Krayna Uzhhorod Marathon 2024 – RunStyle

Krayna Uzhhorod Marathon 2024

12 May 2024 Running / Ужгород / Krayna Uzhhorod Marathon, Uzhhorod Running Club

Марафон 42,195 км Напівмарафон 21,1 км Десятка Естафета 4х5,25 км 1 км Krayna Uzhhorod Marathon Online

12 травня чекаємо вас в Ужгороді на Krayna Uzhhorod Marathon 

Зібрані кошти від сплати стартових внесків будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України

Дистанції Krayna Uzhhorod Marathon:
?Марафон 42,195 км
?Півмарафон 21,1 км
?Забіг "Десятка"
?Естафета 4 по 5,25 км

?Благодійний забіг на 1 км

?Krayna Uzhhorod Marathon Online

Організатори заходу: ГО Крайна Ужгород Марафон, ГО Ужгородський біговий клуб, Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради

Марафон 42,195 км

42,195 km

Individual race

Date: 12 May 2024

Start time: at 08:00

Price: 900 UAH

Limit: 150 participants

Індивідуальна участь

Дата: 12 травня 2024
Початок: о 08:00
Вартість стартового внеску для дистанції 42,195 км:
до 29 лютого 2024 - 650 грн
до 31 березня 2024 - 750 грн
до 30 квітня 2024 - 900 грн
Обмеження: 150 учасників

Маршрут проходитиме в 4 кола з мінімальним набором висоти, покриття асфальт, бруківка.

