторія Сливка Female 1991 Flex
1069 Андріанна Меденцій Female 1996 Flex Мукачево ua
1074 Мирон Любка Male 1991 Mishok Run Club Виноградів ua
1075 Сергій Боднар Male 1991 Mishok Run Club Виноградів ua
1076 Ганна Черкасова Female 1982 Mishok Run Club Виноградів ua
1118 Шатохін Юрій Male 1991 Ir-Ran club Іршава ua
Віталій Симонян Male 1991 не має Мукачево ua
1077 Вікторія Лакатош Female 1995 Ir-Run club
1112 Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
1095 Юлія Маляганова Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1084 Юрій Новак Male 1985 Starlife Хуст ua
1079 Олександр Дмитрук Male 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
1088 Олександр Новак Male 1981 Starlife Хуст ua
1078 Мар\'яна Коваль Female 1986 Shypshyna run club Львів ua
Михайло Попович Male 1984 Macho Івано-Франківськ ua
1081 Анатолій Яковлєв Male 1992 Королево ua
Василь Кунець Male 1980
1083 Марія Симканич Female 2000 Ir - Run Club Іршава ua
1120 Volodymyr Oprysko Male 1987 Шипшина Миколаїв ua
1104 Тетяна Захарова Female 1990 Ужгород ua
1087 Михайло Тафічук Male 1995 Ужгород ua
Валерія Алабердіна Female 1994 Lutsk Triathlon Federation
1085 Томаш Товт Male 1989 Виноградів ua
1082 Діма Мись Male 1980 Ужгород ua
1090 Andrii Zimenkovskyi Male 1992 Ужгород ua
1091 Волошин Тарас Male 1990 Івано-Франківськ ua
1092 Ruslan Kuchinka Male 1977 Uzhhorod runing club Ужгород ua
1093 Юрій Туряниця Male 1990 Мукачево ua
1110 Наталія Драбов Female 1977 Ужгород ua
Мар\'яна Шелеснак Female 1991 Patrol Poliсе Великий Березний ua
1098 Валерій Найман Male 1986 Патрульна поліція Закарпаття
1094 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
1097 Юрій Губін Male 1982 Патрульна поліція Закарпаття Мукачево ua
1096 Ева Пилипенко Female 1988 FLEX Мукачево ua
1099 Ірина Брунцвик Female 1991 Патрульна поліція Закарпаття
1100 Ілля Мунеров Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття
1101 Мар'яна Шелеснак Female 1991 Патрульна поліція Закарпаття
1102 Катя Кондор Female 1985 Ужгород ua
1105 Ірина Дума Female 1979 Львів ua
1103 Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
1028 Ярослав Наріжний Male 1974 Три товстуна Ужгород ua
1029 Максим Селменський Male 1986 Три товстуна Ужгород ua
1106 Денис Дума Male 1983 Львів ua
1107 Lera Alaberdina Female 1994
1108 Руслан Штимак Male 1983 Ужгород ua
1109 Андрій Мумич Male 1988 МК «ЛУЧЕСЬК» Луцьк ua
1111 Роберт Феєш Male 1987 Fejes club Мукачево ua
1113 Maryan Shtymak Male 1986 Три товстуна Ужгород ua
1125 Володимир Журін Male 1976 URUN Ужгород ua
1126 Діана Шепарович-Журіна Female 1980 URUN Ужгород ua
1114 Артем Топчанюк Male 1989 Спортивний клуб "Елерон" Мукачево ua
1115 Віктор Чубирка Male 1998
1116 Рома Стегура Male 1988 7:00 темп) Ужгород ua
1117 Юрій Феделеш Male 1997 Ужгород ua
1119 Василь Шмулига Male 1974 Колочава ua
1121 Yulia Bosyak Female 1986
1122 Богдан Драбов Male 2001 Ужгород ua
1123 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
Сергій Матьковскі Male 1997 МК Яструб Мукачево ua
1124 Оксана Варга Female 1980 Ужгород ua
1127 Роман Круть Male 1997 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
1130 Юрій Микита Male 1986 ВК Сокіл, Ir-run Іршава ua
1133 Ілона Равлик Female 1976 Ужгород ua
1132 Валентина Фомишкина Female 1988 Bodyzone Ужгород ua
1134 Natalia PYSHNA Female 1989 Running Beauties Uzh Ужгород ua
1135 Іван Рошко Male 1997 Mukachevo Half Marathon Ужгород ua
1136 Роман Грищук Male 1990 Старокостянтинів ua
1137 Радіон Кіштулинець Male 1986 Open Sport Ужгород ua
1138 Kristina Lendel Female 1997 Іршава ua
Святослав Микита Male 1982 Ужгород ua
1139 Аммар Сапожніков Male 1990 Їж Двіж Одеса ua
1140 Еріка Кіш Female 1998 Мукачево ua

