Khust Half Marathon 2024 – RunStyle

Khust Half Marathon 2024

28 April 2024 Running / Хуст / ГО Велооб`єднання

Напівмарафон 21.1 км Командна Естафета 2 по 10.5 км Командна Естафета 4 по 5.25 км Online 1 км Дитячий 50 м. Дитячий 100 м. Дитячий 300 м.
  • Напівмарафон 21.1 км

    View results online
  • Командна Естафета 2 по 10.5 км

    View results online
  • Командна Естафета 4 по 5.25 км

    View results online
  • Online

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 1 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячий 50 м.

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячий 100 м.

    Results are not yet available. Please try again later.
  • Дитячий 300 м.

    Results are not yet available. Please try again later.

Запрошуємо на шостий благодійний Khust Half Marathon 2024
Лише завдяки нашим воїнам, захисникам та захисницям ми маємо можливість організовувати забіги та брати участь у них, тому 100% коштів зібраних з стартових внесків учасників ми використаємо на потреби ЗСУ.

Давно мріяли оновити свій рекорд, тоді вам у Хуст.
Khust Half Marathon - одна з найшвидших половинок України.
А ще у нас шалена підтримка по маршруту, душевна атмосфера, закарпатська гостинність і круті відео з дня забігу!

Не готові бігти 21.1 км - розділіть дистанцію з друзями. Збирайте команду з 2-х або 4-х учасників і приймайте участь в естафеті 2 по 10,5 км або 4 по 5,25 км.

У стартовий внесок на дистанції 21.1 км та естафети входить:

- стартовий номер учасника;

- медаль фінішера (виключно для учасників, що завершили дистанцію);

- електронний чіп для реєстрації результату;

- роздягальні та камери схову;

- пункти гідратації та харчування: 5км, 10км, 15км ;

- вода

- спеціальні пропозиції від наших партнерів

- фото та відео з дня проведення заходу

Напівмарафон 21.1 км

21 km

Individual race

Date: 28 April 2024

Start time: at 09:00

Price: 900 UAH

Limit: 400 participants

Khust Half Marathon отримав сертифікацію траси World Athletics та AIMS на дистанції 21,097 км. А це означає, що фінішери пів марафону можуть кваліфікуватися для відбору на міжнародні старти.

Маршрут проходить в 1 коло, набір висоти - 56м, покриття асфальт - 90%.

Вартість стартового внеску для дистанції «Напівмарафон»:

