#MrplRun 2018 – RunStyle

#MrplRun 2018

30 September 2018 Running / Маріуполь / ФЛА Маріуполь

2400m 1200m 500m
Шановні любителі бігу!
Місту Марії 240. Відзначимо цю подію великим спортивно-активним заходом, якого ще не бачило наше місто. #MRPLRUN – це  забіг на честь Дня народження Маріуполя, який об'єднає всю бігову спільноту міста, а також любителів спорту, активного відпочинку та здорового способу життя.
Хочеш долучитися до числа тих, хто бігтиме на честь міста Марії, встигни зареєструватися за посиланням на офіційній онлайн-платформі: https://runstyle.net/events/mrplrun-2018/ (реєстрація можлива тільки он-лайн!)
Оргкомітет пробігу, хоче справедливо визначити переможців та призерів пробігу, томму звертається до всіх учасників з проханням, уважно ознайомитись з регламентом змагання та реєструватись на пробіг відповідно за віковим діапазоном, щоб уникнути не порозумінь під час нагородження, адже відповідно до положення переможці та призери нагороджуватимуться наступним чином:

- У шкільному пробігові на дистанції 1200 м будуть нагороджені виключно діти 2002-2004 років народження які займуть 1-3 місце.

- У сімейному пробігу #ТутВарто БігтиСім'єю на дистанції 500 м – нагороджуватимуться команди в якій дитина буде меншою ніж 2005 р.н. та перетнуть лінію фінішу відповідно 1-3 місці.

- До участі в головному пробігові на дистанції 2400 метрів допускатимуться любителі бігу 2001 року народження та старші! Бажаючі приймати участь в головному пробігові які меншого віку ніж 2001 р.н. повинні мати письмову згоду батьків на участь у головному пробігові. Нагороджуватимуться переможці та призери незалежно від віку!

- ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА УМОВИ ОТРИМАНННЯ СТАРТОВОГО НОМЕРА В СЕКРЕТАРІАТІ ЗМАГАННЯ!

- Кожен спортсмен та учасник пробігів стартує на власну відповідальність, засвідчуючи це підписом в картці учасника та подаючи медичну довідку про дозвіл на участь у спортивних змаганнях, або страховий поліс.

- Учасники старші 2002 року народження які невірно зареєструвались на шкільний забіг, матимуть змогу в день роботи секретаріату змінити дистанцію на #MRPLRUN Дорослий 2400 метрів!

Хочеш прийти та повболівати за друзів та знайомих або просто насолодитися наймасовішим забігом Маріуполя, приходь 30 вересня на перетин проспекту Миру та проспекту Металургів з 8:30 до 10:00 та не пропусти#MRPLRUN.

2400m

Individual race

Date: 30 September 2018

Start time: at 09:30

Price: free

Limit: 240 participants

#MRPLRUN Дорослий

Дистанція для найвитриваліших та найспортивніших. Не кожному під силу здолати дистанцію в 2400 метрів за короткий час. А ви зможете? Єдиний спосіб це довести – долучитися до учасників #MRPLRUN. Це не просто спортивні змагання, це новий формат міських заходів, що об’єднують жителів навколо ідеї здорового способу життя та активного відпочинку. Якщо ви хочете стати частиною цієї події та ви впевнені у власних силах, тоді вам сюди: https://runstyle.net/events/mrplrun-2018/

1200m

Individual race

Date: 30 September 2018

Start time: at 08:45

Price: free

Limit: 240 participants

#MRPLRUN Шкільний

Чекаємо на старті школярів віком від 14 до 16 років, які прагнуть довести, що здоровий спосіб життя – це круто, а біг – це модно. Хочеш захистити честь рідної школи та стати її гордістю, довести собі та оточуючим, що здатен на більше, реєструйся за посиланням https://runstyle.net/events/mrplrun-2018/, здолай дистанцію у 1200 метрів та стань частиною #MRPLRUN Шкільний.

500m

Individual race

Date: 30 September 2018

Start time: at 09:15

Price: free

Limit: 240 participants

#MRPLRUN Сімейний

Це стане справжньою прикрасою #MRPLRUN: дружні, спортивні та активні маріупольські родини з малечею від 0 і доросліше, з візочками та без, але обов’язково з гарним настроєм та посмішками. Для вас підготовлена дистанція у 500 метрів, яку ви зможете здолати за зручний для вас час, а ще й отримати за це цікаві подарунки. Посилання для реєстрації у забігу: https://runstyle.net/events/mrplrun-2018/

26 Comments:

 1. Анастасія Хлякіна

  Не вижу в списках своей фамилии (Хлякина Анастасия

  1. Юрій Гринів

   Да. Вас нет. Подайте заявку правильно.

   1. Дмитрий Воробьёв

    У меня нет кнопки зарегистрироваться справа. Что делать?

