Mukachevo Half Marathon 2021

19 September 2021 Running / Мукачево / ГО "Ініціативна молодь Мукачева"

21 км 10 км Благодійний забіг 1,5 км Дитячий забіг 100 м Дитячий забіг 400 м

ПРОГРАМА

18.09.21.  - Субота

  • 11.00–16.00 – Видача стартових пакетів (стадіон ДЮСШ)
  • 12.00 – Початок екскурсійної програми
  • 16.30 – Pizza party на замку Паланок

19.09.21.  – Неділя (!стадіон ДЮСШ!)

  • 7.45 – Початок роботи стартового містечка / видача стартових пакетів  / реєстрація
  • 8.40 – Урочисте відкриття
  • 9.15 -  Розминка перед стартами
  • 9.30 – Старт забігів на 21 та 10 км
  • 9.35 – Старт забігу на 1,5 км
  • 9.40-10.30 – Дитячі забіги
  • 10.30 – Нагородження переможців дитячих стартів
  • 11.30 – Бограч party
  • 12:50 – Закінчення роботи камери схову
  • 13.00 – Нагородження учасників
  • 13.40 – Розіграш призів у лотерею серед учасників змагань на 1,5 км / 10 км / 21 км

Карта 21 км: https://www.alltrails.com/explore/map/mukachevo-half-marathon-21-km-e22dd5d?u=m

Карта 10 км: https://www.alltrails.com/explore/map/mukachevo-half-marathon-10-km-c9d9edb?u=m

 

21 км

21 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:30

Price: 550 UAH

Limit: 225 participants

Карта забігу: https://www.alltrails.com/explore/map/mukachevo-half-marathon-21-km-e22dd5d?u=m

