Irshava Half Marathon

28 March 2021 Running / Іршава / ГО «Іршава - біговий клуб» (Ir-Run Club)

21 км 10 км Благодійний 1 км Дитячий забіг 200м Дитячий забіг 400м

Представляємо перший у Іршавському районі офіційний напівмарафон, проведення якого заплановане на 28.03.2021 р. У рамках цього свята бігу планується також забіг на дистанцію 10 км, де зможуть випробувати свої сили також і не дуже досвідчені бігуни, а також дитячі забіги на 200/400 м та благодійний забіг на 1 км. Маршрут основної дистанції проходитиме центральними вулицями м. Іршави та її мальовничими околицями - 2 кола напівмарафон та 1 коло 10 км.

Іршавщина розташована у центрі Закарпаття, знаходиться на межі низинної та гірської частини регіону. Це дозволяє обирати маршрути для пробіжок та тренувань на будь-який смак: від рівнинних  - для людей з абсолютно різним рівнем підготовки, до складніших трейлових забігів по передгір'ї та гірській місцевості. Регіон приваблює також поціновувачів пішого туризму з усіх куточків країни, адже тут знаходиться Національний природний парк «Зачарований Край», де розташовані унікальні локації Смерековий Камінь, урочище Чорне Багно. Туристичні треки до полонини Кук та Боржавського хребта також беруть свій початок з Іршавсього району.

Спортивні традиції району відомі далеко за його межами. Саме з Іршавщини родом був славетний Іван Фірцак-Кротон, найсильніша людина XX століття.

Що стосується бігу, то популярність цього виду спорту у районі набирає оберти. Саме з метою об'єднання усіх небайдужих до цієї спортивної дисципліни і було створено біговий клуб Ir-Run, що поєднав у собі як аматорів, так і професійних спортсменів.

 

21 км

Individual race

Date: 28 March 2021

Start time: at 10:00

Price: 550 UAH

Limit: 145 participants

Participants total: 177

Participants registered - 144 out of maximum of 145
Last bib number assigned - 144, Олексій Петров