1 - 49 учасників – 650 грн

50 - 99  учасників – 750 грн

100+ учасників – 900 грн

Participants registered - 400 out of maximum of 400

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1004 Вадим Пришляк Male 1983 Ужгород ua
1017 Роман Чепинець Male 1994 Power Base Gym Хуст ua
1002 Злата Ганич Female 2001 Ужгород ua
1003 Світлана Глумик Female 1987 Kolomiyarunning club Коломия ua
1015 Андрій Микуляк Male 1991 Хуст ua
1005 Іванна Ковалів Female 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1006 Дмитро Шкляр Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1039 Андрій Некеров Male 1983 Деаф Ужгород ua
1012 Сашко Чернологов Male 1987 Cantona Run Club Львів ua
1007 Дмитро Третьяков Male 1992 IronClub Хмельницький ua
1008 Денис Запольський Male 1992 Team404 Київ ua
1009 Віталій Червінський Male 1975 Kolomyia Running Club Коломия ua
1010 Oleksandr Slyvka Male 1990 Ужгород ua
1011 Анастасія Гриценко Female 1997 Run4U Харків ua
1014 Андрій Майданський Male 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1048 Мирослав Білецький Male 1976 Хуст ua
1202 Дмитро Іллічов Male 1981 Zaporozhye Run Запоріжжя ua
1016 Тетяна Кадар Female 1993 Ужгород ua
1013 Богдан Свістяк Male 1999 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
1050 Василь Іванчо Male 1977 Мукачево ua
1018 Сергій Расчупкін Male 1990 RUNCHUPKIN Мукачево ua
1019 Валерія Боголуцька Female 2000 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1020 Валентин Верещинський Male 1981 Мукачево ua
1021 Khrystyna Kozun Female 2001 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1022 Павло Бєлий Male 1994
1023 Ruslan Khovatov Male 1973 RUNSCHUPKIN Мукачево ua
1027 Маріан Барчі Male 1973 Мукачево ua
1024 Мирослава Демян Female 1998 Велятино ua
1025 Олександр Мілашенко Male 1987 RUN WITH UKRAINE Львів ua
1026 Наталія Хохуля Female 1975 Running Club Poltava Полтава ua
1032 Василь Кушнір Male 1989 Львів ua
1028 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
1029 Альона Дерев’янко Female 1993 Ужгород ua
1030 Олег Дерев’янко Male 1996 Патрульна поліція Ужгород ua
1031 Наталія Ніщенко Female 1985 RUN4U Львів ua
1034 Руслан Бойко Male 1984 Подільські Вовки Хмельницький ua
1033 Михайло Бундзяк Male 1986 Міжгір'я ua
1035 Руслан Веремчук Male 1994 Iron Club Odesa Одеса ua
1036 Андрій Зімарін Male 1982 Київ ua
1037 Вова Ризак Male 1995 Подільські ВОВКИ Хмельницький ua
1038 Володимир Шейко Male 1985 Team404 Музичі ua
1040 Dmytro Kuvachov Male 1986 KIT Київ ua
1042 Nataliia Ivasyshyn Female 1991 Run4U Львів ua
1041 Іван Чорний Male 1987 Подільські ВОВКИ Хмельницький ua
1043 Ігор Приходько Male 1989 Лисичанськ ua
1049 Громова Тетяна Female 1987 Подільські Вовки Хмельницький ua
1045 Михайло Яницький Male 1999 Подільскі Вовки Хмельницький ua
1047 Михайло Волошин Male 1990 Дрогобич ua
1046 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик [TRISTARS] Ужгород ua
1053 Катерина Мантас Female 1991 IronClub Одеса ua
1051 Андрій Дорошенко Male 1986 Чоп ua
1054 Юрій Черній Male 1986 Forrest Run Львів ua
1055 Анна Піголь Female 1998 Подільські Вовки
1052 Андрій Лебідь Male 1986 Подільські Вовки Хмельницький ua
1095 Галина Щудляк Female 1982 Подільські вовки Харків ua
1057 Ольга Сірко Female 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1056 Владислав Піголь Male 1998 Подільські Вовки Хмельницький ua
1058 Ерік Кепша Male 1994 POWER BASE GYM Хуст ua
1059 Віталій Паращук Male 1991 Parashchuk Run Team Київ ua
1060 Наталія Стопка Female 1977 Running Club Poltava Полтава ua
1062 Орест Гринів Male 1992 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1061 Рочняк Маряна Female 1981 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1063 Yaroslav Melnyk Male 2004 Старий Самбір ua
1215 Федір Яремак Male 1990 Івано-Франківськ ua
1064 Ілля Овсянніков Male 1997 Подільські Вовки Хмельницький ua
1065 Karina Komar Female 1997 Iron Club Одеса ua
1066 Крістіна Лендєл Female 1992 Ужгород ua
1067 Ганна Строілова Female 1979 Parashchuk Run team Київ ua
1069 Коля Бочаров Male 1989 ua
1071 ПАВЛО КЛИМ Male 1999 RUNSCHUPKIN Кічерний ua
1068 Володимир Василевський Male 1981 Paraschuk Run Team Київ ua
1070 Андрій Кондратюк Male 1984 Подільські вовки
1072 Vadym Symchera Male 1980 Tristars Минай ua
1073 Софія Гармаш Female 1999 Iron Club Odessa Одеса ua
1074 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH _GUTSUL RC Дрогобич ua
1075 Роман Стоян Male 1989 Iron Club Одеса ua
1076 Руслан Штимак Male 1983 TriStars Ужгород ua
1077 Олександр Косевич Male 1989 Iron Club Хмельницький ua
1079 Сергій Дівинець Male 1987 Frasyn Будівельник Королево ua
1080 Наталя Гіренко Female 1979 UBF RUN Кривий Ріг ua
1081 Oleksandr Lytvyn Male 1985 Тернопіль ua
1086 Сергій Панькевич Male 1984 ЗСУ Дрогобич ua
1082 Оленка Литвин Female 1984 Ужгород ua
1083 Валерія Сімакова Female 2002 Uzhhorod running club Ужгород ua
1084 Кристина Омелянюк Female 1990 Ужгород ua
1085 Роксана Скочинська Female 1974 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1087 Артур Щіпановський Male 1996 Iron Club Хмельницький ua
1088 Роксолана Стефанюк Female 1990 Kolomyia Running Club Коломия ua
1089 Валерія Качур Female 1985 Одеса ua
1090 Halkina Nataliia Female 1990 Parashchuk Run Team Вишневе ua
1091 Олександр Сліпець Male 1984 UkrnaftaRun Київ ua
1092 Юрій Лоя Male 1976 Виноградів ua
1093 Анастасія Цапійчук Female 1998 Подільські ВОВКИ Хмельницький ua
1094 Олександр Кучеренко Male 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1096 Vitalii Babak Male 1998 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1097 Максим Кустря Male 1992 Iron Club Хмельницький ua
1098 Борис Гилка Male 1995 Iron Club Odesa Одеса ua
1099 Mykhailo Khymynets Male 1988 Велятино ua
1111 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyr team Хуст ua
1100 Ульяна Сабатович Female 1984 Івано-Франківськ ua
1102 Юлія Дармограй Female 1996 Хмельницький ua
1101 Ростислав Сабатович Male 1983 Івано-Франківськ ua
1103 Wadim Braun Male 1980 Lazy Runners Львів ua
1186 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
1104 Андрій Лабунський Male 1989 Iron club Одеса ua
1105 Юрій Полійчук Male 1986 Подільські Вовки Хмельницький ua
1106 Павло Чабан Male 1990 Подільські Вовки Хмельницький ua
1163 Андрій Хромей Male 1992 Івано-Франківськ ua
1107 Максим Власенко Male 1981 Подільськи Вовки Мелітополь ua
1110 Yurii Viazinko Male 2000 Parashchuk team
1109 Маріанна Мохнач Female 1977
1108 Юлій Немеш Male 1986 Nemesh Team Хуст ua
1112 Мар\'яна Вольницька Female 1997 Uzhhorod running club Ужгород ua
1113 Варужан Казарян Male 1983 Львів ua
1115 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
1114 Анатолій Коротич Male 1988 Подільські Вовки Запоріжжя ua
1116 Владислав Газда Male 2001 Подільські Вовки Хмельницький ua
1117 Наталі Римарович Female 1977 Кам'янець-Подільський ua
1118 Ростик Гарасимович Male 1993 - Львів ua
1120 Ярослав Пальчикевич Male 1982 Любителі бігу Городок ua
1121 Любов Молдавчук Female 1987 Любителі бігу Городок ua
1122 Степан Фурсік Male 1994 ТОР Закарпаття Мукачево ua
1001 Роксана Бондаренко Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1123 Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
1124 Олександр Павлюк Male 1996 404 Буштино ua
1293 Лілія Кульматицька Female 1993 Коломия ua
1125 Олександр Ярмушко Male 1979 Rivne Running Club Рівне ua
1126 Владислав Пономаренко Male 1983 Тячів ua
1127 Igor Koptyev Male 1989 Ужгород ua
1128 Vasyl Baburnych Male 1997 Sport is life Хуст ua
1129 Павло Стойка Male 1988 Ужгород ua
1195 Віталій Кеда Male 1982 Ужгород ua
1130 Артем Крищук Male 1988 IronClub Хмельницький ua