Participants registered - 99 out of maximum of 225

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Маріан Барчі Male 1973 Мукачево ua
32 Євгеній Сімонов Male 1991 Мукачево ua
Михайло Лялюк Male 1989 Ir-Run Club Іршава ua
48 Dima Kikaleishvili Male 1990 IR-RUN-CLUB Іршава ua
2 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Наталія Брич Female 1983 Алло Виноградів ua
56 Йосип Маланка Male 1977 IR - RUN Приборжавське ua
Liuda Matishynets Female 1991 Ir-run Club Іршава ua
Руслан Юнак Male 1987 Trilewy Львів ua
26 Віталій Науменко Male 1978 Shark & Bulldog
3 Анатолій Левко Male 1996 adidas runners Свалява ua
50 Ferenc Lutak Male 1984 Виноградів ua
Sergey Kuchinka Male 1985 Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
13 Віталій Гіль Male 1981 Виноградів ua
4 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
5 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
6 Uliana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Дмитро Йовенко Male 1986 URUN Ужгород ua
Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
7 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Anton Sobolevsky Male 1989 Stade Porte Normandy Вернон fr
8 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
9 Олег Казибрід Male 1988 Мукачево ua
16 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
10 Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
Василь Балух Male 1989 Забіг 2021 Мукачево ua
12 Zhenya Yakyma Male 1987 U-Run Ужгород ua
11 Volodymyr Pavlovych Male 1993 Львів ua
Богдан Свістяк Male 1999 Братківці ua
44 Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
14 Daniil Timachov Male 2003 Die Hard Running Lviv Львів ua
15 Erik Kepsha Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
84 Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
17 Віталій Скунзя Male 1980 Kozyr Team Хуст ua
18 Надія Скунзя Female 1982 Kozyr Team Хуст ua
Ігор Лазоришин Male 1989 Ужгород ua
19 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
20 Богдан Дан Male 1989 Kozyr team
21 Василь Грицик Male 1993 Смарт Хата
22 Андрій Худа Male 1982 IR_RUN CLUB Іршава ua
23 Natalia Didoruk Female 1980 RUN4U Львів ua
24 Юрій Керецман Male 1959 ФЕКЕТЕ
Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
25 Сергій Йовбак Male 1984 SolvoRun Свалява ua
27 Lukachek Olesya Female 1988 Kozyr team Хуст ua
28 Олександр Драганчук Male 1984 Run4U Львів ua
29 Артур Логойда Male 2002 Мукачево ua
30 Pavel Rusyn Male 2002 Petra West Team Мукачево ua
31 Антон Яблонський Male 2002 Petra West Team Мукачево ua
Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
Артур Субачус Male 2000 Мукачево ua
33 Дмитро Пехньо Male 1990 Мукачево ua
34 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
36 Roman Bilynets Male 1985 Білки ua
35 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
37 степан лешик Male 1955 Фанчиково ua
Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
38 Ярослав Данко Male 1962 Виноградів ua
Черкасова Анюта Female 1982 Алло Виноградів ua
39 Vasyl Dykyi Male 1986 06.45 так норм?) Ужгород ua
78 Сергій Гришко Male 1974 Борислав ua
40 Юрій Миськів Male 1973 Борислав ua
Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol police Воловець ua
Мирослава Пишпеки Female 1984 Виноградів ua
41 Roman Trofimov Male 1988 Die hard running lviv Львів ua
76 Павло Тимчик Male 1982 Хуст ua
42 Марта Діогенова Female 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Serhiї Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
43 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
74 Ілля Балтін Male 1982 6:45 так норм ?) Ужгород ua
Марія Собко Female 1991 Run4U Львів ua
45 Vitalii Melnychuk Male 1987 ШаленІ вепри Мукачево ua
46 Степан Розман Male 1997
47 Сергій Чикун Male 1996 - Мукачево ua
Коля Турчин Male 1998 Тернопіль ua
61 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
Maksym Prokopiuk Male 1983 Ужгород ua
49 Марія Гапатин Female 1998 Run4U Львів ua
Богдан Булеза Male 1983 URUN Ужгород ua
51 Марія Гичка Female 1994 Фітнес центр Д51 Ужгород ua
52 Василь Шаркадій Male 1959 Онок Онок ua
53 Олег Іваницький Male 1985 Львів ua
54 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
55 Tania Popovych Female 1985 Ir-Run Club Іршава ua
57 Ірина ОСАДЧУК Female 1982 Open Sport Ужгород ua
58 Надежда Бабенко Female 1978 D51 Ужгород ua
59 Юрій ОСАДЧУК Male 1975 Simple Run Ужгород ua
60 Юлія Щока Female 1988 Ir-Run club Іршава ua
62 Олександр Сологуб Male 1987 Виноградів ua
66 Радіон Кіштулинець Male 1986 Open Sport Ужгород ua
63 Валентин Шевчук Male 1982 LutskTriathlonFederation Луцьк ua
65 Андрій Кирилюк Male 1982 Run with us Ужгород ua
64 Віктор Смоляк Male 1983 Тернопіль ua
67 Олександр Фесенко Male 1989 TRIBE10 Суми ua
68 Олег Маринич Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
69 сестра Вікторія Куспісь Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
70 Шкирта Тарас Male 1984 Пилипець ua
71 Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB
72 Олександр Кирюшин Male 1995 Мукачево ua
73 Pavel Lobach Male 1974 Ужгород ua
75 Вячеслав Сарай Male 1987 Хуст ua
77 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
97 Володимир Юртин Male 1967 Динамо Міжгір'я ua
79 Оксана Приступа Female 1983 Миколаїв ua
Attila Doktor Male 1992
80 Nataliia Bandalak Female 1987 Gutsul running club
81 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
82 Оленка Хомік Female 2002 Новояворівськ ua
83 Андрій Бандалак Male 1985 Івано-Франківськ ua
Костянтин Матюшкин Male 1989 Мукачево ua
Ігор Кривогубець Male 1965 Мукачево ua
86 Руслан Юнак Male 1985
85 Марія Іванчо Female 1983 U-run
87 Володимир Лут Male 1996 Львів ua
Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
88 Руслан Веремчук Male 1994 Ковель ua
89 Volodymyr Kupetskyy Male 1982 Червоноград ua
90 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
96 Mykhailo Sadovyi Male 1990 Flex Ужгород ua
91 Кононенко Людмила Female 1960 Uzhhorod Running Club
95 Дмитро Апет Male 1991 Flex Мукачево ua
93 Олег Пудсакулич Male 1986 flex Ужгород ua
92 Олександр Христенко Male 1997 Рога и Копыта Ужгород ua
Roman Kuchma Male 1980 SC StartUp Червоноград ua
94 Nataliia Babynets Female 1990 Flex
98 Артур Саміляк Male 1992 - Мукачево ua
Крістіна Лендєл Female 1992 Ужгород ua
99 Роман Спичак Male 1991 Ужгород ua

10 км

10 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:30

Price: 550 UAH

Limit: 225 participants

Карта забігу: https://www.alltrails.com/explore/map/mukachevo-half-marathon-10-km-c9d9edb?u=m