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyrteam Хуст ua
30 Михайло Лялюк Male 1989 Ir-Run Club Іршава ua
2 Юрій Гайда Male 1981 REDHEAD team Львів ua
3 Богдан Дан Male 1989 Kozyr team
4 Ivan Levchenko Male 1997 Kozyr Team Хуст ua
11 Іван Бойсак Male 1986 Майстерня Кави Хуст ua
5 Руслан Скрипник Male 1977 Львів ua
Василь Чепка Male 1983 Coglateam Вишково ua
22 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
9 Юрій Керецман Male 1959 Фекетебіговий клуб перечин Зарічево ua
23 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
Viktor Kryshmaru Male 1969 Family Run Club Чернівці ua
93 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
80 Катерина Мигул Female 1999 SHYPSHYNA RUN CLUB Дубляни ua
19 Роман Староселець Male 1989 Pizza Celentano Run Team/ShypShynaRunClub Львів ua
27 Севда Чубирко Female 1989 Ir-Run Club Іршава ua
6 Йосип Маланка Male 1977 Ir-Run Club Приборжавське ua
139 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
14 Максим Вуйцік Male 1978 Львів ua
13 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Serhiї Panchenko Male 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
50 Роман Мотруніч Male 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Віталій Клименко Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
31 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
7 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
8 Олександра Малиновська Female 1987 Shypshyna run club Львів ua
10 Юлія Щока Female 1988 Ir-Run club Іршава ua
16 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
64 степан лешик Male 1955 Фанчиково ua
12 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
Денис Ізай Male 1979 Ir-Run Club Іршава ua
15 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
41 Сергій Коровський Male 1980 Ільниця ua
17 Ігор Кардаш Male 1976 Kazanin team Ужгород ua
43 Ferenc Lutak Male 1984 Виноградів ua
18 Андрій Маїк Male 1993 Шипшина Львів ua
Oleg Marynych Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
Nina Chyhrina Female 1985 Шалені Равлики, Shypshyna Run Club Львів ua
20 Максим Лядик Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
21 Олег Маринич Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
24 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
25 Василь Грицик Male 1993 Смарт Хата
56 Oleksandr Slyvka Male 1990 U-run (Uzhhorod running club) Ужгород ua
45 Dmitro Ivanysh Male 1958 Фст»Динамо» Колочава ua
Dmitro Ivanysh Male 1958 Фст»Динамо» Колочава ua
63 Василь Шаркадій Male 1959 Онок ua
26 Володимир Погойда Male 1976 SIGMA Software - Unicorn Ужгород ua
28 Олександр Никитюк Male 1976 Ужгород ua
29 Aleksandr Lytvyn Male 1985 Ужгород ua
32 Павло Волоський Male 1970 TERNOPIL RUNNIG CLUB Чортків ua
54 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
52 Markiian Trychuk Male 1996
33 Tania Popovych Female 1985 IR-RUN CLUB Іршава ua
34 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
35 Олексій Цупанич Male 1981 Хуст ua
Andrii Androshchuk Male 1987 hobo.run Київ ua
36 Анатолій Малий Male 1974 Закарпатські Рисаки Ужгород ua
37 Олександра Харчук Female 1977 Shipshina Run Club Львів ua
38 Мар‘ян Пашуля Male 1974 Shipshina Run Club Львів ua
39 Роман Роман Male 1977 Козир Теам Хуст ua
40 Ivan Loyek Male 1993 Shypshyna Львів ua
42 Marian BARCHI Male 1973 Мукачево ua
48 Andrii BEDNARCHUK Male 1972 Броди ua
46 Віктор Горішній Male 1980 Броди ua
44 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ігор Федина Male 1979 Shypshyna Run Club Львів ua
51 Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
47 Dmytro Budynsky Male 1975 U-run Ужгород ua
69 Михайло Брунець Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Михайло Куліков Male 1976 відсутній Ужгород ua
Maksym Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
49 Людмила Козловська Female 1970 U Run Ужгород ua
53 Андрій Кирилюк Male 1982 Run with us Ужгород ua
58 Сергій Йовбак Male 1984 Свалява ua
55 Олександр Мірошниченко Male 1983 Salomon Running Club Ukraine Чернігів ua
57 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita Львів ua
118 Андрій Худа Male 1982 Іршава ua
59 Uliana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
60 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
61 Anna Dzen Female 1997 Львів ua
62 Віктор Карач Male 1993 Львів ua
101 Андрій Самсонов Male 1980 Просто красавчик Ужгород ua
84 Олександр Пугач Male 1982 SHYPSHYNARUNCLUB Львів ua
65 Сергій Мойся Male 1991 MC RunOk, SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
66 сестра Вікторія Куспісь Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