1131 Ілля Старов Male 1992 Ужгород ua
1132 Ірина Лисюк Female 1987 Rivne Running Club
1133 Василь Крулько Male 1980 ua
1134 Віталій Скунзя Male 1980 Kozyr Team Хуст ua
1135 Євгеній Сімонов Male 1991 Мукачево ua
1138 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
1137 Олександр Куровський Male 1984 Подільські вовки Хмельницький ua
1136 Дмитро Прокопчук Male 1988 Подільскі Вовки Хмельницький ua
1139 Ірина Федоренко Female 1995 Київ ua
1204 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1140 Дмитро Тимченко Male 2000 Parashchuk Run Team Київ ua
1141 Yuliia Beletska Female 1989 Rivne Running Club Рівне ua
1142 Artem Holba Male 1987 StrebCoach running Запоріжжя ua
1143 Анна Глущак Female 1995 Iron Club Хмельницький ua
1144 Олександра Коляда Female 1993 Київ ua
1154 Дмитро Трибунський Male 1974 Ужгород ua
1145 Oleksandr Stanasiuk Male 1999 Львів ua
1146 Віта Левчук Female 1982 Rivne running club Рівне ua
1325 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
1147 Денис Гузєєв Male 1980 Rivne running club Рівне ua
1148 Vasyl Irko Male 1981 Ужгород ua
1149 Володимир Заблоцький Male 1983 Kormotech Львів ua
1150 Віктор Кучма Male 1971 Shypshyna Львів ua
1151 Роман Монастирський Male 1962 Run4U Львів ua
1343 Mykhailo Brunets Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1152 Vitalii Voloshyn Male 1987 KMRC Київ ua
1153 Олена Головатюк Female 1994 PROBIG CLUB Львів ua
1155 Анастасія Рой Female 1990 Виноградів ua
1156 Павло Тріфонов Male 1976 - Ужгород ua
1157 Олег Казибрід Male 1988
1158 Олександра Черних Female 1996 Львів ua
1159 Дмитро Будинський Male 1975 U-run Ужгород ua
1160 Ольга Давидова Female 1987 Івано-Франківськ ua
1169 Дмитро Гнатюк Male 2006 Подільські ВОВКИ Хмельницький ua
1161 Юрій Будзин Male 1999 Львів ua
1162 Khrystyna Radionova Female 1997 Подільські ВОВКИ Хмельницький ua
Андрій Хромей Male 1992 Івано-Франківськ ua
1164 Олександр Вікторов Male 1990 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
1165 Володимир Ільницький Male 1992 Chameleon Харків ua
1166 Анна Голубченко Female 1980 Трускавець ua
1167 Оксана Захарчук Female 1986 RunDayUzhhorod Ужгород ua
1168 Іра Мацьків Female 1993 Кожичі ua
1171 Дмитро :) Пантазі Male 1973 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1170 Олександра Кульпач Female 1994 Iron club Хмельницький ua
1176 Олександр Бєлік Male 1989 Тернопіль ua
1172 Іван Кручаниця Male 1990 Krios planet
1173 Дмитро Костроба Male 2001 STRONG SPIRIT RUN Виноградів ua
1174 Віталій Вершинін Male 1987 Хуст ua
1175 Олексій Петров Male 1980 ua
1193 Світлана Євич Female 1986 Ужгород ua
1078 Сергій Євич Male 1990 Ужгород ua
1184 Оля Черненкова Female 1988 Rivne Running Club, FCA Рівне ua
1177 Павло Євдокимов Male 1990 Бориспіль ua
1178 Юрій Міщенко Male 1987 Подільські Вовки Хмельницький ua
1179 Юрій Цімболинець Male 1992 Gutsul Running Club Львів ua
1119 Валентина Дегтярьова Female 1987 УніверКлас Харків ua
1180 Svyatko Garvas Male 1984 без клубу Львів ua
1181 Григорій Балко Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1182 Маркіян Антонюк Male 1994 Trilewy Львів ua
1183 Христина Хуторянська Female 1996 PROBIG Львів ua
Святослав Бісун Male 1985 Ужгород ua
1185 Юрій Гелеван Male 1997 Goverla Хуст ua
1187 Наталія Ковбаснюк Female 1997 Bodyzone Ужгород ua
1188 Натела Кордзая Female 1984 Одеса ua
1189 Олександр Прокопенко Male 1986 Ужгород ua
1190 Дмитро Левченко Male 1989 Uzh Trail Ужгород ua
1191 Ярослав Данко Male 1962 Оночани Виноградів ua
1192 Мар`яна Пацкан Female 1985 Готель-Карпати Хуст ua
1194 Василь Шаркадій Male 1959 Оночани Онок ua
1196 Дар’я Яковенко Female 1986 Iron Club Odesa Одеса ua
1197 Анна Мартем`янова Female 2001 Probig, Run with Ukraine Львів ua
1198 Олександр Кириленко Male 1989 Soulmates Київ ua
1221 Дмитро Мінаєв Male 1982 Run With Ukraine Львів ua
Надія Головко Female 1984 Flash run Хмельницький ua
1199 Михайло Рущак Male 1989 Goverla Global Хуст ua
1201 Vitaliy Khvust Male 2000 AppleTrade Тячів ua
1203 Andrii Lapytskyi Male 1985 Riasne Run Club Львів ua
1249 Сергій Гришко Male 1974 Борислав ua
1205 Вася Кручаниця Male 1994 Krios Planet Ужгород ua
1206 Михайло Макара Male 1984 MHP Львів ua
1207 Наталя Сторожка Female 1987 Nyzhnyk Team Львів ua
1208 Yuriy Drobenko Male 1986 Рясне Run Club Львів ua
1218 Дмитро Дущак Male 1984 Чернівці ua
1209 Василь Дьордь Male 1995 Ужгород ua
1210 Валерій Літонінський Male 1990 Всім Біг Київ ua
Андрій Максименко Male 1997 Groza Київ ua
1239 Петро Кислянка Male 1982 Хтиві Вепри Вараш ua
1211 Віталій Клименко Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1382 Віталій Русин Male 1992 Dream Gym Хуст ua
1213 Назар Чернецький Male 1996 Gutsul Runing Club
1212 Андрій Дорогій Male 1994 Хуст ua
1214 Наталія Носач Female 1988 Iron Club Одеса ua
1216 Andriy Shvadchak Male 1980 Дрогобич ua
1217 Дмитро Свінціцький Male 1990 Івано-Франківськ ua
1251 Євген Остапович Male 1980 Amber Tri Sports Вараш ua
1219 Yaroslav Ozyumenko Male 1993 OZY.team
1220 Андрій Глушко Male 2000 OzyTeam Львів ua
1222 Дмитро Резніков Male 1987 Project_13 Одеса ua
1223 Олександр Товт Male 1987 Ужгород ua
1224 Наталія Свінціцька Female 1990 Івано-Франківськ ua
1225 Марта Клименко Female 1992 SHYPSHYNA run club
1226 Fedir Fendrykov Male 1981 Харків ua
1227 Ярослав Кравчук Male 1990 Chop Чоп ua
1228 Катерина Клепацька Female 1998 Чернігів ua
Катерина Клепацька Female 1998 Чернігів ua
1259 Іван Крутник Male 1989 Львів ua
1229 Галина Кухар Female 1991 Львів ua
1230 Віктор Плаксін Male 1984 Thunderbirdrunners Київ ua
1231 Артем Кобзар Male 1990 Ecotime Київ ua
1232 Yaron Skibchik Male 1995 MolFarTeaM Вараш ua
1233 Анна Янковська Female 1982 Одеса ua
1234 Артем Шапка Male 1988 Полтава ua
1235 Сергій Бабій Male 1987 Подільські Вовки Хмельницький ua
1236 Андрій Забавський Male 1984 Львів ua
1237 Андрій Лендяк Male 2003 Хуст ua
1238 Тарас Палій Male 1992 Сарни ua
1240 Денис Савченко Male 1985 Злагода Ужгород ua
1241 Олексій Лукашенко Male 1958 Берегове ua
1243 Іван Тумак Male 1986 Рівне ua
1244 ВОЛОДИМИР КОСТЮК Male 1976 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1245 Мирослава Пішпекі Female 1984 Виноградів ua
1246 Євгеній Гришковець Male 2001 Рівне ua
1247 Тетяна Кус Female 1999 ISP Expres Виноградів ua
1248 Катерина Левчук Female 2003 Рівне ua
1250 Сергій Руднік Male 1985 Не має Вараш ua
1252 Ярослав Баланда Male 1989 Хуст ua
Олександр Брунцвик Male 1990 Patrol Police Ужгород ua
1253 Vadym Bosak Male 1988 ПОДІЛЬСЬКІ ВОВКИ? Хмельницький ua
Олександр Ломако Male 1982 Харків ua
1254 Іван Шеверя Male 1984 Хуст ua
1256 Ваге Манукян Male 1990
1255 Андрій Мірошниченко Male 1992 U-TRI Київ ua
1257 Антон Архипов Male 1983
1258 Taras Landiak Male 1991 Тернопіль ua
Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
1260 Олександр Лавренюк Male 1976 Amber Tri Sports Вараш ua
1261 Андрій Куцко Male 1982 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
1262 Катерина Мигул Female 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1263 Ростислав Шапочка Male 1999 Ужгород ua
Сергей Дзюбенко Male 1994 Київ ua
1264 Вячеслав Оголенко Male 1984 КЛБ Пульс Южноукраїнськ ua
1265 Maksym Skorupskyi Male 1978 Funk Masters Львів ua
1266 Анастасія Даріуш Female 2000 ua
1267 Олександр Ченікало Male 1991 RUN WITH UKRAINE Львів ua
Тарас Шкирта Male 1984 Мукачево ua
1268 Олександр Денчук Male 2002 Run with Ukraine Тернопіль ua
1269 Оксана Бєлікова Female 1994 Run in Irpin Ірпінь ua
1270 Віктор Вароді Male 1994 Ужгород ua
1272 Владимир Васьков Male 1974 КЛБ Пульс Южноукраїнськ ua
1271 Альона Кислиця Female 1972 КЛБ ПУЛЬС Южноукраїнськ ua