Participants registered - 85 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Ігор Щур Male 1988 Могилів-Подільський ua
6 Крістіна Лендєл Female 1992 Ужгород ua
7 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Віталій Меркулов Male 1990 Волочиськ ua
3 Влад Михайловський Male 1995 Ужгород ua
4 Руслан Веремчук Male 1994 Iron Club Odesa Одеса ua
5 Людмила Данько-Товтин Female 1980 U-run Ужгород ua
8 Богдан Свістяк Male 1999 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
36 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
9 Валентин Верещинський Male 1981 Мукачево ua
10 Маріан Барчі Male 1973 Мукачево ua
11 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик [TRISTARS] Ужгород ua
12 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
Євген Біреш Male 1995 Ужгород ua
14 Руслан Штимак Male 1983 TriStars Ужгород ua
62 Андрій Ворох Male 1992 Ternopil Trail
15 Jack Curham Male 1997 Лондон gb
Володимир Квич Male 1972 Івано-Франківськ ua
16 Андрій Магаліч Male 1992 Happy TRI Friends Київ ua
2 Oleg Baranov Male 1972 Одеса ua
19 Євгеній Сімонов Male 1991 Мукачево ua
17 Геннадій Кудашев Male 1985 U-Run Ужгород ua
18 Олесь Ілліч Male 1990 REDHEAD Дніпро ua
Vlad Shcherban Male 1998 Ternopil Golden Wheels Тернопіль ua
20 Andrii Piasetskyi Male 1987 CapitalTRI Київ ua
21 ІВАН Зубко Male 1988 Ужгород ua
22 Орест Глінка Male 2004 Луцьк ua
Дмитро Єдiн Male 1993 Ужгород ua
23 Vitalii Trostianchin Male 1987 STARTUP Червоноград ua
24 Roman Kuchma Male 1980 SC StartUp Червоноград ua
25 Артур Косінскі Male 1990 Ужгород ua
26 Назар Чернецький Male 1996 Gutsul Runing Club
27 Олександр Павлюк Male 1996 404 Буштино ua
28 Юлія Приходько Female 1997 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
30 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
29 Крис Юрій Male 1996 Ужгород ua
31 Nataliia Fitsak Female 1993 Івано-Франківськ ua
32 Борис Гилка Male 1995 Iron Club Odesa Одеса ua
33 Maksym Volovyk Male 1987 Київ ua
34 Олеесандр Товт Male 1987 Ужгород ua
35 Ольга Корець Female 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
37 Віктор Посвятовський Male 1997 Тернопіль ua
38 Сергій Касапчук Male 1981 Кам'янець-Подільський ua
39 Павло Тріфонов Male 1976 - Ужгород ua
40 Denys Izay Male 1979 Ir-Run Club Іршава ua
42 Олексій Тітов Male 1980 Одеса ua
43 Alex Kostyukov Male 1986 Ужгород ua
44 Богдан Кучмей Male 1981 HETMAN Дубно ua
45 Oleksii Stepanov Male 1988 Ужгород ua
46 Ivan Zhidov Male 1987 Ir-Run club Іршава ua
Korotych Nikita Male 1988 ВсімБіг Київ ua
47 Вячеслав Оголенко Male 1984 КЛБ Пульс Южноукраїнськ ua
48 Денис Фоменко Male 1989 Млинів ua
49 Yaroslav Ozyumenko Male 1993 OZY.team
50 Влад Степаненко Male 1995 Team 404
Сергій Кірчик Male 1987 Kremen Style Кременчук ua
51 Владислав Вербицький Male 1994 Ужгород ua
52 Андрій Стецюк Male 1995 Team 404 Вінниця ua
55 Володимир Генсецький Male 1980 Луцьк ua
60 Михайло Бойко Male 1986 SAPIK team Київ ua
53 Ирина Петрова Female 1981 Running club Uzhorod Ужгород ua
Maksym Balazhi Male 1975 68 бат ТРО Ужгород ua
54 Андрій Шумський Male 2004 Без клубу Львів ua
Oleksii Vlasenko Male 1988 Осінні Шпиці Київ ua
Савелій Сиденко Male 2005 Adidas Runners Kyiv Київ ua
56 Лук’ян Вань Male 1999 Team404 Львів ua
57 Олександр Григор\'єв Male 1987 YOD Харків ua
13 Микита Нагорний Male 1992 Happy TRI Friends Київ ua
58 Олександр Гончаренко Male 1983 Project 13 Одеса ua
59 ПАВЛО КЛИМ Male 1999 RUNSCHUPKIN Жденієво ua
67 Yarema Kuzenko Male 1983 Ужгород ua
61 Микола Шлабан Male 1993 Дрогобич ua
63 Наталія Каїнська Female 1991 Львів ua
64 Зореслав Каїнський Male 1978 Львів ua
65 Катерина Чікут Female 1993 U-Run/Uzhhorod
66 Андрій Далекорей Male 2000 RUNCHUPKIN Ужгород ua
68 Юрій Ящук Male 1977 Tri Kozaky Київ ua
69 Олександр Горовенко Male 1992 Selfmade Харків ua
70 Андрій Дорошенко Male 1981 Tri Kozaky Київ ua
71 Павло Деркач Male 1985 Falcons Running Club Чернігів ua
72 Вадим Сапа Male 1990 ДСНС Запоріжжя ua
78 Ivan Morhun Male 1989 Тур'я Поляна ua
73 Роман Процик Male 1985 Івано-Франківськ ua
74 Ростислав Карпович Male 1993 Ужгород ua
75 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
76 Іван Тороні Male 2000 Rozkvit Мукачево ua
79 Максим Сліщенко Male 1994 team404 Вінниця ua
80 Володимир Носов Male 1973 Кременчук ua
81 Марьяна Попудник Female 1980 Ужгород ua
82 Олег Цибін Male 1997 Iron Club Одеса ua
41 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
83 Oleksandr Nosov Male 1982 Львів ua
84 Peter Konyhas Male 1981 Suhano Sarkanyok Будапешт hu
85 Ігор Поливаний Male 1999 Team404 Харків ua
86 Андрій Глушко Male 2000 OzyTeam Львів ua

Напівмарафон 21,1 км

21,1 km

Individual race

Date: 12 May 2024

Start time: at 09:00

Price: 900 UAH

Limit: 200 participants

Індивідуальна участь

Дата: 12 травня 2024
Початок: о 09:00
Вартість стартового внеску для дистанції 21,1 км:
до 29 лютого 2024 - 650 грн
до 31 березня 2024 - 750 грн
до 30 квітня 2024 - 900 грн
Обмеження: 150 учасників

Маршрут проходитиме в 2 кола з мінімальним набором висоти, покриття асфальт, бруківка.