67 Оля Кирич Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
68 Юліана Пшенична Female 2001 Хмельницький ua
70 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
71 Андрій Брич Male 1984 Ir-Run Club Іршава
Степан Розман Male 1997
72 Степан Розман Male 1997
Кирил Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
73 Vitaliy Myhovich Male 1988 Без клубу Мукачево ua
Богдан Свістяк Male 1999 - Братківці ua
74 Богдан Булеза Male 1983 URUN Ужгород ua
Богдан Клюба Male 1992 Більшівці ua
75 Anton Sharipov Male 1983 Виноградів ua
76 Володимир Крисько Male 1989 Броди ua
Іван Гощук Male 1981 Feketa Running club Ужгород ua
Myroslava Betsa Female 1995 Feketa Run Club Ужгород ua
77 Оксана Гонта Female 1982 Shypshyna run club Збараж ua
Віталій Ненчук Male 2000 Shypshyna run club
79 Stepan Antonyk Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
81 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
82 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
83 Андрій Ковальчук Male 1979 Rivne Running Club Рівне ua
87 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
85 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
86 Роксана Бондаренко Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
88 Юлія Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
89 Андрій Біда Male 1982 Shypshyna run club Брюховичі ua
92 Іван Урущак Male 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua
Stepan Antonyk Male 1991 Shypshyna Львів ua
90 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
91 Oleh Drozdovskyi Male 1981 ShypShyna Run Club Львів ua
94 Олег Антохів Male 1985 Берізка Львів ua
78 Andrii Martyniuk Male 1984 Зозулі ua
119 Marian Shpytak Male 1990 Shypshyna run club Львів ua
95 Mykhailo Shtefanitsa Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
96 Павло Слободян Male 1990 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
97 Анна Музала Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
98 Віктор Білозор Male 1987 Івано-Франківськ ua
99 Сергій Антонюк Male 1979 Не в клубі Івано-Франківськ ua
100 Василь Чедрик Male 1987
115 Vasyl Dykyi Male 1986 Feketa club Ужгород ua
102 Роман Мегела Male 1992 ARMADA KARPAT Ужгород ua
117 Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
103 Zhenya Yakyma Male 1987 U-run Ужгород ua
114 Роман Пухир Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
104 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
106 Василь Колька Male 1991 KolkaRun Vinogradiv Виноградів ua
112 Віталій Лунів Male 1990 Шипшина Львів ua
107 Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
113 Pavlo Yanchak Male 1986 Львів ua
116 Дмитро Горячев Male 1984 Львів ua
105 Давiд Геворкян Male 1982 U-run Ужгород ua
108 Mykola Khyl Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
109 Юлій Немеш Male 1986 Немеш Хуст ua
Мартін Мегела Male 1998 Армада Карпат Ужгород ua
110 Ігор Дулін Male 1979 Три Леви Львів ua
111 Андрій Васильків Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Гарік Петьовка Male 1995 Армада Карпат Мукачево ua
123 Василь Кава Male 1981 Шипшина Львів ua
Erik Kepsha Male 1994 Intertool_Khust Хуст ua
120 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
Юрій Ворю Male 1995 Закарпатська федерація Шидокан Карате-до Ужгород ua
Юрій Ворю Male 1995 Закарпатська федерація Шидокан Карате-до Ужгород ua
121 Ростислав Сегеда Male 1991 Виноградів ua
122 Саша БАРЗУН Male 1987 Білки ua
Олег Мучичка Male 1992 Мукачево ua
Олександр Прокопенко Male 1986 Ужгород ua
Павло Стойка Male 1988 Ужгород ua
Валерій Найман Male 1986 Патрульна поліція Закарпаття
124 Yurii Karpovets Male 1980 Rivne Running Club Рівне ua
125 Юрій Ковалюк Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
126 Nataliia Kit Female 1994 Львів ua
127 Анастасія Ільчук Female 1991 Львів ua
128 Юлія Рубаха Female 1994 Львів ua
129 Taras Oleksiv Male 1969 Львів ua
130 Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
131 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
138 Томаш Товт Male 1989 Виноградів ua
132 Володимир Кузьмяк Male 1979 Луцьк ua
133 Анатолій Бойко Male 1977 Лучеськ Луцьк ua
134 Роман Мельник Male 1958 Нетішин ua
135 Nazar Myrynets Male 1996 Львів ua
136 Maksym Vershynin Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Славутич ua
137 Volodymyr Rybak Male 1982 runday Львів ua
Марія Бреславська Female 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
140 Діана Шульга Female 1999 Ужгород ua
141 Руслан Семирга Male 1992 Ужгород ua
142 Павло Бесклубий Male 1985 Ужгород ua
143 Ірина Петрова Female 1981 Ужгород ua
144 Олексій Петров Male 1976 Ужгород ua