Vlad Shcherban Male 1998 Ternopil Golden Wheels Тернопіль ua
1353 Ігор Мацик Male 1996 Run with Ukraine Львів ua
1273 Олександр Юрик Male 2000 Подільські Вовки Хмельницький ua
1338 Світлана Павлишин Female 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1274 Василь Старко Male 1978 RUN WITH UKRAINE Львів ua
1275 Галина Гривнак Female 1979 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
1276 Наталія Харечко Female 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
1277 Julia Imshenetska Female 1980 Funk Masters Львів ua
1278 Oleksii Sikorskyi Male 1990 Львів ua
1279 Tetiana Sonchak Female 1997 Probig Львів ua
1280 Ольга Куклінова Female 1986 Team404 Львів ua
1281 Георгій Росінський Male 1990 Team404 Львів ua
1282 Валерій Полежай Male 1997 Team404 Львів ua
1283 Антон Адамів Male 1992 Броди ua
1284 Лук’ян Вань Male 1999 Team404 Львів ua
1285 Данило Вергульов Male 1984 Вараш ua
1286 Володимир Андришин Male 1984 Ужгород ua
1287 Станіслав Харечко Male 1996 Amber Tri Sports Вараш ua
Іра Мариніна Female 1997 Amber Tri Sports Вараш ua
1288 Назар Патійчук Male 2000 AmberTriSports Вараш ua
1289 Yurii Юрій Minets Мінець Male 1972 Ужгород ua
1290 Микола Солод Male 1986 - Львів ua
1291 Оксана Гудзь Female 1970 ВсімБіг Ужгород ua
1292 Павло Тимчик Male 1982 Хуст ua
1299 Сергій Дуняк Male 1989 Team404 Харків ua
1294 Данило Добрянський Male 1999 Team404 Львів ua
1295 Володимир Остриков Male 1994 Team404 Львів ua
1296 Владислав Качанов Male 1995 Team404 Львів ua
1297 Олег Яцура Male 1999 Team 404 Львів ua
1298 Святослав Барщовський Male 1998 Team404 Львів ua
1300 Vasyl Khanas Male 1994 Team404 Львів ua
Марія Бучко Female 1991 Львів ua
1301 Євгеній Курінний Male 2002 KIT Triathlon Київ ua
Едуард Гобан Male 1988 Хуст ua
1302 Ірина Бондар Female 1983 Gutsul.rc Івано-Франківськ ua
1303 Єгор Кайда Male 2000 Team404 Харків ua
1304 Кутра Ірина Female 1979 Rivne Running Club Рівне ua
1305 Йосиф Павлик Male 1983 Pavlyk Тересва ua
1306 Ганна Кандиба Female 1992 Ірпінь ua
1307 Богдан Кандиба Male 1992 Ірпінь ua
1308 Юра Нуцковський Male 1999 Team404 Львів ua
1309 Влад Мочоний Male 1995 Falcons Running Club Чернігів ua
1310 Ігор Перков Male 1994 Маріуполь ua
1311 Роман Штангрет Male 1979 Трускавець ua
1312 Родіон Кузнєцов Male 1982 KMRC Київ ua
Кирило Федечко Male 1998 Львів ua
Paul Soldatov Male 1982 Wild Life Ямниця ua
1313 Ксенія Пироженко Female 1998 Makarchuk & Russ Team Київ ua
1314 Артур Журенок Male 2002 Makarchuk & Russ Team Київ ua
1315 Кирило Маломуж Male 1994 Happy Tri Friends Київ ua
1316 Artem Khraptovych Male 1995 Happy TRI Friends Київ ua
Вікторія Сакаль Female 1989 Ужгород ua
1317 Roman Sorokin Male 1978 P13 Одеса ua
1318 Ігор Динька Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
1319 Анна Степанюк Female 1993 Київ ua
1320 Уляна Рачинська Female 2003 Львів ua
1321 Микола Боднарюк Male 1992 e_elemnt Львів ua
1322 Петро Іващук Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1323 Мелекесцева Марина Female 1977 - Кам'янець-Подільський ua
1370 Артур Луцький Male 1995 Понеділок та середа Рівне ua
1324 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
1326 Мирослава Наконечна Female 1987 Львів ua
Андрій Мумич Male 1988 МК «ЛУЧЕСЬК» Луцьк ua
1327 Віталій Монастирський Male 1980 Gutsul Running Івано-Франківськ ua
1328 Nataliia Haiduchok Female 2000 team404 Львів ua
1329 Антон Жуков Male 1990 Миколаїв ua
1330 Олександр Сікора Male 1985 Люцифер Тернопіль ua
1331 Руфа Нургалієва Female 1993 Васильків ua
1332 КОСТЯНТИН ШПИЛЬКА Male 1990 Team404 Київ ua
1399 Олександр Лопанов Male 1995 Runday Маріуполь ua
1333 Даніїл Тімачов Male 2003 West Road Cycling Львів ua
1334 Христина Григоренко Female 1984 Probig Львів ua
1344 Andrii Lytvyn Male 1987 Run to Summit Львів ua
1335 Олена Науменко Female 1988 - Шаланки ua
1336 Тарас Рогач Male 1994 Львів ua
1337 Михайло Благодір Male 1997 Project 13 Одеса ua
1339 Oleksandr Redko Male 1991 Gutsul Running Club Київ ua
1340 Андрій Винник Male 1980 Львів ua
1347 Даніїл Кулик Male 1991 KaZanin Ужгород ua
1342 Сергій Залозний Male 1992 Gutsul Running Club Київ ua
1341 Анна Поляк Female 1997 Rivne Running Club Рівне ua
1345 Андрій Жарський Male 1984 Rivne Running Club Рівне ua
1346 Олексій Клоков Male 1987 Team404 Харків ua
1348 Юрій Миськів Male 1973 Борислав ua
Андрій Коц Male 1988 Луцьк ua
1349 Мар`яна Кульчицька Female 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Євгеній Дацюк Male 2000 KIT triathlon team Ужгород ua
1351 Оскар Роман Male 1999 Пивний Дім Виноградів ua
1350 Ярослав Бринько Male 1983 KaZaniN Team Ужгород ua
1356 Любомир Онисько Male 1999 Без клубу Виноградів ua
1352 Ілля Мунеров Male 1992 МаЦур Великий Березний ua
1354 Ірина Петрова Female 1980 ua
Володимир Щербина Male 1985 Team 404 Харків ua
1355 Ігор Панченко Male 1996 Сонячне ua
Ірина Семко Female 1987 MHP Львів ua
Роман Абрамюк Male 1981 Коломия ua
Гондорчин Мирослав Male 1990 Kinesis Ужгород ua
Данієл Каршаі Male 2000 Meshuggah Ужгород ua
1357 Ігор Козюра Male 1980 Житомир ua
1358 Kris Samuliak Female 1989 Мій клуб Івано-Франківськ ua
1359 Олександр Фінюк Male 1984 Run to Jesus Луцьк ua
1360 Наталя Швидченко Female 1987 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Ярослав Кравчук Male 1990 Ужгород ua
1361 Ігор Кардаш Male 1976 Казанін Team Ужгород ua
1375 Ілля Балтін Male 1982 Kazanin Team Львів ua
1044 Володимир Хоміч Male 1988 Аврора Полтава ua
1362 Катерина Шуфлат Female 1989 Probig Львів ua
1376 Сергій Савицький Male 1983 Аврора Львів ua
1363 Владислав Тимчук Male 2001 RunwithUkraine Львів ua
1364 Snizhana Hirylovych Female 1994 ProBig Львів ua
1365 Олександр Виноградський Male 1989 West Road Cycling Львів ua
1366 Роман Мельник Male 1989 Poncjo Running Club Львів ua
Оlha Havlytska Female 1996 Nike + Kyiv Київ ua
Наталія Савчак Female 1995 Gutsul running club Львів ua
1367 Андрій Іванюк Male 1997 Івано-Франківськ ua
1368 Ілля Руденко Male 1982 Київ ua
1369 Юлія Жабіна Female 1981 Rivne Running Club Рівне ua
Ігор Оріненко Male 1982 Харків ua
1371 Євген Аврамов Male 1991 Rum’n’Run Бахмут ua
1372 Анастасія Голоскокова Female 1991 Львів ua
1373 Саркіс Казарян Male 1982 Sapic Team Львів ua
1374 Rasskazov Dmytro Male 1987 Ужгород ua
1377 Романна Галицька Female 1994 Новояворівськ ua
1378 Денис Поліщук Male 1987 Team404 Київ ua
1379 Падре + Male 1987 Кракен
1380 Артем Тищук Male 1987 Amber Tri Sports Володимирець ua
1200 Оксана Федик Female 1978 KaZaniN Team Ужгород ua
1381 Михайло Дочинець Male 2001 Apple Trade Терново ua
1383 Олексій Хоптяр Male 1995 WRC Ярмолинці ua
1384 Роман Процик Male 1985 Івано-Франківськ ua
1386 Олег Підлужний Male 1983 Львів ua
1385 Віталій Павлишин Male 1986 YBC Львів ua
1387 Андрій Ващук Male 1964 Rivne Running Club Костопіль ua
1388 Микола Магулій Male 1984 KaZaniN Team Ужгород ua
1242 Іван Баумкетнер Male 1996 Львів ua
1389 Андрій Кацюба Male 1999 Run to Jesus Луцьк ua
Віталій Бречка Male 1976 Чернігів ua
1390 Веніамін Авдєєв Male 1994 OxiCoffee Тересва ua
1391 Тарас Павлишин Male 1988 Альянс Дрогобич (кікбоксинг, тайський бокс) Дрогобич ua
1392 Назар Дуда Male 2003 Львів ua
Максим Аненко Male 1996 suffer Київ ua
Віктор Ісаєв Male 1954 Виноградів ua
1393 Євген Волторнистий Male 1986 Team404 Київ ua
1394 Михайло Мельник Male 1985 Київ ua
1400 Вікторія Раджагапал Female 1990 Київ ua
Олег Саванеєв Male 2003 ДРБ СОНЕЧКО Довге ua
1395 Андрій Косолапов Male 1979 TRIATMAN Київ ua
1396 Анна Музала Female 1985 Probig Львів ua
1397 Жанна Гаєва Female 1970 Хмельницький ua
Володимир Блуд Male 1983 SyutkinTeam Ужгород ua
1398 Анатолій Тонконоженко Male 2000 КМШВСМ Київ ua

