Хмільний забіг 2018

06 May 2018 Running / Львів /

Пивна миля
  • Пивна миля

    Results are not yet available. Please try again later.

6 травня пропонуємо вам взяти участь в Похмільному забігу. Він відбудеться в рамках фестивалю Craft Beer & Vinyl Music Festival.

"Є у світі клуби, (наприклад, Hash House Harriers), які об'єднують пивну та бігову тематику. Учасники просто роблять якийсь забіг і як частина цього формату потім сідають в пабі і обговорюють щось за пивом. І такі речі, вони популярні у всьому світі, і тепер "приходять" до нас", - розповідає Юрій Заставний, ідейний натхненник Театру пива "Правда". Легка фізична активність і споживання пива, яке є джерелом легких вуглеводів, дають тілу нагальну енергію. Це нормально впливає на людський організм - переконують організатори незвичного забігу. Окрім того, для учасників це також можливість ознайомитись з парком "Знесіння", де і відбудеться забіг.

"Почнемо біля озера, потім кілька кругів по пагорбу і закінчимо на !FESTrepublic на фестивалі" - зазначає Артем Третьяков, представник клубу "TRILEWY", співорганізаторів забігу. Традиційно після забігу можна буде поспілкуватись за пивом та скуштувати пиво від представників крафтових броварень зі всієї України. Переможець отримає пивний бокал з фішками. Забіг розпочнеться о 12:00 біля озера у парку Знесіння (зі сторони Festrepublic).

Пивна миля

Individual race

Date: 06 May 2018

Start time: at 12:00

Price: free

Limit: 500 participants

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Олексій Житкевич Male 1984 Київ ua

1 Comment:

  1. Володимир Куціль

    як зареєструватися ?

Leave a comment