Благодійний забіг 1,5 км

1,5 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:35

Price: 150 UAH

Limit: 100 participants

Participants registered - 13 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
3001 Sergey Kuchinka Male 1985 Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
Вікторія Гудак Female 1987 - Мукачево ua
3002 Олексій Галас Male 1981 Мукачево ua
Богдан Зем`янський Male 2000 Іршава ua
Юлія Гаваші Female 1988 Мукачево ua
3003 Олександр Сухан Male 1964 "Суспільство для всіх! Мукачево ua
3004 Оксана Лендєл Female 1987 Мукачево ua
Максим Богомольний Male 1997 Flex Мукачево ua
3005 Наталія Барчі Female 2005 Мукачево ua
Олена Булеза Female 1986 Urun Ужгород ua
Олег Авраменко Male 1970 Мукачево Мукачево ua
3009 Максим Федорчук Male 2005 Мукачево ua
Габріелла Мезев Female 1999 Ужгород ua
3006 Тетяна Федорів Female 1976 Flex
3007 Сільвія Жигмонд Female 1975 Мукачево ua
3008 Консуела Йовбак Female 1992 SolvoRun Свалява ua
3010 Ірина Гайда Female 1983 RedHead Львів ua
3011 Макс Гарапко Male 2005 Мукачево ua
3012 Олександра Деніщук Female 1996 З понеділка Мукачево ua
3013 Дмитро Щука Male 1994 З понеділка
Дарина Яцура Female 1999 Flex Мукачево ua

Дитячий забіг 100 м

0,1 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:40

Price: free

Limit: 50 participants

Participants registered - 50 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ірина Куруца Female 2015 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2 Vasyl Dykyi Male 2016 06.45 так норм?) Ужгород ua
6 Вероніка Вічна Female 2017 Kozyr Team Хуст ua
5 Володимир Сивохоп Male 2015 Ужгород ua
4 Софія Казибрід Female 2014 Мукачево ua
3 Каріна Данилюк Female 2016 Хуст ua
7 Емілія Данканич Male 2017 Мукачево ua
8 Аніта Йовбак Female 2016 SolvoRun Свалява ua
9 Доротея Галас Female 2015 Мукачево ua
10 Грига Іван Male 2017 ФК Хімік Свалява ua
11 Тая Трофимчук Female 2016 U-Run Ужгород ua
12 Райчинець Василь Male 2014 Garmin sport watch Воловець ua
13 Ніколь Брунцвик Female 2015 Patrol police Воловець ua
14 Кароліна -Анна Мандзюк Female 2015 ДЮСШ 5 Львів ua
15 Матвій Горячев Male 2016 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Злата Грушко Female 2017 Мукачево ua
17 Денис Найман Male 2015 Патрульна поліція Закарпаття
18 Соня Іваницька Female 2017 Львів ua
19 Дмитерчук Гнат Male 2015 Коломия ua
20 Вікторія Бем Female 2014 Мукачево ua
21 Максим Сологуб Male 2016 Виноградів ua
22 Анна Гаваші Female 2014 Мукачево ua
23 Анна Порохнавець Female 2017 Flex Мукачево ua
24 Timofii Pauk Male 2016 Flex Мукачево ua
25 Мартін Шахайда Male 2015 Flex
26 Арсеній Смужаниця Male 2015 Мукачево ua
27 Аріадна Хміль Female 2017 Воловець ua
28 Monika Popovych Female 2017 Ir-Run Club Іршава ua
29 Амеліка Чубирко Female 2015 Ir-run Іршава ua
30 Макар Матьковскі Male 2017 МК «Яструб» Мукачево ua
31 Марта Булеза Female 2016 Urun Ужгород ua
32 Андрій Балога Male 2016 Flex
33 Олександр Єнілін Male 2016 Flex
34 Сергій Шинкарьов Male 2016 Мукачево ua
50 Anna Bidzilia Female 2015
49 Kateryna Bidzilia Female 2017
35 Іван Артеменко Male 2016 Ххх Мукачево ua
36 Маркіян Сакулич Male 2014 Спарта Калуш ua
37 Артем Любка Male 2015 Mishok Kids Run Club Виноградів ua
38 Мирон Любка Male 2015 Mishok Kids Run Club Виноградів ua
39 Олександр Романюк Male 2015 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
40 Анна Дмитрук Female 2016 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
41 Максим Кунець Male 2014
42 Юрій Munerov Male 2016 Великий Березний ua
43 Alina Barani Female 2014 Ir-Run Сільце ua
44 Artur Barani Male 2014 Ir-Run club Іршава ua
45 Zlata Zhidov Female 2015 Ir-Run club Іршава ua
46 Арсеній Буяновский Male 2016 U-Run club Ужгород ua
47 Даніель Брунцвик Male 2017 Patrol Police Ужгород ua
48 Yaroslav Trofimov Male 2017 Die hard running lviv Львів ua

