МХП Вінниця – RunStyle

МХП Вінниця

30 June 2024 Running / Вінниця / ТОВ “Характер ЮА” та БФ «МХП-Громаді»

21 км 10 км 5 км 2 км Онлайн забіг Дитячий забіг 200 м Дитячий забіг 400 м Дитячий забіг 800 м

Реєстрацію на другий забіг Ліги "RUN 4 VICTORY" у Вінниці відкрито!

Після неймовірного старту у Тернополі, ми раді запросити вас на другий етап нашої благодійної бігової місії у Вінниці!

Ліга "RUN 4 VICTORY" об'єднує людей різного віку та рівня підготовки заради великої мети – підтримати наших військових і створити незабутнє спортивне дійство.

Обирайте свою дистанцію:
•200, 400 або 800 метрів – для наймолодших учасників, які тільки починають відкривати для себе світ спорту;
•2 км – для тих, хто робить свої перші кроки у бігу;
•5 км – для аматорів, які шукають нових викликів;
•10 км – для досвідчених бігунів, готових випробувати свої сили;
•21 км – для відважних марафонців, які прагнуть подолати серйозну дистанцію;
•або біжіть онлайн, де б ви не знаходилися, та підтримуйте нас на відстані!

30.06.2024
м. Вінниця, парк Вишенський

Забіг "RUN 4 VICTORY" у Вінниці – це про спорт, це про єдність, підтримку та спільну мету.
Кожен ваш крок – це внесок у допомогу нашим військовим, кожен кілометр – це підтримка для тих, хто стоїть на захисті нашої країни.

Всі кошти будуть передані на підтримку місцевих військових частин та ТрО міста Вінниця.

Видача стартових пакетів – 29.06.2024. Точну локацію повідомимо додатково.

Організаторами заходу є спортивна спільнота «Характер», Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос», та Благодійний фонд «МХП – Громаді».

Спонсори - міжнародна компанія МХП і Вінницький Хаб МХП
Титульний інформаційний партнер у Вінниці - 20 хвилин.
Генеральний інформаційний партнер - газета Юа, журнал "Країна"
Захід здійснюється за підтримки Вінницької ОВА та міськради, а також партнера I-VIN.

Разом ми сильніші, разом ми можемо більше!

Міць. Характер. Перемога!

21 км

Individual race

Date: 30 June 2024

Start time: at 08:00

Price: 950 UAH

Limit: 100 participants

Participants registered - 14 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
21001 Ірина Семко Female 1987 MHP Київ ua
Дмитро Секера Male 1994 Adidas Чернігів ua
Михайло Макара Male 1984 MHP Львів ua
21003 Nata Dvoinieva Female 1987 Основа бігу Київ ua
21002 Сергій Доброгорський Male 1986 Київ ua
Ян Дзеркалій Male 1996 GOrynych Мукачево ua
Олексій Демків Male 1986 МХП Рідний Край Хмельницький ua
Володимир Пунін Male 1993 DNF Вінниця ua
21004 Ганна Дубчак Female 1988 Тернопіль ua
21005 Остап Подвірний Male 1986 MHP Run Team Львів ua
21007 Сергій Ніколаєв Male 1991 MHP RUN Київ ua
21006 Олексій Козка Male 2000 Миронівка ua
Ruslan Kobialko Male 1988 Air Fitness 365
21008 Ігор Чорноморець Male 1992 Вінницький ХАБ Вінниця ua
21010 Дмітро Вознюк Male 1977 Вінниця ua
21009 Віктор Пасілецький Male 2001
21011 Сергій Галушка Male 1981 МХП Хмельницький ua
21012 Світлана Федорович Female 1976 NoBoringRunners Стара Прилука ua
21013 Олег Слободяник Male 1981 Київ ua
Сергій Рибак Male 1986 Динамо Вінниця ua
21014 Граматіковa Тетяна Female 1984 AS MONACO Київ ua