Participants registered - 162 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
21001 Кристина Омелянюк Female 1990 Ужгород ua
21005 Валерія Сімакова Female 2002 Uzhhorod running club Ужгород ua
21002 Igor Koptyev Male 1989 Ужгород ua
21012 Дмитро Мінаєв Male 1982 Run With Ukraine Львів ua
Ольга Дьордяй Female 1986 Ужгород ua
21079 Сергій Расчупкін Male 1990 RUNCHUPKIN Мукачево ua
21053 Валентина Дегтярьова Female 1987 УніверКлас Харків ua
21003 Олександр Лішка Male u - run Ужгород ua
Надія Головко Female 1984 Flash run Хмельницький ua
21004 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
21006 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
21007 Юрій Балог Male 1991 Великі Лучки ua
21023 Дмитро Чумак Male 1981 ARDF Київ ua
21008 Вікторія Скоробогата Female 1996 Фастів ua
21009 Михайло Бундзяк Male 1986 Міжгір'я ua
21112 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Сергій Гришко Male 1974 Борислав ua
21010 Василь КУЗАН Male 1974 ЗСУ Борислав ua
21011 Юрій Миськів Male 1973 Борислав ua
21013 Беата Палінчак Female 1997 Ужгород ua
21014 Рената Палінчак Female 1997 Ужгород ua
21015 Полад Амрахов Male 1970 Київ ua
21016 Тетяна Кус Female 1999 ISP Expres Виноградів ua
21017 Юлія Сігетій Female 2000 Runday Ужгород ua
21018 Konstantin Blazhevych Male 1975 Ужгород ua
21019 Яна Щука Female 1993 Хмельницький ua
21020 Віталій Бровді Male 2004 Ужгород ua
21021 Катерина Русин Female 1998 Ужгород ua
21022 Ірина Завгородня Female 1992 RUN21 Київ ua
21024 Оксана Мейер Female 1973 - Київ ua
21025 Вадім Браун Male 1980 Lazy Runners Львів ua
21026 Jan Teesalu Male 1977
21027 Юліанна Гудзь Female 1994 ВсімБіг Ужгород ua
21033 Тетяна Трофіменко Female 1977 - Харків ua
21028 Оксана Гудзь Female 1970 Gfamily Ужгород ua
21029 Володимир Гнатюк Male 1992 Львів ua
21030 Ніна Чигрюля Female 1985 Бровари ua
21031 Максим Належитий Male 1985 Ukrainian Runners Стрий ua
21032 Олександр Чолак Male 1988 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
21034 Юлія Мельничук Female 1993 Probig Львів ua
21035 Олег Девіняк Male 1988 U-run Ужгород ua
21036 Володимир Бірюк Male 1970 Без клубу Львів ua
21037 Vasyl Dykyi Male 1986 KaZaniN Team Ужгород ua
21038 Анатолій Левко Male 1996 adidas runners Свалява ua
Кирило Федечко Male 1998 Львів ua
21039 Юрій Бисага Male 1992 Ужгород ua
Вікторія Сакаль Female 1989 Ужгород ua
21040 Дмитро Костроба Male 2001 STRONG SPIRIT RUN Виноградів ua
21042 Володимир Юртин Male 1967 Динамо Міжгір'я ua
21041 Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
21043 Тетяна Гамезо Female 1986 Кривий Ріг ua
21044 Іван Гамезо Male 1985 Кривий Ріг ua
21045 Мар\'яна Вольницька Female 1997 Uzhhorod running club Ужгород ua
21046 Oleksandra Galas Female 1986 Forests Gumps Харків ua
21047 Мирослава Когут Female 1998 Etalon Ужгород ua
21048 Оксана Федик Female 1978 KaZaniN Team Ужгород ua
21049 Сергій Давиденко Male 2004 Сватове ua
21050 Ганна Альзоба Female 1989 Ужгород ua
21051 Сергій Лазар Male 1980 Мукачево ua
