Lviv Triathlon Cup 2021

12 September 2021 Triathlon / Брюховичі / Управління молоді та спорту ЛМР

Professional Amateur Sprint distance Relay

Кубок Львова з Тріатлону - це міжнародні змагання в самому серці Львова, культурної та спортивної столиці України. На перший погляд рівна дистанція не дасть засумувати -плавання в Брюховицькому озері, де вас чекають круті розвороти і ділянка з мілиною, швидкісний вело сегмент, де постійно треб тримати високий темп, а одна помилка може коштувати перемоги... В довершення вас чекає випробування  на біговому етапі, що проходить по центральній вулиці - проспекту Свободи. А ще на вас чекає вся краса стародавнього Львова, сотні однодумців та вболівальників та вечірка після змагань.

Professional

Individual race

Date: 12 September 2021

Start time: at 09:00

Price: 1000 UAH

Limit: 300 participants

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Babanschi Daniel Male 2004 FTRM Кишинів md
Геннадий Ястребный Male 1987 Одеса ua
Denys Gurak Male 1986 Capital TRI Київ ua
Богдан Половинко Male 1996 KIT Харків ua
Pavel Rakhman Male 1987 KIT Харків ua
Антон Литвиненко Male 1988 Capital Tri Київ ua

Amateur

Individual race

Date: 12 September 2021

Start time: at 09:00

Price: 1500 UAH

Limit: 300 participants

Participants registered - 153 out of maximum of 300

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Юрій Шепітко Male 1990 Start Dnipro Дніпро? ua
54 Oleh Bavshyn Male 1981 Львів ua
87 Антон Литвиненко Male 1988 Capital Tri Київ ua
Wojciech Michalec Male 1965 Street Run Radom
6 Володимир Черневий Male 1991 Львів ua
Lipiec Olena Female 1993 VeloSokal Danish-Textiles Кельце pl
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Volodymyr Tabachuk Male 1988 VIKING Луцьк ua
135 Sergiy Chmel Male 1982 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
29 Olexandr Pyvovar Male 1956 олімп Київ ua
2 Іван Бабічук Male 1979 SyutkinTeam Львів ua
3 Андрій Сорохан Male 1969 Три Леви Львів ua
4 Олександр Варфоломієв Male 1976 TRIATMAN Київ ua
Юрий Клим Male 1985 KliMTeam Київ ua
Костянтин Шилов Male 1978 Київ ua
Юлия Смирнова Female 1983 Triatman Київ ua
Олександр Кулик Male 1987 Львів ua
5 Тарас Сорока Male 1996 Vstars Львів ua
Khrystyna Ryzhuk Female 1992 Trilewy Львів ua
Max Kyrianov Male 1979 Trilewy Львів ua
109 Markiyan Fetsych Male 1991 TRILEWY Львів ua
Sergei Kudravets Male 1981 TRILEWY Львів ua
Василь Сентімрей Male 1980 ELERON Ужгород ua
49 Oleg Mogiletsky Male 1968 Три леви Луцьк ua
Рулан Юнак Male 1987 Trilewy Львів ua
Ігор Шинкарюк Male 1985 ELERON
Олександр Буренок Male 1984 Trilewy Львів ua
7 Сергей Анцупов Male 1976 Aerostar-Team One Київ ua
42 Olga Sandulyak Female 1986
43 Александр Сандуляк Male 1983
Денис Дубінко Male 1993 СК Ковель Ковель ua
Руслан Йолтухівський Male 1976 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Роман Мегела Male 1992 ELERON Ужгород ua