10 км

Individual race

Date: 30 June 2024

Start time: at 08:10

Price: 850 UAH

Limit: 100 participants

Participants registered - 15 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
10001 Діана Петрук Female 2002 Suffer Київ ua
10002 Катерина Щербак Female 1998 MHP Київ ua
Yuriy Blagodir Male 1981 Kabo Verde
10003 Олексій Ясько Male 1996 Вінниця ua
10004 Ольга Мухіна Female 1988 Основа бігу Київ ua
10005 Марія Устінова Female 1992 Обухів ua
10006 Марія Кисляченко Female 1991 - Вінниця ua
10007 Володимир Катихін Male 1980 АТО-М Харків ua
Valentyn Kusjka Male 1991 NoBoringRunners Вінниця ua
10008 Наталія Светвлова Female 1974 AirFitness 360 Вінниця ua
10009 Артем Корольов Male 1991 НАНГУ Харків ua
10010 Віталій Мудрак Male 1993 Пацики на моциках Калинівка ua
10013 Roman Danylchuk Male 1980 NoBoringRunners Вінниця ua
10011 Ihor Buriak Male 1989 NANGU Харків ua
10012 Олег Півторак Male 1998 Вінниця ua
10014 Kirill Veryutin Male 2001 Стайер-Атлон Харків ua
10015 Андрій Пітірімов Male 1994

5 км

Individual race

Date: 30 June 2024

Start time: at 08:20

Price: 750 UAH

Limit: 100 participants

Participants registered - 38 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
5000 Тетяна Валанчюс Female 1985 Захід-Агро Львів ua
5001 Вадим Ковшик Male 1999 МХП-Андріяшівський елеватор Андріяшівка ua
5002 Євгеній Гуменюк Male 1986 МХП Львів ua
5003 Юрій Немеровський Male 1986 Філія ВКВК ТОВ Вінницька птахофабрика Ладижин ua
5019 Роман Кіндрачук Male 1982 Перспектив-МХП Городенка ua
5004 Наталія Повх Female 1989 "VILLAGE - ATHLETIC " с. Мухівці Мухівці ua
5005 Володимир Паламарчук Male 1984 ФІЛІЯ ВКВК ТОВ ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА Ладижин ua
5006 Юрій Малий Male 1985 MHP Run Club Київ ua
5007 Олександр Пахолюк Male 1986 Tactical Dojo Чубинське ua
Олексій Погорецький Male 1978 МХП ЦО Київ ua
5008 Андрій Воробчак Male 1982 Кагарлик ua
5026 Тетяна Замчак Female 1985 МХП ТОВ Околиця Істейт Кам’янське ua
Володимир Пузаєнко Male 1985 "VILLAGE - ATHLETIC " с. Мухівці Мухівці ua
5009 Тетяна Струк Female 2000 МХП Воскресинці ua
5010 Володимир Струк Male 1991 МХП Воскресинці ua
5011 Володимир Сироватко Male 1984 Вільний Вінниця ua
Андрій Бурак Male 1986 Луцьк ua
Катерина Талько Female 1994 MHP Могилів-Подільський ua
Богданна Хмель Female 1984 Філія ПрАТ Городенка ua
5012 Олеся Амброзяк Female 1985 Філія Перспектив Городенка ua
Павло Шевчук Male 2003 МХП Рідний край Рівне ua
5013 Юлія Городищева Female 1987 МХП Київ ua
5014 Роман Бойко Male 1999 МХП Рідний Край Теофіполь ua
5015 Антоніна Кушнір Female 1989 Вінниця ua
5016 Євгеній Котець Male 1985 Вінницький Хаб Вінниця ua
5017 Василь Горбенко Male 1973 Городище ua
5018 Наталія Подвірна Female 1986 MHP Run Team Львів ua
5020 Євгеній Титаренко Male 2000 Черкаси ua
5021 Артем Бас Male 1984 МХП-Урожай Черкаси ua
5022 Сергій Бутенко Male 1986 Китайгород ua
5023 Павло Ганчук Male 1998 Зернопродукт Хмільник ua
5025 Михайло Залевський Male 1965 Вінницький хаб МХП Вінниця ua
5024 Олександр Ткачук Male 1986 Вінницький ХАБ Вінниця ua
5027 Жанна Гудзенко Female 2003 "VILLAGE ATHLETIC" Мухівці ua
5028 Bohdan Ponaida Male 1996 НІЦ ПрАТ МХП Вінниця ua
5029 Дмитро Воробчак Male 1986 ПрАТ «Агрофорт» Кагарлик ua
5030 Олексій Шаклеін Male 1992 NANGU Вінниця ua
5031 Анжеліка Передерій Female 2001 Вінницький ХАБ Вінниця ua
5032 Антон Рацюк Male 2000 МХП Агро С Яготин ua
5033 Олексій Бондарець Male 2004 МХП Агро-С Яготин ua
5034 Андрій Плаксій Male 1991 МХП Городенка ua
Надія Білик Female 1987 Філія Перспектив Городенка ua
5035 Анастасія Грицик Female 1994 Вінниця ua
5036 Слободянюк Олександр Male 1985 Вінницький Хаб МХП Вінниця ua
Iryna Ptashkina Female 1996 Київ ua
5037 Вікторія Білокур Female 1990 Вінниця ua