21052 Станіслав Янічко Male 2003 Ужгород ua
21054 Дмитро Зубик Male 1988 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
21055 Karina Komar Female 1997 Iron Club Одеса ua
21056 Mila Prekrasna Female 1983 Орден святого Кросівка Київ ua
21057 Liliia Demydova Female 1986 Київ ua
21058 Леся Заводна Female 1986 Київ ua
21059 Марія Іванчо Female 1983 U-run Ужгород ua
21060 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
21068 Nata Dvoinieva Female 1987 Основа бігу Київ ua
21061 Алексей Труш Male 1985 RDF Харків ua
21062 Руслан Барканов Male 1978 Ужгород ua
21063 Павло Лобач Male 1974 Run-up nation Ужгород ua
21064 Антон Гордієнко Male 1995 Київ ua
Олег Непотрібний Male 1996 Чоп ua
21065 Олександр Присяжний Male 2000 Saucony Run Club Ужгород ua
21066 Solomia Bonetska Female 1992 Shypshyna Львів ua
21067 Марина Матвійчук Female 1989 Тернопіль ua
21074 Микола Кость Male 1969 UzRunClub
21158 Євгеній Дацюк Male 2000 KIT triathlon team Ужгород ua
21069 Dmytro Levchenko Male 1989 UDC Ужгород ua
21070 Олександр Скрипнюк Male 1980 Race Expert Хмельницький ua
21071 Владислав Груба Male 1989 Запоріжжя ua
21073 Федір Яремак Male 1990 Івано-Франківськ ua
Андрій Дорошенко Male 1986 Чоп ua
21072 Serhii Shvets Male 1980 Київ ua
Альбіна Марич Female 1997 Ужгород ua
Андрій Коц Male 1988 Луцьк ua
21075 Юрій Бог Male 1992 Board Вінниця Вінниця ua
21076 Христина Дністрянська Female 1994 Львів ua
21077 Сергій Циганок Male 1983 Tristar Херсон ua
Дарина Надточій Female 1990 Київ ua
21091 Іван Ковальчин Male 1982 Maximus Львів ua
21078 Тарас Смірнов Male 1998 Ужгород ua
21080 Вікторія Лукаш Female 1995 Seabass Swimming Київ ua
21081 Сергій Чернишов Male 1979 Київ ua
21082 Олександр Алексєєв Male 1991 Харків ua
Кирил Логвін Male 1986 XGRAVEL Софіївська Борщагівка ua
21083 Ярослав Данко Male 1962 Оночани Виноградів ua
21084 Ксенія Ільїна Female 1986 Львів ua
21085 Ліля Пустовєтова Female 1984 - Ужгород ua
21086 Максим Попович Male 1980 VIPER GYM Ужгород ua
21087 Уляна Рачинська Female 2003 Львів ua
21088 Oleksii Vlasenko Male 1988 Київ ua
21089 Volodymyr Ivankiv Male 1960 Львів ua
21100 Дмитро Будинський Male 1975 U-run Ужгород ua
Дмитро Будинський Male 1975 U-run Ужгород ua
21090 Oksana Diatel Female 1988 - Київ ua
21092 Василь Шаркадій Male 1959 Оночани Онок ua
21093 Романна Галицька Female 1994 Новояворівськ ua
21094 Артем Бабанін Male 1993 Лиман ua
21097 Даніель Мiшкулинець Male 2002 Мукачево ua
21095 Артем Полудніцин Male 1994 Львів ua
21096 Арсеній Цибульський Male 1998 RASTA Ужгород ua
21098 Anton Chorney Male 1999 Ужгород ua
21099 Кирил Логвін Male 1986 Київ ua
Ірина Чаплигіна Female 1972 SQUAD UA Runners Миргород ua
Богдан Клюба Male 1992 Більшівці ua
21101 Viktoriia Polozova Female 1981 Tri Kozaky Club Київ ua
21102 Ярослава Романюк Female 2000 Чернівці ua
21103 Денис Самоткал Male 1988 Team404 Київ ua
21104 Ігор Горовенко Male 1966 KMR Куп'янськ ua
21105 Анна Горкун Female 1989 Team404 Київ ua
21106 Денис Вінніков Male 1981 МК Харків Харків ua
