Ltava Run Racing 2018

09 June 2018 Running / Полтава / Running club Poltava

Годинний біг
  • Годинний біг

    Results are not yet available. Please try again later.

Що можна встигнути за одну годину? Приготувати вечерю, прибрати оселю, сходити за покупками або просто пробайдикувати перед телевізором... А можна встати з дивану, встановити особистий рекорд, отримати незабутні емоції і стимул впевнено йти до мети! Уперше в Полтаві - годинний забіг "Ltava Run Racing» на картодромі «Лтава». Абсолютно нова локація для бігових змагань, що бачила безліч перегонів на картах, мотоциклах та автомобілях. Running club Poltava пропонує не менш видовищне дійство – на максимальній швидкості, на межі можливостей, в запеклій боротьбі й з вірою у перемогу. У першу чергу над собою!  Усі учасники отримають неймовірні враження, а переможці – пам'ятні медалі та подарунки. Running club Poltava гарантує позитивну атмосферу та високий рівень організації заходу. Буде використана чіпова система фіксації результатів.

А скільки пробіжиш ти рівно за одну годину?

Годинний біг

Individual race

Price: free

Participants total: 136

Participants registered - 122, and there are no limits to the maximum number of participants for this event.
Last bib number assigned - 122, Тімур Мхітарян