2 км

Individual race

Date: 30 June 2024

Start time: at 08:30

Price: 450 UAH

Limit: 100 participants

Для учасників віком від 10 років

Participants registered - 90 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Юлія Ленченко Female 2001 ПрАТ МХП Миронівка ua
Анастасія Рабчевська Female 1994 ПрАТ МХП Миронівка ua
Анжела Ніконенко Female 1996 Київ ua
2001 Ірина Єфремова Female 1984 Атом Вінниця ua
2010 Ірина Литвин Female 1980 MHP Львів ua
2003 Уляна Бортейчук Female 1977 Філія ПрАТ « Зернопродукт» «Перспектив» Коломия ua
2002 Ольга Кириченко Female 2005 МХП Київ ua
Тетяна Сидорчук Female 2001 ТОВ "МХП-Баффало" Старосілля ua
Ольга Махновець Female 1977 МХП-Баффало Четвертня ua
2004 Наталія Стрижак Female 1984 ТОВ "МХП-Баффало" Луцьк ua
2005 Анна Красікова Female 1987 Захід-Агро МХП Львів ua
Надія Аршулік Female 1965 ТОВ МХП-Баффало Луцьк ua
2047 Раїса Кацевич Female 1971 ТОВ МХП-Баффало Луцьк ua
Людмила Махновець Female 1979 "МХП-Баффало" Луцьк ua
2006 Юлія Лудан Female 1992 ТОВ МХП-АГРОКРЯЖ Могилів-Подільський ua
2007 Юлія Трофименко Female 1988 МХП-Андріяшівський елеватор Андріяшівка ua
2008 Тетяна Поліщук Female 1976 Вінницький ХАБ Ладижин ua
2009 Владислава Дмитришина Female 1980 МХП-Громаді Вінниця ua
2011 Валентина Алексійчук Female 1980 ТОВ НВФ Урожай Канів ua
2012 Олена Кацовець Female 1984 ПрАТ "Зернопродукт МХП" Ладижин ua
2013 Юля Мартиш Female 1989 ТОВ "МХП-Баффало" Луцьк ua
2014 Сергій Лесковець Male 1990 ТОВ НВФ Урожай Черкаси ua
2015 Артем Лесковець Male 1992 ТОВ НВФ "Урожай" Черкаси ua
2016 Юлія Руденко Female 1974 Рідний край, МХП Українка ua
2017 Аліна Гринчук Female 2004 ТОВ МХП- Баффало Луцьк ua
2037 Валерія Ящук Female 2003 Вінниця ua
Bohdan Ponaida Male 1996 ПрАТ МХП Вінниця ua
2018 Олександр Шкурат Male 1982 ЦО МХП Вінниця ua
2019 Тетяна Нерадько Female 1992 Корсунь-Шевченківський ua
Віктор Корягін Male 1989 МХП Тернопіль ua
2020 Влад Котець Male 2010 Вінницький Хаб Вінниця ua
2021 Інна Вітковська Female 1988 Зернопродукт Ладижин ua
2023 Юлія Петрунько Female 1982 Зернопродукт МХП Ладижин ua
2022 Олена Семенюк Female 1986 ПрАТ Зернопродукт МХП Ладижин ua