Антон Полевик Male 1985 Aerostar-team1 Київ ua
8 Dmytro Boyko Male 1983 AeroStar-TeamOne Київ ua
Юрій Гайда Male 1981 RedHead Львів ua
Юрій Гайда Male 1981 RedHead Львів ua
9 Богдан Половинко Male 1996 KIT Харків ua
10 Виктор Диденко Male 1978 KIT Харків ua
11 Александр Васильев Male 1974 KIT Харків ua
12 Сергій Верланов Male 1981 KIT Київ ua
Mariya Adamova Female 1995 Team404
13 Оксана Карбовська Female 1986 REDHEAD Бровари ua
14 Святослав Балака Male 1981 Team 404 Харків ua
15 Олег Михалевич Male 1999 TEAM404 Київ ua
Yuriy Pashko Male 1984 Trilewy Львів ua
16 Артем Тягло Male 1986 Team 404 Харків ua
17 Олександр Жиднін Male 1983 Team404 Харків ua
18 Орест Дмитрасевич Male 1994 Run4U Львів ua
Олександр Пасічник Male 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
Viktor Zelinskyi Male 1979 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
Dmytro Rybakov Male 1975 Тріатман Київ ua
19 Максим Москаленко Male 1976 AeroStar-TeamOne Київ ua
20 Дмитро Патюта Male 1984 Тритон Одеса ua
Василь Власюк Male 1990 Львів ua
21 Mykyta Ubyivovk Male 1991 Run4U Львів ua
Юрий Осташин Male 1961 FTRM Кишинів md
Павло Марутяк Male 1990 Run4U Львів ua
22 Устина Диковенко Female 1990
81 Денис Дзядух Male 1987 AEROSTAR TEAM ONE Київ ua
23 Andrii Piasetskyi Male 1987 CapitalTRI Київ ua
86 Олександр Виноградський Male 1989 makeba Львів ua
Володимир Кліменко Male 1958 TRITON Одеса ua
Mikhail Ponyatnov Male 1973 Sapik team
24 Роман Гаївський Male 1993 Львів ua
Максим Довгань Male 1985 Triathlon Odessa Одеса ua
Alexander Gutul Male 1983 FTRM Кишинів md
Геннадий Ястребный Male 1987 Galetskiy team Odessa Одеса ua
25 Andrii Fedosenko Male 1986 Технофіт Вишгород ua
26 Вікторія Коломієць Female 1997 Capital TRI Київ ua
27 Семен Терещенко Male 1990 CapitalTRI Київ ua
Ольга Волохова Female 1982 Capital tri Київ ua
28 Татьяна Лищинская Female 1992 CapitalTRI Донецьк ua
72 Роман Мельник Male 1989 Makeba Львів ua
30 Андрей Печеный Male 1975 Capital Tri Київ ua
31 Евгений Борисенко Male 1973 KIT
Игорь Колоярцев Male 1981 Новомосковськ ua
Дмитрий Мадин Male 1979 TRITON Одеса ua
Leonid Drizlikh Male 1967 TRITON Одеса ua
32 Володимир Шейко Male 1985 Team404 Музичі ua
33 Дмитро Гризодуб Male 1983 KIT Харків ua
44 Denys Gurak Male 1986 Capital TRI Київ ua
34 Горобець Юрій Male 1965 СК Арсенал Біла Церква ua
Горобець Юрій Male 1965 СК Арсенал Біла Церква ua
Sergii Malchyk Male 1982 STK team Syutkin Шпола ua
35 Inna Malchik Female 1987 STK team Syutkin Шпола ua
Pavel Rakhman Male 1987 KIT Харків ua
36 Андрей Лигун Male 1982 TriLab Київ ua
37 Олександр Борт Male 1986 TriLab Київ ua
38 Ігор Пастух Male 1955 КІТ Київ ua
80 Юрий Гричковский Male 1981 TriSport Преслав ua
39 Сергей Иванов Male 1981 TriLab Київ ua
40 Kateryna Senchenko Female 1990 Trilab Київ ua
41 Богдан Говорун Male 1993 Capital Tri Київ ua
Iren Bilenka Female 1978 TriQueens Київ ua
