Хмільний забіг 2018 – RunStyle

Хмільний забіг 2018

06 May 2018 Running / Львів /

Пивна миля
  • Пивна миля

    Results are not yet available. Please try again later.

6 травня пропонуємо вам взяти участь в Похмільному забігу. Він відбудеться в рамках фестивалю Craft Beer & Vinyl Music Festival.

"Є у світі клуби, (наприклад, Hash House Harriers), які об'єднують пивну та бігову тематику. Учасники просто роблять якийсь забіг і як частина цього формату потім сідають в пабі і обговорюють щось за пивом. І такі речі, вони популярні у всьому світі, і тепер "приходять" до нас", - розповідає Юрій Заставний, ідейний натхненник Театру пива "Правда". Легка фізична активність і споживання пива, яке є джерелом легких вуглеводів, дають тілу нагальну енергію. Це нормально впливає на людський організм - переконують організатори незвичного забігу. Окрім того, для учасників це також можливість ознайомитись з парком "Знесіння", де і відбудеться забіг.

"Почнемо біля озера, потім кілька кругів по пагорбу і закінчимо на !FESTrepublic на фестивалі" - зазначає Артем Третьяков, представник клубу "TRILEWY", співорганізаторів забігу. Традиційно після забігу можна буде поспілкуватись за пивом та скуштувати пиво від представників крафтових броварень зі всієї України. Переможець отримає пивний бокал з фішками. Забіг розпочнеться о 12:00 біля озера у парку Знесіння (зі сторони Festrepublic).

Пивна миля

Individual race

Date: 06 May 2018

Start time: at 12:00

Price: free

Limit: 500 participants

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Тимур Солод Male 1993 Дніпро? ua
Олександр Пуляєв Male 1982 Львів ua
Юрій Горбаль Male 1997 Львів ua
Софія Камінська Female 1999 Львів ua
Ешлі Петіт Male 1994 Львів ua
Юля Горайчук Female 1997 Львів ua
Роман Бекерський Male 1994 Львів ua
Vitalii Kurka Male 1993 Львів ua
Zhenya Kurka Male 2000 Львів ua

1 Comment:

  1. Володимир Куціль

    як зареєструватися ?

Leave a comment