2024 Анна Лесковець Female 1992 Черкаси ua
Дар\'я Хмельовська Female 2001 МХП , Філія ТОВ "МХП-Агрокряж" "Вендичанський елеватор"
2026 Анастасія Рамазанова Female 1988 Околиця істейт
2036 Людмила Іщенко Female 1982 ТОВ Околиця істейт Єлизаветівка ua
Рома Николюк Female 2002 МХП Околиця Істейт Кам’янське ua
Роман Николюк Male 2002 МХП ТОВ Околиця Істейт Кам’янське ua
2025 Сорока Юлія Female 1984 МХП ТОВ "Околиця Істейт" Кам’янське ua
2027 Марія Шкурат Female 1982 Вінниця ua
2028 Артем Фролов Male 1987 МХП Дніпро ua
2030 Сергій Мантула Male 1998 Катеринопіль ua
2029 Людмила Савранська Female 1976 МХП Катеринопіль ua
2031 Лілія Явленська Female 1988 МХП Агрофорт Кагарлик ua
2032 Сергій Мороз Male 2003 ТОВ "НВФ "Урожай" Черкаси ua
2033 Марина Воронова Female 1987 ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Миронівка ua
2034 Неля Яланецька Female 1993 Вінницький ХАБ Вінниця ua
2035 Марина Бандура Female 1991 Катеринопіль ua
2038 Сергій Сезько Male 1983 МХП ТОВ Околиця Істейт Єлизаветівка ua
2040 Наталія Івашина Female 1967 ТОВ “НВФ“ Урожай“ Миронівка ua
2039 Наталія Красюк Female 1973 ТОВ Черкаси ua
2042 Віталій Продан Male 1987 Новомосковськ філія ПрАТ "Оріль-Лідер" Китайгород ua
2041 Аліна Пилипенко Female 1994 ТОВ "НВФ"Урожай" Лисянка ua
2043 Сергій Стадник Male 1984 МХП Агрофорт Кагарлик ua
2044 Ірина Тимошенко Female 1974 ТОВ "НВФ "Урожай" Черкаси ua
2045 Інна Цегельник Female 1985 Новомосковська філія ПрАТ"Оріль-Лідер" Китайгород ua
2046 Юля Ткаченко Female 1984 Новомосковська філія ПрАТ Оріль Лідер
2048 Світлана Олексієнко Female 1988 ТОВ " НВФ Урожай" Миронівка ua
2049 Владислав Хмара Male 2001 ТОВ НВФ "УРОЖАЙ" Звенигородка ua
2050 Людмила Лисенко Female 1981 ТОВ ''НВФ ''УРОЖАЙ'' Черкаси ua
2051 Максим Кравчук Male 2002 МХП Агро-С Яготин ua
2053 Валерія Почтар Female 1997 ПРАТ "МХП" ВТЦ Київ ua
2052 Наталя Риборак Female 1993 ПрАТ Зернопродукт МХП Ладижин ua
2054 Юлія Гойсюк Female 1997 ПрАТ МХП ВТЦ Київ ua
2055 Юлія Яковенко Female 2001 МХП Київ ua
2056 Олександр Кондратюк Male 1999 ТОВ НВФ Урожай
2057 Катерина Забіран Female 1987 Канів ua
