Коломийська Десятка

26 September 2021 Running / Коломия / ГО "Коломийський біговий клуб"

10 км Kids 200m
  1. Агов, Ви такого ще не виділи! Коломия набирає обертів на біговій карті Прикарпаття! Коломийський біговий клуб запрошує у серце Гуцульщини на Забіг Коломийська десятка. Пробігаючи вулицями міста ви побачите справжні дива - "Писанку", будівлі архітекторів, які вчилися у Парижі та Відні, надихаєтеся справжнім гірським повітрям.
    Коломия - маленьке місто в обіймах гір . Його затишні вулички назавжди закохають у себе.
    Тому прошу пані та пана, не відкладати на завтра те, що можна зареєструвати сьогодні. Буде фист!

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

25.09.2021

17:00 – 20:00 - видача стартових пакетів

Адреса: м. Коломия, просп. Чорновола, 41,

Кав'ярня Street Coffee біля музея Писанка

26.09.2021

07:00 – відкриття стартового містечка , музей Писанки.

07:00 – 11:30 – робота камер схову.

07:00 – 08:30 – видача стартових пакетів ( на території стартового містечка )

08:40 – 08:55 - розминка

09:00 - СТАРТ 10 км

10:45 - СТАРТ Kids 200m

11:00 – нагородження призерів

12:00 – закриття змагань

 

Контакти організаторів:

Віталій +38 (095) 829 62 41

Оксана +38 (095) 882 12 18

Ольга   +38 (099) 206 22 62

kolomyia10k@gmail.com

 