Participants registered - 58 out of maximum of 225

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1011 Паша Валящук Male 1991 IR-RUN club Іршава ua
1010 Олег Коваль Male 1985 Ir-Run Club Іршава ua
1009 Дiана Сiгетi Female 1986 Ir-Run club Іршава ua
1008 Tanya Kurutsa Female 1985 U-Run Ужгород ua
1007 Василь Цогла Male 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
1006 Dzvina Chornak Female 1987 Ir-Run Сільце ua
1005 Denys Izay Male 1979 Ir-Run Club Іршава ua
1004 Валерія Щока Female 2000 Мукачево ua
1003 Vasyl Klevets Male 1987 Ir-Run Club
1002 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Нова Кам'янка ua
1001 Марина Юхимчук Female 1983 Ir-Run club Іршава ua
Сергій Расчупкін Male 1990 Расчупкін Мукачево ua
1012 Володимир Макар Male 1979 Ужгород ua
Oleg Pepryk Male 2005 КСО Максимум Ужгород ua
1013 Іван Стойка Male 1970 Ужгород ua
1014 Петро Вічний Male 1985 Kozyr Team Хуст ua
1015 Ярослав Сивохоп Male 1978 Ужгород ua
1016 Вероніка Янкулич Female 1988 Ir -Run Club
1020 Rostislav Dankanych Male 1986 Мукачево ua
1017 Марта Ференц Female 1989 Ir-Run club Іршава ua
1018 Olga Kalinich Female 1989 Ir-Run Club Іршава ua
Олеся Шпак Female 1985 Кротон Заріччя ua
1019 Олександра Галас Female 1986 Мукачево ua
1024 Олеся Лукачко Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
1021 Віктор Данько Male 1979 Мукачево ua
1022 Світлана Данько Female 1981 Мукачево ua
Лідія Вовк Female 1999 Мукачево ua
Kristina Lendel Female 1997 Кротон Брід ua
1023 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
Роман Староселець Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Роман Староселець Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1031 Роман Староселець Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1025 Ірина Мелай Female 1987 Kozyrteam Хуст ua
1026 Мирослава Бонь Female 1978 Kozyrteam Хуст ua
1027 Олег Лис Male 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua
Райчинець Михайло Male 1987 Garmin sport watch Воловець ua
1028 Михайло Хороший Male 1985 Run4U Мукачево ua
1029 Марьяна Попудник Female 1980 Ужгород ua
1030 Edina Katona Female 1978 Единая Велика Добронь ua
Сильвия Орел Female 1977 Ужгород ua
1032 Антонина Недбайло Female 1981 Health Club Avocado Мукачево ua
1033 Маргарита Колодий Female 1973 Health Club Avocado Мукачево ua
Богдан Зем`янський Male 2000 Іршава ua
1034 Леся Лобач Female 2001 Ужгород ua
1035 Марина Соляк Female 1985
Світлана Самсонова Female 1983 Ужгород ua
1036 Васлиль Кривка Male 1969 Пилипець ua
1038 Natalia Y Bondarenko Female 1992 Vodafone Ukrainian Team Ужгород ua
1037 Ерік Задерецький Male 1990 Мукачево ua
1055 Ірина Бем Female 1985 Flex Мукачево ua
1041 Наталія Люклян Female 1992 Івано-Франківськ ua
1039 Василь Цибульський Male 2001
Кирил Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
1040 Альона Купецька Female 1982 Червоноград ua
Ivan Levchenko Male 1997 Kozyr Team Хуст ua
1042 Георгій Дулішкович Male 1998 Ужгород ua
1043 Сергій Шебела Male 1988 Мукачево ua
1044 Катя Кікалейшвілі Female 1991 Ir-Run Іршава ua
1054 Andrij Vasylykha Male 1985 Flex Перечин ua
1052 Олександр Василюк Male 1981 Flex Мукачево ua
1045 Олексій Котов Male 1986 Chameleon Харків ua
1051 Tolik Pauk Male 1990 Flex Мукачево ua
1046 Тетяна Котова Female 1965 Харків ua
1053 Діана Шелько Female 1996 Flex Мукачево ua
1050 Яна Вогар Female 1991 Flex Мукачево ua
1047 Ірина Пудсакулич Female 1987 Flex
1048 Корнелія Томашовська Female 1993 Flex
1049 Катерина Дуркота Female 1994 Vodafone Ukraine Team Ужгород ua
Vitalii Datsiuk Male 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
1056 Юлія Лендєл Female 1993 Мукачево ua
Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
1057 Тетяна Якима Female 1987 U-Run Ужгород ua
Мирослава Мовчан Female 1998 Flex Мукачево ua
1058 Михайло Малець Male 1985 Flex

