Lviv Triathlon Cup 2020

13 September 2020 Triathlon / Брюховичі / Управління молоді та спорту ЛМР

Professional Amateur Sprint distance Relay

Кубок Львова з Тріатлону - це міжнародні змагання в самому серці Львова, культурної та спортивної столиці України. На перший погляд рівна дистанція не дасть засумувати -плавання в Брюховицькому озері, де вас чекають круті розвороти і ділянка з мілиною, швидкісний вело сегмент, де постійно треб тримати високий темп, а одна помилка може коштувати перемоги... В довершення вас чекає випробування  на біговому етапі, що проходить по центральній вулиці - проспекту Свободи. А ще на вас чекає вся краса стародавнього Львова, сотні однодумців та вболівальників та вечірка після змагань.

Professional

Individual race

Price: 1000 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 3

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Babanschi Daniel Male 2004 FTRM Кишинів md
Геннадий Ястребный Male 1987 Одеса ua
Denys Gurak Male 1986 Capital TRI Київ ua

Amateur

Individual race

Price: 1500 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 96

Participants registered - 45 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 45, Юрій Говда

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Юрій Шепітко Male 1990 Start Dnipro Дніпро? ua
Oleh Bavshyn Male 1981 Львів ua
Антон Литвиненко Male 1988 Capital Tri Київ ua
Wojciech Michalec Male 1965 Street Run Radom
6 Володимир Черневий Male 1991 Львів ua
Lipiec Olena Female 1993 VeloSokal Danish-Textiles Кельце pl
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Volodymyr Tabachuk Male 1988 VIKING Луцьк ua
Sergiy Chmel Male 1982 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
29 Olexandr Pyvovar Male 1956 олімп Київ ua
2 Іван Бабічук Male 1979 SyutkinTeam Львів ua
3 Андрій Сорохан Male 1969 Три Леви Львів ua
4 Олександр Варфоломієв Male 1976 TRIATMAN Київ ua
Юрий Клим Male 1985 KliMTeam Київ ua
Костянтин Шилов Male 1978 Київ ua
Юлия Смирнова Female 1983 Triatman Київ ua
Олександр Кулик Male 1987 Львів ua
5 Тарас Сорока Male 1996 Vstars Львів ua
Khrystyna Ryzhuk Female 1992 Trilewy Львів ua
Max Kyrianov Male 1979 Trilewy Львів ua
Markiyan Fetsych Male 1991 TRILEWY Львів ua
Sergei Kudravets Male 1981 TRILEWY Львів ua
Василь Сентімрей Male 1980 ELERON Ужгород ua
Oleg Mogiletsky Male 1968 Три леви Луцьк ua
Рулан Юнак Male 1987 Trilewy Львів ua
Ігор Шинкарюк Male 1985 ELERON
Олександр Буренок Male 1984 Trilewy Львів ua
7 Сергей Анцупов Male 1976 Aerostar-Team One Київ ua
42 Olga Sandulyak Female 1986
43 Александр Сандуляк Male 1983
Денис Дубінко Male 1993 СК Ковель Ковель ua
Руслан Йолтухівський Male 1976 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Роман Мегела Male 1992 ELERON Ужгород ua
Антон Полевик Male 1985 Aerostar-team1 Київ ua
8 Anton Yemets Male 1985 TeamOne Київ ua
Юрій Гайда Male 1981 RedHead Львів ua
Юрій Гайда Male 1981 RedHead Львів ua
9 Богдан Половинко Male 1996 KIT Харків ua
10 Виктор Диденко Male 1978 KIT Харків ua
11 Александр Васильев Male 1974 KIT Харків ua
12 Сергій Верланов Male 1981 KIT Київ ua
Mariya Adamova Female 1995 Team404
13 Оксана Карбовська Female 1986 REDHEAD Бровари ua
14 Святослав Балака Male 1981 Team 404 Харків ua
15 Олег Михалевич Male 1999 TEAM404 Київ ua
Yuriy Pashko Male 1984 Trilewy Львів ua
16 Артем Тягло Male 1986 Team 404 Харків ua
17 Олександр Жиднін Male 1983 Team404 Харків ua
18 Орест Дмитрасевич Male 1994 Run4U Львів ua
Олександр Пасічник Male 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
Viktor Zelinskyi Male 1979 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
Dmytro Rybakov Male 1975 Тріатман Київ ua
19 Максим Москаленко Male 1976 AeroStar-TeamOne Київ ua
20 Дмитро Патюта Male 1984 Тритон Одеса ua
Василь Власюк Male 1990 Львів ua
21 Mykyta Ubyivovk Male 1991 Run4U Львів ua
Юрий Осташин Male 1961 FTRM Кишинів md
Павло Марутяк Male 1990 Run4U Львів ua
22 Устина Диковенко Female 1990
Денис Дзядух Male 1987 AEROSTAR TEAM ONE Київ ua
23 Andrii Piasetskyi Male 1987 CapitalTRI Київ ua
Олександр Виноградський Male 1989 makeba Львів ua
Володимир Кліменко Male 1958 TRITON Одеса ua
Mikhail Ponyatnov Male 1973 Sapik team
24 Роман Гаївський Male 1993 Львів ua
Максим Довгань Male 1985 Triathlon Odessa Одеса ua
Alexander Gutul Male 1983 FTRM Кишинів md
Геннадий Ястребный Male 1987 Galetskiy team Odessa Одеса ua
25 Andrii Fedosenko Male 1986 Технофіт Вишгород ua
26 Вікторія Коломієць Female 1997 Capital TRI Київ ua
27 Семен Терещенко Male 1990 CapitalTRI Київ ua
Ольга Волохова Female 1982 Capital tri Київ ua
28 Татьяна Лищинская Female 1992 CapitalTRI Донецьк ua
Роман Мельник Male 1989 Makeba Львів ua
30 Андрей Печеный Male 1975 Capital Tri Київ ua
31 Евгений Борисенко Male 1973 KIT
Игорь Колоярцев Male 1981 Новомосковськ ua
Дмитрий Мадин Male 1979 TRITON Одеса ua
Leonid Drizlikh Male 1967 TRITON Одеса ua
32 Володимир Шейко Male 1985 Team404 Музичі ua
33 Дмитро Гризодуб Male 1983 KIT Харків ua
44 Denys Gurak Male 1986 Capital TRI Київ ua
34 Горобець Юрій Male 1965 СК Арсенал Біла Церква ua
Горобець Юрій Male 1965 СК Арсенал Біла Церква ua
Sergii Malchyk Male 1982 STK team Syutkin Шпола ua
35 Inna Malchik Female 1987 STK team Syutkin Шпола ua
Pavel Rakhman Male 1987 KIT Харків ua
36 Андрей Лигун Male 1982 TriLab Київ ua
37 Олександр Борт Male 1986 TriLab Київ ua
38 Ігор Пастух Male 1955 КІТ Київ ua
Юрий Гричковский Male 1981 TriSport Преслав ua
39 Сергей Иванов Male 1981 TriLab Київ ua
40 Kateryna Senchenko Female 1990 Trilab Київ ua
41 Богдан Говорун Male 1993 Capital Tri Київ ua
Iren Bilenka Female 1978 TriQueens Київ ua
45 Юрій Говда Male 1972 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Львів ua