10 км

10 km

Individual race

Date: 26 September 2021

Start time: at 09:00

Price: 500 UAH

Limit: 200 participants

Participants registered - 128 out of maximum of 200

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ірина Вінтоняк Female 1997 Sochka team Коломия ua
2 Максим Юркевич Male 2000 Kolomyia Running Club Коломия ua
3 Людмила Михайлова Female 1983 Kolomyia Running Club Коломия ua
Petro Melnyk Male 1986 Kolomyya Running Club Коломия ua
Іванка Демків Female 1997 Gutsul Running Club Лісний Хлібичин ua
4 Яровик Оксана Female 1977 Сонечко Івано-Франківськ ua
5 Roman Hryvnak Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
22 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
6 Дмитро Свінціцький Male 1990 Sochka team Івано-Франківськ ua
Nina Chyhrina Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB, Шалені Равлики Львів ua
112 Надія Гуцуляк Female 1976 Незнаб Коломия ua
9 Vitaliy Duliaba Male 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua
7 Nazar Martsinovskyi Male 1994 Kolomyia Running club Коломия ua
8 Віталій Червінський Male 1975 Kolomyia Running Club Коломия ua
95 Богдан Свістяк Male 1999 Братківці ua
10 Ольга Дуляба Female 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua
11 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
Ігор Костюк Male 1954 Borys Running Club Коломия ua
12 Оксана Матіос Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
13 Юлія Марціновська Female 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua
14 Ульяна Сабатович Female 1984 Івано-Франківськ ua
15 Ростислав Сабатович Male 1983
16 Любомир Бордун Male 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua
17 Ірина Бордун Female 1983 Коломия ua
18 Олександр Марін Male 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua
19 Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
89 Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
20 Yuriy Kushnir Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
21 Танасій Маковійчук Male 1949 Колос Неполоківці ua
30 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Нова Кам'янка ua
28 Роман Староселець Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
31 Паша Валящук Male 1991 IR-RUN club Іршава ua
23 Олег Коваль Male 1985 Ir-Run Club Іршава ua
24 Неля Непорадна Female 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
34 Didushytskyi Igor Male 1985 Івано-Франківськ ua
25 Олег Лис Male 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua
26 Tetiana Sonchak Female 1997 Коломия ua
27 Oleksii Sikorskyi Male 1990 Львів ua
29 Михайло Данищук Male 1994 Коломия ua
32 Любомир Гев\'юк Male 1986 Kolomyia Running Club Коломия ua
94 Гулай Андрій Male 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua
33 Михайло Мочернюк Male 1977 Коломия ua
35 Роман Макарук Male 1985 Коломия ua
36 Андрій Степасюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
37 Vitalii Makarets Male 1990 Львів ua
38 Андрій Цицак Male 1990 Run day Коломия ua
39 Василь Гвоздєв Male 1984 Pace Run Club Чернівці ua
Михайло Попович Male 1984 Macho Івано-Франківськ ua
51 Олег Цюрак Male 1978 Standartpark Run&Tri Club Тернопіль ua
40 Володимир Боднар Male 1951 Коломийський Біговий Клуб Коломия ua
41 Віталій Гавадзин Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
42 Наталі Римарович Female 1977 KamyanetsRunClub Кам'янець-Подільський ua
43 Іван Потятинник Male 1981 Коломия ua
44 Роксолана Буджак Female 1986 Коломия ua
45 Олег Римарович Male 1969 Кам'янець-Подільський ua
46 Євген Семехін Male 1986 Donbass Lovelas Макіївка ua
Володимир Бодруг Male 2000 Метабокс Люча ua
47 Andrii Androshchuk Male 1987 hobo.run Київ ua
48 Богдан Зем'янський Male 2005 Ir-Run Club Іршава ua
49 Павло Пелешатий Male 1988 MyVape Чернівці ua
50 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
52 Микола Саманюк Male 1992 Ворохта ua
53 Олесь Лащевський Male 1993 Коломия ua
54 Maryana Rochnyak Female 1981 Сонечко Івано-Франківськ ua
55 Юрій Шабацький Male 1985 БАХУР КЛУБ Перерив ua
56 Andrii Slavych Male 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
57 Andrii Protsyk Male 1987 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
58 Misha Salihov Male 1996 Івано-Франківськ ua
59 Олександр Гусар Male 1993 Gutsul Running Club
61 Христина Самуляк Female 1989 RunIfcommunity Івано-Франківськ ua
60 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
62 Іванка Царевич Female 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
63 Олександр Стемпель Male 1981 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
64 Людмила Стемпель Female 1982 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
65 Ivanna Vasylyshyn Female 1995 Івано-Франківськ ua
66 Богдан Рошнівський Male 1987 Kolomyia Running Club Коломия ua
69 Тимків Костянтин Male 1998 Івано-Франківськ ua
67 Roman Maksymiv Male 1990 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
Nazar Okliyevych Male 1993 Івано-Франківськ ua
68 Владимир Ершов Male 1978 PACE run club Чернівці ua
80 Микола Троць Male 1986 Коломия ua
70 Ольга Борис Female 1989 Borys running club Коломия ua
71 Віталій Каптур Male 2004 Ir-Run Club Іршава ua
72 Nataliia Savchak Female 1995 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
73 Denys Izay Male 1979 Ir-Run Club
74 Andrii Lapko Male 1987 Івано-Франківськ ua
75 Oleksandra Pashkevych Female 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
76 Vasil Portey Male 1991 Івано-Франківськ ua
77 Volodymyr Protas Male 1995 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
78 Vasyl Hoshovskyi Male 1986 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
Володимир Крицкалюк Male 1984 Поки що не має) Косів ua
79 Євген Кукула Male 1984 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
81 Юля Кваша Female 1995 Луцьк ua
82 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
83 Petro Polkovnikov Male 1988 Gutsul Running Club Яремче ua
84 Іван Курилюк Male 1987 Сонечко Богородчани ua
85 Павло Федорко Male 2003 Підгір'я ua
86 Любомир Людкевич Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
87 Романа Березович Female 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
88 Наталья Гочева Female 1988 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
93 Богдан Пилипчук Male 1985 Коломийський біговий клуб Коломия ua
90 Оксана Карпенюк Female 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
91 Володимир Юрчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
92 Тарас Дейчаківський Male 1983 Івано-Франківськ ua
96 Андрій Бодник Male 1973 Salomon Running Club Ukraine Івано-Франківськ ua
97 Павел Тищенко Male 1984 PACE run club Чернівці ua
98 Михайло Чобанюк Male 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
125 Dmytro Melnykovych Male 1981 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
105 Надія Худецька Female 1984 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
101 Богдан Федоренко Male 1986 Ірпінь ua
99 Тетяна Гуцул Female 1982 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
100 Nazar Kachurak Male 1990 Kolomyia Running Club Коломия ua
102 Юрій Ковалюк Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
103 Олена Товарницька Female 1998 Івано-Франківськ ua
104 Олена Максимів Female 1984 Коломия ua
Яровик Оксана Female 1977 Сонечко Івано-Франківськ ua
106 Oleh Honcharenko Male 1994 Городенка ua
107 Андрій Попов Male 1990 Івано-Франківськ ua
108 Світлана Глумик Female 1987 Коломия ua
109 Андрій Чабан Male 1997 Не є учасником клубу Городенка ua
110 Ярослав Іваницький Male 2001 Заболотів ua
111 Богдан Бігун Male 2003
113 Олексій Внуков Male 1995 Військовий аеродром Коломия ua
115 Тарас Жарський Male 1999 Військовий Аеродром Коломия ua
114 Віталій Дудін Male 1990 Військовий аеродром Коломия ua
Serhii Mytsai Male 1976 Івано-Франківськ ua
116 Назарій Палагіцький Male 1992 Військовий аеродром
117 Nataliia Fedkiv Female 1990 Біговий клуб Нелі Непорадної Івано-Франківськ ua
Іванка Царевич Female 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
118 Sergii Burlaka Male 1987 Pace.run.club Чернівці ua
119 Олександр Сандуляк Male 1988 Чернівці ua
120 Марта Порада Female 1983 Івано-Франківськ ua
121 Petro Tymkiv Male 1980 Коломия ua
122 Павло Голинський Male 1995 Вербівці ua
123 Ivan Vizniuk Male 1987 Спортивно-гірський клуб Білий камінь Коломия ua
124 Олег Коршунов Male 1996 Volkov Team Чернівці ua
126 Ігор Косович Male 1998 Коломия ua
127 Андрій Ткачик Male 1987 Коломия ua
128 Іван Москалик Male 1990 Коломия ua