45 Юрій Говда Male 1972 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Львів ua
90 Roman Dovbush Male 1985 SC Ultra Львів ua
46 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
47 Pavlo Stryzhak Male 1995 Дніпро ua
Viktor Pylypenko Male 1959 Aтлант V 2 Чернігів ua
48 Volodya Yatsyk Male 1991 Львів ua
53 Anton Kharkhalis Male 1989 Львів ua
69 Даніель Ніязієв Male 1982
50 Данило Пантелієнко Male 1995 Falcons Running Club Чернігів ua
121 Василь Сприса Male 1986 Новояворівськ ua
51 Андрій Сорохан Male 1969 Три леви Львів ua
52 Роман Пухир Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
67 Ірина Василевська Female 1978 AEROSTAR TEAM ONE Київ ua
55 Oleg Nikolenko Male 1986
56 Наталя Косминіна Female 1985 MakeMeTri Харків ua
Анатолій Галецький Male 1959 TriSport Одеса ua
57 Алексей Днищенко Male 1975 Iron Johnson Team Запоріжжя ua
58 Ruslan Repnin Male 1997 Київ ua
Konstantin Blazhevych Male 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua
59 Анатолий Бушуев Male 1981 ТриСпорт Запоріжжя ua
60 Артем Барсуков Male 1985 Sapik Team Київ ua
61 Олександр Диченко Male 1980 Aerostar-TeamOne
62 Анна Цихан Female 1989 TriClub Київ ua
139 Сергій Миселюк Male 1982 Trilab Київ ua
63 Андрій Пиндик Male 1997 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
64 Mykola Shevchuk Male 1989 Run4U Львів ua
65 Руслан Йолтухівський Male 1976 Тернопіль ua
66 Andrii Nadvornyi Male 1979 Nadvorna team Теплодар ua
126 Viktor Hrushetskyy Male 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
68 Сергей Янгичер Male 1990 Новосвітлівка ua
70 Олексій Артеменко Male 1975 Запоріжжя ua
71 Володимир Крепосняк Male 1980 Aerostar-TeamOne Київ ua
73 Антон Юрковський Male 1976 Aerostar-TeamOne Київ ua
74 Наталия Ковалевская Female 1979 Київ ua
75 Руслан Фиткулин Male 1989 Level up Київ ua
79 Brent Reynolds Male 1958 Mad Bomber
Андрей Кириленко Male 1977 Autocolor Київ ua
Олексій Єфанов Male 1985 Київ ua
143 Володимир Гнатюк Male 1985 TRILEWY Львів ua
76 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
77 Олександр Одиноков Male 1993 Odynokov Team Київ ua
78 Євген Степанчук Male 1994 Odynokov Team Київ ua
83 Юрий Скакунов Male 1976 КИТ Харків ua
96 Юрій Пшеничний Male 1972 Збройні Сили Хмельницький ua
82 Олександр Аптилон Male 1968 Кіт Харків ua
84 Анна Ведмеденко Female 1987 Київ ua
97 Іван Бунєєв Male 1983 KiT Харків ua
85 Михайло Семенюк Male 1983 OPENsport Ужгород ua
88 Юліан Витрикуш Male 1987 Львів ua
Андрій Мірошниченко Male 1992 Київ ua
89 Сергей Гусак Male 1987 Запоріжжя ua
91 Олександр Гончаренко Male 1983 Project13 Одеса ua
92 Денис Гончарук Male 1996 LEVEL-TEAM Київ ua
Денис Шишко Male 1981 TRISTARS Біла Церква ua
93 Vladyslav Pastyrya Male 1983 Odynokov Team
94 Дмитро Костюкович Male 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
95 Sergiy Blakita Male 1986 Victory Team Обухів ua
98 Віталій Воропай Male 1985 Happy TRI Friends Київ ua