 2. Анастасія Хлякіна

  Вот помогли ,очень

 3. Артем Дудников

  Не удобная регистрация на семейный забег. Ребёнка 2018 года рождения зарегестрировать нет технической возможности. Для ребёнка необходимо создавать отдельный почтовый ящик. Как при регистрации организаторы определяют, что эти люди из одной семьи и в одной команде?

 4. Ольга Островерхова

  Где взять мед.справку или страховку для забега?

 5. Дарья Шендрик

  Не вижу в списках своей фамилии

 6. Дарья Шендрик

  не вижу своей фамилии в списках Дарья Шендрик

  1. Юрій Гринів

   Да. Вас нет. Подайте заявку на соревнование.

   1. Дарья Шендрик

    а как подать заявку?

    1. Юрій Гринів

     Желтая кнопка справа – Зарегистрироваться.

 7. Iван Дичко

  Ещё присваиваются номера,регистрация ещё возможна?

 8. Катерина Ярмоленко

  Добрый вечер ! Если мы хотим участвовать в семейном забеге , как правильно регистрироваться -Папа и Мама ? А как быть с регистрацией ребёнка?

 9. Борис Белоконь

  Нет кнопки регистрации с правой стороны , но аккаунт зарегестрировали , что делать ?

 10. Juliya Iasirova

  нет кнопки регистрации!!! как поучаствовать?

 11. Александр Шпак

  Неееееету кноооопки,помогите

 12. Богдан Бутько

  я зарегистрировался, но меня нет в списке

 13. Юрій Гринів

  Онлайн-регистрация уже закрыта. Можно еще завтра на месте старта дорегистрироваться с 07:00 до 08:00.

  1. Богдан Бутько

   ну так я еще утром зарегистрировался

 14. Виолетта Туяхова

  Полный бред,ничего не организовано,с подарками получилась плохая ситуация.Я опоздала на награждение,точнее мне даже не сказала ваша администрация,где находится выдача подарков,на что администрация ответила,что не знает где и во сколько.Почему я пробежала и заняла призовое место и не получила своего подарка,хотя все получили,и говорят,что в наличии подарков нет.Администратор,прошу разобраться в данной ситуации.

 15. Тетяна Мельник

  Отвратительная организация!!!
  Мало того, что старт задержали на час, не было ни футболок, ни медалей участников,ни камер хранения. Зачем обещать и красиво расписывать, если и половины из обещанного не выполнили???
  Награждение. 18.00 на центральной сцене. И снова обман. Задержали на час, наградили не понятно где. Но это мелочи. Прибежала я вторая,но естественно наградили каких то непонятных людей. В процессе поиска правды, мне естественно нагрубили, но к счастью, призы мне дали.. Ну как призы.. То что осталось..даже сертификат в зеркальный.. Правда и тут надурили, на меньшую сумму положенной.
  В общем, под эгидой “зож” просто отмылм деньги!

 16. Да, очень неприятная ситуация!!! Дети бежали, второе, третье место!!! А призов нет!!! Интересно, кого же в итоге наградили?!!

 17. Alina Kostuk

  Пришли на регистрацию оказалось что электронная регистрация это одно ,а бумажки заполнить всеравно надо !Указано было то что будут футболки ,фиг с ними ,Бумажка на булавочках (Карл на булавочках!)могли бы и наклейки сделать ,регистриовались на взрослый забег 1200 нам сказали бабоку взрослые могут бежать только 2400!

 18. Вячеслав Данилов

  Не хочу повторяться по поводу организации… Два дня ждали результатов, чтоб посмотреть, что там “нарисуют”, хотя наградили всех, кого надо еще в день забега. Но оказалось, что детей просто нет в списках!!!, хотя время в пределах 5мин 04с!!!! ПОЗОРИЩЕ!!!!

 19. Да уж, и где эти фамилии они взяли… этих детей в стартовом протоколе нет!!! (1200 м) ПОЗОР!!!

 20. Влада Шабан

  Маріупольських тренерів – суддів не запросили до суддівства, а в нас багато тренерів суддів які судили чемпіонати світу, Европи. Електроніка це дуже добре та бувають огріхи, неспрацьовки і тому треба прихід по номерам хоча б перші трійки та час фіксувати механічно, щоб не було казусів з нагородженням. Наприклад 500м. сімейний забіг 1-й тато – Крупеня Андрій, за явною перевагою, дитина – Крупеня Ксенія (спротсменка легкоатлетка, бігун на середні дистанції) одна з перших серед дітей, мама – 3-4 серед мам а в трійку по суммі зась! На 2400м. Мельник Тетяна друга а серед нагороджених нема! Ми таких помилок наочно не зробили б. А у прошлому році на пробігу Наш Краматорськ, на марафонській естафеті не спрацювала електроніка і команда Маріуполя бувши першою заявно не нагороджена. Потрібен дубль протокол хочаб перших трійок.

Leave a comment