Командна Естафета 2 по 10.5 км

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 2

Stage 1 : 10,5 km


Stage 2 : 10,5 km



Date: 28 April 2024

Start time: at 09:00

Price: 1800 UAH

Limit: 58 teams

Ми підготували дистанції для кожного, не залежно від віку чи фізичної підготовки. Командна естафета: 2 учасники по 10,5км

Вартість стартового внеску для дистанції Естафета 2/10.5 км:

1-5 команд – 1300грн

6-9 команд – 1500 грн

10+ команд – 1800 грн

Participants registered - 58 out of maximum of 58

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
2047 M&M`s Хуст ua
2001 Подільські вовки Подільські вовки Хмельницький ua
2008 Зірочки Львів ua
2011 Iron пупсики Iron Club Хмельницький ua
2002 Triathlon Acdemy Rivne Triathlon Аcademy Rivne Рівне ua
2003 Iron Elders IronClub Хмельницький ua
2006 Бабині штримфлі RunDay Ужгород ua
2004 Єден Радіо U-run Ужгород ua
2005 Крос-коннект Probig.club / NovakTeam Львів ua
2007 Iron Club PRO Iron Club Одеса ua
2009 ДРБ СОНЕЧКО ДРБ СОНЕЧКО Довге ua
2010 ЮрМа KM Running Club/StrebCoach Run Київ ua
2012 KIT KIT Ужгород ua
2013 Iron Mary IronClub KHM Хмельницький ua
2055 Нотаріат KOZYR TEAM Хуст ua
2014 Перлина SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
2015 Mia Triathlon academy Rivne Рівне ua
2016 Parashchuk Run Team Parashchuk Run Team Київ ua
2017 505 505 Буштино ua
2018 Family Run Team Parashchuk Run Team Київ ua
2019 Ветерани UzRunClub
dfghj ULTRA Львів ua
2020 Rivne Running Club Rivne Running Club Рівне ua
2021 RUN WITH UKRAINE (DS & DF;) RUN WITH UKRAINE Львів ua
2022 Двоє в каное Ужгород ua
2023 MHP West Hub Runners MHP Львів ua
2024 Run With Ukraine Run With Ukraine
2025 Filter Iron Club Одеса ua
2043 In Beer We Trust Львів ua
2026 Kyiv Pre Київ ua
2027 RWU Run to Summit Львів ua
2028 Rozpusnyky ULTRA Львів ua
2029 Францюваті Пастушки ULTRA Львів ua
2030 O.M.
2031 Triathlon Academy Rivne - 27 Triathlon Academy Rivne Рівне ua
2032 Girich team Girich team Хуст ua
2033 Thermal team
2034 ООН ООН Ужгород ua
2035 Makarchuk &Russ Team Makarchuk &Russ Team Київ ua
2036 Понеділок та Середа Це хтось читає? Дайте знати особисто :D Рівне ua
2037 Цімборки Буштино ua
2038 Flash Вовчиці Run Flash Run / Подільські Вовки
2039 Kozyr team Kozyr team Хуст ua
2040 Клуб Моржів Хустські Моржі Хуст ua
2041 Дивні - Львів ua
2042 Race Expert Race Expert Хмельницький ua
2044 Л&А Львів ua
2045 Bruntsvyk team Воловець ua
2046 Spartak Spartak Khust Хуст ua
2048 Зірка нога Люцифер Тернопіль ua
2049 Вольт Таксі Вольт
2052 Динаміт Воловець ua
2050 50-ті бігунеси Soul Run Ужгород ua
2051 Gutsul Running Club Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
2054 Щасливий Нарвал Київ ua
2053 Аврора Аврора Полтава ua
2056 Stable Team Stable Тернопіль ua
2057 Power Rangers Gutsul running club Київ ua
2058 Turtles Turtles Ужгород ua

Командна Естафета 4 по 5.25 км

21 km

Relay race

Number of participants in a team: 4

Stage 1 : 5.250 km


Stage 2 : 5.250 km


Stage 3 : 5.250 km


Stage 4 : 5.250 km



Date: 28 April 2024

Start time: at 09:00

Price: 3600 UAH

Limit: 18 teams

Ми підготували дистанції для кожного, не залежно від віку чи фізичної підготовки. Командна естафета: 4 учасники по 5,250км

Вартість стартового внеску для дистанції Естафета 4/5.25 км

1-4 команд -  2600 грн

5-9 команд – 3000 грн

10+ команд – 3600 грн

Participants registered - 18 out of maximum of 18

Bib number Team name Club City Country Confirmation status
4001 Iron Club Iron Club Одеса ua
4002 Leo-Team Leo-Team Черкаси ua
4003 Рішали Смарт Хата Хуст ua
4004 Такі як слимаки Смарт Хата Хуст ua
4005 MIDY Ужгород ua
4006 Lucky u-runners U-run Ужгород ua
4007 ВсімБіг Ужгород ua
4008 Sport is life Sport is life Хуст ua
4009 Rivne Running Club Rivne Running Club Рівне ua
4010 Rivne Running Club Old Boys Rivne Running Club Рівне ua
4011 Optimists Optimists Ужгород ua
4012 Strong Хуст ua
4014 Аврора Аврора Полтава ua
4013 Must Agency Must agency Липча ua
4015 Клуб Моржів Клуб Моржів
4016 Ajax Running Club Ajax Running Club Підвиноградів ua
4017 Енергійні колеса Street Workout Khust Хуст ua
4018 Демеш Хуст ua

Online

Individual race

Date: 28 April 2024

Start time: at 09:00

Price: 900 UAH

Limit: 12 participants

Якщо ти любиш бігати і хочеш підтримати ЗСУ, але не можеш приїхати до нас 28 квітня 2024р, тоді онлайн формат саме для тебе.
Реєструйся, сплачуй внесок і отримуй стартовий пакет, номер та медаль Khust Half Marathon.
Біжи в будь-якому куточку світу, а твій внесок ми використаємо для потреб ЗСУ!

Вартість стартового внеску для дистанції «Online»:

1 - 9 учасників – 650 грн

10+ учасників - 900 грн

*Після реєстрації напишіть дані та адресу доставки НП на ел. адресу - khusthalfmarathon@gmail.com , тема листа «Онлайн 2024»

Participants registered - 12 out of maximum of 12

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
3001 Maksym Solomianyi Male 2000 KHARENKO TEAM Київ ua
3003 Юрій Совик Male 1989 Львів ua
3002 Ірина Прийменко Female 1986
3004 Наталія Юрик Female 1981 - Кам'янка ua
3005 Сергій Йовбак Male 1984 RunWithUkraine Свалява ua
3006 Андрій Ребрик Male 1984 UStream (Відень) Ворохта ua
3007 Вікторія Бабич Female 1983 Хуст ua
Kalambet Yuriy Male 1988 Рясне Run Club Львів ua
3008 Mykhailo Tkach Male 1988 Львів ua
3009 Iryna Sabat Female 1989 Париж fr
3010 Kateryna Kostrominova Female 1988 Київ ua
3011 Олександр Маслов Male 1970 Київ ua
3012 Вячеслав Маслов Male 1970 Київ ua

1 км

1 km

Individual race

Date: 28 April 2024

Start time: at 12:15

Price: 300 UAH

Limit: 183 participants

"Біжи за тих, хто не може"