21107 Serhii Korolik Male 1982 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
21108 Олександр Гудзинський Male 1970 Ужгород ua
21109 Злата Ганич Female 2001 Ужгород ua
Оксана Захарчук Female 1986 RunDayUzhhorod Ужгород ua
21127 Олеся Веремчук Female 1989 Probig Львів ua
21110 Андріана Поясник Female 2004 Дрогобич ua
21111 Крісталіна Шевчук Female 1997 Стрий ua
21113 Юрій Сньозик Male 1990 Дикі качки Ужгород ua
21114 Маріан Логойда Male 1991 Bitanga Ужгород ua
21115 Олександр Каліна Male 1987 Tristars Харків ua
21116 Володимир Шейко Male 1985 Team404 Музичі ua
21121 Максим Аненко Male 1996 suffer Київ ua
21117 Євгенія Корзун Female 1989 Project 13 Одеса ua
21118 Андрій Андрієнко Male 1999 Seabass Київ ua
21119 Євген Данильчук Male 1983 Happy TRI Friends Київ ua
21120 Богдан Єрмоленко Male 1997 Suffer Київ ua
21122 Даніелла Геворкян Female 1981 Ужгород ua
21123 Олександр Ярушевський Male 1988 FREEDOMIND Тульчин ua
21124 Максим Піліпенко Male 2001 Київ ua
21125 Дмитро Юрик Male 1999 Без клубу Ужгород ua
21126 Илья Демидов Male 1994 Київ ua
21128 Владимир Васьков Male 1974 КЛБ Пульс Южноукраїнськ ua
21129 Sergio Burlaka Male 1987 Pace.Run.club Чернівці ua
21130 Дарія Дворжецька Female 1993 Iron club Odesa Одеса ua
21131 Alla Choban Female 1998 IronClub Одеса ua
Сергій Петренко Male 1986 Tristars Київ ua
21154 Аrtur Gergardt Male 1987 Авокадо Хуст Хуст ua
21132 Кароліна Король Female 1991 Save Мирноград Київ ua
21133 Анна Карпова Female 1988 Київ ua
21134 Надія Гломозда Female 1993 Save Мирноград Київ ua
Євгеній Больбан Male 2006 Aerostar TeamOne
21135 Anastasia Pochekutova Female 1989 Біла Церква ua
21136 Olga Kovalyova Female 1978 Family Run Club Харків ua
21137 Oleksandr Kharyponchuk Male 2005 Київ ua
21138 Mike Ponomarenko Male 1997 Suffer Київ ua
21139 Діана Петрук Female 2002 Suffer Київ ua
21140 Юрій Пеняк Male 1997 Ужгород ua
21142 Ольга Куклінова Female 1986 Team404 Львів ua
21141 Korotych Nikita Male 1988 ВсімБіг Київ ua
21143 Іван Тарасенко Male 1966 Ужгород ua
21144 Катерина Попіль Female 1984 Ternopil Running Club Тернопіль ua
21145 Вікторія Максимів Female 1976 Київ ua
Віталій Каптур Male 2004 Ir-Run Club Іршава ua
21146 Артур Щіпановський Male 1996 Iron Club Хмельницький ua
21147 Сергій Лук’янчук Male 1983 МК Лучеськ Луцьк ua
21148 Yuliya Nyzhna Female 1996 Iron Club Хмельницький ua
21149 Evgeny Kislyy Male 1987 69 Харків ua
21150 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
21151 Vadym Symchera Male 1980 Tristars Минай ua
21152 Balazs Trautmann Male 1976 Suhan? S?rk?nyok Будапешт hu
21153 Madi-Nator Anett Female 1975 Suhano Sarkanyok Будапешт hu
21155 ВОЛОДИМИР ГУЛИЧ Male 2000 Ужгород ua
21156 Віталій Недождій Male 1997 Run21 Харків ua
21157 Igor Toporkov Male 1982 Київ ua
21159 Данієл Каршаі Male 2000 Химшаі Ужгород ua
21160 Oksana Ivanyshyn Female 1973 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
21161 Олександр Проданов Male 1992 Ужгород ua
21162 Віктор Ісаєв Male 1954 _ Виноградів ua