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Valeriy Ruchka Male 1986 Running club Poltava Полтава ua
12 Inna Golovko Female 1982 Running club Poltava Полтава ua
1 Тетяна Шевеленко Female 1980 Running Club Poltava Полтава ua
Yuliya Kasyanenko Female 1987 Полтава ua
2 Олександр Дуденко Male 1989 Beetroot Полтава ua
Владислав Гордієнко Male 1988 Running club Poltava Полтава ua
3 Наталія Алєксєєнко Female 1984 Running Club Poltava Полтава ua
4 Євген Ємельяненко Male 1983 Running club Poltava Полтава ua
5 Тетяна Ємельяненко Female 1982 Полтава ua
21 Татьяна Лукоминская Female 1972 Running Club Poltava Полтава ua
6 Анна Маслова Female 1978 Running Club Poltava Полтава ua
7 Марина Франчук Female 1984 Running club Poltava: Полтава ua
10 Максим Юрченко Male 1984 Полтава ua
122 Тімур Мхітарян Male 1975 Running Club Poltava Полтава ua
25 Лідія Кретова Female 1983 RunningClubPoltava Полтава ua
13 Артем Гладыщук Male 1994 Running Club Poltava Харцизьк ua
8 Вова Билим Male 1985 Полтава ua
9 Віталій Помазан Male 1972 Полтава ua
32 Konstantin Zharoed Male 1984 Полтава ua
14 Володимир Солонар Male 1985 Полтава ua
20 Олег Ричик Male 1970 Running Club Poltava
15 Сергій Наслєдніков Male 1971 UKRNAFTA Полтава ua
16 Дмитро Малежик Male 1985 SC Scientist Київ ua
23 Віта Пугач Female 1978 Running CLUB Poltava Полтава ua
19 Anya Fomivka Female 1994 RunningClubPoltava Полтава ua
54 Александр Бережной Male 1993 RanningClabPoltava Полтава ua
40 Ігор Маврін Male 1981 Running Club Poltava Полтава ua
22 Анна Гончарко Female 1989 Running club Poltava Полтава ua
18 Антон Маслов Male 2000 Running Club Poltava Полтава ua
17 Олександр Осадчий Male 1960 Гербалайф Полтава ua
Добровольський Іван Male 2004 Полтава ua
26 Vyacheslav Panasyuk Male 1974 Running Club Poltava Полтава ua
27 Тетяна Панасюк Female 1972 Running Club Poltava Полтава ua
24 Артем Фургас Male 1991 Running club Poltava
Буян Валерий Male 1998 Полтава ua
30 Вікторія Баберя Female 1993 Полтава ua
28 Mykola Lysenko Male 1959 БІГ Бровари Бровари ua
29 Юрій Башлій Male 1986 Зіньків ua
41 Ольга Шепель Female 1981 Running CLUB Poltava Полтава ua
61 Сергей Диденко Male 1982 RCP
69 Дмитро Тараненко Male 1996 Полтава ua
33 Vadym Dorohobid Male 1990
34 Павел Кузьменко Male 1990 Полтава ua
31 Виктор Пятковский Male 1988 Полтава ua
45 Дмитро Мельничук Male 1988 Running club Poltava Полтава ua
35 Олександр Матяш Male 1983 Полтава ua
36 Олександр Борисюк Male 1977 RunningClubPoltava Полтава ua
Наталія Бабир Female 1980 Цукерня Полтава ua
49 Евгений Годун Male 1991 Kharkiv Road Runners Харків ua
37 Serhii Bairak Male 1985
Іщенко Андрій Male 2002 Полтава ua
46 Іщенко Андрій Male 2002 Полтава ua
38 Ольга Пряхина Female 1985 ... панацея плюс Полтава ua
76 Андрій Папій Male 1992 Rannig club Poltava
39 Денис Луценко Male 1983
42 Тетяна Чугуєвець Female 1978 Полтава ua
Сергій Олійник Male 1993 Полтава ua
43 Паша Леонов Male 1981 Полтава ua
44 Роман Бовкун Male 1979 Running club Poltava Полтава ua
Оксана Бондаренко Female 1987 Нема
80 Максим Помазан Male 2002 Полтава ua
52 Nikolay Sivokon Male 1990 Полтава ua
47 Юлія Пшенична Female 1991 Полтава ua
Влад Лисный Male 1981 Полтава ua
Anna Vradiy Female 1984 NewRun Полтава ua
Olesya Luhivska Female 1989 RCP Полтава ua
48 Ivan Grytsan Male 1978 Полтава 1-я ru
50 андриан литовченко Male 1980 NewRunClub Полтава ua
53 Іван Личковаха Male 1986 NewRunClub Полтава ua
66 Вова Козир Male 2001 Running Club Poltava Полтава ua
119 Павло Шетеля Male 1987 RCP Полтава ua
73 Igor Botsman Male 1985 NewRunClub Полтава ua
67 Павел Калиниченко Male 1987 NewRunClub Полтава ua
103 Олександр Федченко Male 1982 Решетилівка ua
51 Анна Зінченко Female 1998 Полтава ua
60 Igor Okipnyuk Male 1979 NewRunClub Полтава ua
57 Аліна Милостюк Female 1993 Решетилівка ua
55 Сергей Якименко Male 1970 RCP Полтава ua
56 Valera Matevosian Male 1985
77 Євген Корнієнко Male 1990 Running club Poltava Полтава ua
75 СВЕТЛАНА ЮХИМЕЦ Female 1977 RUNNING club POLTAVA Полтава ua
59 Євгеній Костенко Male 1989 NewrunClub Полтава ua
58 Olena Manko Female 1987 Сантьяго cl
64 Ігор Горєлов Male 1990 AvroraRun
62 Марина Пасічник Female 1983
63 Тетяна Стешенко Female 1989
65 Валентина Коляка Female 1985
87 Костянтин Лук\'яненко Male 1974 Полтава ua
68 Саня Маслак Male 1985 CANT STOP Лубни ua
Karina Teslenko Female 1918 А Полтава ua
11 Sergey Belenkiy Male 1978 Newrunclub Полтава ua
Ганна Малініченко Female 1987 Полтава ua
70 Sergey Manik Male 1993 Can`t Stop Полтава ua
72 Леонід Сень Male 1986 Футбольний клуб "Валедіанс" Миколаївка ua
71 Віктор Українець Male 1978 Полтава ua
74 Tamara Igush Female 1972 RunningClubPoltava Полтава ua
79 Алёна Шевченко Female 1984 ПААЗ Полтава ua
78 Дмитро Демус Male 1992 Полтава ua
81 Легкунова Тетяна Female 1959 herbalife Полтава ua
82 Петро Медвідь Female 1966
83 Николай Сташкевич Male 1966 Полтава ua
84 Роман Повзик Male 1990 Yoda Consult Полтава ua
85 Dmytro Herashchenko Male 1983 New Run Харків ua
86 Олександр Різник Male 1974 Полтава ua
95 Іван Okara Male 1978 "Вдумчивые и рассудительные эстонские бегуны" Полтава ua
88 Альона Гончаренко Female 1990 Полтавська платформа Полтава ua
89 Іван Глива Male 1992 Мала Павлівка ua
90 Ксенія Баль Female 1994 Полтава ua
91 Павло Осадчий Male 2002 TEAM HERBALIFE Полтава ua
94 Robby Rowland Male 1969 Њу Олбани
92 Алла Назаренко Female 1982 Полтава ua
93 Юрій Мороз Male 1981 Полтава ua
96 Page Thorn Female 1995 Њу Олбани
97 Дмитро Чикуров Male 1918 Poltavske TV Полтава ua
98 Іван Солодовник Male 1960 NewRun Полтава ua
99 Анна Шавиро Female 1982 Полтава ua
100 Костянтин Лазоренко Male 1977 Полтава ua
116 Артем Павлов Male 1988 Runing club Poltava Полтава ua
115 Оленв Якименко Female 1972 RunningCLUBPoltava Полтава ua
101 Анжелика Майборода Female 1991 Полтава ua
121 Mariya Vlasova Female 1981 NewRunClub Полтава ua
120 Микола Власов Male 1982 NewRunClub Полтава ua
102 Vitaliy Taranenko Male 1983 Nova Poshta Полтава ua
104 Елена Бабенко Female 1982 Полтава ua
105 Леся Френкель Female 1981 Дніпро? ua
106 Ольга Рибчинчук Female 1992 Yoda Consult Полтава ua
118 Юлія Гончаренко Female 1996 Полтава ua
107 Sergey Mayboroda Male 1988 Полтава ua
112 Дмитро Оскома Male 1999 Полтава ua
114 Вячеслав Твердохліб Male 1986 Розсошенці ua
108 Maryna Negrub Female 1985 Полтава ua
113 Богдан Чопівський Male 2001 Полтава ua
109 Євген Ракіта Male 1985 Полтава ua
110 Maks Yakovenko Male 1983 SKAZHENI KARASI Полтава ua
111 Віталій Блажко Male 1983 NewRunClub Полтава ua
117 Oleksandr Yaremenko Male 1983 SKAZHENI KARASI

5 Comments:

  1. Vitaliy Taranenko

    Чому пропустився крутезний номер “103” ? ))

    1. Олександр Скрипай

      Чому ж, під 103 зареєстрований Микола Федченко

      1. Valeriy Ruchka

        Бо все не так)

      2. Олександр Федченко

        Не Сокола а Олександр

        1. Олександр Федченко

          Микола

Leave a comment