Королівський трейл “Щедрик” – RunStyle

Королівський трейл “Щедрик”

30 January 2022 Mountain running / Кременець / Яросевич Сергій

Королівський 21k "Мала Швейцарія"10k "Панорама"4k

Королівський 21k

20 плюс km

Individual race

Date: 30 January 2022

Start time: at 11:00

Price: 575 UAH

Limit: 100 participants

Опис маршруту "Королівський" -21 км
Старт дистанції ЦВЧ Панорама-Лижний трамплін-Костел Святого Станіслава -Замкова гора-гора Черча -Дівочі скелі-піщаний кар'єр-фініш Панорама. Орієнтовний набір висоти 758 м.
Стежте за новинами Кременець трейл у фейсбук та інстаграм @kremenets.trail .

Participants registered - 70 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
16 Павло Бас Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
5 Vasyul SHULYUK Male 2002 Старий Тараж ua
3 Matt Maki Male 1976 Київ ua
11 Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1 Andrii Moisei Male 1986 Ternopil Trail Тернопіль ua
2 Andrii Oleskiv Male 1987 Ternopil Trail Тернопіль ua
4 Ігор Заремба Male 1975 тернопіль трейл Тернопіль ua
6 Олег Цюрак Male 1978 RUN&TRI CLUB STANDARTPARK Тернопіль ua
7 Olena Korotchuk Female 1976 Орден Святого Кросівка Київ ua
8 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
9 Андрій Богай Male 1987 Ternopil Trail Тернопіль ua
20 Адам Ольхов Male 1989 Луцьк ua
10 Maksym Maiier Male 1991 Тернопіль ua
Юрій Вихопень Male 1992 Кам'нка-Бузька ОТГ Кам'янка-Бузька ua
12 Oleksandr Naida Male 1978 Ternopil Running Club Тернопіль ua
13 Сергій Мельничук Male 1983 Сокаль ua
14 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
53 Віталій Каландяк Male 1990 Кам'янка-Бузька ua
15 Oleksandr Leshchuk Male 1982 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
17 Volodymyr Krysko Male 1989 RUN ZBROD Броди ua
18 Bohdan Klymko Male 1989 АлкоРаннери Луцьк ua
19 Олександр Філюк Male 1995 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
21 Володимир Квич Male 1972 Івано-Франківськ ua
22 Андрій Мумич Male 1988 МК «ЛУЧЕСЬК» Луцьк ua
24 Валентин Черняк Male 1979 МК Лучеськ Луцьк ua
23 Oleksandr Martyniuk Male 1985 Алкоранер Луцьк ua
25 Nazar Boiko Male 1995 Ternopil Running Club Горинка ua
26 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
27 Сергій Оксенюк Male 1980 МК "Лучеськ" Луцьк ua
28 Оксана Оксенюк Female 1988 MC Luchesk Луцьк ua
29 Сергій Кузьменко Male 1985 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
30 Антон Мандзик Male 1992 Луцьк ua
32 Анатолій Бойко Male 1977 Лучеськ Луцьк ua
31 Максим Дзісяк Male 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua
33 Oksana Honta Female 1982 Тернопіль ua
34 Dmytro Kotsjuk Male 1985 #deaf_khmelnytskyi_running Чорний Острів ua
35 Yura Yatsiv Male 2002 #deaf_khmelnytskyi_running Хмельницький ua
38 Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
36 Юлія Сінгаєвська Female 1989 Kremenets trail
37 Іванна Панасюк Female 1993 - Луцьк ua
58 Maria Dumanska Female 2002 #deaf_khmelnytskyi_runnung Хмельницький ua
39 Олександр Багній Male 1993 Rivne Running Club Рівне ua
40 Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
41 Тарас Третяк Male 1983 Lutsk triathlon federation
42 Володимир Ольховик Male 1987 Lutsk Triathlon Federation
43 Serhii Korolik Male 1982 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
44 Павло Будчик Male 1989 Інвестор Team, Lutsk Triathlon Federation
45 Олександр Шура Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
46 Андрій Кучинський Male 1982 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
47 Ольга Корець Female 1987 Луцьк ua
48 Андрій Степасюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
49 Володимир Циганюк Male 1983 Lutsk triathlon federation Луцьк ua
50 Maryna Trygubenko Female 1990 Софіївська Борщагівка ua
51 Сергій Ющишин Male 1988 Rivne Running Club Рівне ua
52 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
54 Зоряна Бутрин Female 1983 Ternopil Trail Тернопіль ua
55 Богдан Осадчий Male 1989 Хмельницький ua
56 Сергій Церольчук Male 1969 Дубно ua
59 Роман Фурманюк Male 1983 Луцьк ua
57 Жанна Бадаліс Female 1974 Дубно ua
60 Andriy Abramchuk Male 1989 ModulSoft Луцьк ua
61 Тарас Мельник Male 1993 ЛФСО Луцьк ua
62 Vitalii Babak Male 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
63 Надія Мльник Female 1974 ЛФСО Луцьк ua
64 Serhii Koveha Male 1974 Ков'яги ua
65 Костянтин Жигалло Male 1976 Modulsoft
66 Дмитро Воробйов Male 1994 Хмельницький ua
67 Dmytro Kovalov Male 1997 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
68 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
69 Дмитро Романишин Male 1982 СПЦ Каменяр Івано-Франківськ ua
70 Володимир Химович Male 1984 Тернопіль Трейл Тернопіль ua