Десятка

10,6 km

Individual race

Date: 12 May 2024

Start time: at 09:00

Price: 900 UAH

Limit: 150 participants

Індивідуальна участь

Дата: 12 травня 2024
Початок: о 10:00
Вартість стартового внеску для дистанції "Десятка":
до 29 лютого 2024 - 650 грн
до 31 березня 2024 - 750 грн
до 30 квітня 2024 - 900 грн
Обмеження: 150 учасників

Маршрут проходитиме в 1 коло з мінімальним набором висоти, покриття асфальт, бруківка.

Participants registered - 123 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
10001 Діана Сiгетi Female 1986 Іршава ua
10002 Аліна Татарінова Female 1995 Ужгород ua
10003 Анатолій Матвіюк Male 1975 Луцьк ua
10023 Вікторія Сакаль Female 1989 Ужгород ua
10004 Іван Стойка Male 1970 Ужгород ua
10005 Yaroslav Melnyk Male 2004 Старий Самбір ua
10006 Оксана Басманова Female 1981 Ужгород ua
Миколай Сомов Male 2007 Ужгород ua
10012 Kostiantyn Ivanov Male 1985 Бухлоход Ужгород ua
10007 Андрій Клименко Male 1985 - Середнє ua
10008 Маріанна Мохнач Female 1977 Київ ua
10009 Вікторія Сігетій Female 2006
10010 Марина Повх Female 1993 Ужгород ua
10011 Yuriy Kaminskyi Male 1996 Клуб жителів міста Лева Львів ua
10013 Уляна Лукашевська Female 1999 Ужгород ua
Світлана Павлишин Female 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10015 Дмитро Шкляр Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10016 Катерина Манукян Female 1991 Ужгород ua
10017 Іванна Малиш Female 1995 Мукачево ua
10018 Nika Frehan Female 1996 _ Ужгород ua
10019 Олександр Брунцвик Male 1990 Patrol Police Ужгород ua
10020 Тетяна Хорошун Female 1995 Харків ua
10105 Олена Тітова Female 1978 Одеса ua
10021 Ростислав Нергеш Male 1992 ТОР Ужгород ua
10022 Наталка Рейнхольд Female 1983 Хмельницький ua
10024 Марина Юхимчук Female 1983 Ir-Run Club Заріччя ua
10025 Дмитро :) Пантазі Male 1973 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10026 Сергій Пак Male 1982 Ужгород ua
10027 Тетяна Кадар Female 1993 Ужгород ua
10028 Іветта Андрусь Female 1995 Ужгород ua
10029 Сергій Кравцан Male 1986 Кривий Ріг ua
10030 Василь Цогла Male 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
10031 Davyd Hevorkyan Male 1982 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
10032 Віталій Монастирський Male 1980 Gutsul Running Івано-Франківськ ua
10033 Олена Міхальова Female 1986 KroRunClub Кропивницький ua
10034 Тарас Шкирта Male 1984 Мукачево ua
10035 Владислав Українець Male 2002 Race Expert Хмельницький ua
10036 Дмитро Дущак Male 1984 Чернівці ua
10037 Марина Зінченко Female 1990 Race Expert Club Хмельницький ua
10038 Анна Лапушинська Female 1988 Race Expert Хмельницький ua
10039 Олег Маринич Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
10040 Iuliia Fursenko Female 1985 Runday Київ ua
10041 Павло Криндач Male 1986 аквіла Київ ua
10042 Леся Лобач Female 2001 Ужгород ua
10043 Голоскокова Анастасія Female 1991 Львів ua
10044 Георгій Росінський Male 1990 Team404 Львів ua
Катерина Ленько Female 1995 51D Ужгород ua
10045 Георгина Меньгарт Female 2000
10046 Андрій Худа Male 1982 IR-Ran Іршава ua
10047 Nataliia Fedkiv Female 1990 Sombra Івано-Франківськ ua
10048 Людмила Семиволос Female 1978 Phoenix Sport Club Харків ua
10052 Степан Левицький Male 2005 Дубриничі ua
10049 Анастасія Родак Female 1993 Львів ua
10050 Наталя Росяк Female 1997 Львів ua
10051 Левченко Оксана Female 1988 Львів ua
10071 Наталія Мисько Female 1977 Київ ua
10053 Катерина Мантас Female 1991 IronClub Одеса ua
10054 Людмила Плахіна Female 1982 ITKOM Буча ua
10055 Михайло Сидоров Male 1977 ITKOM Буча ua
10056 Леся Дубовенко Female 1991 Ужгород ua
10057 Наталі Білостоцька Female 1990 Харків ua