10 км

Individual race

Date: 28 March 2021

Start time: at 10:00

Price: 450 UAH

Limit: 100 participants

Participants total: 123

Participants registered - 100 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 100, Василь Цогла

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Діана Сігеті Female 1986 Ir-Run Club Іршава ua
2 Віталій Скунзя Male 1980 Хуст ua
3 Надія Скунзя Female 1982 Хуст ua
Сергій Барзул Male 1986 Майстерня кави
4 Ярослав Сивохоп Male 1978 Ужгород ua
5 Марта Ференц Female 1989 Ir-Run club Іршава ua
6 Olga Kalinich Female 1989 Ir-Run club Іршава ua
7 Вікторія Лакатош Female 1995 Ir-Run club
8 Петро Вічний Male 1985 Хуст ua
Yevhen Yevstratyev Male 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ксенія Бондарчук Female 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
50 Евгения Афанасьева Female 1984 Ужгород ua
9 Олександр Шершун Male 1989 Team Tatosh
10 Паша Валящук Male 1991 Ir-Run Club Іршава ua
13 Kalambet Yuriy Male 1988
35 Юлія Маляганова Female 1983 ShypshynaRunClub Львів ua
11 Павло Терновцій Male 1994 IR-RUN Іршава ua
12 Наталія Квак Female 1986 IR-RUN CLUB Іршава ua
14 Вероніка Янкулич Female 1988 Ir -Run Club
15 Віталій Каптур Male 2004 Ir-Run Club Іршава ua
Dima Lakatosh Male 1993 Кротон Іршава ua
16 Василь Продан Male 1978 Kozyr team Хуст ua
17 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
18 Мирослава Бонь Female 1978 Хуст ua
19 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
20 Олександр Усенко Male 1987 Іршава ua
Анатолій Приголовкін Male 1995 Power base gym Хуст ua
21 Анатолій Приголовкін Male 1995 Power base gym Хуст ua
Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
31 Неллі Неллі Male 1991 Power Base Хуст ua
Олеся Шпак Female 1985 Кротон Заріччя ua
22 Михайло Роман Male 2005 Kozyrteam Хуст ua
Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
26 Любомир Онисько Male 1999 Mishok Run Club Виноградів ua
23 Марина Соляк Female 1985 Run with us
Sasha Alimov Male 1984 Львів ua
24 Іван Стойка Male 1970 Ужгород ua
25 Андрій Репетило Male 1995 Urun Ужгород ua
27 Мирон Любка Male 1991 Mishok Run Club Виноградів
28 Сергій Боднар Male 1991 Mishok Run Club Виноградів
29 Юлія Ковальська Female 1990 Mishok Run Club Виноградів
30 Анна Черкасова Female 1982 Mishok Run Club Виноградів
32 Iryna Sliusar Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB
33 Анжела Чорна Female 1976 Shypshyna Run Club Львів ua
34 Зоряна Зеліско Female 1986 Shypshyna Run Club Львів ua
36 Lukachek Olesya Female 1988 Kozyr team Хуст ua
37 Яремчук Микола Male 1995 Ужгород ua
56 Rostyslav Dankanych Male 1986 Мукачево ua
77 Кирил Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
38 Дзвина Чорнак Female 1987 IrRun Сільце ua
Денис Величко Male 1989 Kozyr team Хуст ua
39 Олександр Дмитрук Male 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
40 Evgenij Martsiv Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
41 Нелічка Пасемко Female 1987 Іршава ua
42 Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
43 Valerii Makaikin Male 1973 SHYPSHYNA TRI TEAM Львів ua
44 Марина Юхимчук Female 1983 Ir-Run club Іршава ua
Lina Zdrogova Female 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Валерій Найман Male 1986 Поліцейський біговий клуб
46 Катя Кікалейшвілі Female 1991 Кротон Іршава ua
45 Dima Kikaleishvili Male 1990 Кротон Іршава ua
47 Nina Chyhrina Female 1985 Шалені Равлики, Shypshyna Run Club Львів ua
48 Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
49 Іван Петрінко Male 1983 Плюс Мед Ужгород ua
51 Сергій Хомин Male 1987 Смарт Хата Хуст ua
52 Олег Мавроматі Male 1980 Ужгород ua
53 Демид Пашинний Male 1983 Wolfsrudel Київ ua
54 Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
55 Микола Кушка Male 1980 Leitip.com Львів ua
57 Maryan Kleban Male 1988 Львів ua
58 Sofiya Pavliv Female 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Руслан Кальбфляйш Male 1975 Ir run club Мукачево ua
88 Ґабріелла Нікітчук Female 1988 Ужгород ua
59 Наталія Мотруніч Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
60 Віталій Клименко Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
61 Оксана Огоньок Female 1993 Львів ua
62 Віталій Лунів Male 1990 Шипшина Львів ua
63 Наталя Лунів Female 1990 Shypshyna Львів ua
64 Yuri Ohonok Male 1993 Тернопіль ua
65 Марта Цимбаліста Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
66 Дмитро Горячев Male 1984 Львів ua
67 Марта Діогенова Female 1987 Львів ua
Сашко Продан Male 1984 Вирховиниць Ужгород ua
Андрій Лендяк Male 2003 Workouter_ua Хуст ua
68 Наталя Сторожка Female 1987 Шипшина Львів ua
69 Галя Кухар Female 1991 Львів ua
70 Irshava Half marathon Male 1985 Ir-run club Іршава ua
71 Lyuda Matishynets Female 1991 Ir-run club Іршава ua
Федір Куртяк Male 1979 PlusMed Ужгород ua
Вася Цибульський Male 2001 Workouter.Ua Хуст ua
72 Андрій Степасюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
73 Василь Кава Male 1981 Шипшина Львів ua
Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
Olga Lopushevska Female 1973 Lonely fish ? Львів ua
Edita Tokach Female 1990 Іршава ua
74 Сергій Рябов Male 1986 Львів ua
75 Юлія Босяк Female 1986
95 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
94 Оксана Оксенюк Female 1988 МК ЛУЧЕСЬК Луцьк ua
97 Андрій Мумич Male 1988 МК «ЛУЧЕСЬК» Луцьк ua
76 Олег Соболта Male 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Борис Любка Male 1987 Підвиноградів ua
79 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyrteam Хуст ua
78 Ігор Пивоваров Male 1991
80 Андрій Лендяк Male 2003 Workouter_ua Хуст ua
81 Людмила Данько-Товтин Female 1980 - Ужгород ua
82 Юлія Товтин Female 2005 - Ужгород ua
83 Наталія Палюх Female 1986 Ir-Run Club Іршава ua
84 Богдана Клекнер Female 1983 KozyrTeam Хуст ua
85 Kristina Lendel Female 1997 Кротон Брід ua
86 Ряска Дарина Female 2004 FitZone Білки ua
87 Юрій Ряска Male 1973 Білки ua
Паша Дудинець Male 1986 Мукачево ua
Василь Цибульський Male 2001 Workouter_Ua Хуст ua
89 Daniela Keretsman Female 1996 - Львів ua
90 Катерина Керецман Female 1992 Перечин ua
91 Юрій Микита Male 1986 ВК Сокіл, Ir-run Іршава ua
92 Василь Клевець Male 1987 Ir-Run Club Іршава ua
93 Олег Іваницький Male 1985 Львів ua
96 Валентин Черняк Male 1979 МК "Лучеськ" Луцьк ua
98 Петро Лукіянчук Male 1998 FRC Львів ua
99 Тарас Жеребецький Male 2000 PlayPRO Львів ua
100 Василь Цогла Male 1985 Ir-run club Іршава ua