2058 Оксана Гоменюк Female 1982
2059 Теняна Войчук Female 1972
2060 Інна Чорна Female 1982 Вендичани ua
2061 Галина Грабовська Female 1980 МХП Львів ua
2062 Марія Кавчак Female 1982 MHP Львів ua
2063 Ірина Щербата Female 1992 Зернопродукт МХП ПрАТ Будків ua
Любов Ємельянова Female 1983 Ладижин ua
2064 Світлана Пустовіт Female 1983 I-VIN.INFO Вінниця ua
2065 Олена Постова Female 1993 Вінниця ua
2066 Анна Панченко Female 1985 Новомосковська філія ПрАТ "Оріль-Лідер"
2067 Адріана Жуковець Female 1980 ТОВ "МХП-Баффало" Луцьк ua
Юлія Варцаб’юк Female 1987 ТОВ "МХП-Баффало" Луцьк ua
2068 Дар’я Мороз Female 1985 МХП Київ ua
2069 Ольга Лісова Female 2001 Вінницький Хаб МХП Вінниця ua
2070 Ірина Губарєва Female 1992 МХП Громаді Тернопіль ua
2071 Богдан Онисько Male 2002 Могилів-Подільський ua
2072 Ольга Яценко Female 1970 Ладижин ua
2090 Олег Бадрак Male 2004 Шостакове ua
2073 Валентина Василенко Female 1985 ТОВ "НВФ "Урожай" СП Валява Городище ua
2075 Ірина Рекеда Female 1988 ТОВ "НВФ "Урожай" Валява ua
2074 Вікторія Скляр Female 1994 ТОВ "НВФ "Урожай" Валява ua
2076 Богдан Денисюк Male 1996 Національна Академія Національної Гвардії України Вінниця ua
2077 Анжела Попович Female 1972 МХП Агро Хмельницький ua
2078 Віта Мандзюк Female 1996 ТОВ "МХП-Агрокряж" Могилів-Подільський ua
2079 Ярослава Рябова Female 1993 МХП Знаменівка ua
2080 Андрій Сивуха Male 2009 Вінниця ua
Богдан Ліпінський Male 1999 Команда Сергія Кудлаєнка Вінниця ua
2083 Володимир Дмитрієнко Male 1985 Команда Сергія Кудлаєнко Вінниця ua
2084 Владислав Клєйманов Male 1995 Команда Сергія Кудлаєнко Вінниця ua
2081 Тетяна Сабардак Female 1998 -
2082 Дмитро Шумейко Male 2000 Команда Сергія Кудлаєнко Вінниця ua
2085 Олександр Чаус Male 1996 Сєк Вінниця ua
Олександр Риборак Male 1989 Зернопродукт Вінницький хаб Ладижин ua
2086 Юлія Глинчук Female 2003 Вінниця ua
Artem Rotar Male 1991 MHP HQ Київ ua
2087 Оксана Рева Female 1976 МХП Київ ua
Леся Турчинська Female 1976 БО "БФ"МХП-Громаді" Ладижин ua
2088 Слободянюк Анна Female 1989 Вінницький Хаб МХП Вінниця ua
2089 Валентина Овчаренко Female 1974 ТОВ "НВФ "Урожай" Канів ua