Sprint distance

Individual race

Price: 750 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 30

Participants registered - 10 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 10, Grzegorz Bruzdziak

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Mikhail Ivanov Male 1983 Три Леви Львів ua
Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipsters Рівне ua
1 Володимир Гнатюк Male 1985 Три Леви Львів ua
2 Андрій Беновський Male 1989 Fighter Львів ua
3 Всеволод Севастьянов Male 1991 Київ ua
4 Сергій Железницький Male 1993 Just for FUN Новоград-Волинський ua
Василь Готра Male 1980 ELERON
Назар Блищак Male 1981 Мамина Світлиця Львів ua
Олександр Товт Male 1987 ELERON Ужгород ua
Остап Блищак Male 1976 Мамина Світлиця Львів ua
Станіслав Новгородський Male 2006 ГО.СКА Львів
Daniil Babanskhi Male 2004 FTRM Кишинів md
Андрей Павлов Male 2008 FTRM Кишинів md
Vasilachi Cristian Male 2006 FTRM Кишинів md
5 Олександра Пригода Female 1984 AEROSTAR-TEAM ONE Київ ua
Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
Василий Мамотенко Male 1967 Марафонська команда Шрi Чинмоя Одеса ua
Артем Христін Male 1993 Triathlon Odessa Одеса ua
Daria Gutul Male 2009 FTRM Кишинів md
6 Георгий Добродеев Male 1973 Одеса ua
7 Мирослав Паук Male 1998 Львів ua
Volodymyr Danylenko Male 1967 Safari TRI Леверкузен de
Ирина Кирьянова Female 1981 Trilewy Львів ua
Peter Martynov Male 1984 Happy TRI Friends Київ ua
Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
Юрий Теличко Male 1988 PowerStudio Ужгород ua
8 Ярослав Гуль Male 1968 Pallada Львів ua
9 Тарас Семенюк Male 1991 Orthos Хмельницький ua
10 Grzegorz Bruzdziak Male 1997 Каменна Ґура pl

Relay

Relay race

Number of participants in a team: 3

Stage 1 : 1.5 km


Stage 2 : 40 km


Stage 3 : 10 km



Price: 2700 UAH

Limit: 300 teams

Participants total: 4

Participants registered - 1 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 1, ТРИКАТЛЕТКИ

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
SC ULTRA ULTRA Львів ua
TRiLEWY - ELERON Tri Lewy - ELERON Львів ua
1 ТРИКАТЛЕТКИ KIT Харків ua
FTRM FTRM Кишинів md

7 Comments:

  1. Oleh Bavshyn

    Оплатив реєстрацію. Але на сайті під час підтвердження виникла помилка.
    Кошти з картки були зняті.
    Перевірте будь ласка.
    Дякую.

  2. Антон Литвиненко

    Анологично. Произошла ошибка, но деньги списались

  3. Володимир Черневий

    Та ж проблема, кошти списані, підтвердження оплати на сайті відсутнє.

  4. Sergiy Chmel

    Хочу оплатити реєстрацію, чи вирішена вже проблема з помилкою при оплаті?

  5. Sergiy Chmel

    Оплатив реєстрацію 1.07, помилок не було. Внесіть, будь ласка відповідні зміни у стартовий лист.

  6. Денис Дубінко

    Аналогічна ситуація.Будь ласка виправте помилку з оплатою.

  7. Yevhen Yevstratyev

    А на спринті є вікові?

Leave a comment