10058 Vladyslav Babych Male 1994 Ірпінь ua
10059 Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
10060 Ольга Литвиненко Female 1986 - Запоріжжя ua
10061 Ірина Бабич Female 1998 Ірпінь ua
10062 Юрій Янчик Male 1999 Audi Дубриничі ua
10063 Наталія Приймачук Female 1979 Київ ua
10064 Антоніна Мусій Female 2000 Race For Ukraine Київ ua
10065 Роман Жук Male 1993 Львів ua
10066 Віталій Дюрдь Male 1984 Неформальна асоціація бігунів України (NABU)
10067 Міхал Навроцик Male 1985 Стричава ua
10068 Олена Чернявська Female 1985 Київ ua
10069 Petro Vichnyi Male 1985 Хуст ua
10070 Сергій Палій Male 1965 Київ ua
10072 Еліна Перепелиця Female 1991 Основа бігу Київ ua
10073 Євген Мамич Male 1981 Бровари ua
10074 Дар\'я Мамич Female 2004 Здохнем, але добіжим Бровари ua
10075 Влада Бровченко Female 2004 Здохнем, але добіжим Бровари ua
10076 Дмитро Татарко Male 1979 Tri kozaky Київ ua
10077 Роман Чайковський Male 1986 Київ ua
10078 Наталія Приходько Female 1998 Бориспіль ua
10079 IVAN CHORNUI Male 1987 Race Expert Хмельницький ua
10080 Юлій Фелікс Male 1987 Ужгород ua
10081 Анна Павелко Female 1985 Raceexpert Хмельницький ua
10082 Євген Мовсєсов Male 1982 XGRAVEL Софіївська Борщагівка ua
Катерина Качан Female 1992 Запоріжжя ua
10083 Ілля Мунеров Male 1992 МаЦур Великий Березний ua
10084 Ярослав Сивохоп Male 1978 u-run Ужгород ua
10085 Михайло Юрик Male 1992 Берегове ua
10014 Олена Ридош Female 1995 Львів ua
10086 Сергей Ткаченко Male 1968 RunDay Ужгород ua
Михайло Русняк Male 1995 Мукачево Мукачево ua
Аммар Сапожніков Male 1990 Tristars Одеса ua
10087 Вася Кляп Male 1985 Десятка Іршава ua
10088 Дмитро Урбанович Male 1995 Стебник ua
10089 Ростислав Матьковський Male 2007 RUNCHUPKIN Мукачево ua
10090 Viktor Prefonteine Male 1990 Nike Run Club Київ ua
10091 Едуард Поляк Male 1996 Ужгород ua
Роберт Ковач Male 1994 Чайка Ужгород ua
10106 Дмитро Симкович Male 1992 Чайка Ужгород ua
10092 Віталій Фулим Male 1980 Money24 Ужгород ua
Adam Kassas Male 2001 No
10094 Віталій Іваник Male 1994 Стебник ua
10093 Катерина Ленько Female 1995 D51 Ужгород ua
Катерина Братків Female 1997 - Ужгород ua
10095 Софія Гармаш Female 1999 Iron Club Odesa Одеса ua
Михайло Бондарь Male 1990
10096 Andrii Vovkanych Male 1997 Ужгород ua
10101 Аліна Поляк Female 1999 Ужгород ua
10097 Марина Ляшенко Female 1997 Ужгород ua
10098 Віктор Казанін Male 1950 KaZaniN Team Ужгород ua
10099 Ірина Трегубова Female 1982 Ужгород ua
10100 Іван Андреєв Male 1999 Ужгород ua
Кирил Буяновский Male 1991 Uzh runners Ужгород ua
10113 Владислав Кобаль Male 1997 Ужгород ua
10102 Сергій Сальтевський Male 2001 Iron Club Харків ua
10104 Вероніка Самохіна Female 1989 IronClub Хмельницький ua
10103 Максим Жачек Male 1979 Team404 Київ ua
Yuliia Klapko Female 1987 Львів ua
10115 Зоряна Стефанків Female 1998 Hedonists Львів ua
10107 Костя Мельник Male 1990 Національна гвардія Хмельницький ua
10108 Хрестина Ромащук Female 1986 Основа Бігу Ірпінь ua
10109 Ігор Адамчук Male 2000 Team 404 Ужгород ua
10110 Вікторія Демчакова Female 2002 Дубриничі ua
10111 Катерина Матьковскі Female 1991 МК «Яструб» Мукачево ua
10112 Валентина Сорвіна Female 1973 Всім Біг Ужгород ua
10114 Василь Химинець Male 2004 Химшаі Ужгород ua
10116 Іван Горват Male 1991 Ужгород ua
10117 Сергій Матьковскі Male 1997 МК Яструб Мукачево ua
10118 Юра Ковач Male 1992 Chilli Ужгород ua
10119 Яна Вогар Female 1991 Мукачево ua
Антон Кузнєцов Male 1985 Ужгород ua
10120 Марія Тийко Female 1990 Берегове ua
10121 Ярослав Тийко Male 1989 Берегове ua
10122 Христя Федорів Female 1989 Брюховичі ua
10123 Ріхард Пухлик Male 1992 Берегове ua