99 Марина Щерба Female 1991 REDHEAD Київ ua
100 Микола Кушка Male 1980 Leitip.com Львів ua
101 Anna Botiukh Female 1996 TC Trilab Київ ua
102 Andrey Miroshnychenko Male 1992 U-TRI Київ ua
103 DENYS KULIKALOV Male 1990 Happy TRI Friends
104 Oleksiy Sadovnychyy Male 1990
105 Ігор Широкий Male 1990 Aerostar-TeamOne Київ ua
106 Никита Нагорный Male 1992 Happy TRI Friends Київ ua
107 Катерина Федорова Female 1986 RedHead Полтава ua
108 Іван Кіфа Male 1977 Happy TRI Friends Київ ua
Анатолий Бушуев Male 1981 ТриСпорт Запоріжжя ua
110 Антон Чикарев Male 1994 Project13 Одеса ua
111 Євгенія Лавренець Female 1991 Happy TRI Friends Київ ua
Дмитро Крейнер Male 1987 КІТ Харків ua
112 Віталій Волинець Male 1984 Aerostar-TeamOne Тернопіль ua
113 Roman Polkovnikov Male 1990 Level Up Київ ua
114 Давид Геворкян Male 1982 U-run Ужгород ua
115 Владислав Шихов Male 1982 U-TRI Київ ua
116 Maksym Dmytruk Male 1998 Happy TRI Friends Київ ua
117 Serghiy Jusechko Male 1991 Iron club Хмельницький ua
118 Евгений Тимченко Male 1986 Open sport Одеса ua
119 Олександр Лапшин Male 1970 Львів ua
120 Артур Щіпановський Male 1996 Iron club Хмельницький ua
125 Nikolai Milovanov Male 1988 Happy Tri Friends Київ ua
122 Стецюк Дмитро Male 1988 Triathlon academy Rivne Рівне ua
123 Андрій Магаліч Male 1992 Happy TRI Friends Київ ua
124 Aleksandr Verbitskyi Male 1986 Outsourcing Team Хмельницький ua
147 Вадим Федорчук Male 1969 Arena Team Київ ua
144 Юрій Ящук Male 1977 TEAM EXIM
127 Михайло Кушка Male 1999 Happy TRI Friends Київ ua
151 Константин Поддубный Male 1987 AeroStar-TeamOne Київ ua
Maksym Zahrebin Male 1984 Happy TRI Friends Київ ua
142 Микола Сухан Male 1997 Тріатлонклуб рівне Березне ua
128 Andrey Mikhailyk Male 1969 Syutkin time Черкаси ua
131 Роман Денисенко Male 1981 Chameleon Харків ua
129 Oleksandr Usov Male 1989 Open Sport Жовті Води ua
130 Snizhana Usova Female 1988 Open sport Жовті Води ua
132 Yuriy Degtyar Male 1981 Trilab Київ ua
133 Viktor Kopach Male 1982 Capital TRI Дрогобич ua
134 Tetiana Zavediuk Female 1986 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
137 Taras Moroz Male 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
136 Антон Мамитько Male 1995 Aerostar-TeamOne Київ ua
Владимир Николаев Male 1976 OPEN sport Українка
Ярослав Гуль Male 1968 Pallada Львів ua
138 Nadiia Osmankina Female 1992 Tri Lab Київ ua
140 Oleg Tserkovniy Male 1990 project13 Одеса ua
141 Юрій Хурдепа Male 1984 Trylewy Пустомити ua
145 Постнікова Дарина Female 1988 WolfPack/TRIQueens Київ ua
Andrey Andreevich Male 1993 Київ ua
146 Владимир Ершов Male 1978 PACE run club Чернівці ua
148 Роман Радько Male 1975 Київ ua
149 Вікторія Глєбова Female 1984 Team404
150 Віталій Рубан Male 1982 Team404 Харків ua
Dmytro Boyko Male 1983 AeroStar-TeamOne Київ ua
152 Юрій Заставний Male 1971 ТриЛеви Львів ua
153 Володимир Крук Male 1995 Федерація триатлону м. Луцьк Луцьк ua