Participants registered - 183 out of maximum of 183

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
5001 Михайло Бундзяк Male 2012 Оноківці ua
5002 Василий Дан Male 1966 Хуст ua
5003 Надія Сабатович Female 2010 Івано-Франківськ ua
5004 Ivan Bosak Male 2015 ПОДІЛЬСЬКІ ВОВКИ Хмельницький ua
5005 Мирослав Марущак Male 2009 Армрестлінг клуб "GLADIATOR" Великий Бичків ua
Mykola Gryshko Male 2016 Борислав ua
5006 Станіслав Гирич Male 2012 Girich team Хуст ua
5007 Максим Гирич Male 2017 Girich team Хуст ua
5008 Олександр Гуц Male 2011 Хуст ua
5009 Олександра Мештер Female 1988 Хуст ua
5010 Артем Мештер Male 2015 Хуст ua
5011 Аліса Науменко Female 2016 - Шаланки ua
5013 Ярослава Перец Female 1990 Хуст ua
5012 Йосип Жупан Male 2012 1 Хуст ua
5015 Віталіна Ладої Female 0083
5016 Богдан Лапицький Male 2011 Riasne Run Club Львів ua
5014 Лев Клоков Male 2017 Team404 Харків ua
5017 Ірина Шутак Female 1988 Нересниця ua
5018 Емілія Андрашко Female 2017 Хуст ua
5019 Діана Андрашко Female 1990 Хуст ua
5020 Єва Гойчук Female 2016 Хуст ua
5021 Володимир Соймик Male 2013 ФК Хуст ua
5022 Андріан Погоріляк Male 2013 ФК Хуст ua
5023 Андрій Щадей Male 2013 ФК Хуст ua
5024 Іштван Васко Male 2013 ФК Хуст ua
5033 Макар Лях Male 2013 ФК Хуст ua
5025 Михайло Турдай Male 2013 ФК Хуст ua
5026 Марк Тимчик Male 2013 ФК Хуст ua
5027 Семен Штефуца Male 2013 ФК Хуст ua
5028 Андрій Цьока Male 2013 ФК Хуст ua
5029 Єгор Залевський Male 2016 ФК Хуст ua
5030 Андрій Лукашенко Male 2013 ФК Хуст ua
5031 Орос Нікодим Male 2016 ФК Хуст ua
5032 Данієль Дан Male 2016 ФК Хуст ua
5034 Олександр Кордош Male 2016 ФК Хуст ua
5035 Микола Кедик Male 2016 ФК Хуст ua
5036 Марк Тарасов Male 2016 ФК Хуст ua
5037 Даніїл Вакаров Male 2016 ФК Хуст ua
5038 Олександр Боднар Male 2016 ФК Хуст ua
5039 Даніїл Костенко Male 2016 ФК Хуст ua
5040 Роман Головко Male 2016 ФК Хуст ua
5041 Артем Головко Male 2016 ФК Хуст ua
5042 Даніїл Іваняс Male 2016 ФК Хуст ua
5043 Іван Курта Male 2016 ФК Хуст ua
5044 Ігор Калаус Male 2016 ФК Хуст ua
5045 Ян Погоріляк Male 2016 ФК Хуст ua
5046 Марк Гичка Male 2016 ФК Хуст ua
5047 Назар Гоздок Male 2016 ФК Хуст ua
5048 Артем Марина Male 2016 ФК Хуст ua
5049 Віталій Горячек Male 2016 ФК Хуст ua
5050 Федір Гойнол Male 2016 ФК Хуст ua
5051 Олександр Щербан Male 2016 ФК Хуст ua
5052 Іван Фекете Male 2016 ФК Хуст ua
5053 Євген Молнар Male 2016 ФК Хуст ua
5054 Артем Химинець Male 2016 ФК Хуст ua
5055 Володимир Монич Male 2016 ФК Хуст ua
5056 Макар Тригуб Male 2016 ФК Хуст ua
5057 Матвій Мороз Male 2016 ФК Хуст ua
5058 Денис Дзяпко Male 2016 ФК Хуст ua
5059 Михайло Савко Male 2016 ФК Хуст ua
5060 Олександр Бонка Male 2016 ФК Хуст ua
5061 Станіслав Маркулинець Male 2016 ФК Хуст ua
5062 Максим Бережной Male 2016 ФК Хуст ua
5063 Ілья Фаринець Male 2016 ФК Хуст ua
5064 Тимур Король Male 2016 ФК Хуст ua
5065 Глеб Коротун Male 2016 ФК Хуст ua
5066 Кіріл Кордош Male 2016 ФК Хуст ua
5067 Дамір Губаль Male 2016 ФК Хуст ua
5068 Андрій Яковініч Male 2016 ФК Хуст ua
5069 Іван Телепанич Male 2016 ФК Хуст ua
5070 Олександр Монич Male 2016 ФК Хуст ua
5071 Руслан Животков Male 2016 ФК Хуст ua
5072 Олексій Піддубний Male 2016 ФК Хуст ua
5073 Домінік Дан Male 2016 ФК Хуст ua
5074 Марк Якимчук Male 2016 ФК Хуст ua
5075 Олександр Микулець Male 2016 ФК Хуст ua
5076 Василь Гомечко Male 2016 ФК Хуст ua
5077 Ілья Петрицький Male 2016 ФК Хуст ua
5078 Веніамін Курта Male 2016 ФК Хуст ua
5079 Павло Гоздок Male 2016 ФК Хуст ua
5080 Гоздок Михайло Male 2016 ФК Хуст ua
5081 Роман Орел Male 2016 ФК Хуст ua
5082 Сергій Павлик Male 2016 ФК Хуст ua
5083 Томаш Сідярто Male 2016 ФК Хуст ua
5084 Володимир Сідярто Male 2016 ФК Хуст ua
5085 Любомир Шкарампота Male 2016 ФК Хуст ua
5086 Дмитро Палчей Male 2016 ФК Хуст ua
5087 Давід Микуляк Male 2016 ФК Хуст ua
5088 Арсен Потрогош Male 2016 ФК Хуст ua
5089 Михайло Попович Male 2016 ФК Хуст ua
5090 Артем Гелеван Male 2016 ФК Хуст ua
5091 Святослав Гелеван Male 2016 ФК Хуст ua
5092 Максим Рогач Male 2016 ФК Хуст ua
5093 Микита Волощук Male 2016 ФК Хуст ua
5094 Богдан Добош Male 2016 ФК Хуст ua
5095 Максим Добош Male 2016 ФК Хуст ua
5096 Василь Шітев Male 2016 ФК Хуст ua
5097 Олег Пішта Male 2016 ФК Хуст ua
5098 Ренат Савостянов Male 2016 ФК Хуст ua
5099 Тимофій Калин Male 2016 ФК Хуст ua
5100 Володимир Голяк Male 2016 ФК Хуст ua
5101 Максим Голяк Male 2016 ФК Хуст ua
5102 Максим Олос Male 2016 ФК Хуст ua
5103 Роман Бойсак Male 2016 ФК Хуст ua
5104 Михайло Козак Male 2016 ФК Хуст ua
5105 Тимур Дозорцев Male 2016 ФК Хуст ua
5106 Іван Герасим Male 2016 ФК Хуст ua
5107 Євген Король Male 2016 ФК Хуст ua
5108 Адам Король Male 2016 ФК Хуст ua
5109 Ренат Пийтер Male 2016 ФК Хуст ua
5110 Роберт Пилип Male 2016 ФК Хуст ua
5111 Євген Манікало Male 1978 Київ ua
5112 Домініка Ференц Female 2014 Хуст ua
5113 Ілья Хмара Male 2015 ФК Хуст Хуст ua
5114 Федір Хмара Male 2014 ФК ХУСТ Хуст ua
5115 Олександр Джумурат Male 1985
5116 Євгенія Джумурат Female 1985
5117 Алла Джумурат Female 2012
5118 Максим Маді Male 2011 ua
5119 Тетяна Бучок Female 1975 Смарт Хата
5120 Назар Бучок Male 2013 Смарт Хата
5121 ___ Даниш Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5122 ___ Довжаник Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5123 ___ Олексик Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5124 Мар`яна Ком`яті Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5125 __ Фіцай Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5126 ___ Пригара Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5127 ___ Пригара Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5128 ___ Величко Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5129 Інна Кошинська Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5130 Софія Рішко Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5131 Тімея Борис Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5132 Крістіан Дан Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5133 Олександр Кузьма Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5134 Аліна Ланцфер Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5135 Вікторія Волос Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5136 Анастасія Погребняк Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5137 Владислава Юришинець Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5138 ___ Погребняк Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5139 ___ Крічваловшій Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5141 ___ Пригара Male 2013 Школа №2 Хуст ua
5140 ___ Сухара Female 2013 Школа №2 Хуст ua
5142 Мирослав Білецький Male 1976
5143 Василь Іванчо Male 1977 Мукачево ua
5144 Дмитро Білецький Male 2000 Хуст ua
5145 Маріанна Вовчок Female 1988 Хуст ua
5146 Максим Стасюк Male 2012 Хуст ua
5147 Олег Гусак Male 2010 Triathlon Аcademy Rivne Рівне ua
5148 Амелія Немеш Female 2016 Хуст ua
5149 Юліана Немеш Female 2011 Хуст ua
5150 Оксана Сакалош Female 2000 Хуст ua
5151 Станіслав Смолинський Male 2018 Хуст ua
5152 Андрій Смолинський Male 1982 Хуст ua
5153 Тетяна Смолинська Female 1990 Хуст ua
5154 Олеся Келемен Female 1978 Діадемка Хуст ua
5155 Віталія Суринець Female 1980 Діадемка Хуст ua
5159 Христина Заблоцька Female 2010 Львів ua
5160 Максим Заблоцький Male 2012 Львів ua
5161 Назар Шекета Male 2016 Спорт клуб хуст Біатлон Хуст ua
5158 Марія Сінна Female 1988 Іза ua
5156 Кіра Крічфаловшій Female 2015 Хуст ua
5157 Злата Зеринова Female 2015
5162 Данило Пальчикевич Male 2008 Городок ua
5163 Єва Авдєєва Female 2017 OxiCoffee Тересва ua
5164 Тіна Дорогій Female 2019 Хуст ua
5165 Домініка Купчинська Female 2015 Мала Голландія Тячів ua
5166 Кирил Яцюк Male 2013 Буштино ua
5167 Станіслав Купчинський Male 2011 Мала Голландія Тячів ua
5168 Павло Тесличко Male 2000 Хуст ua
Андрій Лукашенко Male 2012 Хуст ua
Софія Рошинець Female 1975 Школа №2 Хуст ua
5169 Софія Рошинець Female 2010 Хуст ua
5170 Маркіян Черній Male 2014 Forrest Run Львів ua
5171 Тетяна Молдавчук Female 2008 Любителі бігу Городок ua
5172 Вікторія Молдавчук Female 2010 Любителі бігу Городок ua
5173 Мілан Рущак Male 2022 Goverla Global Хуст ua
5174 Сергій Сальтевський Male 2001 Iron Club Харків ua
5175 Поліна Купчинська Female 2014 Тячів ua
5176 Демид Ільков Male 2016 Київ ua
5177 Андрій Швидченко Male 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
5178 Даніелла Росоха Female 2011 Хуст ua
5179 Олександр Росоха Male 2013 Хуст ua
Віктор Ісаєв Male 1954 _ Виноградів ua
5180 Марк Сігеті Male 2015 Виноградів ua
5181 Василь Губаль Male 1975
5182 Аріанна Кадар Female 2016 ua
5183 Тімея Дан Female 2014 Хуст ua