Благодійний 1 км

Individual race

Date: 28 March 2021

Start time: at 10:10

Price: 100 UAH

Limit: 50 participants

Participants total: 15

Participants registered - 14 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 14, Тетяна Якима

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Гайда Мілана Male 2012 GBS Львів ua
3 Анастасія Цогла Цогла Male 2013 Ir-run club Іршава ua
2 Гокавчук Марія Female 1983 Ir-run club Липча ua
4 Вікторія Роман Female 1981 Kozyrteam Хуст ua
5 Роман Роман Male 2009 Kozyrteam Хуст ua
Mariia Andreiko Female 1993 Хуст ua
6 Анастасія Миронюк Female 1993 Ужгород ua
7 Таісія Голованич Female 1983 Плюсмед Super Team ;) Ужгород ua
8 Каміла Корник Female 1993 - Ужгород ua
9 Ольга Панкова Female 1987 МЦ Плюсмед Ужгород ua
10 Наталія Братасюк Ерем Female 1970 МЦ Плюсмед Ужгород ua
11 Наталія Ганчич Female 1974 Іршава ua
12 Владислава Ганчич Female 2000 Іршава ua
13 Anna Oniegina Female 2004 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
14 Тетяна Якима Female 1987 U-run Ужгород ua

Дитячий забіг 200м

Individual race

Date: 28 March 2021

Start time: at 10:20

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Participants total: 14

Participants registered - 13 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 13, Садварій Дмитро

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Гайда Емілія Female 2016 GBS Львів ua
2 Володимир Сивохоп Male 2015 Ужгород ua
3 Амелія Чубирко Female 2015 Іршава ua
4 Vadim Dankanych Male 2013 Мукачево ua
Аліна Барані- Чорнак Female 2014 IrRun Сільце ua
5 Аніта Йовбак Female 2016 Свалява ua
10 Соломія Нікітчук Female 2013 Ужгород ua
6 Деніел Корник Male 2015 - Ужгород ua
7 Грига Іван Male 2017 ФК Хімік Свалява ua
8 Григорій Степасюк Male 2017 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
9 Яніна Палюх Female 2015 Іршава ua
11 Назар Якимма Male 2013 U-run Ужгород ua
12 Дамiр Геворкян Male 2013 U-run Ужгород ua
13 Садварій Дмитро Male 2014 Іршава ua