Дитячий забіг 400 м

0,4 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:40

Price: free

Limit: 50 participants

Participants registered - 50 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Анастасія Цупанич Female 2013 Хуст ua
2 Анастасія Куруца Female 2010 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
3 Анастасія Цогла Female 2013 IR-RUN CLUB Хуст ua
4 Марко Юхимчук Male 2010 Ir-Run club Іршава ua
5 Софія Казибрід Female 2013 Мукачево ua
6 Кіріл Йовбак Male 2012 SolvoRun Свалява ua
7 Вадим Данканич Male 2013 Мукачево ua
8 Юлія Лукачко Female 2012 Kozyrteam Хуст ua
9 Яна Колесник Female 2010 U-Run Ужгород ua
10 Еве Месарчек Female 2012 Kozyrteam Хуст ua
11 Danylo Malytskyj Male 2011 SC StartUp Червоноград ua
12 Щобак Іван Male 2010 Garmin sport watch Воловець ua
13 Щобак Марія Female 2007 Garmin sport watch Воловець ua
14 Катерина Сарай Female 2012 Хуст ua
15 Артем Прокопенко Male 2012 Ужгород ua
16 Дмитро Гаваші Male 2011 Мукачево ua
17 Віталій Барчі Male 2012 Мукачево ua
18 Петро Василиха Male 2011 Flex Перечин ua
19 Даніель Дубак Male 2011 Flex
20 Марія Гітик Female 2014 Мукачево ua
21 Іван Гуторчук Male 2008 Flex
22 Ростислав Федорів Male 2010 Flex
23 Вікторія Бем Female 2014 Flex Мукачево ua
24 Вікторія Дорчі Female 2011 Flex
25 Дмитро Півець Male 2009 Flex
26 Станіслав Шахайда Male 2010 Flex
27 Milan Ilto Male 2008 Мукачево ua
28 Тарас Гришко Male 2009 Борислав ua
29 Юлія Газій Female 2013
30 Олександра Квак Female 2010 IR-RUN CLUB Іршава ua
31 Daniel Popovych Male 2011 Ir-Run Club Іршава ua
32 Андрій Ільтьо Male 2009 Мукачево ua
33 Lina Kostiukova Female 2012 FLEX Ужгород ua
34 Олександр Кучінка Male 2010 Flex
35 Емілія Мигович Female 2012 Flex
36 Денис Мигович Male 2013 Flex
37 Владислав Желобанов Male 2013
38 Микола Івандель Male 2012
39 Денис Сігеті Male 2011 Ir-Run Club Іршава ua
40 Ольга Зем\'янська Female 2010 Ir-Run Club Іршава ua
41 Матвій Юхимчук Male 2010 Ir-Run Club Іршава ua
42 Ярина Булеза Female 2010 Urun Ужгород ua
43 Ніколетта Шевчук Female 2009 Ir-Run club Іршава ua
44 Марія Чедрик Female 2009 IrRun club Іршава ua
45 Неля Повх Female 2009 Ir-Run club Іршава ua
46 Олена Шинкарьова Female 2014 Мукачево ua
47 Захар Мельниченко Male 2013 Луцьк ua
48 Вікторія Шебела Female 2014 Мукачево ua
49 Максим Бугайцов Male 2009 Ir-Run club Іршава ua
50 Тимофей Фомин Female 2011 Fomin Мукачево ua

2 Comments:

  1. Микола Кость

    Вітаю.Прошу включити мене до списку учасників,які пробігли всі цьогорічні напівмарафони.

  2. Artem OSTAKHOV

    Хтось продає слот на 21 км або на 10 км?
    +380503731797

Leave a comment