Дитячий 50 м.

Individual race

Date: 28 April 2024

Start time: at 12:00

Price: 100 UAH

Limit: 25 participants

Вартість реєстрації: 100 грн

Діти 2-4 роки
-Стартовий пакет:
-Стартовий номер
-Медаль фінішера
-Смаколики від партнерів
-Фото з забігу
Поспішай, кількість місць обмежена!

Participants registered - 25 out of maximum of 25

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
6001 Сергій Расчупкін Male 2021 RUNCHUPKIN Мукачево ua
6002 ПІШТА МАТВІЙ Male 2020 Хуст ua
6003 Марк Агоста Male 2020 Хуст ua
6004 Тімур Ференц Male 2020 Хуст ua
6005 Анастасія Шпак Female 2020 Хуст ua
6006 Олексій Томишин Male 2020 Хуст ua
6016 Райчинець Єва Female 2022 Garmin sport watch Воловець ua
6007 Андрій Чулей Male 2020 Хуст ua
6008 Еміка Сенюк Female 2020 Хуст ua
6009 Лаура Нодь Female 2020 Kozyrteam Хуст ua
6010 Адам Міговк Male 2019 Хуст ua
6011 Таїсія Науменко Female 2019 - Шаланки ua
6013 Тіна Ковач Female 2020 Хуст ua
6012 Тереза Маринич Female 2020 TeamMarynych Виноградів ua
6014 Анастасія Юртин Female 2019
6015 Андрій Лапицький Male 2021 Riasne Run Club Львів ua
6017 Валерія Шегута Female 2020
6018 Софія Павлик Female 2021 Kozyr team Хуст ua
6019 Мілана Чохняй Female 2021 Chokhniai teem Хуст ua
6020 Єва Чохняй Female 2019 Хуст ua
6021 Рувім Джумурат Female 2019
6022 Артем Воучок Male 2022 Хуст ua
Марія Шутко Female 2020 Хуст ua
6023 Владислав Сінний Male 2019 Іза ua
6024 Тимофій Черненков Male 2019 Рівне ua
6025 Артур Рац Male 2020 Хуст ua

Дитячий 100 м.

Individual race

Date: 28 April 2024

Start time: at 12:00

Price: 100 UAH

Limit: 30 participants

Вартість реєстрації: 100 грн

Діти 5-7 років
-Стартовий пакет:
-Стартовий номер
-Медаль фінішера
-Смаколики від партнерів
-Фото з забігу
Поспішай, кількість місць обмежена!

Participants registered - 30 out of maximum of 30

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
7019 Аліса Демян Female 2018 Велятино ua
7001 Еріка Кепша Female 2018 POWER BASE GYM Хуст ua
7002 Максим Гайда Male 2016 Хуст ua
7003 Евеліна Мохнач Female 2016
7004 Sofia Khymynets Female 2017 Луцьк ua
7005 Олександра Маслей Female 2018 Рокосово ua
7006 Даніель Брунцвик Male 2017 Bruntsvyk Воловець ua
7007 Макар Рущак Male 2019 Goverla Global Хуст ua
7009 Остап Козир Male 2018 Kozyrteam Хуст ua
7008 Петро Губаль Male 2017 - Хуст ua
7010 Соломія Сабатович Female 2017 Івано-Франківськ ua
7011 Анютка Губаль Female 2019 - Хуст ua
7012 Ельміра Ляшкович Female 2017 Олександрівка ua
7017 Райчинець Іван Male 2019 Garmin sport watch Воловець ua
7015 Катерина Перец Female 2016 Хуст ua
7013 Володимир Гуц Male 2016 Хуст ua
7014 Катерина Лемак Female 2017 Хуст ua
7016 Дарина Лапицький Female 2017 Riasne Run Club Львів ua
7022 Аріадна Хміль Female 2018 Воловець ua
7018 Інна Ізай Female 2019 Iza School Team
7020 Емілія Вайнагій Female 2017 Хуст ua
7021 Олександр Зеленько Male 2018 Iza School Team
7023 Христюк Михайло Male 2017 Стеблівка ua
7024 Христюк Юстина Female 2019 Стеблівка ua
7025 Давид Казарян Male 2016 Runner 1502 Львів ua
7026 Емілія Греньо Female 2017 Нема Хуст ua
7027 Ґабріелла Васко Female 2018 Хуст ua
7028 Ярослав Сінний Male 2016 Іза ua
7029 Евеліна Черненкова Female 2017 Рівне ua
7030 Станіслав Смолинський Male 2018 Хуст ua

Дитячий 300 м.

Individual race

Date: 28 April 2024

Start time: at 12:00

Price: 100 UAH

Limit: 65 participants

Вартість реєстрації: 100 грн

Діти 8-11 років
-Стартовий пакет:
-Стартовий номер
-Медаль фінішера
-Смаколики від партнерів
-Фото з забігу
Поспішай, кількість місць обмежена!