Sprint distance

Individual race

Date: 12 September 2021

Start time: at 09:00

Price: 750 UAH

Limit: 300 participants

Participants registered - 40 out of maximum of 300

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
11 Alexander Guzhelya Male 1994 TriLab Київ ua
24 Mikhail Ivanov Male 1983 Три Леви Львів ua
Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipsters Рівне ua
Володимир Гнатюк Male 1985 Три Леви Львів ua
2 Андрій Беновський Male 1989 Fighter Львів ua
3 Всеволод Севастьянов Male 1991 Київ ua
4 Сергій Железницький Male 1993 Just for FUN Новоград-Волинський ua
Василь Готра Male 1980 ELERON
Назар Блищак Male 1981 Мамина Світлиця Львів ua
Олександр Товт Male 1987 ELERON Ужгород ua
Остап Блищак Male 1976 Мамина Світлиця Львів ua
Станіслав Новгородський Male 2006 ГО.СКА Львів
Daniil Babanskhi Male 2004 FTRM Кишинів md
Андрей Павлов Male 2008 FTRM Кишинів md
Vasilachi Cristian Male 2006 FTRM Кишинів md
5 Олександра Пригода Female 1984 AEROSTAR-TEAM ONE Київ ua
Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
Василий Мамотенко Male 1967 Марафонська команда Шрi Чинмоя Одеса ua
Артем Христін Male 1993 Triathlon Odessa Одеса ua
Daria Gutul Male 2009 FTRM Кишинів md
6 Георгий Добродеев Male 1973 Одеса ua
7 Мирослав Паук Male 1998 Львів ua
Volodymyr Danylenko Male 1967 Safari TRI Леверкузен de
Ирина Кирьянова Female 1981 Trilewy Львів ua
Peter Martynov Male 1984 Happy TRI Friends Київ ua
Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
Юрий Теличко Male 1988 PowerStudio Ужгород ua
8 Ярослав Гуль Male 1968 Pallada Львів ua
9 Тарас Семенюк Male 1991 Orthos Хмельницький ua
10 Grzegorz Bruzdziak Male 1997 Каменна Ґура pl
12 Катерина Артюхова Female 1989 TRILEWY Львів ua
13 Marian Sadovyi Male 1993 Happy TRI friends Львів ua
14 Maksym Zahrebin Male 1984 Happy TRI Friends Київ ua
Доля Олексій Male 1993 TriBroSquad Чернігів ua
15 Віталій Яремак Male 1995 Івано-Франківськ ua
16 Тарас Горблянський Male 1994 Івано-Франківськ ua
17 Тарас Крисак Male 1988 Велоклуб "Оброшино"
26 Віктор Лазанюк Male 1985 Triton Одеса ua
18 Максим Лавренюк Male 1993 Київ ua
19 Назар Гембара Male 1995 BotsCrew Львів ua
20 Sebastian Syroishka Male 1991 BotsCrew
ECATERINA MOGILDEA Female 2008 FTRM Кишинів md
21 Анастасія Ігнаткіна Female 1993 Go Swim Team Київ ua
Игорь Костюк Male 1978 Одеса ua
22 Alexandru Gutul Male 1983 Federatia Triatlon Republica Moldova Кишинів md
23 Daria Gutul Female 2009 Federatia Triatlon Republica Moldova Кишинів md
Назар Кручко Male 2006 ГО СКА Львів ua
Михайло Литвинюк Male 2005 ГО СКА Львів ua
Євген Гостіщев Male 1991 Львів ua
28 Денис Дубінко Male 1993 Федерація триатлону м.Ковеля Ковель ua
25 Ольшевський Кшиштоф Артур Male 1977 KIT TRIATHLON TEAM Харків ua
27 Vadym Sychynskyi Male 1983 Level Up! Львів ua
29 Nikita Kompanets Male 1995 Львів ua
40 Markiian Trychuk Male 1996
30 Vasyl Khmarenko Male 1991 TriLewy
31 Andrei Pavlov Male 2008 FTRM Кишинів md
32 Kirill Pavlov Male 2010 FTRM Кишинів md
33 Орест Гладьо Male 1986 Велоклуб "Оброшино" Львів ua
34 Kate Sench Female 1990 Trilab Київ ua
36 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
35 Анна Гладких Female 1988 Project 13 Одеса ua
1 Богдан Волошин Male 1991 Львів ua
38 Ігор Яськевич Male 1966 Євро Львів Львів ua
37 Маркіян Антонюк Male 1994 Trilewy Львів ua
39 Роман Кокарь Male 1994 Trilab Київ ua

Relay

Relay race

Number of participants in a team: 3

Stage 1 : 1.5 km


Stage 2 : 40 km


Stage 3 : 10 km



Price: 2700 UAH

Limit: 300 teams

Participants registered - 5 out of maximum of 300

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
SC ULTRA ULTRA Львів ua
TRiLEWY - ELERON Tri Lewy - ELERON Львів ua
1 ТРИКАТЛЕТКИ KIT Харків ua
FTRM FTRM Кишинів md
2 Badiak team CapitalTri Київ ua
3 Tri-Черепашки GBS Львів ua
4 Varvar Varvar Київ ua
5 Zazmic Zazmic
Project13 Project13 Одеса ua

7 Comments:

  1. Oleh Bavshyn

    Оплатив реєстрацію. Але на сайті під час підтвердження виникла помилка.
    Кошти з картки були зняті.
    Перевірте будь ласка.
    Дякую.

  2. Антон Литвиненко

    Анологично. Произошла ошибка, но деньги списались

  3. Володимир Черневий

    Та ж проблема, кошти списані, підтвердження оплати на сайті відсутнє.

  4. Sergiy Chmel

    Хочу оплатити реєстрацію, чи вирішена вже проблема з помилкою при оплаті?

  5. Sergiy Chmel

    Оплатив реєстрацію 1.07, помилок не було. Внесіть, будь ласка відповідні зміни у стартовий лист.

  6. Денис Дубінко

    Аналогічна ситуація.Будь ласка виправте помилку з оплатою.

  7. Yevhen Yevstratyev

    А на спринті є вікові?

Leave a comment