Благодійний забіг 1,5 км

1,5 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:35

Price: 150 UAH

Limit: 100 participants

Participants registered - 5 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
3001 Sergey Kuchinka Male 1985 Mukachevo Half Marathon Мукачево ua
Вікторія Гудак Female 1987 - Мукачево ua
3002 Олексій Галас Male 1981 Мукачево ua
Богдан Зем`янський Male 2000 Іршава ua
Юлія Гаваші Female 1988 Мукачево ua
3003 Олександр Сухан Male 1964 "Суспільство для всіх! Мукачево ua
3004 Оксана Лендєл Female 1987 Мукачево ua
Максим Богомольний Male 1997 Flex Мукачево ua
3005 Наталія Барчі Female 2005 Мукачево ua

Дитячий забіг 100 м

0,1 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:40

Price: free

Limit: 50 participants

Participants registered - 26 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ірина Куруца Female 2015 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2 Vasyl Dykyi Male 2016 06.45 так норм?) Ужгород ua
6 Вероніка Вічна Female 2017 Kozyr Team Хуст ua
5 Володимир Сивохоп Male 2015 Ужгород ua
4 Софія Казибрід Female 2014 Мукачево ua
3 Каріна Данилюк Female 2016 Хуст ua
7 Емілія Данканич Male 2017 Мукачево ua
8 Аніта Йовбак Female 2016 SolvoRun Свалява ua
9 Доротея Галас Female 2015 Мукачево ua
10 Грига Іван Male 2017 ФК Хімік Свалява ua
11 Тая Трофимчук Female 2016 U-Run Ужгород ua
12 Райчинець Василь Male 2014 Garmin sport watch Воловець ua
13 Ніколь Брунцвик Female 2015 Patrol police Воловець ua
14 Кароліна -Анна Мандзюк Female 2015 ДЮСШ 5 Львів ua
15 Матвій Горячев Male 2016 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Злата Грушко Female 2017 Мукачево ua
17 Денис Найман Male 2015 Патрульна поліція Закарпаття
18 Соня Іваницька Female 2017 Львів ua
19 Дмитерчук Гнат Male 2015 Коломия ua
20 Вікторія Бем Female 2014 Мукачево ua
21 Максим Сологуб Male 2016 Виноградів ua
22 Анна Гаваші Female 2014 Мукачево ua
23 Анна Порохнавець Female 2017 Flex Мукачево ua
24 Timofii Pauk Male 2016 Flex Мукачево ua
25 Мартін Шахайда Male 2015 Flex
26 Арсеній Смужаниця Male 2015 Мукачево ua

Дитячий забіг 400 м

0,4 km

Individual race

Date: 19 September 2021

Start time: at 09:40

Price: free

Limit: 50 participants

Participants registered - 27 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Анастасія Цупанич Female 2013 Хуст ua
2 Анастасія Куруца Female 2010 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
3 Анастасія Цогла Female 2013 IR-RUN CLUB Хуст ua
4 Марко Юхимчук Male 2010 Ir-Run club Іршава ua
5 Софія Казибрід Female 2013 Мукачево ua
6 Кіріл Йовбак Male 2012 SolvoRun Свалява ua
7 Вадим Данканич Male 2013 Мукачево ua
8 Юлія Лукачко Female 2012 Kozyrteam Хуст ua
9 Яна Колесник Female 2010 U-Run Ужгород ua
10 Еве Месарчек Female 2012 Kozyrteam Хуст ua
11 Danylo Malytskyj Male 2011 SC StartUp Червоноград ua
12 Щобак Іван Male 2010 Garmin sport watch Воловець ua
13 Щобак Марія Female 2007 Garmin sport watch Воловець ua
14 Катерина Сарай Female 2012 Хуст ua
15 Артем Прокопенко Male 2012 Ужгород ua
16 Дмитро Гаваші Male 2011 Мукачево ua
17 Віталій Барчі Male 2012 Мукачево ua
18 Петро Василиха Male 2011 Flex Перечин ua
19 Даніель Дубак Male 2011 Flex
20 Марія Гітик Female 2014 Мукачево ua
21 Іван Гуторчук Male 2008 Flex
22 Ростислав Федорів Male 2010 Flex
23 Вікторія Бем Female 2014 Flex Мукачево ua
24 Вікторія Дорчі Female 2011 Flex
25 Дмитро Півець Male 2009 Flex
26 Станіслав Шахайда Male 2010 Flex
27 Milan Ilto Male 2008 Мукачево ua

Leave a comment