Онлайн забіг

Будь яка дистанція від 2 до 21 км km

Individual race

Date: 30 June 2024

Start time: at 09:00

Price: 500 UAH

Limit: 100 participants

Біжіть 30.06 (або в інший зручний день) в своєму місті будь яку комфортну дистанцію від 2х до 21 км, відмічайте в інстаграм сторіз @mhp4sport та отримайте поштою свою медаль після 05.07.

Після оплати реєстрації ми зв'яжемося з вами для отримання адреси.

Participants registered - 34 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
6 Наталія Юрик Female 1981 ДФТГ #1, Черкаська ТРО Кам'янка ua
4 Сергій Зюман Male 1986 Run to Summit Київ ua
1 Денис Биков Male 1986 Охтирка ua
2 Артем Палієнко Male 1989 Київ ua
3 Дмитро Борзих Male 1982 Київ ua
Світлана Драчук Female 1994 Ладижин ua
5 Сергій Долгополов Male 1984 Київ ua
Роман Боднар Male 1973 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
7 В\'ячеслав Панасюк Male 1967 Rivne Running Club Рівне ua
8 Марта Дуда Female 1991 Захід-Агро МХП Львів ua
9 Ігор Слободяник Male 1981 БК «UA_RunLawyers» Київ ua
10 Юрій Рудь Male 1977 Київ ua
11 Олег Слободяник Male 1981 Київ ua
12 Василь Кузів Male 1987 МХП Київ ua
13 Олександр Валовський Male 1997 МХП Городенківський елеватор Городенка ua
14 Христина Мазурак Female 2000 МХП Городенківський елеватор Городенка ua
15 Володимир Іванюк Male 1990
16 Андрій Ковацький Male 1984 MHP Run Мирне ua
17 Олена Бучацька Female 1983 Вінниця ua
18 Аліна Махинько Female 1994 Черкаси ua
19 Андрій Міщенко Male 1978 МХП-Андріяшівський елеватор Андріяшівка ua
20 Дмитро Кербут Male 1982 Running club poltava Полтава ua
21 Людмила Колеснік Female 1985 MHP Лубни ua
22 Роман Арсенович Male 1993 Київ ua
23 Галина Кербут Female 1986 Running club Poltava Полтава ua
24 Вадим Кочевих Male 1985 Київ ua
25 Олександр Стовбир Male 1985 Перспектив Коломия ua
26 Галина Єремєєва Female 1961 ТОВ МХП - Баффало Луцьк ua
Олександр Шматко Male 1998 - Оржиця ua
27 Наталя Коваленко Female 1983 - Вінниця ua
28 Марина Пончук Female 1994 МХП-Рідний край Рівне ua
29 Олена Білоус Female 1990 Ладижин ua
30 Олег Розлач Male 1998 МХП ЦО Київ ua
31 Володя Гайковий Male 1998 Немає Золочів ua
32 Ірина Суслова Female 1984 KNESS Київ ua
33 Сергій Брушніцький Male 1969 СК Сіндо, Ладижині Гостомель ua
34 Олена Рєзнік Female 1974 Running club Poltava Полтава ua

Дитячий забіг 200 м

Individual race

Date: 30 June 2024

Start time: at 11:00

Price: free

Limit: 30 participants

Для учасників віком від 1 до 4х років. Можна бігти у супроводі батьків

Participants registered - 6 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
201 Соломія Слободянюк Female 2019 Вінниця ua
202 Мирослава Слободянюк Female 2022 Вінниця ua
203 Мирослава Угрич-Требинська Female 2022 Вінниця ua
204 Діана Березовська Female 2022 Вінниця ua
205 Софія Рибак Female 2020 Динамо Вінниця ua
206 Давід Волинець Male 2021 Вінниця ua

Дитячий забіг 400 м

Individual race

Date: 30 June 2024

Start time: at 11:10

Price: free

Limit: 30 participants

Для учасників віком від 5 до 7 років

Participants registered - 10 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
401 Шаклеін Матвій Male 2018 НАНГУ Харків ua
402 Вікторія Хмель Female 2019 Філія ПрАТ Городенка ua
403 Олександр Кушнір Female 2019 Вінниця ua
404 Марія Вітковська Female 2018 Зернпродукт Ладижин ua
405 Поліна Вітковська Female 2018 ПрАТ Зернопродукт МХП Ладижин ua
406 Злата Воробчак Female 2019 ПрАТ «Агрофорт» Кагарлик ua
407 Клим Грицик Male 2018 Вінниця ua
408 Соломія Щербата Female 2017 Зернопродукт МХП ПрАТ Будків ua
409 Варвара Рибак Female 2017 Віртуоз Вінниця ua
410 Соня Перець Female 2017 Вінниця ua