Kids 200m

0.2 km

Individual race

Date: 26 September 2021

Start time: at 10:45

Price: free

Limit: 40 participants

Для дітей віком 6-10 років

Participants registered - 40 out of maximum of 40

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Марко Дуляба Male 2010 Коломия ua
2 Олександр Розметанюк Male 2015 Kolomyia Running Club Коломия ua
3 Анна Дуляба Female 2010 Kolomyia Running Club Коломия ua
4 Олеся Дуляба Female 2013 Kolomyia Running Club Коломия ua
5 Лада Бордун Female 2010 Коломия ua
6 Вікторія Товарницька Female 2012 Львів Львів ua
7 Богдан Бордун Male 2012 Kolomyia Running Club Коломия ua
8 Дмитерчук Гнат Male 2015 Коломия ua
9 Злата Цицак Female 2014 Run day Коломия ua
10 Амелія Цицак Female 2014 Рандей Коломия ua
11 Катруся Царевич Female 2011 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
12 Богдана Свінціцька Female 2013 Івано-Франківськ ua
13 Микола Костюк Male 2010 Коломия ua
14 Артем Нікітін Male 2012 ---- Коломия ua
15 Михайло Рекуник Male 2013 Немає Яблунів ua
16 Маркіян Сакулич Male 2014 Спарта Калуш ua
17 Софія Рошнівська Female 2015 Kolomyia Running Club Коломия ua
18 Станіслав Круліковський Male 2012 Коломия ua
19 Олександр Круліковський Male 2014 Коломия ua
20 Ангеліна Гев\'юк Female 2013 Kolomyia Running Club Коломия ua
21 Максим Гев\'юк Male 2010 Kolomyia Running Club Коломия ua
22 Всеволод Заячук Male 2011 Коломия ua
23 Андрій Юха Male 2014 Borys running club Коломия ua
24 Ольга Порада Female 2012 Івано-Франківськ ua
25 Вікторія Йосифів Female 2012 GRC Juniors Івано-Франківськ ua
26 Ivan Pasieka Male 2011 Gutsul Running Club Juniors Івано-Франківськ ua
27 Solomiia Pasieka Female 2012 Gutsul Running Club Juniors Івано-Франківськ ua
28 Anna Pasieka Female 2014 Gutsul Running Club Juniors Івано-Франківськ ua
29 Соломія Людкевич Female 2013 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
30 Яна Русенко Female 2011 Коломия ua
31 Захар Русенко Male 2015 Коломия ua
32 Артем Козак Male 2015 Коломия ua
33 Софія Свінціцька Female 2014 Івано-Франківськ ua
34 Єва Мокринчук Male 2014 Коломия ua
35 Злата Гуцул Female 2012 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
36 Макар Мокринчук Male 2012 Коломия ua
37 Віталій Волощук Male 2013 Коломия ua
38 Анна Потятинник Female 2013 Коломия ua
39 Павло Потятинник Male 2015 Коломия ua
40 Макар Колодій Male 2014 Саджавка ua

1 Comment:

  1. Денис Ізай

    Продається слот на 10 км.

Leave a comment