Дитячий забіг 400м

Individual race

Date: 28 March 2021

Start time: at 10:20

Price: 50 UAH

Limit: 50 participants

Participants total: 11

Participants registered - 10 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 10, Садварій Олександр

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Анастасія Цогла Цогла Female 2013 Ir-run club Іршава ua
2 Daniel Popovych Male 2011 Іршава ua
3 Петро Роман Male 2014 Kozyrteam Хуст ua
4 Денис Сігеті Male 2011 IR - RUN CLUB Іршава ua
5 Артур Барані Male 2011 IrRun Сільце ua
6 Кіріл Йовбак Male 2012 Свалява ua
Lina Zdrogova Female 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
7 Артем Буяновский Male 2012 U-Run club Ужгород ua
8 Роксолана Пивоварова Female 2013
9 Ярина Булеза Male 2010 Urun Ужгород ua
10 Садварій Олександр Male 2011 Іршава ua

25 Comments:

  1. Dmitro Ivanysh

    Відповідно до Положення.. , Розділ 11, п.12 «Пільгові категорії» – пенсіонери звільняються від сплати стартового внеску.

  2. Денис Ізай

    Все вірно. Напишіть, будь ласка, на адресу електронної пошти irrunclub@gmail.com для уточнення деталей

    1. Dmitro Ivanysh

      Я написав вам на електронну адресу, як ви просили, але відповідь поки що не отримав.

      1. Денис Ізай

        Так, дякуємо. Вже відповіли. Перевірте, будь ласка, свою електронну пошту

  3. Oksana Budynska

    Неможливо оплатити!

    1. Oksana Budynska

      Знову спробувала – здійснити платіж неможливо.

      1. Денис Ізай

        Відписали на електронну пошту

      2. Oksana Budynska

        Знову пробували сплатити з чоловіком. З різних гаджетів, з комп’ютера – пише що неможливо. Карту навіть не питав.

  4. степан лешик

    а чому не присоють номер пенсіонерам

    1. степан лешик

      а чому не присвоюють номер пенсіонерам

      1. Денис Ізай

        Степан Лешик,надішліть, будь ласка, запит на електронну пошту irrunclub@gmail.com

  5. Любомир Онисько

    Можна зареєструвати 5 учасників на одну дистанцію з одного облікового запису?

    1. Левко Іванчук

      Доброго дня
      Зверніться до нас на пошту support@runstyle.net і ми Вам допоможемо з цим питанням.

      1. Любомир Онисько

        Звернулись!

  6. Андрій Ковальчук

    Добрий день!
    Підкажіть чи є можливість переєструватися з 21 км на 10 км? Дякую.

    1. Денис Ізай

      Пане Андрію, відпишіть, будь ласка, на електронну адресу irrunclub@gmail.com

  7. Андрій Самсонов

    Добрий день.
    Неможливо оплатити.

    1. Левко Іванчук

      Добрий день

      Вже все виправили, спробуйте ще раз. Дякую.

  8. Василь Кава

    Добрий день скажіть а якщо я хочу змінити реєстрацію з 10 км на півмарафон, можливо таке зробити?

    1. Денис Ізай

      наразі такої опції нема.

  9. Stepan Antonyk

    Добрий день.
    Як людині поміняти реєстрацію на іншу людину?

  10. Олександра Малиновська

    Доброго вечора, а чи можна взнати вулицю з якої буде старт??

    1. Денис Ізай

      Доброго вечора! Положення змагання: “Місце старту та фінішу: Закарпатська обл., м. Іршава, площа Народна (центральна площа міста)”

  11. Наталія Дюлай

    Доброго вечора!Бачу,що на 21 км зареєстровано 144 з 145.Номер 145 нереально отримати?Реєстрацію закрито

    1. Денис Ізай

      вибачте, наразі реєстрацію закрито. номер зарезервовано.

Leave a comment