Дитячий забіг 800 м

Individual race

Date: 30 June 2024

Start time: at 11:20

Price: free

Limit: 30 participants

Для учасників віком від 7 до 12 років

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
801 Євгеній Чернега Male 2013 Атом Вінниця ua
802 Єгор Корольов Male 2016 НАНГУ Харків ua
803 Марія Угрич-Требинська Female 2014 Вінниця ua
804 Владислав Столяров Male 2014 Вінниця ua
805 Андрій Немеровський Male 2015 ВКВК Ладижин ua
806 Микола Сироватко Male 2013 Вільний Вінниця ua
807 Леонід Березовський Male 2014 Вінниця ua
808 Олександр Басюк Male 2015 МХП-Громаді Вінниця ua
809 Федір Пахолюк Male 2011 Tactical Dojo Чубинське ua
810 Ніка Ліцова Female 2015 Вінниця ua
811 Роман Мельничук Male 2016 Вінниця ua
812 Віра Боярська Female 2013 Вінниця ua
813 Олександра Василюк Female 2013 Ксаверівка ua
814 Христина Кушнір Female 2013 Вінниця ua
815 Олександра Костина Female 2012 Вінниця ua
816 Роман Кушнір Male 2015 Вінниця ua
817 Валерія Семенюк Female 2011 ПрАТ Зернопродукт МХП Ладижин ua
818 Дар"я Петрунько Female 2008 Зернопродукт МХП Ладижин ua
819 Юрій Овчарук Male 2012 ВНТУ Вінниця ua
820 Костянтин Іванілов Male 2011 МХП Агрофорт Кагарлик ua
821 Оксана Тимінська Female 2015 Жіночий фітнес клуб FitCurves Вінниця ua
822 Марія Стадник Female 2012 МХП Агрофорт Кагарлик ua
823 Марія Радзіковська Female 2015 Вінниця ua
824 Костянтин Коваленко Male 2015 - Вінниця ua
825 Михайло Радзіковський Male 2015 Вінниця ua
826 Дарія Постова Female 2017 Вінниця ua
827 Ярина Гончарк Female 2015 Air Fitness 365 Вінниця ua
828 Іван Рибак Male 2014 Кейтаро Вінниця ua
829 Марія Дробязко Female 2011 Динамо Вінниця ua
830 Тимофій Дем\'яненко Male 2013 Вінниця ua

10 Comments:

  1. Юлія Лудан

    Доброго дня. Скажіть будь ласка, як зареєструвати дитину на забіг, мама зареєструвалася на 2км, і хоче зареєструвати зі свого кабінету дитину 8 років, не виходить. потрібно створювати новий кабінет?

    1. Ярослав Кондюх

      Доброго дня! Структура сайту побудована таким чином, що один аккаунт є “носієм” персональних даних одного учасника. Для створення нової заявки потрібно створити новий обліковий запис, тобто новий кабінет.

  2. Дмитро Секера

    Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чи будуть грошові призи на дистанції 21к абсолют ? Бо абсолют на 21к та 10к в Тернополі мав такий такі призи. Дякую

    1. Вітаю! Буде так само як в Тернополі) Чекаємо на вас!

      1. Дмитро Секера

        Вибачте, регламент по ,, Тернопіль,, и ,, Вінниця,, не співпадає, чи може бути так що просто не в несли, ? Чи можна отримати офіційне підтвердження? Дякую

        1. Так. Інформацію стосовно вашого питання ви можете отримати наразі на сторінці події у ФБ https://www.facebook.com/share/uyHxuX9s4rxZAZMs/

  3. Варвара Рибак

    Діткам будуть нагороди?

    1. Всі діти які фішішують отримають медаль фінішера.

  4. Оксана Гоменюк

    Доброго дня. як можна відредагувати інфо про учасника

  5. Анастасія Грицик

    Чи може прийняти участь у забігу на 10 км особа яка не досягла 16-річного віку зі згоди батьків?
    Якщо так, то як зареєструвати?

Leave a comment