Participants registered - 65 out of maximum of 65

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
8002 Адам Gergardt Male 2016 Авокадо Хуст Хуст ua
8003 Софія Казибрід Female 2014 Мукачево ua
8004 Магдалєна Мохнач Female 2009
8005 Августін Клімов Male 2013 Олександрівка ua
8006 Ясміна Клімова Female 2016 Олександрівка ua
8007 Павло Гнатів Male 2018 Львів ua
8008 Тіна Шустур Female 2015 Хуст ua
8009 Матвій Євич Male 2018 Ужгород ua
8010 Богдан Козир Male 2015 Kozyrteam Хуст ua
8011 Ніколь Брунцвик Female 2015 Bruntsvyk Воловець ua
8012 Платон Літонінський Male 2019 Всім Біг Київ ua
8013 Вероніка Барзул Female 2014 Майстерня Кави Хуст ua
8014 Олександр Барзул Male 2015 Хуст ua
8015 Магдуся Губаль Female 2016 - Хуст ua
8016 Семен Штефуца Male 2014 Хуст ua
8017 Ярина Сабатович Female 2015 Івано-Франківськ ua
8018 Дарина Скляр Female 2015 Хуст ua
8019 Єлизавета Божан Female 2015 Хуст ua
8020 Альбіна Ляшкович Female 2014 Олександрівка ua
8044 Райчинець Василь Male 2014 Garmin sport watch Воловець ua
8021 Софія Маслей Female 2014 Рокосово ua
8040 Денис Перец Male 2013 Хуст ua
Mykola Gryshko Male 2016 Борислав ua
8022 Дан Родіон Male 2018 Kozyr Team Хуст ua
8023 Климко Анетта Female 2016 Power base gym Хуст ua
8024 Климко Мартін Male 2014 Power base gym Хуст ua
8026 Юрій Мунеров Male 2017 МаЦур Великий Березний ua
8028 Артур Ковач Male 2012 Хуст ua
8025 Віталіанна Кедик Female 2014 Хуст ua
8027 Евеліна Павлишинець Female 2013 Хуст ua
8029 Яна Можарович Female 2013 Кіреші ua
8041 Олександр Муляр Male 2013 ЗОШ 2 Хуст ua
Andrii Lytvyn Male 2014 Run to Summit Львів ua
Andrii Lytvyn Male 2014 Run to Summit Львів ua
8030 Станіслав Олексик Male 2013 Хуст ua
8031 Емілія Янюк Female 2014 ЗОШ 2 Хуст ua
8032 Михайло Шеверя Male 2013 ЗОШ 2
8033 Стас Росоха Male 2013 ЗОШ 2
8034 Доменік Печениця Male 2013 ЗОШ 2
8035 Юдіта Маслей Female 2013 ЗОШ 2
8036 Арсен Маркович Male 2013 ЗОШ 2
8037 Іван Гайович Male 2013 ЗОШ 2
8038 Дарина Пригара Female 2013 ЗОШ 2
8039 Софія Росоха Female 2013 ЗОШ 2
8045 Михайло Ладої Male 2013
8042 Артем Несух Male 2012 Хуст ua
8043 Катерина Рошинець Female 2013 ЗОШ N2 Хуст ua
8046 Анастасія Ізай Female 2015 Iza School Team
8047 Станіслав Резванов Male 2016 Iza School Team
8048 Іван Щербан Male 2016 Iza School Team
8049 Артур Варі Male 2018 Хуст ua
8050 Володимир Станіслас Male 2014 Динамо Міжгір'я ua
8056 Владислав Головчак Male 2014 Хуст ua
8051 Єлізавета Григанич Female 2013 Iza School Team
8052 Назар Григанич Male 2015 Iza School Team
8053 Назар Монда Male 2014 Iza School Team
8001 Ілля Мунеров Male 2016 Мацур Кольчино ua
8054 Володимир Сивохоп Male 2015 u-run Ужгород ua
8055 Софія Маді Female 2015 ua
Христюк Юстина Female 2019 Стеблівка ua
8057 Єва Казарян Female 2014 Runner 1502 Львів ua
8058 Філіп Джумурат Male 2015
8059 Іштван Греньо Male 2013 Нема Хуст ua
Темір Текінель Male 2014 Виноградів ua
8060 Мороз Володимир Male 2015 Rivne Running Club Рівне ua
8062 Нікіта Олексій Male 2016 Nikita Хуст ua
8061 Анжеліна Черненкова Female 2014 Рівне ua
8063 Богдан Бабець Male 2012 Хуст ua
8064 Вероніка Михайленко Female 2014 Хуст ua
8065 Ігор Павловський Male 2016 Старий Самбір ua

23 Comments:

  1. Ruslan Khovatov

    Доброго дня. В мене номер 1023 можете додати клуб “RUNSCHUPKIN”. Дякую !!!

  2. Володимир Шейко

    Доброго дня, прохання додати клуб Team404 до мого стартового 1038. заздалегідь вдячний.

  3. Доброго дня, іщу напарника или напарницу на естафету полумарафона…

    1. Яна Фірцак

      0986175167 звяжіться якшо актуально)

  4. Роман Ніколаєв

    Доброго дня. Додайте будь-ласка до номеру 1333 клуб “Runday”

  5. Ірина Семко

    Добрий день.
    Як з вами можна сконтактувати з питання заміни учасника.
    Гринявська Мар‘яна на жаль не може брати участь у команді 2030.
    Потрібно замінити на Семко Ірина.

    1. Ганна Козир

      Вітаю, Ірино.
      Напишіть свій номер телефону, ми зв?яжемося з вами.

      1. Ірина Семко

        0673141291

  6. Олена Какаранзе

    Вітаю!
    Не зможу брати участь у марафоні за станом здоров?я!
    Хотіла би продати комусь свій номер.
    Або якщо хтось може підказати, як правильно це зробити.
    Наберіть мене 0930151033

  7. Олена Какаранзе

    Вітаю!
    Не зможу брати участь у марафоні за станом здоров?я!
    Хотіла би продати комусь свій номер.
    Або якщо хтось може підказати, як правильно це зробити.
    Наберіть мене 0930151033

  8. Дмитро Стецюк

    Доброго дня, на 1 км вже не можна зареєструвати дитину чи ще одне місце може з’явитись?

    1. Ганна Козир

      Вітаю, Дмитре
      Додали декілька сортів на 1 км, реєструйтесь.

  9. Роман Осипенко

    Доброго дня!
    Теж не зможу брати участь у марафоні(
    Хотів би продати комусь свій номер.
    Як правильно це зробити?

    1. Роман Осипенко

      Мій номер 0639198214

  10. Ігор Козюра

    де місце видачі стартових пакетів?

    1. Доброго дня! Місце видачі Закарпатський обласний театр драми та комедії, вул Карпатської Січі, 22Б, Хуст, рекомендуємо підписатись на наші соціальні мережі, там більше інформації

  11. Volodymyr Kostyuk

    Добрий день. Я зареєструвався на півмарафон у вас під номером 1244, але не зможу до вас цього разу приїхати. Чи можна пробігти півмарафон онлайн? Володимир Костюк

    1. Доброго дня! Ви можете продати або передати слот другому учаснику, про що, потрібно написати нам на електронну адресу або в соц мережі для перереєстрації стартового номеру

  12. Іван Ковальчин

    Доброго дня
    Я можу переєструватись на онлайн забіг! 0678596194

    1. Доброго дня! Ви можете продати або передати слот другому учаснику, про що, потрібно написати нам на електронну адресу або в соц мережі для перереєстрації стартового номеру

  13. Темір Текінель

    Доброго дня. Текінель Темір на відстань 300м чи прийматиме участь? Ми ще не отримали реєстраційний номер, але в списках є. Чи можна ще оплатити участь ?

    1. Ганна Козир

      Вітаю!
      Реєстрація на дитячі забіги закрита, вільних місць немає.

  14. Софія Рошинець

    Добрий день. Рошинець Софія (5169) не зможе брати участь у марафоні за станом здоров‘я. Вибачте.

Leave a comment