Естафета 4х5,25 км

21,1 km

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5,25 km


Stage 2 : 5,25 km


Stage 3 : 5,25 km


Stage 4 : 5,25 km



Date: 12 May 2024

Start time: at 00:00

Price: 3600 UAH

Limit: 25 teams

Командна участь

Дата: 12 травня 2024
Початок: о 09:00
Вартість стартового внеску для команди на дистанції Естафета 4*5,25 км:
до 29 лютого 2024 - 2600 грн
до 31 березня 2024 - 3000 грн
до 30 квітня 2024 - 3600 грн
Обмеження: 25 команд

Participants registered - 4 out of maximum of 25

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
4001 Grande Famiglia Uzhhorod Running Club Ужгород ua
4002 "PAX et BONUM" "PAX et BONUM" Ужгород ua
4003 Race Expert Race Expert Club Хмельницький ua
4004 Viper Gym Cross Fit Viper Gym Ужгород ua

1 км

1 km

Individual race

Date: 12 May 2024

Start time: at 14:00

Price: 300 UAH

Limit: 400 participants

Індивідуальна участь

Дата: 12 травня 2024
Початок: о 14:00
Вартість стартового внеску для дистанції 1 км 300 грн.

Participants registered - 31 out of maximum of 400

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1001 Уляна Кононенко Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
1002 Надія Кардач Male 1991
1003 Анастасія Кардач Female 2015 Ужгород ua
1004 Oleksandr Slyvka Male 1990 Ужгород ua
1005 Зоряна Резнік Female 2017 - Ужгород ua
1006 Марія Кальницька Female 1992 Ужгород ua
1007 Настя Девіняк Female 2013 U-run Ужгород ua
1008 Вікторія Девіняк Female 1987 Ужгород ua
1009 Halyna Fitsak Female 1961 Івано-Франківськ ua
1010 Марта Качур Female 2009 Хмельницький ua
1011 Віра Гамезо Female 2016 Кривий Ріг ua
1012 Dzvina Chornak Female 1987 Ir-Run Club Сільце ua
1013 Діана Біла Female 1992 Київ ua
1014 Давид Федорів Male 2010 Брюховичі ua
1015 Єрофеєва Вікторія Female 1990 RUNDAY Uzhhorod
Олександр Поліщук Male 2010 - Ужгород ua
1016 Володимир Сивохоп Male 2015 u-run Ужгород ua
1018 Олеся Пантилимонова Female 1989 Запоріжжя ua
1017 Olga Gavtadze Female 1989 Запоріжжя ua
1019 Віра Дужак Female 1994 Мукачево ua
1020 Ліза Зеленюк Female 1995 Мукачево ua
1025 Наталія Шишацька Female 1976 Money24 Ужгород ua
1021 Іванна Папп Female 1990 Мукачево ua
Леся Планчак Female 1992 Ужгород ua
1022 Наталія Іванчик Female 1981 Money24 Ужгород ua
1023 Veronika Vovkanych Female 1999 Ужгород ua
Vanda Bondareva Female 1986 Ужгород ua
1024 Віталій Фулім Male 1980 Money24 Ужгород ua
Віталій Лугош Male 1985 Ужгород ua
1026 Тімеа Югас Female 1982 Money24 Ужгород
1027 Євген Манікало Male 1978 Київ ua
1028 Наталія Мірошниченко Female 1987 Ужгород ua
1029 Макар Матьковскі Male 2017 МК «Яструб» Мукачево ua
1030 Тарас Балог Male 2016 Великі Лучки ua
Юрій Балог Female 2015 Великі Лучки ua
1031 Антон Кашшай Male 1974 Ужгород ua

Krayna Uzhhorod Marathon Online

Individual race

Date: 12 May 2024

Start time: at 07:00

Price: 650 UAH

Limit: 150 participants

У разі, якщо Ви не зможете доєднатись до нашої подіїі в Ужгороді 12 травня, це чудова можливість пробігти з нами будь яку дистанцію у зручний саме для Вас час.

Ви отримаєте стартовий пакет, медаль фінішера, а також долучитись до допомоги ЗСУ.

Залишайте номер телефону, по якому з Вами можна буде сконтактувати для надіслання стартових пакетів

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Oleksandr Slyvka Male 1990 Ужгород ua

3 Comments:

  1. Антон Кашшай

    Доброго дня, я зареєструвався вже на 1км (ще не оплатив), але не бачу як можна зареєструвати мою дружину і двох дітей (теж на 1км). Це потрібно їм самостійно реєструватися, окремо?

    1. Oleksandr Slyvka

      Доброго дня)
      Є 2 варіанти:
      1. Можна зареєструватись з різних акаунтів (тобто так,створити для кожного акаунт)
      2. Можна буде зареєструватись на місці в день забігу

      1. Антон Кашшай

        дякую.

Leave a comment