"Мала Швейцарія"10k

10 km

Individual race

Date: 30 January 2022

Start time: at 11:10

Price: 550 UAH

Limit: 100 participants

Опис маршруту "Мала Швейцарія" 10 км
Старт дистанції ЦВЧ Панорама-гора Воловиця-піщаний кар'єр-фініш Панорама. Орієнтовний набір висоти 360 м.
Стежте за новинами Кременець трейл у фейсбук та інстаграм @kremenets.trail .

Participants registered - 47 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
1 Юрій Собко Male 1987 Великі Загайці ua
2 Назар Чорній Male 1988 Тернопіль ua
3 Назар Головатий Male 1989 Тернопіль ua
4 Іван Чорній Male 1987 Runday Тернопіль ua
5 Дмитро Свінціцький Male 1990 Івано-Франківськ ua
6 Ivan Yaremchuk Male 2000 Rivnerun Шкарів ua
7 Roman Dushko Male 1995 Рівне ua
8 Лідія Гонтар Female 1992 Алкораннер Луцьк ua
9 Дмитро Штурма Male 1993 Алкоранер Луцьк ua
10 Андрій Пох Male 1992 IRON CLUB Хмельницький ua
11 Андрій Ворох Male 1992 Ternopil Trail Тернопіль ua
12 Андрій Ткачук Male 1983 DevBranch Луцьк ua
13 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
14 Галина Щепанівська Female 1977 Ternopil Trail Тернопіль ua
15 Олександр Гань Male 1972 Луцьк ua
16 Юля Кваша Female 1995 Луцьк ua
27 Віталій Петришин Male 1996 SK Luchesk Луцьк ua
17 Катерина Дубойська Female 1985 Луцьк ua
18 Роман Ходачинський Male 1983 Луцьк ua
19 Оля Шмігель Female 1985 Луцьк ua
20 Yuliya Nyzhna Female 1996 IronClub Хмельницький ua
21 Юлія Дармограй Female 1996 Iron club Хмельницький ua
22 Олександр Пронцевич Male 1985 IronClub Хмельницький ua
23 Яна Федоришина Female 1999 Iron Club Хмельницький ua
35 Богдан Свістяк Male 1999 Івано-Франківськ ua
24 Олександр Свінцицький Male 1993 Iron Club Хмельницький ua
25 Артур Щіпановський Male 1996 IronClub Хмельницький ua
26 Evgenij Martsiv Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
28 Валерія Алабердіна Female 1994 Lutsk Triathlon Federation
29 Ірина Зінчук Female 1996 ЛФСО Ковель ua
30 Олеся Практика Female 1993 Львів ua
32 Олексій Безруков Male 1981 Зомбі Хмельницький ua
33 Альона Шураєва Female 2006 Iron Club Хмельницький ua
34 Андрій Жарський Male 1984 Rivne Running Club Рівне ua
31 Микола Грабовенський Male 1992 Львів ua
36 Яна Щука Female 1993 Хмельницький ua
37 Анна Климчук Female 1997 ЛФСО Луцьк ua
38 Oleksandra Butenko Female 1998 RRC Рівне ua
39 Іван Чернов Male 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
40 Аліна Крушельницька Female 1979 NoBoringRunners Вінниця ua
41 Віталій Кононенко Male 1986 NoBoringRunners Вінниця ua
42 Bohdan Pishchaniuk Male 1986 Kremenets Trail Кременець ua
43 Олег Кадлубенко Male 1988 Загайці trail Шумськ ua
44 Дереш Любов Female 1986 Ternopil trail Тернопіль ua
45 Валерій Гусак Male 1972 Рівне ua
46 Tetiana Danyliv Female ULTRA Львів ua
47 Olena Semeniuk Female 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua

"Панорама"4k

4 km

Individual race

Date: 30 January 2022

Start time: at 11:20

Price: free

Limit: 50 participants

Опис маршруту "Панорама" 4 км
Старт дистанції ЦВЧ Панорама-піщаний кар'єр-фініш Панорама. Орієнтовний набір висоти 100 м.
Детальніше інформація прог загальну відстань та набір висоти з'явиться після 23 січня ,стежте за новинами Кременець трейл у фейсбук та інстаграм @kremenets.trail .

Participants registered - 24 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ярослав Мельник Male 2004 Старий Самбір ua
2 Ігор Голуб Male 1993 Тернопіль ua
3 Олена Хлиновська Female 1983 Rivne Running Club
4 Вадим Сальо Male 2003 #deaf_khmelnytskyi_running Хмельницький ua
5 Дар\'я Дубінчук Female 2006 #deaf_khmelnyskyi_running Хмельницький ua
6 Олеся Шарманська Female 1987 Rivne Running Club
7 Ольга Зимоглядова Female 1987 Rivne Running Club Рівне ua
8 Ірина Кутра Female 1979 Rivne running Рівне ua
9 Сергій Левчик Male 1995 Rivne Running Club Рівне ua
10 Анастасія Сліпченко Female 1990 RivneRunnigClub Рівне ua
11 Maksym Slipchenko Male 1983 RivneRunningClub Рівне ua
12 Інна Гурська Female 1983 Rivne Running Club Рівне ua
13 Наталія Войтишин Female 1986 Rivne Running Club Рівне ua
14 РОМАН Шиманюк Male 1985 РРС Рівне ua
15 Сергій Поліщук Male 1973 Rivne Running Club Рівне ua
16 Іванна Дячук Female 1993 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
17 Стецюк Дмитро Male 1988 Triathlon academy Rivne Рівне ua
18 Назар Самолюк Male 2001 Triathlon Academy Рівне ua
19 Дмитро Цапук Male 1995 Triathlon academy Rivne Рівне ua
20 Павло Дятлик Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
21 Дмитро Ковальчук Male 2000 Triathlon Academy Рівне ua
22 Орест Карп‘юк Male 1997 Triathlon academy Rivne
23 Микола Сухан Male 1997 Triathlon academy Rivne Березне ua
24 Тарас Полюлюк Male 2005 Triathlon Academy Rivne Рівне ua

2 Comments:

  1. Олександр Гань

    Чи можлива реєстрація за допомогою Єпідтримки?

    1. Сергій Яросевич

      Так,вже є успішні реєстрації за допомогою Єпідтрики.

Leave a comment